آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

هولوچین چیست؟ | آینده ارز هولوچین

هولوچین Holochain چیست؟

هولوچین Holochain چیست؟ ، تا به حال درباره نام هولوچین ( HoloChain ) شنیده اید؟ به نظر شما در حوزه ارز های دیجیتال، هولوچین به چه کاری می آید؟

دقیقا ما در این مقاله قصد داریم تا برای شما عزیزان درباره این موضوع گفتگو کنیم. در کل می توان گفت که هولوچین تنها برای محقق شدن هدف توزیع شبکه آمده است. اگر در ادامه این مقاله همراه ما باشید، به صورت کامل با این موضوع آشنا خواهید شد.

شما می توانید مقاله کیف پول های ارز هولو HOT را مطالعه نمایید، همچنین می توانید در صفحه قیمت لحظه ای هولو در پایگاه خبری زوم ارز، (قیمت هولو | قیمت HOT ) را مشاهده نمایید.


هولوچین چیست؟

به طور کلی هولوچین یک زیر ساخت غیر متمرکز است  که بدنه آن به توسعه دهندگان این اجازه را می دهند که بر روی برنامه های غیر متمرکز کار کنند. هولوچین تقریبا یک سیستم نو ظهور می باشد. در هولو چین اجماع به صورت جهانی صورت نمی گیرد بلکه هر عامل در بلاکچین عمومی، یک فورک به صورت شخصی را حفظ می کنند. برنامه های غیر متمرکز در بستر هولوچین می تواند در مقایسه با بلاک چین های سنتی کار کمتری انجام دهند اما بازده بیشتری داشته باشند.


نیم نگاهی به ارز دیجیتال HOT

نام اختصاری HOT
نوع ارز TOKEN
عرضه کل ۱۷۷,۶۱۹,۴۳۳,۵۴۱
مقدار درگردش ۱۷۳,۱۷۴,۲۲۸,۵۴۷
وب سایت رسمی holochain.org

holo.host

بلاکچین اکسپلور etherscan.io

ethplorer.io

وایت پیپر holo.host
پیج های ارتباطی bitcointalk.org

medium.com

twitter.com

reddit.com

سورس کد github.com
آدرس قراداد ۰x6c6ee5e31d828de241282b9606c8e98ea48526e2

تاریخچه ایجاد هولوچین

این پلتفرم توسط اریک هریس براون و آرتو براک ایجاد شد. تقریبا در سال ۲۰۱۸ هولوچین توسط دو سازنده آن به جهانیان معرفی شد. ارز دیجیتال این پلتفرم ” Holo ” می باشد که با نوشته انحصاری ” Hot ” نمایش داده می شود. در ادامه همراه ما باشید تا با این ارزدیجیتال بیشتر آشنا شوید.


ارز دیجیتال هولوچین چیست؟

ارز دیجیتال هولوچین همانطور که گفتیم با نام اختصاری HOT نمایش داده می شود. هم اکنون ( مورخ ۱۹/۴/۹۹ ) قیمت این ارز دیجیتال برابر با ۰.۰۰۰۷۴۰ دلار می باشد که تقریبا حدود ۱۶ تومان می شود. ( نکته: این قیمت با دلار ۲۲.۲۰۰ تومان محاسبه شده است. )

تقریبا سال پیش بود که این رمز ارز به لیست ارزهای صرافی بایننس اضافه شد. قطعا هر رمز ارزی که به لیست این صرافی اضافه شوند، رمز ارزی معتبر و قابل ذخیره سازی نامیده می شود.

ارز دیجیتال هولو رتبه ۶۵ بازار را دارد و همچنین سهم آن نیز در کل بازار برابر با ۰.۰۴ درصد می باشد. حجم معادلات رمز ارز هولو ۵۱ میلیون دلار را رد کرده است.


معنی نام هولوچین چیست؟

شاید برایتان این سوال پیش بیاید که هولو چی به چه معنی می باشد؟؟

سیستم هولوچین مانند هولوگرام است. متاسفانه هنوز توسعه دهندگان، توضیحات مناسبی درباره این نام نداده اند و هر کدام یک توضیح مختلف را گفته اند.


چگونه می توان ارز دیجیتال هولو را خریداری کرد؟

طریقه خرید و فروش این ارز دیجیتال نیز همانند دیگر رمز ارز ها می باشد. برای اینکه بتوانید این رمز ارز را بخرید و یا بفروشید باید از صرافی هایی که از این رمز ارز پشتیبانی می کنند اقدام به انجام اینکار کنید. یکی از معروف ترین صرافی ها که بایننس نام دارد از این رمز ارز پشتیبانی می کند. شما می توانید به راحتی ارز دیجیتال هولو خود را از این صرافی تهیه کنید.


رقابت سخت هولو در بازار ارز های دیجیتال

تقریبا می توان گفت که رقیب های این ارزدیجیتال کم نیستند و در حال حاضر اتریوم یکی از سخت ترین رقیب های این ارز دیجیتال می باشد. هولو جز رقیب اصلی خود در میان دیگر پروژه ها نیز رقیب دارد که اصلی ترین این پروژه ها در گیت هاب فعال هستند. البته لازم به ذکر است که هولوچین در میان پروژه های گیت هاب کار های خوبی را انجام داده است.


ارز دیجیتال هولو در کجا ذخیره می شود؟

هولوچین Holochain چیست؟ ارز دیجیتال هولو در کجا ذخیره می شود؟
هولوچین Holochain چیست؟

این یکی از سوالاتی که ممکن است برای شما پیش بیاید. قطعا می دانید که ذخیره نمودن رمز ارز ها یکی از دغدغه هایی است که تمامی افرادی که دارای ارز های دیجیتال هستند این مورد را تجربه کرده اند. یکی از مسائلی که برای رمز ارز های نوپا وجود دارد این است که در چه کیف پول های دیجیتالی  معتبری می توان آن را ذخیره کرد؟

همیشه به دو مورد در هنگام انتخاب کیف پول توجه کنید. ۱. کیف پول برای ترید ۲. کیف پول برای سرمایه گذاری

کیف پول برای ترید:

اگر قصد ترید و یا خرید و فروش ارز های دیجیتال را دارید فرقی نمی کند از چه کیف پولی استفاده می کنید و تنها نکته ای که باید رعایت کنید این است که کیف پول انتخابی شما باید امنیت کاملی داشته باشد. زمانی که رمز ارز هایتان را به عنوان خرید و فروش ذخیره می کنید، قطعا مدت نگهداری آنها در کیف پولتان کم است، بنابراین مشکلی ندارد که از کیف پول های نرم افزاری استفاده کنید اما اگر قصد سرمایه گذاری را دارید بهتر است از کیف پول های معتبری همانند کیف پول های سخت افزاری استفاده کنید.

کیف پول برای سرمایه گذاری:

کیف پول هایی مناسب سرمایه گذاری هستند که امنیت بسیار بالایی داشته باشد. به عنوان مثال، بیشتر افراد برای سرمایه گذاری از کیف پول های سخت افزاری استفاده می کنند. کیف پول های سخت افزاری بسیار امن هستند و زمانی که رمز ارز خود را در آن ذخیره می کنید، دیگر خیالتان از تمامی لحاط راحت می شود.

بنابراین اگر قصد دارید تا ارز دیجیتال هولو را خرید و فروش کنید، تنها می توانید از کیف پول های نرم افزاری استفاده کنید. حال شاید برای شما این سوال پیش بیاید که کدام کیف پول از این رمز ارز پشتیبانی می کند؟

همانطور که می دانید ارز دیجیتال هولو چین طبق استاندارد ” ERC20 ” طراحی شده است. بنابراین شما می توانید این ارز دیجیتال را در کیف پول هایی که از این استادارد پشتیبانی می کند ذخیره کنید.

همانطور که می دانید این استاندارد، استاندارد پایه اتریوم می باشد. پس بهتر است بگوئیم که شما می توانید برای ذخیره رمز ارز هولو، از کیف پول هایی استفاده کنید که در آن می توانید اتریوم ذخیره کنید.

اگر قصد دارید تا ارز دیجیتال هولو را برای سرمایه گذاری نگه دارید، برای انجام این کار گفتیم بهتر است از کیف پول های سخت افزاری استفاده کنید. کیف پول های سخت افزاری که از این رمز ارز پشتیبانی می کنند عبارت اند از: ۱.  Trezor 2. Ledger Nano S

لازم به ذکر است که شاید دیگر کیف پول های سخت افزاری نیز از این ارز دیجیتال پشتیبانی کند. پس می توانید با تحقیق، نسبت به انتخاب کیف پول های دیگر اقدام کنید.


هولو چین چند تراکنش را می تواند مدیریت کند؟

تقریبا، طبق ادعا هایی که در بستر اینترنت شرح داده شده است، به طور کلی هولو چین می تواند بی نهایت تراکنش را مدیریت کند.  در اصل می توان گفت که به دلیل چگونگی هولوچین، محدودیت داشتن تعداد تراکنش ها بی معنی است.


سخن پایانی

تقریبا می توان گفت، اگر تحلیل های این ارز دیجیتال را ببینید، شاید در بلند مدت بتواند سود خوبی را به شما بدهد. به صورت کلی هولوچین یک ارز جدید و همچنین یک سیستم جدید می باشد. سیستم هولو چین نیز همانند تمامی سیستم ها دارای ضعف هایی می باشد که آن ها نیز اگر بخواهیم با باقی بقیب ها بررسی کنیم قطعا زیاد به چشم نمی آید.

ممنون از اینکه تا پایان “هولوچین Holochain چیست؟” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید:

تیم محتوا
تیم محتوا
من سید مهدی هستم تولید کننده محتوا سایت زوم ارز. دانشجوی مهندسی کامپیوتر در دانشگاه آزاد گرایش نرم افزار می باشم و همچنین سابقه ی سه سال فعالیت در حوزه ی ارز های دیجیتال و 5 سال نیز تولید کننده محتوا را در کارنامه خود دارم. بنده علاقه مند به دنیای کریپتو و همچنین تکنولوژی هستم و همچنین به آینده ی ارز های دیجیتال بسیار خوشبین نیز هستم و بر این باورام که صنعت بلاکچین در ایران آینده ای بسیار درخشانی خواهد داشت.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
9 نظرات خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ماعده محمدی
2 سال قبل

بسیار عالی

ماعده
2 سال قبل

چه ولت هایی از این ارز پشتیبانی می کنند؟

تیم محتوا
پاسخ به  ماعده
2 سال قبل

با سلام قسمت کیف پول های پشتیبان کننده رو مطالعه کنید به جواب سوالتون می رسید

آزرا
2 سال قبل

اینده قیمتی این ارز به چه صورته؟

امیرحسین
2 سال قبل

کدوم از این ولت ها امنیت بالاتری دارن؟

فایزه
2 سال قبل

ممنون از محتوای خوبتون؟

عارفه
2 سال قبل

چه کیف پول هایی از این ارز پشتیبانی می کنند؟

تیم محتوا
پاسخ به  عارفه
2 سال قبل

قسمت کیف پول رو در مقاله مطالعه کنید

محسن محمدی
2 سال قبل

لطفا تحلیل این ارز دیجتالم قرار بدید

آخرین مقالات منتشر شده