آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

واچ لیست ارز دیجیتال زوم ارز

واچ لیست زوم ارز

واچ لیست ارز دیجیتال زوم ارز در تاریخ ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و تنها در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است. روند بازار در این هفته می تواند به شدت هیجانی شود، و ارزهای معرفی شده هم می توانند از نظر زمانی، اصلاح خود را ادامه دهند.

COREusdt

  عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، با ارائه واچ لیست هفتگی بازار ارز دیجیتال همراه شما عزیزان هستیم و در نظر داشتن این ارزها را الزامی می‌دانیم. اولین ارزی که میتوانیم در موردش صحبت کنیم، ارز CORE میباشد و آن را در تایم فریم روزانه مورد بررسی قرار داده‌ایم،دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید شاهد شکل‌گیری کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی نیز هستیم و بر این اساس روند این ارز را صعودی می‌دانیم و در ادامه اگر با دقت بیشتری چارت نگاه کنیم شاهد شکل‌گیری یک الگوی مثلث هستیم، که آن را با خطوط مشکی مشخص کرده‌ و بر اساس آن الگو اهداف را به دست آورده و با باکس‌های قرمز مشخص کرده ایم.
دوستان در حال حاضر در طی آخرین رشدی که قیمت این ارز انجام داده، ضلع بالایی به طرف بالا بریک کرده و نکته‌ای که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که احتمال تشکیل پولک وجود دارد و بعد از آن در تایم فریم ۴ ساعته اگر تثبیت و الگوهای صعودی قوی شکل بگیرد، قیمت می‌تواند به طرف اهداف تعیین شده یعنی باکس‌های قرمز رنگ نیز رشد پیدا کند.

تحلیل CORE امروز 4 اردیبهشت 1403
تحلیل CORE امروز ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

GNOusdt

دوستان ارز دومی که قصد داریم به شما معرفی کنیم ، ارز GNO می‌باشد. که آن هم در ۲۴ ساعت گذشته، رشد قیمت و حجم بالایی را ثبت کرده است، این ارز را در تایم فریم روزانه مورد بررسی قرار داده‌ایم،دوستان همانطور که مشاهده میکنید، قیمت این ارز بعد از رسیدن به محدوده باکس قرمز شروع به یک اصلاح عمیق کرده و در ادامه باکس آبی پایین یک حمایت مهم بوده و به دفعات ،زمانی که قیمت به آن ناحیه رسیده ،مورد حمایت قرار گرفته و شاهد رشد قیمت بوده‌ایم و اگر با دقت بیشتری به نواحی اخیر چارت نگاه کنیم ،متوجه می‌شویم که قیمت این ارز بین دو محدوده باکس آبی رنگ به صورت رنج حرکت کرده و ما شاهد تشکیل شدن یک تریدینگ رنج نیز هستیم.
دوستان در حال حاضر قیمت در طی رشد که انجام داده ،ناحیه سقف یعنی باکس آبی بالایی را بریک کرده و نکته‌ای که می‌بایست به آن اشاره کنیم و آن را بدانید این است که احتمال تشکیل پولبک وجود دارد و بعد از آن ،در تایم فریم ۴ ساعته اگر الگوهای صعودی قوی شکل بگیرند، قیمت می‌تواند حداقل، دوباره تا محدوده باکس قرمز رشد پیدا کند‌.

تحلیل GNO امروز 4 اردیبهشت 1403
تحلیل GNO امروز ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

IMXusdt

دوستان ارز سومی که قصد داریم به شما معرفی کنیم ، ارز IMX می‌باشد. که آن هم در ۲۴ ساعت گذشته، رشد قیمت و حجم بالایی را ثبت کرده است، این ارز را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی قرار داده‌ایم، دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید، روند این ارز را صعودی می‌دانیم، چرا که شاهد شکل‌گیری کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی نیز هستیم و در ادامه قیمت پس از برخورد با ناحیه مقاومتی باکس قرمز، شروع به یک اصلاح عمیق کرده و ما نیز محدوده باکس سبز را به عنوان یک حمایت ماژور شخص کرده‌ایم.
دوستان در حال حاضر در محدوده باکس سبز شاهد تشکیل یک الگوی بازگشتی و صعودی قوی هستیم و بر این اساس می‌توانیم این انتظار را داشته باشیم که، مجدد قیمت تا باکس قرمز به رشد خود ادامه دهد و نکته‌ای که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که احتمال تشکیل روند رنج ،بین باکس سبز و باکس قرمز رنگ نیز وجود دارد.دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید از این طریق به ما انرژی ببخشید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل IMX امروز 4 اردیبهشت 1403
تحلیل IMX امروز ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

واچ لیست ارز دیجیتال زوم ارز در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۴۰۳

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و تنها در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است. روند بازار در این هفته می تواند به شدت هیجانی شود، و ارزهای معرفی شده هم می توانند از نظر زمانی، اصلاح خود را ادامه دهند.

COREusdt

  عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، با ارائه واچ لیست هفتگی بازار ارز دیجیتال همراه شما عزیزان هستیم و زیر نظر داشتن این ارزها را الزامی می‌دانیم. اولین ارزی که میتوانیم در موردش صحبت کنیم، ارز CORE میباشد و آن را در تایم فریم روزانه و ۴ ساعته مورد بررسی قرار داده‌ایم،دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید،قیمت این ارز اخیراً پامپ شده و بعد از برخورد با ناحیه مقاومتی باکس قرمز بالا ،نسبت به آن ناحیه واکنش نشان داده و با تشکیل یک الگوی اصلاحی قوی ،شروع به اصلاح کرده و در ادامه پس از رسیدن قیمت به محدوده حمایتی باکس سبز، با تشکیل شدن یک الگوی صعودی در تایم فریم ۴ ساعته، مجدد شروع به رشد کرده است.
دوستان در حال حاضر قیمت پس از مقداری رشد به اولین محدوده مقاومتی رسیده و سپس در تایم فریم ۴ ساعته ،شاهد شکل‌گیری یک الگوی اصلاحی هستیم و قیمت این ارز دوباره وارد فاز اصلاحی شده است و نکته‌ای که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که روند را صعودی می‌دانیم و با مشاهده الگوهای بازگشتی و اتمام اصلاح، دوباره انتظار داریم که قیمت شروع به رشد کرده و پس از شکست مقاومت فعلی، محدوده های مقاومتی بالاتر نیز در دسترس قرار می‌گیرد.

تایم روزانه:

تحلیل CORE امروز 28 فروردین 1403
تحلیل CORE امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۳

تایم ۴ ساعته:

تحلیل CORE امروز 28 فروردین 1403
تحلیل CORE امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۳

OKBusdt

دوستان ارز دومی که قصد داریم به شما معرفی کنیم ، ارز OKB می‌باشد. که آن هم در ۲۴ ساعت گذشته، رشد قیمت و حجم بالایی را ثبت کرده است ، این ارز را در تایم فریم روزانه مورد بررسی قرار داده‌ایم، دوستان همانطور که مشاهده میکنید، روند اصلی این ارز در تایم فریم روزانه صعودی بوده بعد از آنکه قیمت با ناحیه مقاومتی باکس قرمز بالا برخورد داشته شروع به اصلاح کرده و یک موج اصلاحی بزرگ را تشکیل داده است و ما نیز بر این اساس یک ترند لاین نزولی رسم کرده‌ایم.
دوستان در حال حاضر قیمت در محدوده ترند لاین نزولی قرار دارد و نکته‌ای که می‌بایست آن را بدانید این است که اگر در این ناحیه، شاهد تشکیل الگوهای نزولی باشیم ،مجدد قیمت این ارز می‌تواند شروع به افت کند و یک موج نزولی دیگر را بسازد و نکته دیگر اینکه اگر ترند لاین نزولی به طرف بالا شکسته شود و تثبیت را بالاتر از این ناحیه داشته باشیم ،قیمت می‌تواند تا محدوده‌های مقاومتی بالاتر نیز رشد پیدا کند و از آنجایی که اخیراً حجم بسیار خوبی را ثبت کرده، احتمال شکست ترند لاین نزولی نیز وجود دارد.دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید از این طریق به ما انرژی ببخشید، موفق و پرسود باشید.

تایم روزانه:

تحلیل OKB امروز 28 فروردین 1403
تحلیل OKB امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۳

واچ لیست ارز دیجیتال زوم ارز در تاریخ ۲۱ فروردین ۱۴۰۳

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و تنها در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است. روند بازار در این هفته می تواند به شدت هیجانی شود، و ارزهای معرفی شده هم می توانند از نظر زمانی، اصلاح خود را ادامه دهند.

NEOusdt

  عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، با ارائه واچ لیست هفتگی بازار ارز دیجیتال همراه شما عزیزان هستیم و در نظر داشتن این ارزها را الزامی می‌دانیم. اولین ارزی که میتوانیم در موردش صحبت کنیم، ارز NEO میباشد و آن را در تایم فریم روزانه مورد بررسی قرار داده‌ایم،دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید شاهد شکل‌گیری کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی نیز هستیم و بر این اساس روند این ارز را صعودی می‌دانیم و در ادامه اگر با دقت بیشتری چارت نگاه کنیم شاهد شکل‌گیری یک الگوی مثلث هستیم، که آن را با خطوط آبی مشخص کرده‌ و بر اساس آن الگو هداف را به دست آورده و با باکس‌های قرمز مشخص کرده ایم.
دوستان در حال حاضر در طی آخرین رشدی که قیمت این ارز انجام داده، ضلع بالایی به طرف بالا شکانده شده و به دومین مقاومت مد نظرمان دست یافته است. نکته‌ای که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که احتمال تشکیل پولبک از این نواحی وجود دارد، اما فراموش نکنید که روند اصلی صعودی بوده و اگر کندل قرمزی هم شکل بگیرد ، آن را موقت دانسته و انتظار داریم قیمت به اهداف بعدی نیز دست یابد.

تحلیل NEO امروز 21 فروردین 1403

TONusdt

دوستان ارز دومی که قصد داریم به شما معرفی کنیم ، ارز TON می‌باشد. که آن هم در ۲۴ ساعت گذشته، رشد قیمت و حجم بالایی را ثبت کرده است ، این ارز را در تایم فریم روزانه مورد بررسی قرار داده‌ایم،دوستان همانطور که مشاهده روند این ارز صعودی بوده چرا که شادی تشکیل کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی نیز هستیم و قیمت در طی رشدهایی که انجام داده سقف‌های گذشته را پس گرفته است و در ادامه اگر با دقت بیشتری چارت نگاه کنیم شاهد شکل‌گیری یک الگوی مثلث هستیم، که آن را با خطوط آبی مشخص کرده‌ و بر اساس آن الگو هداف را به دست آورده و با باکس‌های قرمز مشخص کرده ایم.
دوستان در حال حاضر در طی رشدی که قیمت این ارز انجام داده، از آن الگو خارج شده و پس از تشکیل پولک شروع به رشد کرده و هم اکنون به مقاومت دوم نیز دست یافته است و ما نیز همچنان انتظار داریم به رشد خود ادامه داده و به هدف سوم نیز دست یابد. نکته مهمی که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که در هر کدام از یک محدوده‌های مقاومتی ،اگر شاهد شکل‌گیری الگوهای اصلاحی باشیم، قیمت این ارز وارد فاز اصلاحی نیز خواهد شد.

تحلیل TON امروز 21 فروردین 1403
تحلیل TON امروز ۲۱ فروردین ۱۴۰۳

ENAusdt

دوستان ارز سومی که قصد داریم به شما معرفی کنیم ، ارز ENA می‌باشد. که آن هم در ۲۴ ساعت گذشته، رشد قیمت و حجم بالایی را ثبت کرده است ، این ارز را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی قرار داده‌ایم، دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید، روند این ارز را صعودی می‌دانیم، چرا که شاهد شکل‌گیری کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی نیز هستیم و در ادامه اگر با دقت بیشتری به نواحی اخیر نگاه کنیم، متوجه تشکیل یک الگوی صعودی به نام رانینگ فلت نیز هستیم، که آن را با خطوط آبی مشخص کرده و بر اساس آن الگو اهداف را به دست آورده و با باکس‌های قرمز مشخص کرده‌ایم.
دوستان در حال حاضر انتظار داریم قیمت همچنان به رشد خود ادامه داده و به اهداف مد نظرمان دست یابد و نکته‌ای که می‌بایست آن را بدانید این است که اگر در هر کدام از محدوده‌های مقاومتی ،شاهد شکل‌گیری الگوهای اصلاحی باشیم ،قیمت این ارز وارد فاز اصلاحی خواهد شد.دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید از این طریق به ما انرژی ببخشید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل ENA امروز 21 فروردین 1403
تحلیل ENA امروز ۲۱ فروردین ۱۴۰۳

واچ لیست ارز دیجیتال زوم ارز در تاریخ ۱۴ فروردین ۱۴۰۳

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و تنها در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است. روند بازار در این هفته می تواند به شدت هیجانی شود، و ارزهای معرفی شده هم می توانند از نظر زمانی، اصلاح خود را ادامه دهند.

COREusdt

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، با ارائه واچ لیست هفتگی بازار ارز دیجیتال همراه شما عزیزان هستیم و در نظر داشتن این ارزها را الزامی می‌دانیم. اولین ارزی که میتوانیم در موردش صحبت کنیم، ارز CORE میباشد و آن را در تایم فریم روزانه مورد بررسی قرار داده‌ایم،دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید، قیمت این ارز اخیراً پامپ شده و اگر با دقت به چارت نگاه کنید متوجه می‌شوید که رشد قیمت همراه با فشار خرید بوده و بدون اینکه به مقاومت‌ها واکنش خاصی نشان دهد، از آنها عبور کرده است.
دوستان در حال حاضر در یک فاز اسپایک قرار داریم و در این مواقع تعیین حمایت و مقاومت کاربردی ندارد، شما می‌توانید کلوز هر کندل سبز را خریدار باشید و تا زمانی که الگوی نزولی ندیده‌اید، از رشد این ارز استفاده ببرید. اما نکته‌ای که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که اگر الگوی اصلاحی شکل بگیرد، قیمت این ارز وارد فاز اصلاحی خواهد شد ولی نگران نباشید، همچنان این ارز می‌تواند جز واچ لیست ما باشد چرا که بعد از اتمام فاز اسپایک، وارد فاز کانال صعودی خواهیم شد و قیمت این ارز می‌تواند ارقام بالاتری را به خود ببیند.

تحلیل CORE امروز 14 فروردین 1403
تحلیل CORE امروز ۱۴ فروردین ۱۴۰۳

TAOusdt

دوستان ارز دومی که قصد داریم به شما معرفی کنیم ، ارز TAO می‌باشد. که آن هم در ۲۴ ساعت گذشته، رشد قیمت و حجم بالایی را ثبت کرده است ، این ارز را در تایم فریم روزانه مورد بررسی قرار داده‌ایم، دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید کف‌های ماژور و سقف‌های ماژور بالاتر از یکدیگر قرار دارند و بر همین اساس روند اصلی این ارز را صعودی می‌دانیم و موج نزولی اخیری که شکل گرفته را به عنوان اصلاح بدانید. دوستان توجه داشته باشید که باکس قرمز به عنوان یک مقاومت مهم و باکس سبز به عنوان یک حمایت ماژور مد نظر ما قرار دارد.
دوستان در حال حاضر نکته‌ای که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که محدوده باکس سبز قیمت های ارزنده‌ای برای خرید بوده و اگر در آن ناحیه شاهد شکل‌گیری الگوهای صعودی قوی باشیم قیمت می‌تواند مجدد شروع به رشد کرده و تا ناحیه باکس قرمز رشد پیدا کند.

تحلیل TAO امروز 14 فروردین 1403
تحلیل TAO امروز ۱۴ فروردین ۱۴۰۳

BGBusdt

دوستان ارز سومی که قصد داریم به شما معرفی کنیم ، ارز BGB می‌باشد. که آن هم در ۲۴ ساعت گذشته، رشد قیمت و حجم بالایی را ثبت کرده است ، این ارز را در تایم فریم روزانه مورد بررسی قرار داده‌ایم، دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید، روند اصلی این ارز صعودی بوده چرا که شاهد شکل‌گیری کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی هستیم و بر همین اساس یک ترند لاین صعودی رسم کرده‌ایم و در ادامه اگر با دقت به چارت نگاه کنیم، متوجه می‌شویم که پس از یک اصلاح عمیق قیمت این ارز در محدوده ترند لاین صعودی مورد حمایت قرار گرفته و شروع به رشد کرده است و ما نیز در ادامه محدوده‌های مقاومتی و اهداف را به دست آورده و با باکس‌های قرمز مشخص کرده‌ایم.
دوستان در حال حاضر همچنان انتظار داریم که قیمت به رشد خود ادامه داده و به اهداف مد نظرمان دست یابد. اما نکته‌ای که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که اگر در هر کدام از یک محدوده‌های مقاومتی ،شاهد تشکیل الگوهای اصلاحی قوی باشیم مجدد قیمت این ارز وارد فاز اصلاحی شده و می‌تواند تا ترند لاین صعودی افت پیدا کند اما فراموش نکنید که پتانسیل رشد تا محدوده مقاومتی دوم نیز وجود دارد. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید از این طریق به ما انرژی ببخشید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل BGB امروز 14 فروردین 1403
تحلیل BGB امروز ۱۴ فروردین ۱۴۰۳

واچ لیست ارز دیجیتال زوم ارز در تاریخ ۷ فروردین ۱۴۰۳

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و تنها در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است. روند بازار در این هفته می تواند به شدت هیجانی شود، و ارزهای معرفی شده هم می توانند از نظر زمانی، اصلاح خود را ادامه دهند.

ICPusdt

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، با ارائه واچ لیست هفتگی بازار ارز دیجیتال همراه شما عزیزان هستیم و در نظر داشتن این ارزها را الزامی می‌دانیم. اولین ارزی که میتوانیم در موردش صحبت کنیم، ارز ICP میباشد و آن را در تایم فریم روزانه مورد بررسی قرار داده‌ایم،دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید،قیمت این ارز اخیراً یک رشد بسیار خوب را صورت داده عملاً می‌شود بگوییم که در تایم روزانه پامپ صورت گرفته است. دوستان قیمت در طی رشدی که داشته ،خود را به ناحیه مقاومتی باکس قرمز رنگ نیز رسانده است، که آن ناحیه یک مقاومت از نوع ماژور بوده است.
دوستان در حال حاضر محدوده مقاومت ماژور به طرف بالا شکسته شده و هم اکنون به مقاومت بعدی رسیده است و نسبت به آن ناحیه، شاهد واکنش نیز هستیم. دوستان انتظار داریم شاهد تشکیل پولبک به ناحیه مقاومتی ماژور باشیم و پس از اتمام پولبک و با مشاهده الگوهای صعودی قوی ،مجدد قیمت این ارز می‌تواند رشد پیدا کند و به محدوده‌های مقاومتی بعدی نیز دست یابد.

تحلیل ICP امروز 7 فروردین 1403
تحلیل ICP امروز ۷ فروردین ۱۴۰۳

ARusdt

دوستان ارز دومی که قصد داریم به شما معرفی کنیم ، ارز AR می‌باشد. که آن هم در ۲۴ ساعت گذشته، رشد قیمت و حجم بالایی را ثبت کرده است ، این ارز را در تایم فریم روزانه مورد بررسی قرار داده‌ایم، دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید اخیراً قیمت این ارز یک موج نزولی بزرگ را تشکیل داده که درون یک کانال نزولی مدتی حرکت کرده است در ادامه شاهد رشد قیمت بوده‌ایم به طوری که سقف کانال نزولی به طرف بالا شکسته شده و پس از تشکیل پولک به آن ناحیه مجدد قیمت شروع به رشد کرده است.
دوستان در حال حاضر روند این ارز را کاملاً صعودی می‌دانیم و با استفاده از ابزار فیبو حدوده‌های مقاومتی هم را به دست آورده و با باکس‌های قرمز مشخص کرده‌ایم انتظار داریم قیمت به آن ناحیه‌ها دست یابد و کندل‌های قرمزی که تشکیل می‌شوند را مینور و موقت می‌دانیم.

تحلیل AR امروز 7 فروردین 1403

BONKusdt

دوستان ارز سومی که قصد داریم به شما معرفی کنیم ، ارز bonk می‌باشد. که آن هم در ۲۴ ساعت گذشته، رشد قیمت و حجم بالایی را ثبت کرده است ، این ارز را در تایم فریم روزانه مورد بررسی قرار داده‌ایم، دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید، روند اصلی این ارز صعودی بوده چرا که شاهد شکل‌گیری کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی هستیم و اخیراً قیمت این ارز شروع به اصلاح کرده و یک موج نزولی را تشکیل داده است که بر همین اساس یک ترند لاین نزولی رسم کرده‌ایم و در ادامه محدوده باکس سبز را به عنوان حمایت در نظر داریم.
دوستان در طی چند کندل گذشته ،زمانی که قیمت به محدوده حمایتی باکس سبز رسیده ،نسبت به آن ناحیه واکنش نشان داده و شاهد رشد قیمت نیز هستیم و قیمت می‌تواند حداقل تا ترند لاین نزولی به رشد خود ادامه دهد. نکته‌ای که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که اگر ترند لاین نزولی به طرف بالا شکسته شود، قیمت می‌تواند حداقل تا سقف اخیر ،رشد پیدا کند و نکته دیگر اینکه اگر به هر دلیلی قیمت افت پیدا کرده و باکس سبز به طرف پایین شکسته شود، افت‌های بیشتری را می‌توانیم در قیمت این ارز شاهد باشیم و نکته پایانی اینکه از آنجایی که حجم بالایی را شاهد هستیم احتمال شکست ترند لاین نزولی به طرف بالا نیز وجود دارد.دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید از این طریق به ما انرژی ببخشید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل BONK امروز 7 فروردین 1403
تحلیل BONK امروز ۷ فروردین ۱۴۰۳

واچ لیست ارز دیجیتال زوم ارز در تاریخ ۲۲ اسفند ۱۴۰۲

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و تنها در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است. روند بازار در این هفته می تواند به شدت هیجانی شود، و ارزهای معرفی شده هم می توانند از نظر زمانی، اصلاح خود را ادامه دهند.

TONusdt

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، با ارائه واچ لیست هفتگی بازار ارز دیجیتال همراه شما عزیزان هستیم و در نظر داشتن این ارزها را الزامی می‌دانیم. اولین ارزی که میتوانیم در موردش صحبت کنیم، ارز TON میباشد و آن را در تایم فریم روزانه مورد بررسی قرار داده‌ایم،دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید،روند این ارز صعودی بوده چرا که کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر سقف قبلی تشکیل شده است و بر این اساس یک ترند لاین صعودی رسم کرده‌ایم و در ادامه شاهد یک موج اصلاحی تا ترند لاین صعودی نیز بوده‌ایم که در ادامه، قیمت از محدوده کف ترند لاین صعودی، مورد حمایت قرار گرفته و مجدد شروع به رشد کرده است. در ادامه ما نیز محدوده‌های مقاومتی را به دست آورده و با باکس‌های قرمز مشخص کرده‌ایم.
دوستان در حال حاضر قیمت به اولین محدوده هدف اول و دوم دست یافته و همچنان انتظار داریم به رشد خود ادامه داده و اهداف بعدی نیز در دسترس قرار دارد و نکته‌ای که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است، تا زمانی که ترند لاین صعودی حفظ شود، انتظار رشد قیمت این ارز را داریم و کندل‌های قرمز احتمالی را موقت می‌دانیم.

تایم فریم روزانه:

تحلیل TON امروز 22 اسفند 1402
تحلیل TON امروز ۲۲ اسفند ۱۴۰۲

XRPusdt

دوستان ارز دومی که قصد داریم به شما معرفی کنیم ، ارز XRP می‌باشد. که آن هم در ۲۴ ساعت گذشته، رشد قیمت و حجم بالایی را ثبت کرده است ، این ارز را در تایم فریم روزانه مورد بررسی قرار داده‌ایم، دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید، روند این ارز صعودی بوده چرا که کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی قرار گرفته است و اگر با دقت بیشتری به نواحی اخیر نگاه کنید متوجه شکل‌گیری یک الگوی مثلث نیز می‌شوید و ما نیز بر اساس آن الگو اهداف را به دست آورده و باکس‌های قرمز مشخص کرده‌ایم.
دوستان در حال حاضر قیمت به هدف اول دست یافته و نسبت به آن واکنش نشان داده است اما نکته‌ای که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که کندل‌های قرمز را اصلاحی دانسته و پس از مشاهده الگوهای اتمام اصلاح، مجدد انتظار داریم قیمت شروع به رشد کرده و به اهداف بعدی نیز دست یابد.

تایم فریم روزانه:

تحلیل XRP امروز 22 اسفند 1402
تحلیل XRP امروز ۲۲ اسفند ۱۴۰۲

AVAXusdt

دوستان ارز سومی که قصد داریم به شما معرفی کنیم ، ارز AVAV می‌باشد. که آن هم در ۲۴ ساعت گذشته، رشد قیمت و حجم بالایی را ثبت کرده است ، این ارز را در تایم فریم روزانه مورد بررسی قرار داده‌ایم، دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید، در یک بازه بلند مدت و طولانی, قیمت این ارز بین دو ناحیه باکس آبی رنگ به صورت رنج حرکت کرده و ما شاهد ساختار یک تریدینگ رنج نیز بین آن دو ناحیه هستیم.
دوستان در حال حاضر طی رشد اخیر ,ناحیه سقف تریدینگ رنج یعنی باکس آبی بالایی به طرف بالا شکسته شده و انتظار داریم قیمت به اندازه عرض آن تریدینگ رنج به رشد خود ادامه داده و به هدف تعیین شده یعنی خط قرمز رنگ نیز برسد.البته احتمال تشکیل پولبک به سقف شکسته شده وجود دارد و در آن حالت موقعیت جذاب تری برای خرید است. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید از این طریق به ما انرژی ببخشید، موفق و پرسود باشید.

تایم فریم روزانه:

تحلیل AVAX امروز 22 اسفند 1402
تحلیل AVAX امروز ۲۲ اسفند ۱۴۰۲

واچ لیست ارز دیجیتال زوم ارز در تاریخ ۱۵ اسفند ۱۴۰۲

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و تنها در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است. روند بازار در این هفته می تواند به شدت هیجانی شود، و ارزهای معرفی شده هم می توانند از نظر زمانی، اصلاح خود را ادامه دهند.

SHIBusdt

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، با ارائه واچ لیست هفتگی بازار ارز دیجیتال همراه شما عزیزان هستیم و در نظر داشتن این ارزها را الزامی می‌دانیم. اولین ارزی که میتوانیم در موردش صحبت کنیم، ارز SHIB میباشد و آن را در تایم فریم روزانه و ۴ ساعته مورد بررسی قرار داده‌ایم،دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید، قیمت این ارز پماپ شده و همچنان شاهد فشار خرید در قیمت این ارز هستیم و انتظار داریم رشد بیشتری را به همراه داشته باشد اما اگر بخواهیم جزئیات بیشتری را مورد بررسی قرار دهیم به تایم فریم ۴ ساعته رفته و در آن تایم،روند این ارز صعودی بوده و اگر با دقت به ناحیه اخیر چارت نگاه کنیم متوجه می‌شویم که یک الگوی رانینگ فلت نیز تشکیل شده ،که ما آن را با خطوط آبی مشخص کرده‌ایم و معمولاً پس از تشکیل آن الگو قیمت رشد بسیار خوبی را انجام می‌دهد.
دوستان در حال حاضر دقیقاً طبق انتظاری که داشتیم شاهد پامپ قیمت این ارز هستیم و در ادامه به هدف اول دست یافته و همچنان انتظار داریم به رشد خود ادامه داده و اهداف بدی نیز در دسترس قرار دارند و نکته پایانی اینکه هرگونه کندل قرمز و اصلاحی که رخ دهد مینور و موقت بوده و انتظار داریم رشدهای بسیار خوبی را در قیمت این ارز شاهد باشیم.

تایم فریم روزانه:

تحلیل SHIB امروز 15 اسفند 1402
تحلیل SHIB امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۲

تایم فریم ۴ ساعته:

تحلیل SHIB امروز 15 اسفند 1402
تحلیل SHIB امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۲

XECusdt

دوستان ارز دومی که قصد داریم به شما معرفی کنیم ، ارز XEC می‌باشد. که آن هم در ۲۴ ساعت گذشته، رشد قیمت و حجم بالایی را ثبت کرده است ، این ارز را در تایم فریم روزانه و ۴ ساعته مورد بررسی قرار داده‌ایم،قیمت این ارز پماپ شده و همچنان شاهد فشار خرید در قیمت این ارز هستیم و انتظار داریم رشد بیشتری را به همراه داشته باشد اما اگر بخواهیم جزئیات بیشتری را مورد بررسی قرار دهیم به تایم فریم ۴ ساعته رفته و در آن تایم هم ،روند این ارز صعودی بوده و اگر با دقت بیشتری به چارت نگاه کنیم متوجه می‌شویم که اخیراً یک الگوی مثلث شکل گرفته، در ادامه ضلع بالایی به طرف بالا شکسته شده و پس از تشکیل پولبک ،مجدد قیمت شروع به رشد کرده است و ما نیز بر اساس آن الگو ، هدق قیمتی را به دست آورده و با باکس‌قرمز ,بر روی چارت مشخص کرده‌ایم.
دوستان در حال حاضر قیمت به هدف مد نظرمان دست یافته و با تشکیل شدوی بلند به آن واکنش نشان داده است به این نکته توجه داشته باشید که در این نواحی اگر الگوهای نزولی شکل بگیرد قیمت این ارز وارد فاز اصلاحی خواهد شد. اما از آنجایی که قدرت روند صعودی بسیار بالاست و اگر هم اصلاحی هم رخ دهد و دوامی نخواهد داشت و انتظار داریم، خیلی سریع روند صعودی از سر گرفته شود.

تایم فریم روزانه:

تحلیل XEC امروز 15 اسفند 1402
تحلیل XEC امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۲

تایم فریم ۴ ساعته:

تحلیل XEC امروز 15 اسفند 1402
تحلیل XEC امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۲

BTTusdt

دوستان ارز سومی که قصد داریم به شما معرفی کنیم ، ارز BTT می‌باشد. که آن هم در ۲۴ ساعت گذشته، رشد قیمت و حجم بالایی را ثبت کرده است ، این ارز را در تایم فریم روزانه و ۴ ساعته مورد بررسی قرار داده‌ایم،قیمت این ارز پماپ شده و همچنان شاهد فشار خرید در قیمت این ارز هستیم و انتظار داریم رشد بیشتری را به همراه داشته باشد اما اگر بخواهیم جزئیات بیشتری را مورد بررسی قرار دهیم به تایم فریم ۴ ساعته رفته و همانطور که مشاهده این ارز همانند ارز شیبا رفتار کرده و همان ساختار را دارد چرا که روند این ارز صعودی بوده و اگر با دقت به ناحیه اخیر چارت نگاه کنیم متوجه می‌شویم که یک الگوی رانینگ فلت نیز تشکیل شده ،که ما آن را با خطوط آبی مشخص کرده‌ایم و معمولاً پس از تشکیل آن الگو قیمت رشد بسیار خوبی را انجام می‌دهد.
دوستان در حال حاضر دقیقاً طبق انتظاری که داشتیم شاهد پامپ قیمت این ارز هستیم و در ادامه به هدف اول دست یافته و نسبت به آن واکنش نشان داده و اگر الگوی نزولی شکل بگیرد، قیمت این ارز وارد فاز اصلاحی شده و اگر از این مقاومت عبور کند ،هدف بعدی نیز در دسترس قرار می‌گیرد و از آنجایی که قدرت روند صعودی بسیار زیاد می‌باشد، رشد‌های خوبی را برای این ارز متصور هستیم.
دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید از این طریق به ما انرژی ببخشید، موفق و پرسود باشید.

تایم فریم روزانه:

تحلیل BTT امروز 15 اسفند 1402
تحلیل BTT امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۲

تایم فریم ۴ ساعته:

تحلیل BTT امروز 15 اسفند 1402
تحلیل BTT امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۲

واچ لیست ارز دیجیتال زوم ارز در تاریخ ۸ اسفند ۱۴۰۲

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و تنها در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است. روند بازار در این هفته می تواند به شدت هیجانی شود، و ارزهای معرفی شده هم می توانند از نظر زمانی، اصلاح خود را ادامه دهند.

PEPEusdt

عرض احترتم خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، با ارائه واچ لیست هفتگی بازار ارز دیجیتال همراه شما عزیزان هستیم و در نظر داشتن این ارزها را الزامی می‌دانیم. اولین ارزی که میتوانیم در موردش صحبت کنیم، ارز pepe میباشد و آن را در تایم فریم روزانه مورد بررسی قرار داده‌ایم،دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید، در طی رشدی که قیمت این ارز داشته، ترند لاین نزولی به طرف بالا شکسته شده و بعد از آن پولبک هم به سطح شکسته شده زده شده و سپس شروع به رشد کرده است. از آنجایی که کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی قرار گرفته, روند این ارز را کاملاً صعودی می‌دانیم.
دوستان در حال حاضر همچنان انتظار داریم که قیمت به رشد خود ادامه داده و حداقل به هدف تعیین شده یعنی خط قرمز رنگ نیز برسد. نکته‌ای که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که اگر کندل قرمز یا موج نزولی شکل بگیرد, آن را اصلاحی دانسته و خیلی سریع می‌تواند روند صعودی از سر گرفته شود.

تایم فریم روزانه:

تحلیل PEPE امروز 8 اسفند 1402
تحلیل PEPE امروز ۸ اسفند ۱۴۰۲

PYTHusdt

دوستان ارز دومی که قصد داریم به شما معرفی کنیم ، ارز PYTH می‌باشد. که آن هم در ۲۴ ساعت گذشته، رشد قیمت و حجم بالایی را ثبت کرده است ، این ارز را در تایم فریم روزانه مورد بررسی قرار داده‌ایم، دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید، صعودی بوده چرا که کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی قرار گرفته و در ادامه و در طی رشدی که انجام داده، ناحیه سقف گذشته که با باکس قرمز مشخص کرده‌ایم را به طرف بالا بریک و شکسته است.
دوستان در حال حاضر انتظار داریم قیمت به رشد خود ادامه داده و به خط قرمز که به عنوان تی‌پی مد نظر داریم،برسد. نکته‌ای که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که احتمال تشکیل پولبک به ناحیه شکسته شده نیز وجود دارد و بعد از آن، انتظار رشد بسیار خوبی در قیمت این ارز را داریم.

تایم فریم روزانه:

تحلیل PYTH امروز 8 اسفند 1402
تحلیل PYTH امروز ۸ اسفند ۱۴۰۲

THETAusdt

دوستان ارز سومی که قصد داریم به شما معرفی کنیم ، ارز THETA می‌باشد. که آن هم در ۲۴ ساعت گذشته، رشد قیمت و حجم بالایی را ثبت کرده است ، این ارز را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی قرار داده‌ایم، دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید، قیمت این ارز پامپ شده و سقف‌های گذشته را یکی پس از دیگری به طرف بالا شکسته است.
دوستان در حال حاضر قیمت این ارز همراه با فشار خرید بسیار بالایی در حال رشد است و تعیین حمایت یا مقاومت کاربردی ندارد استراتژی که می‌توانیم در این مواقع استفاده کنیم این است که، کلوز هر کندل سبز را خریدار بوده و تا زمانی که الگوی نزولی شکل نگرفته، رشد این ارز را همراهی کنیم.دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تایم فریم روزانه:

تحلیل THETA امروز 8 اسفند 1402
تحلیل THETA امروز ۸ اسفند ۱۴۰۲

واچ لیست ارز دیجیتال زوم ارز در تاریخ ۱ اسفند ۱۴۰۲

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و تنها در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است. روند بازار در این هفته می تواند به شدت هیجانی شود، و ارزهای معرفی شده هم می توانند از نظر زمانی، اصلاح خود را ادامه دهند.

ARusdt

عرض احترتم خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، با ارائه واچ لیست هفتگی بازار ارز دیجیتال همراه شما عزیزان هستیم و در نظر داشتن این ارزها را الزامی می‌دانیم. اولین ارزی که میتوانیم در موردش صحبت کنیم، ارز AR میباشد و آن را در تایم فریم روزانه و ۴ ساعته مورد بررسی قرار داده‌ایم،دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید روند این ارز کاملاً صعودی بوده و در طی رشدی که انجام داده, ناحیه سقف ماژور، که با خط قرمز مشخص کرده‌ایم را به طرف بالا شکسته است و سپس در تایم فریم ۴ ساعته اگر با دقت بیشتری به ناحیه اخیر چارت این ارز نگاه کنید شاهد شکل‌گیری یک الگوی رانینگ فلت از نوع اصلاح‌های پیچیده نیز هستیم که پس از اجرای آن الگو ،انتظار پامپ را داریم و دقیقاً این اتفاق رخ داده و قیمت یک رشد بسیار خوب را ترتیب داده است.
دوستان در حال حاضر قیمت در طی رشدی که انجام داده، به اولین هدف مد نظر ما دست یافته. اما این نکته را فراموش نکنید که روند ،کاملا صعودی است و پس از مقداری اصلاح و تشکیل الگوهای بازگشتی،مجدد انتظار داریم که روند صعودی از سر گرفته شود و قیمت به طرف هدف دوم ما نیز حرکت کند و به آن دست یابد.

تایم فریم روزانه:

تحلیل AR امروز 1 اسفند 1402
تحلیل AR امروز ۱ اسفند ۱۴۰۲

تایم فریم ۴ ساعته:

تحلیل AR امروز 1 اسفند 1402
تحلیل AR امروز ۱ اسفند ۱۴۰۲

KASusdt

دوستان ارز دومی که قصد داریم به شما معرفی کنیم ، ارز KAS می‌باشد. که آن هم در ۲۴ ساعت گذشته، رشد قیمت و حجم بالایی را ثبت کرده است ، این ارز را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی قرار داده‌ایم، دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید، صعودی بوده چرا که کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی قرار گرفته و در ادامه و در طی رشدی که انجام داده، ناحیه سقف گذشته را به طرف بالا بریک و شکسته است.حال اگر به تایم فریم ۴ ساعته رفته و در آنجا با دقت بیشتری به ناحیه اخیر چارت نگاه کنیم ،شاهد تشکیل یک الگوی مثلث نیز هستیم قیمت در طی رشدی که انجام داده ضلع بالایی را به طرف بالا شکسته است.
دوستان در حال حاضر انتظار داریم که قیمت این ارز همچنان به رشد خود ادامه داده و حداقل می‌تواند به هدف مد نظرمان که با خط قرمز مشخص کرده‌ایم نیز دست یابد. نکته مهمی که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که از آنجایی که روند این ارز صعودی بوده و حجم بسیار خوبی را خورده، در آینده نزدیک می‌تواند رشد‌های بسیار خوبی را به همراه داشته باشد و هر کندل قرمز و موج نزولی که شکل بگیرد را مینور و اصلاحی می‌دانیم.

تایم فریم روزانه:

تحلیل KAS امروز 1 اسفند 1402
تحلیل KAS امروز ۱ اسفند ۱۴۰۲

تایم فریم ۴ ساعته:

تحلیل KAS امروز 1 اسفند 1402
تحلیل KAS امروز ۱ اسفند ۱۴۰۲

FILusdt

دوستان ارز سومی که قصد داریم به شما معرفی کنیم ، ارز FIL می‌باشد. که آن هم در ۲۴ ساعت گذشته، رشد قیمت و حجم بالایی را ثبت کرده است ، این ارز را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی قرار داده‌ایم، دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید، با تشکیل کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی روند این ارز صعودی بوده و در ادامه اگر به تایم ۴ ساعته برویم و ناحیه اخیر چات را نگاه کنیم شاهد شکل‌گیری یک الگوی رانینگ فلت از نوع اصلاح‌های پیچیده نیز هستیم که پس از اجرای آن الگو ،انتظار پامپ را داریم و دقیقاً این اتفاق رخ داده و قیمت یک رشد بسیار خوب را ترتیب داده است.
دوستان در حال حاضر قیمت در طی رشدی که انجام داده، به اولین هدف مد نظر ما دست یافته. اما به این نکته توجه داشته باشید که با توجه به حجم اخیر پتانسیل رشد تا هدف دوم نیز وجود دارد. اما در تایم روزانه محدوده باکس قرمز بزرگ، یک مقاومت از نوع ماژور بوده و در صورت شکل‌گیری الگوهای نزولی قوی در آن ناحیه، قیمت این ارز می‌تواند وارد فاز اصلاحی شود و نکته پایانی اینکه اگر قیمت به رشد خود ادامه دهد و بالاتر از باکس قرمز بزرگ تثبیت دهد قیمت این ارز می‌تواند رشدهای بسیار خوبی را به همراه داشته باشد.دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تایم فریم روزانه:

تحلیل FIL امروز 1 اسفند 1402
تحلیل FIL امروز ۱ اسفند ۱۴۰۲

تایم فریم ۴ ساعته:

تحلیل FIL امروز 1 اسفند 1402
تحلیل FIL امروز ۱ اسفند ۱۴۰۲

واچ لیست ارز دیجیتال زوم ارز در تاریخ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و تنها در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است. روند بازار در این هفته می تواند به شدت هیجانی شود، و ارزهای معرفی شده هم می توانند از نظر زمانی، اصلاح خود را ادامه دهند.

ORDIusdt

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، با ارائه واچ لیست هفتگی بازار ارز دیجیتال همراه شما عزیزان هستیم و زیر نظر داشتن این ارزها را الزامی می‌دانیم. اولین ارزی که میتوانیم در موردش صحبت کنیم، ارز ORDI میباشد و آن را در تایم فریم روزانه و ۴ ساعته مورد بررسی قرار داده‌ایم،دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید قیمت این ارز در طی رشد اخیری که داشته ،ترند لاین نزولی را به طرف بالا شکست است و بر همین اساس شاهد تغییر روند نیز هستیم و در ادامه باید بگوییم روند این ارز در این تایم فریم روزانه و ۴ ساعته کاملاً صعودی شده چرا که شاهد شکل‌گیری کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی نیز هستیم و اگر با دقت بیشتری به ناحیه اخیر چارت نگاه کنید در تایم فریم ۴ ساعته، متوجه می‌شوید که یک الگوی مثلث نیز شکل گرفته و در طی رشد اخیر این ارز، ضلع بالایی به طرف بالا شکسته شده است.
دوستان به این نکته توجه داشته باشید که اهداف مد نظرمان را باکس‌های قرمز بر روی چارت مشخص کرده‌ایم و توقع داریم که قیمت تا هدف سوم نیز به رشد خود ادامه دهد. در حال حاضر قیمت به هدف اول دست یافته و هدف‌های دوم و سوم نیز در دسترس قرار دارند.

تایم فریم روزانه:

تحلیل ORDI امروز 24 بهمن 1402
تحلیل ORDI امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۲

تایم فریم ۴ ساعته:

تحلیل ORDI امروز 24 بهمن 1402
تحلیل ORDI امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۲

SATSusdt

دوستان ارز دومی که قصد داریم به شما معرفی کنیم ، ارز SATS می‌باشد. که آن هم در ۲۴ ساعت گذشته، رشد قیمت و حجم بالایی را ثبت کرده است ، این ارز را در تایم فریم روزانه مورد بررسی قرار داده‌ایم، دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید، اخیراً شاهد شکل‌گیری کف بالاتر از کف قبلی در قیمت این ارز هستیم و بر همین اساس یک ترند لاین صعودی نیز رسم کرده‌ایم و در این تایم فریم روند این ارز صعودی گردیده است.
دوستان در حال حاضر در ناحیه ترند لاین صعودی، یک الگوی صعودی قوی شکل گرفته و به همین خاطر انتظار داریم قیمت به رشد خود ادامه داده و به محدوده‌های مقاومتی تعیین شده که با باکس قرمز برایتان مشخص کرده‌ایم نیز برسد. اما به این نکته توجه داشته باشید که محدوده ترند لاین صعودی به عنوان یک حمایت مد نظر ما قرار دارد و در صورت از دست رفتن آن ناحیه, روند صعودی نیز متوقف خواهد شد.

تایم فریم روزانه:

تحلیل SATS امروز 24 بهمن 1402
تحلیل SATS امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۲

تایم فریم ۴ ساعته:

تحلیل SATS امروز 24 بهمن 1402
تحلیل SATS امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۲

SEIusdt

دوستان ارز سومی که قصد داریم به شما معرفی کنیم ، ارز SEI می‌باشد. که آن هم در ۲۴ ساعت گذشته، رشد قیمت و حجم بالایی را ثبت کرده است ، این ارز را در تایم فریم روزانه مورد بررسی قرار داده‌ایم، دوستان اگر با دقت به چارت این ارز نگاه کنید متوجه می‌شوید که در طی هر برخوردی که قیمت به ترند لاین نزولی داشته، برگشت خورده و افت پیدا کرده است و آن ناحیه نقش مقاومت را دارد و در ادامه محدوده باکس سبز نقش حمایت را ایفا کرده و هر زمان که قیمت به آن ناحیه نیز رسیده شاهد رشد قیمت نیز بوده‌ایم و در حالت کلی شاهد شکل‌گیری یک الگو مثلث نیز هستیم.
دوستان در حال حاضر در طی آخرین رشدی که این ارز صورت داده ترند لاین نزولی به طرف بالا بریک و شکسته شده در ادامه شاهد شکل‌گیری پولبک نیز هستیم. مهمی که می‌بایست آن را بدانید این است که در صورت دریافت نشانه‌های اتمام پولبک و مشاهده الگوهای صعودی انتظار داریم که قیمت این ارز شروع به رشد کرده و هدف اول را محدوده باکس قرمز نیز در نظر داریم. اما از آنجایی که یک الگوی مثلث داریم، قیمت می‌تواند به اندازه قاعده مثلث، رشد پیدا کند و هدف دوم را خط قرمز رنگ نیز مد نظر خود قرار می‌دهیم.

تایم فریم روزانه:

تحلیل SEI امروز 24 بهمن 1402
تحلیل SEI امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۲

تایم فریم ۴ ساعته:

تحلیل SEI امروز 24 بهمن 1402
تحلیل SEI امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۲

واچ لیست ارز دیجیتال زوم ارز در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۴۰۲

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و تنها در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است. روند بازار در این هفته می تواند به شدت هیجانی شود، و ارزهای معرفی شده هم می توانند از نظر زمانی، اصلاح خود را ادامه دهند.

TAOusdt

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز، با ارائه واچ لیست هفتگی بازار ارز دیجیتال همراه شما عزیزان هستیم و زیر نظر داشتن این ارزها را الزامی می‌دانیم. اولین ارزی که میتوانیم در موردش صحبت کنیم، ارز TAO میباشد، آن را در تایم فریم روزانه و ۴ ساعته مورد بررسی قرار داده‌ایم،دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید روند این ارز صعودی بوده چرا که شاهد شکل‌گیری کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی نیز هستیم. دوستان بعد از آنکه قیمت اخیراً یک اصلاحی را تجربه کرده به ناحیه باکس سبز که نقش حمایت را دارد ،رسیده و در آن ناحیه، مورد حمایت قرار گرفته است و شاهد شکل‌گیری الگوهای صعودی نیز هستیم.
دوستان در حال حاضر انتظار داریم که قیمت به رشد خود ادامه داده و بعد از عبور از خط قرمز اول، به طرف خط قرمز دوم که به عنوان هدف اصلی مد نظر قرار داده‌ایم ،حرکت کرده و به آن نیز برسد. البته با توجه به حجمی که دارد انتظار رشدهای بیشتر هم داریم.

تایم فریم روزانه:

تحلیل TAO امروز 17 بهمن 1402
تحلیل TAO امروز ۱۷ بهمن ۱۴۰۲

تایم فریم ۴ ساعته:

تحلیل TAO امروز 17 بهمن 1402
تحلیل TAO امروز ۱۷ بهمن ۱۴۰۲

ENSusdt

دوستان ارز دومی که قصد داریم به شما معرفی کنیم ، ارز ENS می‌باشد. که آن هم در ۲۴ ساعت گذشته، رشد قیمت و حجم بالایی را ثبت کرده است ، این ارز را در تایم فریم روزانه و ۴ ساعته مورد بررسی قرار داده‌ایم، دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید اخیرا شاهد ساخته شدن کفی بالاتر از کف گذشته هستیم و در ادامه قیمت از ناحیه باکس سبز شروع به رشد کرده و در حال حاضر به محدوده مقاومتی باکس قرمز رنگ نیز رسیده است.
دوستان توجه داشته باشید که روند فعلی این ارز کاملاً صعودی بوده و با توجه به حجم قابل توجهی که ثبت کرده، این انتظار وجود دارد که باکس قرمز به طرف بالا شکسته شود و شاهد یک رشد بسیار خوب تا ناحیه مقاومتی بعدی نیز باشیم. البته به این نکته می‌بایست اشاره کنیم که اگر در نواحی باکس قرمز اول ،الگوهای نزولی شکل بگیرد و پایین‌تر از آن تثبیت داشته باشیم، مجدد قیمت می‌تواند تا باکس سبز نیز کاهش پیدا کند.

تایم فریم روزانه:

تحلیل ENS امروز 17 بهمن 1402
تحلیل ENS امروز ۱۷ بهمن ۱۴۰۲

تایم فریم ۴ ساعته:

تحلیل ENS امروز 17 بهمن 1402
تحلیل ENS امروز ۱۷ بهمن ۱۴۰۲

SUIusdt

دوستان ارز سومی که قصد داریم به شما معرفی کنیم ، ارز SUI می‌باشد. که آن هم در ۲۴ ساعت گذشته، رشد قیمت و حجم بالایی را ثبت کرده است ، این ارز را در تایم فریم روزانه و ۴ ساعته مورد بررسی قرار داده‌ایم، دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید روند این ارز صعودی بوده در ساختار یک کانال صعودی در حال حرکت است که ما نیز آن کانال را برایتان رسم کرده‌ایم و انتظار داریم که بین سقف و کف این کانال شاهد نوسان قیمت نیز باشد.
دوستان در حال حاضر قیمت در موج صعودی قرار دارد و بعد از آنکه، از مقاومت باکس قرمز عبور کرده ،یک ساختار پولبک را تشکیل داده و سپس شروع به رشد کرده و هدف اصلی آن ناحیه سقف کانال صعودی نیز می‌باشد.
دوستان به یاد داشته باشید که می‌توانید تحلیل بیت کوین ، اتریوم و…. را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تایم فریم روزانه:

تحلیل SUI امروز 17 بهمن 1402
تحلیل SUI امروز ۱۷ بهمن ۱۴۰۲

تایم فریم ۴ ساعته:

تحلیل SUI امروز 17 بهمن 1402
تحلیل SUI امروز ۱۷ بهمن ۱۴۰۲

واچ لیست ارز دیجیتال زوم ارز در تاریخ ۱۰ بهمن ۱۴۰۲

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و تنها در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است. روند بازار در این هفته می تواند به شدت هیجانی شود، و ارزهای معرفی شده هم می توانند از نظر زمانی، اصلاح خود را ادامه دهند.

SUIusdt

دوستان عزیز زوم ارزی، با ارائه واچ لیست هفتگی بازار ارز دیجیتال همراه شما عزیزان هستیم و زیر نظر داشتن این ارزها را الزامی می‌دانیم. اولین ارزی که میتوانیم در موردش صحبت کنیم، ارز SUI میباشد، آن را در تایم فریم روزانه و ۴ ساعته مورد بررسی قرار داده‌ایم، دوستان عزیز همانطور که مشاهده می‌کنید روند این ارز کاملا صعودی می‌باشد و قیمت در حال رشد است و به منظور استفاده از ادامه رشد به تایم ۴ ساعته می‌رویم و در این تایم فریم، ساختار کانال صعودی را تشکیل داده و بین سقف و کف آن کانال نوسان پیدا کرده و به رشد خود ادامه داده است، به نحوی که محدوده باکس قرمز که به عنوان یک مقاومت ماژور مد نظر ما قرار داشته ،به طرف بالا بریک و شکسته شده و انتظار داریم همچنان قیمت این ارز به رشد خود ادامه دهد و به ناحیه سقف کانال و در ادامه خود را به خط قرمز که به عنوان هدف قیمتی یا تیپی مد نظر خود قرار داده‌ایم، برساند.
دوستان نکته‌ای که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که، تا زمانی که ناحیه کف کانال حفظ شود، انتظار داریم این ارز به رشد خود ادامه دهد و در صورتی که آن ناحیه از دست برود ،روند صعودی نیز متوقف خواهد شد.

تایم فریم روزانه:

تحلیل SUI امروز 10 بهمن 1402
تحلیل SUI امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۲

تایم فریم ۴ ساعته:

تحلیل SUI امروز 10 بهمن 1402
تحلیل SUI امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۲

TAOusdt

دوستان عزیز،ارز دومی که قصد داریم به شما معرفی کنیم ، ارز TAO می‌باشد. که آن هم در ۲۴ ساعت گذشته، رشد قیمت و حجم بالایی را ثبت کرده است ، این ارز را در تایم فریم روزانه ۴ ساعته مورد بررسی قرار داده‌ایم، همانطور که مشاهده می‌کنید روند ارز صعودی بوده ،چرا که کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی شکل گرفته است و رشد اخیر و کندل‌های سبز همراه با فشار خرید بالایی همراه هستند و اگر با دقت بیشتری به ناحیه اخیر چارت نگاه کنید. متوجه می‌شوید که در طی این رشد، ناحیه سقف تاریخی قیمت این ارز، که با خط قرمز برایتان مشخص کرده‌ایم، بریک شده و قیمت تا ناحیه مقاومتی باکس قرمز رنگ نیز پیش رفته است. در حال حاضر انتظار داریم که بعد از برخورد با ناحیه باکس قرمز، شاهد یک اصلاح باشیم و بعد از اتمام اصلاح ،مجدد روند صعودی در این ارز، از سر گرفته خواهد شد.

تایم فریم روزانه:

تحلیل TAO امروز 10 بهمن 1402
تحلیل TAO امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۲

تایم فریم ۴ ساعته:

تحلیل TAO امروز 10 بهمن 1402
تحلیل TAO امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۲

ORDIusdt

دوستان عزیز،ارز سومی که قصد داریم به شما معرفی کنیم ، ارز ORDI می‌باشد. که آن هم در ۲۴ ساعت گذشته، رشد قیمت و حجم بالایی را ثبت کرده است ، این ارز را در تایم فریم روزانه و۴ ساعته مورد بررسی قرار داده‌ایم، دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید قیمت این ارز بعد از برخورد با ناحیه مقاومتی باکس قرمز شروع به اصلاح کرده و آن اصلاح تا باکس سبز نیز که به عنوان حمایت ماژور مد نظرمان بوده ادامه یافته است و در آن ناحیه در تایم فریم ۴ ساعته اخیراً شاهد شکل‌گیری کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی نیز هستیم و اگر با دقت بیشتری به ناحیه اخیر چارت نگاه کنید متوجه می‌شوید که شاهد ساخته شدن ساختار کانال صعودی هستیم و ما نیز آن کانال را برایتان رسم کرده‌ایم.
دوستان در حال حاضر قیمت به ناحیه مقاومتی باکس قرمز و سقف کانال صعودی نیز رسیده و انتظار داریم که واکنش نشان داده و مقداری اصلاح صورت بگیرد. اما به این نکته توجه داشته باشید در تایم روزانه یک الگوی صعودی قوی ساخته شده و انتظار داریم قیمت خود را به ناحیه باکس قرمز پررنگ نیز برساند. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از ابن طریق، انرژی مثبت به ما ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تایم فریم روزانه:

تحلیل ORDI امروز 10 بهمن 1402
تحلیل ORDI امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۲

تایم فریم ۴ ساعته:

تحلیل ORD امروز 10 بهمن 1402
تحلیل ORD امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۲

واچ لیست ارز دیجیتال زوم ارز در تاریخ ۳ بهمن ۱۴۰۲

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و تنها در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است. روند بازار در این هفته می تواند به شدت هیجانی شود، و ارزهای معرفی شده هم می توانند از نظر زمانی، اصلاح خود را ادامه دهند.

KAVAusdt

عرض احترام خدمت شما زوم ارزی‌های عزیز امیدوارم که سلامت باشید با ارائه واچ لیست هفتگی بازار کریپتو همراهتان هستیم. اولین ارزی که میتوانیم در موردش صحبت کنیم ارز KAVA میباشد، آن را در تایم فریم روزانه و ۴ ساعته مورد بررسی قرار داده‌ایم، همانطور که مشاهده می‌کنید، اخیرا در چارت این ارز با تشکیل شدن سقف پایین‌تر از سقف قبلی و کف پایین‌تر از کف قبلی روند نزولی بوده و بر همین اساس ما یک ترند لاین نزولی نیز رسم کرده‌ایم. اگر با دقت بیشتری به چارت نگاه کنید. متوجه می‌شوید که در طی آخرین رشدی که قیمت این ارز داشته، ترند لاین نزولی به طرف بالا بریک و شاهد کلوز بالاتر از آن ناحیه هستیم. نکته مهمی که می‌بایست آن را بدانید این است که در حال حاضر اگر پولبک به سطح شکسته شده تشکیل گردد و بعد از آن الگوهای صعودی شکل بگیرد، انتظار داریم که قیمت، رشد پیدا کند و خود را به ناحیه باکس قرمز که به عنوان یک مقاومت مهم مد نظر ما دارد نیز برساند.

تایم فریم روزانه:

تحلیل KAVA امروز 3 بهمن 1402
تحلیل KAVA امروز ۳ بهمن ۱۴۰۲

تایم فریم ۴ ساعته:

تحلیل KAVA امروز 3 بهمن 1402
تحلیل KAVA امروز ۳ بهمن ۱۴۰۲

SUIusdt

دوستان عزیز،ارز دومی که قصد داریم به شما معرفی کنیم ، ارز SUI می‌باشد. که در ۲۴ ساعت گذشته، رشد قیمت و حجم بالایی را ثبت کرده است ، این ارز را در تایم فریم روزانه و ۴ ساعته مورد بررسی قرار داده‌ایم، دوستان توجه داشته باشید که روند اصلی این ارز را در تام روزانه صعودی می‌دانیم و موج نزولی اخیری که شکل گرفته است را در قالب اصلاح. از آنجایی که در تایم فریم ۴ ساعته، اخیراً سقف پایین‌تر از سقف قبلی و کف پایین‌تر از کف قبلی تشکیل شده است. توانستیم یک کانال نزولی نیز رسم کنیم و نکته مهمی که می‌بایست خدمتتان عرض کرد این است که در صورت شکست ناحیه سقف کانال و در ادامه شکل‌گیری پولبک و سپس الگوهای صعودی، انتظار داریم روند اصلی از سر گرفته شود و شاهد یک موج صعودی دیگر در این ارز باشیم. با توجه به حجم اخیری که ثبت شده، احتمال خروج قیمت از ناحیه سقف کانال نزولی نیز بسیار بالاست.

تایم فریم روزانه:

تحلیل SUI امروز 3 بهمن 1402
تحلیل SUI امروز ۳ بهمن ۱۴۰۲

تایم فریم ۴ ساعته:

تحلیل SUI امروز 3 بهمن 1402
تحلیل SUI امروز ۳ بهمن ۱۴۰۲

FTTusdt

دوستان عزیز،ارز سومی که قصد داریم به شما معرفی کنیم ، ارز FTT می‌باشد. که آن هم در ۲۴ ساعت گذشته، رشد قیمت و حجم بالایی را ثبت کرده است ، این ارز را در تایم فریم روزانه و ۴ ساعته مورد بررسی قرار داده‌ایم، همانگونه که برایتان بر روی چارت مشخص کرده‌ایم ،تشکیل یک تریدینگ رنج بین دو باکس زرد رنگ را متصور هستیم. در ادامه انتظار داریم که قیمت این ارز بین این دو ناحیه به صورت رنج نوسان پیدا کند.
دوستان در حال حاضر قیمت به دنبال تکمیل لگ نزولی خود می‌باشد و احتمال می‌دهیم قیمت این ارز تا ناحیه کف تریدینگ رنج افت پیدا کند و شاهد کلوز در آن ناحیه باشیم. نکته مهمی که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که در ناحیه کف، اگر الگوهای صعودی قوی شکل بگیرند ،انتظار داریم قیمت این ارز مجدد شروع به رشد کند و خود را به ناحیه سقف تریدینگ رنج نیز برساند. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تایم فریم روزانه:

تحلیل FTT امروز 3 بهمن 1402
تحلیل FTT امروز ۳ بهمن ۱۴۰۲

تایم فریم ۴ ساعته:

تحلیل FTT امروز 3 بهمن 1402
تحلیل FTT امروز ۳ بهمن ۱۴۰۲

واچ لیست ارز دیجیتال زوم ارز در تاریخ ۲۶ دی ۱۴۰۲

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و تنها در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است. روند بازار در این هفته می تواند به شدت هیجانی شود، و ارزهای معرفی شده هم می توانند از نظر زمانی، اصلاح خود را ادامه دهند.

BLURusdt

عرض ارادت خدمت دوستان عزیز زوم ارزی، همراه ما هستید با ارائه واچ لیست و ارز هایی که زیر نظر داشتن آن ها الزامیست، که حجم بالایی را در ۲۴ ساعت گذشته داشته‌اند، اولین ارزی که میتوانیم در موردش صحبت کنیم ارز BLUR میباشد، آن را در تایم فریم روزانه و ۴ ساعته مورد بررسی قرار داده‌ایم، دوستان عزیز همانطور که مشهوده ،روند این ارز صعودی بوده و اگر با دقت به ناحیه اخیر چارت نگاه کنید ،شاهد شکل‌گیری یک الگوی مثلث نیز هستیم. که به منظور مشاهده بهتر ،به تایم ۴ ساعته می روبم و کاملا واضحه که قیمت ضلع بالایی را به طرف بالا بریک کرده و شکسته است.
دوستان در ادامه اولین هدف مد نظر ما خط قرمز رنگ می‌باشد که با TP1 نامگذاری کرده‌ایم که در حال حاضر قیمت تا نزدیک آن پیش رفته و توقع داریم به آن برسد. بعد از آن احتمال تشکیل یک اصلاح نیز وجود دارد اما این نکته را فراموش نکنید که، روند اصلی صعودی بوده و کندل‌های قرمز تشکیل شده احتمالی، موقتی و مینور هستند و خیلی زود میتواند روند اصلی از سر گرفته شود و قیمت این ارز را در اعداد بالاتر ببینیم.

تایم فریم روزانه:

تحلیل BLUR امروز 26 دی 1402
تحلیل BLUR امروز ۲۶ دی ۱۴۰۲

تایم فریم ۴ ساعته:

تحلیل BLUR امروز 26 دی 1402
تحلیل BLUR امروز ۲۶ دی ۱۴۰۲

SEIusdt

دوستان عزیز،ارز دومی که قصد داریم به شما معرفی کنیم و وجود آن در واچ لیست ضروری است، ارز SEI می‌باشد که آن هم در ۲۴ ساعت گذشته، حجم بالایی را ثبت کرده است ، این ارز را در تایم فریم روزانه و ۴ ساعته مورد بررسی قرار داده‌ایم، دوستان آخرین ساختاری که در این ارز میتوان مشاهده کرد یک کانال صعودی نیز میباشد، که انتظار داریم بین سقف و کف این کانال شاهد نوسان قیمت باشیم. در ادامه برای بررسی بیشتر به تایم ۴ ساعته رفته و در حال حاضر طی آخرین موج صعودی که تشکیل شده، قیمت به ناحیه سقف کانال رسیده است و در ادامه باکس قرمز رنگ هم ،نقش مقاومت ماژور را ایفا می‌کند و بر این اساس احتمال شروع یک موج اصلاحی از همین حوالی وجود دارد ،که تا کف کانال می‌تواند ادامه یابد. اما این نکته را بدانید، از آنجایی که روند صعودی است کندل‌های قرمز موقتی و مینور هستند و خیلی سریع میتواند روند اصلی از سر گرفته شود و قیمت‌های بالاتری را ما در این ارز شاهد باشیم.

تایم فریم روزانه:

تحلیل SEI امروز 26 دی 1402
تحلیل SEI امروز ۲۶ دی ۱۴۰۲

تایم فریم ۴ ساعته:

تحلیل SEI امروز 26 دی 1402
تحلیل SEI امروز ۲۶ دی ۱۴۰۲

MINAusdt

دوستان عزیز،ارز سومی که قصد داریم به شما معرفی کنیم ارز MINA می‌باشد که حتماً این ارز را زیر نظر داشته باشید و در واچ لیست نگه دارید. آن هم در ۲۴ ساعت گذشته، حجم بالایی را ثبت کرده است ، این ارز را در تایم فریم روزانه و ۴ ساعته مورد بررسی قرار داده‌ایم، همانطور که مشاهده می‌کنید با تشکیل کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی روند این ارز صعودی بوده ،به همین سبب تشکیل یک کانال صعودی را داده و ما آن را نیز رسم کرده‌ایم و انتظار داریم که بین سقف و کف این کانال شاهد نوسان قیمت باشیم.
دوستان به منظور بررسی بیشتر به تایم ۴ ساعته رفته و در حال حاضر قیمت در موج صعودی خود قرار دارد و توقع داریم که خود را به ناحیه سقف کانال و یا حداقل به باکس قرمز رنگ که به عنوان یک مقاومت ماژور مد نظر ما قرار دارد، نیز برسد و از ناحیه ،تشکیل کندل‌های قرمز و اصلاحی محتمل است. اما فراموش نکنید که ،روند اصلی صعودی بوده و این انتظار را می‌توانیم داشته باشیم که در آینده نزدیک ،قیمت این ارز را در محدوده‌های بالاتری شاهد باشیم. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تایم فریم روزانه:

تحلیل MINA امروز 26 دی 1402
تحلیل MINA امروز ۲۶ دی ۱۴۰۲

تایم فریم ۴ ساعته:

تحلیل MINA امروز 26 دی 1402
تحلیل MINA امروز ۲۶ دی ۱۴۰۲

واچ لیست ارز دیجیتال زوم ارز در تاریخ ۱۹ دی ۱۴۰۲

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و تنها در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است. روند بازار در این هفته می تواند به شدت هیجانی شود، و ارزهای معرفی شده هم می توانند از نظر زمانی، اصلاح خود را ادامه دهند.

BONKusdt

عرض ارادت خدمت دوستان عزیز زوم ارزی، همراه ما هستید با معرفی ارز های که مبتواند تا هفته آینده رشد های خوبی پیدا کنند ،اولین ارزی که میتوانیم در موردش صحبت کنیم ارز BONK میباشد، آن را در تایم فریم روزانه و ۴ ساعته مورد بررسی قرار داده‌ایم، دوستان عزیز این ارز یک موج اصلاحی بلند مدت را تشکیل داده، اما توجه داشته باشید که روند اصلی نیز نزولی نمی‌باشد و در ادامه باید بگوییم که این اصلاح تا جایی پیش رفته که به ناحیه حمایتی ماژور مد نظر ما یعنی باکس سبز رنگ رسیده است و از آنجا شاهد کندل‌های بازگشتی نیز هستیم.
دوستان در حال حاضر ناحیه باکس قرمز که به عنوان یک ناحیه مقاومتی و عرضه مد نظر ما قرار داشته بریک و شکسته شده به سمت بالا و هم اکنون می‌توانیم بگوییم که اصلاح این ارز به پایان رسیده و انتظار داریم که به رشد خود ادامه دهد و هدف اصلی نیز می‌تواند، حوالی آغاز موج اصلاحی باشد.

تایم فریم روزانه:

تحلیل BONK امروز 19 دی 1402
تحلیل BONK امروز ۱۹ دی ۱۴۰۲

تایم فریم ۴ ساعته:

تحلیل BONK امروز 19 دی 1402
تحلیل BONK امروز ۱۹ دی ۱۴۰۲

ASTRusdt

دوستان عزیز،ارز دومی که قصد داریم به شما معرفی کنیم ، ارز ASTR می‌باشد که آن هم در ۲۴ ساعت گذشته، رشد قیمت و حجم بالایی را ثبت کرده است ، این ارز را در تایم فریم روزانه و ۴ ساعته مورد بررسی قرار داده‌ایم، روند اصلی این ارز صعودی بوده و اخیراً یک موج اصلاحی را تشکیل داده در این موج افت قیمت قابل توجهی رخ داده است و در ادامه بعد از آنکه قیمت، به ناحیه باکس سبز که به عنوان یک حمایت معتبر مد نظر ما قرار داشته، مورد حمایت قرار گرفته و کندل‌های صعودی نیز شکل گرفته‌اند.
دوستان عزیز توجه داشته باشید که همچنان آن اصلاح به اتمام نرسیده و رشد اخیر در قالب مینور می‌باشد و زمانی می‌توان گفت که این اصلاح به پایان رسیده است که، باکس قرمز رنگ نیز به طرف بالا بریک و شاهد کلوز قیمت بالای آن ناحیه باشیم و از نگاه دیگر تشکیل تریدینگ رنج محتمل است و میتوان توقع داشت که این رشد اخیر تا ابتدا موج اصلاحی نیز ادامه پیدا کند.

تایم فریم روزانه:

تحلیل ASTR امروز 19 دی 1402
تحلیل ASTR امروز ۱۹ دی ۱۴۰۲

تایم فریم ۴ ساعته:

تحلیل ASTR امروز 19 دی 1402
تحلیل ASTR امروز ۱۹ دی ۱۴۰۲

TAOusdt

دوستان عزیز،ارز سومی که قصد داریم به شما معرفی کنیم ، ارز TAO می‌باشد که آن هم در ۲۴ ساعت گذشته، رشد قیمت و حجم بالایی را ثبت کرده است ، این ارز را در تایم فریم روزانه و ۴ ساعته مورد بررسی قرار داده‌ایم، زوم ارزی های عزیز روند اصلی این ارز نزولی بوده چرا که سقف‌ها پایین‌تر از سقف قبلی و کف‌ها پایین‌تر از کف قبلی نیز هستند و به همین خاطر ما یک ترند لاین نزولی نیز رسم کرده‌ایم.
دوستان در حال حاضر قیمت رشد پیدا کرده به نحوی که ترند لاین نزولی شکسته شده به سمت بالا و به ناحیه مقاومتی مد نظر ما یعنی باکس قرمز رنگ نیز رسیده است، اما توجه داشته باشید که هنوز روند نزولی به پایان نرسیده و زمانی این اتفاق خواهد افتاد که، باکس قرمز نیز به طرف بالا شکسته شود و ما شاهد کلوز قیمت بالاتر از آن ناحیه باشیم و اگر این اتفاق رخ دهد ،قیمت این ارز می‌تواند به رشد خود ادامه دهد و به ناحیه مقاومتی دوم یعنی خط قرمز رنگ نیز برسد. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تایم فریم روزانه:

تحلیل TAO امروز 19 دی 1402
تحلیل TAO امروز ۱۹ دی ۱۴۰۲

تایم فریم ۴ ساعته:

تحلیل TAO امروز 19 دی 1402
تحلیل TAO امروز ۱۹ دی ۱۴۰۲

واچ لیست ارز دیجیتال زوم ارز در تاریخ ۱۲ دی ۱۴۰۲

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و تنها در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است. روند بازار در این هفته می تواند به شدت هیجانی شود، و ارزهای معرفی شده هم می توانند از نظر زمانی، اصلاح خود را ادامه دهند.

ASTRusdt

وقتتون بخیر دوستان عزیز زوم ارزی همراه ما هستید با معرفی، ۳ ارزی که وجود آنها در واچ لیست الزامیست ، چرا که حجم بالا و رشد بسیار خوبی را ،در ۲۴ ساعت گذشته داشته‌اند، اولین ارزی که میتوانیم در موردش صحبت کنیم ارز ASTR میباشد که آن را ،در تایم فریم روزانه و ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم با تشکیل کف‌هایی بالاتر از کف قبلی و سقف‌هایی بالاتر از سقف قبلی دارای یک روند صعودی نیز می‌باشد.
در حال حاضر قیمت به ناحیه مقاومتی خط قرمز رسیده ، برای داشتن جزئیات بیشتر به تایم فریم ۴ ساعته می‌رویم ،همانطور که مشاهده می‌کنید با تشکیل شدو ،به این ناحیه واکنش نشان داده است توجه داشته باشید که ، اگر در این نواحی الگوی نزولی ببینیم ، احتمال ایجاد موج اصلاحی در این ارز وجود دارد ، نکته مهمی که می‌بایست خدمتتان عرض کرد این است که تا زمانی که خط حمایتی سبز رنگ حفظ شود روند ارز ASTR ،نزولی نخواهد شد.

تایم فریم روزانه:

تحلیل ASTR امروز 12 دی 1402
تحلیل ASTR امروز ۱۲ دی ۱۴۰۲

تایم فریم ۴ ساعته:

تحلیل ASTR امروز 12 دی 1402
تحلیل ASTR امروز ۱۲ دی ۱۴۰۲

MINAusdt

دوستان عزیز زوم ارزی ، ارز دومی که قصد داریم به شما معرفی کنیم ، ارز MINA می‌باشد که وجود آن در واچ لیست لزومی است، که آن هم در ۲۴ ساعت گذشته رشد قیمت و حجم بالایی را ثبت کرده است ، این ارز را در تایم فریم روزانه و ۴ ساعته مورد بررسی قرار داده‌ایم همانطور که مشاهده می‌کنید روند این ارز صعودی بوده و به همین سبب یک ترند لاین صعودی نیز رسم کرده‌ایم و اگر با دقت بیشتری به چارت نگاه کنیم ،یک مثلث افزایشی را نیز می‌بینیم.
به منظور داشتن جزئیات بیشتر در چارت به تایم ۴ ساعته می‌رویم ،در حال حاضر قیمت این ارز ، ضلع بالایی این مثلث را به طرف بالا بریک و شکسته است، در این مواقع انتظار داریم که ،به اندازه قاعده مثلث شاهد رشد قیمت باشیم و آن هدف را اندازه‌گیری کرده و با خط قرمز، تیپی یا هدف را تعیین کرده‌ایم، اما توجه داشته باشید، قبل از رشد اصلی، تشکیل پولک به ناحیه شکسته شده نیز محتمل است.

تایم فریم روزانه:

تحلیل MINA امروز 12 دی 1402
تحلیل MINA امروز ۱۲ دی ۱۴۰۲

تایم فریم ۴ ساعته:

تحلیل MINA امروز 12 دی 1402
تحلیل MINA امروز ۱۲ دی ۱۴۰۲

SEIusdt

دوستان عزیز زوم ارزی ، ارز سومی که قصد داریم به شما معرفی کنیم ، ارز SEI می‌باشد که وجود آن هم در واچ لیست الزامی است و آن هم در ۲۴ ساعت گذشته رشد قیمت و حجم بالایی را ثبت کرده است ، این ارز را در تایم فریم روزانه و ۴ ساعته مورد بررسی قرار داده‌ایم ،همانگونه که مشاهده می‌کنید روند این ارز صعودی بوده و برای بررسی بیشتر به تایم ۴ ساعته می‌رویم ،اگر با دقت بیشتری به چارت نگاه کنید اخیراً یک اصلاح پیچیده به نام RUNING FLAT تشکیل گردیده و بعد از آن انتظار یک رشد شارپ یا پامپ را داریم.
دوستان عزیز آن پامپی که انتظارش را داشته‌ایم، اتفاق افتاده و ما مقاومت و هدف‌ها را با خط قرمز و باکس قرمز نیز مشخص کرده‌ایم ،که در حال حاضر ناحیه باکس قرمز نیز تاچ شده است و توجه داشته باشید که اگر در این نواحی الگوهای اصلاحی را ببینیم، تشکیل یک موج اصلاحی نیز محتمل است، اما به یاد داشته باشید که روند اصلی صعودی بوده و اصلاح‌ها ، فعلا موقتی هستند.
دوستان نکته مهم دیگر اینکه این ارز ،در فاز اسپایک قرار دارد و همچنان می‌تواند با تشکیل کانال صعودی ، به رشد خود ادامه دهد.

تایم فریم روزانه:

تحلیل SEI امروز 12 دی 1402
تحلیل SEI امروز ۱۲ دی ۱۴۰۲

تایم فریم ۴ ساعته:

تحلیل SEI امروز 12 دی 1402
تحلیل SEI امروز ۱۲ دی ۱۴۰۲

واچ لیست ارز دیجیتال زوم ارز در تاریخ ۵ دی ۱۴۰۲

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و تنها در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است. روند بازار در این هفته می تواند به شدت هیجانی شود، و ارزهای معرفی شده هم می توانند از نظر زمانی، اصلاح خود را ادامه دهند.

SATSusdt

وقتتون بخیر دوستان عزیز زوم ارزی همراه ما هستید با معرفی، ۳ ارزی که وجود آنها در واچ لیست الزامیست ، چرا که حجم بالا و رشد بسیار خوبی را ،در ۲۴ ساعت گذشته داشته‌اند، اولین ارزی که میتوانیم در موردش صحبت کنیم ارز SATS میباشد که آن را ،در تایم فریم روزانه و ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم، این ارز اخیراً ترند لاین نزولی را بریک کرده به سمت بالا و به محدوده مقاومتی خود که با باکس قرمز رنگ مشخص کرده‌ایم ،رسیده است و انتظار داریم که در این ناحیه اصلاح موقتی صورت بگیرد.
توجه داشته باشید که باکس سبز ،به عنوان یک حمایت در نظر گرفته شده و اصلاح می‌تواند تا آنجا ادامه داشته باشد و در آن ناحیه ،با دیدن الگوهای صعودی انتظار داریم که، مجدد شاهد رشد این ارز باشیم.

تایم فریم روزانه:

تحلیل SATS امروز 5 دی 1402
تحلیل SATS امروز ۵ دی ۱۴۰۲

تایم فریم ۴ ساعته:

تحلیل SATS امروز 5 دی 1402
تحلیل SATS امروز ۵ دی ۱۴۰۲

OSMOusdt

دوستان عزیز ارز دومی که قصد داریم به شما معرفی کنیم ،ارز OSMO می‌باشد که آن هم ،در ۲۴ ساعت گذشته حجم و رشد قابل توجهی را داشته ،این ارز در تایم فریم روزانه و ۴ ساعته، اخیراً تشکیل یک مثلث را داده و از ناحیه ضلع بالایی، ما شاهد شکست و بریک اوت بوده‌ایم و در این مواقع انتظار داریم که قیمت به اندازه قاعده مثلث ،رشد پیدا کند.
دوستان عزیز ما هدف یا تیپی که بر اساس قاعده مثلث، به دست آورده‌ایم را ،با باکس قرمز رنگ مشخص کرده‌ایم ،همانطور که مشاهده می‌کنید، قیمت به این ناحیه رسیده و واکنش داده و انتظار داریم که شاهد اصلاح موقت این ارز باشیم.

تایم فریم روزانه:

تحلیل OSMO امروز 5 دی 1402
تحلیل OSMO امروز ۵ دی ۱۴۰۲

تایم فریم ۴ ساعته:

تحلیل OSMO امروز 5 دی 1402
تحلیل OSMO امروز ۵ دی ۱۴۰۲

ORDIusdt

و در آخر ارز سومی که می‌توانیم به شما معرفی کنیم ارز ORDI می‌باشد ،که نه تنها امروز ،بلکه روزهای گذشته هم ،مورد توجه مارکت قرار گرفته که ما آن را مجدد، در تایم فریم روزانه و ۴ ساعته مورد بررسی قرار داده‌ایم و همانطور که مشخص کرده‌ایم ،بین آن دو خط قرمز رنگ ،تشکیل یک تریدینگ رنج داده و اخیراً شاهد شکست و بریک اوت از ناحیه سقف هستیم.
در این مواقع انتظار داریم که قیمت به اندازه عرض تریدینگ رنج رشد پیدا کند و ما هدف یا تیپی که بر اساس ارز تریدینگ رنج به دست آورده‌ایم را، با خط نارنجی تعیین کرده‌ایم ، انتظار داریم قیمت تا آن ناحیه رشد پیدا کند.
در حال حاضر قیمت به دنبال تکمیل پولک بوده و بعد از آن می‌تواند آن رشدی که انتظار داریم ،رخ دهد.

تایم فریم روزانه:

تحلیل ORDI امروز 5 دی 1402
تحلیل ORDI امروز ۵ دی ۱۴۰۲

تایم فریم ۴ ساعته:

تحلیل ORDI امروز 5 دی 1402
تحلیل ORDI امروز ۵ دی ۱۴۰۲

واچ لیست ارز دیجیتال زوم ارز در تاریخ ۲۸ آذر ۱۴۰۲

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و تنها در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است. روند بازار در این هفته می تواند به شدت هیجانی شود، و ارزهای معرفی شده هم می توانند از نظر زمانی، اصلاح خود را ادامه دهند.

SEIusdt

دوستان عزیز زوم ارزی ارز SEI یکی از ارز هایی میباشد که میتواند در واچ لیست این هفته قرار بگیرد چرا که در ۲۴ ساعت گذشته یک رشد عالی ، همراه با حجم قابل توجهی را داشته و کاملاً مورد توجه مارکت قرار دارد ، ما این ارز را تایم فریم روزانه و ۴ ساعته مورد بررسی قرار داده‌ایم و همانطور که مشاهده می‌کنید بین محدوده باکس سبز و خط قرمز دارای یک تریدینگ رنج میباشد.
در حال حاضر ما شاهد کلوز قیمت بالای محدوده سقف تردینگ رنج میباشیم و در یک تایم پایین‌تر یعنی یک ساعته با دیدن پولک به سقف شکسته شده ، می‌توان انتظار داشت که به اندازه عرض تردینگ رنج شاهد رشد قیمت این ارز باشد و اگر هم قیمت پایین خط قرمز ، تثبیت دهد دوباره تشکیل لگ نزولی محتمل است.

تایم فریم روزانه:

تحلیل sei امروز 28 آذر 1402
تحلیل sei امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۲

 

تایم فریم ۴ ساعته:

تحلیل SEI امروز 28 آذر 1402
تحلیل SEI امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۲

WOOusdt

ارز دیگری که در واچ لیست ما میتواند قرار گیرد این ارز میباشد چرا که ۲۴ ساعت گذشته مورد توجه قرار گرفته و همراه با یک رشد خوب بوده ارز woo می‌باشد که ما آن را در تایم فریم روزانه و ۴ ساعته مورد بررسی قرار داده‌ایم ، که محدوده باکس سبز یک حمایت بسیار مهم براای ما می‌باشد و نکته دیگر آنکه، اگر از ابتدای باکس سبز دقت کنیم شاهد فشار خرید و بعد از برخورد با مقاومت بلافاصله شاهد فشار فروش بوده‌ایم که این نکته احتمال تشکیل یک تریدینگ رنج را برای ما می‌دهد.
در حال حاضر قیمت در محدوده مقاومتی خط قرمز قرار دارد , و ما با دیدن الگوهای اصلاحی می‌توانیم انتظار داشته باشیم که مجدد قیمت شروع به کاهش و تشکیل لگ نزولی ، در ادامه خود را به باکس سبز رنگ برساند.

تایم فریم روزانه:

تحلیل woo امروز 28 آذر 1402
تحلیل woo امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۲

تایم فریم ۴ ساعته:

تحلیل WOO امروز 28 آذر 1402
تحلیل WOO امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۲

INJusdt

ارز دیگری که که میتواند در واچ لیست ما قرار بگیرد ارز INJ می‌باشد که آن را در تایم فریم روزانه و ۴ ساعته مورد بررسی قرار داده‌ایم ، خدمتتان عرض کنم که روند این ارز کاملاً صعودی می‌باشد ، چرا که ما شاهد تشکیل شدن کف‌هایی بالاتر از کف قبلی و سقف‌هایی بالاتر از سقف قبلی هستیم و یک ترند لاین صعودی را هم برای آن رسم کرده و آن را تبدیل به کانال صعودی کرده ایم.
در حال حاضر قیمت یک رشد خوب را داشته و انتظار داریم که خود را به خط قرمز رنگ که یک مقاومت مهم می‌باشد برساند و بعد از آن انتظار اصلاح قیمت ،حداقل تا کف کانال صعودی را داریم.

تایم فریم روزانه :

تحلیل INJ امروز 28 آذر 1402
تحلیل INJ امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۲

تایم فریم ۴ ساعته :

تحلیل INJ امروز 28 آذر 1402
تحلیل INJ امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۲

واچ لیست ارز دیجیتال زوم ارز در تاریخ ۲۱ آذر ۱۴۰۲

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و تنها در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است. روند بازار در این هفته می تواند به شدت هیجانی شود، و ارزهای معرفی شده هم می توانند از نظر زمانی، اصلاح خود را ادامه دهند.

TIAusdt

این ارز میتواند در واچ لیست قرار گیرد چرا که حجم خوب و چارت خوبی دارد و سود خوبی میتواند در راه داشته باشد و در تایم روزانه حال حاضر در یک ترند کاملاً صعودی به سر می‌برد و به هدف اولی که می توانستیم برایش تعیین کنیم دست یافته و می‌تواند به سمت هدف دوم هم حرکت کند و سود بسیار جذابی را نصیب سرمایه‌گذاران و تریدرها کند و محدوده باکس سبز رنگ بسیار با اهمیت است چرا که اگر شکسته شود به سمت پایین ما تغییر روند را در این عرض خواهیم داشت.

تحلیل TIA امروز 21 آذر 1402
تحلیل TIA امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۲

AVAXusdt

یکی دیگر از ارز هایی که میتواند در واچ لیست قرار گیرد این ارز میباشد چرا که حجم خوب و چارت خوبی دارد و سود خوبی میتواند در راه داشته باشد در حال حاضر هدف دومی هم که می‌توانستیم برایش در نظر بگیریم داده شده است و قیمت تلاش کرده که به بالاتر از تیپی برود و این اتفاق هم افتاده و حال حاضر انتظار داریم که یک اصلاح قیمتی را ببینیم و تحلیلمان را آپدیت کنیم و در حالت کلی در یک روند صعودی فعلاً به سر می‌برد و باکس سبز رنگ برای ما با اهمیت است چرا که اگر شکسته شود به سمت پایین ما تغییر روند را خواهیم داشت.

تحلیل Avax امروز 21 آذر 1402
تحلیل Avax امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۲

IMXusdt

یکی دیگر از ارز هایی که میتواند در واچ لیست قرار گیرد این ارز میباشد که در تایم روزانه در یک روند صعودی حرکت می‌کند و ما بر اساس لگ شماری هدف اول و دوم تعیین کردیم که آنها را با خطوط قرمز رنگ نشان دادیم و انتظار داریم که قیمت به اهدافی که تعیین کردیم برسد و نکته دیگری که می‌توان در مورد این ارز بگیم باکس سبز هستش که نقش حمایت را ایفا می‌کند و تا زمانی که این حمایت حفظ شود ما انتظار رشد قیمت را خواهیم داشت.

تحلیل IMX امروز 21 آذر 1402
تحلیل IMX امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۲

واچ لیست ارز دیجیتال زوم ارز در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

با سلام خدمت زوم ارزی های عزیز. این هفته با یک واچ لیست در خدمت شما عزیزان هستیم. با توجه به وضعیت حساس بازار و اصلاح قیمت بیت کوین، در صورتی که بیت کوین در محدوده های مشخص شده واکنش های خوبی داشته باشد، می تواند شرایط مساعد را به بازار برگرداند. در نتیجه احتمال رشد قیمت آلت کوین ها وجود خواهد داشت. باید در معاملات خود مدیریت سرمایه ویژه ای را رعایت کنید. بیت کوین در محدوده حساسی قرار دارد، و چنانچه حمایت محدوده ۲۸۰۰۰ دلار را حفظ کند، رشد قیمت آن حداقل تا سطح مقاومت ۲۹۵۰۰ دلار ادامه خواهد داشت.

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و تنها در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است. روند بازار در این هفته می تواند به شدت هیجانی شود، و ارزهای معرفی شده هم می توانند از نظر زمانی، اصلاح خود را ادامه دهند.

تحلیل تکنیکال ارز ID

رمز ارز ID در تاریخ ۲۷ فروردین به عنوان ارز سود ده معرفی شده بود. این ارز بعد از یک اصلاح بسیار عمیق، به یک محدوده حمایت مهم بازگشته است. این سطح حمایت دقیقا محدوده شروع یک حرکت اسپایک صعودی در تایم فریم روزانه است. محدوده رند ۰.۵۰ دلار درست در این ناحیه قرار دارد. همچنین یک خط روند نزولی در تایم ۴ ساعته برای این ارز در نظر گرفته شده است. در صورت واکنش قیمت به سطح حمایت مشخص شده، پتانسیل شکست مقاومت داینامیک وجود خواهد داشت. در این صورت، هدف اول این ارز در محدوده رند ۰.۶۰ دلار در نظر گرفته شده است، که می‌تواند با واکنش منفی همراه باشد. اما اگر سقف این مقاومت حتی به صورت فیک شکسته شود، می‌توانیم حمایت ۰.۵۰ دلار را تثبیت شده در نظر بگیریم. بنابراین اهداف بالاتر در قیمت‌های ۰.۷۰ الی ۰.۷۳ دلار، محدوده‌های هدف خریداران می‌باشد.

بازه زمانی روزانه:

IDUSDT 2023 05 08 10 43 39

تحلیل تکنیکال ارز STX

رمز ارز STX در تایم فریم روزانه داخل یک روند رنج قرار دارد. این ارز در تایم فریم‌های پایین‌تر هم بین محدوده مقاومت ۰.۸۰ الی ۰.۸۲ و حمایت ۰.۷۰ دلار روند رنجی دارد. شرایط مساعدی که برای این ارز به وجود آمده است، موجب واکنش مثبت به کف کانال رنج و تلاش برای تست شکست مقاومت کانال در حال انجام است. اگر سقف کانال رنج در محدوده گفته شده شکسته شود، در این ارز پتانسیل رشد خوبی ایجاد خواهد شد. اما شکست سقف کانال نیاز به تایید حجم معاملات خرید بالایی دارد. در اینصورت اهدافی که برای ارز STX در نظر گرفته می‌شود، در محدوده رند ۱ دلار ور هدف دوم در صورت شکست این مقاومت، در محدوده سقف قبلی یعنی قیمت ۱.۱۳ الی ۱.۲۰ دلار در نظر گرفته شده است.

بازه زمانی روزانه:

STXUSDT 2023 05 08 12 36 35

تحلیل تکنیکال ارز WOO

رمز ارز WOO در تایم فریم روزانه داخل یک کانال صعودی قرار دارد و به تازگی از مقاومت سقف کانال رنج هفتگی عبور کرده است. بازگشت‌ها به محدوده حمایت ۰.۲۳ الی ۲۶ دلار با واکنش‌های خوبی همراه بوده است و در صورتی که شرایط کوتاه مدت در بازار مساعد شود، این ارز می‌تواند مجددا تا سقف قبلی رشد داشته باشد. همچنین حمایت میدلاین کانال صعودی مانع از کاهش بیشتر شده است و محدوده دقیق ۰.۲۵ دلار می‌تواند حمایت کوتاه مدت در نظر گرفته شود. در تایم فریم ۴ ساعته، می‌توانیم یک خط روند نزولی در نظر بگیریم. در صورت شکست این خط روند، انتظار رشد قیمت این ارز را تا اهداف مشخص شده روی نمودار داریم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تکنیکال ارز WOO بازه زمانی روزانه امروز 18 اردیبهشت 1402
تحلیل تکنیکال ارز WOO بازه زمانی روزانه امروز ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

واچ لیست ارز دیجیتال زوم ارز در تاریخ ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

با سلام خدمت زوم ارزی های عزیز. این هفته با یک واچ لیست در خدمت شما عزیزان هستیم. با توجه به وضعیت حساس بازار و اصلاح قیمت بیت کوین، در صورتی که بیت کوین در محدوده های مشخص شده واکنش های خوبی داشته باشد، می تواند شرایط مساعد را به بازار برگرداند. در نتیجه احتمال رشد قیمت آلت کوین ها وجود خواهد داشت. باید در معاملات خود مدیریت سرمایه ویژه ای را رعایت کنید. بیت کوین در محدوده حساسی قرار دارد، و چنانچه حمایت محدوده ۲۷۰۰۰ دلار را حفظ کند، رشد قیمت آن حداقل تا سطح مقاومت ۲۸۵۰۰ دلار ادامه خواهد داشت.

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و تنها در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است. روند بازار در این هفته می تواند به شدت هیجانی شود، و ارزهای معرفی شده هم می توانند از نظر زمانی، اصلاح خود را ادامه دهند.

تحلیل تکنیکال ارز KAS

رمز ارز KAS در طی هفته های گذشته رشد بسیار خوبی را ثبت کرد، و چندین بار به عنوان ارزسود ده معرفی شده بود. بعد از رشد خیره کننده، وارد اصلاح شده و تا محدوده حمایت ۰.۰۲۲ دلار کاهش قیمت داشته است. در این ناحیه، یک الگوی مثلث متقارن تشکیل شده و همچنین واکنش مثبت خوبی به سطح حمایت مشاهده شده است. بنابراین در صورت خروج الگو از بالا و شکست قوی مقاومت داینامیک، می توانیم انتظار رشد قیمت تا اهداف میدلاین کانال و سقف قبلی را داشته باشیم. مقاومت های مشخص شده، اعداد ۰.۰۳۲ و ۰.۰۴۰ دلار را نشان می دهند. اما این ارز در صورتی که حمایت خود را از دست دهد، می تواند تا حمایت پایین تر در محدوده کف کانال یعنی ناحیه ۰.۰۱۳۳ الی ۰.۰۱۴۰ دلار افت قیمت داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تکنیکال ارز KAS بازه زمانی روزانه امروز 4 اردیبهشت 1402
تحلیل تکنیکال ارز KAS بازه زمانی روزانه امروز ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل تکنیکال ارز ACS

رمز ارز ACS بعد از لیست شدن در چند صرافی، رشد های خوبی داشت و نمودار آن در تایم فریم روزانه در موج اصلاحی می باشد. این ارز در تایم فریم ۴ ساعته داخل یک کانال نزولی و در حال رسیدن به یک سطح حمایتی مناسب در محدوده ۰.۰۰۴۰۷ الی ۰.۰۰۴۸۵ دلار می باشد. در صورت برخورد قیمت به این ناحیه و مشاهده واکنش مثبت و تشکیل الگوهای بازگشتی، می توانیم انتظار رشد خوبی از این ارز در کوتاه مدت داشته باشیم. مقاومت ها و اهدافی که می توانیم روی نمودار در نظر بگیریم، در محدوده های ۰.۰۰۷۷ الی ۰.۰۰۸۰ دلار و محدوده رند ۰.۰۱۰ دلار خواهد بود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تکنیکال ارز ACS بازه زمانی روزانه امروز 4 اردیبهشت 1402
تحلیل تکنیکال ارز ACS بازه زمانی روزانه امروز ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل تکنیکال ارز EGLD

رمز ارز EGLD بعد از یک روند صعودی قوی، وارد اصلاح قیمت شد و تا محدوده حمایت ۳۶ دلار کاهش قیمت داشت. در این محدوده با واکنش مثبت و حمایت خریداران، یک پیوت قوی ساخته شد. مجددا این محدوده حمایت در حال تست شدن می باشد. حمایتی که اکنون در محدوده دقیق تر ۳۷ الی ۳۸.۵ دلار قرار دارد، و در صورت حفظ این سطح، می توانیم انتظار رشد قیمت این ارز را برای کوتاه مدت و میان مدت داشته باشیم. شرایط تغییر روند آن در تایم فریم پایین تر، شکست مقاومت رند ۴۰ دلار می باشد. بنابراین در اینصورت، پولبک ها به سطوح حمایتی می توانند با واکنش مثبت همراه باشند. همچنین اهدافی که برای این ارز در نظر گرفته شده است، در محدوده های ۴۴، ۴۷.۵ و عدد رند ۵۰ دلار خواهد بود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تکنیکال ارز EGLD بازه زمانی روزانه امروز 4 اردیبهشت 1402
تحلیل تکنیکال ارز EGLD بازه زمانی روزانه امروز ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

واچ لیست زوم ارز در تاریخ 21 فروردین 1402
واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۲۱ فروردین ۱۴۰۲

واچ لیست ارز دیجیتال زوم ارز در تاریخ ۲۱ فروردین ۱۴۰۲

با سلام خدمت زوم ارزی های عزیز. این هفته با یک واچ لیست در خدمت شما عزیزان هستیم. با توجه به وضعیت حساس بازار و اصلاح قیمت بیت کوین، در صورتی که بیت کوین در محدوده های مشخص شده واکنش های خوبی داشته باشد، می تواند شرایط مساعد را به بازار برگرداند. در نتیجه احتمال رشد قیمت آلت کوین ها وجود خواهد داشت. باید در معاملات خود مدیریت سرمایه ویژه ای را رعایت کنید. بیت کوین در محدوده حساسی قرار دارد، و چنانچه حمایت محدوده ۲۸۰۰۰ دلار را حفظ کند، رشد قیمت آن حداقل تا سطح مقاومت ۳۰۰۰۰ دلار ادامه خواهد داشت.

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و تنها در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است. روند بازار در این هفته می تواند به شدت هیجانی شود، و ارزهای معرفی شده هم می توانند از نظر زمانی، اصلاح خود را ادامه دهند.

تحلیل تکنیکال ارز STX

رمز ارز STX در ۲۴ ساعت گذشته رشد قابل قبولی را ثبت کرده است، و در لیست ارزهای سود ده قرار گرفته است. این ارز اکنون در موج اصلاحی است، و با توجه به موج های صعودی قوی که در تایم فریم روزانه به ثبت رسانده است، پتانسیل واکنش خوبی به محدوده های حمایت مشخص شده دارد. دو سناریو برای این ارز می توانیم در نظر بگیریم. سناریو اول ادامه روند اصلاحی در تایم روزانه و کاهش قیمت تا محدوده حمایت ۰.۷۰۵ الی ۰.۷۳۵ دلار، که در صورت واکنش مثبت به این محدوده می توانیم انتظار رشد خوبی در آینده نزدیک، از این ارز داشته باشیم.

هدف قیمت این ارز با توجه به سناریو اول، در محدوده رند ۱ دلار در نظر گرفته می شود. اما در سناریو دوم، با توجه به واکنش مثبت به حمایت محدوده ۰.۷۸ الی ۰.۸۹۰ دلار، در صورتی که بازگشت قوی بالای محدوده ۰.۹۳ دلار داشته باشیم، پولبک ها به سمت حمایت می توانند واکنش مثبت داشته باشند. اهداف بالاتر در این سناریو، در قیمت های ۱.۱۷ الی ۱.۲۳ دلار در نظر گرفته می شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تکنیکال ارز STX بازه زمانی روزانه امروز 21 فروردین 1402
تحلیل تکنیکال ارز STX بازه زمانی روزانه امروز ۲۱ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل تکنیکال ارز ۱INCH

رمز ارز ۱INCH در تایم فریم هفتگی از یک حمایت قوی در محدوده ۰.۴۰ دلار بازگشت خوبی داشته، و اکنون در موج اصلاحی می باشد. بازگشت مجدد قیمت و تست دوباره سطح حمایت ۰.۴۰ دلار نیز موفقیت آمیز بوده است. بنابراین پتانسیل رشد قیمت بعد از اصلاح در این ارز وجود دارد. برای این منظور یک حمایت مهم در محدوده ۰.۴۴۶ الی ۰.۴۶۲ دلار برای این ارز در نظر گرفته شده است، که با میدلاین کانال نزولی میان مدت همپوشانی دارد، و حمایت مهمی محسوب می شود. در صورت ادامه موج اصلاح و کاهش قیمت تا این محدوده، می توانیم انتظار واکنش مثبت به حمایت مشخص شده را داشته باشیم. از نظر زمانی، هفته جاری می تواند محدوده پایان اصلاح در نظر گرفته شود. اهدافی که برای این ارز در نظر گرفته شده است، در سقف قبلی، سقف کانال و محدوده مقاومت ۰.۷۴۵ الی ۰.۸۱۶ دلار می باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تکنیکال ارز 1INCH بازه زمانی روزانه امروز 21 فروردین 1402
تحلیل تکنیکال ارز ۱INCH بازه زمانی روزانه امروز ۲۱ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل تکنیکال ارز APT

رمز ارز APT بعد از خروج از کانال نزولی، در حال تکمیل موج اصلاحی خود می باشد. این اصلاح از نظر زمانی هم به محدوده پایان خود نزدیک شده است. با توجه به واکنش های مثبتی که به محدوده حمایت رند ۱۰ دلار مشاهده شده است، تا زمانی که قیمت بالای این محدوده و مخصوصا حمایت ۱۰.۱۹ الی ۱۰.۶۲ دلار باقی بماند، می توانیم انتظار بازگشت به سمت مقاومت های قبلی را داشته باشیم. اهداف مشخص شده برای این ارز در محدوده های ۱۴.۶، ۱۵.۸ و ۱۸ دلار در نظر گرفته شده است. پس تا زمانی که حمایت کف قبلی در محدوده ۹.۸ دلار حفظ شود، انتظار بازگشت و رشد قیمت را داریم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تکنیکال ارز APT بازه زمانی روزانه امروز 21 فروردین 1402
تحلیل تکنیکال ارز APT بازه زمانی روزانه امروز ۲۱ فروردین ۱۴۰۲

واچ لیست زوم ارز در تاریخ 16 فروردین 1402
واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۱۶ فروردین ۱۴۰۲

واچ لیست ارز دیجیتال زوم ارز در تاریخ ۱۶ فروردین ۱۴۰۲

با سلام خدمت زوم ارزی های عزیز. این هفته با یک واچ لیست در خدمت شما عزیزان هستیم. با توجه به وضعیت حساس بازار و اصلاح قیمت بیت کوین، در صورتی که بیت کوین در محدوده های مشخص شده واکنش های خوبی داشته باشد، می تواند شرایط مساعد را به بازار برگرداند. در نتیجه احتمال رشد قیمت آلت کوین ها وجود خواهد داشت. باید در معاملات خود مدیریت سرمایه ویژه ای را رعایت کنید. بیت کوین در محدوده حساسی قرار دارد، و چنانچه حمایت محدوده ۲۸۰۰۰ دلار را حفظ کند، رشد قیمت آن حداقل تا سطح مقاومت ۳۰۰۰۰ دلار ادامه خواهد داشت.

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و تنها در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است. روند بازار در این هفته می تواند به شدت هیجانی شود، و ارزهای معرفی شده هم می توانند از نظر زمانی، اصلاح خود را ادامه دهند.

تحلیل تکنیکال ارز CELO

رمز ارز CELO در ۲۴ ساعت گذشته رشد ۱۲ درصد را ثبت کرده است، و یک مقاومت مهم را در محدوده ۰.۶۷۵ الی ۰.۷۲۵ دلار شکسته و تبدیل به حمایت کرده است. قیمت این ارز در تایم فریم ۱ ساعته وارد موج اصلاحی شده است. در صورتی که در این تایم فریم، کف آخرین کندل صعودی قوی حفظ شود، این ارز پتانسیل رشد بیشتر و شکست مقاومت سقف قبلی خود را خواهد داشت. پس در صورت حفظ این محدوده و مساعد بودن شرایط کلی بازار، می توانیم اهداف مشخص شده روی نمودار را به عنوان اهداف کوتاه مدت و میان مدت در نظر بگیریم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تکنیکال ارز CELO بازه زمانی روزانه امروز 16 فروردین 1402
تحلیل تکنیکال ارز CELO بازه زمانی روزانه امروز ۱۶ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل تکنیکال ارز INJ

رمز ارز INJ در بازه زمانی روزانه روند کاملا صعودی دارد، و به تازگی یک مقاومت مهم در محدوده ۴ الی ۴.۵۰ دلار، پر قدرت شکسته شده و به حمایت تبدیل شده است. پولبک به این محدوده می تواند مجددا با افزایش تقاضا همراه باشد. هدف کوتاه مدت این ارز در محدوده ۷.۵ دلار و هدف میان مدت در محدوده ۱۰ دلار در نظر گرفته شده است.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تکنیکال ارز INJ بازه زمانی روزانه امروز 16 فروردین 1402
تحلیل تکنیکال ارز INJ بازه زمانی روزانه امروز ۱۶ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل تکنیکال ارز DOGE

رمز ارز دوج کوین به دلیل استقبال و رشد فزاینده ای که ثبت کرده، شرایط صعودی خوبی را نشان داده است. این ارز در ۴۸ ساعت گذشته نیز رشد بیش از ۳۰ درصد را ثبت کرده و از الگوی مثلث بزرگی که تشکیل داده بود، خارج شده است. تحلیل ارز دوج کوین امروز به روز رسانی شده و برای بررسی بیشتر این ارز می توانید به صفحه تحلیل دوج کوین مراجعه کنید.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تکنیکال ارز DOGE بازه زمانی روزانه امروز 16 فروردین 1402
تحلیل تکنیکال ارز DOGE بازه زمانی روزانه امروز ۱۶ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل های انجام شده و ارزهای معرفی شده در این واچ لیست صرفا جنبه اطلاع رسانی داشته و مسوولیت هرگونه خرید و فروش به عهده شخص معامله گر می باشد.


واچ لیست ارز دیجیتال زوم ارز در تاریخ ۱۵ اسفند ۱۴۰۱

با سلام خدمت زوم ارزی های عزیز. این هفته با یک واچ لیست در خدمت شما عزیزان هستیم. با توجه به وضعیت حساس بازار و اصلاح قیمت بیت کوین، در صورتی که بیت کوین در محدوده های مشخص شده واکنش های خوبی داشته باشد، می تواند شرایط مساعد را به بازار برگرداند. در نتیجه احتمال رشد قیمت آلت کوین ها وجود خواهد داشت. باید در معاملات خود مدیریت سرمایه ویژه ای را رعایت کنید. بیت کوین در محدوده حساسی قرار دارد، و چنانچه از مقاومت محدوده ۲۱۳۰۰ دلار را حفظ کند، رشد قیمت آن حداقل تا سطح مقاومت ۲۵۰۰۰ دلار ادامه خواهد داشت.

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و تنها در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است. روند بازار در این هفته می تواند به شدت هیجانی شود، و ارزهای معرفی شده هم می توانند از نظر زمانی، اصلاح خود را ادامه دهند.

تحلیل تکنیکال ارز TWT

 رمز ارز TWT در طی ماه هایگذشته روند صعودی پرقدرتی داشته است. به طوری که یک سطح مقاومت مهم در محدوده رند ۱ دلار را پر قدرت شکسته است، و این سطح به حمایت بسیار مهمی تبدیل شده است. قیمت این ارز داخل یک کانال صعودی و نزدیک به محدوده کف کانال می‌باشد. با توجه به اینکه روند این ارز روی محدوده حمایت ۱.۲۱۳ الی ۱.۱۰۸ دلار رنج شده است، تا زمانی که این حمایت توسط خریداران حفظ شود، و فشار فروش احتمالی موجب شکست آن نگردد، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که شرایط صعودی قبلی مجدداً تکرار شود. افزایش حجم معاملات این ارز به نسبت مارکت کپ آن می تواند یکی از نشانه های رشد احتمالی در آینده باشد. در این صورت با شکست مقاومت خط روند نزولی و افزایش فشار خرید، می‌توانیم اهداف مشخص شده روی نمودار را به عنوان اهداف کوتاه مدت و میان مدت در نظر بگیریم. تا زمانی که کف آخرین موج صعودی قوی در محدوده رند ۱ دلار شکسته نشود، پتانسیل رشد این ارز وجود دارد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تکنیکال ارز TWT بازه زمانی روزانه امروز 15 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز TWT بازه زمانی روزانه امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز RUNE

رمز ارز RUNE در یک روند نزولی و داخل یک کانال میان مدت نزولی قرار دارد. در طی دو ماه گذشته فشار خرید خوبی در این ارز مشاهده شد، که در نتیجه آن، روند قیمت در تایم فریم ۴ ساعته صعودی شد. رشد قیمت تا محدوده رند ۲ دلار ادامه داشت، و شاهد اصلاح قیمت این ارز بودیم. با توجه به سطوح واکنشی که در گذشته قیمت به آن واکنش نشان داده است، دو حمایت مهم برای این ارز در نظر گرفته شده است. حمایت اول در محدوده ۱.۴۱۵ الی ۱.۴۶۴ دلار و حمایت دوم در محدوده ۱.۲۸۰ الی ۱.۳۴۳ دلار می‌باشد.

سطح حمایت دوم قدرت بیشتری برای واکنش دارد، و توسط اندیکاتور اسمارت مانی مورد تایید می‌باشد. همچنین شروع حرکت صعودی قوی از این محدوده بوده است. پس در صورتی که بازار شرایط مساعدی به خود بگیرد، می‌توانیم از این محدوده‌ها انتظار واکنش مثبت خوبی داشته باشیم. اهداف در نظر گرفته شده برای این ارز روی نمودار مشخص می‌باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تکنیکال ارز RUNE بازه زمانی روزانه امروز 15 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز RUNE بازه زمانی روزانه امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز DYDX

رمز ارز DYDX در تایم فریم هفتگی روند آن در حال چرخ می‌باشد.، و در طی دو ماه گذشته با فشار خرید بسیار قوی، از مقاومت سقف کانال رنج خود در تایم روزانه خارج شده، و این سطح را که در محدوده ۲.۳۰ الی ۲.۴۰ دلار می‌باشد، به حمایت حمایت تبدیل کرده است. پتانسیل رشد بیشتر این ارز در طی روزها و هفته‌های آینده وجود دارد. اما دو محدوده حمایت مهم برای ارز DYDX روی نمودار مشخص شده است.

با توجه به اینکه قیمت این ارز به حمایت اول خود چند بار واکنش قوی نشان داده و هنوز این سطح شکسته نشده است، محدوده فعلی را می‌توانیم به عنوان ناحیه تقاضای اول و محدوده ۲.۰۲ الی ۲.۱۱ دلار را به عنوان حمایت دوم در نظر بگیریم. سطح حمایت دوم توسط اندیکاتور پیوت پوینت تایید شده است، و در صورت واکنش مثبت از این محدوده می‌توانیم انتظار داشته باشیم که رشد قیمت تا اهداف بالاتر می‌تواند ادامه داشته باشد. مهم‌ترین و اصلی‌ترین هدف این ارز در محدوده ۵ دلار خواهد بود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تکنیکال ارز DYDX بازه زمانی روزانه امروز 15 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز DYDX بازه زمانی روزانه امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۱

واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۲۵ بهمن ۱۴۰۱

با سلام خدمت زوم ارزی های عزیز. این هفته به دلیل اصلاح قیمت بیت کوین و کاهش قیمت آلت کوین ها، واچ لیست ارائه نمی شود. تا زمان تثبیت قیمت بیت کوین روی سطوح حمایت مهم باید منتظر بمانیم. در صورت مساعد شدن شرایط کوتاه مدت بازار، مجددا واچ لیست پیشنهادی به روز رسانی می شود.


واچ لیست زوم ارز در تاریخ 3 بهمن 1401
واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۳ بهمن ۱۴۰۱

واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۳ بهمن ۱۴۰۱

با سلام خدمت زوم ارزی های عزیز. این هفته با یک واچ لیست در خدمت شما عزیزان هستیم. در بسیاری از آلت کوین ها تحرکاتی مشاهده شده است، و در صورتی که در بازار حمایت بیشتری صورت بگیرد، احتمال رشد قیمت آلت کوین ها وجود دارد. باید در معاملات خود مدیریت سرمایه ویژه ای را رعایت کنید. بیت کوین در محدوده حساسی قرار دارد، و چنانچه از مقاومت محدوده ۲۳۰۰۰ دلار عبور کند، رشد قیمت آن حداقل تا سطح مقاومت ۲۶۰۰۰ دلار ادامه خواهد داشت.

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و تنها در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است. واچ لیست هفته گذشته هنوز شرایط لازم برای رشد قیمت را دارا می باشد. بنابراین همچنان می توانید آن ها را زیر نظر داشته باشید.

تحلیل تکنیکال ارز SHIB

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز SHIB در طی هفته های گذشته رشد قیمت ۶۰ درصد را به ثبت رسانده است. قیمت شیبا با برخورد به یک مقاومت مهم در محدوده ۰.۰۰۰۰۱۳ دلار متوقف شده است، و این سطح مقاومت، ناحیه ای است که در تایم فریم روزانه شکست آن موجب تغییر روند شده بود. اما این بار در صورتی که شکسته شود، با توجه به اینکه پتانسیل تشکیل الگوی کف دو قلو در تایم هفتگی ایجاد شده است، شکست این مقاومت می تواند اهداف بالاتری را برای خریداران شیبا فعال کند. یکی از این محدوده ها در قیمت ۰.۰۰۰۰۱۵ دلار و هدف دوم در محدوده ۰.۰۰۰۰۱۸ دلار خواهد بود. در تایم فریم ۴ ساعته یک حمایت مهم در محدوده ۰.۰۰۰۰۱۰۶ الی ۰.۰۰۰۰۱۱۲ دلار در نظر گرفته شده است، که حفظ این محدوده می تواند به ادامه روند صعودی کوتاه مدت کمک بسیار زیادی کند.

تحلیل تکنیکال ارز SHIB بازه زمانی روزانه امروز 3 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز SHIB بازه زمانی روزانه امروز ۳ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز MAGIC

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز MAGIC در چند ساعت گذشته با حمایت خریداران از یک مقاومت مهم در محدوده ۱.۰۹ الی ۱.۱۸ دلار عبور کرده است، و چنانچه حمایت خریداران این ارز ادامه داشته باشد، و قیمت بالای این محدوده تثبیت داشته باشد، انتظار داریم که در هفته جاری ادامه رشد قیمت را تا سطوح مقاومتی بالاتر شاهد باشیم. هدف اول در محدوده ۱.۹۳ الی ۲ دلار و هدف دوم در محدوده ۲.۷ الی ۲.۸ دلار خواهد بود.

تحلیل تکنیکال ارز MAGIC بازه زمانی روزانه امروز 3 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز MAGIC بازه زمانی روزانه امروز ۳ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز GMT

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز GMT در ساعات گذشته رشد قابل توجهی داشته و امروز به عنوان ارز سود ده معرفی شده بود. قیمت این ارز از کانال نزولی میان مدت خارج شده است، و حمایت خریداران موجب ثبت یک کندل صعودی قوی با بدنه بزرگ و بدون سایه بالایی می باشد. البته محل بسته شدن کندل روزانه بسیار مهم می باشد. در صورتی که کندل به همین صور بسته شود، انتظار دارم که فشار خریدر بیشتری روی این ارز شاهد باشیم، و اهدافی که برای آن در محدوده های ۰.۷۳ الی ۰.۷۹ دلار و مقاومت ۱ الی ۱.۰۹ دلار در نظر گرفته شده است، اهداف خریداران کوتاه مدت باشد. همچنین یک حمایت نیز می توانیم برای این ارز در نظر داشته باشیم. محدوده مورد نظر در قیمت ۰.۵۶ الی ۰.۵۷ دلار در نظر گرفته شده است، و حمایت نزدیک تر در محدوده ۰.۶۳ الی ۰.۶۲ دلار قرار دارد. چنانچه قیمت به این ناحیه واکنش مثبت داشته باشد، رشد بیشتر تا سطوح تعیین شده مورد انتظار است.

تحلیل تکنیکال ارز GMT بازه زمانی روزانه امروز 3 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز GMT بازه زمانی روزانه امروز ۳ بهمن ۱۴۰۱

واچ لیست زوم ارز در تاریخ 12 دی 1401
واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۱۲ دی ۱۴۰۱

واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۱۲ دی ۱۴۰۱

با سلام خدمت زوم ارزی های عزیز. این هفته با یک واچ لیست در خدمت شما عزیزان هستیم. در بسیاری از آلت کوین ها تحرکاتی مشاهده شده است، و در صورتی که در بازار حمایت بیشتری صورت بگیرد، احتمال رشد قیمت آلت کوین ها وجود دارد. باید در معاملات خود مدیریت سرمایه ویژه ای را رعایت کنید. بیت کوین در محدوده حساسی قرار دارد، و چنانچه از مقاومت محدوده ۱۶۶۸۰ دلار عبور کند، رشد قیمت آن حداقل تا سطح مقاومت ۱۷۳۰۰ دلار ادامه خواهد داشت.

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و تنها در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است. واچ لیست هفته گذشته هنوز شرایط لازم برای رشد قیمت را دارا می باشد. بنابراین همچنان می توانید آن ها را زیر نظر داشته باشید.

تحلیل تکنیکال ارز DYDX

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز DYDX در طی چند روز گذشته حجم معاملات پایین داشته است، که نشان می دهد نسبت به کف قبلی معاملات کمتری صورت گرفته است. با توجه به اینکه کف قبلی قیمت شکسته شده بود، این واگرایی حجم می تواند نشانه ای مبنی بر شکست فیک حمایت محدوده ۱.۰۳ الی ۱.۱۰ دلار باشد. در این صورت با توجه به ثبت کندل های قوی در تایم روزانه و ۴ ساعته، بعد از پولبک می توانیم انتظار رشد قیمت را تا اهداف مشخص شده روی نمودار داشته باشیم.

لازم به ذکر است که قیمت به یک مقاومت در محدوده ۱.۲۰ الی ۱.۲۲ دلار نزدیک شده است، که با برخورد به این سطح انتظار ورود قیمت به موج اصلاحی را در تایم ۴ ساعته داریم. همچنین در تایم فریم ۱ ساعته قیمت داخل یک کانال صعودی باریک قرار دارد، که حمایت ۱.۱۴ الی ۱.۱۵ دلار دقیقا با کف کانال همپوشانی دارد. شکست این حمایت می تواند قیمت را در تایم بالاتر وارد موج اصلاحی کند. پس به طور کلی حمایتی که در سطح ۱.۱۰ الی ۱.۱۰۸ دلار قرار گرفته است، می تواند ناحیه تقاضای قوی برای رشد قیمت تا اهداف ۱.۲۶ الی ۱.۳۰ دلار باشد. این هدف کوتاه مدت می باشد. اما با شکسته شدن سقف کانال نزولی تایم پایین، انتظار می رود که رشد قیمت تا محدوده ۲ الی ۲.۲۰ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل تکنیکال ارز DYDX بازه زمانی روزانه امروز 12 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز DYDX بازه زمانی روزانه امروز ۱۲ دی ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز MASK

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز MASK در بازه زمانی روزانه در یک روند صعودی قوی قرار گرفته است. این ارز که در موج اصلاحی قرار دارد، به تازگی به یک حمایت در محدوده رند ۲ دلار برخورد کرده و واکنش مثبت به این ناحیه مشاهده شده است. با توجه به واکنش های خوبی که به این سطح مشاهده می شود، و همچنین قدرت بالای موج صعودی قبلی، می توانیم انتظار رشد قیمت را حداقل تا مقاومت ۲.۸۰ دلار داشته باشیم. البته سطوحی که باعث تغییر روند در تایم فریم ۴ ساعته شده است در محدوده های ۲.۷۳ الی ۳ دلار می باشد، و هدف مشخص شده نیز در این ناحیه قرار دارد، که می تواند یکی از اهداف خریداران کوتاه مدت باشد. هدف میان مدت ارز ماسک در محدوده ۶.۵۰ دلار می باشد.

تحلیل تکنیکال ارز MASK بازه زمانی روزانه امروز 12 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز MASK بازه زمانی روزانه امروز ۱۲ دی ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز HOOK

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز HOOK در ۲۴ ساعت گذشته رشد ۱۱ درصد را به ثبت رسانده است. این ارز که ۳۲ روز گذشته در صرافی بایننس لیست شد، رشد خیره کننده ای را ثبت کرد، و بعد از آن وارد موج اصلاحی شد. موج صلاحی اول دقیقا به محدوده ۰.۳۸۲ فیوناچی اصلاحی واکنش مثبت نشان داده است، و اگر قدرت خریدار بتواند قیمت را بالای ۱.۴۵ دلار برساند، می توانیم انتظار داشته باشیم که یک تغییر روند در تایم ۴ ساعته رخ داده است. بنابراین در برگشت و پولبک به حمایت های مشخص شده می توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت تا سطح ۲ الی ۲.۱۰ دلار رشد داشته باشد. نزدیک ترین حمایت به قیمت فعلی در محدوده ۱.۲۱ الی ۱.۲۳ دلار در نظر گرفته شده است. در صورت شکست مقاومت نیز در پولبک می توانیم انتظار رشد بیشتر قیمت را تا هدف مشخص شده داشته باشیم.

تحلیل تکنیکال ارز HOOK بازه زمانی روزانه امروز 12 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز HOOK بازه زمانی روزانه امروز ۱۲ دی ۱۴۰۱

واچ لیست زوم ارز در تاریخ 14 آذر 1401
واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۱۴ آذر ۱۴۰۱

واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۱۴ آذر ۱۴۰۱

با سلام خدمت زوم ارزی های عزیز. این هفته با یک واچ لیست در خدمت شما عزیزان هستیم. هفته گذشته روند بازار صعودی بوده است. در برخی از آلت کوین ها نیز تحرکاتی مشاهده شده است، و در صورتی که در بازار حمایت بیشتری صورت بگیرد، احتمال رشد قیمت آلت کوین ها وجود دارد. باید در معاملات خود مدیریت سرمایه ویژه ای را رعایت کنید. بیت کوین در محدوده حساسی قرار دارد، و چنانچه محدوده حمایتی مهم خود را در قیمت ۱۷۰۰۰ دلار حفظ کند، رشد قیمت آن تا سطح مقاومت ۱۸۵۰۰ دلار ادامه خواهد داشت.

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و تنها در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است. واچ لیست هفته گذشته هنوز شرایط لازم برای رشد قیمت را دارا می باشد. بنابراین همچنان می توانید آن ها را زیر نظر داشته باشید.

تحلیل تکنیکال ارز WAVES

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز WAVES در تایم فریم هفتگی داخل روند نزولی قرار دارد، اما به تازگی قیمت این ارز به یک محدوده حمایت مهم واکنش مثبت نشان داده است. حمایتی که در محدوده ۱.۴۸ الی ۲.۱۰ دلار در نظر گرفته شده است، به دلیل وجود اعداد رند مورد توجه خریداران قرار گفته است. سطح حمایت در نظر گرفته شده پتانسیل وارد کردن قیمت این ارز را به یک کانال رنج بزرگ دارد. برای کوتاه مدت و در تایم فریم های پایین یک حمایت در محدوده ۲.۳۰ الی ۲.۴۰ دلار در نظر گرفته شده است.

در صورت مشاهده نشانه های حمایت در تایم فریم ۱ ساعته می توانیم انتظار داشته باشیم که رشد کوتاه مدت تا اهداف در نظر گرفته شده ادامه داشته باشد. اهدافی که در محدوده های ۲.۶۶ الی ۲.۷۰ دلار و هدف دوم در محدوده ۳.۱۱ الی ۳.۲۰ دلار در نظر گرفته شده است، و می توانند نواحی سیو سود خریداران کوتاه مدت باشند. البته این در شرایطی است که بیت کوین وارد اصلاح نشود، و حرکت صعودی آن ادامه داشته باشد. اما در صورتی که حمایت ارز waves در محدوده مشخص شده شکسته شود، حمایت اصلی در محدوده ۱.۷۲ می تواند با واکنش مثبت همراه باشد.

تحلیل تکنیکال ارز WAVES بازه زمانی روزانه امروز 14 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز WAVES بازه زمانی روزانه امروز ۱۴ آذر ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز XNO

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز XNO که در دو هفته گذشته رشد خیره کننده ای را به ثبت رساند، با ورود به موج اصلاحی دو محدوده حمایت برای آن شناسایی شده است، که احتمال واکنش مثبت قوی بعد از برخورد به این محدوده ها وجود دارد. حمایت اول در محدوده ۰.۷۰۰ دلار قرار دارد، و حمایت دوم در محدوده ۰.۶۲۰ الی ۰.۵۹۰ دلار است، و ناحیه تقاضای قوی برای این ارز محسوب می شود. در صورتی که بیت کوین کاهش قیمت داشته باشد، برخورد قیمت این ارز به این محدوده ها می تواند واکنش مثبت به همراه داشته باشد. به دلیل رنج شدن روند این ارز در موج اصلاحی امکان اصلاح زمانی نیز برای آن وجود دارد. بنابراین می توانید برای هفته آینده نیز این ارز را زیر نظر داشته باشید. اهدافی که برای این ارز در نظر گرفته شده است، در محدوده ۰.۹۳۵ الی ۱.۰۵ دلار می باشد، که با برخورد قیمت به این سطح می توانیم انتظار داشته باشیم خریداران سیو سود داشته باشند.

تحلیل تکنیکال ارز XNO بازه زمانی روزانه امروز 12 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز XNO بازه زمانی روزانه امروز ۱۲ آذر ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز YFI

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز YFI در ۲۴ ساعت گذشته با رشد ۱۰ درصد همراه بوده است. قیمت این ارز در تایم روزانه بین دو ناحیه حمایت مقاومت اصلی و مهم قرار دارد، و می تواند مدتی روند رنجی به خود بگیرد. با توجه به شکست یک مقاومت در محدوده ۷۰۰۰ دلار، قیمت این ارز تا زمانی که بالای این سطح قرار داشته باشد، می تواند تا مقاومت خود در محدوده ۸۵۰۰ دلار رشد داشته باشد. یک حمایت مینور در محدوده ۶۶۴۵ الی ۷۰۸۰ دلار در نظر گرفته شده است. در صورت واکنش منفی قیمت به سقف کانال صعودی خود و کاهش قیمت از این ناحیه می توانیم انتظار واکنش مثبت و ادامه حرکت صعودی را داشته باشیم. تا زمانی که کف کانال صعودی کوتاه مدت در محدوده ۶۵۰۰ دلار شکسته نشود، جهت حرکت قیمت در کوتاه مدت می تواند صعودی باقی بماند.

تحلیل تکنیکال ارز YFI بازه زمانی روزانه امروز 14 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز YFI بازه زمانی روزانه امروز ۱۴ آذر ۱۴۰۱

واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۲ آبان ۱۴۰۱

با سلام خدمت زوم ارزی های عزیز. این هفته با یک واچ لیست در خدمت شما عزیزان هستیم. امیدواریم که واچ لیست قبل به شما کمک کرده باشد. هفته گذشته روند بازار صعودی بوده است. در برخی از آلت کوین ها نیز تحرکاتی مشاهده شده است، و در صورتی که در بازار حمایت بیشتری صورت بگیرد، احتمال رشد قیمت آلت کوین ها وجود دارد. باید در معاملات خود مدیریت سرمایه ویژه ای را رعایت کنید. بیت کوین در محدوده حساسی قرار دارد، و چنانچه محدوده حمایتی مهم خود را در قیمت ۱۹۳۰۰ دلار حفظ کند، رشد قیمت آن تا سطح مقاومت ۲۰۷۰۰ دلار ادامه خواهد داشت.

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و تنها در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است. واچ لیست هفته گذشته هنوز شرایط لازم برای رشد قیمت را دارا می باشد. بنابراین همچنان می توانید آن ها را زیر نظر داشته باشید.

تحلیل تکنیکال ارز APT

بازه زمانی روزانه:

این ارز به تازگی  در تعدادی از صرافی های  معتبر لیست شده است. قیمت این ارز به تازگی از کانال رنج خارج شده است، و موج صعودی در محدوده مقاومت ۱۰ دلار متوقف شده است. قیمت وارد اصلاح شده، و یک الگوی مثلث متقارن را تشکیل داده است، که اگر مثلث از بالا شکسته شود، می توانیم انتظار داشته باشیم رشد این ارز تا محدوده هدف ۱۱ الی ۱۱.۳ دلار ادامه داشته باشد. هدف بعدی در محدوده ۱۳.۵ دلار خواهد بود. در بازه زمانی ۴ ساعته و روزانه قدرت بالای کندل های صعودی نشان می دهد که این حرکت صعودی احتمالا می تواند ادامه داشته باشد. کندل صعودی روز گذشته دقیقا از محدوده ۸.۹۵ دلار باز شده است، و با عبور از سقف کندل قبلی خود، به مقاومت ۱۰ دلار واکنش نشان داده است. به طور کلی در صورتی که حمایت کف کندل قبلی شکسته نشود، می توانیم انتظار ادامه رشد قیمت را داشته باشیم.

تحلیل تکنیکال ارز APT بازه زمانی روزانه امروز 2 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز APT بازه زمانی روزانه امروز ۲ آبان ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز NEO

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز NEO در یک کانال نزولی میان مدت و یک کانال نزولی کوتاه مدت قرار دارد، و به تازگی در طی هفته گذشته رشد خوبی را به ثبت رسانده است. حمایت خریداران در روز قبل باعث شکسته شدن مقاومت محدوده ۸ الی ۸.۳۰ دلار، و تثبیت قیمت بالای این محدوده شده است. با شکست این مقاومت، پتانسیل صعودی شدن روند در تایم فریم ۴ ساعته به وجود آمده است. در صورتی که برای ساعات و روزهای آینده حمایت مورد نظر حفظ شود، می توانیم انتظار داشته باشیم که رشد قیمت آن تا اهداف بالاتری در قیمت های ۹، ۹.۵۵ و ۱۰ دلار ادامه داشته باشد. کندل روز قبل از مقاومت اندیکاتور EMA نیز عبور کرده است، که می تواند یکی دیگر از نشانه های حمایت خریداران باشد. حجم معاملات نیز برای شکست این مقاومت کافی بوده است. اما هنوز نیاز به تثبیت قیمت دارد، که در کندل های ۴ ساعته می توانید تایید بگیرید، و در صورت تایید حمایت، ادامه رشد قیمت مورد انتظار می باشد.

تحلیل تکنیکال ارز NEO بازه زمانی روزانه امروز 2 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز NEO بازه زمانی روزانه امروز ۲ آبان ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز LUNC

بازه زمانی روزانه:

رزم ارز LUNC در بازه زمانی روزانه ما بین دو محدوده حمایت مقاومت قرار گرفته است، و روند آن بین این دو محدوده رنج می باشد. تلاش هایی از سوی خریداران برای شکست مقاومت صورت گرفته است، و حجم معاملات این ارز در حال افزایش می باشد. در صورتی که در این هفته این اتفاق رخ دهد، می توانیم انتظار داشنته باشیم که رشد قیمت این ارز تا محدوده های مقاومت ۰.۰۰۰۳۱ الی ۰.۰۰۰۳۳ دلار ادامه داشته باشد. روی اندیکاتور RSI  واگرایی مخفی منفی مشاهده می شود، و نشنا می دهد که محدوده های حمایت فعلی می توانند ناحیه برگشت خوبی برای ادامه رشد قیمت لونا کلاسیک باشند.

تحلیل تکنیکال ارز LUNC بازه زمانی روزانه امروز 2 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز LUNC بازه زمانی روزانه امروز ۲ آبان ۱۴۰۱

لازم به ذکر است که ارزهای بررسی شده در شرایطی معتبر خواهد بود که بازار شرایط مساعد خود را، و همچنین بیت کوین حمایت فعلی خود را در محدوده ۱۹۳۰۰ دلار حفظ کند، و مجددا فشار فروشی نداشته باشد.


واچ لیست زوم ارز در تاریخ 25 مهر 1401
واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۲۵ مهر ۱۴۰۱

واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۲۵ مهر ۱۴۰۱

با سلام خدمت زوم ارزی های عزیز. این هفته با یک واچ لیست در خدمت شما عزیزان هستیم. امیدواریم که واچ لیست قبل به شما کمک کرده باشد. هفته گذشته روند بازار صعودی بوده است. در برخی از آلت کوین ها نیز تحرکاتی مشاهده شده است، و در صورتی که در بازار حمایت بیشتری صورت بگیرد، احتمال رشد قیمت آلت کوین ها وجود دارد. باید در معاملات خود مدیریت سرمایه ویژه ای را رعایت کنید. بیت کوین در محدوده حساسی قرار دارد، و چنانچه محدوده حمایتی مهم خود را در قیمت ۱۹۰۰۰ دلار حفظ کند، رشد قیمت آن تا سطح مقاومت ۲۰۷۰۰ دلار ادامه خواهد داشت.

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و تنها در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است. واچ لیست هفته گذشته هنوز شرایط لازم برای رشد قیمت را دارا می باشد. بنابراین همچنان می توانید آن ها را زیر نظر داشته باشید.

تحلیل تکنیکال ارز LDO

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز LDO در طی هفته های گذشته وارد موج اصلاحی شد. قیمت این ارز تا نزدیک محدوده رند حمایتی ۱ دلار کاهش داشت. اما واکنش مثبت به قیمت ۱.۱۱۱ دلار، رشد ۴۰ درصدی را به ثبت رسانده است. نکته ای که وجود دارد این است که ترکیب چند ابزار فیبوناچی اصلاحی محدوده های حمایت ۱.۱۰ الی ۱.۱۶ دلار را به عنوان ناحیه واکنشی شناسایی کرده است، و این محدوده ها، دقیقا ۵۰ درصد موج اصلی در تایم فریم هفتگی می باشند.

برای قیمت یک کانال نزولی کوتاه مدت در نظر گرفته شده است، اما نکته مثبت، شکست آخرین سقف در روند نزولی در تایسم فریم ۴ ساعته می باشد. بنابراین محدوده میدلاین کانال در قیمت ۱.۲۶ الی ۱.۳۵ دلار می تواند حمایت خوبی برای رشد مجدد قیمت توسط خریداران باشد. البته در صورتی بیت کوین از مقاومت مهم خود در محدوده ۱۹۶۰۰ الی ۱۹۸۰۰ دلار عبور کند، یک حمایت دیگر نیز در محدوده ۱.۴۴ الی ۱.۴۵ دلار برای LDO در نظر گرفته شده است، که می توانیم انتظار واکنش مثبت از این محدوده را در صورت ادامه حمایت ها داشته باشیم.

تحلیل تکنیکال ارز LDO بازه زمانی روزانه امروز 25 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز LDO بازه زمانی روزانه امروز ۲۵ مهر ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز ANKR

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز ANKR در بازه زمانی هفتگی روی یک محدوده حمایت بسیار قوی قرار گرفته است. حمایتی که در قیمت ۰.۲۶۵ الی ۰.۲۲۴ دلار می باشد، و بارها با واکنش مثبت همراه بوده است. در ۲۴ ساعت گذشته، حمایت خریداران و افزایش شدید تقاضا روی این ارز، موجب شد تا یک مقاومت داینامیک به سمت بالا شکسته شود. کندل روزانه هنوز بسته نشده است، و برای تایید شکست نیاز به بسته شدن کندل می باشد. با توجه به فشار خرد بالا، چند محدوده حمایت مهم روی نمودار در نظر گرفته شود. در صورتی که کلوز کندل روزانه بالای محدوده ۰.۳۲ دلار باشد، احتمال اینکه پایان موج اصلاحی در محدوده حمایت ۰.۲۹۵ دلار باشد، بیشتر می شود. اما اگر کلوز کندل زیر این محدوده باشد، موج اصلاحی می تواند تا محدوده ۰.۲۸۰ دلار کاهش داشته باشد. حمایت قوی تری از این محدوده مورد انتظار است. نمودار قیمت این ارز بر حسب بیت کوین هم شرایط مثبتی دارد، که در صورت پولبک می توان انتظار داشت که رشد قیمت تا محدوده ۰.۴۰ دلار ادامه پیدا کند.

تحلیل تکنیکال ارز ANKR بازه زمانی روزانه امروز 26 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز ANKR بازه زمانی روزانه امروز ۲۶ مهر ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز ENS

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز ENS در طی روزهای گذشته رشد خوبی را به ثبت رسانده است. در ۲۴ ساعت گذشته یک محدوده مقاومت در قیمت ۱۸ دلار به حمایت تبدیل شده است، و قیمت این ارز هم در یک کانال صعودی قرار دارد. توقف و واکنش به محدوده سقف کانال صعودی کوتاه مدت موجب برگشت و ورود قیمت به موج اصلاحی شده است. دو حمایت برای این ارز در نظر گرفته شده است، که محدوده حمایت دوم احتمال واکنش مثبت قوی تری دارد. حمایت اول در محدوده ۱۷.۳ الی ۱۷.۷ دلار و حمایت دوم در محدوده ۱۵.۸ الی ۱۶.۲ دلار که در کف کانال صعودی قرار دارد، و می تواند از این محدوده یک تلاش دیگر حداقل برای تست مجددا سطح مقاومت ۲۰ دلار صورت بگیرد. در صورت واکنش منثبت به این حمایت ها، می توانیم انتظار رشد قیمت را تا محدوده ۲۳ دلار داشته باشیم.

تحلیل تکنیکال ارز ENS بازه زمانی روزانه امروز 26 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز ENS بازه زمانی روزانه امروز ۲۶ مهر ۱۴۰۱

واچ لیست زوم ارز در تاریخ 18 مهر 1401
واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۱۸ مهر ۱۴۰۱

واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۱۸ مهر ۱۴۰۱

با سلام خدمت زوم ارزی های عزیز. این هفته با یک واچ لیست در خدمت شما عزیزان هستیم. امیدواریم که واچ لیست قبل به شما کمک کرده باشد. هفته گذشته روند بازار رنج بوده است. در برخی از آلت کوین ها نیز تحرکاتی مشاهده شده است، و در صورتی که ریزشی در بازار نداشته باشیم، احتمال رشد قیمت آلت کوین ها وجود دارد. باید در معاملات خود مدیریت سرمایه ویژه ای را رعایت کنید. بیت کوین در محدوده حساسی قرار دارد، و چنانچه محدوده حمایتی مهم خود را در قیمت ۱۹۰۰۰ دلار حفظ کند، رشد قیمت آن تا سطح مقاومت ۲۰۷۰۰ دلار ادامه خواهد داشت.

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و تنها در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است. واچ لیست هفته گذشته هنوز شرایط لازم برای رشد قیمت را دارا می باشد. بنابراین همچنان می توانید آن ها را زیر نظر داشته باشید.

تحلیل تکنیکال ارز OP

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز OP در بازه زمانی روزانه روی یک ناحیه حمایتی بسیار مهم در محدوده ۰.۷۴۶ الی ۰.۸۳۰ دلار قرار گرفته است. آخرین کندل های روزانه روی این محدوده به شدت رنج شده اند، و چندین نشانه برگشت احتمالی قیمت روی نمودار مشاهد شده است. اولین نشانه تشکیل الگوی کنج نزولی در تایم فریم روزانه می باشد، که در صورت شکست و تایید الگو می توان اهداف میان مدت مشخص شده روی نمودار را برای آن در نظر گرفت. نشانه دوم واگرایی حجم معاملات می باشد.

نکته ای که وجود دارد این است که به دلیل ضعف در حرکت صعودی، احتمال شکست فیک این سطح حمایت هم وجود دارد. لذا تا زمانی که خط روند نزولی، یا سقف الگوی کنج شکسته نشود، باید منتظر ماند. دو محدوده حمایت ۰.۷۹۰ و ۰.۷۶۰ دلار، نواحی واکنش قوی برای این ارز در نظر گرفته شده است، که از این محودده ها انتظار حمایت خوبی را داریم. اهداف میان مدت این ارز در محدوده های ۱.۰۶، ۱.۳۵ و ۱.۴۷ دلار در نظر گرفته شده است.

تحلیل تکنیکال ارز OP بازه زمانی روزانه امروز 18 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز OP بازه زمانی روزانه امروز ۱۸ مهر ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز MKR

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز MKR در هفته گذشته با رشد ۲۸ درصد همراه بوده است، که بیش از نیمی از رشد آن مربوط به روز قبل بوده است. در بازه زمانی روزانه و هفتگی روند این ارز نزولی بود، و بعد از برخورد به حمایت محدوده ۶۰۰ دلار، واکنش بسیار خوبی از این ارز مشاهده شد. رشد بیش از ۱۰۰ درصدی قیمت این ارز تا محدوده مقاومت ۱۱۱۷ الی ۱۲۲۰ دلار ادامه پیدا کرد. اما در این محدوده خریداران زیادی سیو سود انجام دادند، و فشار فروش افزایش پیدا کرد. یک خط روند نزولی روی نمودار پر قدرت شکسته شده است، و قیمت می تواند بعد از پولبک به این خط روند، مجددا رشد داشته باشد. دو محدوده حمایت برای این ارز در نظر گرفته شده است.

حمایت اول با توجه به اینکه احتمال رشد مجدد قیمت و تست سطح مقاومت وجود دارد، در محدوده ۸۰۰ الی ۸۶۰ دلار در نظر گرفته شده است، که برای این هفته می توان در نظر گرفت، و در بازه زمانی ۴ ساعته در صورت مشاهده نشانه های حمایت می توان از این محدوده کمک گرفت. اما حمایت دوم در صورتی است که فشار فروش در بازار افزایش پیدا کند، و حمایت اول شکسته شود، احتمال واکنش قوی تری از این محدوده به خصوص در قیمت ۷۰۰ الی ۷۱۰ دلار داریم. در تایم فریم ۴ ساعته روند قیمت با احتمال بالایی می تواند رنج شود، و اگر الگوی مثلث صعودی تشکیل دهد، می توان شکست الگو را از بالا تا اهداف مشخص شده برای ادامه روند در نظر گرفت.

تحلیل تکنیکال ارز MKR بازه زمانی روزانه امروز 18 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز MKR بازه زمانی روزانه امروز ۱۸ مهر ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز HIVE

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز HIVE در بازه زمانی ۴ ساعته در یک روند رنج قرار دارد. این ارز که از محدوده حمایت ۰.۴۶۰ الی ۰.۵۰۰ دلار یک حرکت صعودی قوی را به ثبت رسانده است، در ۲۴ ساعت گذشته با تلاش خریداران در حال تثبیت قیمت بالای محدوده ۰.۵۲ الی ۰.۵۴ دلار می باشد. درصورتی که فشار فروش در بازار حذف شود، باری این ارز می توانیم یک تلاش دیگر از سوی خریداران را تا محدوده مقاومت ۰.۶۶۰ الی ۰.۷۰۰ دلار انتظار داشته باشیم. خط روند صعودی برای ارز HIVE در نظر گرفته شده است، و تا زمانی که این حمایت حفظ شود، جهت حرکت قیمت می تواند صعودی باشد.

تحلیل تکنیکال ارز HIVE بازه زمانی روزانه امروز 18 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز HIVE بازه زمانی روزانه امروز ۱۸ مهر ۱۴۰۱

واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۲۷ شهریور ۱۴۰۱

همراهان عزیز زوم ارز سلام.

هفته گذشته به دلیل احتمالی که برای ریزش بازار داشت، واچ لیست هفتگی زوم ارز آپدیت نشد. در این هفته با توجه به شرایط حساس بازار، در صورتی که احتمال روند صعودی کوتاه مدت وجود داشته باشد، آپدیت واچ لیست انجام خواهد شد.


واچ لیست زوم ارز در تاریخ 14 شهریور 1401
واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۱۴ شهریور ۱۴۰۱

واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۱۴ شهریور ۱۴۰۱

با سلام خدمت زوم ارزی های عزیز. این هفته با یک واچ لیست در خدمت شما عزیزان هستیم. امیدواریم که واچ لیست قبل به شما کمک کرده باشد. هفته گذشته روند بازار به شدت رنج بوده است. در برخی از آلت کوین ها نیز تحرکاتی مشاهده شده است، و در صورتی که ریزشی در بازار نداشته باشیم، احتمال رشد قیمت آلت کوین ها وجود دارد. باید در معاملات خود مدیریت سرمایه ویژه ای را رعایت کنید. بیت کوین در محدوده حساسی قرار دارد، و چنانچه محدوده حمایتی مهم خود را در قیمت ۲۰۰۰۰ دلار حفظ کند، رشد قیمت آن تا سطح مقاومت ۲۰۸۰۰ دلار ادامه خواهد داشت.

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و تنها در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است. واچ لیست هفته گذشته هنوز شرایط لازم برای رشد قیمت را دارا می باشد. بنابراین همچنان می توانید آن ها را زیر نظر داشته باشید.

تحلیل تکنیکال ارز RVN

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز ریون کوین RVN در ۲۴ ساعت گذشته با رشد ۳۰ درصد همراه بوده است. حجم معاملات انجام شده روی این ارز در روز قبل، بیش از سه برابر میانگین سی روز گذشته بوده است. حرکت صعودی قبلی موجب شکست یک مقاومت در سقف قبلی شده است، در بازه های زمانی کوچک، روی نمودار یک الگوی کنج نزولی تشکیل شده است، و کندل های ۴ ساعته نشانه ضعف در حرکت نزولی دارند.

در صورتی که سطح حمایت فعلی در محدوده ۰.۳۲ دلار حفظ شود، در صورتی که شاهد حفظ حمایت محدوده ۰.۰۳۱۱۳ الی ۰.۰۳۱۶۰ دلار باشیم، انتظار داریم که مجددا یک تلاش دیگر از سوی خریداران برای حرکت صعودی به سمت سقف قبلی مشاهده شود. در صورتی که بازار ریزش نداشته باشد، اهدافی که برای ارز RVN مشخص شده است، در محدوده های ۰.۰۳۶۵، ۰.۴۱۰ الی ۰.۰۴۳۰ دلار، و هدف میان مدت در محدوده ۰.۰۵۵۰ دلار می باشد. توجه داشته باشید که قبل از حرکت صعودی مجدد، احتمال رنج شدن روند در تایم فریم ۴ ساعته وجود دارد.

تحلیل تکنیکال ارز RVN بازه زمانی روزانه امروز 14 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز RVN بازه زمانی روزانه امروز ۱۴ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز EOS

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز EOS در طی هفته های گذشته روند صعودی خوبی را پشت سر گذاشته است. قیمت ایاس بعد از شکست فیک محدوده حمایت ۱.۴۰ دلار، مجددا با حمایت خوب خریداران بالای این سطح برگشته است. محدوده ۱.۳۶ الی ۱.۴۰ دلار برای ارز ایاس یک ناحیه عرضه و تقاضای قوی می باشد، که مربوط به بازه زمانی روزانه است، و تا زمانی که قیمت بالای این ناحیه قرار گرفته باشد، روند قیمت می تواند بین این حمایت و مقاومت محدوده ۲ دلار رنج باشد.

به دلیل اینکه شروع یک ریزشی شدید از محدوده مقاومت ۱.۷۵ الی ۲ دلار بوده است، این ناحیه نیز به یک مقاومت بسیار قوی تبدیل شده است، که در برخورد اول قیمت به این محدوده، واکنش شدیدی مشاهده شده است. بنابراین در صورتی که فشار فروش شدیدی در بازار مشاهده نشود، ایاس این پتانسیل را دارد که تا سقف قبلی به حرکت صعودی خود ادامه دهد. برای هفته جاری در تایم فریم ۴ ساعته می توان به دنبال نشانه های حمایت خریداران در محدوده مشخص شده بود.

تحلیل تکنیکال ارز EOS بازه زمانی روزانه امروز 14 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز EOS بازه زمانی روزانه امروز ۱۴ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز BTCST

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز BTCST که در ماه گذشته به عنوان ارز سود ده معرفی شده بود، بعد از ورود به موج اصلاحی در تایم فریم روزانه، اکنون به محدوده شروع موج صعودی خود رسیده است. حمایتی که در محدوده ۱۰.۴۰ الی ۱۰ دلار قرار گرفته است، تا کنون مانع از ریزش بیشتر قیمت شده است. اما هنوز واکنش های خوبی از این محدوده مشاهده نشده است. دو حمایت دیگر که در محدوده ۸.۸۰ و ۸.۱۵ دلار قرار دارند، در صورت برخورد قیمت به این نواحی پتانسیل واکنش مثبت قوی تری دارند.

در بازه زمانی ۴ ساعته می توان با در نظر گرفتن یک خط روند نزولی، در انتظار شکست این مقاومت داینامیک بود. در این صورت، بعد از شکست و تثبیت قیمت بالای محدوده ۱۰.۸۰ الی ۱۱ دلار، در صورتی که حجم معاملات بالایی به ثبت برسد، می توانیم انتظار یک پولبک به خط روند داشته باشیم. همچنین پتانسیل رشد قیمت برای کوتاه مدت فراهم خواهد شد. اما اگر حمایت فعلی شکسته شود، دو حمایت دیگر را می توانید برای هفته جاری زیر نظر داشته باشید. هدف قیمت در صورت واکنش مثبت، می تواند در محدوده ۱۴ و ۱۶ دلار باشد.

تحلیل تکنیکال ارز BTCST بازه زمانی روزانه امروز 14 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز BTCST بازه زمانی روزانه امروز ۱۴ شهریور ۱۴۰۱

واچ لیست زوم ارز در تاریخ 7 شهریور 1401
واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۷ شهریور ۱۴۰۱

واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۷ شهریور ۱۴۰۱

با سلام خدمت زوم ارزی های عزیز. این هفته با یک واچ لیست در خدمت شما عزیزان هستیم. امیدواریم که واچ لیست قبل به شما کمک کرده باشد. این هفته روند بازار با فشار فروش در برخی از آلت کوین ها شدید بوده است. باید در معاملات خود مدیریت سرمایه ویژه ای را رعایت کنید. بیت کوین در محدوده حساسی قرار دارد، و چنانچه محدوده حمایتی مهم خود را در قیمت ۲۰۰۰۰ دلار حفظ کند، رشد قیمت آن تا سطح مقاومت ۲۰۸۰۰ دلار ادامه خواهد داشت.

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و تنها در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است. واچ لیست هفته گذشته هنوز شرایط لازم برای رشد قیمت را دارا می باشد. بنابراین همچنان می توانید آن ها را زیر نظر داشته باشید.

تحلیل تکنیکال ارز BLZ

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز BLZ در طی هفته گذشته تلاش خوبی از طرف خریداران این ارز انجام شده است. قیمت با توجه به اینکه از یک محددوه حمایت مهم رشد بسیار خوبی را شروع کرده است، مجددا پتانسیل رشد تا محدوده مقاومت قبلی را دارد. اما توجه داشته باشید که این ارز به دلیل فشار فروش سنگین نیاز به رنج زدن در محدوده فعلی دارد. بنابراین دو حمایت برای این ارز در نظر گرفته شده است. حمایت اول در محدوده ۰.۱۰۰ الی ۰.۱۰۵ دلار قرار گرفته است، که قیمت فعلی روی این ناحیه قرار دارد، و حمایت دوم در محدوده ۰.۷۴۵ الی ۰.۷۳۵ دلار در نظر گرفته شده است، که انتظار واکنش مثبت از این محدوده ها و برگشت قیمت به سمت مقاومت سقف قبلی را برای روزهای آینده داریم. در تایم فریم ۱ ساعته نیز می توانیم یک کانال نزولی در نظر بگیریم، که قیمت می تواند داخل این کانال به سمت محدوده های حمایت مورد نظر حرکت کند. در نهایت با شکست کانال نزولی، می توانیم تاییدیه قوی تری برای رشد قیمت دریافت کنیم.

تحلیل تکنیکال ارز BLZ بازه زمانی روزانه امروز 7 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز BLZ بازه زمانی روزانه امروز ۷ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز OP

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز OP در تایم فریم هفتگی روی یک سطح حمایت بسیار قوی در محدوده ۱.۰۳۰ الی ۰.۹۱۰ دلار قرار گرفته است. در بازه زمانی هفتگی روند قیمت صعودی است. در بازه زمانی ۴ ساعته نیز حجم معاملات بالایی در حال انجام می باشد. محدوده حمایت مورد نظر با توجه به این تلاش خریداران، در صورتی که مجددا تست شود، با مشاهده نشانه های حمایت، می توانیم انتظار داشته باشیم که رشد قیمت حداقل تا محدوده مقاومت ۱.۳۴۵ الی ۱.۴۱۰ دلار ادامه داشته باشد. یک مقاومت مینور در محدوده ۱.۱۵۰ الی ۱.۱۶۵ دلار روی نمودار در نظر گرفته شده است.، که احتمال واکنش منفی به این محدوده وجود دارد. بنابراین در برگشت به سمت حمایت اصلی، و در صورت مساعد بودن شرایط بازار می توانیم انتظار رشد قیمت را داشته باشیم.

تحلیل تکنیکال ارز OP بازه زمانی روزانه امروز 7 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز OP بازه زمانی روزانه امروز ۷ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز IMX

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز IMX در بازه زمانی روزانه داخل یک روند رنج و در تایم فریم ۴ ساعته نیز روند رنجی دارد. قیمت این ارز مدتی است که روی محدوده حمایت ۰.۷۵۰ الی ۰.۷۸۰ دلار قرار گرفته است، و با توجه به کندل صعودی امروز، در صورتی که قیمت بالای محدوده ۰.۸۰ دلار تثبیت داشته باشد، احتمال برگشت قیمت تا سقف قبلی برای روزهای آینده پیش بینی می شود. در بازه زمانی ۱ ساعته نیز یک کانال نزولی روی نمودار می توان در نظر گرفت. و در صورت شکست سقف کانال نزولی، بعد از کاهش مومنتوم منفی، می توانیم انتظار شرایط مساعدی را داشته باشیم.

اما اگر حمایت فعلی مجددا تبدیل به مقاومت شود، محدوده قیمتی ۰.۷۱۰ الی ۰.۷۳۰ دلار در کف کانال صعودی بزرگتر می تواند حمایت قوی تری نشان دهد. پیشنهاد می شود در انتظار مساعد شدن شرایط بازار و تثبیت بیت کوین روی سطح حمایت خود باشید.

تحلیل تکنیکال ارز IMX بازه زمانی روزانه امروز 7 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز IMX بازه زمانی روزانه امروز ۷ شهریور ۱۴۰۱

واچ لیست زوم ارز در تاریخ 31 مرداد 1401
واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۳۱ مرداد ۱۴۰۱

واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۳۱ مرداد ۱۴۰۱

با سلام خدمت زوم ارزی های عزیز. این هفته با یک واچ لیست در خدمت شما عزیزان هستیم. امیدواریم که واچ لیست قبل به شما کمک کرده باشد. این هفته روند بازار با فشار فروش در برخی از آلت کوین ها شدید بوده است. باید در معاملات خود مدیریت سرمایه ویژه ای را رعایت کنید. بیت کوین در محدوده حساسی قرار دارد، و چنانچه محدوده حمایتی مهم خود را در قیمت ۲۱۰۰۰ الی ۲۱۵۰۰ دلار حفظ کند، رشد قیمت آن تا سطح مقاومت اول ۲۳۰۰۰ و مقاومت بعدی ۲۴۰۰۰ دلار ادامه خواهد داشت.

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و تنها در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است.

تحلیل تکنیکال ارز BOND

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز  BOND روی یک سطح حمایت بسیار قوی در محدوده ۵.۶۴ الی ۶.۵۲ دلار قرار گرفته است، و دو روز گذشته با واکنش مثبت به این محدوده رشد خوبی داشت. در صورت افزایش حجم معاملات، پتانسیل رشد قیمت خوبی از این ناحیه مورد انتظار می باشد. در صورت شکست مقاومت ۷.۶۵ دلار نیز می توانیم انتظار داشته باشیم که حرکت صعودی مجددا انجام شود. حجم معاملات روز گذشته نیز بالا بوده است.

اما برای ادامه رشد قیمت نیاز به تایید حجم معاملات می باشد. یک خط روند نزولی نیز روی موج های اصلاحی رسم شده است، که در صورت شکسته شدن می تواند نشانه رشد قیمت باشد. نکته دیگری که وجود دارد، این است که این ارز به دلیل فشار فروشی که داشته، امکان ورود به یک روند رنج برای آن فراهم شده است. اما به طور کلی روی سطح حمایت فوق انتظار واکنش مثبتی از این ارز داریم، که می تواند برای هفته جاری و هفته آینده زیر نظر گرفته شود.

تحلیل تکنیکال ارز BOND بازه زمانی روزانه امروز 31 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز BOND بازه زمانی روزانه امروز ۳۱ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز EOS

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز EOS با شکست یک مقاومت مهم در محدوده ۱.۴۰ الی ۱.۴۵ دلار، به سقف کانال نزولی بلند مدت برخورد کرده و به قیمت ۱.۸۰ الی ۱.۷۵ دلار واکنش منفی نشان داده است. با توجه به این حرکت صعودی قوی، می توان یک خط روند صعودی در نظر گرفت. تا زمانی که این خط روند صعودی حفظ شود، پتانسیل شکست سقف کانال نزولی وجود دارد. به دلیل قدرت بالای خریدار، مجددا در صورت اصلاح قیمت مجددا انتظار برخورد دوم برای تست شکست این مقاومت را داریم.

تحلیل تکنیکال ارز EOS بازه زمانی روزانه امروز 31 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز EOS بازه زمانی روزانه امروز ۳۱ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز RLC

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز RLC در هفته های گذشته رشد قیمت خوبی را به ثبت رسانده است، و مومنتوم حرکتی آن در تایم فریم روزانه صعودی می باشد. قیمت این ارز در زمان نگارش این تحلیل در محدوده ۱.۲۵ دلار در حال معامله شدن می باشد. این ارز در یک کانال صعودی میان مدت قرار گرفته است، و حمایتی که برای آن در نظر گرفته شده است، در کف این کانال صعودی و در محدوده ۱.۱۰ الی ۱.۱۳ دلار قرار دارد. در صورتی که بیت کوین روی سطوح حمایتی خود باقی بماند، می توانیم انتظار داشته باشیم که در این هفته و هفته آینده شاهد رشد خوبی از ارز RLC باشیم. محدوده های هدف این ارز در قیمت ۱.۶۳ و ۲ دلار می باشد.

تحلیل تکنیکال ارز RLC بازه زمانی روزانه امروز 31 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز RLC بازه زمانی روزانه امروز ۳۱ مرداد ۱۴۰۱

واچ لیست زوم ارز در تاریخ 3 مرداد 1401
واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۳ مرداد ۱۴۰۱

واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۳ مرداد ۱۴۰۱

با سلام خدمت زوم ارزی های عزیز. این هفته با یک واچ لیست در خدمت شما عزیزان هستیم. امیدواریم که واچ لیست قبل به شما کمک کرده باشد. این هفته روند بازار با فشار فروش در برخی از آلت کوین ها شدید بوده است. باید در معاملات خود مدیریت سرمایه ویژه ای را رعایت کنید. بیت کوین در محدوده حساسی قرار دارد، و چنانچه محدوده حمایتی مهم خود را در قیمت ۲۱۰۰۰ الی ۲۱۵۰۰ دلار حفظ کند، رشد قیمت آن تا سطح مقاومت اول ۲۳۰۰۰ و مقاومت بعدی ۲۴۰۰۰ دلار ادامه خواهد داشت.

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و تنها در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است.

تحلیل تکنیکال ارز AVAX

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز AVAX در چند روز گذشته با برخوردی که به مقاومت محدوده ۲۶ دلار داشته است، با واکنش منفی همراه بود. با توجه به اینکه روند قیمت در تایم فریم ۴ ساعته از حالت نزولی خارج شده بود، و در تایم روزانه اصلاح عیمقی را شاهد بوده ایم، حمایتی که برای آواکس در نظر گرفته شده است، در محدوده ۱۸.۸۶ الی ۱۹.۴۳ دلار بوده و در صورتی که به این محدوده برخوردی را شاهد باشیم، می توانیم انتظار رشد قیمت را داشته باشیم.

این سطح یکی از محدوده های حمایتی واکنشی است، و در صورتی که بیت کوین ریزش شدیدی نداشته باشد، اهداف قیمت برای شروع یک حرکت صعودی در محدوده های ۳۴ الی ۳۸ دلار می باشد. ابر کومو اندیکاتور ایچیموکو نیز محدوده حمایت فعلی را در تایم فریم ۴ ساعته تایید می کند.

تحلیل تکنیکال ارز AVAX بازه زمانی روزانه امروز 3 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز AVAX بازه زمانی روزانه امروز ۳ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز YFII

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز YFII که در اوایل ماه گذشته به عنوان ارز سود ده معرفی شده بود، بعد از رشد خیره کننده خود وارد یک موج اصلاحی شد، و تا محدوده حمایت ۱۰۰۰ دلار کاهش داشت. سپس در این محدوده ها با حمایت خریداران و افزایش تقاضا مجددا رشد خیره کننده ای را به ثبت رسانده است. البته لگ دوم صعودی این ارز با شتاب بالایی همراه نبوده است، اما در طول یک ماه رشد ۱۰۰ درصد را به همراه داشته است. این رشد قیمت تا امروز ادامه داشته است، و قیمت با برخورد به یک ناحیه عرضه مهم واکنش منفی نشان داده است.

محدوده ای که در قیمت ۲۲۴۷ الی ۲۴۱۰ دلار قرار دارد، می تواند با واکنش منفی همراه باشد. و از طرف دیگر محدوده حمایتی که برای این ارز به عنوان ناحیه واکنش مثبت در نظر گرفته شده است، در قیمت ۱۱۶۰ الی ۱۰۷۰ دلار می باشد. و در صورت برخورد قیمت به این ناحیه و مساعد بوند شرایط کوتاه مدت بازار، انتظار داریم که مجددا خریداران حمایت های خود را تا محدوده مقاومت ۲۰۰۰ دلار داشته باشند. توجه داشته باشید که مقاومت اصلی در قیمت ۲۴۶۰ الی ۲۷۰۰ دلار قرار گرفته است، و از این ناحیه شاهد یک واکنش جدی خواهیم بود.

تحلیل تکنیکال ارز YFII بازه زمانی روزانه امروز 3 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز YFII بازه زمانی روزانه امروز ۳ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز BTG

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز  BTGبا توجه به رشد خوبی که در روزهای گذشته به ثبت رسانده است، روند آن در تایم فریم ۴ ساعته صعودی شده است. این ارز بعد رشد خوبی که داشت، به مقاومت خود در محدوده ۲۵ دلار واکنش شدیدی نشان داده است. اما پتانسیل یک حرکت صعودی دیگر در صورت حمایت شدن در محدوده ۱۷.۶۷ الی ۱۹.۲۵ دلار وجود دارد. همچنین یک خط روند صعودی نیز به عنوان حمایت داینامیک عمل می کند، که می تواند در محدوده حمایت ذکر شده، ناحیه حمایتی قوی تری ایجاد کند. اگر بازار با ریزش های سنگینی مواجه نشود، رشد قیمت این ارز می تواند تا محدوده ۲۸ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل تکنیکال ارز BTG بازه زمانی روزانه امروز 3 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز BTG بازه زمانی روزانه امروز ۳ مرداد ۱۴۰۱

واچ لیست زوم ارز در تاریخ 13 تیر 1401 امروز 13 تیر 1401
واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۱۳ تیر ۱۴۰۱ امروز ۱۳ تیر ۱۴۰۱

واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۱۳ تیر ۱۴۰۱

با سلام خدمت زوم ارزی های عزیز. این هفته با یک واچ لیست در خدمت شما عزیزان هستیم. امیدواریم که واچ لیست قبل به شما کمک کرده باشد. این هفته روند بازار با فشار خرید در برخی از آلت کوین ها شدید بوده است. باید در معاملات خود مدیریت سرمایه ویژه ای را رعایت کنید. بیت کوین همچنان در محدوده حساسی قرار دارد، و چنانچه محدوده حمایتی مهم خود را در قیمت ۱۹۰۰۰ دلار حفظ کند، رشد قیمت آن تا سطح مقاومت اول ۲۳۰۰۰ دلار ادامه خواهد داشت.

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و تنها در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است.

تحلیل تکنیکال ارز REQ

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز REQ در ۲۴ ساعت گذشته با رشد ۲۹ درصد همراه بوده است. این ارز که در یک روند نزولی قرار گرفته بود، با حمایتی که در محدوده رند ۰.۱ دلار داشت، مجدداً با حجم بالای معاملات همراه بود و حرکت صعودی کوتاه مدت آن تا محدوده ۰.۱۴ دلار ادامه داشت. در حال حاضر نیز یک مقاومت مهم در محدوده ۰.۱۴۵ الی ۰.۱۶ دلار در اختیار دارد، که این مقاومت با سقف کانال نزولی تایم فریم روزانه همپوشانی دارد. همچنین یک مقاومت دیگر نیز در محدوده ۰.۲۰ دلار وجود دارد. بنابراین به دلیل نزدیک بودن این دو محدوده امکان افزایش بیشتر قیمت و برخورد به مقاومت دوم وجود دارد.

تحلیل تکنیکال ارز REQ بازه زمانی روزانه امروز 13 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز REQ بازه زمانی روزانه امروز ۱۳ تیر ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز OGN

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز OGN در ۲۴ ساعت گذشته با رشد ۱۴ درصد همراه بوده است. قیمت این ارز در زمان نگارش این تحلیل در محدوده ۰.۳۲ دلار در حال معامله شدن می‌باشد. ارز OGN به طور کلی در بازه زمانی روزانه در روند نزولی و در موج اصلاحی قرار دارد. برای موج اصلاحی می توان یک کانال صعودی کوتاه مدت در نظر گرفت. در صورتی که حمایت فعلی در محدوده ۰.۳۰ الی ۰.۲۹ دلار حفظ شود، حرکت صعودی می تواند تا سطح ۰.۵۰ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل تکنیکال ارز OGN بازه زمانی روزانه امروز 13 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز OGN بازه زمانی روزانه امروز ۱۳ تیر ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز CEL

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز CEL در ۲۴ ساعت گذشته با رشد ۴۹ درصد همراه بوده است. این ارز که دو هفته گذشته نیز به عنوان ارز سود ده معرفی شده بود، در یک روند نزولی متمایل رنج قرار دارد. بعد از واکنش خوب قیمت به محدوده ۰.۵۰ دلار این حمایت سطح مهمی برای تقاضا در نظر گرفته شد. و به دلیل اهمیت این موضوع مجدداً در برگشتی که قیمت به سمت این حمایت داشت با فشار خرید بالایی شاهد حرکت صعودی قیمت بودیم. در بازه زمانی چهار ساعته روند قیمت تا زمانی که بالای محدوده ۰.۷۶ الی ۰.۸۳ دلار قرار گرفته باشد صعودی خواهد بود، و در صورت مشاهده نشانه حمایت روی این محدوده انتظار داریم که رشد قیمت تا سطح ۱.۲ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل تکنیکال ارز CEL بازه زمانی روزانه امروز 13 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز CEL بازه زمانی روزانه امروز ۱۳ تیر ۱۴۰۱

در پایان ذکر مجدد این نکته نیز لازم و ضروری است که معرفی رمز ارزهای واچ لیست به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است.


واچ لیست زوم ارز در تاریخ 6 تیر 1401
واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۶ تیر ۱۴۰۱

واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۶ تیر ۱۴۰۱

با سلام خدمت زوم ارزی های عزیز. این هفته با یک واچ لیست در خدمت شما عزیزان هستیم. امیدواریم که واچ لیست قبل به شما کمک کرده باشد. این هفته روند بازار با فشار خرید در بسیاری از آلت کوین ها شدیدی بوده است. باید در معاملات خود مدیریت سرمایه ویژه ای را رعایت کنید. بیت کوین همچنان در محدوده حساسی قرار دارد، و چنانچه محدوده حمایتی مهم خود را در قیمت ۲۰۰۰۰ دلار حفظ کند، رشد قیمت آن تا سطح مقاومت اول ۲۳۰۰۰ دلار ادامه خواهد داشت.

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و تنها در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است.

تحلیل تکنیکال ارز KAVA

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز KAVA در چند ساعت گذشته با افزایش بالای حجم معاملات همراه بوده است. این ارز که به محدوده کف کانال میان مدت نزولی خود واکنش مثبتی نشان داده است، کندل های صعودی پر قدرتی را روی نمودار به ثبت رسانده است. نکته ای که در مورد این ارز وجود دارد این است که خط روند صعودی هنوز به سمت بالا شکسته نشده است، اما از طرفی حمایت محدوده ۱.۷۹ دلار تا زمانی که حفظ شود، حرکت صعودی می تواند تا مقاومت های ۲، ۲.۱۲ و ۲.۳۳ دلار ادامه داشته باشد.

در بازه زمانی ۴ ساعته نیز این ناحیه یک محدوده بسیار مهم عرضه و تقاضا می باشد، که دقیقا حمایت مورد نظر را تایید می کند. با توجه به اینکه الگوی کف دو قلو در تایم فریم روزانه تشکیل شده است، در صوت شکسته شدن خط روند نزولی، الگو تایید خواهد شد. بنابراین امکان رشد بیشتر قیمت تا سقف کانال نزولی فراهم خواهد شد.

تحلیل تکنیکال ارز KAVA بازه زمانی روزانه امروز 6 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز KAVA بازه زمانی روزانه امروز ۶ تیر ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز STX

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز STX در چند ساعات گذشته به عنوان یکی از ارزهای سود ده معرفی شده بود، با افزایش بیشتر حجم معاملات، از سد مقاومت محدوده ۰.۵۰ الی ۰.۴۵ دلار عبور کرده است، و این محدوده در حال تبدیل شدن به حمایت می باشد. بنابراین در صورت حفظ کامل این محدوده حمایت، پتانسیل افزایش بیشتر قیمت و حرکت به سمت محدوده پیوت ماهانه ۰.۶۸ دلار فراهم خواهد شد. همچنین یک خط روند صعودی روی موج صعودی آخر رسم شده است، و تا زمانی که سطح داینامیک حفظ شود، انتظار می رود که حرکت صعودی این ارز ادامه داشته باشد.

تحلیل تکنیکال ارز STX بازه زمانی روزانه امروز 6 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز STX بازه زمانی روزانه امروز ۶ تیر ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز OGN

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز OGN که در روزهای گذشته در لیست ارزهای سود ده قرار گرفته بود، بعد از واکنش به محدوده حمایت ۰.۲۰ دلار، حرکت صعودی خوبی را شروع کرده است، و در تایم فریم روزانه وارد موج اصلاحی در روند نزولی شده است. تا زمانی که حمایت محدوده ۰.۲۶ الی ۰.۲۶۵ دلار حفظ شود، پتاسنیل ادامه حرکت صعودی و حرکت به سمت محدوده ۰.۳۵ و ۰.۴۳ دلار وجود خواهد داشت. همچنین با رسم خط روند صعودی روی موج آخر می توان یک حمایت داینامیک برای این ارز در نظر گرفت. تا زمانی که خط روند صعودی حفظ شود، رشد قیمت می تواند ادامه پیدا کند.

تحلیل تکنیکال ارز OGN بازه زمانی روزانه امروز 6 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز OGN بازه زمانی روزانه امروز ۶ تیر ۱۴۰۱

واچ لیست زوم ارز در تاریخ 30 خرداد 1401
واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۳۰ خرداد ۱۴۰۱

واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۳۰ خرداد ۱۴۰۱

با سلام خدمت زوم ارزی های عزیز. این هفته با یک واچ لیست در خدمت شما عزیزان هستیم. امیدواریم که واچ لیست قبل به شما کمک کرده باشد. این هفته روند بازار با فشار فروش شدیدی همراه بوده است. باید در معاملات خود مدیریت سرمایه ویژه ای را رعایت کنید. بیت کوین در محدوده حساسی قرار دارد، و چنانچه محدوده حمایتی مهم خود را در قیمت ۲۰۰۰۰ دلار حفظ کند، رشد قیمت آن تا سطح مقاومت اول ۲۳۰۰۰ دلار ادامه خواهد داشت.

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و تنها در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است.

تحلیل تکنیکال ارز ATA

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز ATA دو روز گذشته واکنش بسیار خوبی به سطح حمایت  ۰.۱۵ دلار نشان داده است. این ارز که در یک کانال نزولی قرار گرفته است، با حمایت های خریداران، خط روند صعودی آن حفظ شده است، و قیمت به نیمه اول کانال نزولی بازگشته است. قیمت با کراس کردن اندیکاتورهای EMA و SMA نشانه های مثبتی در جهت روند صعودی روی نمودار به ثبت رسانده است. در صورتی که شاهد تثبیت قیمت بالای محدوده ۰.۲۰ دلار باشیم، انتظار می رود که خریداران بتوانند قیمت را تا محدوده مقاومت سقف کانال نزولی ۰.۳۰ دلار حمایت کنند. حجم معاملات نیز به سطح میانگین یک ماه گذشته رسیده است. بنابراین می تواند مورد توجه قرار گیرد.

تحلیل تکنیکال ارز ATA بازه زمانی روزانه امروز 30 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز ATA بازه زمانی روزانه امروز ۳۰ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز DYDX

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز DYDX ارزی است که روز گذشته حجم معاملات بالایی داشته است. قیمت این ارز که در محدوده کف کانال نزولی دوم قرار گرفته است، نشانه های حمایت خوبی روی قیمت ۱ دلار به ثبت رسانده است. همچنین واگرایی مثبتی که روی اندیکاتور RSI به ثبت رسیده است، در تایم فریم ۴ ساعته نیز قابل مشاهده می باشد. در صورت ادامه افزایش تقاضا، حرکت صعودی این ارز می تواند تا محدوده ۱.۶۰ دلار نیز ادامه داشته باشد. البته شرایط بازار باید متناسب و هم جهت با روند صعودی کوتاه مدت باقی بماند. در غیر اینصورت احتمال برگشت قیمت به سمت حمایت های پایین تر وجود دارد.

تحلیل تکنیکال ارز DYDX بازه زمانی روزانه امروز 30 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز DYDX بازه زمانی روزانه امروز ۳۰ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز ANKR

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز ANKR در یک کانال بلند مدت صعودی قرار گرفته است. ریزش های اخیر منجر به نزولی شدن روند این ارز در تایم فریم روزانه شده است، اما همچنان در تایم فریم هفتگی روند آن صعودی می باشد. این حرکت نزولی در کف کانال بلند مدت متوقف شده است، و با واگرایی مثبتی که روی نمودارتشکیل شده است، حرکت صعودی می تواند تا اهداف مشخص شده روی نمودار ادامه داشته باشد. البته در تایم فریم ۴ ساعته انتظار یک اصلاح و برگشت به سمت حمایت ۰.۰۲۹ دلار را داریم. سپس در صورت مشاهده نشانه های حمایت، اهداف تعیین شده قابل دستیابی خواهد بود.

تحلیل تکنیکال ارز ANKR بازه زمانی روزانهامروز 30 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز ANKR بازه زمانی روزانهامروز ۳۰ خرداد ۱۴۰۱

این بررسی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل و بررسی بهتر برای معاملات است.

واچ لیست زوم ارز در تاریخ 16 خرداد 1401
واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۱۶ خرداد ۱۴۰۱

واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۱۶ خرداد ۱۴۰۱

با سلام خدمت زوم ارزی های عزیز. این هفته با یک واچ لیست در خدمت شما عزیزان هستیم. امیدواریم که واچ لیست قبل به شما کمک کرده باشد. این هفته روند بازار با فشار فروش شدیدی همراه بوده است. باید در معاملات خود مدیریت سرمایه ویژه ای را رعایت کنید. بیت کوین در محدوده حساسی قرار دارد، و چنانچه محدوده حمایتی مهم خود را در قیمت ۳۰۰۰۰ دلار حفظ کند، رشد قیمت آن تا سطح مقاومت اول ۳۳۰۰۰ دلار ادامه خواهد داشت.

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و تنها در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است.

تحلیل تکنیکال ارز SOL

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز SOL در طول هفته گذشته به محدوده حمایت مهمی در قیمت ۳۲.۴۰ الی ۴۰ دلار برخورد کرد، و به این ناحیه واکنش مثبتی نشان داده است. با فعال شدن سفارشات برخی از خریداران در این محدوده شاهد رشد موقت در ساعات گذشته بوده ایم. در صورت برگشت قیمت به سمت حمایت و پولبک به خط روند نزولی روی نمودار، با توجه به اینکه واگرایی مثبت در تایم فریم ۴ ساعته روی نمودار تشکیل شده است، که می توان انتظار رشد قیمت را تا محدوده ۵۴ الی ۶۰ دلار داشت. همچنین در صورتی که مسیر حرکت قیمت مطابق با شکل رسم شده روی نمودار باشد، پتانسیل تشکیل الگوی سروشانه معکوس نیز در محدوده حمایت ماژور وجود دارد. در این صورت، خریداران سولانا می توانند انتظار رشد قیمت را تا محدوده ۶۵ دلار نیز داشته باشند.

تحلیل تکنیکال ارز SOL بازه زمانی روزانه امروز 16 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز SOL بازه زمانی روزانه امروز ۱۶ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز ADA

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز ADA در طول ۲۴ ساعت گذشته با رشد بیش از ۱۲ درصد قیمت آن به محدوده ۰.۶۳ دلار رسیده است. کاردانو در طی هفته گذشته با حمایت خریداران، یک سطح مقاومتی را به حمایت تبدیل کرده است. این محدوده که در قیمت ۰.۵۵ الی ۰.۵۸ دلار قرار گرفته است، بعد از پولبکی که به این ناحیه به ثبت رسیده است، تاکنون مانع از ریزش قیمت شده است. بنابراین انتظار می رود که در صورت مساعد ماندن شرایط بازار، ادامه نوسانات قیمت را در این محدوده شاهد باشیم. مجددا در صورتی که قیمت به این سطح برگشت داشته باشد، در صورت مشاهده نشانه های حمایت، می توانیم انتظار رشد قیمت را تا محدوده مقاومت ۰.۷۰ الی ۰.۷۷ دلار داشته باشیم. دقت داشته باشید که روند قیمت تا زمانی که مقاومت ذکر شده شکسته نشود، صعودی نخواهد شد.

تحلیل تکنیکال ارز ADA بازه زمانی روزانه امروز 16 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز ADA بازه زمانی روزانه امروز ۱۶ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز JASMY

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز JASMY در طی روزهای گذشته روی سطح حمایت مهمی در محدوده ۰.۰۱۰ الی ۰.۰۱۲ دلار متوقف شده است. حجم معاملات خرید این ارز در چند ساعت گذشته افزایش پیدا کرده است. ضمن اینکه قیمت در حال شکستن ترند لاین نزولی خود می باشد. روی نمودار این ارز در محدوده ۰.۰۱۴۳ الی ۰.۰۱۵۰ دلار یک مقاومت در نظر گرفته شده است، و در صورتی که حمایت فعلی همچنان حفظ شود، و شاهد ریزش قیمت نباشیم، پتانسیل شکست مقاومت پیش رو با توجه به فشار خرید احتمالی وجود دارد.

در بازه زمانی ۴ ساعته نیز بالای قیمت فعلی در محدوده ۰.۰۱۲۷ دلار یک مقاومت توسط اندیکاتور Ichimoku شناسایی شده است، و در صورت شکست این مقاومت و تثبیت قیمت بالای این ناحیه، پتانسیل رشد قیمت شارپ در این ارز مشاهده خواهد شد. این ارز در صورت رشد قیمت، پتانسیل حرکت تا محدوده ۰.۰۳۰ دلار را دارد.

تحلیل تکنیکال ارز JASMY بازه زمانی روزانه امروز 16 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز JASMY بازه زمانی روزانه امروز ۱۶ خرداد ۱۴۰۱

واچ لیست زوم ارز در تاریخ 9 خرداد 1401
واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۹ خرداد ۱۴۰۱

واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۹ خرداد ۱۴۰۱

با سلام خدمت زوم ارزی های عزیز. این هفته با یک واچ لیست در خدمت شما عزیزان هستیم. امیدواریم که واچ لیست قبل به شما کمک کرده باشد. این هفته روند بازار با فشار فروش شدیدی همراه بوده است. باید در معاملات خود مدیریت سرمایه ویژه ای را رعایت کنید. بیت کوین در محدوده حساسی قرار دارد، و چنانچه محدوده حمایتی مهم خود را در قیمت ۳۰۰۰۰ دلار حفظ کند، رشد قیمت آن تا سطح مقاومت اول ۳۳۰۰۰ دلار ادامه خواهد داشت.

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و تنها در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است.

تحلیل تکنیکال ارز REQ

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز REQ در چند روز گذشته روی محدوده حمایت مهمی توقف قیمت داشته است. این محدوده که در ناحیه ۰.۱۰ الی ۰.۱۱ دلار قرار دارد، تاکنون مانع از ریزش بیشتر قیمت شده است. با توجه به شکست فیکی که در گذشته روی این سطح حمایت رخ داده است، پتانسیل برگشت قوی تا مقاومت محدوده ۰.۱۶ و ۰.۲۰ دلار برای کوتاه مدت وجود دارد. بیشترین حجم معاملات چند هفته گذشته نیز در محدوده ۰.۱۱۵ دلار می باشد. بنابراین تا زمانی که این سطح حمایت حفظ شود، می توانیم انتظار رشد قیمت را داشته باشیم.

خطوط اندیکاتور Ichimoku نیز در حال کراس کردن می باشند، که یک سیگنال مثبت برای این ارز محسوب می شود. همچنین RSI نیز در شرایطی قرار دارد که هشدار رشد قیمت بعد از پولبک را می دهد. بنابراین در صورتی که شرایط مثبت بازار حفظ شود، انتظار داریم که روند مثبتی از ارز REQ در روزهای آینده ببینیم.

تحلیل تکنیکال ارز REQ بازه زمانی روزانه امروز 9 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز REQ بازه زمانی روزانه امروز ۹ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز GMT

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز GMT در طی چند روز گذشته از محدوده حمایتی که در قیمت ۰.۸۰ الی ۰.۹۰ دلار رسم شده است، حرکت صعودی قوی را شروع کرده است. با توجه به اینکه مقاومت های رندی در اعداد ۱ دلار و ۱.۱۰ دلار تبدیل به حمایت شده است، و همچنین محدوده ۰.۱۴۲ الی ۰.۱۵ دلار نیز حمایتی است که می تواند مانع از ریزش بیشتر قیمت شود، در صورت حفظ شرایط مثبت بازار، انتظار داریم که رشد قیمت تا سطح مقاومت ۱.۳۶ و ۱.۵۵ ادامه داشته باشد.

قیمت فعلی در تایم فریم ۴ ساعته بالای خطوط اندیکاتور Ichimoku قرار گرفته است، که این دو خط می توانند حمایت خوبی برای کوتاه مدت در نظر گرفته شوند. اما در تایم فریم روزانه تا زمانی که قیمت بالای ۱.۱۵ دلار باشد، می توانیم انتظار رشد قیمت را داشته باشیم.

تحلیل تکنیکال ارز GMT بازه زمانی روزانه امروز 9 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز GMT بازه زمانی روزانه امروز ۹ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز XLM

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز XLM در طول چند روز گذشته با افزایش فشار خرید و حجم معاملات بالایی که به ثبت رسانده است، خریداران آن موفق به پس گرفتن سطوح مقاومتی مهمی در محدوده ۰.۱۳۴۰ الی ۰.۱۴۰۰ دلار شده اند. در صورت تثبیت قیمت بالای این ناحیه، انتظار داریم که به دلیل حمایت خریداران، شاهد رشد بیشتر قیمت تا محدوده ۰.۱۵۶۰ الی ۰.۱۶۵۰ دلار باشیم. لازم به ذکر است که روند قیمت در تایم فریم ۱ ساعته صعودی شده است. بنابراین پتانسیل رشد قیمت تا سطح مقاومت ذکر شده وجود دارد.

در تایم فریم ۴ ساعته قیمت از ابر اندیکاتور Ichimoku به طور کامل عبور کرده است. بنابراین نشان می دهد که روند قیمت در این تایم فریم نیز صعودی می باشد. در صورتی که کندل نزولی قوی روی نمودار مشاهده نشود،  محدوده های حمایت خوبی که می تواند مانع از ریزش بیشتر قیمت شود، در نواحی ۰.۱۳۴۰ و ۰.۱۳۵۰ دلار می باشند.

تحلیل تکنیکال ارز XLM بازه زمانی روزانه امروز 9 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز XLM بازه زمانی روزانه امروز ۹ خرداد ۱۴۰۱

واچ لیست زوم ارز در تاریخ 2 خرداد 1401
واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۲ خرداد ۱۴۰۱

واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۲ خرداد ۱۴۰۱

با سلام خدمت زوم ارزی های عزیز. این هفته با یک واچ لیست در خدمت شما عزیزان هستیم. امیدواریم که واچ لیست قبل به شما کمک کرده باشد. این هفته روند بازار با فشار فروش شدیدی همراه بوده است. باید در معاملات خود مدیریت سرمایه ویژه ای را رعایت کنید. بیت کوین در محدوده حساسی قرار دارد، و چنانچه محدوده حمایتی مهم خود را در قیمت ۳۰۰۰۰ دلار حفظ کند، رشد قیمت آن تا سطح مقاومت اول ۳۳۰۰۰ دلار ادامه خواهد داشت.

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و تنها در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است.

تحلیل تکنیکال ارز FTM

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز FTM با تلاش و حمایت خوب خریداران در حال ریکاوری بوده و به حمایت ماهانه خود در محدوده ۰.۲۸ الی ۰.۲۰ دلار واکنش بسیار خوبی نشان داده است. رشد قیمت برای سومین روز متوالی روی فانتوم قابل مشاهده است. بنابراین با توجه به پتانسیل خوبی که دارد و حجم معاملات بالایی که روی این ارز به ثبت رسیده است، می تواند قیمت آن را تا محدوده مقاومت اصلی ۰.۶۲ الی ۰.۶۹ دلار همراهی کند. البته نکته ای که وجود دارد این است که فانتوم برای رشد بیشتر قیمت نیاز به کمی استراحت در محدوده ۰.۴۴۲۷ الی ۰.۴۵۲۰ دلار دارد.

بنابراین در صورت اصلاح قیمت، و مشاهده نشانه های حمایت در این ناحیه می تواند اقدام به معامله روی این ارز کرد. توجه داشته باشید که بیت کوین زیر سطح مقاومت محدوده ۳۰۳۸۰ الی ۳۱۰۰۰ دلار قرار دارد، و احتمال برگشت قیمت از این سطح نیز وجود دارد. بنابراین باید در معاملات خود مدیریت سرمایه و رعایت حد ضرر داشته باشید.

تحلیل تکنیکال ارز FTM بازه زمانی روزانه امروز 2 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز FTM بازه زمانی روزانه امروز ۲ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز MANA

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز MANA در روزهای گذشته موقعیت خوبی در محدوده حمایت ماهانه خود در قیمت ۰.۸۴ الی ۰.۶۹ دلار ایجاد کرده است، و از این محدوده شاهد رشد قیمت خوبی تا امروز بوده ایم. برای این ارز در ناحیه ۰.۸۸ الی ۱ دلار حمایت خوبی در نظر گرفته شده است، که تاکنون یک بار قیمت به این ناحیه نیز واکنش خوبی نشان داده است. بنابراین در صورتی که مجددا شاهد واکنش قیمت به این سطح حمایت باشیم، احتمال رشد قیمت تا محدوده مقاومت ۱.۵۰ و مقاومت بعدی ۱.۷۰ دلار در روزهای آینده وجود خواهد داشت.

لازم به ذکر است که روند قیمت هنوز در تایم فریم ۴ ساعته رنج می باشد. اما در تایم های پایین تر صعودی می باشد. حجم معاملات در ساعات گذشته روی این ارز افزایش داشته و در تایم فریم ۴ ساعته به میانگین ۳۰ کندل ما قبل خود رسیده است. در صورت عبور قیمت از محدوده ۱.۱۳ دلار و تثبیت قیمت بالای این سطح، انتظار می رود که رشد قیمت از این ناحیه شروع شود.

تحلیل تکنیکال ارز MANA بازه زمانی روزانه امروز 2 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز MANA بازه زمانی روزانه امروز ۲ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز ANC

بازه زمانی روزانه:

 رمز ارز ANC حجم معاملات بالایی در روزهای گذشته به ثبت رسانده است. این ارز با افزایش تقاضای شدید، رشد قیمت بسیار خوبی در طول ساعات گذشته داشته است. در حال حاضر نیز قیمت می تواند با برگشت به سطح حمایت ۰.۲۰ الی ۰.۱۷۵ دلار، مجددا استراحت کرده و رشد قیمت آن تا محدوده مقاومت بعدی ۰.۳۵ الی ۰.۳۷ دلار ادامه داشته باشد. البته این بار حرکت بعدی می تواند مدتی زمان بر باشد، به دلیل اینکه بعد از رشد ۲۰۰ درصدی احتمال سیو سود برخی از خریداران وجود دارد.

حمایت دیگری در محدوده ۰.۱۶۸ الی ۰.۱۸۵ دلار روی نمودار رسم شده است و با توجه به اینکه اشتراک زیادی با سطح حمایت اول دارد، می تواند با پتانسیل بیشتری قیمت را از ریزش بیشتر حفظ کند. سطح مقاومت اصلی نیز با توجه الگوی سه پوش فرضی می تواند در سطح ۰.۳۶۴ الی ۰.۴۰۰ دلار در نظر گرفته شود.

تحلیل تکنیکال ارز ANC بازه زمانی روزانه امروز 2 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز ANC بازه زمانی روزانه امروز ۲ خرداد ۱۴۰۱

واچ لیست زوم ارز در تاریخ 26 اردیبهشت 1401
واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

با سلام خدمت زوم ارزی های عزیز. این هفته با یک واچ لیست در خدمت شما عزیزان هستیم. امیدواریم که واچ لیست قبل به شما کمک کرده باشد. این هفته روند بازار با فشار فروش شدیدی همراه بوده است. باید در معاملات خود مدیریت سرمایه ویژه ای را رعایت کنید. بیت کوین در محدوده حساسی قرار دارد، و چنانچه محدوده حمایتی مهم خود را حفظ کند، رشد قیمت آن تا سطح مقاومت اول ۳۳۰۰۰ دلار ادامه خواهد داشت.

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و تنها در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است.

تحلیل تکنیکال ارز MANA

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز MANA در تایم فریم روزانه روند نزولی دارد، و قیمت این ارز در چند روز گذشته به سطح حمایت مهمی برخورد کرده و با واکنش بسیار خوبی همراه بوده است. در چند روز گذشته حجم معاملات انجام شده در این سطح حمایت افزایش چشمگیری داشته است و نشان می دهد که سطح مورد نظر پتانسیل برگشت قیمت را در آینده دارا می باشد.

اما برای کوتاه مدت با توجه به اینکه مقاومت مینور محدوده ۰.۸۸ الی ۱۰.۰۲ دلار به حمایت تبدیل شده است، در صورتی که در تایم فریم ۴ ساعته نشانه حمایت روی این سطح مشاهده شود، می توانیم انتظار داشته باشیم که خریداران بتوانند قیمت را تا محدوده مقاومت ۱.۷۰ الی ۲ دلار همراهی کنند. در غیر اینصورت احتمال شکست حمایت و برگشت به سمت حمایت اصلی نیز وجود دارد. اندیکاتور EMA نیز در تایم فریم ۴ ساعته شرایط مثبتی را نشان می دهد، اما باید تا برخورد قیمت به سطح حمایت منتظر ماند.

تحلیل تکنیکال ارز MANA بازه زمانی روزانه امروز 26 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز MANA بازه زمانی روزانه امروز ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز ATOM

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز ATOM در تایم فریم روزانه به سطح حمایت مهمی در محدوده ۱۰.۲۰ الی ۷.۸ دلار برخورد کرده و به این ناحیه واکنش خوبی نشان داده است. روز گذشته نیز رشد خوبی در این ارز به همراه حجم معاملات بالا شاهد بوده ایم. اما با توجه به شرایط ریزشی بازار، تنها در صورتی که سطح حمایت ۱۰ دلار حفظ شود و شاهد بسته شدن کندل های ۴ ساعته زیر این ناحیه نباشیم، می توانیم انتظار داشته باشیم که مجددا خریداران در این ناحیه قدرت گرفته و قیمت با افزایش تقاضا مجددا رشد داشته باشد.

تحلیل تکنیکال ارز ATOM بازه زمانی روزانه امروز 26 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز ATOM بازه زمانی روزانه امروز ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز XLM

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز XLM با توجه به ریزش روزهای اخیر بازار، روند آن در تایم فریم روزانه نزولی می باشد. در چند روز گذشته واکنش بسیار خوبی روی سطح حمایت ۰.۱۱ الی ۰.۰۸۸ دلار نشان داده است. یک حمایت دیگر نیز در محدوده ۰.۱۳ الی ۰.۱۲۵ دلار روی نمودار رسم شده است، و تنها در صورتی که در تایم فریم ۴ ساعته نشانه های توقف قیمت روی این سطح مشاهده شود، انتظار می رود که رشد قیمت تا مقاومت بعدی ۰.۱۷ دلار ادامه داشته باشد. اندیکاتور EMA در تایم ۴ ساعته این سطح حمایت استاتیک را تایید می کند. بنابراین با توجه به شرایط بازار پیشنهاد می شود که تایید نهایی حمایت منتظر بمانید. در غیر اینصورت احتمال شکست این حمایت و برخورد  به محدوده حمایت اصلی وجود دارد.

تحلیل تکنیکال ارز XLM بازه زمانی روزانه امروز 26 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز XLM بازه زمانی روزانه امروز ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

واچ لیست زوم ارز در تاریخ 7 اردیبهشت 1401
واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

با سلام خدمت زوم ارزی های عزیز. این هفته هم با یک واچ لیست در خدمت شما عزیزان هستیم. امیدواریم که واچ لیست قبل به شما کمک کرده باشد. این هفته روند بازار با فشار فروش شدیدی همراه بوده است. باید در معاملات خود مدیریت سرمایه ویژه ای را رعایت کنید. بیت کوین در محدوده حساسی قرار دارد، و چنانچه شرایط صعود کوتاه مدت خود را حفظ کند، رشد قیمت آن تا سطح ۴۲۸۰۰ دلار ادامه خواهد داشت.

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است.

تحلیل تکنیکال ارز ZRX

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز ZRX در تایم فریم هفتگی روند صعودی دارد، و مدتی است که در تایم فریم روزانه نیز روند آن از حالت نزولی خارج شده است. حجم معاملات دو روز گذشته این ارز به طرز قابل توجهی بالا بوده است. با توجه به مارکت کپ بالای ۷۰۰ میلیون دلاری آن، و حجم معاملاتی با بیش از ۶۰۰ میلیون دلار در ۲۴ ساعت گذشته یکی از گزینه های بسیار مناسب برای واچ لیست می باشد.

اما از نظر تکنیکالی روند کلی قیمت را می توان در تایم فریم روزانه بین دو محدوده حمایت مقاومت در نظر گرفت. مقاومتی که در قیمت ۱.۱۸ الی ۱.۲۴ دلار قرار دارد، و حمایتی که در محدوده ۰.۴۵ الی ۰.۵۰ دلار می باشد. بنابراین مطابق نمودار، روند این ارز در تایم روزانه یک محدوده رنج وسیع می باشد. دو روز گذشته از محدوده حمایت ۰.۷۳۵ دلار یک حرکت صعودی به سمت مقاومت اصلی شروع شده است،

اما مقاومت مینور در قیمت ۰.۸۸ دلار در تایم ۴ ساعته مانع از رشد بیشتر قیمت شده و امکان تست مجدد سطح حمایت ۰.۸۰ دلار وجود دارد. در محدوده ۰.۸۰ دلار در صورت مشاهده نشانه های قدرت خریدار در تایم فریم ۴ ساعته می توان انتظار رشد قیمت را حداقل تا محدوده مقاومت ۱.۲۰ دلار داشت. لازم به ذکر است که حمایت ترند لاین صعودی تا زمانی که شکسته نشود، پتانسیل رشد قیمت وجود دارد.

تحلیل تکنیکال ارز ZRX بازه زمانی روزانه امروز 7 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز ZRX بازه زمانی روزانه امروز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز APE

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز APE در تایم فریم روزانه روند صعودی پر قدرتی را به ثبت رسانده است. برای این ارز یک کانال صعودی کوتاه مدت در نظر گرفته شده است، و خریداران در تلاش هستند تا سقف کانال صعودی را شکسته و آن را به حمایت تبدیل کنند. در صورت شکست و تثبیت بالای آن، پتانسیل رشد قیمت تا اهداف ۲۲ و ۲۸ دلار وجود دارد.

نکته ای گه وجود دارد، واگرایی منفی روی نمودار توسط اندیکاوتر MACD شناسایی شده است، و تنها در صورتی که مقاومت ۱۹ دلار پردقتر به سمت بالا شکسته شود، می توان انتظار اهداف بالاتر را از این ارز داشت. در غیر این صورت با شکست ترند لاین صعودی، احتمال برگشت داخل کانال اول و ریزش قیمت حداقل تا میدلاین کانال وجود دارد.

تحلیل تکنیکال ارز APE بازه زمانی روزانه امروز 7 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز APE بازه زمانی روزانه امروز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز SCRT

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز  SCRT در تایم فریم روزانه به کف محدوده حمایتی خود در قیمت برخورد کرده و به آن واکنش داشته است. حجم معاملات این ارز امروز به طور قابل توجهی بالا می باشد. کندل روزانه در حال تشکیل الگوی پوشای صعودی می باشد. بنابراین شکست حمایت محدوده ۴.۵ دلار می تواند به صورت فیک باشد. در صورتی که کندل به همین صورت پر قدرت بسته شود، پتانسیل رشد قیمت حداقل تا هدف اول ۵ دلار می تواند ادامه داشته باشد. هدف دوم نیز می تواند در محدوده ۵.۳۰ دلار باشد.

تحلیل تکنیکال ارز SCRT بازه زمانی روزانهامروز 7 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز SCRT بازه زمانی روزانهامروز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

واچ لیست زوم ارز در تاریخ 24 فروردین 1401
واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۲۴ فروردین ۱۴۰۱

واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۲۴ فروردین ۱۴۰۱

با سلام خدمت زوم ارزی های عزیز. این هفته هم با یک واچ لیست در خدمت شما عزیزان هستیم. امیدواریم که واچ لیست قبل به شما کمک کرده باشد. این هفته روند بازار با توقف در محدوده مهمی همراه بوده است. باید در معاملات خود مدیریت سرمایه ویژه ای را رعایت کنید. بیت کوین در محدوده حساسی قرار دارد، و چنانچه شرایط صعود کوتاه مدت خود را حفظ کند، رشد قیمت آن تا سطح ۴۴۸۰۰ دلار ادامه خواهد داشت.

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است.

تحلیل تکنیکال ارز EOS

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز EOS در طول هفته گذشته نوسانات زیادی را پشت سر گذاشته است. این ارز که به حمایت محدوده ۲.۱۰ الی ۲.۱۴ دلار برخورد کرد، و به آن واکنش نشان داده است، در این هفته در صورت مساعد ماندن شرایط بازار پتانسیل رشد قیمت و رسیدن به مقاومت داینامیک ترند لاین نزولی را دارد. نکته دیگری که وجود دارد این است که یک ناحیه عرضه و تقاضای دیگر در محدوده ۲.۳۸ الی ۲.۴۶ دلار قرار دارد، و تا زمانی که خریداران بتوانند قیمت را بالای این محدوده حفظ کنند، پتانسیل شکست ترند لاین و حرکت به سمت اهداف بالاتر وجود دارد. در صورت شکست ترند لاین و پولبک به آن اهداف بعدی در محدوده ۳.۸۵ الی ۴ دلار می باشد.

تحلیل تکنیکال ارز EOS بازه زمانی روزانه امروز 31 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز EOS بازه زمانی روزانه امروز ۳۱ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز SAND

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز SAND دریک روند اصلاحی در تایم فریم هفتگی قرار دارد. این ارز در روزهای گذشته از محدوده حمایت ۲.۶۰ الی ۲.۷۰ دلار نشانه های صعودی خوبی را بروز داده است، حجم معاملات چند روز گذشته نیز بالا بوده و در صورتی که حمایت خریداران بوتواند قیمت را بالای سطح ۲.۹۰ دلار حفظ کند، می توانیم انتظار داشته باشیم که الگوی مثلث صعودی بلند مدت در روزهای آینده تایید شود. یک خط ترند لاین صعودی نیز روی نمودار رسم شده است، و تا زمانی که این خط روند حفظ شود، پتانسیل افزایش بیشتر قیمت حداقل تا محدوده ۳.۵ دلار وجود دارد.

تحلیل تکنیکال ارز SAND بازه زمانی روزانه امروز 31 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز SAND بازه زمانی روزانه امروز ۳۱ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز ZIL

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز ZIL در هفته های گذشته رشد بسیار خوبی را تجربه کرد. این ارز که در حال حاضر به یک محدوده حمایت خوب در قیمت ۰.۱۰ دلار برخورد کرده و به آن واکنش خوبی نشان داده است، در حال عبور از مقاومت محدوده ۰.۱۲ دلار می باشد. با شکسته شدن این مقاومت، انتظار می رود که افزایش تقاضا بتواند قیمت این ارز را تا محدوده مقاومت اول ۰.۱۶ و مقاومت های بعدی ۰.۱۸ الی ۰.۲۰ دلار هدایت کند. روند این ارز نیز در تایم فریم روزانه و ۴ ساعته صعودی می باشد.

تحلیل تکنیکال ارز ZIL بازه زمانی روزانه امروز 31 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز ZIL بازه زمانی روزانه امروز ۳۱ فروردین ۱۴۰۱

واچ لیست زوم ارز در تاریخ 24 فروردین 1401
واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۲۴ فروردین ۱۴۰۱

واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۲۴ فروردین ۱۴۰۱

با سلام خدمت زوم ارزی های عزیز. این هفته هم با یک واچ لیست در خدمت شما عزیزان هستیم. امیدواریم که واچ لیست قبل به شما کمک کرده باشد. این هفته روند بازار با توقف در محدوده مهمی همراه بوده است. باید در معاملات خود مدیریت سرمایه ویژه ای را رعایت کنید. بیت کوین در محدوده حساسی قرار دارد، و چنانچه شرایط صعود کوتاه مدت خود را حفظ کند، رشد قیمت آن تا سطح ۴۳۵۰۰ دلار ادامه خواهد داشت.

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است.

تحلیل تکنیکال ارز C98

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز C98  در رتبه ۱۷۰ لیست ارزهای دیجیتال قرار دارد. این ارز در تایم ماهانه در یک موج اصلاحی قرار دارد، و نشانه هایی از یک حرکت صعودی روی نمودار ظاهر شده است. حجم معاملات این ارز بعد از مدت ها رو به افزایش رفته است. قیمت به خط روند نزولی اول پولبک زده است، و در صورت شکست خط روند نزولی دوم رشد خوبی در انتظار این ارز خواهد بود. یک مقاومت مهم در محدوده ۱.۸۸ الی ۱.۶۰ مربوط به تایم هفتگی روی نمودار رسم شده است و برای ادامه حرکت صعودی نیاز به حمایت بسیار خوب خریداران و حجم معاملات بسیار بالایی می باشد.

در غیر این صورت این مقاومت و همچنین مقاومت داینامیک ترند لاین نزولی می تواند مجددا قیمت را به سطح حمایت ۱.۳۰ دلار برگرداند. این ارز در روزهای آینده اگر سطح مقاومت را به حمایت تبدیل کند، اهداف آن برای کوتاه مدت محدوده هدف ۲.۸ الی ۳ دلار و هدف دوم ۳.۵ تا ۴ دلار را پیش رو دارد. تا زمانی که قیمت در تایم ۴ ساعته بالای محدوده ۱.۵۲ الی ۱.۵۹ دلار باقی بماند، رشد قیمت حداقل تا محدوده مقاومت ۲ دلار می تواند ادامه داشته باشد.

تحلیل تکنیکال ارز C98 بازه زمانی روزانه امروز 24 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز C98 بازه زمانی روزانه امروز ۲۴ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز APE

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز APE بعد از لیست شدن همزمان در چند صرافی با رشد قیمت خیره کننده و افزایش شدید مارکت کپ همراه بوده است. رتبه این ارز در لیست کوین مارکت کپ در جایگاه ۳۸ می باشد. بعد از کاهش تقاضا و افت هیجانات در روزهای اولیه لیست شدن، قیمت وارد یک محدوده رنج شده و امروز قیمت در حال خروج از این محدوده رنج می باشد. مقاومت محدوده ۱۲ الی ۱۲.۳۰ دلار در حال شکسته شدن می باشد. بنابراین می توانیم انتظار داشته باشیم که با صعودی شدن روند در تایم ۴ ساعته، رشد قیمت تا مقاومت محدوده ۱۵ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل تکنیکال ارز APE بازه زمانی روزانه امروز 24 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز APE بازه زمانی روزانه امروز ۲۴ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز CHZ

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز CHZ در بازه زمانی هفتگی روی حمایت بسیار خوبی در محدوده ۰.۲۳ الی ۰.۲۰ دلار قرار گرفته است. این ارز در روند بلند مدت صعودی و در موج اصلاحی قرار دارد. با توجه به اینکه یک خط روند نزولی روی نمودار شکسته شده و قیمت به آن پولبک زده است، و همچنین در تایم ۴ ساعته نیز خط روند نزولی خود را به سمت بالا شکسته و یک مقاومت مینور در محدوده ۰.۲۴۷ دلار وجود دارد. که در صورت شکست این مقاومت، هدف اول محدوده ۰.۳۰ دلار و هدف دوم محدوده ۰.۴۰ دلار خواهد بود. این اهداف با توجه به ورود سرمایه به این ارز، در صورتی که شاهد برگشت قیمت ها در بازار نباشیم، در کوتاه مدت قابل دسترسی خواهند بود.

تحلیل تکنیکال ارز CHZ بازه زمانی روزانه امروز 24 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز CHZ بازه زمانی روزانه امروز ۲۴ فروردین ۱۴۰۱

واچ لیست زوم ارز در تاریخ 10 فروردین 1401
واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۱۰ فروردین ۱۴۰۱

واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۱۰ فروردین ۱۴۰۱

با سلام خدمت زوم ارزی های عزیز. این هفته هم با یک واچ لیست در خدمت شما عزیزان هستیم. امیدواریم که واچ لیست قبل به شما کمک کرده باشد. این هفته روند بازار با توقف در محدوده مهمی همراه بوده است. باید در معاملات خود مدیریت سرمایه ویژه ای را رعایت کنید. بیت کوین در محدوده حساسی قرار دارد، و چنانچه شرایط صعود کوتاه مدت خود را حفظ کند، رشد قیمت آن تا سطح ۵۰۰۰۰ دلار ادامه خواهد داشت.

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است.

تحلیل تکنیکال ارز UNFI

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز UNFI در بازه زمانی روزانه یک روند نزولی داشته است، اما در چند روز گذشته تلاش خریداران برای خارج کردن قیمت از کانال نزولی تا این لحظه موثر بوده است. اما یک مقاومت مهم در محدوده ۶.۲۹ الی ۶.۴۷ دلار روی نمودار رسم شده است، و در صورتی که فشار خرید بر سد مقاومتی غالب شود، حرکت صعودی شارپی را برای این ارز انتظار داریم. محدوده هدف اول قیمت ۷.۶۰ الی ۸ دلار و در صورت ادامه افزایش تقاضا، هدف دوم در محدوده ۹.۵ دلار می باشد. در صورتی که مقاومت پیش رو شکسته نشود، نزدیک ترین حمایت در محدوده ۵.۵ الی ۵.۷ دلار می باشد.

تحلیل تکنیکال ارز UNFI بازه زمانی روزانه امروز 10 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز UNFI بازه زمانی روزانه امروز ۱۰ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز JASMY

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز JASMY در یک روند و کانال نزولی قرار دارد، اما در هفته های گذشته تحرکات قیمتی خوبی را به ثبت رسانده است، و از کانال نزولی خارج شده است. با توجه به ورود سرمایه به این ارز، انتظار داریم که در محدوده حمایت ۰.۰۳۱ الی ۰.۰۳۳ دلار حمایت شود و مجددا یک حرکت صعودی تا مقاومت های پیش رو را در این ارز شاهد باشیم. محدوده هدف اول قیمت ۰.۰۴۵ الی ۰.۰۵۴ دلار و هدف دوم در محدوده ۰.۰۶۷ الی ۰.۰۷۱ دلار می باشد. یک خط روند صعودی نیز به عنوان حمایت داینامیک روی نمودار رسم شده است، و تا زمانی که حفظ شود، انتظار ادامه رشد قیمت را در این ارز داریم.

تحلیل تکنیکال ارز JASMY بازه زمانی روزانه امروز 10 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز JASMY بازه زمانی روزانه امروز ۱۰ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز AGIX

بازه زمانی روزانه:

رمرز ارز AGIX در چند روز گذشته رشد بسیار پرقدرتی را از محدوده حمایت ۰.۸۵ دلار شروع کرده است. خریداران این ارز، با حجم معاملات بالایی موفق به شکست مقاومت محدوده ۰.۱۲ الی ۰.۱۳ دلار شده اند. همچنین مقاومت محدوده ۰.۱۳۳ الی ۰.۱۴۳ دلار نیز شکسته شده است، اما به دلیل کاهش حجم معاملات بالای این ناحیه، امکان برگشت به سمت حمایت هفتگی بیشتر می باشد. اما به طور کلی به دلیل ورود حجم بالای سرمایه به این ارز احتمال یک حرکت صعودی دیگر تا مقاومت محدوده ۰.۲ دلار وجود  دارد. بنابراین انتظار برگشت قیمت را از یکی از محدوده های حمایت ذکر شده داریم.

تحلیل تکنیکال ارز AGIX بازه زمانی روزانه امروز 10 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز AGIX بازه زمانی روزانه امروز ۱۰ فروردین ۱۴۰۱

واچ لیست زوم ارز در تاریخ 25 اسفند 1400
واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۲۵ اسفند ۱۴۰۰

واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۲۵ اسفند ۱۴۰۰

با سلام خدمت زوم ارزی های عزیز. این هفته هم با یک واچ لیست در خدمت شما عزیزان هستیم. امیدواریم که واچ لیست قبل به شما کمک کرده باشد. این هفته روند بازار با رشد شارپی همراه بوده است. باید در معاملات خود مدیریت سرمایه ویژه ای را رعایت کنید. بیت کوین در محدوده حساسی قرار دارد، و چنانچه شرایط صعود کوتاه مدت خود را حفظ کند، رشد قیمت آن تا سطح ۴۶۰۰۰ دلار ادامه خواهد داشت.

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است.

تحلیل تکنیکال ارز MBOX

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز MBOX در طی روزهای گذشته در محدوده حمایت ۱.۹۶ الی ۱.۸۲ دلار متوقف شد. روند این ارز نزولی می باشد، اما نشانه هایی از قدرت گرفتن خریداران در نمودار ظاهر شده است. با توجه به اینکه محدوده حمایت نزدیک به عدد رند ۲ دلار می باشد، انتظار می رود که خریداران بتوانند مجددا با حمایت های خود قیمت را به محدوده سقف الگوی کنج نزولی برسانند.

روند قیمت در تایم ۴ ساعته از حالت نزولی خارج شده است، و چنانچه حمایت مورد نظر بتواند مانع از ریزش قیمت در ساعات آینده شود، انتظار رشد قیمت حداقل تا مقاومت ۲.۳۴ الی ۲.۴۰ دلار را خواهیم داشت. در صورت ادامه رشد قیمت، هدف بعدی محدوده ۳ دلار خواهد بود.

تحلیل تکنیکال ارز MBOX بازه زمانی روزانه امروز 25 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز MBOX بازه زمانی روزانه امروز ۲۵ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز GRT

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز GRT که به تازگی با حجم معاملات سنگینی رو به رو شده است، و همچنین مقاومت سقف کانال نزولی آن در بازه زمانی روزانه تبدیل به حمایت شده است، با رشد قیمت در روز گذشته از حالت کاملا نزولی خارج و در حال تلاش برای شکست مقاومت های ۰.۴۴ الی ۰.۴۶ و مقاومت بعدی ۰.۵۰ دلار می باشد. با توجه به واکنشی که برای اولین بار در محدوده مقاومت مشاهده شده است،

در صورتی که حمایت مهم ۰.۴۰ الی ۰.۳۷ دلار حفظ شود، در این محدوده می توان انتظار رشد بیشتر قیمت برای تست شکست مقاومت های پیش رو و همچنین اهداف بالاتر را داشت. اهداف قیمت می تواند محدوده های ۰.۴۵ – ۰.۵۰ و ۰.۶۰ دلار باشد.

تحلیل تکنیکال ارز GRT بازه زمانی روزانه امروز 25 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز GRT بازه زمانی روزانه امروز ۲۵ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ICX

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز ICX در بازه زمانی روزانه روند نزولی دارد، این ارز در چند روز گذشته نشانه های ورود پول را در محدوده های حمایت ۰.۶۰ الی ۰.۶۶ نشان می دهد. در چند روز گذشته نیز به عنوان ارزهای سود ده معرفی شد. در زمان نگارش این تحلیل نیز یکی از محدوده های مقاومت به حمایت تبدیل شده است، که در قیمت ۰.۶۹ الی ۰.۷۳ دلار می باشد. قیمت روی این سطح حمایت متوقف شده است، و با توجه به اینکه حمایت میدلاین کانال نزولی نیز در این ناحیه قرار گرفته است، یکی از محدوده های خوب برای رشد مجدد قیمت و تست مقاومت سقف کانال نزولی می باشد. بنابراین انتظار می رود در این هفته مجددا شاهد رشد قیمت تا محدوده ۱ دلار باشیم.

تحلیل تکنیکال ارز ICX بازه زمانی روزانه امروز 25 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز ICX بازه زمانی روزانه امروز ۲۵ اسفند ۱۴۰۰

واچ لیست زوم ارز در تاریخ 18 اسفند 1400
واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۱۸ اسفند ۱۴۰۰

واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۱۸ اسفند ۱۴۰۰

با سلام خدمت زوم ارزی های عزیز. این هفته هم با یک واچ لیست در خدمت شما عزیزان هستیم. امیدواریم که واچ لیست قبل به شما کمک کرده باشد. این هفته روند بازار با رشد شارپی همراه بوده است. باید در معاملات خود مدیریت سرمایه ویژه ای را رعایت کنید. بیت کوین در محدوده حساسی قرار دارد، و چنانچه شرایط صعود کوتاه مدت خود را حفظ کند، رشد قیمت آن تا سطح ۴۶۰۰۰ دلار ادامه خواهد داشت.

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است.

تحلیل تکنیکال ارز AR

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز AR در تایم روزانه داخل یک کانال بلند مدت صعودی قرار دارد. این ارز که به تازگی با رشد خوبی از محدوده کف کانال صعودی همراه بوده است، و امروز نیز خریداران آن موفق به شکست یکی از مقاومت های این ارز در محدوده ۳۴ دلار شده اند. برگشت به این محدوده حمایت می تواند با واکنش و ادامه روند صعودی همراه باشد.

با توجه به واگرایی مثبت اندیکاتور RSI می توان انتظار داشت که این ارز تا محدوده ۵۰ دلار به عنوان هدف اول و محدوده ۶۰ دلار به عنوان هدف دوم رشد داشته باشد. خط روند نزولی نیز اگر به سمت بالا شکسته شود، رشد قیمت این ارز می تواند تا میدلاین کانال صعودی ادامه داشته باشد.

تحلیل تکنیکال ارز AR بازه زمانی روزانه امروز 18 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز AR بازه زمانی روزانه امروز ۱۸ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز SNX

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز SNX در تایم فریو روزانه یک روند نزولی دارد. اما در محدوده ۳.۵۰ الی ۳.۸۰ دلار یک حمایت معتبر قرار دارد که در این محدوده شاهد رشد قیمت بوده ایم. خط روند نزولی نیز به سمت بالا شکسته شده است، و با توجه به اینکه در روند رنج به سر می بریم، افزایش قیمت می تواند تا محدوده ۵ الی ۶ دلار ادامه داشته باشد.

در صورت شکست مقاومت ۶ دلار نیز هدف بعدی در قیمت ۷.۵ دلار خواهد بود. پیشنهاد می شود که با توجه به رشد قیمت و احتمال اصلاح در تایم های کوچکتر، در محدوده حمایت ۴.۲۲ الی ۴.۳۰ دلار به دنبال نشانه های حمایت باشید.

تحلیل تکنیکال ارز SNX بازه زمانی روزانه امروز 18 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز SNX بازه زمانی روزانه امروز ۱۸ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز KEEP

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز KEEP در چند روز گذشته کاهش قیمت خوبی را تجربه کرد. این ارز که با سرمایه گذاری های انجام شده توسط شرکت های بزرگ حمایت می شود، می تواند پتانسیل رشد قیمت برای میان مدت و بلند مدت نیز داشته باشد. اما برای کوتاه مدت دو محدوده حمایت روی این نمودار رسم شده است که محدوده اول در قیمت ۰.۶۶ الی ۰.۶۳ و محدوده دوم در قیمت ۰.۶۳ الی ۰.۶۲ دلار قرار دارد.

تا زمانی که خط روند صعودی نیز حفظ شود، پتانسیل رشد قیمت حداقل تا سقف قبلی در محدوده ۱ دلار فراهم خواهد بود. اما توجه داشته باشیم زمانی که خط روند صعودی شکسته شود، حمایت پایین تری در قیمت ۰.۵۵ دلار وجود دارد، که در هفته های آینده از این محدوده رشد قیمت خود را شروع خواهد کرد.

تحلیل تکنیکال ارز KEEP بازه زمانی روزانه امروز 18 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز KEEP بازه زمانی روزانه امروز ۱۸ اسفند ۱۴۰۰

واچ لیست زوم ارز در تاریخ 11 اسفند 1400
واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰

واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰

با سلام خدمت زوم ارزی های عزیز. این هفته هم با یک واچ لیست در خدمت شما عزیزان هستیم. امیدواریم که واچ لیست قبل به شما کمک کرده باشد. این هفته روند بازار با رشد شارپی همراه بوده است. باید در معاملات خود مدیریت سرمایه ویژه ای را رعایت کنید. بیت کوین در محدوده حساسی قرار دارد، و چنانچه شرایط صعود کوتاه مدت خود را حفظ کند، رشد قیمت آن تا سطح ۴۶۰۰۰ دلار ادامه خواهد داشت.

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است.

تحلیل تکنیکال ارز ANKR

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز ANKR در تایم روزانه رشد خوبی را شروع کرده است. این ارز که خط روند نزولی اول را به سمت بالا شکسته و به آن پولبک زده است، با شکست خط روند نزولی دوم، می توان نشانه های قدرت گرفتن خریداران را مشاهده کرد. نکته ای که در مورد این ارز وجود دارد، وجود الگوی کف دو قلو در محدوده حمایت ۰.۰۶ دلار می باشد.

بنابراین چنانچه خریداران قیمت را بالای سطح ۰.۰۷۰ دلار حفظ کنند، می توانیم انتظار داشته باشیم که الگو تایید شود. در اینصورت رشد قیمت می تواند تا محدوده ۰.۱ دلار ادامه داشته باشد. هدف دوم نیز در صورت ادامه داشتن روند صعودی، می تواند محدوده ۰.۱۲ دلار باشد.

تحلیل تکنیکال ارز ANKR بازه زمانی روزانه امروز 11 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز ANKR بازه زمانی روزانه امروز ۱۱ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ROSE

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز ROSE در تایم روزانه بعد از واکنشی که به محدوده حمایت ۰.۲۱ الی ۰.۲۰ دلار داشت، برگشت خوبی را به ثبت رسانده است. قیمت این ارز در زمان نگارش این تحلیل در محدوده ۰.۲۶۹۰ دلار و بالای محدوده مهم عرضه تقاضای ۰.۲۵۹۰۰ دلار قرار گرفته است. همچنین خط روند نزولی نیز با حمایت خریداران به سمت بالا در حال شکست می باشد.

در صورتی که سطح حمایت مورد نظر حفظ شود، می توانیم انتظار برگشت قیمت و رسیدن به محدوده های مقاومت قبلی را داشته باشیم. اهداف پیش رو می تواند محدوده ۰.۳۶ و ۰.۴۳ دلار باشد.

تحلیل تکنیکال ارز ROSE بازه زمانی روزانه امروز 11 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز ROSE بازه زمانی روزانه امروز ۱۱ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز UNI

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز UNI در تایم هفتگی یک الگوی برگشتی کندلی روی محدوده حمایت ۹ الی ۱۰ دلار به ثبت رسانده است، و در این هفته رشد قیمت موجب عبور از مقاومت ۱۰ دلار نیز شده است. قیمت مجددا داخل کانال رنجی که در هفته های گذشته رسم کرده بودیم، برگشت داشته است. در صورت تثبیت و حفظ حمایت ۱۰ دلار، می توان انتظار داشت که ادامه رشد قیمت حداقل تا محدوده ۱۴ دلار را شاهد باشیم.

البته یک مقاومت نیز در قیمت محدوده ۱۲ دلار قرار دارد، که سقف کانال رنج را تشکیل داده است. با عبور قیمت از این مقاومت، در صورت مساعد ماندن شرایط بازار، رشد بیشتر حتی می تواند تا محدوده ۱۵ دلار نیز ادامه داشته باشد.

تحلیل تکنیکال ارز UNI بازه زمانی روزانه امروز 11 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز UNI بازه زمانی روزانه امروز ۱۱ اسفند ۱۴۰۰

واچ لیست زوم ارز در تاریخ 4 اسفند 1400
واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۴ اسفند ۱۴۰۰

واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۴ اسفند ۱۴۰۰

با سلام خدمت زوم ارزی های عزیز. این هفته هم با یک واچ لیست در خدمت شما عزیزان هستیم. این هفته نیز روند بازار با توجه به اینکه نوسانی می باشد، باید در معاملات خود مدیریت سرمایه ویژه ای را رعایت کنید. بیت کوین در محدوده حساسی قرار دارد، و چنانچه شرایط صعود کوتاه مدت خود را حفظ کند، رشد قیمت آن تا سطح ۴۲۰۰۰ دلار ادامه خواهد داشت.

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است.

تحلیل تکنیکال ارز KEEP

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز KEEP در تایم روزانه یک محدوده مقاومت را در قیمت ۰.۵۶ الی ۰.۵۸ دلار به سمت بالا شکسته است، و این محدوده به حمایت تبدیل شده است. تا زمانی که خط روند صعودی مانع از ریزش قیمت شود، امکان رشد تا محدوده مقاومت ۰.۷۰ دلار در سقف روند حرکتی این ارز فراهم خواهد شد. اما اگر قیمت زیر این محدوده حمایت برگشت داشته باشد، امکان ریزش قیمت وجود دارد. پس باید در شرایط رشد قیمت بیت کوین روی این ارز معامله انجام داد.

تحلیل تکنیکال ارز KEEP بازه زمانی روزانه امروز 4 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز KEEP بازه زمانی روزانه امروز ۴ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز COMP

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز COMP در تایم هفتگی به محدوده حمایت بسیار مهمی برخورد کرده و به آن واکنش داده است. این محدوده مهم در قیمت ۹۳ الی ۱۱۲ دلار بوده، و قیمت رند ۱۰۰ دلار نیز داخل این حمایت قرار گرفته است. واکنش خوبی را در این هفته شاهد بوده ایم. با توجه به وضعیت فعلی بازار، انتظار رشد قیمت تا محدوده مقاومت ۱۴۳ الی ۱۵۵ دلار وجود دارد. اندیکاتور EMA به دلیل اینکه فاصله زیادی با قیمت گرفته است، می تواند قیمت را به سمت خود جذب کند.

تحلیل تکنیکال ارز COMP بازه زمانی هفتگی
تحلیل تکنیکال ارز COMP بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال ارز COMP

بازه زمانی روزانه:

در تایم روزانه ما یک مقاومت در محدوده ۱۲۱ الی ۱۲۳ دلار داریم، که در صورت حجم بالای معاملات و شکست این مقاومت، انتظار رشد قیمت تا مقاومت ذکر شده وجود دارد. همچنین یک خط روند نزولی روی نمودار رسم شده است، که اگر حجم بالایی از معاملات به ثبت برسد، می توانیم انتظار رشد بیشتری داشته باشیم. یک واگرایی مثبت روی اندیکاتور RSI وجود دارد، که می تواند نشانه برگشت قیمت باشد. حجم معاملات روز گذشته نیز بیش از میانگین ۳۰ روز گذشته بوده است. بنابراین یا بعد از شکست مقاومت خط روند می توانید به دنبال نشانه های حمایت باشدی، یا اینکه قیمت مجددا برای تست حمایت پایین تر کاهش قیمت داشته باشد.

تحلیل تکنیکال ارز COMP بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز COMP بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ACH

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز ACH در تایم روزانه در یک محدوده مهم حمایت متوقف شد، که موجب رشد ۴ درصدی قیمت تا این لحظه شده است. قیمت از اندیکاتور EMA عبور کرده، و این اندیکاتور حمایت خوبی را نشان می دهد. این حمایت که در قیمت ۰.۰۵ دلار قرار دارد، توسط یک خط روند صعودی دیگر نیز حمایت شده است. خریداران در این محدوده حجم بالایی معامله انجام داده اند. در صورتی که شرایط بازار مساعد بماند، می توان انتظار رشد قیمت حداقل تا محدوده ۰.۰۶۶ الی ۰.۰۷۲ دلار را داشت.

تحلیل تکنیکال ارز ACH بازه زمانی روزانه امروز 4 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز ACH بازه زمانی روزانه امروز ۴ اسفند ۱۴۰۰

واچ لیست زوم ارز در تاریخ 27 بهمن 1400
واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۲۷ بهمن ۱۴۰۰

واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۲۷ بهمن ۱۴۰۰

با سلام خدمت زوم ارزی های عزیز. این هفته هم با یک واچ لیست در خدمت شما عزیزان هستیم. امیدواریم که واچ لیست قبل به شما عزیزان کمکی هر چند ناچیز کرده باشد. این هفته نیز روند بازار با توجه به اینکه نوسانی می باشد، باید در معاملات خود مدیریت سرمایه ویژه ای را رعایت کنید. بیت کوین در محدوده حساسی قرار دارد، و چنانچه شرایط صعود کوتاه مدت خود را حفظ کند، رشد قیمت آن تا سطح ۴۶۰۰۰ دلار ادامه خواهد داشت.

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است.

تحلیل تکنیکال ارز ARPA

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز ARPA با رتبه ۳۷۱  که در روند صعودی بلند مدت قرار دارد، در روزهای گذشته رشد بسیار خوبی را تجربه کرد. نکته ای که در مورد این ارز وجود دارد، این است که یک مقاومت در محدوده ۰.۰۸۲ الی ۰.۰۸۷ دلار وجود دارد، که چند روزی است قیمت را در این محدوده حفظ کرده و خریداران اجازه کاهش بیشتر قیمت به خرس ها را نداده اند.

اندیکاتور EMA در همین محدوده قرار دارد و این حمایت را تایید می کند. مومنتوم اندیکاتور RSI نیز صعودی می باشد. بنابراین در صورت مساعد ماندن شرایط کل بازار، انتظار رشد بیشتر قیمت تا محدوده ۰.۱۱۵ الی ۰.۱۲ دلار وجود دارد، که خریداران می توانند یک بار دیگر قیمت را برای تست شکست مقاومت مورد نظر به این محدوده برسانند.

تحلیل تکنیکال ارز ARPA بازه زمانی روزانه امروز 27 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز ARPA بازه زمانی روزانه امروز ۲۷ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز SUPER

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز SUPER با رتبه ۱۳۸ روز گذشته حجم معاملات بالایی را به ثبت رساند. این ارز که در محدوده مهم عرضه و تقاضا در قیمت ۰.۷۹ الی ۱ دلار حمایت مهمی دارد، با توجه به حمایت های خریداران پتانسیل رشد بیشتر قیمت تا سطح مقاومت ۱.۴۷ الی ۱.۵۰ دلار را نیز دارا می باشد. اندیکاتور EMA حمایت خوبی از قیمت به عمل آورده است، و روند قیمت در تایم روزانه نیز از حالت نزولی خارج شده است.

خط روند صعودی نیز در صورت مشاهده نشانه های حمایت بیشتر می توان انتظار ادامه حرکت صعودی را داشت. خط روند صعودی نیز تا زمانی که شکسته نشود، رشد قیمت می تواند ادامه داشته باشد.

تحلیل تکنیکال ارز SUPER بازه زمانی روزانه امروز 27 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز SUPER بازه زمانی روزانه امروز ۲۷ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز SUSHI

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز SUSHI که در رتبه ۱۲۱ لیست ارزهای دیجیتال قرار دارد، روز گذشته رشد ۹ درصدی را تجربه کرد. این ارز چندین روز است در محدوده حمایت ۳.۹۲ الی ۴ دلار متوقف شده است، اندیکاتور RSI که در کف قیمت واگرایی مثبت را شناسایی کرده است، می تواند یکی از نشانه های برگشت قیمت باشد. همچنین کاهش فشار فروش در محدوده حمایت و به صفر رسیدن مومنتوم روند می تواند نشانه دیگری برای برشگت قیمت به سمت بالا باشد.

خط ترند لاین نزولی نیز در حال شکسته شدن به سمت بالا بوده و همچنین حمایت مهم محدوده ۴.۲۲ الی ۴.۲۵ در تایم ۴ ساعته می تواند نقطه مناسب تری برای ادامه رشد قیمت باشد. با رشد قیمت، انتظار می رود که قیمت تا محدوده ۶ دلار رشد داشته باشد.

تحلیل تکنیکال ارز SUSHI بازه زمانی روزانه امروز 27 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز SUSHI بازه زمانی روزانه امروز ۲۷ بهمن ۱۴۰۰

واچ لیست زوم ارز در تاریخ 20 بهمن 1400
واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۲۰ بهمن ۱۴۰۰

واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۲۰ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز NEAR

بازه زمانی روزانه:

ارز NEAR در کانال خود بعد از رشد خیلی خوبی که تا محدوده ۱۳ دلار داشت، و خریداران موفق شدند محدوده ۱۲ دلار را پس بگیرند، قیمت در حال تثبیت بالای این ناحیه حمایت می باشد. این ناحیه محدوده مهم عرضه و تقاضا می باشد، و در صورتی که شرایط بازار مساعد بماند، رشد قیمت را می‌توان حداقل تا محدوده مقاومت ۱۶ و هدف دوم ۲۰ دلار انتظار داشت. حمایت میدلاین کانال صعودی بلند مدت نیز می‌تواند اعتبار بیشتری به محدوده ۱۲ بدهد.

تحلیل تکنیکال ارز NEAR بازه زمانی روزانه امروز 20 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز NEAR بازه زمانی روزانه امروز ۲۰ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز AXS

بازه زمانی روزانه:

ارز AXS که در تایم هفتگی در کانال صعودی قراردارد، بعد از چندین هفته روند اصلاحی، قیمت آن به محدوده کف کانال برخورد کرد، و واکنش خوبی به این محدوده داشت. با توجه به رشد خوبی که منجر به صعودی شدن شرایط در تایم ۴ ساعته شده است، در صورتی که محدوده ۶۴ الی ۶۰ دلار حفظ شود، خریداران می‌توانند قیمت را تا محدوده ۷۸ الی ۸۰ دلار حمایت کنند. انتظار داریم که روند صعودی قیمت در این هفته نیز ادامه داشته باشد.

تحلیل تکنیکال ارز AXS بازه زمانی روزانه امروز 20 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز AXS بازه زمانی روزانه امروز ۲۰ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ATOM

بازه زمانی روزانه:

شرایط رشد قیمت ارز ATOM نیز مانند دو ارز بالا صعودی می باشد. خریداران یک محدوده مقاومت را به حمایت تبدیل کرده اند، و این محدوده در قیمت ۳۰ دلار قرار دارد. چنانچه این سطح حفظ شود، و نشانه های افزایش تقاضای بیشتر وجود داشته باشد، می‌توانیم شاهد رشد بیشتر قیمت حداقل تا سطح ۳۷ دلار باشیم. با توجه به اینکه یک الگوی کنج نزولی به سمت بالا شکسته شده است, پس تایید الگو نشانه خوبی برای ادامه حرکت صعودی می باشد.

تحلیل تکنیکال ارز ATOM بازه زمانی روزانه 20 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز ATOM بازه زمانی روزانه ۲۰ بهمن ۱۴۰۰

واچ لیست زوم ارز در تاریخ 13 بهمن 1400
واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۱۳ بهمن ۱۴۰۰

واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۱۳ بهمن ۱۴۰۰

با سلام خدمت زوم ارزی های عزیز. این هفته هم با یک واچ لیست در خدمت شما عزیزان هستیم. امیدواریم که واچ لیست قبل به شما عزیزان کمکی هر چند ناچیز کرده باشد. این هفته نیز روند بازار با توجه به اینکه نوسانی می باشد، باید در معاملات خود مدیریت سرمایه ویژه ای را رعایت کنید. شاخص ترس و طمع بازار با دو واحد افزایش به عدد ۲۸ رسیده است. هنوز ترس معامله گران به طور کامل از بین نرفته است. بیت کوین در محدوده حساسی قرار دارد.

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است.

تحلیل تکنیکال ارز ONE

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز ONE در چند روز گذشته روند رنجی داشته و کاهش قیمتی را شاهد نبوده ایم. بنابراین نشان دهنده نبود فروشنده در بازار برای این ارز می باشد. خریداران در انتظار مشخص شدن وضعیت بازار برای افزایش قیمت و شروع مجدد حرکت صعودی برای رسیدن به سطح ۰.۲۳ دلار می باشند. همچنان در کف قیمت واگرایی حجم را مشاهده می کنید، و همچنین الگوی کنج نزولی در تایم ۴ ساعته تکشیل شده است، که در صورت شکست و تایید این الگو، انتظار افزایش قیمت و رسیدن تا سطح مقاومت اول در قیمت ۰.۲۳ الی ۰.۲۴ دلار و مقاومت دوم در محدوده ۰.۲۸ تا ۰.۳۰ دلار می باشد.

تحلیل تکنیکال ارز ONE بازه زمانی روزانه امروز 13 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز ONE بازه زمانی روزانه امروز ۱۳ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز HNT

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز HNT در طول هفته گذشته با تثبیت قیمت بالای سطح حمایت ۲۵ تا ۲۶.۵ دلار، آماده شروع یک موج صعودی دیگر در تایم ۴ ساعته می باشد، و خریداران می توانند قیمت را تا سطح ۳۳ الی ۳۵ دلار برسانند. با توجه به اینکه قیمت در کانال صعودی قرار دارد، البته اگر مقاومت ۳۰ دلار نیز شکسته شده و به حمایت تبدیل شود، رشد قیمت می تواند حتی تا محدوده ۴۰ دلار نیز ادامه داشته باشد. اندیکاتور RSI نیز مومنتوم صعودی را نشان می دهد، و در صورت افزایش حجم معاملات می توان نشانه های حرکت صعودی قیمت را مشاهده کرد.

تحلیل تکنیکال ارز HNT بازه زمانی روزانه امروز 13 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز HNT بازه زمانی روزانه امروز ۱۳ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز FLOW

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز FLOW در چند روز گذشته به دلیل رشد خوبی که داشت، خریداران موفق شدند، قیمت آن را از کانال نزولی خارج کنند، با توجه به حجم معاملات سنگینی که روی این ارز انجام گرفته است، انتظار داریم قیمت بعد از پولبک به سقف کانال شکسته شده، روند صعودی خود را در تایم ۴ ساعته از سر بگیرد، و خریداران قیمت آن به سطح مقاومت محدوده ۸.۵ تا ۹.۴ دلار برسانند.

مهم ترین حمایت کوتاه مدت که می تواند موجب برگشت قیمت شود، در محدوده ۶ دلار قرار دارد. البته پتانسیل افزایش قیمت از محدوده فعلی ۶.۵ دلار نیز وجود دارد. اما اگر بازار مجددا ریزش داشته باشد، و کندل ۴ ساعته زیر محدوده ۶ دلار بسته شود، روند می تواند به حالت نزولی برگردد. بنابراین باید منتظر نشانه های حمایت بیشتر روی این ارز باشید.

تحلیل تکنیکال ارز FLOW بازه زمانی روزانه امروز 13 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز FLOW بازه زمانی روزانه امروز ۱۳ بهمن ۱۴۰۰

واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۶ بهمن ۱۴۰۰

با سلام خدمت زوم ارزی های عزیز. این هفته هم با یک واچ لیست در خدمت شما عزیزان هستیم. امیدواریم که واچ لیست قبل به شما عزیزان کمکی هر چند ناچیز کرده باشد. این هفته به دلیل بلا تکلیف بودن کل بازار هنوز شاهد رشد قیمت های خوبی نبوده ایم. مخصوصا که انتظار برای اخبار نرخ بهره که امروز منتشر می شود، و بسیار مهم می باشد، هنوز ترس معامله گران را از بین نبرده است. چرا که می تواند تاثیر مستقیمی روی کل بازار بگذارد. بیت کوین در محدوده حساسی قرار دارد، که حمایت شدن در این محدوده می تواند رشد خوبی برای کل بازار باشد، اما اگر این حمایت از دست برود، محدوده های حمایتی بعدی اعداد پایین تری هستند، که می تواند ریزش های زیادی برای آلت کوین ها رقم بزند.

پیشنهاد می شود، تنها با مدیریت سرمایه و در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. نکته مهم دیگر اینکه بازار با ریزش های سنگینی که تا الان داشته، نوسانی شده است. بنابراین نباید انتظار سودهای زیاد را از معاملات خود داشته باشد. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است.

تحلیل تکنیکال ارز GALA

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز GALA در اثر ریزش های شدید بازار به یک محدوده قوی حمایتی برخورد کرده است، که در قیمت ۰.۱۴ تا ۰.۱۷ دلار در کف کانال صعودی میان مدت قرار گرفته است، و امروز نیز با رشد ۱۶ درصدی همراه بوده است. با توجه به اینکه حجم معاملات بالایی در کف قیمت به ثبت رسیده است، انتظار رشد بیشتر قیمت را در آینده نزدیک برای این ارز داریم.

همچنین موج اصلاحی در یک کانال نزولی در حال نوسان می باشد. و یک محدوده بسیار مهم و حیاتی در قیمت ۰.۲۰ الی ۰.۲۱ دلار وجود دارد، که در صورت شکست این محدوده و تثبیت قیمت بالای این ناحیه می توانیم انتظار خروج قیمت از کانال نزولی را داشته باشیم. همچنین در این صورت رشد قیمت می تواند تا میدلاین کانال در محودده ۰.۵ دلار رشد داشته باشد. البته اگر شرایط بازار مساعد شود.

تحلیل تکنیکال ارز GALA بازه زمانی روزانه امروز 6 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز GALA بازه زمانی روزانه امروز ۶ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز AVAX

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز AVAX که تحرکات خوبی در هفته های گذشته داشته است، روزهای گذشته به محدوده مهمی برخورد کرده است. این محدوده در قیمت ۵۵ دلار می باشد، که حمایت میدلاین کانال صعودی نیز می باشد. همچنین یک الگوی کنج نزولی روی نمودار تشکیل شده است، که در صورت شکست این الگو، رشد قیمت آن می تواند حداقل تا سقف قبلی ادامه داشته باشد.

در حال حاضر قیمت در حال شکستن یک محدوده مقاومت مینور در قیمت ۶۶ تا ۶۸ دلار می باشد، و در صورتی که بالای این محدوده تثبیت داشته باشد، می توانیم انتظار شکست و تایید الگو را داشته باشیم. حجم معاملات نیز بالاتر از میانگین ۳۰ روز گذشته بوده است.

تحلیل تکنیکال ارز AVAX بازه زمانی روزانه امروز 6 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز AVAX بازه زمانی روزانه امروز ۶ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز NEAR

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز NEAR که هم امروز در لیست ارزهای سود ده بررسی شد، و هم روز گذشته تحلیل آن در سایت ما به روز رسانی شد، با رشدی که از محدوده سه حمایت بسیار مهم داشت، یکی از مقاومت های خود را شکست. حمایتی که در قیمت ۱۰ تا ۱۱ دلار روی نمودار مشاهده می کنید، با افزایش تقاضا و فشار خرید مواجه شد.

در حال حاضر خریداران در تلاش هستند تا روند قیمت را حداقل در تایم ۴ ساعته صعودی نگه دارند. اگر تثبیت قیمت بالای سطح ۱۲ دلار داشته باشیم، انتظار رشد قیمت حداقل تا سطح ۱۵ الی ۱۶ دلار بیشتر خواهد شد. برای بررسی کامل این ارز می توانید به تحلیل NEAR در سایت ما سر بزنید.

تحلیل تکنیکال ارز NEAR بازه زمانی روزانه امروز 6 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز NEAR بازه زمانی روزانه امروز ۶ بهمن ۱۴۰۰

واچ لیست زوم ارز در تاریخ 29 دی 1400
واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۲۹ دی ۱۴۰۰

واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۲۹ دی ۱۴۰۰

با سلام خدمت زوم ارزی های عزیز. این هفته هم با یک واچ لیست در خدمت شما عزیزان هستیم. امیدواریم که واچ لیست قبل به شما عزیزان کمکی هر چند ناچیز کرده باشد. این هفته به دلیل بلا تکلیف بودن کل بازار هنوز شاهد رشد قیمت های خوبی نبوده ایم. بیت کوین در محدوده حساسی قرار دارد، که حمایت شدن در این محدوده می تواند رشد خوبی برای کل بازار باشد، اما اگر این حمایت از دست برود، محدوده های حمایتی بعدی اعداد پایین تری هستند، که می تواند ریزش های زیادی برای آلت کوین ها رقم بزند.

پیشنهاد می شود، تنها با میدریت سرمایه و در صورت مشاهده نشانه های حمایت معاملات خود را انجام دهید. نکته مهم دیگر اینکه بازار با ریزش های سنگینی که تا الان داشته، نوسانی شده است. بنابراین نباید انتظار سودهای زیاد را از معاملات خود داشته باشد. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است.

تحلیل تکنیکال ارز COTI

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز COTI در طول ۴۸ ساعته گذشته با حجم معاملات بالایی همراه بوده است. قیمت این ارز از محدوده حمایت ۰.۳۰ دلار تا این لحظه رشد خوبی داشته است. با توجه به اینکه یک مقاومت داینامیک خط روند نزولی به سمت بالا شکسته شده است، این خط در حال حاضر تبدیل به حمایت شده است. اگر نشانه های حمایت در محدوده ۰.۳۸ تا ۰.۳۷ دلار روی نمودار درتایم ۴ ساعته ظاهر شود، با توجه به اینکه روند در تایم ۴ ساعته صعودی می باشد، می تواند انتظار رشد بیشتر قیمت تا هدف ۰.۴۵ الی ۰.۵۰ دلار را داشت. به دلیل حجم بالای تقاضا در این هفته می توان انتظار ادامه رشد قیمت در این ارز را داشت. البته شرایط بازار اگر مساعد تر شود، و شاهد ریزش در بازار نباشیم، COTI حتی پتانسیل رشد قیمت تا سقف قبلی را نیز دارد.

تحلیل تکنیکال ارز COTI بازه زمانی روزانه امروز 29 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز COTI بازه زمانی روزانه امروز ۲۹ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز FTM

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز  FTM در روند صعودی قرار دارد. حجم معاملات فانتوم در چند روز گذشته، به میانگین ۳۰ روز خود رسیده است. همچنین قدرت خریدار در این ارز هنوز بالا می باشد. قیمت در محدوده ۲.۸۰ دلار توقف داشته است، و تمایلات خریداران همچنان روی این ارز مثبت می باشد. با توجه اینکه مقاومت بالاترین قیمت تاریخی فانتوم هنوز شکسته نشده است، در صورت شکست این مقاومت، خریداران می توانند قیمت را به اهداف جدیدی در محدوده های ۴ الی ۴.۵ دلار برسانند. خط روند صعودی نیز تا زمانی که شکسته نشود، می توان از آن به عنوان مهم ترین حمایت در این هفته استفاده کرد.

تحلیل تکنیکال ارز FTM بازه زمانی روزانه امروز 29 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز FTM بازه زمانی روزانه امروز ۲۹ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز THETA

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز  THETAدر کانال نزولی خود به محدوده حمایت بسیار مهمی رسیده است. با توجه به اینکه در روزهای گذشته با افزایش حجم معاملات مواجه شده است، و قیمت در محدوده حمایت ۴ دلار متوقف شده است، در صورتی که بالای محدوده ۴.۳۰ دلار تثبیت داشته باشد، افزایش قیمت می تواند تا قیمت ۵ دلار و هدف دوم ۶ دلار ادامه داشته باشد. همچنین یک واگرایی توسط اندیکاتور RSI شناسایی شده است، که در صورت تثبیت بالای ۴.۳۰ دلار، می توان انتظار رشد قیمت را داشت. خط روند نزولی نیز شکسته شده است، و قیمت به این خط پولبک زده است. در صورت تثبیت قیمت ها در بازار، و مساعد شدن شرایط می تواند انتظار رشد قیمت را برای تتا داشت.

تحلیل تکنیکال ارز THETA بازه زمانی روزانه امروز 29 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز THETA بازه زمانی روزانه امروز ۲۹ دی ۱۴۰۰

واچ لیست زوم ارز در تاریخ 22 دی 1400
واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۲۲ دی ۱۴۰۰

واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۲۲ دی ۱۴۰۰

با سلام خدمت زوم ارزی های عزیز. این هفته هم با یک واچ لیست در خدمت شما عزیزان هستیم. امیدواریم که واچ لیست قبل به شما عزیزان کمکی هر چند ناچیز کرده باشد. این هفته اوضاع کمی متفاوت است. قیمت بسیاری ارزها با افزایش همراه بوده و جبران ارزش از دست رفته خود را کرده اند. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است.

تحلیل تکنیکال ارز ICP

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز ICP از جمله ارزهایی بود که در طول هفته گذشته رشد بسیار خوبی را تجربه کرد. حجم معاملات هفته گذشته نیز دو برابر میانگین معاملات ۳۰ هفته گذشته می باشد. بنابراین ورود پول به ارز در کف قیمت نشانه خوبی برای برگشت روند و افزایش بیشتر قیمت می باشد. در حال حاضر قیمت هنوز در کانال نزولی قرار دارد. اما نکته ای که وجود دارد، این است که محدوده مقاومت ۳۰ تا ۳۱ دلار در حال حاضر به حمایت خوبی تبدیل شده است. و موجب صعودی شدن روند در تایم روزانه شده است.

همچنین یک خط روند صعودی روی موج آخر رسم شده است، و تا زمانی که شکسته نشود پتانسیل خروج قیمت از کانال نزولی وجود دارد. اندیکاتور EMA مومنتوم صعودی را نشان می‌دهد و در صورتی که شرایط بازار مساعد باشد می توان ادامه رشد قیمت را برای این ارز انتظار داشت. برای بررسی بیشتر این ارز می توانید به تحلیل ICP در سایت سر بزنید.

تحلیل تکنیکال ارز ICP بازه زمانی روزانه-22 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز ICP بازه زمانی روزانه-۲۲ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز KAVA

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز KAVA به طور کلی در کانال صعودی بلند مدت قرار دارد. چندین ماه است که در روند اصلاحی به سر می‌برد، و حالا نشانه های تقاضا در این ارز ظاهر شده است. در طول این هفته اصلاح خود را به پایان رساند و با خروج قیمت از کانال نزولی با موج افزایش تقاضا میدلاین کانال صعودی بلند مدت را نیز به سمت بالا شکسته است. این محدوده مقاومتی بود که  چندین بار مانع از حرکت قیمت به سمت بالا شده بود. و محدوده مهم عرضه و تقاضا نیز نسبت به گذشته نمودار به شمار می رود.

در حال حاضر سطح ۵ دلار شکسته شده است، و در حال تبدیل شدن به حمایت می باشد. با توجه به اینکه روند در بازه زمانی روزانه صعودی شده است، در صورت حفظ حمایت ۵ دلار رشد قیمت می تواند تا هدف اول ۶ دلار و هدف دوم در محدوده دلار ۷.۶۰ ادامه داشته باشد.

تحلیل تکنیکال ارز KAVA بازه زمانی روزانه-22 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز KAVA بازه زمانی روزانه-۲۲ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز MATIC

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز MATIC پروژه بسیار قوی که در کانال صعودی قرار دارد. بعد از رشد قیمت تا مقاومت ۲.۹۲ دلار، در اثر شرایط بد بازار، با کاهش قیمت مواجه شد، و قیمت آن به سطح حمایت ۲ دلار برخورد کرد. اما در محدوده حمایت ۲ دلار با فشار خرید و افزایش تقاضا مواجه شد. روز گذشته نیز با حجم معاملات بالا ۱۴ درصد رشد داشت.

اکنون یک محدوده حمایت در قیمت ۲.۲۴ و ۲.۲۰ دلار وجود دارد، که با توجه به افزایش تقاضا انتظار داریم این سطح حفظ شود، و رشد قیمت حداقل تا بالاترین سقف قبلی درمحدوده ۲.۸۵ ادامه داشته باشد. هدف بعدی در صورت شکستن سقف قبلی محدوده ۳ دلار و محدوده ۳.۵ دلار می باشد. برای بررسی بیشتر این ارز می توانید به تحلیل MATIC در سایت ما سر بزنید.

تحلیل تکنیکال ارز MATIC بازه زمانی روزانه-22 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز MATIC بازه زمانی روزانه-۲۲ دی ۱۴۰۰

واچ لیست زوم ارز در تاریخ 15 دی 1400
واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۱۵ دی ۱۴۰۰

واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۱۵ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز UNI

بازه زمانی روزانه:

ارز UNI یکی از ارزهای پر پتانسیلی است که در طول دو هفته گذشته تحرکات قیمتی خوبی داشته است، در تایم ۴ ساعته به یک مقاومت مهم برخورد کرده است. این مقاومت در محدوده ۱۸ الی ۱۹.۵ دلار می باشد. که قدرت خریداران نشان از شکست این مقاومت دارد. خط روند صعودی نیز حمایت خوبی از قیمت داشته است. انتظار عبور قیمت از این سد و رسیدن آن به سطح مقاومت ۲۲ دلار وجود دارد. برای بررسی کامل تر این ارز، می توانید به تحلیل UNI در سایت مراجعه بفرمایید.

تحلیل تکنیکال ارز UNI بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز UNI بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز XTZ

بازه زمانی روزانه:

ارز XTZ روز گذشته با حجم بالای ۱۹ میلیون دلار معامله شد. قیمت، خط روند نزولی را شکسته است، اما اگر حمایت خریداران ادامه داشته باشد، تزوس در محدوده ای قرار دارد، که پتانسیل رشد قیمت تا سقف قبلی خود در محدوده ۸ دلار را دارد. چنانچه حجم معاملات این ارز همچنان بالا باشد، انتظار شکست مقاومت بیشتر خواهد شد. خط روند صعودی نیز همچنان می تواند حمایت گر خوبی برای ادامه حرکت صعودی باشد. برای بررسی بیشتر این ارز می توانید به تحلیل XTZ در سایت مراجعه کنید.

تحلیل تکنیکال ارز XTZ بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز XTZ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز THETA

بازه زمانی روزانه:

ارز THETA در یک موج اصلاحی قرار دارد. قیمت این ارز در یک کانال نزولی قرار گرفته است، و در حال حاضر یک مقاومت مهم را در محدوده میدلاین کانال به سمت بالا شکسته است. این مقاومت در قیمت ۵ دلار می باشد. شکست این مقاومت می تواند به رشد قیمت کمک شایانی کرده، و انتظار رسیدن به سقف کنال نزولی را بیشتر می کند. مقاومتی که در محدوده سقف کانال نزولی قرار دارد، در قیمت ۶.۶۳ تا ۷.۲۰ دلار می باشد. روند این ارز در تایم هفتگی نیز صعودی می باشد، و قیمت آن در طول هفته های گذشته به میدلاین کانال صعودی واکنش داشته است. بنابراین انتظار رشد قیمت برای این ارز در روزهای آینده وجود دارد.

تحلیل تکنیکال ارز THETA بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز THETA بازه زمانی روزانه

واچ لیست زوم ارز در تاریخ 6 دی 1400
واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۶ دی ۱۴۰۰

واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۶ دی ۱۴۰۰

با سلام خدمت زوم ارزی های عزیز. این هفته هم با یک واچ لیست در خدمت شما عزیزان هستیم. امیدواریم که واچ لیست قبل به شما عزیزان کمکی هر چند ناچیز کرده باشد. این هفته اوضاع کمی متفاوت است. قیمت بسیاری ارزها با افزایش همراه بوده و جبران ارزش از دست رفته خود را کرده اند. اما سه ارزی که به شما معرفی خواهیم کرد، شرایط مناسبی پیدا کرده اند که می تواند در ادامه با رشد بیشتر همراه باشد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد، و صرفا جهت کمک به تحلیل بهتر برای معاملات است.

تحلیل تکنیکال ارز ONE

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز ONE شرایط صعودی خوبی دارد. افزایش قیمت تا محدوده ۰.۲۷ دلار باعث شد که مقاومت محدوده ۰.۲۴ تا ۰.۲۵ دلار شکسته شود. خط روند نزولی نیز به سمت بالا شکسته شده است. بنابراین فرصت مناسبی برای ادامه رشد قیمت تا محدوده سقف قبلی در قیمت ۰.۳۵ تا ۰.۳۸ دلار فراهم کرده است. حجم معاملات روز گذشته نیز با میانگین ۳۰ روز قبل برابری می کند. خط روند صعودی حمایت کننده قیمت و خط روند نزولی (مقاومتی که در حال حاضر شکسته شده است)، مانند یک الگوی مثلث می باشد، که به تازگی قیمت از این الگو خارج شده است. در صورت پولبک به محدوده ۰.۲۵ دلار انتظار می رود خریداران مجددا قیمت را حمایت کرده و رشد این ارز ادامه داشته باشد.

تحلیل تکنیکال ارز ONE بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز ONE بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ENJ

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز ENJ که در یک کانال صعودی بلند مدت قرار دارد، در طول هفته گذشته، بیش از ۴۰ درصد از ارزش از دست رفته خود را جبران کرد. یک محدوده عرضه و تقاضا در قیمت ۲.۸۶ الی ۳.۱۱ دلار قرار دارد. خریداران موفق شدند که قیمت را بالای این مقاومت برسانند. اکنون این محدوده می تواند به عنوان حمایت خوبی به ادامه حرکت قیمت کمک کند. این محدوده حمایت همچنین با مید لاین کانال صعودی همپوشانی دارد. بنابراین انتظار رشد قیمت حداقل تا سقف قبلی در محدوده ۴.۵ دلار وجود دارد. هدف بعدی این ارز نیز در محدوده ۵ دلار خواهد بود. حجم معاملات نیز تایید کننده شکست محدوده مقاومت می باشد.

تحلیل تکنیکال ارز ENJ بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز ENJ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز RUNE

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز RUNE در هفته گذشته رشد بسیار خوبی را تجربه کرد. محدوده ای که در قیمت ۵.۹۰ تا ۶.۹۰ قرار دارد، حمایتی است که اگر شکسته می شد، روند در این بازه زمانی نزولی می شد. اما رشد قیمت از این محدوده شروع شد. این هفته نیز با توجه به اینکه از کانال نزولی خارج شده است، و خریداران موفق شده اند که قیمت را بالای مقاومت محدوده ۷.۵ تا ۷.۶۶ دلار برسانند، انتظار رشد قیمت بیشتر می شود. در این صورت می تواند اهداف قیمت را برای RUNE در محدوده های ۱۰ دلار و در صورت شکست این مقاومت نیز محدوده بعدی ۱۴ دلار خواهد بود.

تحلیل تکنیکال ارز RUNE بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز RUNE بازه زمانی روزانه

واچ لیست زوم ارز در تاریخ 15 آذر 1400
واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۱۵ آذر ۱۴۰۰

واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۱۵ آذر ۱۴۰۰

با سلام خدمت زوم ارزی های عزیز. این هفته هم با یک واچ لیست در خدمت شما عزیزان هستیم. اما این هفته اوضاع بسیار متفاوت است. ریزش روزهای گذشته بازار باعث شد بسیاری از آلت کوین ها ریزش های شدیدی را تجربه کنند. بنابراین باید با حاتیاط بسیار زیادی معاملات خود را مدیریت کنید. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد. به طور کلی پیشنهاد می شود این هفته نظاره گر بازار باشید تا قیمت ها به حمایت های مطمئن برسند.

تحلیل تکنیکال ارز FTM

بازه زمانی روزانه:

ارز فانتوم در محدوده ۱ دلار حمایت بسیار قوی و مهمی دارد. این محدوده منطقه عرضه و تقاضای بسیار مهمی می باشد. اگر قیمت در اثر ریزش بازار به این محدوده برسد، می تواند نقظه مناسبی برای برگشت باشد. ATH فانتوم در محدوده ۳.۵ دلار می باشد. بنابراین رسیدن قیمت به حمایت ۱ دلار با توجه به اینکه در کف کانال صعودی بلند مدت قرار دارد، می تواند برای سرمایه گذاری جذاب باشد.

تحلیل تکنیکال ارز FTM بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز FTM بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز BTT

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز BTT یکی از ارزهای آینده داری است که می تواند برای سرمایه گذاری بلند مدت جذاب باشد. نکته ای که وجود دارد، این است که بیت تورنت دو حمایت بسیار مهم دارد، که در صورت واکنش به هر یک از این حمایت ها می تواند در آینده رشد بسیار خوبی داشته باشد.

بعد از رشد بسیار خوبی که تا محدوده ۰.۱۲ دلار داشت، وارد یک موج اصلاحی شده است. اکنون در اواخر موج اصلاحی به سر می بریم. اگر بازار برگشت داشته باشد، می تواند رشد بسیار خوبی داشته باشد.

حمایت اول محدوده ۰.۰۰۲۱ الی ۰.۰۰۱۸ دلار است. اما اگر این حمایت شکسته شود، محدوده حمایت بعدی می تواند در قیمت ۰.۰۰۱۲۵ دلار باشد. که پله های خرید در صورت ریزش می باشد.

تحلیل تکنیکال ارز BTT بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز BTT بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ALGO

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز ALGO را می توانید در صورت ریزش بیشتر بازار، در محدوده های حمایت ۱.۴۷ الی ۱.۳۵ دلار به دنبال مناطق برگشت باشید. این ارز در ریزش روزهای گذشته بازار، به این محدوده حمایت واکنش خوبی نشان داده است. بنابراین اگر مجدد برگشت داشته باشد، در صورت دیدن شرایط حمایت، می تواند نقطه خوبی برای شروع رشد به سمت سقف قبلی باشد. برای بررسی بیشتر می توانید به تحلیل ALGO در سایت ما سر بزنید.

تحلیل تکنیکال ارز ALGO بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز ALGO بازه زمانی روزانه

واچ لیست زوم ارز در تاریخ 8 آذر 1400
واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۸ آذر ۱۴۰۰

واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۸ آذر ۱۴۰۰

با سلام خدمت زوم ارزی های عزیز. این هفته هم با یک واچ لیست در خدمت شما عزیزان هستیم. با توجه به اینکه در این هفته احتمال برگشت بازار وجود دارد، امیدواریم که بتوانید از این پروژه ها استفاده کنید. پروژه هایی که بررسی شده اند، امکان رشد در شرایط فعلی بازار را دارند، این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد.

تحلیل تکنیکال ارز ARPA

بازه زمانی روزانه:

ارز ARPA در کانال صعودی خود، در حال تکمیل موج اصلاحی می باشد. حمایتی که در حال حاضر روی آن قرار دارد، مقاومتی بوده که به حمایت بسیار مهمی تبدیل شده است. اگر خریداران بتوانند قیمت را بالای محدوده ۰.۱۴ دلار حفظ کنند، با توجه به اینکه قیمت در کف کانال صعودی قرار دارد، پتانسیل رشد تا اعداد قیمتی ۲ و ۲.۴ دلار را دارد.

تحلیل تکنیکال ارز ARPA بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز ARPA بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز SC

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز SC در کانال صعودی خود به تازگی یک مقاومت مهم را در محدوده ۰.۲۲ تا ۰.۲۳ دلار به سمت بالا شکسته است. این مقاومت در سقف قبلی قرار داشت. با توجه به اینکه مومنتوم روند صعودی می باشد، اگر خریداران بتوانند این سطح مهم را حفظ کنند، روند می تواند صعودی مانده و پتانسیل رسیدن به سقف قبلی در محدوده ۰.۴۲ تا ۰.۴۶ دلار وجود دارد.

تحلیل تکنیکال ارز SC بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز SC بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال OKB

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز OKB در روند صعودی خود بعد از اینکه رشد بسیار خوبی داشت، و به سقف کانال صعودی برخورد کرد، در پی ریزش بازار کاهش بسیار خوبی داشته و اکنون روی منطقه حمایت خود در قیمت ۲۲ دلار به خوبی نشانه های برگشت را از خود بروز داده است. با توجه به اینکه در روند صعودی قرار دارد، می تواند در صورت مساعد ماندن شرایط بازار، می تواند تا سقف کانال صعودی در محدوده ۳۳ دلار به رشد خود ادامه بدهد.

تحلیل تکنیکال OKB بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال OKB بازه زمانی روزانه

واچ لیست زوم ارز در تاریخ 1 آذر 1400
واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۱ آذر ۱۴۰۰

واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۱ آذر ۱۴۰۰

با سلام خدمت زوم ارزی های عزیر. این هفته هم با یک واچ لیست در خدمت شما عزیزان هستیم. امیدواریم که بتوانید از این پروژه ها استفاده کنید. پروژه هایی که بررسی شده اند، امکان رشد در شرایط فعلی بازار را دارند، این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد. پروژه های معرفی شده، را خودتان هم بررسی بفرمایید.

تحلیل تکنیکال ارز آیوتا IOTA

بازه زمانی روزانه:

ارز IOTA در روزهای گذشته به الگوی مثلثی که شکسته شده بود پولبک زده، و بعد از چندین روز رنج زدن حرکت صعودی خود را شروع کرده است. حجم معاملات امروز این ارز به تازگی افزایش داشته است. و مقاومت خود را در محدوده ۱.۴۰ دلار شکسته است، در صورت حفظ این محدوده می‌تواند به اهداف ۱.۷۸ دلار تا ۲ دلا دست یابد.

با توجه به اینکه در کف کانال صعودی قرار دارد، احتمال بیشتری برای رشد قیمت وجود دارد.

تحلیل تکنیکال ارز آیوتا IOTA بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز آیوتا IOTA بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز CVC

بازه زمانی روزانه:

ارز CVC در کانال صعودی خود به تازگی حرکت صعودی خود را شروع کرده است. حمایت کف کانال صعودی در محدوده ۰.۴۳ دلار توانسته تا اینجای کار قیمت را به سمت محدوده ۰.۶۳ دلار هدایت کند. اگر قیمت بالای خط روند نزولی تثبیت دهد، ادامه حرکت صعودی تا میدلاین کانال ادامه خواهد داشت، که این محدوده در سقف قبلی آخرین موج صعودی می باشد.

تحلیل تکنیکال ارز CVC بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز CVC بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز CELR

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز CELR که در واچ لیست هفته گذشته هم حضور داشت، موفق شد در محدوده ۱ دلار حمایت شود، و قیمت آن نیز کانال نزولی را به سمت بالا شکسته است. در حال حاضر پولبک به سقف کانال نزولی اتفاق افتاده است. با توجه به حجم معاملات بالایی که در این روزها داشته، در صورت حفظ حمایت محدوده ۰.۱۳ دلار، احتمال حرکت به سمت اهداف ۰.۲۹ دلار الی ۰.۳۴ دلار وجود دارد.

همچنین یک خط روند صعودی هم روی نمودار رسم شده است، که می‌تواند حمایت خوبی در همین محدوده های قیمتی برای CELR باشد.

تحلیل تکنیکال ارز CELR بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز CELR بازه زمانی روزانه

واچ لیست زوم ارز در تاریخ 24 آبان 1400
واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۲۴ آبان ۱۴۰۰

واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۲۴ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز CELR

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز CELR در کانال صعودی خود بعد از اینکه رشد بسیار خوبی تا محدوده ۰.۲۰ دلار داشت، وارد یک روند اصلاحی شده است. این روند اصلاحی با توجه به تشکیل الگوی کنج نزولی در پایان مسیر خود می باشد.

چنانچه خریداران بتوانند قیمت این ارز را بالای ۰.۱۲۲۰ دلار برسانند، در این صورت خارج شدن قیمت از الگوی کنج آسان خواهد بود، و حرکت صعودی می تواند شروع شود. اولین هدف CELR  می تواند محدوده ۰.۱۴۳۵۰ دلار و هدف بعدی آن سقف قبلی در محدوده ۰.۱۹ تا ۰.۲۰ دلار می باشد.

تحلیل تکنیکال ارز CELR بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز CELR بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز SXP

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز SXP بعد از روند صعودی که داشت، وارد یک موج اصلاحی شده بود، که این موج در حال حاضر به پایان خود نزدیک شده، و احتمال صعود این ارز به سمت محدوده سقف قبلی وجود دارد. خط روند نزولی که روی نمودار رسم شده، در روزهای گذشته به سمت بالا شکسته شده، و بعد از آن با پولبک همراه بوده است.

اما در حال حاضر اگر بتواند مقاومت ۲.۶۰ دلار را حفظ کند، و به آن پولبک بزند، موقعیت مناسبی برای خرید این ارز می باشد. البته در صورتی که شرایط کلی بازار مساعد باشد.

تحلیل تکنیکال ارز SXP بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز SXP بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال SHIB

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز شیبا در طی روند صعودی که داشت، وارد یک موج اصلاحی شده است. اما اکنون این موج به اولین حمایت مهم خود رسیده است. اگر خط روند صعودی در روزهای پیش رو به سمت بالا شکسته شود، شیبا می تواند تا محدوده اول ۰.۰۰۰۰۶۶۹۷ دلار و محدوده بعدی سقف قبلی به صعود خود ادامه بدهد.

از نظر فاندامنتالی شیبا در حال حاضر در صرافی GEMINI لیست شده است. و احتمالا در صرافی کراکن هم لیست خواهد شد. دو صرافی کوین بیس و شعبه بایننس در ایالات متحده در ماه اکتبر نیز شیبا اینو را لیست کردند.

با توجه به اخبار مثبتی که پیرامون این توکن می باشد، احتمال شکست خط روند نزولی و یک حرکت رو به بالا برای شیبا وجود دارد. بنابراین فقط در صورتی که مقاومت محدوده ۰.۰۰۰۰۵۵۲۵ تا ۰.۰۰۰۰۵۶۵۰ دلار به سمت بالا شکسته شود، احتمال صعود این رمز ارز قوت می گیرد.

تحلیل تکنیکال SHIB بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال SHIB بازه زمانی روزانه

واچ لیست زوم ارز امروز 17 آبان 1400
واچ لیست زوم ارز امروز ۱۷ آبان ۱۴۰۰

واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۱۷ آبان ۱۴۰۰

با سلام خدمت زوم ارزی های عزیر. این هفته هم با یک واچ لیست در خدمت شما عزیزان هستیم. امیدواریم که بتوانید از این پروژه ها استفاده کنید. پروژه هایی که بررسی شده اند، امکان رشد در شرایط فعلی بازار را دارند، اما به دلیل رشد اخیر بیت کوین، اکثر آلت کوین ها در حال رنج زدن می باشند. تا زمانی که بیت کوین به محدوده مناسبی برای درجا زدن یا حمایت خوبی برسد. این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد. پروژه های معرفی شده، را خودتان هم بررسی بفرمایید.

تحلیل تکنیکال ارز ADA

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز کاردانو مدت هاست که روی محدوده حمایت خود در قیمت ۱.۹۰ تا ۲ دلار قرار دارد. با توجه به رویدادی که برای این ارز در پیش رو است، و اینکه محدوده حمایت مورد نظر بسیار قوی می باشد، در صورتی که خط روند نزولی به سمت بالا شکسته شود، می تواند در روزهای آینده رشدهای خوبی داشته باشد. نمودار این ارز بر حسب بیت کوین نیز در محدوده حمایتی خوبی قرار گرفته است. اهداف ADA در صورت رشد قیمت، محدوده ۲.۳۸ و محدوده ۳ دلار می باشد.

شیب روند اصلاحی کاملا به صفر رسیده، و در منطقه حمایتی بسیار خوبی قرار دارد. صرفا خریداران باید فقط بتوانند قیمت آن را بالای ۲.۱۰ دلار تثبیت دهند. اندیکاتور MACD واگرایی بسیار خوبی را نشان می دهد، که در صورت حمایت می تواند قیمت این ارز با ثبات را به اهداف خود نزدیک کند. اهداف میان مدت کاردانو روی نمودار مشخص شده است.

تحلیل تکنیکال ارز ADA بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز ADA بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز DOT

بازه زمانی روزانه:

با اوج گرفتن قیمت رمز ارز DOT در تاریخ ۱۰ آبان، سقف جدیدی برای این ارز به ثبت رسید. کندل های آخر که سایه هایی به سمت پایین دارند، نشان دهنده این است که فروشندگان توان برگرداندن قیمت به سمت پایین را نداشته اند. با توجه به رویداد فاندامنتالی حراجی پاراچین که هنوز ادامه دارد، و همچنین ثبت ATH جدید در روزهای گذشته، در صورتی که خریداران روی خط میدلاین کانال صعودی، حمایت خوبی از این ارز داشته باشند، قیمت DOT می تواند تا محدوده ۶۰ – ۶۸ و ۸۰ دلار به رشد خود ادامه بدهد.

همچنین حمایت خط روند صعودی را نیز به همراه دارد. تا زمانی که خط روند صعودی شکسته نشده باشد، این ارز می تواند به اهداف بالاتر خود دست یابد.

تحلیل تکنیکال ارز DOT بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز DOT بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز EGLD

بازه زمانی روزانه:

ارز EGLD در کانال صعودی میان مدت قرار دارد. قیمت در حال حاضر سقف مقاومت قبلی را شکسته و ATH جدیدی به ثبت رسانده است. محدوده ۲۸۹ تا ۳۰۳ دلار برای رمز ارز EGLD یک حمایت بسیار خوب می باشد. خریداران تلاش می کنند از این سطح شکسته شده حمایت کنند، و آنرا به حمایت تبدیل کنند.

اگر این اتفاق رخ دهد، با توجه به اینکه این محدوده کف کانال صعودی نیز می باشد، یکی از بهترین حمایت های مهم برای ادامه روند صعودی است، و می تواند قیمت را به محدوده ۳۵۵ و ۳۷۵ دلار برساند. شرایط برای ادامه روند EGLD تا زمانی که کف کانال صعودی شکسته نشده، کاملا صعودی است.

تحلیل تکنیکال ارز EGLD بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز EGLD بازه زمانی روزانه

واچ لیست زوم ارز امروز 10 آبان 1400
واچ لیست زوم ارز امروز ۱۰ آبان ۱۴۰۰

واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۱۰ آبان ۱۴۰۰

با سلام خدمت زوم ارزی های عزیر. این هفته هم با یک واچ لیست در خدمت شما عزیزان هستیم. امیدواریم که بتوانید از این پروژه ها استفاده کنید. پروژه هایی که بررسی شده اند، امکان رشد در شرایط فعلی بازار را دارند، اما این معرفی به منزله پیشنهاد خرید نمی باشد.  پروژه های معرفی شده، را خودتان هم بررسی بفرمایید.

تحلیل تکنیکال ارز CHZ

بازه زمانی روزانه:

ارز CHZ به تازگی الگوی مثلث خود را شکسته، و دو روز گذشته بیش از ۵۰ درصد رشد داشته است. اکنون روی حمایت محدوده ۰.۴۱۳۷ تا ۰.۳۷۷۴ دلار قرار دارد. و اگر خریداران بتوانند قیمت را بالای سطح حمایت نگه دارند، احتمال دارد مجددا به سمت مقاومت ۰.۵۳۷۶ دلار حرکت کند. اگر این مقاومت نیز شکسته شود، هدف بعدی آن محدوده ۰.۶۱ دلار خواهد بود. البته در خرید خود باید مراقب سرمایه های خود باشید. چرا که امکان دارد مدتی در این محدوده رنج بزند.

تحلیل تکنیکال ارز CHZ بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز CHZ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال توکن HOT

بازه زمانی روزانه:

خریداران این توکن روز گذشته توانستند قیمت را بالای ۰.۱۲ تا ۰.۱۳ دلار برسانند. قیمت در حال حاضر روی همین محدوده حمایت قرار دارد. اگر در همین محدوده خریداران حمایت خوبی از این ارز کنند، و قیمت را بالای سطح ۰.۱۱۲ نگه دارند، دوباره می توانند در حرکت اول قیمت را به سطح ۰.۱۵۰ دلار برسانند، و پس از آن محدوده ۰.۱۷۲ هدف بعدی آن می باشد.

تحلیل تکنیکال توکن HOT بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال توکن HOT بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال توکن BAT

بازه زمانی روزانه:

ارز BAT نیز شرایطی مشابه CHZ دارد. دو روز گذشته رشد شارپی داشته، و به مقاومت محدوده ۱.۲۵ تا ۱.۳۸ دلار واکنش داشته است. اکنون روی محدوده حمایت ۰.۹۲ تا ۱ دلار می باشد. و احتمال دارد بعد از مدتی درجا زدن، خریداران بتوانند قیمت آن را به سطح ۱.۳۰ و سپس تا ۱.۶۰ دلار برسانند.

تحلیل تکنیکال توکن BAT بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال توکن BAT بازه زمانی روزانه

واچ لیست زوم ارز امروز 3 آبان 1400
واچ لیست زوم ارز امروز ۳ آبان ۱۴۰۰

واچ لیست زوم ارز در تاریخ ۳ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز AVAX

بازه زمانی روزانه:

ارز آواکس در کانال صعودی خود در کف کانال می باشد. به خوبی در منطقه ۵۵ تا ۶۰ دلار حمایت شده، و می تواند به سمت اهداف خود حرکت کند. هدف اول آن محدوده ۷۵ دلار و در صورت شکست  و تثبیت بالای آن محدوده هدف بعدی، ۹۷ تا ۱۰۰ دلار میباشد.

تحلیل تکنیکال ارز AVAX بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز AVAX بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز AXS

بازه زمانی روزانه:

ارز AXS در روزهای گذشته، به شدت مورد حمایت خریداران قرار گرفته و خرس ها نتوانستند قیمت آن را از سطح ۱۱۰ دلار پایین تر بیاورند. اکنون این ارز در یک الگوی مثلث متقارن می باشد. اگر کندل رزوانه بالای ضلع مثلث بسته شود، هدف اول ۱۵۵ تا ۱۶۳ و هدف دوم ۱۹۵ دلار می باشد.

تحلیل تکنیکال ارز AXS بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز AXS بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز EGLD

بازه زمانی روزانه:

ارز EGLD در روزهای گذشته مقاومت محدوده ۲۶۸ تا ۲۸۶ دلار را شکسته، و آن را به حمایت تبدیل کرده است. ضمن اینکه این ناحیه کف کانال صعودی نیز هست، با توجه به اینکه دیگر مقاومتی سر راه خود ندارد، محدوده ۳۵۱ تا ۳۶۷ دلار هدف اصلی EGLD ارز می باشد.

تحلیل تکنیکال ارز EGLD بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز EGLD بازه زمانی روزانه

منبع: زوم ارز

تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده