آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آموزش صرافی تترلند Tetherland

آموزش صرافی تترلند Tetherland

آموزش صرافی تترلند Tetherland، برای معاملات ارزهای دیجیتال در ایران شما می توانید هم از صرافی های خارجی استفاده کنید و هم صرافی های ایرانی. با توجه به تحریم ها و مشکلاتی که صرافی های خارجی وجود دارد، برخی از افراد ترجیح می دهند تا از صرافی های ایرانی استفاده کنند. همچنین اگر از این موضوع فاکتور بگیریم، اگر قصد خرید و فروش تتر داشته باشید باید به سراغ صرافی های ایرانی بروید و از آن ها استفاده نمایید؛ چراکه صرافی های خارجی فاقد چنین امکانی هستند.

در حال حاضر صرافی های ایرانی بسیاری در دنیای ارز دیجیتال فعالیت می کنند؛ اما هر یک از آن ها قابلیت متفاوتی دارند. با توجه به قابلیت و مزایا صرافی تترلند Tetherland، در ادامه قصد داریم تا ابتدا این صرافی را معرفی کنیم و سپس طریقه فعالیت در این صرافی را به صورت کامل به شما آموزش دهیم. در صورتی که برای کار با این صرافی نیاز به راهنمایی دارید، مطالعه این مطلب را از دست ندهید.

نیم نگاهی به صرافی تترلند Tetherland

نیم نگاهی به صرافی تترلند Tetherland
نیم نگاهی به صرافی تترلند Tetherland

در بین صدها صرافی ارز دیجیتال ایرانی، صرافی تترلند Tetherland یکی از مناسب ترین و همچنین ایمن ترین صرافی ایرانی می باشد. در تترلند، همانند باقی صرافی های ارز دیجیتال شما می توانید معاملات تتری و یا دیگر ارز های دیجیتال را انجام دهید و از آن ها سود دریافت کنید.

صرافی تترلند از سال ۱۳۹۶ کار خود را آغاز کرد. این صرافی می تواند یک بستر امن و مطمئن جهت تبادلات ارزهای دیجیتال برای شما در داخل کشور ایران باشد. صرافی تترلند نسبت به رقبای خود مزایایی دارد که بهتر است از آن ها مطلع شوید. اولین مزیت این صرافی نرخ خرید و فروش یکسان است. در صرافی تترلند به دلیل ارائه سرویس تک نرخی، شکاف قیمتی و کارمزد پنهان وجود ندارد. به همین دلیل، در این صرافی شما با یک نرخ می توانید تتر را بخرید و یا اینکه بفروشید.

از دیگر مزایا صرافی تترلند می توانیم به امنیت مناسب آن اشاره کنیم. همان‌طور که می دانید در حوزه ارزهای دیجیتال امنیت حرف اول را می زند. به همین دلیل برای کاربران مهم است که امنیت یک صرافی چگونه است؟ خوشبختانه با توجه به ارائه بیشترین ضریب امنیتی و همچنین سیستم حفاظت از اطلاعات کاربران می توانیم بگوییم که این صرافی امنیت مناسبی دارد. با توجه به این موضوع می توانید با اطمینان در صرافی تترلند فعالیت کنید و رمز ارز های مختلف را خرید و فروش نمایید.

یکی از مهم ترین قابلیت های دیگر صرافی تترلند این است که شما می توانید با استفاده از کد دعوت، دوستان خود را به صرافی دعوت کنید و پس از هر معامله توسط آن ها، مقداری از کارمزدی که صرافی دریافت می کند به حساب شما واریز شود. البته لازم به ذکر است که این قابلیت تقریباً در اکثر صرافی ها پیاده سازی شده است اما در صرافی تترلند قابلیت درآمد زایی از این بخش بهینه تر و همچنین بهتر شده است. به همین دلیل، شما می توانید با دعوت دوستان خود، بدون هیچ معامله ای و تنها با معاملات آن ها، از این صرافی درآمد برای خود کسب کنید.


بررسی کارمزد در صرافی تترلند Tetherland

بررسی کارمزد در صرافی تترلند Tetherland 
بررسی کارمزد در صرافی تترلند Tetherland

کارمزد در صرافی تترلند ثابت نیست. با توجه به سرمایه ای که وارد صرافی می کنید، سطح کاربری شما تغییر می کند. زمانی که سطح کاربری شما افزایش پیدا کند، کارمزد شما به صورت پلکانی کاهش می یابد. همچنین جز این موضوع، با افزایش سطح کاربری کارمزدی که از دعوت دوستان خود دریافت می کنید نیز بیشتر می شود. در اصل باید عنوان کنیم که افزایش سطح کاربری، کارمزد شما به صرافی تترلند کاهش و کارمزدی دریافتی از دعوت دوستان افزایش پیدا می کند.

برای مثال اگر سطح کاربری شما برابر با الماس باشد، کارمزد شما تنها ۰.۳ درصد از حجم معاملاتتان می شود. همچنین میزان کارمزدی که می توانید از دعوت دوستان خود دریافت کنید برابر با ۳۰ درصد می باشد. در تصویر ذیل شما می توانید نوع سطح های کاربری را در صرافی تترلند مشاهده کنید.

سطح کاربری در صرافی تترلند
سطح کاربری در صرافی تترلند

حال که با میزان کارمزد صرافی تترلند آشنا شدید، لازم است تا به چند نکته اشاره کنیم. کارمزد معاملات بازار در این صرافی فارغ از سطح کاربری به صورت ثابت ۰.۲۸ درصد از هر معامله می باشد. همچنین در معاملات کمتر از ۲۰۰ تتر در بخش تبدیل آسان فارغ از سطح کاربری به صورت ثابت یک (۱) تتر USDT از شما به عنوان کارمزد اخذ می شود.

جز کارمزد معاملات در صرافی تترلند که با آن آشنا شدید، در تمام صرافی ها واریز و یا برداشت سرمایه شامل کارمزد می شود. در جدول های ذیل می توانید با کارمزد واریز و همچنین برداشت در صرافی تترلند آشنا شوید.

کارمزد واریز

نوع ارز شبکه و یا درگاه پرداخت کارمزد
تومان درگاه های پرداخت تومانی رایگان
تتر USDT شبکه اتریوم ERC20 و شبکه ترون TRC20 رایگان

کارمزد برداشت

نوع ارز نوع شبکه و بازه برداشت کارمزد
تومان به ازای هر ۱۰۰ میلیون تومان ۵ هزار تومان
تتر USDT شبکه اتریوم ERC20 ۲۵ تتر
تتر USDT شبکه ترون TRC20 ۱ تتر

آموزش ویدیویی صرافی تترلند


آموزش ثبت نام در صرافی تترلند Tetherland

آموزش ثبت نام در صرافی تترلند Tetherland
آموزش ثبت نام در صرافی تترلند Tetherland

تا به این بخش از آموزش به صورت کامل با صرافی تترلند آشنا شدید. در ادامه قصد داریم تا به نحوه فعالیت در این صرافی بپردازیم. ابتدا قبل از هر اقدامی باید در صرافی تترلند ثبت نام کنید. برای ثبت نام ابتدا باید در صفحه اصلی سایت بر روی گزینه ورود/ثبت نام کلیک کنید. شما می توانید در تصویر ذیل نمایی از صفحه فوق را مشاهده کنید.

آموزش ثبت نام در صرافی تترلند Tetherland
آموزش ثبت نام در صرافی تترلند Tetherland

در مرحله جدید می بایست شمار تلفن همراه خود را وارد کنید. توجه داشته باشید که شماره همراه فوق باید متعلق به خودتان باشد، یعنی کد ملی شما بر روی شماره فوق ثبت شده باشد. پس از اینکه در بخش (۱) شماره همراه خود را وارد نمودید، با کلیک بر روی گزینه ورود (۲) می توانید به سراغ مرحله بعد بروید.

آموزش ثبت نام در صرافی تترلند Tetherland
آموزش ثبت نام در صرافی تترلند Tetherland

در این بخش همان‌طور که مشخص است به شماره موبایلی که وارد کرده اید یک کد ارسال می شود. کد فوق را می بایست تا قبل از مهلت مشخص شده در فیلد های موجود وارد کنید. پس از اینکه کد ها به درستی وارد شدند بر روی گزینه ورود کلیک کنید. در صورتی که کد برایتان ارسال نشد یک بار شماره همراه خود را چک کنید. اگر در اعداد وارد شده اشتباهی رخ داده بود، می توانید با استفاده از آیکون ویرایش که در کنار شماره قرار گرفته است، شماره همراه خود را ویرایش کنید.

آموزش ثبت نام در صرافی تترلند Tetherland
آموزش ثبت نام در صرافی تترلند Tetherland

اگر تا به این بخش طبق تصویر و آموزش گفته شده عمل کرده باشید، حساب کاربری شما در صرافی تترلند ساخته شده است اما برای تأیید اولیه لازم است تا کد ملی خود را وارد کنید. همان‌طور که در بخش شماره همراه گفتیم، کد ملی وارد شده باید به نام شماره همراهی که در ابتدا وارد کرده اید، باشد. در غیر این صورت سیستم پس از استعلام درخواست شما را رد خواهد کرد. شما می توانید نمایی از صفحه فوق را در تصویر ذیل مشاهده کنید.

آموزش ثبت نام در صرافی تترلند Tetherland
آموزش ثبت نام در صرافی تترلند Tetherland

پس از اینکه کد ملی تایید شد، با کلیک بر روی گزینه ورود وارد بخش احراز هویت می شوید. برای آَشنایی با بخش احراز هویت، مطالعه ادامه این مقاله را از دست ندهید.


آموزش احراز هویت در صرافی تترلند Tetherland

آموزش احراز هویت در صرافی تترلند Tetherland
آموزش احراز هویت در صرافی تترلند Tetherland

در صرافی تترلند همانند هر صرافی دیگری باید برای احراز هویت اطلاعات خود را تکمیل کنید. احراز هویت در این صرافی شامل ۳ بخش است. در بخش اول باید اطلاعات خود را ثبت کنید. در بخش دوم قوانین و شرایط استفاده از صرافی را مطالعه کنید و در نهایت در بخش سوم تصویر گواهینامه، کارت ملی و یا شناسنامه خود را ارسال کنید و در نهایت به محض ارسال عکس باید یک ویدیو نیز ضبط و ارسال نمایید.

صرافی تترلند یکی از معدود صرافی هایی است که از احراز هویت اتباع خارجی و همچنین کاربران ناشنوا پشتیبانی می کند. اگر جزء کاربران اتباع هستید و یا اینکه در شنوایی مشکل دارید، می توانید بسیار راحت تر در این صرافی مراحل احراز هویت را تکمیل کنید. در ابتدا به سراغ مراحل احراز هویت به صورت عادی می رویم و در انتها خواهیم گفت که کاربران اتباع و همچنین ناشنوا چگونه می توانند در این صرافی احراز هویت کنند.

زمانی که شما برای اولین بار پس از ثبت نام وارد صرافی شوید، با صفحه ای همچون تصویر ذیل رو به رو می شوید. برای آشنایی بهتر در ادامه هر بخش را به صورت مجزا توضیح خواهیم داد.

آموزش احراز هویت در صرافی تترلند Tetherland
آموزش احراز هویت در صرافی تترلند Tetherland
 1. در این قسمت مراحل احراز هویت در صرافی تترلند بیان شده است. همان‌طور که گفتیم احراز هویت در این صرافی شامل ۳ مرحله می باشد.
 2. در این قسمت دو فیلد قرار دارد. در هر فیلد متناسب با همان چیزی که از شما خواسته است باید اطلاعات خود را وارد کنید.
 3. در این بخش لازم است تا تاریخ تولد خود را به تفکیک سال و ماه و روز مشخص کنید.
 4. در این بخش باید یک ایمیل معتبر وارد کنید. زمانی که قصد برداشت از صرافی تترلند داشته باشید، یک کد امنیتی به ایمیل شما ارسال می شود. همچنین در زمان ورود نیز می توانید از ایمیل برای دریافت کد تایید استفاده کنید. بنابراین تمام این موارد نیاز به یک ایمیل معتبر دارد. در صورتی که هنوز ایمیلی برای خود ندارید بهتر است ابتدا اقدام به ساخت ایمیل کنید. توجه داشته باشید که به هیچ عنوان نباید در این بخش از ایمیل های یکبار مصرف استفاده کنید چراکه از سوی صرافی درخواست احراز هویت شما رد می شود.
 5. در این قسمت لازم است تا یک شماره کارت معتبر که به نام خودتان است را وارد کنید. تمام واریز و برداشت هایی که در این صرافی انجام می شود توسط کارتی که در این قسمت وارد می کنید اتفاق می افتد. البته لازم به ذکر است که در ادامه اگر تمایل داشته باشید مجدد می توانید تا ۶ عدد شماره کارت و همچنین ۶ عدد شماره شبا دیگر وارد کنید. همچنین می توانید هر یک از کارت هایی که اضافه کرده اید را نیز حذف کنید.
 6. اگر توسط فردی به صرافی تترلند معرفی شده اید، می توانید با وارد نمودن کد دعوت در این بخش از مزایایی که این صرافی در نظر گرفته است، بهره مند شوید. برای مثال اولین تراکنش کاربری که با کد دعوت شخص دیگر ثبت نام کرده است تا سقف ۵۰۰۰ تتر، با تخفیف ۱۰۰٪ روی کارمزد خواهد بود.(کارمزد رایگان). همچنین شما نیز می توانید پس از ثبت نام با دریافت کد دعوت خود در این صرافی اقدام به کسب درآمد کنید. با توجه به این موضوع، شاید برایتان این سوال پیش بیاید که چه مقدار می توانیم از طریق کد دعوت درآمد داشته باشیم؟

 این موضوع بستگی به خودتان دارد اما لازم است بدانید که پس از دعوت دوستان، به ازای هر خرید و فروش موفق توسط آن ها بین ۲۰ الی ۴۰ درصد از کارمزد معاملات به صورت مادام‌العمر به شما تعلق می گیرد. طبق نظرات منتشر شده کاربران مختلف در این صرافی از طریق کد دعوت توانسته اند تا ماهیانه ۳۰ میلیون تومان درآمد کسب کنند.

 1. در نهایت پس از تکمیل اطلاعات فوق، برای ورود به مرحله بعدی لازم است تا گزینه تأیید اطلاعات را انتخاب کنید. پس از انتخاب این گزینه کمی باید صبر کنید تا اطلاعات وارد شده توسط سیستم پردازش شود. اگر تمامی اطلاعات فوق به درستی وارد شده باشد، با صفحه دیگری همچون تصویر ذیل رو به رو می شوید.
آموزش احراز هویت در صرافی تترلند Tetherland
آموزش احراز هویت در صرافی تترلند Tetherland

در این بخش شما می بایست ابتدا شرایط را مطالعه کنید و سپس با انتخاب گزینه تأیید شرایط مطرح شده را تأیید نمایید. در صورتی که غیر از مواردی که بیان شده است عمل کنید، حساب شما می تواند در صرافی تترلند مسدود شود. به محض انتخاب گزینه تأیید شرایط در بخش آخر لازم است تا تصویر یکی از مدارک شناسایی خود که اعتبار دارند را آپلود کنید. توجه داشته باشید که شناسنامه های قدیمی، کارت ملی قدیمی، رسید کارت ملی مورد قبول صرافی تترلند نیست. تنها باید تصویر یکی از مدارکی مثل کارت ملی هوشمند، گواهینامه هوشمند (جدید)، پاسپورت، شناسنامه جدید، کارت پایان خدمت، کارت معافیت را آپلود کنید.

آموزش احراز هویت در صرافی تترلند Tetherland
آموزش احراز هویت در صرافی تترلند Tetherland

پس از عکس برداری از مدرک مورد نظر، با صفحه دیگری همچون تصویر ذیل رو به رو می شوید. در این بخش اگر تصویر گرفته شده مورد تأیید شما بود، می توانید بر روی گزینه ارسال کلیک کنید. در تصویر ذیل می توانید نمایی از این صفحه را مشاهده نمایید.

آموزش احراز هویت در صرافی تترلند Tetherland
آموزش احراز هویت در صرافی تترلند Tetherland

در مرحله جدید باید یک ویدیو از خود ضبط کنید و متنی که برایتان نوشته شده است را با صدای رسا و بلند بخوانید. به محض ضبط ویدیو، با کلیک بر روی گزینه تأیید نهایی، می توانید ویدیو را برای صرافی تترلند ارسال کنید. در تصویر ذیل شما می توانید نمایی از صفحه فوق را مشاهده کنید.

آموزش احراز هویت در صرافی تترلند Tetherland
آموزش احراز هویت در صرافی تترلند Tetherland

در صورتی که تمامی مراحل احراز هویت را با موفقیت طی کرده باشید، طبق گفته توسعه دهندگان صرافی تترلند در کمتر از ۱۰ دقیقه احراز هویت شما انجام می شود و می توانید معاملات خود را آغاز کنید. اگر احراز هویت شما در هر مرحله رد شود، می توانید به همان مرحله مراجعه کنید و با ذکر دلیل، علت رد شدن درخواست خود را جویا شوید و سپس با رفع مشکل فوق، مجدد درخواست خود را ارسال کنید.

مراحلی که پیش‌تر با آن آشنا شدید، احراز هویت در حالت عادی نام داشت. حال همان‌طور که در ابتدای این بخش اشاره کردیم قصد داریم تا به احراز هویت کاربران اتباع و ناشنوا بپردازیم.

کاربران ناشنوا باید بخش ثبت نام و ثبت اطلاعات را همانند دیگر کاربران طی کنند؛ اما در بخش شرایط و قوانین کمی مراحل متفاوت می شود. در این مرحله تعهدنامه ای که برایتان نمایش داده می شود را باید بر روی یک کاغذ بنویسید و سپس آن را امضا کنید. پس از اینکه نگارش تعهد نامه فوق به پایان رسید باید بر روی گزینه تأیید شرایط کلیک کنید.

در مرحله بعد این بار به جای اینکه عکس یکی از مدارک خود را ارسال کنید، می بایست متنی که نوشته اید را به همراه کارت معلولیت در کنار یکدیگر قرار دهید و یک تصویر واضح از آن ها بگیرید و سپس در این بخش آپلود کنید. در نهایت پس از بارگذاری کامل تصویر بر روی گزینه ارسال کلیک کنید.

در مرحله بعد، همانند حالت عادی باید یک ویدیو ضبط کنید با این تفاوت که جمله گفته شده در تصویر را باید بر روی یک کاغذ بنویسید و امضا کنید و سپس برگه را در دست بگیرید و یک ویدیو چند ثانیه از خود بدون هرگونه عکس العملی تهیه کنید. البته لازم به ذکر است که در این بخش باید گزینه ناشنوا هستم را نیز فعال کنید. در تصویر ذیل می توانید موقعیت گزینه فوق را مشاهده کنید.

آموزش احراز هویت در صرافی تترلند Tetherland
آموزش احراز هویت در صرافی تترلند Tetherland

در نهایت اگر تمامی اطلاعات وارد شده صحت داشته باشد، به محض ارسال درخواست برای احراز هویت، ظرف ۱۰ دقیقه احراز هویت شما تأیید می شود و می توانید معاملات خود را آغاز کنید. در غیر این صورت همانطور که گفتیم احراز هویت شما رد می شود و مجدد باید مرحله رد شده را انجام دهید.

اگر جزء کاربران اتباع هستید و قصد احراز هویت در صرافی تترلند را دارید، باید مطرح کنیم که فرآیند احراز هویت کاربران اتباع در این صرافی به صورت کامل متفاوت است. همان‌طور که در آموزش فوق مطالعه کردید، در هنگام ثبت نام باید کد ملی خود را وارد کنید. کاربران اتباع به دلیل اینکه کد ملی ندارند، از همان ابتدا نمی توانند در صرافی ثبت نام کنند. با توجه به این موضوع شاید برایتان سوال پیش بیاید که روند احراز هویت فوق چگونه است؟

 کاربران اتباع برای احراز هویت ابتدا باید با استفاده از نرم افزار تلگرام به حساب رسمی صرافی تترلند پیام ارسال کنند. برای تکمیل احراز هویت، باید از طریق شناسه ای که قرار داده شده است نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، ایمیل و یک شماره تلفن ثابت و همچنین یک تصویر از پاسپورت و یا کارت آمایش خود را ارسال کنید.

در صورتی که تلفن ثابت ندارید، می توانید از تلفن محل کار خود استفاده کنید. درکل لازم به ذکر است که حتماً باید یک تلفن ثابت پاسخگو معرفی کنید در غیر این صورت احراز هویت شما ممکن است با مشکل مواجه شود.

پس از اینکه اطلاعات فوق برای حساب کاربری صرافی تترلند ارسال شد، باید صبر کنید تا کارشناس مورد نظر به شما پاسخ دهد و مدارک شما را تأیید کند. در صورتی که مورد تأیید بود می توانید معاملات خود را آغاز کنید. در نهایت اگر احراز هویت شما تأیید شد، در بخش پیشخوان با صفحه ای همچون تصویر ذیل رو به رو می شوید.

آموزش احراز هویت در صرافی تترلند Tetherland
آموزش احراز هویت در صرافی تترلند Tetherland

در این بخش از مقاله به صورت کامل و جامع با طریقه احراز هویت در صرافی تترلند آشنا شدید. پس از اینکه احراز هویت شما تکمیل شد، می توانید معاملات خود را آغاز کنید. قبل از اینکه بخواهیم به سراغ مبحث بعدی برویم لازم است تا به نکاتی درباره احراز هویت اشاره کنیم.

نکته اول:

زمانی که قصد ارسال عکس و یا ویدیو دارید، از طریق وب سایت نمی توانید نمی توانید فایلی را آپلود کنید. با توجه به این موضوع، شما باید در همان لحظه عکس و ویدیو های مورد نظرتان را تهیه کنید. این موضوع بیشتر به دلایل امنیتی به این شکل برنامه ریزی شده است. چنانچه کامپیوتر و یا لپ تاپ شما فاقد دوربین است، می توانید از طریق موبایل خود وارد حساب کاربری تان در صرافی تترلند شوید و از آن طریق ادامه مراحل احراز هویت را انجام دهید.

نکته دوم:

در صورتی که تصاویر ارسال شده بی کیفیت باشد، درخواست احراز هویت شما رد خواهد شد. همچنین توجه داشته باشید که در هنگام بارگذاری مدارک، نباید از مدارکی که مورد قبول صرافی تترلند نیست استفاده کنید.

نکته سوم:

در صورتی که تصاویر گرفته شده از طریق سایت از نظر شما کیفیت مطلوبی نداشت، می توانید برای احراز هویت از طریق اپلیکیشن تترلند استفاده کنید. در اپلیکیشن کیفیت تصاویر نسبت به سایت بهتر ثبت می شود.

نکته چهارم:

در صورتی که مشکلی در ویدیو ضبط شده شما وجود دارد، باید ویدیو فوق را مجدد تهیه کنید. معمولاً مشکلاتی که ممکن است برایتان رخ دهند عبارت اند از: ناهماهنگی صدا و تصویر، عدم وجود صدای مناسب و با کیفیت، مشکلات کیفیتی در تصویر و… .


آموزش بخش کیف پول در صرافی تترلند Tetherland

آموزش بخش کیف پول در صرافی تترلند Tetherland
آموزش بخش کیف پول در صرافی تترلند Tetherland

در این قسمت از مقاله همان‌طور که مطلع هستید قصد داریم تا نحوه فعالیت در بخش کیف پول صرافی تترلند را به شما آموزش دهیم. نکته ای که در این بخش وجود دارد این است که در این صرافی شما تنها می توانید تومان و یا تتر واریز و برداشت کنید. در غیر این صورت برای باقی رمز ارز ها امکان واریز و برداشت وجود ندارد و تنها می توانید آن ها را در کیف پول اختصاصی این صرافی نگه داری کنید. برای مثال، اگر بیت کوین خریده اید و قصد برداشت دارید، این امکان برای شما وجود ندارد. برای برداشت دارایی خود شما می توانید بیت کوین را به تومان و یا تتر تبدیل کنید و درنهایت دارایی خود را برداشت کنید.

در ادامه قصد داریم تا ابتدا یک بررسی کلی نسبت به بخش کیف پول در صرافی تترلند داشته باشیم و سپس قسمت های مختلف این بخش را به شما معرفی کنیم. در وهله اول برای ورود به این قسمت باید بر روی گزینه کیف پول که در سمت راست صفحه قرار دارد کلیک کنید. به محض انتخاب این بخش با صفحه ای همچون تصویر ذیل رو به رو می شود. با توجه به شماره گذاری های انجام شده، در ادامه هر قسمت را به صورت مجزا توضیح می دهیم.

آموزش بخش کیف پول در صرافی تترلند Tetherland
آموزش بخش کیف پول در صرافی تترلند Tetherland
 1. در این بخش می توانید موجودی تتر های موجود در حساب خود را چک کنید. همچنین می توانید اقدام به واریز و برداشت تتر نیز کنید. جز موارد فوق، اگر تمایل داشته باشید از این بخش می توانید با استفاده از گزینه تبدیل به تومان، در سریع ترین زمان ممکن تتر های خود را به تومان تبدیل کنید. در بخش های بعدی به صورت کامل تمام قسمت های موجود در این بخش را به شما آموزش می دهیم.
 2. این بخش مخصوص به اطلاعات ولت تومانی شما می باشد. همان‌طور که مشخص است در این بخش می توانید تاریخچه تاریخچه تراکنش های واریز و برداشت را ببینید. همچنین می توانید عملیات واریز و برداشت تومان را انجام دهید و یا در نهایت در سریع ترین حالت ممکن تومان های خود را تبدیل به تتر کنید.
 3. در این بخش شما می توانید موجودی رمز ارز های مختلف را مشاهده کنید. اگر به واسطه بخش مبدل که در ادامه به صورت کامل آموزش می دهیم توکن و یا کوینی خریداری کنید، موجودی شما در این قسمت اضافه می گردد. اگر دقت کنید، در این قسمت ۴ ستون قرار دارد. در ستون نام ارز که می توانید نام رمز ارز های موجود را ببینید، در بخش موجودی، میزان دارایی که از ارز فوق دارید برایتان قابل مشاهده است. همچنین در بخش ارزش (تتر) نیز می توانید ببینید که ارزش دارایی شما به تتر و یا دلار چه مقدار است. در نهایت در قسمت عملیات نیز گزینه ای با نام معامله وجود دارد. اگر بر روی این گزینه کلیک کنید، وارد بخش مبدل می شود که می توانید رمز ارز مورد نظرتان را معامله کنید.

جز بخش های مشخص شده قسمت های دیگری نیز در این بخش وجود دارد. برای مثال اگر بر روی گزینه مخفی کردن ارزهای بدون موجودی کلیک کنید و یا در اصل این گزینه را فعال کنید، رمز ارز هایی که موجود دارید برایتان نمایش داده می شود و باقی رمز ارز ها مخفی خواهند شد. همچنین در باکس جستجو که در سمت چپ تصویر قرار دارد، می توانید نام رمز ارز مورد نظر خود را جستجو کنید تا زودتر به توکن و یا کوین فوق دسترسی پیدا کنید.

در ادامه قصد داریم تا به سراغ واریز، برداشت تومان و همچنین تبدیل تومان به تتر برویم. برای انجام این کار در بخش دوم که در قسمت قبل مشاهده کردید، ابتدا بر روی گزینه واریز کلیک کنید. به محض انتخاب گزینه فوق با تصویری همانند صفحه ذیل رو به رو می شوید. در ادامه می توانید با توجه به شماره گذاری های انجام شده با هر بخش به صورت کامل آشنا شوید.

آموزش بخش کیف پول در صرافی تترلند Tetherland
آموزش بخش کیف پول در صرافی تترلند Tetherland
 1. در اولین بخش باید مشخص کنید که چگونه قصد واریز تومان دارید. همان‌طور که مشخص است دو روش برای انجام این کار در نظر گرفته شده است. روش اول از طریق درگاه پرداخت است و روش دوم از طریق ساتنا، پایا و همچنین حساب می باشد. در ادامه ابتدا واریز از طریق درگاه پرداخت بانکی و سپس از روش انتقال بانکی را به شما آموزش می دهیم.
 2. در این بخش نکاتی بیان شده است که بهتر است از آن ها مطلع باشید. برای مثال، برای مبالغ بیشتر از ۱۰۰ میلیون بهتر است به سراغ انتقال از روش انتقال بانکی بروید. همچنین لازم است بدانید که واریز وجه به صرافی تترلند همانند اکثر صرافی های ایرانی رایگان و بدون کارمزد است و صرافی از این بابت از شما هیچ کارمزدی دریافت نمی کند. در ادامه نیز می توانید با کمترین و بیشتری مقدار واریز از طریق درگاه پرداخت بانکی آشنا شوید.
 3. در این قسمت باید کارتی که قصد واریز با آن دارید را انتخاب کنید. اگر در خاطرتان باشد در هنگام احراز هویت یک کارت بانکی وارد کرده اید. در این بخش همان کارت بانکی ثبت شده است. در صورتی که قصد دارید تا با یک کارت بانکی دیگر عملیات خرید را انجام دهید ابتدا باید از طریق گزینه ذخیره کارت جدید، کارت مورد نظر خود را ثبت کنید و سپس عملیات واریز را با کارت فوق انجام دهید. در غیر این صورت می توانید کارتی که در ابتدا توسط شما ثبت شده است را انتخاب کنید.
 4. در این بخش باید مبلغ مورد نظرتان که قصد واریز آن به صرافی تترلند دارید را انتخاب کنید. همان‌طور که می دانید این مبلغ باید بین ۲۰۰ هزار تومان الی ۱۰۰ میلیون تومان باشد
 5. در صورتی که تمایل دارید، می توانید یکی از رقم های از پیش مشخص شده را انتخاب کنید. به محض کلیک بر روی هر یک از آن ها مبلغ مورد نظر همان مقداری که انتخاب کرده اید تعیین می شود. رقم های فوق به ترتیب از چپ به راست ۱۰ میلیون، ۵۰ میلیون و همچنین ۱۰۰ میلیون تومان می باشد.
 6. در نهایت پس از تکمیل تمامی فیلد های فوق برای ادامه مراحل و پرداخت مبلغ انتخاب شده، باید گزینه پرداخت را انتخاب کنید. به محض کلیک بر روی این گزینه به درگاه پرداخت منتقل می شود که باید اطلاعات کارت خود را وارد کنید تا بتوانید همانند یک خرید اینترنتی عادی حساب خود را در این صرافی شارژ کنید.

شاید قصد واریز بیشتر از ۱۰۰ میلیون تومان را داشته باشید و یا اینکه قصد استفاده از درگاه پرداخت بانکی را ندارید. در صورتی که چنین مواردی برایتان ایجاد شده است، می توانید به سراغ انتقال بانکی بروید. برای انجام این کار همان‌طور که در بخش قبل مشاهده کردید باید گزینه انتقال بانکی را انتخاب کنید. به محض کلیک بر روی گزینه فوق با صفحه ای همچون تصویر ذیل رو به رو می شوید.

آموزش بخش کیف پول در صرافی تترلند Tetherland
آموزش بخش کیف پول در صرافی تترلند Tetherland

 در این صفحه شما می توانید با انتخاب گزینه دریافت شناسه واریز، شناسه حساب صرافی را برای واریز مبلغ دلخواه دریافت کنید. به محض انتخاب این گزینه با صفحه دیگری همچون تصویر زیر رو به رو می شوید.

آموزش بخش کیف پول در صرافی تترلند Tetherland
آموزش بخش کیف پول در صرافی تترلند Tetherland

در تصویر فوق همان‌طور که مشخص است، قسمت های مختلفی وجود دارد. در ادامه با توجه به شماره گذاری های انجام شده هر قسمت را به صورت جداگانه توضیح می دهیم. همراه ما باشید.

 1. در این بخش قوانین و مقررات واریز از انتقال بانکی برایتان مشخص شده است. همان‌طور که مطالعه می کنید، کمترین مقدار واریز در این بخش برابر با ۱ میلیون تومان و بیشتری مقدار واریز برابر با ۳ میلیارد تومان است. همچنین کارمزد این انتقال نیز همانند دیگر صرافی های ایرانی رایگان می باشد. با توجه به اینکه تمامی هشدار های صرافی واضح است، قبل از انجام عملیات انتقال باید تمام آن ها را مطالعه کنید تا برایتان مشکلی ایجاد نشود.
 2. در این بخش مجدد توضیحاتی ارائه شده است. مهم ترین توضیح این قسمت، آخرین بخش می باشد. در این بخش بیان شده است که پس از واریز وجه، دارایی شما به صورت خودکار پس از سیکل پایا به حساب شما افزوده خواهد شد. در نتیجه پس از واریز نباید نگران واریز دارایی خود باشید و باید کمی صبر کنید و هیچ اقدام دیگری نباید انجام دهید. در صورتی که پس از گذشت مدت حداقل ۲۴ ساعت مبلغ واریزی به حساب شما ننشست، می توانید با رسیدی که از انتقال فوق دارید به پشتیبانی این صرافی پیام دهید.
 3. در این بخش سه قسمت مهم قرار گرفته است. در بخش حساب می توانید شماره حساب صرافی تترلند را مشاهده کنید. همچنین در بخش به نام می توانید نام صاحب حساب را ببینید. در نهایت در بخش شناسه واریز نیز می توانید شناسه واریز مربوط به خود را مشاهده کنید. در آخر با توجه به اطلاعاتی که در این بخش دریافت کرده اید می توانید عملیات واریز را انجام دهید.

در این بخش از مقاله به صورت کامل با واریز تومان به صرافی تترلند آشنا شدید. در ادامه قصد داریم تا به سراغ برداشت برویم و نحوه برداشت دارایی به تومان را در این صرافی بررسی کنیم. برای انجام این کار لازم است تا مجدد وارد بخش کیف پول شوید. سپس از بخش تومان این بار به جای واریز گزینه برداشت را انتخاب کنید. به محض انتخاب گزینه فوق با صفحه ای همچون تصویر ذیل رو به رو می شوید.

آموزش بخش کیف پول در صرافی تترلند Tetherland
آموزش بخش کیف پول در صرافی تترلند Tetherland
 1. در این قسمت همان‌طور که مشخص است می توانید موجودی خود را مشاهده کنید. در حال حاضر موجودی ولت ما به تومان برابر با صفر می باشد.
 2. در این قسمت می توانید کمترین مقدار برداشت که برابر با ۵۰ هزار تومان است به همراه بیشترین مقدار برداشت که ۵۰۰ میلیون تومان است را مشاهده کنید. همچنین، به ازای هر ۱۰۰ میلیون برای برداشت باید مبلغ ۵ هزار تومان نیز به عنوان کارمزد پرداخت کنید. توجه داشته باشید که محدودیت برداشت فوق به صورت روزانه است؛ یعنی اگر شما امروز ۵۰۰ میلیون تومان برداشت کنید، در روز بعد نیز می توانید ۵۰۰ میلیون دیگر نیز برداشت نمایید.
 3. در این بخش دو عنوان مهم ذکر شده است. اگر بر روی بخش زمان تسویه بانک ها کلیک کنید، می توانید ببینید که هر بانک چگونه عملیات پرداخت به شما را انجام می دهد. همچنین در بخش کارمزد انتقال بانکی تراکنش؛ می توانید مبلغ کارمزدی که باید توسط شما پرداخت شود را مشاهده کنید.
 4. در این قسمت باید انتخاب کنید که مبلغ مورد نظر به چه حسابی واریز شود؟ با توجه به حسابی که در زمان احراز هویت ثبت شده است، می توانید همان را انتخاب کنید. در غیر این صورت همانند بخش واریز می توانید یک کارت جدید ثبت کنید و با استفاده از آن عملیات برداشت را انجام دهید.
 5. در این بخش باید مبلغ مورد نظر که قصد برداشت آن را دارید به تومان وارد کنید. مبلغ فوق باید بین ۵۰ هزار تومان الی ۵۰۰ میلیون تومان باشد.
 6. اگر قصد انتخاب مبلغ به صورت مستقیم ندارید، می توانید از این بخش به صورت کلی مبلغ مورد نظر را انتخاب نمایید. برای مثال اگر ۵۰ درصد موجودی را انتخاب کنید، دارایی شما هر چه قدر که باشد، نصف آن برای برداشت انتخاب می گردد. البته لازم به ذکر است که در این مواقع مبالغ انتخابی باید از شرایط صرافی نیز پیروی کند.
 7. در نهایت پس از تکمیل اطلاعات فوق باید بر روی گزینه برداشت کلیک کنید. پس از انتخاب گزینه ی برداشت کد تایید برای شما ارسال می شود و بعد از ثبت کد تایید برداشت انجام خواهد شد. با توجه به بانکی که انتخاب کرده اید، باید صبر کنید تا عملیات برداشت توسط بانک تأیید و در نهایت به حساب شما واریز شود.

در بخش بعد قصد داریم تا به سراغ تبدیل تومان به تتر برویم. جز بخش مارکت و مبدل، از این بخش می توانید به راحتی تتر های مورد نظر خود را در سریع ترین حالت ممکن خریداری کنید. برای انجام این کار ابتدا بر روی گزینه تبدیل به تتر باید کلیک کنید. به محض انتخاب این گزینه با صفحه ای همچون تصویر ذیل رو به رو می شوید.

آموزش بخش کیف پول در صرافی تترلند Tetherland
آموزش بخش کیف پول در صرافی تترلند Tetherland
 1. در این قسمت می توانید نوع تبادل را تغییر دهید. برای مثال در حال حاضر همان‌طور که می دانید در حال تبدیل تومان به تتر هستیم اما شما می توانید از همین بخش این فرآیند را به تتر به تومان تغییر دهید.
 2. در این بخش باید مشخص کنید که قصد دارید تا چه مبلغی را به تتر تبدیل کنید. یا اینکه قصد دارید تا چه مقدار تتر خریداری کنید. محدودیتی که در این بخش وجود دارد ۵ تتر است؛ یعنی شما باید، حداقل سرمایه ای برابر با ۵ تتر را انتخاب کنید.
 3. در این بخش شما می توانید نرخ فعلی تتر را مشاهده کنید. تتری که شما خریداری می کنید با نرخی که در این بخش عنوان می شود برابری می کند. جز نرخ خرید تتر می توانید میزان تتری که دریافت می کنید را نیز در این بخش ببینید. توجه داشته باشید که از این مبلغ کارمزد صرافی نیز کسر شده است.
 4. در نهایت برای انجام عملیات و یا خرید تتر باید گزینه تبدیل به تتر را انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه اگر مشکلی در اطلاعات وارد شده وجود نداشته باشد عملیات تبدیل با موفقیت انجام می شود.

اگر این قسمت از مقاله را با دقت مطالعه کرده باشید، با واریز و برداشت و همچنین تبدیل تومان به تتر به صورت کامل آشنا شدید. در ادامه قصد داریم تا تمام مراحل فوق را برای استیبل کوین تتر نیز توضیح دهیم. در صورتی که قصد دارید تا برای صرافی تترلند تتر واریز کنید و یا اینکه تتر خریداری کرده اید و حال قصد برداشت دارید، ادامه این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. برای واریز تتر ابتدا باید در بخش تتر بر روی گزینه واریز کلیک کنید. به محض انتخاب گزینه فوق با صفحه ای همانند تصویر ذیل رو به رو می شوید.

آموزش بخش کیف پول در صرافی تترلند Tetherland
آموزش بخش کیف پول در صرافی تترلند Tetherland
 1. در اولین بخش آدرس اختصاصی کیف پول تتری شما در صرافی تترلند نمایش داده شده است. توجه داشته باشید که شبکه انتقال آدرس فوق TRC20 یا همان ترون است. شما می بایست تتری که قصد دارید به این صرافی انتقال دهید با استاندارد TRC20 در شبکه ترون باشد. در غیر این صورت امکان انتقال تتر به صرافی تترلند برای شما وجود نخواهد داشت. جز آدرس، اگر قصد دارید تا از QR code استفاده کنید، می توانید بر روی گزینه QR Code کلیک کنید تا برایتان نمایش داده شود. سپس می توانید کد فوق را اسکن کنید.
 2. در این بخش نکاتی برای واریز تتر به صرافی تترلند بیان شده است که باید به آن ها توجه کنید. برای مثال، تراکنش شما پس از دریافت۶۰ تاییده در شبکه انجام می شود. همچنین حداقل واریزی ۲۰ تتر است. اگر کمتر از مقدار فوق واریز کنید، ۱ تتر به عنوان کارمزد از مبلغ شما کسر می گردد. همچنین در آخر هشدار داده شده است که به شبکه انتقال دقت کنید. همان‌طور که آشنا شدید شبکه مشخص شده برای بلاکچین ترون با استاندارد TRC20 است. اگر شبکه را به اشتباه انتخاب کنید و صرافی و یا کیف پول از شما هیچ مشکلی نگیرد و عملیات ارسال را انجام دهید، دارایی شما از بین می رود چراکه شبکه را به صورت اشتباه انتخاب کرده اید.

واریز تتر به همین راحتی در صرافی تترلند انجام می شود. حال نوبت به بخش برداشت رسیده است. برای برداشت لازم است تا بر روی گزینه برداشت کلیک کنید. به محض انتخاب گزینه فوق با صفحه دیگری همانند تصویر ذیل رو به رو می شوید.

آموزش بخش کیف پول در صرافی تترلند Tetherland
آموزش بخش کیف پول در صرافی تترلند Tetherland
 1. در این قسمت موجودی شما به تتر نوشته شده است. همان‌طور که مشخص شده است موجودی ما به تتر برابر با صفر می باشد.
 2. برعکس بخش واریز، برای برداشت شما می توانید از دو شبکه ترون با استاندارد TRC20 و اتریوم با استاندارد ERC20 استفاده کنید. اگر اطلاع داشته باشید، کارمزد تراکنش های شبکه ترون یا TRC20 نسبت به اتریوم یا ERC20 کمتر است؛ بنابراین، اگر برایتان نوع شبکه فرقی نمی کند برای پرداخت کارمزد کمتر می توانید از شبکه TRC20 یا ترون استفاده کنید.
 3. پس از مشخص شدن آدرس کیف پول، در این بخش باید میزان تتری که قصد دارید برداشت کنید را انتخاب نمایید. جز انتخاب تتر به صورت دستی، با استفاده از گزینه های آماده نیز می توانید این کار را انجام دهید. برای مثال شما می توانید با انتخاب گزینه کل موجودی، تمام موجودی تتر خود را برای انتقال انتخاب کنید.
 4. در این بخش نکته ای من‌باب شبکه انتقال گفته شده است. حتماً دقت داشته باشید که شبکه های مبدأ و مقصد یکسان باشد تا تراکنش با موفقیت انجام شود. در غیر این صورت با ایجاد تداخل در تراکنش ممکن است تمام سرمایه شما نابود شود.
 5. در نهایت پس از مشخص شدن تمام موارد فوق در این بخش باید آدرس کیف پول را وارد کنید. در صورتی که قصد دارید تا در آینده نیز از آدرس کیف پول فوق استفاده کنید، می توانید با استفاده از گزینه ذخیره آدرس جدید، آدرس فوق را ذخیره کنید. در ادامه درباره این موضوع صحبت خواهیم کرد.
 6. درنهایت اگر تمامی اطلاعات فوق مورد تایید شما بود، می توانید بر روی گزینه برداشت کلیک کنید. به محض انتخاب گزینه فوق یک ایمیل برایتان ارسال می شود. می توانید در بخش  Inbox  و یا صندوق ورودی و یا بخش هرزنامه یا  Spam  به دنبال ایمیل ارسالی از طرف صرافی تترلند باشید. پس از دریافت ایمیل لازم است تا ایمیل فوق را تایید کنید. به محض تایید ایمیل از همان قسمت، عملیات برداشت برایتان ثبت و سپس انجام می شود.

همان‌طور که اشاره کردیم، اگر قصد ثبت آدرس کیف پول خود را داشتید، می توانید بر روی گزینه ذخیره آدرس جدید کلیک کنید. به محض انتخاب این گزینه با صفحه ای همچون تصویر ذیل رو به رو می شوید.

آموزش بخش کیف پول در صرافی تترلند Tetherland
آموزش بخش کیف پول در صرافی تترلند Tetherland

در فیلد اول باید نام کیف پول خود را وارد کنید. در فیلد دوم نیز لازم است تا آدرس کیف پول انتخاب شود. در نهایت بر روی گزینه ثبت آدرس کیف پول کلیک کنید تا آدرس شما ثبت شود. این کار باعث می شود تا در آینده راحت تر بتوانید مراحل برداشت را انجام دهید.

در ادامه قصد داریم تا به سراغ تبدیل تتر به تومان برویم. برای اینکه بتوانید وارد این بخش شوید باید بر روی گزینه تبدیل به تومان کلیک کنید. به محض انتخاب این گزینه نیز با صفحه ای همچون تصویر ذیل رو به رو می شوید.

آموزش بخش کیف پول در صرافی تترلند Tetherland
آموزش بخش کیف پول در صرافی تترلند Tetherland
 1. در این بخش همان‌طور که پیش‌تر آشنا شدید می توانید نوع انتقال را تغییر دهید. اگر بر روی گزینه تبدیل به تومان کلیک کنید، به صورت خودکار صفحه تبدیل تتر به تومان برایتان بارگذاری می شود.
 2. در این بخش باید میزان تتری که قصد دارید به تومان تبدیل کنید را وارد نمایید. برای مثال اگر قصد تبدیل ۵۰ تتر به تومان دارید، باید در این بخش عبارت ۵۰ را وارد کنید.
 3. در این قسمت می توانید ببینید که تبدیل شما با چه نرخ تتری انجام می شود. همچنین می توانید مبلغ نهایی پس از کسر کارمزد را نیز مشاهده کنید.
 4. در نهایت برای انجام عملیات تبدیل لازم است تا بر روی گزینه تبدیل به تومان کلیک کنید. به محض انتخاب این گزینه عملیات شما پس از تأیید تراکنش انجام می شود.

در ادامه قصد داریم تا به سراغ بررسی تاریخچه تراکنش کیف پول ها برویم. برای مراجعه به این بخش کافی است تا بر روی گزینه ) تاریخچه تراکنش ها) ارز مورد نظرتان (تومان و یا تتر) کلیک کنید. به محض انتخاب گزینه فوق با صفحه ای همچون تصویر ذیل رو به رو می شوید.

آموزش بخش کیف پول در صرافی تترلند Tetherland
آموزش بخش کیف پول در صرافی تترلند Tetherland
 1. در این بخش می توانید نوع ارز را انتخاب کنید و یا تغییر دهید. برای مثال اگر در حال مشاهده تاریخچه تراکنش های تومانی هستید، می توانید بدون برگشت به صفحه قبل از این طریق به سراغ مشاهده تاریخچه تراکنش های تتری بروید. برای انجام این کار کافی است تا یک بار بر روی این گزینه کلیک کنید و سپس ارز مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
 2. در این بخش باید انتخاب کنید که قصد مشاهده تراکنش واریز را دارید و یا تراکنش های برداشت. در نهایت بر روی تب مورد نظر کلیک کنید.
 3. در این قسمت در هر ستون می توانید نسبت به انتخابی که کرده اید اطلاعات مورد نظر را مشاهده کنید. این اطلاعات در تتر و تومان متفاوت است.

اگر این قسمت از مقاله را با دقت مطالعه کرده باشید، به صورت کامل با بخش کیف پول در صرافی تترلند آشنا شدید. با توجه به آموزش فوق اگر برایتان سؤالی ایجاد شد، می توانید سوال خود را در بخش نظرات از ما بپرسید. در ادامه قصد داریم تا به سراغ بررسی بازار تترلند برویم. در این بازار شما می توانید به راحتی هر تعداد تتری که قصد دارید را بخرید و یا اینکه بفروشید. همراه ما باشید.


آموزش نحوه فعالیت در بازار تترلند Tetherland

آموزش نحوه فعالیت در بازار تترلند Tetherland
آموزش نحوه فعالیت در بازار تترلند Tetherland

در بازار تترلند شما می توانید تنها اقدام به خرید و فروش تتر کنید. در صورتی که قصد دارید تا بیت کوین و یا دیگر رمز ارز های بازار کریپتو را خریداری کنید باید به سراغ مبدل دیجیتال بروید که در ادامه به آن اشاره می کنیم. نحوه فعالیت در این بخش بسیار آسان است و شما می توانید به راحت ترین شکل ممکن تتر های مورد نظرتان را بخرید و یا اینکه بفروشید؛ اما با این حال در ادامه به شما آموزش خواهیم داد که چگونه می توانید در این بخش فعالیت مورد نظرتان (خرید/فروش) را انجام دهید. همراه ما باشید.

در بخش پیشخوان قسمتی که شما بخواهید از طریق آن وارد بازار تترلند شوید وجود ندارد. به همین دلیل باید به سراغ تب های موجود در قسمت فوقانی سایت بروید و سپس بازار تترلند که آخرین گزینه می باشد را انتخاب کنید. پس از انتخاب گزینه فوق با صفحه ای همچون تصویر ذیل رو به رو می شوید.

آموزش نحوه فعالیت در بازار تترلند Tetherland
آموزش نحوه فعالیت در بازار تترلند Tetherland
 1. در این بخش می توانید لیست سفارش های موجود در صرافی تترلند برای خرید تتر یا USDT را مشاهده کنید. آن دسته از قیمت هایی که قرمز هستند به معنای سفارش های فروش و آن دسته از قیمت هایی که سبز هستند به معنای سفارش های خرید می باشد. همچنین شما می توانید قیمت آخرین معامله را مشاهده کنید. جز قیمت، همان‌طور که مشخص است می توانید تعداد تتر هایی که در سفارش های فوق خرید و فروش می شوند را نیز مشاهده کنید. با توجه به لیست سفارش های فوق، خوشبختانه حجم معاملات تتر در این صرافی نسبتاً بالا است و شما می توانید در صورت تمایل با بهترین قیمت تتر های مورد نظر خود را بخرید و یا اینکه بفروشید.
 2. در این بخش می توانید نسبت به قیمت تتر اطلاعاتی را مشاهده کنید. این نوار در تمام صفحات صرافی تترلند وجود دارد و شما در هر لحظه می توانید به اطلاعات فوق دسترسی پیدا کنید. در این قسمت پایین ترین، بالاترین قیمت تتر مشخص شده است. همچنین می توانید درصد تغییر قیمت تتر را در یک روز گذشته مشاهده کنید.
 3. در این قسمت یک نمودار از روند قیمتی تتر نمایش داده شده است. این نمودار به صورت خطی می باشد و شما تنها می توانید مسیر قیمتی که تتر طی کرده است را مشاهده کنید. با توجه به تایم فریم های فوق، شما می توانید اطلاعات فوق را در تایم فریم روزانه، هفتگی و همچنین ماهانه مشاهده کنید.
 4. در این بخش همان‌طور که از عنوانش پیدا است شما می توانید آخرین معامله های بازار را مشاهده کنید. در این جدول تعدادی از معامله ها قرار گرفته است که برای تمام کاربران قابل نمایش است.
 5. برای معاملات تتر (خرید/فروش) از این بخش می توانید اقدام کنید. در بخش خرید و فروش را به صورت جداگانه توضیح می دهیم.
 6. پس از اینکه معامله باز می کنید و یا اینکه معامله انجام می دهید، در این بخش می توانید تاریخچه معاملات خود را ببینید. زمانی که شما یک سفارش ایجاد می کنید تا زمانی که سفارش شما انجام شود، در بخش سفارش های باز می توانید اطلاعات مورد نظرتان را مشاهده کنید. زمانی که سفارش شما تکمیل می شود و تتر به کیف پول صرافی واریز می شود، نوع عملیات سفارش فوق به انجام شده تغییر می کند و شما می توانید با کلیک بر روی تب انجام شده سفارش های تکمیلی خود را ببینید. در صورتی که از بین سفارش های باز و سفارش های تکمیل شده یک سفارش لغو شده داشته باشید، آن را می توانید در کنار دیگر سفارش های خود در بخش همه سفارش ها مشاهده کنید.

همان‌طور که در تصویر مشاهده می کنید، برای خرید تتر با فیلد هایی همچون تصویر ذیل رو به رو هستید. به ترتیب شماره گذاری می توانید در ادامه با هر بخش بیشتر آشنا شوید.

آموزش نحوه فعالیت در بازار تترلند Tetherland
آموزش نحوه فعالیت در بازار تترلند Tetherland
 1. در این قسمت باید نرخی که برای خرید مورد نظرتان است را وارد کنید. در صورتی که قصد خرید در لحظه دارید، می توانید قیمت را همان قیمتی که مشخص شده است قرار دهید. در غیر این صورت می توانید قیمت مورد نظر خود را وارد کنید. برای مثال اگر قصد دارید تا تتر USDT را در قیمت ۴۱۳۲۰ خریداری کنید، مقدار فوق را باید در این بخش بنویسید.
 2. در این بخش باید مشخص کنید که چه تعداد تتری قصد خرید دارید. برای مثال اگر در حساب شما ۱۰ میلیون تومان سرمایه وجود دارد، با توجه به قیمتی که مشخص کرده اید می توانید تعداد تتر مورد نظرتان را وارد کنید. همچنین اگر دقت کنید یک اهرم نیز در این بخش وجود دارد. با استفاده از اهرم بهتر می توانید مقدار خرید را مشخص نمایید.
 3. پس از مشخص شدن مقدار و نرخ، می توانید آن چیزی که دریافت می کنید را در این بخش مشاهده کنید. در اصل در این قسمت مبلغ کارمزد از مبلغ نهایی کسر می گردد و نتیجه را شما می توانید در این بخش مشاهده کنید.
 4. در نهایت پس از تکمیل تمام فیلد های فوق، در صورت تأیید بر روی گزینه خرید کلیک کنید. به محض انتخاب این بخش سفارش شما در بخش سفارش های باز قرار می گیرد و تا زمانی که تکمیل نشود، سفارش شما باز می ماند.

برای فروش نیز باید تمامی مراحل فوق را مجدد دنبال کنید. در تصویر بعد می توانید بخش فروش را مشاهده نمایید.

آموزش نحوه فعالیت در بازار تترلند Tetherland
آموزش نحوه فعالیت در بازار تترلند Tetherland
 1. در این بخش باید نرخی که قصد دارید تا تتر خود را بفروشید وارد کنید. اگر قصد فروش در لحظه دارید می توانید قیمتی که در حال حاضر تتر در آن محدوده قرار دارد را انتخاب کنید. در غیر این صورت می توانید نرخ مورد نظر خود را وارد کنید.
 2. در این بخش باید تعداد تتری که قصد فروش آن را دارید انتخاب کنید. جز این شکل، می توانید به صورت اهرمی نیز مقدار مورد نظرتان را انتخاب کنید. برای مثال اگر سرمایه زیادی دارید و قصد داری مقداری از آن را بفروشید، می توانید به راحتی با اهرم مثلاً ۲۵ درصد از سرمایه خود را انتخاب کنید.
 3. پس از کسر کارمزد از مبلغ مشخص شده، می توانید مبلغ نهایی را در این بخش ببینید. در صورت تعیین تقریباً کار تمام شده است و تنها باید بر روی گزینه فروش کلیک کنید.
 4. به محض کلیک بر روی گزینه فروش، اگر قیمت را همان قیمت بازار تعیین کرده باشید احتمالاً سریع سفارش شما انجام شود. در صورتی که قیمت مشخص شده با قیمت بازار متفاوت باشد، باید صبر کنید تا قیمت به آن چیزی که انتخاب کرده اید برسد تا عملیات فروش انجام شود.

در نهایت شما می توانید به همین سادگی در بازار تترلند خرید و فروش تتر USDT انجام دهید. در صورتی که جز تتر، قصد خرید و فروش رمز ارز های دیگر دارید باید به سراغ مبدل بروید. کارمزد معاملات تتری در این بخش رایگان است؛ یعنی شما می توانید با تتر بدون کارمزد اقدام به خرید بیت کوین کنید. برای آشنایی بیشتر با بخش فوق، مطالعه ادامه این مقاله را از دست ندهید.


آموزش بخش مبدل در صرافی تترلند Tetherland

آموزش بخش مبدل در صرافی تترلند Tetherland
آموزش بخش مبدل در صرافی تترلند Tetherland

مبدل یکی از امکانات بهینه صرافی تترلند می باشد. شاید برایتان این سوال پیش بیاید که چرا باید از مبدل صرافی تترلند استفاده کنیم؟ دلیل اول اینکه تمام معاملاتی که بر پایه تتر در این بخش انجام می شود؛ کارمزد آن ها رایگان می باشد و شما هیچ کارمزدی پرداخت نمی کنید. دلیل دوم نیز می توانیم به رابط کاربری ساده و کاربر پسند این نوع معامله اشاره کنیم. فرقی نمی کند که شما حرفه ای هستید و یا مبتدی چراکه می توانید به راحتی و بدون هرگونه مشکلی پس از مشاهده این آموزش معاملات مورد نظرتان را بر پایه تتر و یا تومان انجام دهید.

برای شروع ابتدا بر روی تب مبدل (کارمزد رایگان) کلیک کنید. دقیقاً این بخش را می توانید در قسمت اول (۱) تصویر ذیل مشاهده کنید. به محض انتخاب گزینه فوق با صفحه ذیل رو به رو می شوید.

آموزش بخش مبدل در صرافی تترلند Tetherland
آموزش بخش مبدل در صرافی تترلند Tetherland
 1. همان‌طور که گفتیم برای شروع باید بر روی گزینه فوق کلیک کنید.
 2. اگر قصد دارید تا معاملات تتری (بر پایه تتر با کارمزد رایگان) انجام دهید، یعنی با تتر بیت کوین خریداری کنید، باید این تب را انتخاب نمایید.
 3. در صورتی که قصد دارید تا معاملات تومانی انجام دهید، یعنی بیت کوین را با تومان خریداری کنید، باید این تب را انتخاب نمایید. توجه داشته باشید که کارمزد های این بخش رایگان نیست و از شما مقداری کارمزد کسر می گردد.
 4. در این بخش مطرح شده است که کارمزد معاملات تتری رایگان است.
 5. طبق اشاره ای که در بخش کیف پول ها داشتیم، شما در صرافی تترلند تنها می توانید تتر و یا تومان واریز برداشت کنید؛ بنابراین اگر قصد واریز و برداشت رمز ارزی جز موارد فوق دارید، ابتدا باید آن ها را به تتر و یا تومان تبدیل و سپس آن ها را برداشت کنید.
 6. ما در ادامه این بخش ابتدا به مبدل تتر و سپس به مبدل تومان اشاره می کنیم. در نتیجه در این بخش ابتدا تتر انتخاب شده است. در اصل ما در حال حاضر قصد خرید یک ارز دیجیتال را داریم، به همین دلیل در فیلد پرداخت تتر انتخاب کرده ایم. در صورتی که قصد فروش رمز ارزی را داشته باشید، در این بخش باید رمز ارز مورد نظرتان را انتخاب کنید.
 7. با کلیک بر روی این گزینه می توانید در سریع ترین زمان ممکن بین رمز ارز هایی که انتخاب کرده اید سوییچ کنید؛ یعنی اگر انتخاب پیش‌فرض تتر و بیت کوین است، می توانید با کلیک بر روی این گزینه انتخاب را به بیت کوین و تتر تغییر دهید.
 8. در این بخش باید آن چیزی که قصد دریافت دارید را انتخاب کنید. برای مثال اگر قصد خرید رمز ارزی دارید، در این بخش باید رمز ارز مورد نظرتان را انتخاب کنید، اما اگر قصد فروش دارید، در این بخش می توانید تتر را انتخاب کنید.
 9. به محض انتخاب تمامی فیلد ها، برای تأیید نهایی و انجام عملیات بر روی گزینه محاسبه کلیک کنید. با انتخاب این گزینه ابتدا سیستم به صورت خودکار عملیات را پردازش می کند و در سریع ترین زمان ممکن معامله شما را انجام می دهد.

حال که با مبدل تتری آشنا شدید، در ادامه قصد داریم تا به مبدل تومانی اشاره کنیم. نحوه کار با مبدل تومانی همانند مبدل تتری می باشد. شما می توانید در تصویر ذیل نمایی از صفحه فوق را پس از انتخاب تب مبدل تومانی مشاهده کنید.

آموزش بخش مبدل در صرافی تترلند Tetherland
آموزش بخش مبدل در صرافی تترلند Tetherland
 1. برای مراجعه به بخش مبدل تومانی باید بر روی تب مربوطه کلیک کنید.
 2. همانند بخش قبل باید انتخاب کنید که قرار است با تومان رمز ارز خریداری کنید و یا اینکه می خواهید رمز ارزی را به تومان تبدیل کنید. به هر حال اگر قصد خرید ارز دیجیتال دارید در این بخش تومان را انتخاب کنید.
 3. در این قسمت نیز باشد مشخص کنید که قرار است رمز ارز دریافت کنید یعنی ارز دیجیتال خریداری کنید و یا اینکه قصد فروش دارید. در صورتی که قصد فروش دارید در این بخش باید تومان را انتخاب کنید؛ اما اگر قصد خرید دارید باید رمز ارز مورد نظر خود را انتخاب نمایید. با استفاده از گزینه تغییر نیز می توانید رمز ارز ها را در سریع ترین زمان ممکن جا به جا کنید.
 4. در نهایت پس از مشخص شدن تمامی فیلد ها، برای نهایی شدن عملیات بر روی گزینه محاسبه کلیک کنید. با انتخاب گزینه فوق عملیات مشخص شده انجام می شود و رمز ارز و یا تومان به حسابتان واریز می گردد.

همان‌طور که مشاهده کردید، به ساده ترین شکل ممکن می توانید در صرافی تترلند خرید و فروش ارز دیجیتال و تتر USDT انجام دهید. اگر مقاله فوق را تا به این بخش با دقت مطالعه کرده باشید، تمامی بخش های مهم آموزش داده شد. در صورتی که نسبت به هر بخش سؤالی داشتید می توانید سوال خود را در بخش نظرات از ما بپرسید.

در ادامه قصد داریم تا به سراغ معرفی دیگر بخش های صرافی تترلند برویم و برای آشنایی بیشتر هر بخش را به صورت کلی توضیح دهیم. اگر تمایل به آشنایی با دیگر قسمت های این صرافی را دارید، مطالعه این مطلب را از دست ندهید.


معرفی بخش های مختلف صرافی تترلند Tetherland

معرفی بخش های مختلف صرافی تترلند Tetherland
معرفی بخش های مختلف صرافی تترلند Tetherland

اگر به لیست گزینه های این صرافی در پنل کاربری خود نگاهی بیندازید، با بخش های مختلفی آشنا می شوید. همان‌طور که اطلاع دارید در ادامه قصد داریم تا تمامی بخش های فوق را بررسی کنیم. شما می توانید در تصویر ذیل به صورت کلی با بخش های مختلف آشنا شوید.

معرفی بخش های مختلف صرافی تترلند Tetherland
معرفی بخش های مختلف صرافی تترلند Tetherland

بررسی بخش پیشخوان در صرافی تترلند

در اولین بخش قصد داریم تا به سراغ پیشخوان برویم. در پیشخوان شما می توانید با دارایی های خود به صورت کلی در صرافی تترلند آشنا شوید. شما می توانید با توجه به تصویر ذیل و شماره گذاری های انجام شده، در ادامه با هر بخش به صورت مجزا آشنا شوید.

بررسی بخش پیشخوان در صرافی تترلند
بررسی بخش پیشخوان در صرافی تترلند
 1. در این قسمت می توانید نوع سطح کاربری خود را ببینید. در ابتدای مقاله به صورت کامل سطح های کاربری در صرافی تترلند بررسی و سپس توضیح داده شد. در صورتی که بر روی علامت سوال کلیک کنید، می توانید مجدد با سطح کاربری در صرافی تترلند آشنا شوید.
 2. در این بخش اطلاعات کلی نسبت به موجودی تتر، موجودی تومان و همچنین تعداد تراکنشی که در طی ۳۰ روز گذشته انجام داده اید را می توانید مشاهده کنید.
 3. اگر توکن و یا کوینی را خریداری کرده باشید و در ولت شما موجود باشد، در این بخش می توانید موجودی دارایی خود را مشاهده کنید. سریع ترین راه برای مشاهده موجودی از قسمت پیشخوان همین بخش می باشد.
 4. اگر بر روی این بنر کلیک کنید وارد بخش دعوت دوستان می شود که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.
 5.  زمانی که بر روی این بنر کلیک کنید وارد صفحه اصلی و تب خرید و فروش می شوید و می توانید از آن بخش استفاده کنید.
 6. این قسمت تاریخچه خرید و فروش های اخیر را به شما نمایش می دهد. در اصل آخرین تراکنش های خرید و فروش شما که در این صرافی انجام داده اید را می توانید در این بخش مشاهده کنید.

بررسی بخش تاریخچه خرید و فروش در صرافی تترلند

در این بخش شما می توانید تاریخچه خرید، فروش و یا بخش مبدل را به صورت کامل مشاهده کنید. اگر دقت کرده باشید در دیگر بخش های این صرافی امکان مشاهده تاریخچه معاملات وجود داشت اما استفاده از این قسمت یک مزیت مهم دارد. در این بخش شما می توانید انتخاب کنید که قصد دارید تا تاریخچه معاملات فروش را ببینید یا خرید! جز خرید و فروش، شما می توانید تاریخچه بخش مبدل را نیز به صورت مجزا ببینید و معاملات خود را بررسی کنید.

پس از انتخاب اینکه قصد مشاهده چه تاریخچه ای دارید، در ستون های مختلف می توانید اطلاعات بسیاری کسب کنید. به ترتیب از راست به چپ در ستون اول می توانید تعداد رمز ارزی که معامله کرده اید را ببینید. همچنین در ستون دوم نرخ، در ستون سوم مجموع و در ستون چهارم کد پیگیری تراکنش خود را مشاهده کنید. در ستون های دیگری اطلاعاتی همچون تاریخ، وضعیت و رسید قابل مشاهده است. در صورتی که برای معاملات خود نیاز به کد پیگیری داشتید از این بخش می توانید اقدام کنید. در تصویر ذیل نمایی از این صفحه برایتان به نمایش گذاشته شده است.

بررسی بخش تاریخچه خرید و فروش در صرافی تترلند
بررسی بخش تاریخچه خرید و فروش در صرافی تترلند

 بررسی بخش دعوت از دوستان در صرافی تترلند

در بخش دعوت از دوستان، می توانید از سیستم کسب درآمد صرافی تترلند مطلع شوید. اگر بر روی این تب کلیک کنید با صفحه ای همچون تصویر ذیل رو به رو می شوید. در ادامه به ترتیب اولویت بندی هر یک از بخش های فوق را توضیح می دهیم.

 بررسی بخش دعوت از دوستان در صرافی تترلند
بررسی بخش دعوت از دوستان در صرافی تترلند
 1. در این بخش می توانید مشاهده کنید که تا به این لحظه با کد دعوت شما چندین نفر در صرافی تترلند ثبت نام کرده اند. همچنین در بخش دوستان تأیید شده می توانید ببینید که از بین تمام افراد دعوت شده، چه تعدادی از آن ها احراز هویت کرده اند. در بخش معاملات دوستان نیز می توانید ببینید که دوستان شما چه مقدار معامله در صرافی تترلند انجام داده اند. همچنین در بخش مجموع پاداش، می توانید کل پاداش دریافتی خود از تترلند را مشاهده کنید.
 2. در این بخش می توانید سطح کاربری و نوع کسب درآمد خود را مشاهده کنید. سطح فعلی شما نیز در این بخش نمایان شده است.
 3. در این قسمت نیز می توانید کد دعوت به همراه لینک دعوت اختصاصی خود را مشاهده کنید. همچنین در این قسمت توضیحاتی ارائه شده است که می توانید آن ها را مطالعه نمایید برای مثال در این بخش گفته شده است که با دعوت دوستانتان می توانید از پاداش ۲۰ الی ۴۰ درصدی بهره مند شوید. توجه داشته باشید که این کارمزد به سطح کاربری شما نیز بستگی دارد. همچنین لازم به ذکر است که کارمزد اولین تراکنش دوستان شما که به تترلند دعوت شده اند رایگان می باشد.

در صورتی که بر روی گزینه تصویر تبلیغاتی کلیک کنید، یک تصویر تبلیغاتی مناسب پست و استوری در شبکه های اجتماعی برایتان نمایان می شود. می توانید آن را ذخیره کنید و سپس در شبکه اجتماعی مورد نظرتان از آن استفاده کنید. همچنین در این بخش می توانید مجدد به لینک دعوت اختصاصی خود دسترسی داشته باشید.

بررسی بخش امنیت در صرافی تترلند

نه تنها برای انتخاب صرافی بلکه برای تمامی فعالیت ها در حوزه ارز های دیجیتال باید به امنیت دقت کنید. در کل امنیت مهم ترین مسئله در حوزه رمز ارز ها می باشد. اگر پلتفرم های انتخابی شما امنیت نداشته باشند، فعالیت در آن ها بسیار اشتباه است. خوشبختانه صرافی تترلند از امنیت مناسبی برخوردار است. به همین دلیل شما می توانید با اطمینان در این صرافی معاملات خود را انجام دهید.

همیشه، بخشی از امنیت توسط صرافی تامین می گردد و بخش دیگر توسط کاربران! شاید برایتان این سوال پیش بیاید که کاربران چگونه می توانند امنیت حساب کاربری خود را تامین کنند؟ یکی از مواردی که باید دقت داشته باشید حفاظت از اطلاعات است. به هیچ عنوان نباید اطلاعات شخصی خود را فاش کنید. در صورتی که اطلاعات محرمانه شما فاش شود، ممکن است به واسطه اطلاعات فوق حساب شما مورد سرقت قرار بگیرد.

از طرفی جز حفاظت اطلاعات، هر پلتفرم امکاناتی را برای امنیت تدارک دیده است. در صرافی تترلند شما می توانید با فعال‌سازی پیامک کد یک بار مصرف به همراه کد امنیتی گوگل، امنیت حساب خود را چند برابر کنید. برای فعال‌سازی گزینه های فوق لازم است تا از طریقه منو گزینه امنیت را انتخاب کنید. به محض کلیک بر روی گزینه فوق با صفحه ای همچون تصویر ذیل رو به رو می شوید.

بررسی بخش امنیت در صرافی تترلند
بررسی بخش امنیت در صرافی تترلند
 1. همان‌طور که مشاهده می کنید در این بخش دو قسمت کد امنیتی گوگل و همچنین پیامک کد یک بار مصرف وجود دارد. بخش پیامک کد یک بار مصرف در هنگام ثبت نام به صورت خودکار فعال می شود و نیازی به فعال‌سازی مجدد ندارید. شما تنها می بایست تا بخش کد امنیتی گوگل را فعال کنید. برای فعال‌سازی این گزینه کافی است تا نرم افزار google authenticator را در موبایل خود نصب کنید.

پس از نصب باید تیک بخش کد امنیتی گوگل را فعال کنید. به محض فعال‌سازی این گزینه کد تأیید به شماره موبایل و یا ایمیل شما ارسال می شود که باید کد فوق را در بخش مشخص شده وارد کنید.

در مرحله بعد اگر هنوز نرم افزار google authenticator را نصب نکرده اید، می توانید با کلیک بر روی آیکون سیستم عامل مورد نظر، نرم افزار فوق را دانلود کنید؛ اما اگر دانلود کرده اید می بایست بر روی گزینه مرحله بعد کلیک کنید.

در مرحله جدید برایتان یک کد که حاوی کلمات انگلیسی و اعداد است به همراه یک QRCode نمایان می شود. باید با استفاده از یکی از آن ها نرم افزار گوگل اتنتیکیتور را فعال‌سازی کنید. پس از فعال‌سازی زین پس برای برداشت تومانی و یا تتری، باید از کد گوگل اتینتکتور استفاده کنید. حتما پس از نصب نرم افزار فوق، یک ایمیل جهت بازیابی حساب گوگل اتنتیکیتور فعال کنید تا اگر به هر دلیلی نرم افزار فوق پاک شد مجدد بتوانید آن را بازیابی کنید.

 1. اگر شک دارید که آیا فردی جز شما وارد حسابتان شده است، می توانید در این بخش گزارش ورود به حساب خود را چک کنید. اگر حسابی جز سیستم عامل شما فعال بود، با کلیک بر روی گزینه سطل اشغال که در سمت چپ قرار دارد، می توانید حساب فوق را غیر فعال کنید.

بررسی بخش حساب های بانکی در صرافی تترلند

در زمان ثبت نام شما باید یک شماره حساب که متعلق به خودتان است را وارد کنید. زمانی که حساب فوق تأیید شود از آن می توانید به عنوان حساب اصلی در صرافی تترلند استفاده کنید. در صورتی که جز حساب فوق قصد دارید حساب بانکی دیگری به صرافی اضافه کنید باید ابتدا به قسمت حساب های بانکی مراجعه کنید. به محض کلیک بر روی گزینه فوق با صفحه ای همچون تصویر ذیل رو به رو می شوید.

بررسی بخش حساب های بانکی در صرافی تترلند
بررسی بخش حساب های بانکی در صرافی تترلند
 1. در اولین بخش می توانید کارت های بانکی خود را مدیریت کنید. حساب بانکی که در این قسمت نمایش داده شده است، دقیقاً همان حسابی می باشد که در ابتدا وارد کرده اید. اگر قصد حذف این حساب را دارید، می توانید بر روی آیکون سطل زباله که در سمت چپ صفحه قرار دارد کلیک کنید. در صورتی که قصد اضافه نمودن یک حساب دیگر دارید، باید بر روی گزینه افزون کارت کلیک کنید. به محض انتخاب این صفحه، بخش دیگری برایتان بارگذاری می گردد.

در این صفحه شما می بایست شماره کارت جدید خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید که کارت انتخاب شده باید به نام فردی که احراز هویت با نام آن انجام شده است باشد، در غیر این صورت واریز تتر انجام نخواهد شد.

 1. در بخش دوم می توانید شماره شبا های حساب خود را مدیریت کنید. اگر قصد حذف شماره شبا فوق را دارید، می توانید همانند بخش قبل بر روی آیکون سطل زباله که در سمت چپ صفحه قرار دارد کلیک کنید. سپس برای اضافه نمودن یک شماره شبای جدید باید گزینه افزودن شبا را انتخاب کنید. در مرحله بعد باید شماره شبا که به نام شخص صاحب حساب صرافی تترلند است را وارد کنید. در غیر این صورت تسویه تومان انجام نخواهد شد.

بررسی بخش مدیریت API در صرافی تترلند

در صورتی که قصد دارید تا با توجه به قوانین حساب صرافی تترلند را به یک صرافی دیگر و یا یک پلتفرم دیگر لینک کنید، باید از طریق API اقدام نمایید. برای دسترسی به API می توانید از بخش مدیریت API در صفحه اصلی استفاده کنید. به محض کلیک بر روی گزینه فوق با صفحه ای همچون تصویر ذیل رو به رو می شوید.

بررسی بخش مدیریت API در صرافی تترلند
بررسی بخش مدیریت API در صرافی تترلند
  1. در بخش اول می توانید با API های ایجاد شده خود در گذشته آشنا شوید. هر API که ایجاد کرده باشید از این بخش قابل مدیریت می باشد و می توانید آن ها را مدیریت کنید.
  2. در صورتی که قصد دارید تا یک API جدید ایجاد کنید می بایست بر روی این گزینه کلیک کنید. به محض انتخاب این گزینه با صفحه دیگری همچون تصویر ذیل رو به رو می شوید.
بررسی بخش مدیریت API در صرافی تترلند
بررسی بخش مدیریت API در صرافی تترلند
 1. در این بخش می توانید نام API را مشخص کنید. نام گذاری درست برای API دریافتی، بعدها به شما کمک می کند تا ببینید که API فوق را برای چه کاری استفاده کرده اید.
 2. در این بخش باید دسترسی هایی که می توانند از طریق API به حساب شما داشته باشند را مشخص کنید. دسترسی خواندن به صورت پیش‌فرض فعال است و شما تنها می توانید در صورت تمایل دسترسی معامله را نیز فعال کنید. در غیر این صورت اگر نیاز به این دسترسی ندارید، می توانید این گزینه را به همین شکل رها کنید.
 3. اگر قصد دارید تا این API فقط برای تعدادی ای پی فعال شود، می توانید این محدودیت را در این بخش ایجاد کنید. در این بخش همان‌طور که مشخص است می توانید ای پی های مجاز را وارد نمایید. اگر قصد ایجاد محدودیت برای ای پی ندارید، می توانید این بخش را نیز رها کنید و به سراغ قسمت بعد بروید.
 4. در آخر برای ساخت API و دریافت آن باید بر روی این گزینه کلیک کنید. پس از انتخاب گزینه فوق، API شما ایجاد می شود و می توانید از آن استفاده کنید.

همانطور که در صفحات مختلف هر بخش تاکید شده است، به هیچ عنوان API خود را برای دیگران ارسال نکنید. در صورتی که از API به اشتراک گذاشته شده استفاده نادرستی شود، شما مقصر هستید چراکه حساب صرافی با نام شما احراز هویت شده است.

بررسی بخش اطلاعات کاربری در صرافی تترلند

همان‌طور که مشخص است، در این بخش می توانید اطلاعات کاربری حساب خود را مشاهده کنید. لازم به ذکر است که به دلیل اینکه اطلاعات فوق تأیید شده است، نمی توانید آن ها را تغییر دهید. اگر نیاز به تغییر اطلاعات داشتید می توانید با پشتیبانی صرافی تترلند تماس حاصل کنید. در تصویر ذیل می توانید نمایی از صفحه فوق را مشاهده نمایید.

بررسی بخش اطلاعات کاربری در صرافی تترلند
بررسی بخش اطلاعات کاربری در صرافی تترلند

سخن آخر درباره صرافی تترلند Tetherland

اگر مقاله فوق را تا به این بخش با دقت مطالعه کرده باشید، به صورت کامل با صرافی آشنا شده اید. با توجه به رابط کاربری ساده و آسان تترلند، در این صرافی می توانید به راحتی تتر و یا دیگر ارز های دیجیتال را بدون هرگونه مشکلی معامله کنید. اگر در رابطه با هر بخش برایتان سؤالی ایجاد شد می توانید سوال خود را در بخش نظرات از ما بپرسید.

ممنون از اینکه تا پایان مقاله “آموزش صرافی تترلند Tetherland” با ما همراه بودید.


بیشتر بخوانید:

 1. آموزش صرافی بینگ ایکس BingX
 2. آموزش صرافی مون ایکس بی تی MoonXBT 
 3. صرافی شبکه ای چیست؟
 4. چگونه در صرافی ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟
 5. بهترین صرافی ارز دیجیتال برای خرید و فروش
 6. بهترین صرافی جایگزین بایننس کدام است؟
 7. تفاوت صرافی ارز دیجیتال و بروکر چیست؟
 8. کدام صرافی کمترین کارمزد را دارد؟
 9. بهترین صرافی فیوچرز برای ایرانی ها
 10. بهترین سایت برای استیکینگ | استیکینگ در کدام صرافی بهتر است؟
 11. نحوه دریافت مجوز صرافی ارز دیجیتال | کدام صرافی های ارز دیجیتال مجوز دارند
 12. صرافی آنلاین ایرانی بدون احراز هویت یا با احراز هویت سریع

1 6

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم محتوا
تیم محتوا
من سید مهدی هستم تولید کننده محتوا سایت زوم ارز. دانشجوی مهندسی کامپیوتر در دانشگاه آزاد گرایش نرم افزار می باشم و همچنین سابقه ی سه سال فعالیت در حوزه ی ارز های دیجیتال و 5 سال نیز تولید کننده محتوا را در کارنامه خود دارم. بنده علاقه مند به دنیای کریپتو و همچنین تکنولوژی هستم و همچنین به آینده ی ارز های دیجیتال بسیار خوشبین نیز هستم و بر این باورام که صنعت بلاکچین در ایران آینده ای بسیار درخشانی خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده