آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز سیک CEEK چیست؟

ارز سیک CEEK چیست؟

ارز سیک CEEK چیست؟، امروزه برای بسیاری از افراد حضور در یک همایش جهانی و یا گردهمایی کمی دور از ذهن است. اما با گسترش صنعت اینترنت و پیشرفت آن اینگونه نیست. با ظهور فناوری واقعیت مجازی Virtual Reality این گزینه قابلیت اجرا شدن پیدا کرد. به طوریکه افراد می توانند به راحتی در هر کجا که باشند، به شرکت در این همایش ها و یا … بپردازند.

پلتفرم سیک Ceek VR که در این مقاله قصد داریم به معرفی آن بپردازیم یک پروژه متاورس است که هنرمندان، ورزشکاران و دیگر سازندگان دیجیتال را مستقیما به طرفداران خود متصل می کند. با همکاری با هنرمندان برتر در سراسر جهان، کاربران و هنرمندان دنیای واقعیت مجازی را گرد هم می آورد. در ادامه شما می توانید با ارز دیجیتال سیک CEEK، عملکرد پلتفرم سیک، نحوه خرید و فروش رمز ارز و همچنین کیف پول های پشتیبانی کننده آن آشنا شوید.

ارز دیجیتال سیک CEEK چیست؟

ارز دیجیتال سیک CEEK چیست؟
ارز دیجیتال سیک CEEK چیست؟

توکن سیک CEEK که در این قسمت تیم زوم ارز به معرفی آن خواهد پرداخت، توکن بومی پروژه و اکوسیستم Ceek VR است. این توکن که در زیرساخت زنجیره هوشمند بایننس یا بایننس اسمارت چین BSC قرار دارد، یک دارایی رمزنگاری شده است که در تمامی خرید، فروش و تراکنش های مشابه در پلتفرم Ceek VR استفاده خواهد شد.

لازم به ذکر است که رمز ارز سیک در ابتدا یک توکن با استاندارد ERC-20 بوده است و بر روی شبکه اتریوم پیاده سازی شده است. اما پس از گذشت زمان این پروژه توکن های خود را بر روی شبکه بایننس اسمارت چین عرضه نمود. اکنون این توکن مبتنی بر استادارد BEP-20 است. از رمز ارز سیک برای تراکنش ها و انجام تعاملات در شبکه Ceek VR استفاده می شود. در پلتفرم سیک با استفاده از بریج کاربران می توانند به راحتی توکن های با استاندارد ERC-20 را به توکن های مبتنی بر استاندارد BEP-20 تبدیل نمایند.


نیم نگاهی به توکن سیک CEEK VR

نام اختصاری CEEK
نوع ارز Token
عرضه کل ۱،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰
مقدار در گردش ۷۴۴،۱۷۶،۷۲۹
وب سایت رسمی ceek.io
بلاکچین اکسپلورر etherscan.io

bscscan.com

پیج های ارتباطی رسمی twitter
آدرس قرارداد اتریوم 0xb056c38f6b7dc4064367403e26424cd2c60655e1

معرفی پلتفرم سیک Ceek VR

معرفی پلتفرم سیک Ceek VR
معرفی پلتفرم سیک Ceek VR

پلتفرم سیک Ceek به عنوان یک پروژه واقعیت مجازی معرفی می شود که بر روی بلاکچین پیاده سازی شده است. با استفاده از این پروژه افراد قادر خواهند بود به تجربه اموری همچون آموزش، حضور در کنسرت، برنامه های زنده و دیگر سرگرمی ها بپردازند که این کار از طریق واقعیت مجازی Virtual Reality صورت می پذیرد.

به عبارت دیگر می توان گفت Ceek VR پلتفرمی است که توسعه دهندگان محتوا را قادر می سازد تا با کمک به مخاطبان خود در سراسر جهان به راحتی سود ببرند. سیک همچنین به باز کردن جریان درآمد و سود جدید برای هنرمندان و سازندگان موسیقی کمک می کند و راهی کاملا جدید برای دسترسی و کسب درآمد مستقیم از طرفداران آنها ارائه می کند. تهیه کنندگان محتوا و اعضای جامعه پلتفرم می توانند با استفاده از توکن سیک پاداش دریافت کنند. این پاداش در قبال فعالیت کاربران در سیک ارائه می شود.


بررسی تاریخچه و معرفی بنیانگذاران سیک Ceek VR

بررسی تاریخچه و معرفی بنیانگذاران سیک Ceek VR
بررسی تاریخچه و معرفی بنیانگذاران سیک Ceek VR

در ارتباط با تاریخچه سیک می توان گفت که راه اندازی پلتفرم در سال ۲۰۱۵ صورت گرفته است. یکی از بنیانگذاران سیک که در سمت مدیرعامل نیز فعالیت می نماید، ماری اسپیو MarySpio است. این فرد در حوزه سینمای دیجیتال و واقعیت مجازی دارای سابقه می باشد. این فرد در رشته مهندسی برق و علوم کامپیوتر تحصیل نموده است.

در سایت سیک اسامس افراد مختلفی به عنوان مشاور قرار دارد. از جمله مشاوران این پلتفرم می توان به کلی هوگینین Kelly Huginin اشاره کرد که در والت دیزنی نیز فعالیت نموده است. یکی دیگر از مشاوران گوپی پراشانت Gopi Prashanth است که مدیر توسعه نرم افزاری آمازون نیز بوده است.


عملکرد سیک Ceek چگونه است؟

عملکرد سیک Ceek چگونه است؟
عملکرد سیک Ceek چگونه است؟

به طور کلی پروژه سیک Ceek VR به دو قسمت تقسیم می شود. در اینجا ما در ارتباط با این دو بخش که شامل فضای VR و المان های موجود در آن و نحوه تصمیم گیری در سیک می شود، صحبت خواهیم کرد.

در پروژه سیک فضایی وجود دارد که شهر سیک Ceek City نامیده می شود. در این شهر نقش های مختلفی همچون شهروندان شهر سیک، تولییدکنندگان محتوا و گردآورندگان محتوا وجود دارد. شهروندان شهر سیک کاربران و مصرف کنندگان محصولات و خدمات پلتفرم سیک هستند.

وظیفه تولید محتوای لازم در اکوسیستم سیک بر عهده تولیدکنندگان محتوا می باشد. همچنین لازم به ذکر است که گردآورندگان محتوا برای تولید محتوای مورد نیاز و با کیفیت دوره های آموزشی را تهیه می نمایند. با این کار می توانند توکن سیک به عنوان پاداش دریافت کنند.


بررسی اهداف پلتفرم سیک Ceek VR

بررسی اهداف پلتفرم سیک Ceek VR
بررسی اهداف پلتفرم سیک Ceek VR

سیک در نظر دارد تا مشکلات موجود در حوزه واقعیت مجازی را حل نماید. به عنوان مثال استاندارد مشخصی وجود ندارد مبنی بر اینکه بتوان از دستگاه های VR در پلتفرم های مختلف استفاده نمود. به همین دلیل این امر باعث می شود هر پلتفرم نیازمند یک دستگاه واقعیت مجازی باشد که منجر به افزایش هزینه ها خواهد شد.

این پلتفرم همچنین در نظر دارد تا تولیدکنندگان محتوا را در متاورس، در یک فضا به دنبال کنندگان خود متصل نماید و بین آنها ارتباط برقرار کند. همچنین برای انجام سریع تعاملات پلتفرم سیک قصد دارد تا قراردادهای هوشمند را در همه زمینه ها پیاده سازی کند.


معرفی محصولات ارائه شده توسط سیک Ceek VR

معرفی محصولات ارائه شده توسط سیک Ceek VR
معرفی محصولات ارائه شده توسط سیک Ceek VR

پلتفرم سیک Ceek VR هم به ارائه محصولات سخت افزاری و هم محصولات نرم افزاری پرداخته است که در ادامه آنها را به شما کاربران عزیز زوم ارز معرفی خواهیم نمود:

  1. اپلیکیشن موبایلی سیک یکی از محصولات است که در نسخه اندروید و ios در دسترس است. کاربران برای دسترسی به امکانات پلتفرم سیک، باید این اپلیکیشن را نصب نمایند.
  2. یکی دیگر از محصولات سیک هدست ۳۶۰ بدون سیم می باشد.
  3. عینک واقعیت مجازی از دیگر محصولات سخت افزاری سیک است که ارتباطی را بین کاربران و پلتفرم سیک برقرار می کند.

معرفی همکاری های پلتفرم سیک Ceek VR

معرفی همکاری های پلتفرم سیک Ceek VR
معرفی همکاری های پلتفرم سیک Ceek VR

به طور کلی می توان گفت سیک با پروژه های مختلفی همکاری نموده است که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت:

  1. یکی از همکاری های سیک با مایکروسافت Microsoft بوده است که به منظور توسعه و اجرای برنامه های کاربردی سیک صورت گرفته است.
  2. یونیورسال موزیک Universal Music یکی دیگر از شرکت هایی است که سیک با آن همکاری نموده است. یونیورسال موزیک یکی از شرکت های تولید و پخش موسیقی می باشد. تولید و پخش برخی از آثار با هدست واقعیت مجازی، محصول مشترک سیک و یونیورسال موزیک است.
  3. از دیگر همکاری های سیک می توان به همکاری آن با World of Dance اشاره نمود. Ceek VR با همکاری World of Dance توانسته است امکانی را به مخاطبان ارائه دهد که قادر خواهند بود با استفاده از تجهیزات واقعیت مجازی در این مراسم حضور داشته باشند.

بررسی روند قیمت ارز دیجیتال سیک CEEK

ارز دیجیتال سیک CEEK در تاریخ ۱۲ ژوئن سال ۲۰۱۳ به دنیای ارز های دیجیتال با سطح قیمتی ۰.۰۴۹۵۸ دلار عرضه شده است. این رمز ارز از زمان عرضه شدن تا تاریخ ۲۱ اکتبر سال ۲۰۲۱ روند قیمت نسبتا ثابتی را تجربه کرده است.

این رمز ارز در آخرین روز سال ۲۰۲۰ با سطح قیمتی ۰.۰۰۲۰۱۷ دلار آمریکا خرید و فروش شده و سال جدید را آغاز کرد، سال ۲۰۲۱ برای رمز ارز سیک CEEK سال بسیار خوبی بوده است و روند صعودی مناسبی را تجربه کرده است.

رمز ارز سیک در آخرین روز سال ۲۰۲۱ در سطح قیمتی ۰.۶۵۶۳ دلار آمریکا قرار داشته است. رمز ارز CEEK در اوایل سال ۲۰۲۲ متاسفانه روند قیمتی نزولی را تجربه کرده است.

حجم معاملات ارز دیجیتال سیک CEEK در ۲۴ ساعت اخیر برابر است با ۱۸,۰۸۷,۶۴۴ دلار آمریکا. ارز دیجیتال سیک در تاریخ ۱۳ مارس ۲۰۲۰ در سطح قیمتی ۰.۰۰۰۹۴۸ دلار سطح ATL خود را لمس کرد و این رمز ارز در تاریخ ۲۹ نوامبر ۲۰۲۱ در سطح قیمتی ۱.۲۰ دلار به سطح ATH خود دست یافته است.

همراهان عزیز شما می‌توانید با استفاده از تصویر زیر که نمودار روند قیمت ارز دیجیتال سیک CEEK را از زمان عرضه شدن به دنیای ارز های دیجیتال تا به امروز را نشان می‌دهد مشاهده کرده و مورد بررسی و تحلیل قرار دهید همچنین اگر تمایل به مشاهده ی دقیقتر این نمودار دارید می‌‌توانید با مراجعه به سایت کوین مارکت کپ نام انحصاری این ارز (CEEK) را سرچ کرده و در صفحه ی این ارز به پایین اسکرول کنید، در این قسمت این نمودار را می‌توانید مشاهده کرده و در قسمت های دلخواه زوم کنید.

بررسی روند قیمت ارز دیجیتال سیک CEEK
بررسی روند قیمت ارز دیجیتال سیک CEEK

خرید و فروش ارز دیجیتال سیک CEEK

خرید و فروش ارز دیجیتال سیک CEEK
خرید و فروش ارز دیجیتال سیک CEEK

اگر شما نام ارز دیجیتال سیک CEEK را شنیده اید و قصد دارید این رمز ارز را در معاملات خود جای دهید اما روش این کار را نمی‌دانید این دلیل باعث شده است از این کار منصرف شده باشید، اما اصلا نگران نباشید ما در این قسمت به آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال سیک می‌پردازیم.

برای خرید و فروش این رمز ارز شما باید در ابتدا در یکی از صرافی های داخلی پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال سیک CEEK ثبت نام کرده و اقدام به خرید و فروش کنید اما اگر صرافی داخلی از این رمز ارز پشتیبانی نمی‌کنند، شما باید در یکی از صرافی های خارجی اقدام به ثبت نام و خرید و فروش این رمز ارز کنید.

به دلیل اینکه کشور عزیز ما ایران تحریم است ما ایرانی ها قادر نیستیم به صورت مستقیم با تومان اقدام به خرید و فروش ارز های دیجیتال مورد نظر در صرافی های خارجی کنیم برای معامله در صرافی های خارجی و معامله ی رمز ارز های دلخواه، ما باید در ابتدا در یکی از صرافی های داخلی مقدار تومان مورد نظر را به یکی از استیبل کوین های موجود مانند تتر تبدیل کرده و در یکی از صرافی های خارجی که از رمز ارز سیک CEEK پشتیبانی می‌کند اقدام به تبدیل تتر به رمز ارز CEEK کنیم.

شما نیز برای فروش این رمز ارز باید از همین روش استفاده کرده و ارز های دیجیتال خود مانند سیک را به تتر تبدیل کرده و تتر های خود را به صرافی های داخلی آورده و تبدیل به تومان کنیم. در ادامه برای مشاهده ی صرافی های پشتیبان کننده ی رمز ارز سیک با ما همراه باشید.


صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال سیک CEEK

صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال سیک CEEK
صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال سیک CEEK

در قسمت قبل به آموزش خرید و فروش رمز ارز سیک CEEK پرداختیم اما این قسمت ما تیم زوم ارز قصد داریم به صرافی هایی که از رمز ارز سیک پشتیبانی می‌کنند بپردازیم.

صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال سیک CEEK عبارتند از:

کاربران عزیز این نکته را در نظر داشته باشید که صرافی های بیشتری از ارز سیک پشتیبانی می‌کند شما می‌توانید در صورت تمایل به سایت کوین مارکت کپ مراجعه کرده و نام انحصاری این ارز یعنی CEEK را سرچ کرده و وارد قسمت Market شده و لیست کامل صرافی های پشتیبان کننده ی این رمز ارز را مشاهده کنید


کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال سیک CEEK

کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال سیک CEEK
کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال سیک CEEK

در قسمت قبل ما به خرید و فروش و صرافی هایی که از ارز دیجیتال CEEK پشتیبانی می‌کنند پرداختیم اما بعد از خرید و فروش رمز ارز سیک و دیگر ارز های دیجیتال نوبت به ذخیره و نگهداری از ارز های دیجیتال می‌رسد.

برای ذخیره ی ارز های دیجیتال ما نیاز به کیف پول ارز های دیجیتال داریم، اما با زیاد شدن تعداد و تنوع کیف پول های ارز دیجیتال دانستن اینکه چه کیف پولی از رمز ارز های مورد نظر ما پشتیبانی می‌کند یا خیر کار بسیار دشواری شده است.

این نکته را در نظر داشته باشید که در بررسی کیف پول های مورد نظرتان به امنیت کیف پول ها توجه فراوان داشته باشید زیرا عدم امنیت مناسب یک کیف پول برابر است با از دست رفتن سرمایه و کلاهبرداری و دزدی از رمز ارز های شما.

  • کیف پول نرم افزاری سیف پل SafePal: کیف پول سیف پل یکی از معروف ترین و محبوب ترین کیف پول های نرم افزاری است که دارای امنیت مناسب و رابط کاربری مناسبی است به گونه ای که کاربران اعم از حرفه ای و مبتدی می‌توانند به راحتی از این ولت استفاده کنند این کیف پول در سیستم عامل های موبایلی مانند اندروید و ios قابل دسترس است.
  • کیف پول نرم افزاری تراست Trust: کیف پول نرم افزاری تراست یکی دیگر از کیف پول های نرم افزاری پشتیبان کننده ی رمز ارز سیک است این کیف پول جزو پنج کیف پول برتر دنیای ارز های دیجیتال است و فقط در سیستم عامل های موبایلی مانند اندروید و IOS برای کاربران قابل دسترس است.
  • کیف پول سخت افزاری لجر Ledger: کیف پول لجر دارای دو مدل لجر نانو ایکس و لجر نانو اس است این کیف پول سخت افزاری دارای امنیت مناسبی است و شما می‌توانید به راحتی رمز ارز های سیک خود را در این ولت ذخیره کنید.
  • کیف پول سخت افزاری ترزور Trezor: کیف پول سخت افزاری ترزور دارای دو مدل به نام های ترزور تی و ترزور وان است این کیف پول های سخت افزاری نه تنها از ارز دیجیتال سیک CEEK بلکه از بسیاری رمز ارز های گوناگون دیگری نیز پشتیبانی می‌کند.

بررسی آینده رمز ارز سیک CEEK

بررسی آینده رمز ارز سیک CEEK
بررسی آینده رمز ارز سیک CEEK

یکی از عواملی که می تواند در آینده رمز ارزها تاثیر بگذارد، اهداف آنها می باشد. همچنین میزان تلاش برای دسترسی به آن هدف و حرکت در راستای آن، بی تاثیر نیست. سیک یک کاربرد جالب و قابل اجرا از بلاکچین را به شیوه ای جذاب برای کاربران اصلی ارائه می دهد.

در واقع سیک می تواند با داشتن پایگاهی فعال از کاربران و یک عملکرد کاربردی تر برای بلاکچین و توکن های آن، از آینده خوبی برخوردار شود.


کلام پایانی درباره ی ارز سیک CEEK چیست؟

در این مقاله ما به معرفی رمز ارز سیک CEEK، پلتفرم سیک Ceek VR، عملکرد آن و نحوه خرید و فروش رمز ارز سیک پرداختیم. همانطور که گفته شد پلتفرم سیک Ceek به عنوان یک پروژه واقعیت مجازی معرفی می شود که بر روی بلاکچین پیاده سازی شده است.

توکن سیک CEEK، توکن بومی پروژه و اکوسیستم Ceek VR است. توکن سیک در ابتدا یک توکن با استاندارد ERC-20 بوده است اما پس از گذشت زمان این پروژه توکن های خود را بر روی شبکه بایننس اسمارت چین عرضه نمود. شما می توانید از کیف پول هایی که در این مقاله نام بردیم، برای ذخیره سازی رمز ارز سیک CEEK استفاده نمایید.

از اینکه تا پایان مقاله “ارز سیک CEEK چیست؟” همراه ما بودید سپاس گزاریم.

منبع: zoomarz


بیشتر بخوانید:

از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم محتوا
تیم محتوا
من حسن هستم. دانشجوی مهندسی کامپیوتر در دانشگاه پیام نور گرایش نرم افزار سابقه ی یکسال فعالیت در حوزه ی ارز های دیجیتال و فعال در حوزه ی مدیریت سایت و seo را دارا هستم علاقه مند به موسیقی و دنیای تکنولوژی هستم و به آینده ی ارز های دیجیتال بسیار خوشبین بوده، و بر این باور هستم صنعت بلاکچین در ایران آینده ای بسیار درخشان خواهد داشت.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده