آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کینگ مانی چیست؟ | آیا رمزارز KingMoney کلاهبرداری است؟ 😳

کینگ مانی چیست؟

کینگ مانی چیست؟ ، شاید با مطالعه بعضی از مقالات انگلیسی زبان، مشتاق خرید ارز دیجیتال کینگ مانی شده اید. متاسفانه کینگ مانی نیز همانند بعضی دیگراز رمز ارز ها یک کلاهبرداری بیش نیست. طی این سالهایی که تا کنون گذشته است، بسیاری از رمز ارز هایی که وارد بازار شده اند کلاهبرداری از آب در آمدند. متاسفانه بعضی از افراد خودسرانه و بدون هیچ اطلاعاتی اقدام به خرید این رمز ارز ها می کنند. در این مقاله قصد داریم تا کمی درباره یکی از این رمز ارز ها با شما کاربر گرامی گفتگو کنیم. همانطور که در ابتدا گفتیم، ارز دیجیتال کینگ مانی جز این گروه از رمز ارز ها می باشد. تا انتها مقاله همراه ما باشید.

ارز دیجیتال کینگ مانی چیست؟

کینگ مانی چیست؟
کینگ مانی چیست؟

مدتی است که رمز ارز کینگ مانی وارد بازار ارز های دیجیتال شده است اما این ارز دیجیتال را تا کنون هیچ صرافی معتبری همانند بایننس در لیست رمز ارز های خود نیاورده است. البته لازم به ذکر است که چندین صرافی این ارز دیجیتال را دارند و گفته ها از این حاکی است که حتی می توان آن ها را به ارز دیجیتال بیت کوین نیز تبدیل نمود.

متاسفانه این بار نیز برخی از کاربران ایرانی به این موضوع اعتماد کردند و این ارز دیجیتال را خریداری کردند و به دام کلاهبرداران افتادند. طبق گزارشی که تهیه شد حدود ۷۰ درصد از کاربران سایت رسمی کینگ مانی ایرانی هستند. البته این موضوع جای صحبت دارد چرا که یکی از حامیان این ارز دیجیتال در ایران یکی از شرکت های بازاریابی شبکه ای می باشد.

در ابتدا آوردیم که این ارز دیجیتال را هیچ صرافی معتبری در لیست رمز ارز های خود ندارد و طبق این موضوع هیچ کیف پول معتبری نیز از این ارز دیجیتال ( کینگ مانی ) پشتیبانی نمی کند.

در حال حاضر از توسعه دهندگان این ارز دیجیتال هیچ اطلاعاتی در هیچ جا وجود ندارد و این موضوع می تواند یکی از دیگر دلایل اعتماد نکردن به این سایت باشد.

چندی پیش در مدت بسیار کم قیمت این ارز دیجیتال از حدود ۱۴ دلار به صورت شارپی به ۱۰۰ دلار رسید و این موضوع باعث شد که عده بیشتری به این ارز دیجیتال روی بیاورند. در کل پیشنهاد ما این است که تا این رمز ارز در صرافی های معتبر انتشار پیدا نکرده است بر روی آن سرمایه گذاری نکنید.


ارز دیجیتال کینگ مانی را در چه صرافی هایی می توان خرید کرد؟

خرید کینگ مانی از کدام صرافی
خرید کینگ مانی از کدام صرافی

همانطور که گفتیم، هیچ کدام از صرافی های معتبر همانند بایننس از این رمز ارز پشتیبانی نمی کنند و این موضوع یکی از اصلی ترین دلایلی است که ما نباید در آن سرمایه گذاری کنیم. برای خرید این رمز ارز می تواندی از چندین صرافی اقدام کنید اما به دلیل رسمی نبودن این صرافی ها از آوردن اسم آنها معذوریم. یکی از صرافی های مطرحی که شما می توانید از آن ارز دیجیتال کینگ مانی را خریداری کنید، یک صرافی است که اکثر کاربران آن را ایرانی ها تشکیل می دهند و در کل محل خرید و فروش ایرانی ها می باشد.


کیف پول هایی که از ارز دیجیتال کینگ مانی پشتیبانی می کنند چیست؟

کیف پول هایی که از ارز دیجیتال کینگ مانی
کیف پول هایی که از ارز دیجیتال کینگ مانی

یکی از مواردی که ما همیشه در انتخاب کیف پول به آن تاکید داریم، امنیت و معتبر بودن کیف پول انتخابی شما می باشد. متاسفانه ارز دیجیتال کینگ مانی هیچ کیف پول معتبری ندارد. در اصل کیف پول معتبری وجود ندارد که از این ارز دیجیتال کینگ مانی پشتیبانی کند.


ارزش فعلی ارز دیجیتال کینگ مانی چگونه است؟ارزش فعلی ارز دیجیتال کینگ مانی چگونه است؟

قیمت فعلی این ارز دیجیتال ( مورخ ۱۵/۰۴/۹۹ ) برابر با ” ۲۷۲.۵۲ دلار” معادل ” ۵.۴۵۰.۴۰۰ تومان ” می باشد. این قیمت در صرافی های معتبر نمایش داده نشده است و تعیین کننده این قیمت صرافی های غیر معتبر می باشد. هر کاربری اگر این قیمت را مشاهده کند قطعا خام می شود و به صورت هیجانی بر روی این ارز دیجیتال سرمایه گذاری می کند.


بررسی سایت رسمی ارز دیجیتال کینگ مانی

همانطور که می دانید این ارز دیجیتال دارای یک سایت رسمی است. زمانی که وارد سایت شوید، در قسمت بالایی سایت یک عبارت توجه مارا جلب کرد. در این عبارت اشاره به صنعت بازاریابی شبکه ای دارد و این یعنی همان موضوعی که در ابتدا برایتان گفتیم.

برای اینکه بتوانید وارد این سایت شوید می توانید بر روی عبارت ” ورود به سایت ارز دیجیتال کینگ مانی ” کلیک کنید.

یکی از نکات جالب این سایت این است که اگر صفحه را تا انتها اسکرول کنید ارمی از صرافی ” HitBTC “ مبنی بر در حال مذاکره بودن مشاهده می کنید. نمی توان گفت که این موضوع چند درصد درست است اما باید آینده این رمز ارز را دید.


مالکان ارز دیجیتال کینگ مانی چه کسانی هستند؟

در حال حاضر این موضوع پاسخی ندارد اما در انتهای سایت مشخصاتی مبنی بر اینکه شرکت اصلی در سوئد می باشد موجود است و همچنین آدرس یکی از نمایندگی های ارز دیجیتال کینگ مانی که در فلوریدا واقع است نمایش داده می شود. همانطور که گفتیم متاسفانه اطلاعات درستی از توسعه دهندگان این ارز دیجیتال در دسترس نمی باشد.


آیا می توان گفت که ارز دیجیتال کینگ مانی یک طرح پانزی است؟

طرح پانزی کینگ مانی
طرح پانزی کینگ مانی

شاید شما که تازه به حوزه ارز های دیجیتال پیوسته اید، درباره طرح های پانزی اطلاعاتی نداشته باشید. به صورت کلی به ترفند های فیک و کلاهبرداری که موجب می شود افزاد ناآگاه سرمایه شان را در آن طرح پیاده سازی کنند و به افراد نیز قول سود های نجومی را میدهند طرح پانزی می گویند.

در ارز دیجیتال کینگ مانی شما می توانید با جذب زیر مجموعه به سود های بالا برسید یعنی همانطور که گفتیم این سایت خود را یک ارز شبکه ای معرفی کرده است و شما با جمع نمودن زیر مجموعه به درآمد های بالا دست پیدا می کنید.


ارز دیجیتال کینگ مانی و کوین مارکت کپ ( CoinMarketCap – KingMony )

اگر به سایت کوین مارکت کپ مراجعه کنید و نام کینگ مانی را جستجو کنید می بینید برایتان به نمایش در می آید و با کلیک بر روی آن می توانید به اطلاعات این ارز دیجیتال دسترسی داشته باشید. در کوین مارکن کپ آمده است که ارز دیجیتال کینگ مانی فورک بیت کوین می باشد. شما می توانید این ادعا را در تصویر ذیل مشاهده کنید.ارزش فعلی ارز دیجیتال کینگ مانی چگونه است؟


چرا کینگ مانی را یک ارزدیجیتال کلاهبرداری معرفی می کنیم ؟

این پروژه هیچ پل ارتباطی و آدرس و مشخصاتی از توسعه دهندگان و یا حتی شرکت خود ارائه نمی دهد.در سایت رسمی کینگ مانی تنها یک آدرس وجود دارد.

در وایت پیپر ارزهای دیجیتال باید به مواردی مانند اهداف پروژه ، حمایت کنندگان ، نقشه راه ، الگوریتم به کار رفته در ارز و….. اشاره شود.اما در وایت پیپر این ارز خبری از چنین اطلاعاتی نیست.در بررسی های انجام شده متوجه شدیم که این پروژه یک پروژه بازاریابی شبکه ای است.سپس در ادامه کل این وایت پیپر ۴ صفحه بیشتر نیست.که این ۴ صفحه نه شامل اطلاعات فنی پروژه است و نه صحبتی درباره الگوریتم اجماع .تنها با یک سری توضیحات کلی و حتی رعایت نکردن اصول نوشتار یک مقاله متن را به اتمام رسانده اند .برای اینکه بدانید یک وایت پیپر معتبر چگونه است بهتر است وایت پیپر ارزهای معتبری مثل اتریوم و… را مطالعه کنید.

این پروژه تنها به لیست شدن در کوین مارکت کپ بسنده کرده و برای اعتبار بخشیدن به خود تنها از این مورد استفاده می کند.همانظور که می دانید لیست شدن در کوین مارکت کپ نمی تواند به تنهایی به یک پروژه اعتبار ببخشد.کمااینکه زمانی یک پروژه کلاهبرداری شناخنه شود نام آن از لیست کوین مارکت کپ حذف خواهد شد.

همچنین کاربران با تکیه بر لیست شدن در بعضی صرافی ها آن را معتبر می خوانند .این ارز در صرافی UTBYTE  و P2PB2B  معامله می شود.صرافی utbtye  بیشتر بستری برای معاملات ایرانی است و صرافی p2pb2p  نیز در سوابق خود وجود ارزهای کلاهبرداری را دارد.بنابراین قابل اطمینان نیستند و نمی توان انجام معامله در آن ها را برای این ارز معتبر خواند.

با اینکه توسعه دهندگان پروژه کینگ مانی را یک پروژه سوئدی معرفی می کنند اما آمار ها نشان می دهد که بیشتر ترافیک این ارز مختص به ایرانی ها است .بنابراین شبهات به سمت این موضوع است که سوئدی بودن این پروژه یک دروغ است.

در ژانویه ۲۰۲۰ قیمت این ارز تا حدود ۹۰ درصد کاهش داشته است .که این موضوع یکی از مهم ترین عناصر برای پی بردن به کلاهبرداری بودن این پروژه است .پروژه های کلاه برداری زیادی قبل از این در بازار ارزهای دیجیتال وجود داشته که تقریبا همگی با استفاده از این ترفند عمل کرده اند .قیمت را تا یک مقدار بسیار زیاد بالا می برند و سپس به صورت کاملا سریع قیمت تا حد زیادی کاهش پیدا می کند و صاحبان و توسعه دهندگان پس از آن متواری می شوند.

ارزش بازار این ارز را ۳۱ میلیارد دلار اعلام کرده اند که این نیز یک دروغ واضح است.چراکه با این ادعا یعنی این ارز حتی از اتریوم نیز بالاتر است 😊


تفاوت کینگ مانی با ارزهای کلاهبرداری دیگر

افراد در دفاع از این پروژه آن را با ارزها و پروژه های بزرگ مقایسه میکنند و مدعی اند که می توان این ارز را در صرافی و کیف پول مربوطه به بیت کوین تبدیل کرد.با توجه به بررسی های انجام شده متوجه شدیم که بله تبدیل ممکن است اما نکته جالب توجه این است که به شما اجازه برداشت و انتقال را نمی دهد.بسیاری از کاربران اذعان داشته اند که تمام سرمایه خود را به بیت کوین و یا بالعکس از بیت کوین به کینگ تبدیل کرده اند اما اجازه خروج و انتقال به آن ها داده نمی شود.

خیلی از افراد با این نظر که این ارز با بیت کوین شباهت دارد خود را توجیه می کنند.اما باید بدانند که درست است که بیت کوین نیز در بدو ورود توجهات بسیاری به خود جلب کرد اما بیت کوین با یک وایت پیپر کامل و عملکرد شفاف درباره اهداف ارائه شد.اما این ارز برای اینکه به خود اعتبار ببخشد حداقل باید اطلاعات بیشتر ارائه و شفاف سازی بیشتری انجام دهد.در حال حاضر بررسی تمام جهات این پروژه نه فقط از دیدگاه زوم ارز بلکه از دیدگاه بسیاری دیگر از کارشناسان تنها یک پروژه کلاهبرداری محسوب می شود .


کیف پول ارز کینگ مانی

کیف پولی که برای این ارز معرفی شده همان utbyte  است که به عنوان صرافی آن را می شناسیم که قبلتر اشاره کردیم بیشتر ورودی های آن ایرانی هستند.از این موضوع به این نتیجه می رسیم که این پروژه صرفا بخاطر جلب اعتماد بیشتر خود را خارجی معرفی کرده اما ساختار آن کاملا ساختار بازاریابی شبکه ای ایرانی است.


سخن آخر کینگ مانی چیست

اگر قصد سرمایه گذاری در این ارز دیجیتال را دارید، بهتر است کمی بیشتر درباره آن تحقیق کنید و به صورت هیجانی عمل نکنید چرا که ممکن است تمام سرمایه تان از دست برود. زمانی که از اعتبار این ارز دیجیتال مطمئن شدید، می توانید با خیال راحت در آن سرمایه گذاری کنید در غیر این صورت این کار پیشنهاد نمی شود.

ممنون از اینکه تا پایان ” کینگ مانی چیست؟ ” همراه ما بودید.

 

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید


از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم محتوا
تیم محتوا
من سید مهدی هستم تولید کننده محتوا سایت زوم ارز. دانشجوی مهندسی کامپیوتر در دانشگاه آزاد گرایش نرم افزار می باشم و همچنین سابقه ی سه سال فعالیت در حوزه ی ارز های دیجیتال و 5 سال نیز تولید کننده محتوا را در کارنامه خود دارم. بنده علاقه مند به دنیای کریپتو و همچنین تکنولوژی هستم و همچنین به آینده ی ارز های دیجیتال بسیار خوشبین نیز هستم و بر این باورام که صنعت بلاکچین در ایران آینده ای بسیار درخشانی خواهد داشت.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
13 نظرات خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رضا
2 سال قبل

احسنت وصداحسنت به سایت خوب شما،اطلاعاتتون بسیارمنطقی وعالی هست وهمه دیدیم که گینگ مانی کلاهبرداریه رییس فدراسیون وهمسرش این ارزو ساختن وامروز سه هزارنفر شاکی داره،دوستان عزیزی که طرفدارسینه چاک این ارزبودن وبه این سایت هم بدوبیرا گفتن یکم خجالت بکشن ومتاسفم که بگم که پولتون رفت هوا😯

تیم محتوا
پاسخ به  رضا
2 سال قبل

سلام متشکرم از همراهی و لطف شما، ما تمامی پروژه هارو بررسی می‌کنیم و در صورت کلاهبرداری بودن به مخاطب هامون اعلام می‌کنیم که درگیر اینگونه کلاهبرداری ها نشوند، اما متاسفانه بعضی کاربر ها بدون بررسی پروژه ای بهشون اعتماد می‌کنن و به هرگونه حرف کوچکی که بر خلاف این پروژه باشه ری اکشن بد نشون می‌دهند اما این روی کار ما تاثیری نداره ما حتی اگه بتونیم باعث سیو سرمایه ی تعداد کمی کاربر باشیم و از کلاهبرداری ها با خبرشون کنیم برامون کافیه😊🙌✔

جاهد
3 سال قبل

این اقای ارش که سنگ ارزو به سینه میزنه جزء باند این ارز هست و داره تو تمام سایتها با دلایل بیخود زیر ارز رو میگیره
لطفا بلاکش کنید . دارن تو روز روشن دزدی می کنن

Javad
پاسخ به  جاهد
3 سال قبل

افرین منم دیدم این آرش رو همه جا

علی
3 سال قبل

سلام من تقریبا یکسالی هست که با این ارز آشنا هستم،هیچ ربطی به جذب زیرمجموعه نداره.من اصلا بازاریابی شبکه ای کار نمیکنم ولی این ارز رو خریداری کردم.سود خوبی هم بهم داده،تا حالا چندبار خریدوفروش انجام دادم.یعنی از یه صرافی ایرانی بیت خریدم وبه کیف پولم انتقال دادم و اونجا به kim تبدیل کردم.و بالعکس.توی سایت هم باید احراز هویت میشدم که بتونم این کارارو انجام بدم.در ضمن بزرگترین شرکت بازار یابی شبکه ای ایران پشتیبان این ارز هست.اگه قرار بود کلاهبرداری بشه تو این یکسال باید اتفاق می افتاد.از نظر قیمت که رتبه دوم روداره .در حال حاضر قیمتش ۸۶۵ یورو می باشد.موفق باشید

تیم محتوا
پاسخ به  علی
3 سال قبل

دوست عزیز هدف ما اطلاع رسانی بدون جانب داری است .مسوولیت انتخاب سرمایه گذاری در چنین ارزهایی کاملا به عهده خود شما خواهد بود.

سارا
پاسخ به  تیم محتوا
3 سال قبل

ممنونم که اطلاع رسانی کردین، الان ۶ ماه هستش، سرمایه مردم توسط شرکت بادران و یو تی بایت بلوکه شده و اجازه خروج نمیدن.. به نظر شما میتونیم شکایت کنیم؟؟

تیم محتوا
پاسخ به  سارا
3 سال قبل

فکر نمیکنم پلتفرمی برای شکایت وجود داشته باشد

arash
3 سال قبل

شما دقیقا در کجای وایت پیپیر متوجه کلاه بردار بودن این ارز شدین؟
فقط به این دلیل ک وایت پیپر تمام اطلاعاتی ک عموما ارائه میشه از جمله الگوریتم اجماع و…ارائه نکرده پس کلاه برداریه؟
ینی اگه کسی نخواد پروژش متن باز باشه برای امنیت بیشتر‌میشه کلاه بردار؟
در ضمن کینگ مانی بابت شبکه سازی هیچ پورسانتی نمیده مشخصه شما خودتون مقدمه ی وایت پیپرم یا درست نخوندین یا درست ترجمه نکردین .
کینگ مانی با هدف سهولت در تراکنش های شرکت های بازاریابی شبکه ای توسعه داده شده نه اینکه خودش شبکه ای پورسانت میده .
مثل هر سایتی بایت معرفی افراد جدید اونم فقط مستقیم یک سری مزایا مثل کم کردن کارمزدها میده ک ربطی به شبکه ای بودن نداره

arash
3 سال قبل

دوست عزیز و نگارنده ی این مقاله باید به این نکته توجه داشته باشید ک این ارز در صرافی p2pb2b لیست میباشد ک جزو صرافی های معتبر هست ولی حتی اگر این صرافی را معتبر ندانیم صرافی hitbitcدیگر قطعا جزو صرافی های معتبر میباشد ک کینگ مانی در ان نیز لیست شده لطفا مقاله خود را اپدیت نمایید با تشکر

تیم محتوا
پاسخ به  arash
3 سال قبل

سلام دوست عزیز،ما در مقاله اشاره کردیم که در چندین صرافی لیست شده اما در لیست صرافی های معتبر اصلی نیست.نکته دوم اهداف پروژه و یا وایت پیپر این ارز را اگر مطالعه کنید متوجه کلاه برداری بودن ان خواهید شد.ضمن اینکه سایت زوم ارز در هیچ زمانی بر اساس نظرات شخصی در مورد مطالب مهم مقاله درج نکرده و صرفا بر اساس مستندات اقدام به اطلاع رسانی کرده است.ما به شما پیشنهاد بررسی دوباره در مورد این ارز را می دهیم!

arash
پاسخ به  تیم محتوا
3 سال قبل

در ضمن نمیدونم معتبر از دیدگاه شما چیه!؟
احتمالا فقط بایننسو معتبر میدونین
Hitbtc معتبر نیست؟؟

ali
پاسخ به  arash
3 سال قبل

آفا آرش متاسفانه اون کیف پول هایی که شما نام بردین هیچ نامی از kim نیست

آخرین مقالات منتشر شده