آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز رادیو کاکا RACA چیست؟

ارز رادیو کاکا RACA چیست؟

ارز رادیو کاکا RACA چیست؟، علاقه مندان به صنعت کریپتو تا کنون با بازی های بلاکچینی سرو کار داشته اند. این بازی ها اگر چه گرافیک پایینی دارند اما به خاطر سود بالا و همچنین حفظ حق مالکیت با رشد چشمگیری مواجه شدند. بازی های بلاکچینی امروزی نسخه اولیه بازی های متاورسی در سال های آینده خواهند بود. انتظار می رود تا سال ۲۰۳۰ با تجهیز دنیای متاورس به سخت افزارهای حسگر و عینک های سه بعدی رویای انسان ها برای پا گذاشتن به دنیای مجازی و به موازی با آن رشد و کیفیت بازی های بلاکچینی افزایش یابد.

امروز در این مقاله پلتفرم رادیو کاکا Radio caca و توکن آن یعنی RACA را به شما معرفی می کنیم. این پروژه قصد دارد با ادغام nft ها و دنیای متاورس یک بازی بلاکچینی سرگرم کننده به همراه تمامی خدمات آن به کاربران ارائه کند. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا از اهداف و مباحث فنی این پلتفرم با خبر شویم.

ارز رادیو کاکا RACA چیست؟

ارز رادیو کاکا RACA چیست؟
ارز رادیو کاکا RACA چیست؟

ارز رادیو کاکا RACA محور اصلی فعالیت اقتصادی در این پلتفرم است. این توکن بعد از مدتی به نسخه دوم خود تغییر شکل داد و Raca v2 نام گرفت. در نسخه دوم این توکن، تغییراتی نظیر حذف مالیات ۱۰ درصدی در هر تراکنش، نقدینگی در نسخه جدید کمتر و در نتیجه توکن با ارزش تر می شود، امنیت بالاترو همچنین اضافه شدن قابلیت رای گیری در زنجیره با استفاده از این توکن، اتفاق افتاد. توکن Raca v2 روی شبکه های اسمارت چین، اتریوم و شبکه مربوط به صرافی okex قابل دسترس است.

همچنین از این توکن برای خرید و فروش nft مربوط به بازی این پلتفرم و استیک کردن در ازای سود و همچنین پرداخت ها در دنیای متاورس این پروژه می توان استفاده کرد.


نیم نگاهی به توکن رادیو کاکا Radio Caca

نام اختصاری RACA
نوع ارز Token
عرضه کل ۴۳۱,۴۱۸,۲۳۳,۲۷۱
مقدار در گردش ۳۲۹,۵۷۳,۷۷۱,۰۷۵
وب سایت رسمی raca3.com
وایت پیپر raca3.com/whitePaper
بلاکچین اکسپلورر bscscan.com

etherscan.io

oklink.com

پیج های ارتباطی رسمی medium.com

telegram

twitter

reddit

سورس کد github.com
آدرس قرارداد هوشمند 0x12BB890508c125661E03b09EC06E404bc9289040

تاریخچه و بنیان گذار پلتفرم رادیو کاکا Radio caca

تاریخچه و بنیان گذار پلتفرم رادیو کاکا Radio caca
تاریخچه و بنیان گذار پلتفرم رادیو کاکا Radio caca

پلتفرم رادیو کاکا Radio caca با حمایت دو نهاد OKX Blockdream Ventures و Tachyon accelerator توسط Consensys Mesh در سال ۲۰۲۱ ایجاد شد. اولین محصول این پلتفرم یک کالکشن nft از Maye Musk مادر Musk Elon بود. از این رو بسیاری مادر Musk Elon را یکی از حامیان و سرمایه گذاران بزرگ این پلتفرم می دانند.

از نکات مبهم این پلتفرم مشخص نبودن افراد تیم توسعه دهنده و پشتیبان این پلتفرم است. با ورود به بخش تیم این پروژه فقط چند عکس می توان دید و هیچ اسم و سابقه و ردیف شغلی موجود نمی باشد. و در توضیحات گفته شده تیم این پروژه متشکل از چندین متخصص است که به صورت غیرمتمرکز فعالیت می کنند.

خوب است بدانید توسعه دهنده معروف پروژه تورنادوکش را پلیس آمریکا دستگیر کرد. جرم او را استفاده خلافکاران از تورنادوکش قلمداد کردند. اما این پلتفرم تنها یک بازی بلاکچینی می باشد پس با هیچ دولت و سازمانی تداخل منافع ندارد پس چرا باید تیم آن نامشخص باشد. اگر روزی این پلتفرم از بین برود چه کسی پاسخ گو مالباختگان خواهد بود؟!


عملکرد پلتفرم رادیو کاکا Radio caca

عملکرد پلتفرم رادیو کاکا Radio caca
عملکرد پلتفرم رادیو کاکا Radio caca

این پلتفرم دارای یک اکوسیستم فعال روی زنجیره اسمارت چین می باشد. در ادامه بخش های مختلف این اکوسیستم را به طور کامل برای شما شرح می دهیم:

“قبل از هرچیزی خوب است بدانید وایت پیپر این پروژه از دسترس خارج شده است و مطالب این بخش از وب سایت رسمی این پروژه استخراج شده است.”

 • Metamon:

Metamon ها شخصیت‌های بازی این پلتفرم هستند. این شخصیت ها تماما منحصر به فرد و در قالب nft هستند. کاربران کنترل این شخصیت ها را بر عهده دارند. علاقه مندان به این پلتفرم می توانند این nft ها را از بازار nft های این مجموعه خریداری کنند و یا با خرید تخم های شانس، شانس خود را برای به دست آوردن این nft ها امتحان کنند.

این بازی به همراه nft های آن روی بلاکچین اسمارت چین ایجاد شده است.

 • USM Metaverse:

Usm مخفف United states of mars می باشد. این دنیای مجازی از ایالت های خاصی ساخته شده که کاربران می توانند زمین هایی را در آن داشته باشند. کاربران می توانند به ایالت های دیگر بروند و با سایر کاربران ارتباط برقرار کنند. کمپین های مختلفی در این دنیای متاورس برگذار می شود و کاربران می توانند در آن ها شرکت کنند و پاداش هایی را دریافت کنند.

 خوب است بدانید ارز داخلی این دنیای مجازی u-RACA نام دارد. این ارز معادل RACA می باشد. از این ارز می توان برای خرید دارایی های مختلف به صورت NFT یا لوازم در USM مانند زمین ها، ساختمان ها، وسایل نقلیه، بلیط های کنسرت استفاده کرد. همچنین از این ارز به عنوان هزینه تراکنش در این دنیای مجازی نیز استفاده می شود. کاربران می توانند این ارز را به RACA و برعکس تبدیل کنند.

 • NFT Market:

این بازار محلی برای خرید و فروش NFT های این پلتفرم است. همچنین زمین های دنیای متاورس این پروژه و NFT های مربوط به آن و ارز RACA در قسمتی از این بازار به صورت ایردراپ به کاربران پاداش داده می شد. تمامی محصولات در این بازار با استفاده از ارز RACA خرید و فروش می شوند.

 • Earn:

در این بخش کاربران می تواند دارایی خود را قفل کرده و در ازای آن سودی کسب کنند که شامل بخش های زیر می شود:

 1. Staking: کاربران می توانند ارز RACA را در استخرهای مختلفی که ایجاد شده قفل کنند و سود مشخصی دریافت کنند. این استخرها بنا به مدت زمان قفل شدن دارایی، سودهای متفاوتی می دهد.
 2. LP Farm: کاربران می توانند جفت ارزه RACA/BUSD را در صرافی پنکیک سواپ تامین کنند و سود مشخصی دریافت کنند. این بخش نیز دارای چندین استخر متفاوت است.
 3. NFT: این بخش برای کسانی ایجاد شده که مایل هستند با NFT های خود درآمد کسب کنند و یا در ازای قفل کردن ارز RACA یک NFT پاداش دریافت کنند. این بخش شامل استخرها با مشخصات مختلف می باشد.
 4. V1:V2: همچنین این قسمت پلی برای تبدیل توکن های ورژن قدیمی RACA به نسخه جدید تر می باشد.
 • RACA DAO:

مدیریت و اداره این پلتفرم توسط یک تیم از متخصصین به صورت غیرمتمرکز به همراه جامعه فعال این پروژه می باشد.

مانند تمامی پروژه هایی که به صورت DAO اداره می شوند این پلتفرم نیز پیشنهادات را به رای می گذارد و در صورت تایید اجرایی می شود.


ویژگی پلتفرم رادیو کاکا Radio caca

ویژگی پلتفرم رادیو کاکا Radio caca
ویژگی پلتفرم رادیو کاکا Radio caca

در این بخش به معایب و مزایای این پلتفرم اشاره می کنیم. ابتدا به نکات مثبت آن می پردازیم:

 • کسب درآمد: یکی از نکات مثبت این پلتفرم کسب درآمد با فعالیت در دنیای متاورس و بازی آن است.
 • حق مالکیت: تمامی NFT های این بازی تنها در اختیار کاربران است و هیچکس دیگری دخل و تصرفی در آن ندارد.
 • استیک کردن: کاربران می توانند با قفل کردن ارز رادیو کاکا RACA و NFT های خود در پلتفرم RACA و همچنین تامین نقدینگی در صرافی پنکیک سوآپ سود کسب کنند.
 • رسانه های اجتماعی: فعالیت گسترده و مثبت این پلتفرم در تمامی رسانه های اجتماعی بسیار چشمگیر است. این پروژه تقریبا به تمامی زبان ها از جمله زبان پارسی در تلگرام و توییتر فعال است. این موضوع یک روش بازاریابی مناسب است.
 • برگزاری همایش ها: این پروژه به صورت گسترده در همایش ها شرکت می کند برای مثال یک همایش در دانشگاهی در ترکیه با موضوع متاورس و آموزش آن برگزار کرده است.
 • غیرمتمرکز بودن: تصمیمات حاکمیتی در این پلتفرم با استفاده از رای گیری از کاربران اجرایی می شود.
 • حمایت توسط افراد معروف: این پروژه توسط مادر ایلان ماسک و همچنین صرافی OKEX مورد حمایت قرار گرفته است.
 • گرافیک مناسب: دنیای متاورس این پلتفرم از گرافیک مناسبی نسبت به پروژه های متاورسی رقیب برخوردار است.
 • صرافی ها: آخرین ویژگی مناسب این پروژه لیست شدن در صرافی های معتبر می باشد.

موارد بالا نکات مثبت این پلتفرم می باشد اما در ادامه به نکات منفی آن می پردازیم:

 • تیم پروژه: بنیان گذاران و سوابق کاری این افراد نا مشخص است.
 • وایت پیپر: وایت پیپر این پروژه از دسترس خارج شده است.

امنیت پلتفرم رادیو کاکا Radio caca

امنیت پلتفرم رادیو کاکا Radio caca
امنیت پلتفرم رادیو کاکا Radio caca

این پلتفرم از دیدگاه امنیت و اداره پلتفرم به صورت غیرمتمرکز و توسط رای اعضای جامعه اداره می شود. همچنین تمامی قراردادهای هوشمند این پروژه توسط بنیاد CERTIK بررسی و تایید شده است. در گزارش منتشر شده از این بنیاد امتیاز ۸۶ از ۱۰۰ به این پروژه داده شده است. که باعث شده این پلتفرم در رتبه ۵۰ که رتبه مناسبی است قرار بگیرد.


بررسی روند قیمت ارز دیجیتال رادیو کاکا RACA

در قسمت های قبلی مقاله به معرفی رمز ارز RACA و پلتفرم ارائه دهنده آن یعنی رادیو کاکا Radio Caca پرداختیم. پلتفرم رادیو کاکا در سال ۲۰۲۱ ایجاد شده است و دارای یک اکوسیستم فعال بر روی زنجیره اسمارت چین می باشد. این پلتفرم در نظر دارد تا با ادغام NFTها و دنیای متاورس یک بازی بلاکچینی سرگرم کننده به کاربران ارائه نماید. از توکن RACA برای خرید و فروش NFT مربوط به بازی این پلتفرم و استیک کردن استفاده می شود. در ادامه به بررسی روند قیمت رمز ارز رادیو کاکا RACA خواهیم پرداخت.
در ابتدا ارز دیجیتال RACA با قیمت ۰.۰۰۰۳۸۱۴ دلار به بازار رمز ارزها عرضه شد. قیمت این ارز دیجیتال دو ماه بعد در تاریخ ۱۱ اکتبر ۲۰۲۱ کمی افزایش یافته و برابر با ۰.۰۰۲۱۵۶ دلار بود. لازم به ذکر است که در اواسط ماه بعد یعنی در تاریخ ۱۴ نوامبر ۲۰۲۱ ارز دیجیتال رادیو کاکا به بالاترین قیمت خود یا ATH رسید و محدوده ۰.۰۰۰۱۹۳۵ دلار را رد کرد. پس از رسیدن به اوج قیمت، قیمت RACA در اواخر سال ۲۰۲۱ کاهش یافته و به سطح ۰.۰۰۲۹۳۲ دلار رسید. در اوایل سال ۲۰۲۲ قیمت رمز ارز RACA برابر با ۰.۰۰۳۱۷۹ دلار بود و و در اواسط سال ۲۰۲۲ به ۰.۰۰۰۵۲۵ دلار رسید.

بررسی روند قیمت ارز دیجیتال رادیو کاکا RACA
بررسی روند قیمت ارز دیجیتال رادیو کاکا RACA

کیف پول های پشتیبانی کننده ارز دیجیتال رادیو کاکا RACA

کیف پول های پشتیبانی کننده ارز دیجیتال رادیو کاکا RACA
کیف پول های پشتیبانی کننده ارز دیجیتال رادیو کاکا RACA

همانطور که در مقالات مربوط به ارزهای دیجیتال مطالعه نمودید، کیف پول ها برای ذخیره سازی رمز ارزها مورد استفاده قرار می گیرند. کیف پول های نرم افزاری و کیف پول های سخت افزاری بسیاری در بازار موجود می باشند که کاربران قادر به استفاده از آنها می باشند. کیف پول های نرم افزاری نسبت به کیف پول های سخت افزاری در دسترس‌تر می باشند و استفاده از آنها برای کاربران هزینه ای در بر ندارد. اما لازم به ذکر است که کیف پول های سخت افزاری از امنیت بالایی برخوردار می باشند زیرا ارزهای دیجیتال را به صورت آفلاین ذخیره می کنند.

در اینجا پس از جستجوهای لازم متوجه شدیم که هیچ یک از کیف پول های سخت افزاری لجر و ترزور از رمز ارز رادیو کاکا RACA پشتیبانی نمی کنند. در جدول زیر شما می توانید با کیف پول های نرم افزاری که از این ارز دیجیتال پشتیبانی می کنند به طور کامل آشنا شوید.

نام کیف پول  توضیحات
تراست Trust کیف پول تراست یکی از کیف پول های نرم افزاری پشتیبانی کننده رمز ارز رادیو کاکا می باشد. شما می توانید این کیف پول را برای سیستم عامل های اندروید و ios نصب نمایید. تراست ولت از رمز ارزهای بسیاری پشتیبانی می کند.
متامسک Metamask کیف پول متامسک یک کیف پول نرم افزاری می باشد که کاربران می توانند هم از آن بر روی تلفن همراه خود استفاده کنند و هم امکان استفاده از متامسک به عنوان افزونه مرورگر وب وجود دارد.
سیف پل SafePal  کیف پول سیف پل فعالیت خود را از سال ۲۰۱۹ آغاز نموده و از جمله ویژگی های آن می توان به محیط ساده و کاربر پسند، پشتیبانی از رمز ارزهای مختلف و امنیت اشاره نمود.

صرافی های پشتیبانی کننده ارز دیجیتال رادیو کاکا RACA

صرافی های پشتیبانی کننده ارز دیجیتال رادیو کاکا RACA
صرافی های پشتیبانی کننده ارز دیجیتال رادیو کاکا RACA

شناخت صرافی های پشتیبانی کننده رمز ارز رادیو کاکا خرید و فروش این ارز دیجیتال را آسان می نماید. در واقع با شناخت صرافی های پشتیبانی کننده شما می توانید به راحتی به خرید و فروش این رمز ارز بپردازید. در این قسمت از مقاله شما می توانید با صرافی های متمرکز و غیرمتمرکز خارجی که از ارز دیجیتال RACA پشتیبانی می کنند، آشنا شوید. تفاوت صرافی های متمرکز و غیر متمرکز این است که در صرافی های متمرکز نیاز به ثبت نام و احراز هویت وجود دارد، اما در صرافی های غیرمتمرکز تنها کافیست کیف پول خود را به پلتفرم متصل نموده و مبادلات خود را شروع کنید.

یکی از صرافی های متمرکز پشتیبانی کننده رمز ارز RACA کوینکس می باشد که کاربران ایرانی قادر به استفاده از آن می باشند. علاوه بر صرافی کوینکس کاربران می توانند از صرافی های غیرمتمرکز یونی سواپ، پنکیک سواپ و بی سواپ استفاده نمایند.


نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال رادیو کاکا RACA

نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال رادیو کاکا RACA
نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال رادیو کاکا RACA

در قسمت قبلی مقاله به معرفی تعدادی از صرافی های پشتیبانی کننده رمز ارز رادیو کاکا RACA پرداختیم. از صرافی هایی که گفته شد شما می توانید به منظور خرید و فروش استفاده نمایید. علاوه بر صرافی هایی که نام بردیم، صرافی های دیگری نیز از RACA پشتیبانی می کنند. شما می توانید به سایت کوین مارکت کپ مراجعه نموده و با وارد شدن به صفحه اختصاصی رمز ارز RACA در قسمت Markets با دیگر صرافی های پشتیبانی کننده آن آشنا شوید. علاوه بر این شما می توانید از امکانات سواپ و صرافی های داخلی کیف پول ها برای انجام مبادلات خود استفاده نمایید.


آینده پروژه رادیو کاکا Radio caca

آینده پروژه رادیو کاکا Radio caca
آینده پروژه رادیو کاکا Radio caca

دوستان بازی های بلاکچینی نمونه اولیه دنیای متاورسی هستند و مشکلات بسیار و راه درازی در پیش دارند. باید منتظر بمانیم تا تجهیزات سخت افزاری برای کمک به این دنیای نوظهور وارد بازار شوند تا آینده این بخش مشخص شود. اما متاسفانه بسیاری از بازی های بلاکچینی در سال های آینده از بین خواهند رفت مانند بسیاری از پروژه هایی که جزء برترین های بازار بودند اما الان اثری از آن ها نیست. پس صرف این که یک پلتفرم زمین می فروشد و یا یک دنیای مجازی ساخته دلیل بر پیشرفت آن نمی شود.

اما در خصوص پلتفرم RACA می توان گفت که این پروژه از نظر فنی مشابه بسیاری از پلتفرم های رقیب است اما از نظر بازاریابی بسیار خوب عمل کرده است که این موضوع باعث شده کاربران زیادی به این پلتفرم جذب شوند. اگر این پلتفرم بتواند شریک های مهمی در دنیای کریپتوها و چندین سرمایه گذار مطرح جذب کند آینده درخشانی خواهد داشت.


اینفوگرافیک ارز دیجیتال رادیو کاکا RACA

اینفوگرافیک ارز دیجیتال رادیو کاکا RACA
اینفوگرافیک ارز دیجیتال رادیو کاکا RACA

سخن پایانی درباره ارز رادیو کاکا RACA

در این مقاله پلتفرم رادیو کاکا RADIO CACA و توکن آن یعنی RACA را به شما معرفی کردیم و با بخش های مختلف آن و همچنین نحوه کسب درآمد از آن آشنا شدیم. در ادامه ویژگی های آن را بررسی کردیم و صرافی ها و کیف پول هایی که ارز RACA را پشتیبانی می کنند، عنوان کردیم. دوستان در نظر داشته باشید همان طور که در بخش آینده این پروژه اعلام شد بازی های بلاکچینی در ابتدای راه خود هستند پس برای سرمایه گذاری اصول مدیریت سرمایه را رعایت کنید.

ممنون از اینکه تا پایان مقاله “ارز رادیو کاکا RACA” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید


1 6

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم محتوا
تیم محتوا
محقق و علاقه مند به بلاکچین و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده