آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

صرافی پنکیک سواپ PancakeSwap | آموزش کار با صرافی پنکیک سواپ

صرافی پنکیک سواپ PancakeSwap

صرافی پنکیک سواپ PancakeSwap، همانطور که در مقالات مربوط به ارزهای دیجیتال بسیار گفته شده است، برای خرید و فروش رمز ارزها می توانید از صرافی ها استفاده نمایید. امروزه صرافی های متمرکز و غیرمتمرکزی وجود دارند که می توانید برای سرمایه گذاری در بستر ارزهای دیجیتال از آنها استفاده نمایید.

در این مقاله قصد داریم تا به معرفی یکی از صرافی های غیرمتمرکز با نام پنکیک سواپ PancakeSwap بپردازیم. پنکیک سواپ یک صرافی غیرمتمرکز نسبتا جدید است که در زنجیره هوشمند بایننس BSC ایجاد شده است. این صرافی از بازارساز اتوماتیک AMM و چندین روش دیگر برای ارائه خدمات به کاربران استفاده می نماید.

در ادامه مطالب به جزئیات بیشتری در ارتباط با این صرافی و چگونگی عملکرد آن خواهیم پرداخت. همچنین آموزش های لازم را برای کار با این صرافی در خدمت شما کاربران عزیز قرار می دهیم.

برای آشنایی و مطالعه ی بیشتر درباره ی کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز کیک کلیک کنید.


معرفی صرافی پنکیک سواپ PancakeSwap

معرفی صرافی پنکیک سواپ PancakeSwap
معرفی صرافی پنکیک سواپ PancakeSwap

پنکیک سواپ PancakeSwap در ۲۰ سپتامبر سال ۲۰۲۰ راه اندازی شد و یک صرافی غیرمتمرکز در زنجیره هوشمند بایننس BSC است. این صرافی از استخرهای نقدینگی استفاده می نماید و به طور کامل توسط الگوریتم های خودکار عمل می کند. استفاده از این الگوریتم ها برای اجرای استخرها، پنکیک سواپ را به یک بازار ساز اتوماتیک AMM تبدیل می کند. پنکیک سواپ از توکن  کیک cake استفاده می کند که یک توکن BEP-20 در BSC است. صرافی پنکیک سواپ از تراکنش های سریع و کارمزد کمتری نسبت به سایر پروژه های DeFi ساخته شده بر روی اتریوم برخوردار است.

اگر بخواهیم به گونه ای دیگر به تعریف صرافی پنکیک سواپ بپردازیم، می توان گفت که یک صرافی غیرمتمرکز است که به شما امکان می دهد ارزهای رمزنگاری شده و توکن خود را بدون واسطه متمرکز معامله کنید. و نگهداری از توکن های خود را به طور مداوم حفظ کنید. این صرافی بر اساس قراردادهای هوشمند خودکار مستقر در BSC ساخته شده است. مانند بسیاری دیگر از DEXها، پنکیک سواپ بر روی سیستم بازار ساز اتوماتیک AMM ساخته شده است که برای فعال کردن معاملات رمزنگاری به استخرهای نقدینگی مورد استفاده کاربر متکی است.


آموزش ویدیویی کار با صرافی پنکیک سواپ PancakeSwap

 


عملکرد صرافی پنکیک سواپ PancakeSwap چگونه است؟

عملکرد صرافی پنکیک سواپ PancakeSwap چگونه است؟
عملکرد صرافی پنکیک سواپ PancakeSwap چگونه است؟

پنکیک سواپ PancakeSwap به عنوان یک بازار ساز اتوماتیک AMM فعالیت می کند. AMMها برای مطابقت با خریداران و فروشندگان به یک کتاب سفارش اعتماد نمی کنند. در عوض این پلتفرم از استخرهای نقدینگی و الگوریتم های پیچیده برای ارتباط مستقیم دو طرف معامله استفاده می کنند. AMMها سرعت معامله را بهبود می بخشند و در نتیجه بسیاری از پلتفرم های برتر بازار مانند یونی سواپ، سوشی سواپ به عنوان AMM کار می کنند.


امکانات ارائه شده توسط صرافی پنکیک سواپ PancakeSwap

امکانات ارائه شده توسط صرافی پنکیک سواپ PancakeSwap
امکانات ارائه شده توسط صرافی پنکیک سواپ PancakeSwap

با توجه به مطالبی که در قسمت قبلی این مقاله گفته شد، پنکیک سواپ به کاربران امکان تبادل توکن های BEP-20 را می دهد. همچنین به آنها این امکان را می دهد تا از ارزهای رمزپایه خود برای تامین نقدینگی استفاده کنند و در نتیجه توکن دریافت کنند.

به طور کلی پنکیک سواپ PancakeSwap همه موارد زیر را امکان پذیر می کند:

  1. ترید کردن توکن های BEP-20
  2. تامین نقدینگی و کسب کارمزد
  3. به دست آوردن توکن کیک با استفاده از استیک کردن توکن های LP
  4. استیک کردن توکن کیک برای به دست آوردن ارز کیک بیشتر
  5. استیک کردن CAKE برای به دست آوردن توکن های پروژه های دیگر

مزایای صرافی پنکیک سواپ PancakeSwap

مزایای صرافی پنکیک سواپ PancakeSwap
مزایای صرافی پنکیک سواپ PancakeSwap

در این قسمت از مقاله شما می توانید با چند نمونه از مزایای صرافی پنکیک سواپ آشنا شوید.

۱.کسب توکن های بیشتر

پنکیک سواپ PancakeSwap مانند بسیاری از صرافی های غیرمتمرکز، توکن اصلی خود را دارد که کیک Cake نام دارد. کاربران می توانند برای به دست آوردن توکن های CAKE بیشتر یا حتی توکن های دیگر پروژه های ساخته شده در زنجیره هوشمند بایننس از پنکیک سواپ استفاده نمایند.

۲.کارمزد کم و تراکنش های سریع

یکی از شکایات بسیار زیاد در مورد پروژه های ساخته شده بر روی اتریوم، کارمزدهای بالا و کندی تراکنش ها است. پنکیک سواپ از شبکه اتریوم استفاده نمی کند، از شبکه BSC و توکن های BEP-20 استفاده می کند. در نتیجه کارمزدهای پرداخت شده بسیار کمتر است و تراکنش ها به طور متوسط کمتر از ۵ ثانیه طول می کشد.

۳.بدون نیاز به KYC

هر صرافی متمرکز که از آن مطلع هستیم، شرایط لازم برای شناخت مشتری را دنبال می کند. که این موضوع حریم خصوصی کاربران را از بین می برد و انها را ملزم به ارائه مستندات گسترده برای اثبات هویت خود می کند. در صرافی غیرمتمرکز پنکیک سواپ هر کسی در هر جای دنیا قادر به مبادله صدها دارایی موجود با بیش از ۶۰۰ میلیارد دلار نقدینگی است.


بررسی کارمزدهای پنکیک سواپ PancakeSwap

بررسی کارمزدهای پنکیک سواپ PancakeSwap
بررسی کارمزدهای پنکیک سواپ PancakeSwap

اگر با سایر AMMها مانند یونی سواپ Uniswap و سوشی سواپ Sushiswap آشنا باشید، می دانید که همه انها سیستمی را دارا می باشند که کاربران، نقدینگی استخرها را تامین می کنند و در ازای آن توکن های LP دریافت می کنند. این توکن های LP به دارندگان حق رای می دهد که بخشی از کارمزدهای معاملاتی تولید شده در پلتفرم را دریافت کنند.

کارمزد معاملات در پنکیک سواپ ۰.۲% پایین است، ۰.۱۷% به تامین کنندگان نقدینگی و ۰.۰۳% باقیمانده به خزانه داری پنکیک سواپ تعلق می گیرد.


پنکیک سواپ PancakeSwap از چه کیف پول های پشتیبانی می کند؟

پنکیک سواپ PancakeSwap از چه کیف پول های پشتیبانی می کند؟
پنکیک سواپ PancakeSwap از چه کیف پول های پشتیبانی می کند؟

پنکیک سواپ از تعدادی کیف پول معروف از جملهTrust Wallet ،TokenPocket ،WalletConnect ،MathWallet ،Binance Chain Wallet ، SafePal و MetaMask پشتیبانی می کند. در حالی که متامسک MetaMask یک کیف پول ERC-20 است، اما می تواند دارایی های BEP-20 را نیز ذخیره کند.

در ادامه مطالب شما می توانید به طور کامل با نحوه انجام مبادلات و قسمت های مختلف صرافی پنکیک سواپ PancakeSwap به طور کامل آشنا شوید.


معرفی صفحه اصلی صرافی پنکیک سواپ PancakeSwap

در ابتدا شما می توانید با استفاده از آدرس pancakeswap.finance وارد سایت این صرافی شوید. زمانی که وارد سایت شدید، صفحه ای را همانند شکل پایین مشاهده می کنید که به معرفی هر یک از بخش های ان خواهیم پرداخت.

۱. وارد سایت شوید

در ابتدا صفحه زیر را مشاهده خواهید کرد. در این قسمت اطلاعاتی از قبیل فعالیت های شما در صرافی و وضعیت توکن کیک، در اختیار شما قرار می گیرد. در این قسمت وضعیت استیکینگ در فارم های پنکیک سواپ و مقدار ارز کیکی که به دست آورده اید نمایش داده می شود. علاوه بر این می توانید در این قسمت توکن های جدیدی که با سرمایه گذاری به دست آورده اید، مشاهده نمایید.

1. وارد سایت شوید
۱.وارد سایت شوید

۲.ترید Trade

در نوار سمت چپ زمانی که گزینه Trade را انتخاب می نمایید می توانید از تب Exchange برای مبادله رمز ارزها استفاده نمایید. همانطور که در شکل می بینید پس از انتخاب گزینه ” Exchange ” می توانید با استفاده از ” swap ” توکن های خود را مبادله نمایید. گزینه ” Liquidity ” برای تامین نقدینگی استخرهای پنکیک سواپ مورد استفاده قرار می گیرد. که در ادامه به طور کامل به آموزش هر یک خواهیم پرداخت.

2.ترید Trade
۲.ترید Trade

3.فارم ها Farms

زمانی که از منوی سمت چپ گزینه ” Farms ” را انتخاب می نمایید صفحه ی زیر را مشاهده خواهید کرد. در این قسمت می توانید توکن های خود را استیک کنید و سود دریافت نمایید.

زمانی که کاربران در این فارم ها توکن های LP خود را استیک می کنند، در واقع متعهد می شوند که توکن های آنها از استخرهای نقدینگی خارج نشود و در ازای این کار رمز ارز cake را به عنوان پاداش دریافت می کنند.

3.فارم ها Farms
۳.فارم ها Farms

4.استخرها Pools

گزینه ” Pools ” استخرهای سیروپ Syrup Pools را نشان می دهد که دارندگان پروژه ها می توانند توکن های خود را با استفاده از این استخرها راه اندازی کنند.

4.استخرها Pools
۴.استخرها Pools

5.لاتاری Lottery

با استفاده از این گزینه کاربران می توانند از توکن های کیک استفاده کرده و در لاتاری شرکت کنند. در واقع این بخش به گونه ای است که کسانی که دارندگان بلیط هستند بخش از توکن های واریز شده به آنها برای جایزه داده می شود و مابقی سوزانده می شود.

5.لاتاری Lottery
۵.لاتاری Lottery

6.Collactibles

یکی از خدماتی که پنکیک سواپ ارائه می دهد مشارکت در معاملات توکن های NFT می باشد. Collactibles مربوط به توکن های NFT می باشد که شامل تصاویر جالب و بامزه هستند. کاربران می توانند با استفاده از ارز دیجیتال کیک Cake آنها را خریداری نمایند. به علاوه می توانند توکن های NFT را نگهداری کرده و یا به فروش برسانند.

6.Collactibles
۶.Collactibles

7.پروفایل شخصی Your Profile

با استفاده از این قسمت شما می توانید یک تصویر اختصاصی برای پروفایل خود داشته باشید. اما این کار نیازمند صرف هزینه است و باید ۱.۵ توکن کیک پرداخت کنید. تصاویری که می توانید انتخاب نمایید توکن های NFT می باشند. همچنین در این قسمت می توانید یک نام کاربری برای خود ثبت کنید. دسترسی به این قسمت هم از منوی سمت چپ و هم از بالای صفحه همانطور که در تصویر نشان دادیم، می باشد.

7.پروفایل شخصی Your Profile
۷.پروفایل شخصی Your Profile

8.IFO (عرضه اولی فارمینگ)

Initial Farm Offerings یا IFO عرضه اولیه فارمینگ می باشد که به منظور کمک به توکن های تازه راه اندازی شده ایجاد شده است. کاربران قادر خواهند بود توکن های تامین نقدینگی خود را در یک استخر که از آنها پشتیبانی می کند برای عرضه ارائه دهند.

8.IFO (عرضه اولی فارمینگ)
۸.IFO (عرضه اولی فارمینگ)

۹.تغییر رنگ صفحه زمینه

با استفاده از قسمتی که در پایین صفحه قرار دارد و در شکل نشان دادیم، می توانید رنگ صفحه زمینه صرافی را تغییر دهید.

9.تغییر رنگ صفحه زمینه
۹.تغییر رنگ صفحه زمینه

۱۰.تغییر زبان

این گزینه برای تغییر زبان استفاده میشود و میتوانید زبان صرافی را به دلخواه خود عوض کنید.

10.تغییر زبان
۱۰.تغییر زبان

آموزش اتصال کیف پول متامسک به شبکه بایننس اسمارت چین BSC

قبل از اینکه در این صرافی به مبادله توکن های خود بپردازید، نیاز است تا به یکی از کیف پول هایی که این صرافی پشتیبانی می کند، متصل شوید. در اینجا شما می توانید هم از کیف پول های موبایلی و هم از کیف پول های دسکتاپی استفاده نمایید. در بین کیف پول های موبایلی کیف پول تراست و سیف پل می تواند گزینه مناسبی باشد. اما اگر تمایل به استفاده از کیف پول های دستکتاپی دارید، می توانید از کیف پول متامسک و یا بایننس ولت چین استفاده نمایید. در این آموزش ما از کیف پول متامسک استفاده نمودیم، که می توانید با استفاده از لینکی که در اختیار شما قرار می دهیم، با نحوه راه اندازی این کیف پول آشنا شوید.

با توجه به اینکه بیشتر افراد متامسک را کیف پول اتریوم می دانند، می توان این کیف پول را به شبکه وصل کرد زیرا BSC با اتریوم سازگار است. پس از اینکه کیف پول متامسک را راه اندازی کردید، مراحل زیر را برای اتصال کیف پول به شبکه BSC انجام دهید.

۱.پس از اینکه کیف پول متامسک خود را راه اندازی کرده اید، باید آن را با شبکه BSC تطابق دهید تا بتوانید به صرافی پنکیک سواپ متصل کنید. برای این کار باید وارد قسمت تنظیمات شوید. همانند شکل مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

تطبیق کیف پول متامسک با شبکه BSC
تطبیق کیف پول متامسک با شبکه BSC

2.در این مرحله همانند شکل باید گزینه ” Networks ” را انتخاب نمایید.

انتخاب گزینه Networks
انتخاب گزینه Networks

3.پس از انتخاب گزینه Network در اینجا بر روی گزینه ” Add Network ” کلیک نموده و مشخصات زیر را همانند شکل در کادرهای مشخص شده وارد نمایید. در انتها بر روی گزینه ” save ” کلیک کنید تا اطلاعات را ذخیره نمایید.

اطلاعات را ذخیره نمایید
اطلاعات را ذخیره نمایید

۴.در اینجا مشاهده می کنید که کیف پول متامسک شما به شبکه بایننس اسمارت چین متصل شد. با توجه به اینکه در شبکه بایننس اسمارت چین کارمزدها با استفاده از BNB پرداخت می شود، نیاز است تا شما کیف پول خود را با مقداری BNB شارژ کنید.

به علاوه این نکته را در نظر داشته باشید که توکن های شبکه بایننس اسمارت چین مبتنی بر استاندارد BEP-20 می باشند و این نوع از توکن ها را با توکن های مبتنی بر استاندارد BEP-2 اشتباه نکنید. زیرا توکن های BEP-2 توکن های شبکه بایننس چین هستند.

شارژ کیف پول با BNB
شارژ کیف پول با BNB

آموزش مبادله توکن ها در صرافی پنکیک سواپ PancakeSwap

برای تبادل توکن ها در صرافی پنکیک سواپ PancakeSwap مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

۱.از منو سمت چپ صرافی گزینه ” Trade ” را انتخاب نمایید و سپس بر روی ” Exchange ” کلیک کنید.

تبادل توکن
تبادل توکن

۲.از بالای صفحه گزینه ” connect ” را انتخاب نمایید. سپس کیف پول مورد نظر خود را انتخاب نمایید. همانطور که می دانید ما از کیف پول متامسک در این آموزش استفاده نمودیم.

گزینه " connect " را انتخاب نمایید
گزینه ” connect ” را انتخاب نمایید

۳.در اینجا همانند شکل پنجره ای برای شما باز می شود. بر روی گزینه ” Next ” کلیک کنید.

روی گزینه " Next " کلیک کنید
روی گزینه ” Next ” کلیک کنید

۴.سپس گزینه ” connect ” را انتخاب نمایید تا کیف پول شما به صرافی متصل شود.

سپس گزینه " connect " را انتخاب نمایید
سپس گزینه ” connect ” را انتخاب نمایید

۵.پس از اتصال کیف پول خود می توانید در بخش ” Exchange ” با استفاده از تب ” swap ” توکن های خود را مبادله نمایید. برای مثال در اینجا ما رمز ارز BNB و cake را انتخاب نمودیم. زمانی که شما مقدار یکی از توکن های خود را انتخاب می نمایید مقدار توکن دیگر بر اساس الگوریتم AMM تعیین می شود.

 مبادله توکن ها
مبادله توکن ها

در این قسمت شما می توانید موارد زیر را مشاهده نمایید.

Minimum recieved:

میزان حداقل توکن دریافتی را نشان می دهد. البته این میزان مقدار توکن دریافتی که در قسمت دوم انتخاب نمودید، را نشان می دهد.

Price Impact:

تاثیر تبدیل شما در قیمت دارایی را نشان می دهد.

Liquidity Provider Fee:

این مورد نشانگر ۰.۲ درصد از ارزش مبادله می باشد که به عنوان کارمزد پرداخت می شود.

۶.پس از اینکه جزئیات تراکنش خود را بررسی نمودید، با استفاده از قسمتی که در شکل نشان دادیم می توانید وارد صفحه تنظیمات تراکنش شوید.

وارد صفحه تنظیمات تراکنش شوید
وارد صفحه تنظیمات تراکنش شوید

۷.با انتخاب تنظیمات تراکنش پنجره ای برای شما باز می شود که می توانید با استفاده از آن پارامترهایی را از قبیل Slippage Tolerance و Transaction deadline را تنظیم نمایید. در ادامه به شرح هر یک خواهیم پرداخت.

تنظیم کردن گزینه های Slippage Tolerance و Transaction deadline
تنظیم کردن گزینه های Slippage Tolerance و Transaction deadline

Slippage Tolerance:

این قسمت میزان نوسان قیمت، زمانی که شما توکن های خود را مبادله می نمایید، نشان می دهد. این میزان نوسان بر روی میزان دریافتی تاثیرگذار خواهد بود.

Transaction deadline:

این مورد مربوط به حداکثر زمان مورد نیاز برای انجام تراکنش است. به طور پیش فرض بر روی ۲۰ دقیقه قرار دارد و به این معناست که اگر در این مدت تراکنش انجام نشود، لغو خواهد شد.

۸.در کنار تنظیمات تراکنش گزینه ی دیگری نیز وجود دارد که با انتخاب آن همانند شکل می توانید تاریخچه تراکنش های خود را بررسی نمایید.

تاریخچه تراکنش های خود را بررسی نمایید
تاریخچه تراکنش های خود را بررسی نمایید

۹.برای مبادله توکن های خود می توانید در انتها بر روی گزینه ” swap ” کلیک نمایید. اما به دلیل اینکه ما موجودی نداریم، این گزینه نمایش داده نمی شود. در انتها می توانید یک بار دیگر جزئیات تراکنش را بررسی نمایید و آن را تایید کنید. زمانی که با استفاده از گزینه ” Confirm Swap ” تراکنش خود را تایید می کنید، در ادامه باید این تراکنش را در کیف پول خود تایید نمایید.

برای اینکه از تایید تراکنش خود اطمینان حاصل کنید، می توانید موجودی کیف پول خود را چک نموده و متوجه تایید تراکنش شوید.


نحوه تامین نقدینگی Liquidity در صرافی پنکیک سواپ PancakeSwap

برای تامین نقدینگی در صرافی پنکیک سواپ می توانید مراحل زیر را گام به گام انجام دهید.

۱.از منوی سمت چپ در قسمت trade گزینه Liquidity را انتخاب نمایید. پس از آن همانند  شکل برای افزودن نقدینگی یر روی Add Liquidity کلیک کنید. زمانی که شما به سپرده گذاری توکن های خود می پردازید، سپرده گذاری های شما در باکس Your Liquidity نمایش داده می شود.

نحوه تامین نقدینگی Liquidity در صرافی پنکیک سواپ PancakeSwap
نحوه تامین نقدینگی Liquidity در صرافی پنکیک سواپ PancakeSwap

2.با استفاده از این قسمت توکن های خود را به منظور نقدینگی انتخاب کنید. نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که توکن های انتخابی باید در کیف پول شما موجود باشد. به علاوه مقدار توکن ها باید از نظر دلاری با هم برابر باشد. برای مثال توکن BNB و cake را انتخاب کردیم.

توکن های خود را به منظور نقدینگی انتخاب کنید
توکن های خود را به منظور نقدینگی انتخاب کنید

۳.پس از انتخاب توکن های خود برای تامین نقدینگی بر روی Approve CAKE کلیک کرده، سپس پیامی که از طرف کیف پول ارسال می شود تایید نمایید. با تایید این گزینه توکن های شما وارد استخرهای نقدینگی می شوند و شما قادر خواهید بود هر زمان که نیاز داشتید توکن های خود را برداشت نمایید.


معرفی فارم ها Farms در صرافی پنکیک سواپ PancakeSwap

کاربران می توانند با استفاده از توکن های LP خود که از استخرهای نقدینگی به دست آورده اند، پاداشی را در فارم ها به صورت توکن های کیک به دست بیاورند. به عبارتی آنها می توانند توکن های LP خود را در فارم ها استیک کرده و در ازای آن توکن کیک دریافت کنند.

برای این کار می توانید مراحل زیر را انجام دهید.

۱.از منوی سمت چپ همانند شکل گزینه Farms را انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه می توانید تمامی فارم های موجود در صرافی پنکیک سواپ را مشاهده نمایید. برای مشاهده یک فارم بر روی ان کلیک کرده و جزئیات را مشاهده نمایید.

معرفی فارم ها Farms در صرافی پنکیک سواپ PancakeSwap
معرفی فارم ها Farms در صرافی پنکیک سواپ PancakeSwap

APR:نرخ سود سالانه فارم را نشان می دهد. با کلیک بر روی ان می توانید جزئیاتی که در صفحه زیر نشان داده شده است را مشاهده نمایید. در این پنجره که برای شما باز می شود نرخ سود روزانه، هفتگی و ماهانه نمایش داده می شود.

نمایش نرخ سود روزانه، هفتگی و ماهانه
نمایش نرخ سود روزانه، هفتگی و ماهانه

Search: با استفاده از این قسمت می توانید فارم مورد نظر خود را جستجو نمایید.

۲.از صفحه اصلی خود گزینه Stake LP را انتخاب نموده و در مرحله بعد توکن های خود را برای سرمایه گذاری انتخاب نمایید. بر روی Confirm کلیک کنید.

۳.در اینجا پیام های ارسال شده از طرف کیف پول را نیز تایید کنید.

نکته: شما می توانید وضعیت سپرده گذاری خود را در صفحه Farms مشاهده نمایید. با انتخاب گزینه ” Harvest ” که در صفحه اصلی نمایش داده شده است، می توانید توکن های کیک دریافت شده را برداشت کرده و سپس آن را در کیف پول های خود ذخیره کنید.


استخرها Pools در صرافی پنکیک سواپ PancakeSwap

یکی از خدماتی که صرافی پنکیک سواپ در اختیار کاربران قرار می دهد، استفاده از استخرهای Syrup می باشد. کاربران می توانند در این استخرها توکن های کیک استیک کنند و در قبال آن توکن های موجود در بایننس اسمارت چین را به عنوان پاداش دریافت نمایند. در صفحه ای که در تصویر زیر مشاهده می نمایید، استخرهای متفاوتی نشان داده شده است. شما می توانید جزئیات مربوط به هر استخر را مشاهده کنید و استخری را انتخاب نمایید که از نرخ سود سالانه بالایی برخوردار است.

استخرها Pools در صرافی پنکیک سواپ PancakeSwap
استخرها Pools در صرافی پنکیک سواپ PancakeSwap

کلام پایانی درباره ی صرافی پنکیک سواپ PancakeSwap

در این مقاله به معرفی کامل صرافی پنکیک سواپ پرداختیم. با خواندن این مقاله می توانید به طور کامل با این صرافی و ویژگی های آن آشنا شوید. به علاوه آموزش های لازم در ارتباط با نحوه کار با صرافی پنکیک سواپ به شما داده شده است. اگر می خواهید با قسمت های مختلف این صرافی آشنا شوید این مقاله می تواند پاسخگو باشد. امیدواریم که با خواندن این مقاله آموزش های لازم را دریافت نمایید.


بیشتر بخوانید:

از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم محتوا
تیم محتوا
جمالی هستم و دارای 3 سال تجربه در بازار رمز ارزها می باشم. دانش آموخته رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه تهران جنوب و در زمینه تدریس زبان و مترجمی بسیار فعالیت نموده ام. علاقه مند به حوزه موسیقی می باشم و در تلاشم تا در ارتباط با ارزهای دیجیتال دانش خود را گسترش دهم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
20 نظرات خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
کامیار
2 سال قبل

سلام من قسمت استخر auto cake استیک کرده بودم الان وارد شدم اون بخش دیگه نیست غیب شده ،سرمون کلاه رفت؟؟؟

محمدگل ریکی
پاسخ به  کامیار
1 سال قبل

ارز دیجیتال را کاملا کنار بگذار ید بجز کلاهبرداری از بین رفتن سرمایه و وقت گرانبهای شما چیزی دیگر عاید نمیشود چندین پروژه کلاهبرداری درحال تغییر دارد نمی شود حساب کرد

abra
2 سال قبل

سلام
من تراست ولت خودم رابه پنکک وصل میکنم
امافقط موجودی اسمارت چین را نمایش میدهد
درصورتی که حدود۱۹۹دلاراتریم و۴دلارتترهم دارم
اما اینهارا صفرنمایش میدهد
راه حل چیست

کریمی
2 سال قبل

آینده صرافی پنکیک سواپ چطور است؟

مسلم
2 سال قبل

صرافی پنکیک سواپ چه ارزهایی را پشتیبانی می کند.

فرزاد
2 سال قبل

کامزد صرافی پنکیک سواپ چقدر است؟

نورا
2 سال قبل

تشکر از محتوای خوبی شما

تیم محتوا
پاسخ به  نورا
2 سال قبل

سلام دوست عزیز ممنون از همراهی شما خوشحالم که این مقاله براتون مفید بود

سعید
2 سال قبل

آیا صرافی پنکیک سواپ معتبر است..

نادی
2 سال قبل

توکن صرافی coinex چیست؟

یاسر
2 سال قبل

برای استفاده از صرافی پنکیک سواپ باید از vpn اسفاده کنیم؟

تیم محتوا
پاسخ به  یاسر
2 سال قبل

سلام برای استفاده از صرافی های خارجی ترجیها از فیل..شکن با ای..ثابت استفاده کنید

مجتبی
2 سال قبل

آیا صرافی پنکیک سواپ برای ایرانیان تحریم است؟

تیم محتوا
پاسخ به  مجتبی
2 سال قبل

سلام بله

سامان
2 سال قبل

تعداد کاربران صرافی پنکیک سواپ معلوم است؟

نورا
2 سال قبل

امنیت صرافی پنکیک سواپ چقدر است؟

مهدی
2 سال قبل

ممنون از تیم شما

تیم محتوا
پاسخ به  مهدی
2 سال قبل

سلام ممنون از شما برای همراهیتون

parvizy
2 سال قبل

سلام خسته نباشید مطالب عالی و بی نظیر بود فقط یه سوال با وجود اینکه احزار هویت نمیکنه چقدر این صرافی اعتبار داره میتونیم بهش اعتماد کنیم

حمید
2 سال قبل

ممنون از تیم شما

آخرین مقالات منتشر شده