لایت فارکس

شبکه اصلی EOS پنج ساله شد

شبکه اصلی EOS پنج ساله شد

شبکه اصلی EOS پنج ساله شد

شبکه‌ی EOS پنجمین سالگرد کارکرد شبکه اصلی خود را جشن می‌گیرد.

به گزارش زوم ارز، سازمان غیرانتفاعی EOS Network Foundation که بر پیشرفت اکوسیستم بلاکچین EOS تمرکز دارد، شگفت‌انگیزترین دستاوردهای این شبکه در ۱۲ ماه گذشته را به اشتراک گذاشت. این بلاکچین پنجمین سالگرد فعالیت‌های شبکه اصلی خود را با رشد چشم‌گیر جامعه، توسعه‌های فنی جدید و مشوق‌های اکوسیستم برای توسعه‌دهندگان جشن می‌گیرد.

بلاکچین لایه۱ EOS با عملکرد سطح بالای خود، پنجمین سالگرد راه‌اندازی عملیات شبکه اصلی خود را جشن می‌گیرد. بر اساس بیانیه‌ی ENF، این بلاکچین رکورد بی‌نظیر بیش از ۱۸۰۰ روز متوالی فعالیت را به ثبت رسانده است.

۱۲ ماه گذشته در زمینه‌ی پیشرفت اکوسیستم، نوآوری‌های فنی و سازگاری با بقیه‌ی بلاکچین‌ها برای این بلاکچین پرثمر بوده است. سال جاری، نخستین سالی بود که در آن توسعه‌ی EOS به جای Block.one به‌طور کامل بر عهده‌ی ENF، سازمانی که EOS را ابداع کرد، قرار داشت.

در نتیجه، جان تازه‌ای به اکوسیستم EOS تزریق شد. بنا به پوشش سایت U.today در گذشته، این سازمان EOS EVM، نسخه‌ای کاملا قابل اجرا از ماشین مجازی اتریوم در بلاکچین EOS را راه‌اندازی کرد.

در حال حاضر، این بلاکچین به‌طور روزانه بیش از ۱۰۰ میلیون تراکنش را پردازش می‌کند، در حالی که ماژول EOS EVM آن در هر ثانیه بیش از ۹۰۰ سواپ را ثبت می‌کند.

اخیرا، این شبکه اکوسیستم شرکای خود را گسترش داد. EOS با بایننس، Messari و DWF Labs جهت بهبود دسترسی‌پذیری سرویس‌های خود همکاری‌های استراتژیک بلند مدتی را آغاز کرد.

طی ماه‌های آتی، تیم ENF به دنبال رونمایی از برنامه‌های بیشتری جهت افزایش جذابیت توسعه بر روی EOS نزد توسعه‌دهندگان اپلیکیشن‌های متمرکز است.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢 

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده