آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

چگونه برای زندگی در متاورس آماده شویم؟

چگونه برای زندگی در متاورس آماده شویم؟

چگونه برای زندگی در متاورس آماده شویم؟، تا به حال به زندگی در متاورس فکر کرده اید؟ آیا می دانید که هر انسان و یا خانواده می توانید زندگی مجازی خود را در متاورس ایجاد کند؟ با توجه به گسترش متاورس، شما و یا هر انسان و یا هر خانواده دیگری می تواند در متاورس برای زندگی حضور پیدا کند. البته شاید متاورس برای یک زندگی ایده آل آماده نشده باشد چراکه این صنعت نوپا است و بسیار جای پیشرفت و گسترش دارد.

همان‌طور که می دانید، متاورس یک تکنولوژی جهانی است، به همین دلیل متاورس را می توانیم به عنوان یک بستر مجازی چند کاربره در زمان واقعی عنوان کنیم که افراد می توانند در سراسر جهان از طریق یک شبکه اینترنت به یک دیگر متصل شوند. یکی از نکات جالب متاورسی اینجاست که حتی شما می توانید با یک فرد دیگر که از شما کیلومتر ها دور تر است، در متاورس زندگی تشکیل دهید.

شما می توانید با ورود به متاورس، فعالیت های مختلفی انجام دهید. اگر علاقه مند به کسب اطلاعات در این باره هستید، پیشنهاد می کنیم که مطالعه ادامه مقاله را به هیچ عنوان از دست ندهید. در ادامه به صورت کامل به نحوه زندگی در متاورس و همچنین طریقه ورود به آن صحبت خواهیم کرد. همراه ما باشید.


چگونه برای زندگی در متاورس آماده شویم؟

یکی از سوالاتی که این روزها از ما پرسیده می شود این است که چگونه برای زندگی در متاورس آماده شویم، خب باید به شما کاربر عزیز زوم ارزی بگم قبل از پاسخ دادن به این سوال، شما باید پاسخ ۳ سوال زیر را دریابید:

 1. زندگی در متاورس چگونه است؟
 2. چگونه می توانیم وارد متاورس شویم؟
 3. چرا باید برای زندگی در متاورس آماده شویم؟

حال با ما همراه باشید تا در ادامه به تک تک سوالات شما پاسخ دهیم:

۱.زندگی در متاورس چگونه است؟

metaverse 1تصور کنید در حال بالا رفتن از اورس هستید و یا اینکه در دریا شنا می کنید بدون اینکه اتاق خود را ترک کرده باشید! شما برای اینکه بتوانید به این حس و حال دست پیدا کنید، باید به سراغ استفاده از متاورس بروید. تقریباً باید بگوییم که همه چیز در متاورس امکان دارد. متاورس سطح جدیدی از واقعیت مجازی است که توسط برترین گروه های فناوری جهان توسعه داده می شود.

با توجه به گسترش حوزه متاورس، افراد مختلفی پیش‌بینی های متفاوت می کنند. برای مثال ملانی سابین Melanie Subin مدیر موسسه The Future Today، پیش‌بینی کرده است که تا سال ۲۰۳۰ بخش زیادی از مردم در متاورس قرار خواهند رفت. او افزود که برخی ها به سادگی، به اندازه وظایف کاری و یا تحصیل از متاورس استفاده می کنند و برخی ها نیز استفاده ای فراتر از تحصیل و یا… از متاورس می کنند.

برای اینکه بتوانید در دنیای متاورس زندگی کنید، همانند دنیای واقعی نیاز به پول و سرمایه دارید. برای اینکه بتوانید در متاورس درآمد کسب کنید، باید به سراغ شغل های متاورسی بروید. شما در متاورس حتی می توانید کسب و کار خودتان را نیز راه اندازی کنید. اگر شغل فعلی شما جایی برای حضور در متاورس ندارد صبور باشید چراکه این تکنولوژی نوپا است و در حال پیشرفت؛ اما باید ذکر کنیم که در حال حاضر عناوین شغلی مختلفی در متاورس می تواند حضور پیدا کند.

 برای مثال اگر شما یک هنرمند هستید، می توانید به راحتی با فروش آثار هنری خود در متاورس کسب درآمد کنید. مثلاً، در صورتی که در رشته هنری نقاشی فعالیت می کند، می توانید اقدام به برگزاری نمایشگاه در متاورس کنید و از این راه کسب درآمد داشته باشید. البته توجه داشته باشید که تنها این شغل در متاورس حضور ندارد بلکه شما می توانید به سراغ شغل های دیگر نیز بروید. از جمله شغل های متاورسی می توانیم به موارد ذیل اشاره کنیم.

 1. خرید و فروش محصولات NFT
 2. راه اندازی کسب و کار مثل نمایشگاه آثار هنری
 3. استخدام به عنوان یک کارمند به صورت فریلنسری
 4. خرید و فروش زمین های متاورسی
 5. و… .

در کل باید بگوییم که تکنولوژی متاورس یک دنیای جدید است که بسیاری از محدودیت ها در آن رفع می شود. هنوز به صورت دقیق مشخص نیست که متاورس قرار است در آینده انسان ها را به کجا ببرد اما درکل تمامی افراد می توانند در متاورس یک تجربه جدید از زندگی کسب کنند.


۲.چگونه می توانیم وارد متاورس شویم؟

metaverse 2با توجه به مطالب فوق و همچنین پیشرفت این تکنولوژی، ممکن است این سؤال برای اکثر شما پیش بیاید که چگونه می توانیم وارد متاورس شویم؟ برای ورود به متاورس راه های مختلفی وجود دارد. شما می توانید به راحتی یکی از راه های فوق را انتخاب و سپس وارد متاورس شوید. در این بخش از مقاله تنها به بخشی از راه های ورود به متاورس اشاره خواهیم کرد. در صورتی که قصد دارید تا به صورت کامل و جامع با راه های ورود به متاورس آشنا شوید، می توانید به مقاله اختصاصی آموزش ورود به متاورس مراجعه کنید. ما در این مقاله به صورت کامل راه های ورود به متاورس را بررسی کرده ایم.

برای ورود به متاورس، قبل از هر چیزی باید به الزامات آن توجه کنید. فرقی نمی کند که از چه کشور و از کجا قصد ورود به متاورس را دارید اما در کل باید به موارد فوق دقت بسیاری کنید. برخی از الزامات ورود به متاورس عبارت اند از:

 • نصب و شارژ کیف پول افزونه ای برای مرورگر
 • ایجاد یک ایمیل جدید برای امنیت بیشتر حساب شما در متاورس
 • نصب و استفاده از نرم افزار های تغییر ای پی برای کاربران ایرانی
 • خرید عینک واقعیت مجازی

قبل از اینکه بخواهیم به سراغ توضیحات اصلی برویم، لازم است به یک نکته مهم اشاره کنیم. در صورتی که شما از ایران قصد ورود به پلتفرم های متاورسی را دارید، باید به یک نکته بسیار مهم توجه کنید. متأسفانه به دلیل تحریم های کشور آمریکا، کاربران ایرانی و همچنین چند کشور دیگر، امکان استفاده از برخی پلتفرم های متاورسی را ندارند. به همین دلیل، نمی توانند با ای پی IP ایران و یا کشور های فوق وارد پلتفرم های مورد نظر شوند. در نتیجه اگر از ایران قصد استفاده از متاورس را دارید، باید حتماً یک نرم افزار تغییر ای پی نصب داشته باشید تا در مواقع مورد نیاز از آن استفاده کنید.

یکی از سؤالاتی که ممکن است در این بخش برای کاربران پیش بیاید این است که آیا برای ورود به متاورس حتماً باید از عینک های واقعیت مجازی و یا واقعیت افزوده استفاده کرد؟ برای اینکه بتوانید وارد متاورس شوید، حتماً نیازی به استفاده از عینک های واقعیت مجازی نیست؛ اما اگر قصد دارید تا در متاورس زندگی تشکیل دهید، باید اقدام به تهیه یک عینک واقعیت مجازی کنید. در اصل شما می توانید با استفاده از هدست های واقعیت مجازی بهتر و بیشتر با دنیای متاورس ارتباط بگیرید.

در کل باید بگوییم که اگر تنها قصد شما از ورود به متاورس خرید زمین و یا گشت و گذار های کوتاه در متاورس است، نیازی به خرید عینک ندارید اما اگر قصد دارید تا در متاورس زندگی کنید و یا کسب و کار راه اندازی نمایید، باید از هدست های واقعیت مجازی استفاده کنید. در صورتی که درباره خرید هدست های متاورسی اطلاعات کمی دارید، به شما پیشنهاد می کنیم که به مقاله اختصاصی خرید عینک متاورس مراجعه کنید. در این مقاله، شما می توانید با هدست های متاورسی به صورت کامل آشنا شوید. در آخر باید اشاره کنیم که زوم ارز فروشنده هیچ عینک متاورسی نمی باشد چراکه ما تنها یک مشاور جهت راهنمایی شما هستیم.

پس از اینکه الزامات مورد نیاز را تهیه کردید، حال می توانید از طریق پلتفرم مورد نظر وارد متاورس شوید. شما برای اینکه بتوانید وارد متاورس شوید ۳ را در پیش دارید. این سه عبارت اند از:

 1. ورود به متاورس از طریق بازی های متاورسی

یکی از راه های ورود به متاورس استفاده از بازی های موبایلی می باشد. بازی های متاورسی قابلیت درآمد زایی دارند و شما می توانید با بازی کردن کسب درآمد کنید. در گذشته، کاربران برای سرگرم شدن و یا شاد شدن از بازی های بلاکچینی استفاده می کردند اما در حال حاضر زمان آن رسیده است که در بازی های متاورسی سرمایه گذاری کنید و یا کسب درآمد داشته باشید.

 1. ورود به متاورس از طریق پلتفرم های مربوطه

برای اینکه بتوانید در متاورس زندگی خود را آغاز کنید، باید از این طریق وارد تکنولوژی متاورس شوید. در حال حاضر پلتفرم های مختلفی این امکان را به شما می دهند. برخی از پلتفرم های معروف این‌چنینی عبارت اند از: دیسنترالند Decentraland، سندباکس Sandbox، بلاکتوپیا Blocktopia و… . البته لازم به ذکر است که در حال حاضر، پلتفرم های بسیاری وجود دارد اما شما می توانید از پلتفرم های فوق برای ورود به متاورس و همچنین زندگی در آن استفاده کنید.

 1. ورود به متاورس از طریق خرید زمین

همان‌طور که می دانید، در متاورس امکان خرید و فروش زمین نیز مهیا است. شما می توانید با خرید یک زمین به راحتی وارد متاورس شوید و از آن کسب درآمد کنید. در صورتی که شما زمین بخرید، جز بحث سرمایه گذاری می توانید استفاده های دیگری نیز از آن ها کنید. برای مثال همان‌طور که کمی قبل تر گفتیم، شما می توانید با بارگذاری نمایشگاه در قطعه خریداری شده کسب درآمد کنید تا بتوانید به راحتی در متاورس زندگی داشته باشید.

در صورتی که درباره ورود به متاورس سؤال دارید، می توانید در بخش نظرات از کارشناسان ما بپرسید. ضمناً اگر در هنگام ورود به پلتفرم های فوق با مشکل رو به رو شدید، می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر نام پلتفرم مورد نظر را در سایت زوم ارز جستجو کنید.


۳.چرا باید برای زندگی متاورس آماده شوید؟

metaverse 3رخنه به دنیای مجازی متاورس برای شما که علاقه مند به این تکنولوژی هستید بیشتر و بیشتر باید اهمیت داشته باشد. اگر قصد ورود به این تکنولوژی را دارید، شما باید تغییراتی را که در نحوه کار، معاشرت، نحوه خرید و مدیریت زندگی شخصی خود رخ می دهد را درک کنید.

جهان متاورس، اگرچه هنوز در مرحله توسعه قرار دارد اما پیش از آنکه مجازی باشد، به سوی واقعی شدن حرکت می کند. طبق گزارش های زوم ارز، برخی از افرادی که به تکنولوژی های جدید علاقه مندند، زندگی در این جهان را امتحان کرده اند و مزایای زیادی برای فعالیت های روزانه، تفریحی و اجتماعی خود یافته اند.

امکاناتی که در دنیای متاورس ارائه می شود عملاً بی پایان هستند. همان‌طور که گفتیم شما می توانید یک جلسه کاری در دنیای مجازی ترتیب دهید اما انگار در دفتر خود حضور دارید! اگر پیگیر اخبار متاورس در داخل ایران باشید، شاید شنیده اید که برخی از شرکت های ایرانی نیز در حال ورود به متاورس برای انجام چنین کارهایی هستند.

جز موارد کاری، در دنیای متاورس شما حتی می توانید از یکی از بستگانی که در خارج از کشور زندگی می‌کنند دیدن کنید و یا در یک مرکز خرید قدم بزنید و لباس های انتخابی خود را در یک اتاق پرو مجازی امتحان کنید و هزاران کار دیگری که می توانید انجام دهید.

در نتیجه اگر علاقه مند به حضور و زندگی در متاورس هستید، همان‌طور که گفتیم ابتدا باید موارد مختلف را در این دنیای مجازی درک کنید. پس از اینکه متوجه تمام موارد شدید، حال می توانید تصمیم زندگی در این مکان مجازی را بگیرید.


چگونه برند ها و یا کمپانی ها می توانند برای متاورس آماده شوند؟

metaverse 5همان‌طور که گفتیم متاورس یک تکنولوژی نوپا است. به همین دلیل راه های زیادی وجود دارد تا کسب و کار ها بتوانند در این قضا رشد کنند. در حال حاضر هیچ استراتژی بازاریابی مختص به برند های در دنیای متاورس وجود ندارد اما در ادامه ما به شما چند را بازاریابی را می توانیم پیشنهاد دهیم. برخی از راه های بازاریابی که می توان امتحان کرد عبارت اند از:

 • تبلیغ در دنیای متاورس

در دنیای متاورس نیز همانند دنیای واقعی شما باید برای کسب و کار خود تبلیغ انجام دهید. برای مثال، شما می توانید از همانند دنیای فعلی، در متاورس از طریق نصب بنر در بیلبوردها تبلیغات انجام دهید. همان‌طور که گفتیم در حال حاضر برای متاورس هیچ استراتژی بازاریابی وجود ندارد اما تقریباً می توان استراتژی های بازاریابی فعلی را با برخی از موارد ترکیب و در متاورس پیاده سازی کرد.

در متاورس کسب و کارها برای نمایش تبلیغات خود به کاربران و همچنین گره های هدف پول پرداخت می کنند. برخی از شرکت ها مثل Bidstack سال‌هاست که در بازی ها (تبلیغات درون برنامه ای) تبلیغات می کنند. این احتمال وجود دارد که با توجه به این موضوع و همچنین متاورس، شاهد ظهور شرکت های متاورسی و توسعه استراتژی های بازاریابی مشابه باشیم.

 • خرید املاک و مستغلات در متاورس

احتمالاً با خرید ملک و مستغلات در متاورس آشنا هستید. شما می توانید به راحتی در متاورس زمین خریداری کنید و از آن درآمد کسب کنید. با خرید زمین شما می توانید به نوعی تبلیغات نیز انجام دهید.

شما می توانید برای کسب درآمد غیرفعال یک فروشگاه، بازی و حتی یک فضا در متاورس اجاره کنید. در صورتی که تمایل به خرید زمین و یا … داشتید می توانید از پلتفرم های محبوبی مثل سندباکس Sandbox و دیسنترالند Decentraland استفاده کنید. حتی شما می توانید با خرید زمین در پلتفرم های فوق به نوع سرمایه گذاری نیز کنید. در حال حاضر اکثر افراد به اسم سرمایه گذاری در متاورس اقدام به خرید زمین می کنند.

 • سرمایه گذاری و یا ایجاد NFT

 اگر پیگیر اخبار حوزه متاورس باشید، احتمالاً با NFT ها آشنا هستید. منظور از NFT ها non-fungible token یا توکن های غیرقابل تعویض می باشد. شما می توانید به راحتی محصولات خود را به NFT تبدیل کنید و از این رو تبلیغاتی را انجام دهید. به دلیل اینکه NFT ها در بلاکچین ذخیره می شوند و غیرقابل دست‌کاری و همچنین کپی می باشند، برای کسب درآمد و همچنین تبلیغات مناسب می باشد.

در صورتی که در این باره برایتان سؤالی به وجود آمده است و پاسخ سؤال خود را نمی دانید، می توانید در بخش نظرات سؤال مورد نظرتان را برای ما مطرح کنید.


آینده کسب و کار ها در متاورس چه می شود؟

metaverse 6با توجه به مطلب فوق، شاید برایتان مهم باشد که بدانید اگر در متاورس کسب و کار ایجاد کردید، آینده آن چه خواهد شد؟ همان‌طور که متاورس به تکامل خود ادامه می دهد، جریان بازاریابی دیجیتال نیز ادامه می یابد. بنابراین ایده خوبی است که در سال ۲۰۲۲ یا ۲۰۲۳ کسب و کار خود را در متاورس گسترش دهید.

با توجه به مسائل مختلف که در حال حاضر برای متاورس وجود دارد، تا حدودی می توان به آینده کسب و کار ها در متاورس مطمئن بود. البته این موضوع بستگی به استراتژی بازاریابی شما نیز دارد که چگونه عمل می کنید. در کل اگر بتوانید از تمامی امکانات متاورس نهایت استفاده را کنید، می توانید در این راه موفق شوید. در صورتی که برای انجام این کار نیاز به مشاوره دارید، شما می توانید از طریق بخش نظرات و یا ایمیل با کارشناسان زوم ارز در تماس باشید و از آن ها من‌باب این موضوع مشاوره بگیرید.


با متاورس در ایران بنشینید و در کشور های دیگر زندگی کنید

metaverse 4شما می توانید به راحتی با حضور در متاورس، در ایران باشید اما در یک کشور دیگر زندگی کنید و یا حتی در یک کشور دیگر شاغل باشید. در صورتی که توانایی دارید، می توانید با استخدام در یک شرکت متاورسی، به راحتی از ایران شرکت فوق را مدیریت کنید و در راستای این موضوع اقدام به دریافت حقوق کنید.

شما می توانید به راحتی با وجود متاورس و واقعیت مجازی، در ایران باشید اما هم‌زمان در دفتر مجازی خود که در ایالات متحده سانفرانسیسکو وجود دارد جلسه و یا کنفرانس برگزار کنید. شاید با خود بگویید که با وجود اینترنت به شکل معمولی و تصویری نیز می توان این کار را انجام داد و نیازی به متاورس نیست!

بله. شما بدون وجود تکنولوژی متاورس نیز می توانید این کار را انجام دهید اما محدودیت هایی را نیز دارید. در صورتی که برای قرار های کاری این‌چنینی از متاورس استفاده کنید، می توانید به صورت کامل در جلسه فوق حضور داشته باشید و به صورت کامل آن را مدیریت کنید. در کل باید بگوییم که حضور در متاورس مزایا و معایبی دارد که در صورت استفاده از آن ها بهره مند خواهید شد.


سؤالات متداول

تا به این بخش از مقاله، ممکن است برایتان سؤالات مختلفی ایجاد شده باشد. در ادامه قصد داریم تا به برخی از سؤالات متداول پاسخ دهیم. در صورتی که سؤال شما، جزء سؤالات ذیل نبود، می توانید سؤال خود در بخش نظرات برای ما مطرح کنید.

 1. چه مدت زمان طول می کشد تا متاورس به صورت کامل آماده زندگی شود؟

همان‌طور که تا به حال با متاورس آشنا شدید، فعلاً این تکنولوژی نیاز به پیشرفت دارد و تا زمانی که قدرت پردازش، عملکرد شبکه و همچنین قابلیت های هوش مصنوعی آن بهبود پیدا نکند و به تکامل نرسد، نمی توان روی آن به تنهایی حساب کرد. طبق گفته کارشناسان، تقریباً برای اینکه بتوانیم به این نوع از متاورس دست پیدا کنیم‌ باید حدوداً به دهه های ۳۰ و یا ۴۰ میلادی فکر کنیم.

 1. آیا متاورس سرمایه گذاری خوبی است؟

در چند وقت اخیر، تب و تاب سرمایه گذاری در متاورس بسیار گسترش یافته است. در کل باید بگوییم که سرمایه گذاری در متاورس تقریباً یک سرمایه گذاری پر ریسک به حساب می آید. شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که چرا؟

برای اینکه شما در متاورس سرمایه گذاری کنید، جز خرید و فروش رمز ارز های متاورسی برای مثال می توانید اقدام به خرید NFT نیز کنید. حال ممکن است پس از مدت ها NFT های شما از بین برود و یا ارزش خود را از دست بدهند. در نتیجه تمام سرمایه که در این راه گذاشته اید نابود می شود و شما راه دیگری جز قول این اتفاق نخواهید داشت.

 1. بهترین رمز ارز برای سرمایه گذاری در متاورس کدام است؟

اگر قصد خرید رمز ارز های متاورسی را برای سرمایه گذاری دارید، بهتر است کمی درباره آن تحقیق کنید. قبل از خرید هر توکن و یا ارزی، باید آن را به صورت تکنیکال و فاندامنتال بررسی کنید و در صورت تأیید خرید خود را انجام دهید. البته لازم به ذکر است که سرمایه گذاری در یک ارز به این راحتی ها نیست و باید اطلاعات مختلفی را بررسی کنید.

 1. آیا ممکن است در آینده متاورس شکست بخورد و زندگی ها از بین برود؟

همان‌طور که بارها اشاره کردیم متاورس یک تکنولوژی نوپا است که توسط شرکت فیسبوک (متا) بر سر زبان ها پیچید. دلایل زیادی برای خوش بین بودن نسبت به آینده متاورس وجود دارد اما با این حال خطرات جدی نیز وجود دارد که می تواند باعث شکست بشود. متأسفانه، در تکنولوژی متاورس به برخی از موارد توجه نشده است. در کل باید عنوان کنیم که دنیا هنوز خیلی دور است تا با متاورس واقعاً ظاهر شود. همان‌طور که گفتیم تقریباً باید از سال ۲۰۳۰ به بعد منتظر این موضوع باشیم.

 1. آیا با اشتغال در متاورس می توانیم سرمایه دار شویم؟

اینکه به دنبال ثروت یک شنبه یا با مدت کوتاه در بازار ارزهای دیجیتال باشید بسیار اشتباه است و ممکن است در مواقعی شما را به سمت راه های نادرست هدایت کند. اگر درباره متاورس اطلاعات داشته باشید، قطعاً می دانید که این تکنولوژی پتانسیل های درآمدی بسیاری دارد. تیم زوم ارز نیز در مقاله های مختلف، راه های کسب درآمد از طریق متاورس را به صورت کامل به شما شرح داده است. طبق برآورد هایی که انجام شده است، درآمد حاصل از دنیای بازی های واقعیت مجازی یا VR تا سال ۲۰۲۵ به ۴۰۰ میلیون دلار می رسد که این موضوع باعث می شود تا متاورس در مجموع یک تریلیون دلار ارزش تولید کند.

 1. آیا کاربران حوزه کریپتو حاضر به زندگی در متاورس هستند؟

این موضوع را نمی توان به صورت دقیق پاسخ داد اما بنا بر داده های موجود در اینترنت، طبق نظرسنجی های سایت بلومبرگ، تقریباً ۶۴.۵ درصد از افراد گفته اند که حاضر به استفاده از متاورس نیستند و تقریباً کمتر از ۲۰ درصد گفته اند که از متاورس استفاده می کنند. این نظرسنجی در سایت بلومبرنگ در ۱۱ فوریه سال ۲۰۲۰ برگزار شد.

 1. آیا زندگی در متاورس و واقعیت مجازی می تواند به مغز انسان ها آسیب بزند؟

در حال حاضر، هیچ شواهد علمی مبنی بر اینکه واقعیت مجازی می تواند باعث آسیب به مغز در بزرگسالان و کودکان شود وجود ندارد؛ اما اگر از این موضوع فاکتور بگیریم، قطعاً این موضوع می تواند باعث ضرر هایی شود که در طولانی مدت ممکن است واکنش ها نمایان شود.


سخن آخر درباره چگونه برای زندگی در متاورس آماده شویم؟

همان‌طور که مطالعه کردید، زندگی در متاورس امکان پذیر است اما نه حداقل برای حال حاضر! برای اینکه شما بتوانید در متاورس یک زندگی مناسب داشته باشید، باید صبر کنید تا ورژن های مختلف متاورس در طی دهه های مختلف وارد کار شوند تا کاربران بتوانند یک زندگی بی دغدغه داشته باشند. در آخر، باید اشاره کنیم که طبقه گفته های موجود، اگر انسان ها مغز خود را در وب آپلود کنند می توانند تا ۱۵۰ سال در متاورس زندگی کنند!

ممنون که تا پایان مقاله “چگونه برای زندگی در متاورس آماده شویم؟” همراه ما بودید.

 

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید:

 

از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم محتوا
تیم محتوا
من سید مهدی هستم تولید کننده محتوا سایت زوم ارز. دانشجوی مهندسی کامپیوتر در دانشگاه آزاد گرایش نرم افزار می باشم و همچنین سابقه ی سه سال فعالیت در حوزه ی ارز های دیجیتال و 5 سال نیز تولید کننده محتوا را در کارنامه خود دارم. بنده علاقه مند به دنیای کریپتو و همچنین تکنولوژی هستم و همچنین به آینده ی ارز های دیجیتال بسیار خوشبین نیز هستم و بر این باورام که صنعت بلاکچین در ایران آینده ای بسیار درخشانی خواهد داشت.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
15 نظرات خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
کیوان املشی
1 سال قبل

به نظر من هیچ وقت تو ایران نمیشع تو متاورس زندگی کرد! فقط باید تماشاچی باشیم

فرشاد
1 سال قبل

ایا فقط افراد خاص می تواندد در متاورس زندگی کنند؟

فرهاد
1 سال قبل

ایا زندگی متاورس رایج می شود

موسی
1 سال قبل

ممنون از شما

نسرین
1 سال قبل

نظر خود شما درباره زندگی در متاورس چیه؟

محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  نسرین
1 سال قبل

باید منتظر ماند به نظر من متاورس اینده اندکی با متاورس فعلی فرق دارد

حمیدرضا
1 سال قبل

من زندگی در متاورس و خیلی دوست دارم

فرشاد
1 سال قبل

تشکر از محتوای خوب شما

حسن
1 سال قبل

سپاس

محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  حسن
1 سال قبل

ممنون از همراهی شما زوم ارزی عزیز

رامتین
1 سال قبل

ممنون از محتوای خوب شما

محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  رامتین
1 سال قبل

ممنون از همراهی شما زوم ارزی عزیز

راحله
1 سال قبل

بریم در متاورس که چه کار کنیم ؟

محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  راحله
1 سال قبل

تجربه ورود به متاورس جالب است و اینکه در متاورس چه کتارهایی می توانید انجام دهید را می توانید مقالش را در سایت زوم ارز مطالع نمایید

حمید
1 سال قبل

زندگی در متاورس وحشتناک است؟

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده