لایت فارکس

بهترین مشاوره خرید زمین در متاورس

بهترین مشاوره خرید زمین در متاورس

بهترین مشاوره خرید زمین در متاورس، همان‌طور که احتمالاً در حال حاضر از اطرافیان خود می شنوید، افراد مختلفی درباره متاورس صحبت می کنند. اصطلاح متاورس از زمانی بر سر زبان ها افتاد که فیس بوک نام خود را به متا تغییر داد. البته لازم به ذکر است که اشاره کنیم این موضوع هیچ ارتباطی به شرکت فیس بوک (متا فعلی) ندارد و فیس بوک صاحب متاورس نمی باشد. چراکه متاورس از سال های قبل نیز وجود داشت اما به اندازه حالا نام آن بر سر زبان ها نبود.

اگر بخواهیم یک تعریف کلی از متاورس داشته باشیم باید بگوییم که متاورس ترکیبی از دنیای واقعی و مجازی می باشد. پس از اینکه همه گیری ویروس کرونا یا Covid19 در جهان شدت یافت، مردم کمی بیشتر به سراغ متاورس رفتند چراکه این ویروس باعث شد تا ارتباط ها و زندگی ها به سوی دیجیتالی شدن حرکت کند.

اگر در خاطرتان باشید، در زمان پیک های کرونا در سراسر جهان، برخی از افراد و شرکت ها جلسات و همچنین ملاقات های خود را در یک فضایی سه بعدی به نام متاورس انجام دادند.

با توجه به موارد فوق و همچنین داده های موجود درباره متاورس، شاید علاقه مند به ورود به متاورس شده اید و ممکن است برایتان این سؤال پیش بیاید که چگونه می توانیم وارد متاورس شویم؟ برای ورود به متاورس راه های بسیار زیادی وجود دارد. یکی از راه هایی که اکثر افراد آن را انتخاب می کنند، خرید زمین و یا ملک می باشد. اگر نگاهی به نظرات کاربران مختلف بیندازید متوجه می شوید که اکثر افراد علاقه مند به سرمایه گذاری در ملک های متاورسی هستند؛ اما برخی ها با مشاهده قیمت های چند هزار دلاری ملک در متاورس از خرید آن منصرف می شوند اما از آنجایی که قیمت مسکن در چندسال اخیر در دنیای واقعی افزایش پیدا کرده است، خرید ملک در متاورس می تواند جایگزین مناسبی برای سرمایه گذاری باشد.

با شنیدن این موضوع و همچنین قیمت زمین در متاورس، شاید برایتان سؤال پیش بیاید که آیا می توان در متاورس زمین رایگان دریافت کرد؟ در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که هیچ چه در دنیای واقعی و چه در دنیای بلاکچین رایگان نیست؛ بنابراین زمین در متاورس نیاز به کمی هزینه دارد که باید آن را بپردازید.

با توجه به تمام موارد فوق، برخی ها عنوان می کنند که درباره خرید زمین نیاز به مشاوره داریم. ما در این مقاله به نوعی قصد داریم تا به شما درباره خرید زمین مشاوره دهیم تا بهتر و راحت تر بتوانید زمین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در صورتی که برای خرید زمین نیاز به مشاوره دارید، ادامه این مطلب را حتماً مطالعه کنید.

مشاوره جهت آشنایی با انواع زمین در متاورس

مشاوره جهت آشنایی با انواع زمین در متاورس
مشاوره جهت آشنایی با انواع زمین در متاورس

همان‌طور که احتمالاً می دانید، در حال حاضر در پلتفرم های مختلفی امکان خرید مهیا است. در هر پلتفرم زمین ها با یکدیگر متفاوت هستند. برای مثال، در یک پلتفرم شما می توانید زمین خود را بسازید و یا اجاره دهید؛ اما ممکن است در پلتفرم دیگر نه بتوانید زمین خود را بسازید و نه بتوانید اجاره دهید. شاید با شنیدن این جمله برایتان سؤال پیش بیاید که خرید این نوع زمین ها چه فایده ای دارد؟

معمولاً زمین هایی که امکان اجاره و یا ساخت و ساز ندارند تنها برای سرمایه گذاری خرید و فروش می شوند. در نتیجه اگر قصد دارید تا سرمایه گذاری خوبی داشته باشید می توانید به سراغ استفاده از زمین های متاورسی بروید.

اگر تا به حال پیگیر خرید زمین در متاورس بوده باشید، احتمالاً نام ۳ پلتفرم را زیاد شنیده اید.

 1. پلتفرم متاورسی دیسنترالند Decentraland
 2. پلتفرم متاورسی سندباکس Sandbox
 3. پلتفرم متاورسی آپلند Upland

اکثر افراد برای خرید زمین به یکی از سه پلتفرم فوق مراجعه می کنند. شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که برای خرید زمین ر متاورس تنها ۳ پلتفرم فوق وجود دارد؟ خیر پلتفرم های دیگری مثال nextErth نیز برای خرید و فروش زمین در متاورس وجود دارند اما معروف ترین آن ها سه پلتفرم فوق می باشد.

خرید و فروش زمین در هر یک از پلتفرم های فوق باهم متفاوت است. برای مثال اگر شما در متاورس آپلند زمین خریداری کنید، می توانید آن را در متاورس طبق شرایطی که مایل هستید مثلاً به صورت آپارتمان و یا ویلایی بسازید. همچنین آپلند این امکان را به شما می دهد که در فضای واقعی زمین خود را مشاهده کنید. در ادامه بیشتر با این موضوع آشنا خواهید شد.

جز آپلند شما در دیسنترالند نیز می توانید زمین خود را بسیارید و از آن استفاده نمایید؛ اما متأسفانه در پلتفرم متاورسی سندباکس در حال حاضر چنین امکانی وجود ندارد و در این پلتفرم فعلاً شما می توانید زمین بخرید و لوگوی خود را بر روی قطعه خریداری شده قرار دهید.

البته لازم به ذکر است که طبق گزارش های زوم ارز از وایت پیپر پروژه سندباکس، در آینده قرار است امکان ساخت و ساز و همچنین اجاره دادن زمین در این پلتفرم برقرار شود تا کاربران بتوانند از این طریق درآمد کسب کنند.

یکی از سؤالاتی که در این بخش ممکن است برایتان پیش بیاید این است که خرید زمین در کدام یک از پلتفرم های فوق بهتر است؟

یکی از موارد مهمی که شما در همین ابتدا که تصمیم به خرید زمین گرفته اید باید دقت کنید میزان مبلغ زمین می باشد. متأسفانه با توجه به قیمت دلار، هزینه خرید زمین در پلتفرم هایی همچون سندباکس و دیسنترالند بسیار بالا است. برای مثال اگر شما به پلتفرم سندباکس برای خرید زمین مراجعه کنید، مشاهده می کنید که حداقل قیمت خرید زمین در آن ۱.۵ واحد اتریوم می باشد. در صورتی که ما هر واحد اتریوم را ۱۰۰۰ دلار در نظر بگیریم، در اصل شما برای خرید یک زمین با حداقل کیفیت باید ۱۵۰۰ دلار هزینه کنید. حال اگر دلار را نیز ۳۰ هزار تومان در نظر بگیریم، تقریباً با قیمتی معادل ۴۵ میلیون تومان رو به رو می شویم. در بازار کریپتو این مبلغ برای سرمایه گذاری تقریباً ناچیز است اما کمتر کسی پیدا می شود تا این مبلغ را برای خرید زمین اختصاص دهد.

با توجه به موضوع فوق، در صورتی که به دنبال یک زمین ارزان قیمت هستید، نمی توانید به سراغ پلتفرم هایی همچون سند باکس و دیسنترالند بروید. در حال حاضر نسبت به دو پلتفرم فوق، پلتفرم متاورسی آپلند قیمت زمین های بهتری دارد اما باید این را هم اضافه کنیم که امکانات پلتفرم آپلند نسبت به دو پلتفرم فوق کمتر است.

برای مثال، شما می توانید با ایجاد یک آواتار در سندباکس و یا دیسنترالند، به سراغ زمین هایتان بروید اما در پلتفرم آپلند در زمان نگارش این مقاله انجام چنین کاری امکان پذیر نمی باشد.

اگر از این موضوع فاکتور بگیریم، در پلتفرم آپلند شما می توانید زمین خود را همان‌طور که گفتیم به صورت آپارتمانی و یا … بسازید و سپس آن را با قیمت بیشتر برای فروش بگذارید. در کل اگر به دنبال انتخاب بهترین پلتفرم هستید باید به مزایا و معایب هر یک از پلتفرم های فوق دقت کنید تا بتوانید بهترین تصمیم را اخذ کنید.

در بخش بعد، برای اینکه بهتر و راحت تر بتوانید انتخاب خود را انجام دهید قصد داریم تا برایتان نکاتی را مطرح کنیم. اگر به دنبال کسب اطلاعات درباره نکات انتخاب زمین در متاورس هستید، به شما پیشنهاد می کنیم که مطالعه بخش بعدی این مطلب را از دست ندهید. همراه ما باشید.


نکات لازم برای انتخاب زمین در متاورس

نکات لازم برای انتخاب زمین در متاورس
نکات لازم برای انتخاب زمین در متاورس

برای اینکه بتوانید در متاورس یک زمین و یا یک ملک انتخاب کنید، باید به نکاتی دقت کنید. در این بخش از مقاله ما قصد داریم تا به چند نکته مهم اشاره کنیم تا اینکه بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس از مطالعه نکات فوق می توانید به راحتی یک زمین خوب را بدون هیچ مشاوره ای تشخیص و در صورت تمایل آن را خرید کنید. برخی از نکات خرید زمین و یا ملک عبارت اند از:

 1. بررسی پلتفرمی که قصد خرید ملک در آن دارید

ابتدا پیشنهاد می کنیم چندین پلتفرم انتخاب کنید. پس از انتخاب حسابی پلتفرم ها را بررسی کنید. شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که بررسی پروژه را به چه شکل باید انجام دهیم؟ ابتدا به سراغ سایت رسمی پروژه های مورد نظرتان بروید و وایت پیپر white paper و همچنین نقشه راه Road map پروژه مورد نظرتان را بررسی کنید.

پس از مطالعه بخش های فوق، به سراغ آشنایی با توسعه دهندگان بروید. شما باید به خوبی با توسعه دهندگان آشنا شوید. در صورت لزوم می توانید درباره توسعه دهندگان پلتفرم مورد نظر تحقیق کنید تا بتوانید با آن ها به صورت کامل آشنا شوید.

پیشنهاد ما این است که جز تیم توسعه دهنده حتماً با سرمایه گذاران پروژه نیز آشنا شوید. معمولاً پروژه های این‌چنینی تعداد سرمایه گذاری بزرگ دارند که بهتر است درباره آن ها نیز اطلاعاتی کسب کنید.

در کل باید بگوییم که بررسی پلتفرم مورد نظر در اولین مرحله بسیار مهم است چراکه ممکن است پلتفرمی که انتخاب کرده اید در بررسی های ابتدایی تأیید نشود. در صورتی که چنین اتفاقی رخ دهد باید به سراغ انتخاب یک پلتفرم دیگر بروید.

 1. انتخاب بهترین قطعه

 اگر بهترین قطعه را خریداری کنید و یا به نوعی هوشمندانه خرید انجام دهید، می توانید از ملک خریداری شده سود بسیار خوبی کسب کنید. در زمان خرید زمین باید توجه داشته باشید که چه قطعه را خریداری می کنید. اگر قصد دارید تا در آینده قطعه ای که خریده اید پیشرفت چشم گیری داشته باشد، حتماً به سراغ زمین هایی بروید که نزدیک به زمین یک برند معروف می باشد.

برای مثال اگر قصد خرید زمین در پلتفرم سند باکس را دارید، حتماً به سراغ خرید زمین هایی بروید که افراد معروف در آن بخش زمین و یا ملک خریداری کرده اند. اگر به نقشه این پلتفرم نگاهی بیندازید، متوجه خواهید شد که صرافی بزرگ و محبوب بایننس در این پلتفرم اقدام به خرید زمین کرده است. در نتیجه شما می توانید برای اطمینان از رشد زمین خود در نزدیکی این منطقه اقدام به خرید زمین کنید.

البته این موضوع تنها یکی از نکات خرید بهترین قطعه می باشد. جز این موضوع، برای اینکه بتوانید یک زمین مستعد رشد خریداری کنید، باید به نوع حاکمیت پروژه نیز دقت کنید.

 1. بررسی نحوه خرید و فروش زمین

بررسی نحوه خرید و فروش زمین بسیار مهم است. قبل از اینکه بخواهید زمینی انتخاب کنید، در بخش بررسی پلتفرم به این گزینه باید توجه ویژه ای کنید. برخی از پروژه ها شرایط های مختلفی دارند و شما نسبت به آن شرایط باید خرید و فروش خود را انجام دهید. برای مثال ممکن است پروژه برای فروش زمین شما را ملزم به خرید توکن و یا استیکینگ و یا… کند. در نتیجه برخی از افراد ممکن است تمایل به انجام این کار نداشته باشند. در صورتی که شما اقدام به خرید این نوع زمین ها کنید، برای فروش باید تابع قوانین پیش بروید.

برای اینکه این موضوع را بهتر متوجه شوید بگذارید تا برایتان مثالی بزنیم. اگر در بازی آپلند اقدام به خرید زمین کنید، در همان سطح اولیه که پس از ایجاد حساب کاربری هستید (یعنی VISITOR) نمی توانید زمین خود را بفروشید و برای انجام این کار حتماً باید سطح شما یک لول ارتقا پیدا کند و به سطح شهروند یا Aplander برسد. برخی از افراد بدون اطلاع از این موضوع اقدام به خرید زمین می کنند اما در هنگام فروش با مشکل رو به رو می شوند.

 1. اطلاع از قوانین پلتفرم مورد نظر

هر پلتفرم قوانین مخصوص به خودش را دارد. بهتر است قبل از انتخاب زمین به سراغ قوانین پلتفرم مورد نظر بروید و آن ها را به درستی مطالعه کنید. در صورتی که این کار را انجام ندهید، در آینده ممکن است با مشکل رو به رو شوید. زمانی که شما قوانین یک پروژه را مطالعه می کنید، با قوانین مختلفی از پلتفرم مورد نظر می توانید آشنا شوید. این موضوع به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین قطعه را برای خرید انتخاب کنید.

در آخر باید اضافه کنیم که نکات دیگری نیز برای انتخاب زمین در متاورس وجود دارد اما ما در این بخش از مقاله تنها به نکات فوق اشاره کردیم. در صورتی که از نظر شما نکته مهم دیگری نیز وجود دارد، می توانید در بخش نظرات، نظر خود را اعلام کنید.


مشاوره برای خرید زمین در متاورس

مشاوره برای خرید زمین در متاورس
مشاوره برای خرید زمین در متاورس

خرید زمین در متاورس نیاز به کمی تخصص دارد، چراکه اگر بدون هیچ علمی اقدام به خرید زمین کنید، ممکن است یا سرمایه خود را از دست دهید و یا مدت سودآوری شما افزایش پیدا کند. برای اینکه بتوانید یک زمین مناسب انتخاب کنید، باید به نکاتی که در بخش قبل یادآور شدیم دقت کنید. در صورتی که تمامی نکات فوق برقرار بود، می توانید زمین مورد نظر خود را خریداری کنید. از آنجایی که قیمت زمین بسیار مهم است، در ادامه نیز درباره قیمت های زمین در پلتفرم های مختلف صحبت می کنیم.


مقایسه قیمت خرید زمین در متاورس

مقایسه قیمت خرید زمین در متاورس
مقایسه قیمت خرید زمین در متاورس

این قسمت، یکی از مهم ترین بخش های این مطلب می باشد چراکه شما می توانید در این قسمت با قیمت زمین های داخل متاورس در پلتفرم های معروف آشنا شوید. در ادامه قصد داریم تا به سراغ پلتفرم هایی همانند سندباکس، دیسنترالند و همچنین آپلند برویم و با قیمت زمین در هر یک از پلتفرم های فوق آشنا شویم و در آخر یک نتیجه گیری از آن ها داشته باشیم. در ادامه به ترتیب اولویت هر پلتفرم (محبوبیت، تعداد کاربران، ارزش بازار و…)، قیمت زمین را در آن پلتفرم بررسی می کنیم.

 1. بررسی قیمت زمین در پلتفرم سندباکس:

همان‌طور که احتمالاً اطلاع دارید، در حال حاضر پلتفرم سندباکس در بین تمامی پلتفرم های موجود معروف تر می باشد چراکه شرکت های مختلفی در این پلتفرم اقدام به خرید زمین و سرمایه گذاری کرده اند. این موضوع باعث شده است تا کمی قیمت زمین در این پلتفرم بالا برود. برای اینکه وارد بخش مارکت این بازی بشویم ابتدا باید نام سایت رسمی آن را جستجو کنیم.

پس از بارگذاری کامل سایت در سمت چپ باید بخش مارکت یا Market را انتخاب کنید. حال در صفحه جدید نیاز است تا در بین لیست موجود Land را انتخاب نمایید. پس از انتخاب این گزینه حال مشاهده می کنید که زمین های فروشی سندباکس برایتان نمایان می شود.

شما می توانید از بین زمین های فوق زمین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در صورتی که تمایل داشتید تا موقعیت زمین را در بخش نقشه ببنید، باید از بین گزینه ها MAP را انتخاب کنید. حال می توانید با وارد نمودن مختصات زمین مورد نظر، به راحتی موقعیت زمین خود را مشاهده کنید.

حال اگر این بخش را فاکتور بگیریم، برای خرید زمین شما می توانید قیمت ها را به راحتی مشاهده کنید. هر زمین بسته به مزایا و معایبی که دارد قیمت متفاوتی نیز دارد. شروع قیمت برای خرید زمین در پلتفرم سند باکس از تقریباً ۱.۳ واحد اتریوم آغاز می شود. اگر کمی در بین زمین های موجود جستجو کنید، ممکن است بتوانید قیمت کمتری را نیز پیدا کنید.

اگر بخواهیم یک برآورد قیمتی داشته باشیم، در حال حاضر هر واحد اتریوم برابر با ۱۱۰۰ دلار می باشد. حال اگر یک زمین پلتفرم سندباکس ۱.۵ واحد اتریوم باشد، شما برای آن زمین باید ۱۶۵۰ دلار هزینه کنید. تقریباً اگر بخواهیم این مبلغ را به تومان برگردانیم، با توجه به قیمت دلار ۳۰ هزار تومان، حدوداً باید ۵۰ میلیون تومان هزینه خرید زمین کنیم. این مبلغ جز مبلغ های اضافه مثل کارمزد تراکنش و… محاسبه شده است.

با توجه به این موضوع، برای خرید یک زمین در حال حاضر در پلتفرم سندباکس در کمترین حالت تقریباً نیاز به ۱۴۰۰ تا ۱۵۰۰ دلار می باشد. در بخش بعد به سراغ خرید زمین در پلتفرم دیسنترالند می رویم تا قیمت خرید زمین در آن پلتفرم را بررسی کنیم.

 1. بررسی قیمت زمین در پلتفرم دیسنترالند:

دیسنترالند یکی دیگر از پلتفرم هایی است که شما می توانید در آن اقدام به خرید و فروش زمین مجازی کنید. شما می توانید در این پلتفرم پس از خرید زمین به راحتی با آواتاری که ایجاد کرده اید به سمت زمین و یا ملک خود بروید. پس از مراجعه به زمین خود، می توانید اقداماتی در آن انجام دهید. در آینده آموزش کامل ساخت و ساز زمین را در این پلتفرم خواهیم داد بیشتر با آن آشنا شوید.

برای انجام این کار ابتدا باید به سایت رسمی دیسنترالند مراجعه کنید. پس از بارگذاری کامل سایت از بین گزینه های موجود مارکت پلیس یا Marketplace را انتخاب کنید. پس از انتخاب این گزینه در صفحه جدید باید بر روی گزینه لند یا Land کلیک کنید. حال پس در صفحه جدید همان‌طور که مشاهده می کنید زمین های موجود نمایش داده شده است. شما می توانید از بین تمامی زمین های موجود، ملک مورد نظر خود را انتخاب و سپس آن را خریداری کنید.

متراژ زمین در پلتفرم دیسنترالند متفاوت است. به همین دلیل، قیمت دقیقی را نمی توان انتخاب کرد؛ اما در کل برای خرید یک زمین متوسط در این پلتفرم نیاز به حداقل ۱۰۰۰۰ مانا دارید. البته ممکن است زمین با قیمت کمتری نیز پیدا کنید اما باید ببینید که زمین فوق ارزش خرید دارد یا خیز؟

 حال اگر ما یک ملک را با حداقل قیمت ۱۰۰۰۰ محاسبه کنیم، در حال حاضر با توجه به قیمت مانا فعلی که تقریباً ۰.۸۰ دلار می باشد، باید حدوداً ۸۰۰۰ دلار هزینه کنید. اگر بخواهیم این رقم را به تومان تبدیل کنیم، با نرخ دلار ۳۰ هزار تومان تقریباً با قیمتی معادل ۲۴۰ میلیون تومان رو به رو می شویم!

این رقم تقریباً یک رقم بسیار زیادی می شود و کمتر کسی پیش می آید تا این مقدار از سرمایه بخواهد برای خرید زمین در متاورس هزینه کند. در صورتی که به دنبال زمین ارزان تر هستید، مطالعه این مقاله را از دست ندهید چراکه در بخش بعد قصد داریم تا خرید زمین در پلتفرم آپلند را بررسی کنیم. همراه ما باشید.

 1. بررسی قیمت زمین در پلتفرم آپلند:

پلتفرم آپلند نسبت به دو پلتفرم دیگر کمی متفاوت است. شما برای خرید زمین در آپلند می توانید یکی از ایالات های آمریکا را انتخاب کنید و در آن ایالات اقدام به خرید زمین کنید. در دو پلتفرم فوق همان‌طور که مطالعه کردید به این شکل نیست و شما در همان پلتفرم اقدام به خرید زمین می کنید.

تقریباً نحوه درآمد زایی و… در این بازی نیز متفاوت است. اگر با پلتفرم آپلند آشنا نیستید، به شما پیشنهاد می کنیم که قبل از خرید زمین حتماً با این پلتفرم آشنا شوید و سپس اقدام به خرید زمین کنید. برای آشنایی با این پلتفرم ما در سایت زوم ارز مطلبی اختصاصی دراین باره آماده کرده ایم. شما می توانید با مراجعه به این مقاله به صورت کامل و جامع با پلتفرم آپلند آشنا شوید. همچنین اگر مقاله فوق را با دست مطالعه کنید، مشاهده می کنید که ما در آن مطلب طریقه خرید زمین در این بازی را آموزش داده ایم. در نتیجه اگر پس از مطالعه مطلب قصد خرید زمین داشتید، به شما پیشنهاد می کنیم که از همان آموزش استفاده نمایید.

در پلتفرم آپلند، شما می توانید پس از خرید ساخت و ساز نیز انجام دهید و زمین خود را بسازید. انجام این کار یک زمان نسبتا طولانی مثل ۳ تا ۴ ماه نیاز دارد. البته این زمان بسته به نوع ساخت و ساز شما متفاوت است.

در این پلتفرم اگر قصد خرید زمین دارید، سعی کنید به سراغ زمین هایی بروید که بر روی آن ها عبارت FSA نوشته شده است. این نوع از زمین ها قیمت های مقرون به صرفه ای دارد و بهتر می توانید آن ها را بخرید. به همین دلیل ما به سراغ قیمت یکی از این نوع زمین ها می رویم.

زمینی که ما در این بازی انتخاب کرده ایم برای بررسی قیمت جز اینکه دارای عبارت FSA می باشد، برای اولین بار نیز فروخته می شود. معمولاً این نوع زمین هایی که برای اولین بار فروخته می شوند نیز قیمت کمتری دارند. این زمین ها در بازی آپلند با رنک سبز کمرنگ نمایش داده می شوند.

قیمت زمین فوق تقریباً برابر با ۲۰.۰۰۰ توکن UPX می باشد. این زمین واقع در Kansas city با سایز ۷۹ است. شما برای اینکه بخواهید این زمین را خریداری کنید باید ۲۰ هزار توکن UPX داشته باشید. در نتیجه برای خرید این مقدار سری به مارکت این بازی می زنیم.

قیمت ۲۰ هزار توکن UPX در فروشگاه این بازی برابر با ۲۰ دلار می باشد. اگر بخواهیم این مبلغ را با دلار ۳۰ هزار تومان حساب کنیم، یعنی شما برای خرید این زمین نیاز به ۶۰۰ هزار تومان سرمایه دارید!

همان‌طور که متوجه شدید، خرید زمین در پلتفرم آپلند بسیار اندک می باشد و هر فردی می تواند به راحتی اقدام به خرید یک زمین کند. البته توجه داشته باشید که در این بازی زمین با قیمت های بالاتری نیز می باشد اما ما تنها به یک زمین ارزان اشاره کردیم.

شما می توانید پس از خرید زمین، آن را به صورت ویلایی، آپارتمانی و یا… بسازید. در صورتی که در هنگام انجام این کار با مشکل رو به رو شدید، می توانید مشکل خود را در بخش نظرات برای ما ارسال کنید تا در اولین فرصت پاسخ مشکل خود را دریافت کنید.

نتیجه گیری مقایسه قیمت خرید زمین در متاورس

همان‌طور که مطالعه کردید، قیمت خرید زمین در هر پلتفرم اختلاف بسیار زیادی دارد. در مجموع اگر بخواهیم پلتفرمی را معرفی کنیم که در آن قیمت زمین ها بسیار کم است باید از پلتفرم آپلند نام ببریم؛ اما نکته ای که باید در این بین توجه داشته باشید این است که پلتفرم آپلند نسبت به دو پلتفرم دیگر کمی ناشناخته تر است. به همین دلیل ممکن است سرعت رشد کمتری نسبت به دو پلتفرم دیگر داشته باشد.

اگر قصد دارید تا از این راه سود کسب کنید و همچنین به درآمد برسید، به شما پیشنهاد می کنیم که با مشاوره و بررسی یکی از دو پلتفرم های سندباکس و یا دیسنترالند را انتخاب کنید. اگر در این رابطه سؤالی داشتید و نیاز به مشاوره دارید، همان‌طور که گفتیم می توانید در بخش نظرات درخواست خود را مطرح کنید.


مشاوره انتخاب کیف پول برای استفاده در متاورس

مشاوره انتخاب کیف پول برای استفاده در متاورس
مشاوره انتخاب کیف پول برای استفاده در متاورس

برای اینکه بتوانید در برخی از پلتفرم های متاورسی اقدام به خرید زمین کنید به یک کیف پول نرم افزاری نیاز دارید. کیف پول های نرم افزاری انواع مختلفی دارند که کیف پول های افزونه ای زیر مجموعه آن ها می باشد. در پلتفرم های متاورسی شما برای ثبت نام باید از کیف پول های افزونه ای استفاده نمایید. خوشبختانه در حال حاضر کیف پول های افزونه ای نیز تعداد بسیار زیادی دارند و شما می توانید به راحتی ولت مورد نظر خود را انتخاب کنید.

البته قبل از انتخاب باید ببینید که پلتفرم شما از چه ولت هایی پشتیبانی می کند. در حال حاضر اکثر پلتفرم ها از کیف پول هایی مثل متامسک Metamask، ربی Rabby و Wallet Connect پشتیبانی می کنند. در ادامه درباره هر سه ولت بیشتر صحبت خواهیم کرد تا شما نیز بیشتر با آن ها آشنا شوید.

 1. معرفی کیف پول متامسک Metamask:

کیف پول متامسک یکی از ولت های معروف افزونه ای می باشد که کاربران بسیاری از آن استفاده می کنند. متأسفانه چندی پیش توسعه دهندگان این ولت اعلام کردند که قصد دارند تا به کاربران ایرانی خدمات ندهند. به همین منظور، اگر کاربران به سراغ استفاده از کیف پول های دیگر مثل کیف پول ربی و یا Wallet connect رفتند.

اینکه توسعه دهندگان این ولت چنین خبری را منتشر کرده اند جای نگرانی نیست. شما همین حالا می توانید تنها با استفاده از یک نرم افزا تغییر ای پی به راحتی از کیف پول متامسک بدون هیچ نگرانی استفاده کنید. در صورتی که سرمایه شما کمی زیاد است و نگران موضوعاتی مثل بلوکه شدن حساب خود هستید، می توانید به سراغ کیف پول های دیگر که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد بروید و از آن ها استفاده کنید.

اگر از موضوعات فوق فاکتور بگیریم، خوشبختانه این ولت امنیت مناسبی دارد و شما می توانید با اطمینان از آن استفاده کنید. البته با توجه به افزونه ای بودن این ولت کمی باید در هنگام استفاده حواستان به بحث امنیتی که به کاربران مربوط است باشد. پیشنهاد ما در کل برای استفاده از کیف پول متامسک این است که هیچ‌گاه سرمایه زیادی وارد این ولت نکنید و همچنین سرمایه خود را به مدت طولانی در کیف پول متامسک نگهداری نکنید. در غیر این صورت تنها برای اتصال به پلتفرم های متاورسی و موارد این‌چنینی می توانید از این ولت با اطمینان استفاده نمایید.

در آخر باید ذکر کنیم که اگر طریقه کار با این ولت را نمی دانید، به شما پیشنهاد می کنیم که حتماً به مطلب اختصاصی آموزش کیف پول متامسک مراجعه کنید. ما در این مقاله به صورت کامل و جامع این کیف پول را توضیح داده ایم و طریقه کار با آن را نیز بیان کرده ایم. اگر درباره این ولت برایتان سؤالی به وجود آمد می توانید در بخش نظرات مقاله مربوطه مشکل و یا سؤال خود را مطرح کنید.

 1. معرفی کیف پول ربی Rabby:

کیف پول ربی یکی دیگر از ولت های افزونه ای می باشد که شما می توانید از آن برای ذخیره رمز ارزهایتان در پلتفرم های متاورسی استفاده کنید. این ولت نسبت به کیف پول متامسک معروف نیست و شاید کمتر فردی با کیف پول ربی آشنا باشد.

ممکن است برایتان این سؤال پیش بیاید که کدام یک از پلتفرم های متاورسی از کیف پول ربی پشتیبانی می کنند؟ تقریباً هر ولتی که از کیف پول متامسک پشتیبانی کند، این ولت را نیز برای اتصال قبول می کند اما در این بین یک نکته وجود دارد که باید به آن دقت کنید.

اکثر پلتفرم ها نام کیف پول ربی را در پلتفرم خود ذکر نکرده اند. به همین دلیل شاید فکر کنید که پلتفرم مورد نظر از این ولت پشتیبانی نمی کند اما این‌طور نیست! در صورتی که پلتفرم مورد نظرتان از کیف پول متامسک پشتیبانی می کند، می توانید با کلیک بر روی آیکون کیف پول متامسک، ولت ربی را اجرا و نصب کنید. به همین راحتی این کیف پول قابل نصب بر روی پلتفرم های مختلف می باشد.

پس از اینکه این کار را انجام دادید، ممکن است بنا بر دلایل امنیتی پلتفرم مورد نظر کیف پول ربی را از شما قبول نکند. به همین دلیل شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که اگر چنین اتفاقی رخ دهد چه باید کرد؟ در این مواقع در صورت تمایل می توانید از Wallet connect استفاده کنید. اگر هنوز با این سرویس آَشنا نیستید، ادامه این مقاله را مطالعه کنید.

در صورتی که علاقه مند به استفاده از این ولت هستید اما اطلاعاتی درباره آن ندارید، به شما پیشنهاد می کنیم که حتماً به مقاله اختصاصی آموزش کیف پول ربی در سایت زوم ارز مراجعه کنید. در این مقاله به صورت کامل و جامع طریقه نصب و کار با ولت ربی را به شما آموزش داده ایم.

 1. معرفی کیف پول Wallet Connect:

Wallet Connect یک کیف پول نیست بلکه پروتکلی است که شما می توانید از طریق آن به کیف پول هایی مثل تراست ولت، کوینومی، اتمیک متصل شوید. در صورتی که پلتفرم متاورسی مورد نظر شما از این پروتکل پشتیبانی کند، می توانید به راحتی از این طریق تنها با اسکن یک کد QR به کیف پول مد نظر خود متصل شوید و از آن استفاده کنید.

فرآیند اتصال این ولت به کیف پول های فوق بسیار آسان است و شما می توانید در کسری از ثانیه عملیات اتصال را انجام دهید. یکی از سؤالاتی که ممکن است برایتان پیش بیاید این است که آیا اگر این کار را انجام دهیم مشکلی برای کیف پول ما پیش نمی آید؟ خیر. برای ولت شما هیچ مشکلی ایجاد نمی شود و می توانید همانند قبل از داخل گوشی موبایل خود کیف پول مورد نظر را مدیریت کنید. در صورتی که در هنگام استفاده از پروتکل Wallet Connect با مشکل رو به رو شدید، می توانید مشکل خود را در بخش نظرات برای ما مطرح کنید تا در اولین فرصت پاسخ دهیم.

نکات لازم برای انتخاب کیف پول برای متاورس

نکات لازم برای انتخاب کیف پول برای متاورس
نکات لازم برای انتخاب کیف پول برای متاورس

شما برای اینکه بتوانید بهترین کیف پول را برای فعالیت در متاورس انتخاب کنید، باید به موارد مختلفی دقت کنید. در این بخش از مقاله قصد داریم تا به چند نکته اشاره کنیم تا بتوانید با کمک آن ها بهترین کیف پول را انتخاب نمایید. البته لازم به ذکر است که نکات ذیل تنها مختص به انتخاب کیف پول های متاورسی نیست! بلکه شما می توانید در همه حالت ها به راحتی کیف پول مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

 1. کیف پول باید امنیت مناسب و پایداری داشته باشد.

امنیت یکی از مهم ترین مواردی است که یک کیف پول باید آن را دارا باشد. زمانی که کیف پول مورد نظر شما امنیت درست و حسابی نداشته باشد، ذخیره دارایی در آن اشتباه بسیار بزرگی می باشد. حتماً حتماً کیف پول هایی را انتخاب کنید که از امنیت آن اطلاع دارید. با توجه به این موضوع، شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که چگونه می توانم از امنیت ولت با خبر شوم؟

برای اینکه بتوانید از امنیت ولت مورد نظر خود با خبر شوید، بهتر است به سراغ رفرنس های معتبر مثل سایت زوم ارز و یا سایت های خارجی بروید. شما می توانید به راحتی از داخل آن مطالب اطلاعات بسیاری را درباره امنیت ولت مورد نظر خود استخراج کنید. در نهایت می توانید نتیجه گیری کنید که آیا ولت مورد نظر امنیت دارد یا خیر.

 1. رابط کاربری آسان و ساده باید یکی از مزایا ولت مورد نظر باشد.

اکثر کاربران مبتدی به دلیل اینکه برخی از ولت های نرم افزاری و یا سخت افزاری رابط کاربری سختی دارند سرمایه خود را به دلیل انتقال اشتباه دارایی و یا … از دست می دهند. برای اینکه از این موضوع جلوگیری شود، اگر کاربر مبتدی هستید، بهتر است به سراغ ولت هایی بروید که رابط کاربری آسانی دارند.

اگر از این موضوع فاکتور بگیریم، حتی اگر شما حرفه ای نیز هستید، بهتر است برای راحتی و سرعت در استفاده، از کیف پول هایی که رابط کاربری آسانی دارند استفاده کنید. در غیر این صورت، فرقی نمی کند که حرفه ای هستید یا مبتدی ممکن است سرمایه خود را از دست بدهید و یا اتفاقات دیگری برای شما رخ دهد.

 1. بهتر است کیف پول انتخاب شده، از رمز ارز های بسیاری پشتیبانی کند

در صورتی که کیف پول شما از رمز ارز های مختلفی پشتیبانی کند، دیگر برای ذخیره رمز ارز های گوناگون ناچار به استفاده از ولت های مختلف نیستید و راحت می توانید تنها با استفاده از یک ولت نیاز خود را برطرف کنید. اکثر ولت های افزونه ای برای متاورس مورد استفاده قرار می گیرد به صورت شبکه ای توسعه داده شده اند؛ یعنی شما با افزودن یک شبکه می توانید توکن های آن شبکه را در ولت ذخیره سازی کنید. به همین دلیل، در هنگام انتخاب ولت برای متاورس سعی کنید کیف پولی را انتخاب کنید که از شبکه های مختلفی پشتیبانی می کند.

 1. ولت مورد نظر باید از سیستم عامل های مختلفی پشتیبانی کند

بهتر کیف پول انتخابی شما از سیستم عامل های مختلف پشتیبانی کند. در صورتی که ولت شما چنین قابلیتی داشته باشد، راحت تر می توانید کیف پول خود را مدیریت کنید. در صورتی که چنین کیف پولی انتخاب کردید، باید حتماً مراقب مسائل امنیتی باشید چراکه اگر قصد استفاده در سیستم عامل های مختلف از ولت خود را داشته باشید ممکن است به دلیل نقص موارد امنیتی کیف پول شما توسط کاربران سوءاستفاده کننده هک شود.

 1. توسعه دهندگان ولت باید با کاربران شفاف باشند

توسعه دهندگان برخی از کیف پول ها به هیچ عنوان با کاربران خود شفاف نیستند. این موضوع باعث می شود تا کمتر کسی به آن ها اعتماد کنند. خوشبختانه در حال حاضر تعداد این نوع ولت ها اندک می باشد و یا اینکه آن ها شناخته شده نیستند. در صورتی که قصد استفاده از کیف پول های نرم افزاری و یا سخت افزاری را دارید، پیشنهاد ما استفاده از ولت های معروف می باشد. ولت های معروف این نکته را رعایت کرده اند و با کاربران خود بسیار شفاف عمل می کنند.

در آخر اضافه کنیم که نکات دیگری نیز وجود دارد اما در این بخش از مقاله ما تنها به نکات فوق اشاره کردیم. اگر از نظر شما نکته مهم تری وجود دارد، می توانید در بخش نظرات نکته مورد نظرتان را برای ما مطرح کنید.

نحوه اتصال کیف پول به متاورس

نحوه اتصال کیف پول به متاورس
نحوه اتصال کیف پول به متاورس

اگر تا به حال از صرافی های غیرمتمرکز استفاده کرده باشید، قطعاً می توانید ولت خود را به پلتفرم های متاورسی متصل کنید. همان‌طور که گفتیم پلتفرم های متاورسی اکثراً از کیف پول های افزونه ای پشتیبانی می کنند. در نتیجه شما برای استفاده از آن ها باید همانند صرافی های غیرمتمرکز از کیف پول های افزونه ای استفاده کنید.

معمولاً در تمامی پلتفرم های متاورسی، طریقه اتصال ولت به پلتفرم به دو شکل انجام می شود. در ادامه به دو شکل فوق اشاره خواهیم کرد تا شما بیشتر با آن ها آشنا شوید. در صورتی که پلتفرم مورد نظر شما از روش های فوق پشتیبانی نمی کند، می توانید در بخش نظرات از کارشناسان سایت زوم ارز درخواست مشاوره نمایید.

 1. اتصال ولت با استفاده از گزینه Connect wallet:

در این نوع پلتفرم ها، معمولاً پس از اینکه وارد سایت شدید، در سمت راست و یا چپ صفحه گزینه ای با نام Connect wallet وجود دارد. شما برای اینکه ولت خود را به این نوع پلتفرم ها متصل کنید می بایست بر روی گزینه فوق کلیک کنید. حال در صفحه جدید باید ولت خود را انتخاب نمایید. برای مثال اگر قصد دارید تا از کیف پول متامسک استفاده کنید، باید در این قسمت ولت متامسک را انتخاب کنید.

حال در مرحله بعد، باید کمی صبر کنید تا عملیات اتصال انجام شود. پس از اینکه ولت شما متصل شد، باید به جای گزینه Connect wallet آدرس عمومی کیف پول خود را مشاهده کنید. به همین راحتی می توانید ولت خود را به این نوع پلتفرم ها متصل نمایید.

 1. اتصال ولت در هنگام ثبت نام در پلتفرم متاورسی:

در صورتی که پلتفرم مورد نظر شما از روش فوق پشتیبانی نمی کند، احتمالاً از این طریق باید ولت خود را متصل کنید. برای انجام این کار می بایست مراحل ثبت نام را شروع کنید. ممکن است در مراحل ثبت نام از شما درخواست اتصال کیف پول شود و یا پس از پایان ثبت نام.

البته لازم به ذکر است که برخی از پلتفرم های متاورسی نیازی به اتصال ولت ندارند و ممکن است همانند صرافی های متمرکز از کیف پول داخلی پشتیبانی کنند و یا اصلاً نیازی به کیف پول نداشته باشند. در صورتی که با این نوع پلتفرم ها رو به رو شدید، باید همانند نکات گفته شده از پلتفرم مورد نظر استفاده کنید. مثلاً اگر تا به حال به پلتفرم آپلند که مخصوص خرید زمین است مراجعه کرده باشید، قطعاً می دانید که این پلتفرم نیازی به اتصال کیف پول ندارد.


مشاوره جهت ساخت زمین در متاورس

مشاوره جهت ساخت زمین
مشاوره جهت ساخت زمین

احتمالاً شنیده اید که در متاورس می توان ملک ها را ساخت و در آن ها اقدام به برگزاری نمایشگاه، کنسرت و یا… کرد. در حال حاضر، برخی از پلتفرم ها چنین امکانی را فراهم کرده اند اما برخی ها خیر! شما برای اینکه بتوانید در متاورس ملک خود را بسازید باید به سراغ پلتفرم هایی بروید که چنین امکانی را برای شما مهیا کرده اند.

برای مثال، شما در پلتفرم سند باکس به هیچ عنوان نمی توانید در حال حاضر ساخت و سازی انجام دهید. اگر به وایت پیپر یا white paper این پلتفرم مراجعه کنید، می توانید به راحتی متوجه این موضوع شوید؛ اما برعکس سند باکس، شما می توانید در پلتفرم هایی همانند دیسنترالند و آپلند اقدام به ساخت و ساز ملک خود کنید.

انجام این کار در هر دو پلتفرم آسان است و شما می توانید به راحتی این کار را انجام دهید. یکی از سؤالاتی که ممکن است برایتان پیش بیاید این است که آیا ساخت و ساز در پلتفرم های فوق به صرفه است؟

پاسخ به این سؤال را نمی توان به صورت دقیق با بله یا خیر داد اما در کل اگر شما بتوانید ساخت و ساز انجام دهید، قطعاً به قیمت ملک شما اضافه می شود. برای مثال اگر در پلتفرم آپلند ملک خود را ۳۰۰۰ توکن UPX خریده باشید، می توانید پس از ساخت و ساز به راحتی مبلغی به مبلغ فوق اضافه و سپس ملک خود را برای فروش بگذارید. در صورتی که درباره نحوه ساخت و ساز برایتان سؤال ایجاد شد، می توانید سؤال خود را در بخش نظرات از ما بپرسید.


مشاوره جهت اجاره زمین

مشاوره جهت اجاره زمین
مشاوره جهت اجاره زمین

خبر امکان اجاره زمین نیز در فضای متاورس این روزها بسیار در بین کاربران علاقه مند به این حوزه پیچیده است. در حال حاضر، اکثر پلتفرم ها این امکان را پیاده سازی نکرده اند به همین خاطر ممکن است نتوانید این کار را انجام دهید.

اگر برای بار اول است که این جمله را می شنوید، شاید برایتان جالب باشد که آیا می توان در متاورس ملک و یا زمین اجازه داد؟

بله چنین چیزی در متاورس امکان پذیر است. شما می توانید در پلتفرم هایی که از این امکان قرار است پشتیبانی کنند اقدام به خرید ملک کنید و آن را اجاره دهید. این موضوع دقیقاً همانند دنیای واقعی است!

در دنیای واقعی، به دلیل قیمت های بسیار بالا املاک و مستغلات ممکن است افراد نتوانند اقدام به خرید ملک کنند. از این رو آن ها مجبور هستند تا به سراغ اجاره بروند. حال فرقی نمی کند که قرار است در آن ملک کسب و کاری را آغاز کنند و یا اینکه زندگی کنند.

در دنیای متاورس نیز چنین موضوعی برقرار است. در برخی از پلتفرم ها به دلیل قیمت بسیار زیاد زمین ها ممکن است افراد کمی بتوانند اقدام به خرید ملک کنند؛ بنابراین این دسته از افراد اگر قصد زندگی و یا شروع کسب و کار و یا هر کار دیگری را دارند، می توانند به راحتی ملک مورد نظر خود را اجاره و سپس فعالیت مورد نظر را انجام دهند.

همان‌طور که مشاهده کردید، دنیای متاورس بسیار شبیه به دنیای واقعی می باشد و شما می توانید دقیقاً همان عملی که در دنیای واقعی را انجام می دهید در دنیای متاورس نیز انجام دهید. اگر درباره اجاره زمین در متاورس سؤالی دارید، می توانید سؤال خود را در بخش نظرات از ما بپرسید.


چگونه به مشاور های خرید زمین در متاوررس اعتماد کنیم؟

چگونه به مشاور های خرید زمین در متاوررس اعتماد کنیم؟
چگونه به مشاور های خرید زمین در متاوررس اعتماد کنیم؟

 در هر بخش از بازار کریپتو سوءاستفاده گرانی کمی کرده اند تا از کاربران ساده و مبتدی و همچنین کم اطلاع کلاه‌برداری کنند. در متاورس نیز چنین افرادی وجود دارند و اگر شما کمی مراقب نباشید ممکن است از شما نیز کلاه‌برداری شود.

اگر قصد خرید زمین در متاورس دارید، باید بسیار مراقب باشید تا مشکلی برایتان پیش نیاید و یا اینکه سرمایه تان از دست نرود. در حال حاضر، افراد مختلفی منتظر این هستند تا بتوانند دارایی کاربران مبتدی را به سرقت ببرند. به این موضوع بسیار توجه کنید.

در صورتی که در حوزه کریپتو و حوزه های مرتبط با کریپتو از شما کلاه‌برداری شود، امکان برگشت سرمایه و یا هر دارایی دیگری بسیار کم می باشد و شما نیز نمی توانید برای این موضوع از مقام قضایی پیگیری های خاصی کنید. همیشه به یاد داشته باشید که در حوزه کریپتو و حوزه های مرتبط شما محافظ اموال خودتان هستید.

با توجه به مطلب فوق، در صورتی که قصد دریافت مشاوره برای خرید زمین دارید، ممکن است برایتان این سؤال پیش بیاید که چگونه می توانیم به مشاور های خرید زمین در متاورس اعتماد کنیم؟

زمانی که شما به یک مشاور مراجعه می کنید، مشاور شما باید به صورت کامل به درخواست های شما گوش دهد و سپس بهترین فرصت را برای خرید زمین به شما معرفی کند. در اصل باید بگوییم که مشاور ملک در متاورس مشاور سرمایه گذاری است. در نتیجه باید به شما بهترین پیشنهاد را برای خرید ملک و سرمایه گذاری بدهد.

فرد و یا افرادی که مدعی هستند مشاور خرید زمین در متاورس هستند، باید از قوانین تمامی پلتفرم ها مطلع باشد. در نتیجه، اگر شما سؤالی درباره قوانین خرید زمین در یکی از پروژه ها را دارید، باید به صورت کامل به سؤال شما پاسخ بدهد. در غیر این صورت باید کمی به مشاوری که انتخاب کرده اید شک کنید.

خرید و فروش زمین در متاورس اگر با برنامه ریزی انجام نشود، در نهایت ممکن است باعث ضرر شود. در نتیجه، فردی که مدعی می کند مشاور است، باید پس از انتخاب پلتفرم توسط شما، بهترین زمین ها را به شما بر اساس بودجه و انتظارات و همچنین فعالیت هایتان نمایش دهد تا شما نیز بتوانید بهترین انتخاب را انجام دهید.

در آخر باید اشاره کنیم که با توجه به تحریم های کشور آمریکا، هر لحظه ممکن است برای کاربران ایرانی که اقدام به خرید زمین کرده اند مشکلی ایجاد شود. در نتیجه، وقتی شما به کمک یک مشاور ملکی خریداری می کنید، باید در زمان مشکلات و اتفاقات ناگهانی فرد مشاور به شما کمک کند تا ضررهای سنگینی را متحمل نشوید.


مشاوره خرید زمین در زوم ارز

مشاوره خرید زمین در زوم ارز
مشاوره خرید زمین در زوم ارز

با توجه به گسترش تکنولوژی متاورس در حال حاضر افراد بسیاری به دنبال کسب اطلاعات درباره خرید زمین در متاورس هستند. تیم زوم ارز در مطالب آموزشی مختلف فرآیند خرید زمین را به صورت کامل آموزش داده است. همچنین ما شما می توانید با مطالعه مقالات فوق با معتبر ترین پلتفرم های خرید زمین در متاورس نیز آشنا شوید.

در صورتی که علاقه مند به خرید زمین در متاورس هستید اما در این باره اطلاعاتی ندارید، می توانید همین حالا با کارشناسان تیم زوم ارز تماس بگیرید و سؤالات خود را در این باره از آن بپرسید و یا اینکه از آن ها برای خرید ملک در متاورس مشاوره بگیرید. خوشبختانه تمامی افرادی که در این زمینه پاسخگوی شما در تیم زوم ارز هستند تماماً به فرایند خرید و فروش مسلط می باشند.

برای دریافت مشاوره شما می توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما به راحتی از طریق ایمیل با پشتیبانان تیم زوم ارز در تماس باشید همچنین اگر موفق به ارسال ایمیل نشدید، می توانید درخواست خود را در بخش نظرات این مقاله ثبت کنید.


سخن آخر بهترین مشاوره خرید زمین در متاورس

همان‌طور که مطالعه کردید، خرید ملک و مستقلات در متاورس بسیار آسان می باشد. متأسفانه در برخی از پلتفرم ها به دلیل محبوبیت و… قیمت خرید زمین و… بالا می باشد. با توجه به قیمت دلار و عوامل دیگر، این موضوع باعث شده است تا کاربران ایرانی نتوانند اقدام به خرید زمین کنند. در صورتی که نسبت به خرید زمین سؤال و یا مشکلی برای شما به وجود آمده است، می توانید سؤال و یا مشکل خود را در بخش نظرات برای ما مطرح کنید.

 

ممنون که تا پایان مقاله “بهترین مشاوره خرید زمین در متاورس” همراه ما بودید.

 

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید:

 

از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم محتوا
تیم محتوا
من سید مهدی هستم تولید کننده محتوا سایت زوم ارز. دانشجوی مهندسی کامپیوتر در دانشگاه آزاد گرایش نرم افزار می باشم و همچنین سابقه ی سه سال فعالیت در حوزه ی ارز های دیجیتال و 5 سال نیز تولید کننده محتوا را در کارنامه خود دارم. بنده علاقه مند به دنیای کریپتو و همچنین تکنولوژی هستم و همچنین به آینده ی ارز های دیجیتال بسیار خوشبین نیز هستم و بر این باورام که صنعت بلاکچین در ایران آینده ای بسیار درخشانی خواهد داشت.

18 دیدگاه دربارهٔ «بهترین مشاوره خرید زمین در متاورس;

 1. ,سلام ایا اکو اسمارت زمین های که با موقیعت مکانیه جنگل کوه دشت و دریا اراعه داده است؟
  وخرید زمین از طریق کد رفرال قابل اعتماد است؟

  پاسخ
  • قیمت های زمین در پلتفرم های مختلف متفاوت است و حتی در هر پلتفرم در جایگاه های مختلف نیز متفاوت است
   باید خود شما بررسی نمایید

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده