آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل فانتوم FTM

تحلیل فانتوم FTM

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از فانتوم در خدمت شما هستیم. همچنین شما می توانید قیمت فانتوم را در باکس پایین مشاهده نمایید.

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال FTM را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت FTM را مشاهده کنید.

تحلیل فانتوم FTM امروز ۲۳ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی فانتوم FTM امروز ۲۳ اسفند ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه با تحلیل ارز فانتوم FTM در تایم فریم هفتگی همراه شما عزیزان هستیم. خدمتتان عرض کردیم که محدوده باکس سبز پررنگ به عنوان یک حمایت مهم و ماژور مد نظر ما قرار دارد و در طی آخرین برخوردی که قیمت این ارز با آن ناحیه داشته ،یک الگوی صعودی را شکل گرفته و بر اساس آن الگو ،انتظار داشتیم که قیمت تا ناحیه باکس قرمز، شروع به رشد کند که این اتفاق رخ داده و بعد از برخورد با ناحیه باکس قرمز ،قیمت شروع به اصلاح کرده است و گفتیم در محدوده باکس سبز کمرنگ یک الگوی صعودی شکل گرفته و بر همین اساس مجدد انتظار رشد قیمت را داریم.
دوستان در حال حاضر طبق تحلیلی که داشتیم قیمت رشد پیدا کرده و مجدد به محدوده باکس قرمز رسیده و در ادامه آن را به طرف بالا بریک کرده است و اگر به تایم روزانه برویم تثبیت را بالاتر از آن ناحیه می‌بینیم و انتظار داریم که قیمت همچنان به رشد خود ادامه داده و به محدوده مقاومتی بعدی نیز برسد. دوستان علاوه بر تحلیل این ارز می‌توانید تحلیل ارز چیلیز chz هم که امروز بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته نیز مشاهده بفرمایید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل FTM امروز 23 اسفند 1402
تحلیل FTM امروز ۲۳ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل فانتوم FTM امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی فانتوم FTM امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه با تحلیل ارز فانتوم FTM در تایم فریم هفتگی همراه شما عزیزان هستیم. اگر به یاد داشته باشید.خدمتتان عرض کردیم که محدوده باکس سبز پررنگ به عنوان یک حمایت مهم و ماژور مد نظر ما قرار دارد و در طی آخرین برخوردی که قیمت این ارز با آن ناحیه داشته ،یک الگوی صعودی را شکل گرفته و بر اساس آن الگو ،انتظار داشتیم که قیمت تا ناحیه باکس قرمز، شروع به رشد کند که این اتفاق رخ داده و بعد از برخورد با ناحیه باکس قرمز ،قیمت شروع به اصلاح کرده است.
دوستان در حال حاضر محدوده باکس سبز کم رنگ به عنوان حمایت مهم و کف ترند صعودی در تایم فریم روزانه مد نظرمان قرار دارد و در تایم روزانه در این ناحیه یک الگوی صعودی قوی شکل گرفته و بر همین اساس انتظار داریم، مجدد قیمت به رشد خود ادامه داده و به ناحیه باکس قرمز رنگ نیز برسد. نکته مهمی که می‌بایست آن را بدانید این است که اگر باکس سبز کمرنگ از دست برود، روند در تایم فریم روزانه نیز نزولی خواهد شد و انتظار افت قابل توجه در قیمت این ارز را داریم.دوستان علاوه بر تحلیل این ارز می‌توانید تحلیل ارز چیلیز chz هم که امروز بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته نیز مشاهده بفرمایید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل FTM امروز 25 بهمن 1402
تحلیل FTM امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل فانتوم FTM امروز ۲۷ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی فانتوم FTM امروز ۲۷ دی ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما زوم ارزی های عزیز ،با تحلیل ارز فانتوم در تایم فریم هفتگی همراه شما هستیم. همانطور که مشاهده می‌کنید چندین بار بعد از اینکه قیمت به ناحیه باکس سبز رسیده، مورد حمایت قرار گرفته و شروع به رشد کرده است و تا جایی آن رشد ادامه داشته که باکس قرمز رنگ را قرار داده‌ایم. بلافاصله مجدد تا ناحیه باکس سبز شاهد افت قیمت بوده‌ایم. دوستان نتیجه‌ای که می‌توان گرفت این است که بین باکس سبز و باکس قرمز شاهد شکل‌گیری یک تریدینگ رنج هستیم، که اخیراً لگ صعودی تکمیل شده و در ناحیه باکس قرمز شاهد تشکیل یک الگوی نزولی نیز هستیم و انتظار داریم که قیمت این ارز افت قابل توجهی را داشته باشد و هدف اصلی آن محدوده کف تریدینگ رنج یعنی باکس سبز نیز می‌باشد.
به منظور بررسی بیشتر به تایم روزانه هفته و در آنجا برای آخرین لگ صعودی ساخته شده تررند لاین صعودی نیز رسم کرده‌ایم و همانطور که مشهوده آن ترند لاین هم به سمت پایین شکسته شده و پولبک نیز تشکیل شده و بعد از آن مجدد الگوی نزولی شکل گرفته و این موارد، تاییدی بر صحبت ماست که گفتیم در یک موج نزولی یا لگ نزولی قرار داریم که هدف اصلی را در فوق خدمتتان عرض کردیم. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل FTM امروز 27 دی 1402
تحلیل FTM امروز ۲۷ دی ۱۴۰۲

تحلیل فانتوم FTM امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی فانتوم FTM امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر دارم خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی فانتوم در تایم فریم هفتگی را مورد بررسی قرار داده‌ایم همراه ما باشید.
اگر از سمت چپ، به چارت نگاه کنید شاهد یک روند کاملاً نزولی می‌باشیم و و از ابتدای باکس سبز شاهد رشد قیمت بوده‌ایم و تا جایی پیش رفته که آخرین سقف ترند نزولی را ، پس گرفته و بالای آن ما کلوز را داشته‌ایم، نتیجه‌ای که میتوان گرفت این است که، ترند نزولی به پایان رسیده و ما شاهد تغییر روند در این ارز هستیم.
از آنجایی که رشد قیمت ،همراه با فشار خرید و بلافاصله اصلاح قیمت ،همراه با فشار فروش بوده ، انتظار داریم بین محدوده باکس سبز و باکس قرمز یک تریدینگ رنج را داشته و شاهد نوسان قیمت به صورت رنج باشیم.

تحلیل FTM امروز 29 آذر 1402
تحلیل FTM امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۲

تحلیل فانتوم FTM امروز ۲۴ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی فانتوم FTM امروز ۲۴ آبان ۱۴۰۲

رمز ارز FTM در تایم روزانه به ناحیه عرضه روزانه قوی برخورد داشته است که این ناحیه اهمیت زیادی برای ما داره و پرقدرت است زیرا یک خط روند نزولی در بازه زمانی روزانه داریم که با این ناحیه ترکیب شده است و همینطور یک سطح مقاومتی دارد که با این دوناحیه ترکیب شده است و نشانه این است که این سطح قدرت بسیار زیادی دارد که سه ناحیه باهم ترکیب شده اند و قیمت این رمز ارز را می‌توانند به سمت پایین بفرستند؛ اگر بیت کوین کمی به سمت پایین حرکت کند می‌توان ریزش این رمز ارز را ببینیم.
موفق و پرسود باشید.

تحلیل فانتوم FTM امروز 24 آبان 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل فانتوم FTM امروز ۲۴ آبان ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل فانتوم FTM امروز ۲۶ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی فانتوم FTM امروز ۲۶ مهر ۱۴۰۲

 

رمز ارز فانتوم در یک ماه گذشته روند نزولی خود را حفظ کرد و حتی با افزایش قیمت های کوتاه مدت بیت کوین رشد چندانی نداشت. تنها یک واکنش به حمایت کف قبلی در محدوده ۰.۱۸ دلار ایجاد شده، اما قدرت کافی از سمت خریداران را برای رشد قیمت ایجاد نکرده است. بنابراین با توجه به نبود تمایلات خرید در این ارز احتمال شکسته شدن حمایت فعلی و کاهش بیشتر تا محدوده ۰.۱۵ دلار برای فانتوم وجود دارد. از این ناحیه می توانیم انتظار واکنش بهتری داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل فانتوم FTM امروز 26 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل فانتوم FTM امروز ۲۶ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل فانتوم FTM امروز ۲۹ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی فانتوم FTM امروز ۲۹ شهریور ۱۴۰۲

رمز ارز FTM بعد از آخرین تحلیلی که انجام شد، قیمت آن روی حمایت ۰.۲۴ دلار قرار گرفته بود و تقاضای خوبی در این ناحیه برای رشد قیمت صورت نگرفت. همچنین مقاومت محدوده رند ۰.۲۰ دلار نیز به حمایت تبدیل نشد و قیمت فانتوم همچنان در پایین ترین سطح کانال رنج ماهانه خود قرار گرفته است. حمایتی که اگر شکسته شود، می تواند فانتوم را وارد کانال قیمت ۰.۱۰ دلار کند. برای میان مدت تا زمانی که شکستی زیر حمایت ۰.۱۷۵ دلار مشاهده نکنیم، می توانیم انتظار رشد قیمت فانتوم را تا محدوده مقاومت ۰.۲۲ دلار داشته باشیم. به دلیل اینکه فشار فروش بالایی در این ارز ایجاد شده، مقاومت های فانتوم هر کدام به تنهایی قدرت بالایی دارند و می توانند محدوده واکنش منفی قوی در نظر گرفته شوند. برای کوتاه مدت هم روند فعلی رنج بوده و انتظار ادامه این روند رنج را داریم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل فانتوم FTM امروز 29 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل فانتوم FTM امروز ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل فانتوم FTM امروز ۴ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی فانتوم FTM امروز ۴ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز FTM در طی یک ماه گذشته کاهش قیمت داشت. قیمت این ارز بعد از اینکه داخل کانال صعودی کوتاه مدت به مقاومت محدوده ۰.۳۲ دلار برخورد کرد، واکنش منفی شدیدی نشان داد و از این ناحیه شاهد بازگشت قیمت و تغییر روند بودیم. فانتوم بعد از واکنش به این مقاومت، یک کانال رنج تشکیل داد و بعد از خروج از کانال صعودی کوتاه مدت، فشار فروش روی این ارز افزایش پیدا کرد. شاهد بازگشت قیمت تا محدوده حمایت ۰.۲۲ الی ۰.۲۳ دلار هستیم. جایی که واکنش مثبت قوی از این محدوده شروع شد و موجب رشد ۴۰ درصدی فانتوم شد. مجددا اگر واکنش مثبت مخصوصا از محدوده ۰.۲۲ دلار مشاهده شود، می توانیم احتمال تشکیل شدن الگوی کف دوقلو را در نظر گرفته و انتظار رشد بیشتری از فانتوم داشته باشیم. پس در این هفته توجه به حمایت ۰.۲۲ دلار لازم و ضروری است. همچنین واگرایی RSI و شکست خط روند نزولی در تایم های پایین می تواند ریسک معاملات را کاهش دهد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل فانتوم FTM امروز 4 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل فانتوم FTM امروز ۴ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل فانتوم FTM امروز ۷ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز FTM بعد از فشار فروش سنگینی که در کل مارکت کریپتو ایجاد شد، روند نزولی آن تا محدوده حمایت ۰.۲۲ دلار ادامه پیدا کرد. حمایت های زیادی شکسته شد و قیمت این ارز در تایم فریم روزانه هنوز مومنتوم منفی دارد. در بازه زمانی ۴ ساعته برای کوتاه مدت مومنتوم منفی مشاهده می شود، که نشان می دهد موج صعودی در حال اصلاح است. با توجه به شرایط فعلی بازار، دو حمایت کوتاه مدت برای فانتوم در محدوده های ۰.۲۹ و ۰.۲۷ دلار شناسایی شده است. اما حمایت میان مدت در محدوده ۰.۲۴ الی ۰.۲۳ دلار قرار دارد. همچنین اهداف بالاتر فانتوم در محدوده های ۰.۳۵ الی ۰.۳۶ و ۰.۴۰ الی ۰.۴۱ دلار در نظر گرفته شده است.

واکنش به هریک از این سطوح می تواند موجب نوسانات زیادی در این ارز شود. توجه داشته باشید که روند فانتوم برای کوتاه مدت ممکن است وارد ناحیه رنج شده باشد. بنابراین قبل از حرکت اصلی خود می تواند مدتی در این روند رنج نوسان داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل فانتوم FTM امروز 7 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل فانتوم FTM امروز ۷ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل فانتوم FTM امروز ۱۰ خرداد ۱۴۰۲

رمز ارز فانتوم در یک ماه گذشته روند کاملا نزولی داشت و قیمت آن با شکست حمایت خود در محدوده ۰.۳۲ الی ۰.۳۴ دلار به کف قبلی برگشته است. کانال نزولی که برای این ارز در نظر گرفته شده بود، همچنان معتبر است و تا زمانی که سقف کانال پرقدرت شکسته نشود، نمی توانیم انتظار پایان اصلاح و رشد مجدد قیمت را داشته باشیم.

با توجه به وضعیت فعلی مارکت، احتمال شکست حمایت کف قبلی در محدوده ۰.۳۰ دلار و برخورد قیمت به سطح حمایت ۰.۲۸ دلار وجود دارد. توجه داشته باشید که محدوده حمایت ۰.۲۹ الی ۰.۲۷ دلار دقیقا با کف کانال نزولی همپوشانی دارد و محدوده واکنشی محسوب می شود. اما یک حمایت دیگر در صورت افزایش شدید فشار فروش در بازار برای فانتوم در نظر گرفته شده است. این حمایت در محدوده ۰.۲۵ دلار در نظر گرفته شده است و قدرت واکنشی بالاتری دارد. بنابراین می تواند این سطح پایان محدوده اصلاح در نظر گرفته شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل فانتوم FTM امروز 10 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل فانتوم FTM امروز ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل فانتوم FTM امروز ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی فانتوم FTM امروز ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲

رمز ارز FTM بعد از شکست خط روند نزولی خود، رشد کوتاه مدت ۲۰ درصد را تجربه کرد، اما به دلیل فشار فروش در بازار، قیمت این ارز با سه کندل نزولی قوی در تایم روزانه مجددا به حمایت خود در محدوده ۰.۴۰ دلار برگشته است. دو سطح حمایت قوی مربوط به بازه زمانی هفتگی روی نمودار این ارز در نظر گرفته شده است. حمایت اول در محدوده ۰.۳۲ الی ۰.۳۴ دلار و حمایت دوم در محدوده ۰.۲۸ دلار قرار گرفته است. با توجه به وضعیت فعلی بازار، دو حمایت مهمی که برای فانتوم در نظر گرفته شده است، اگر با واکنش مثبت همراه باشد، می توانیم انتظار رشد دوباره این ارز را تا سقف کانال رنج داشته باشیم. در کوتاه مدت، می توانیم برای فانتوم یک کانال نزولی در نظر بگیریم. تا زمانی که سقف کانال پرقدرت شکسته نشود، انتظار ادامه حرکت نزولی به سمت حمایت های مشخص شده را داریم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل فانتوم FTM امروز 13 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل فانتوم FTM امروز ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز 16 فروردین 1402
تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز ۱۶ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل فانتوم FTM امروز ۱۶ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی فانتوم FTM امروز ۱۶ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز FTM در طی یک ماه گذشته نوسانات شدیدی داشت. قیمت این ارز بعد از فشار فروش بالا به محدوده حمایت ۰.۳۰ دلار و همجنین حمایت ۵۰ درصد فیبوناچی اصلاحی برگشت و در این ناحیه با افزایش شدید تقاضا همراه شد. فشار بالای خرید، مجددا قیمت فانتوم را بالای محدوده ۰.۴۰ دلار برگردانده است. به دلیل واکنش به مقاومت ۰.۵۰ دلار، روند فانتوم در تایم فریم های پایین رنج شده است. اما در صورتی که خط روند نزولی و این مقاومت رند شکسته شود، باز هم قیمت می تواند تا سقف قبلی یعنی محدوده ۰.۶۰ دلار رشد داشته باشد. همچنین هدف بلند مدت فانتوم در قیمت ۰.۹۰ الی ۱ دلار در نظر گرفته شده است.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل فانتوم FTM امروز 16 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل فانتوم FTM امروز ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز 17 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل فانتوم FTM امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی فانتوم FTM امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز FTM در طی هفته‌های گذشته نوسانات شدیدی داشت. بعد از اینکه رشد قیمت این ارز تا محدوده مقاومت ۰.۵۸ الی ۰.۶۵ دلار ادامه پیدا کرد، دو بار واکنش منفی به این سطح مشاهده شد، و با تشکیل الگوی بازگشتی سقف دوگانه شاهد اصلاح عمیقی از این ارز بودیم. کاهش قیمت این بار موجب شکست کف قبلی در محدوده ۰.۳۷۰ الی ۰.۴۳۵ دلار شد، و روز گذشته نیز این حمایت با ریزش ۱۰ درصدی شکست. اما این شست نیاز به تایید با کندل نزولی بعدی دارد، که در اینصورت می‌توانیم انتظار داشته باشیم فروشندگان قیمت را به محدوده حمایت پایین‌تر برسانند.

حمایتی که در قیمت ۰.۲۷۸ الی ۰.۳۰۶ دلار در نظر گرفته شده است، و یک ناحیه رند که دقیقاً در این محدوده قرار گرفته است. پتانسیل واکنش مثبت از این محدوده حمایت وجود دارد. چرا که این ناحیه محل تغییر روند در تایم فریم روزانه بوده است. در حالت کم ریسک، تا زمان شکست مقاومت داینامیک خط روند نزولی و مشاهده واگرایی RSI برای هشدار بازگشت قیمت باید منتظر ماند.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل فانتوم FTM امروز 17 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فانتوم FTM امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل فانتوم FTM امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز فانتوم FTM یکی از ارزهای پر پتانسیل بازار است که در طی یک ماه گذشته نوسانات بسیار خوبی را ثبت کرده است. فشار خرید این ارز در تایم فریم هفتگی موجب شکست موقت محدوده ۰.۵۰ دلار شد. اما تثبیت قیمت در تایم فریم هفتگی بالای این ناحیه مشاهده نشده است. ۵ کندل هفتگی متوالی و شکست سطوح مقاومت استاتیک قبلی نشانه بسیار قوی برای ادامه دار بودن این حرکت بعد از اصلاح می‌باشد. بعد از اینکه قیمت فانتوم وارد موج اصلاحی شده است، اولین حمایت مهم در محدوده ۰.۳۶ الی ۰.۳۸ دلار قرار گرفته است که انتظار یک نوسان مثبت را از این محدوده داریم.

اما حمایت دوم ارز فانتوم در محدوده ۰.۲۷۸ الی ۰.۳۲۰ دلار در نظر گرفته شده است. این سطح حمایت محدوده عرضه و تقاضای مهمی در تایم روزانه می باشد، که پتانسیل واکنش مثبت قوی تری دارد. روند ارز فانتوم در تایم فریم ۴ ساعته نزولی است، که می‌توانیم برای آن یک کانال نزولی در نظر بگیریم. ادامه نوسانات قیمت در این محدوده مورد انتظار است.

تحلیل فانتوم FTM امروز 24 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فانتوم FTM امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز 10 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل فانتوم FTM امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ویدئویی فانتوم FTM امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال FTM را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت FTM را مشاهده کنید.

رمز ارز FTM در طی هفته های گذشته روند صعودی پر قدرتی داشت، و فشار خرید باعث شد تا با کندل های صعودی قوی، قیمت این ارز به یک مقاومت مهم در محدوده ۰.۴۷ الی ۰.۵۲ دلار برخورد داشته باشد. محدوده های مقاومتی که روی نمودار رسم شده بود، دقیقا هر کدام واکنش های خوبی نشان داده است، و شکست آنها باعث تبدیل شدن به حمایت شده است. محدوده حمایتی که در قیمت ۰.۳۰ دلار در نظر گرفته شده بود، هنوز به عنوان مهم ترین حمایت این ارز می باشد. بعد از برخورد قیمت به مقاومت رند ۰.۵۰ دلار، انتظار داریم که موج صعودی در ابتدا وارد روند رنج و در ادامه وارد اصلاح شود.

تحلیل فانتوم FTM امروز 10 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فانتوم FTM امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز 19 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز ۱۹ دی ۱۴۰۱

تحلیل فانتوم FTM امروز ۱۹ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال FTM را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت FTM را مشاهده کنید.

رمز ارز FTM در هفته گذشته افزایش قیمت چشمگیری داشت، که این حرکت صعودی با حمایت خریداران در هفته جاری ادامه پیدا کرده است. همانطور که مشاهده می کنید، بعد از تقاضایی که در محدوده ۰.۱۹ دلار ایجاد شد، الگوی بازگشتی کف دو قلو با شکست مقاومت محدوده ۰.۲۰ الی ۰.۲۱ دلار تایید شد، و قیمت تا نزدیک سقف کانال نزولی میان مدت افزایش داشته است.

در صورتی که شرایط مساعد در بازار ادامه داشته باشد، احتمال شکست مقاومت سقف کانال و حرکت به سمت هدف بعدی در محدوده ۰.۳۰ دلار افزایش پیدا خواهد کرد. مقاومت دوم محدوده ای است که می تواند شکست آن در تایم روزانه تغییر روند ایجاد کند. بنابراین در هفته جاری نحوه برخورد قیمت به سقف کانال و نوع واکنش آن می تواند تعیین کننده ادامه روند باشد. در تایم ۴ ساعته می توانیم یک کانال صعودی باریک در نظر بگیریم. در صورت شکست کف کانال احتمال کاهش قیمت و تشکیل یک ناحیه رنج وجود دارد.

تحلیل فانتوم FTM امروز 19 دی آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فانتوم FTM امروز ۱۹ دی آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز 5 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز ۵ دی ۱۴۰۱

تحلیل فانتوم FTM امروز ۵ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال FTM را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت FTM را مشاهده کنید.

رمز ارز FTM در طی هفته های گذشته نوسانات شدیدی را به ثبت رسانده است. مقاومت محدوده ۰.۲۵ الی ۰.۲۶ دلار که از گذشته برای فانتوم در نظر گرفته شده بود، با واکنش شدیدی همراه شد. همان طور که انتظار می رفت، قیمت به سطح حمایت ۰.۱۹ الی ۰.۲۰ دلار برخورد کرده، اما این حمایت را شکسته و در محدوده ۰.۱۸۷ الی ۰.۱۹۰ دلار متوقف شده است. توقف قیمت روی حمایت با توجه به قدرت بالای موج صعودی قبلی می تواند نشانه خوبی باشد. البته در صورتی که مقاومت بیت کوین در محدوده ۱۶۸۰۰ دلار شکسته شود، و برای کوتاه مدت بیت کوین حرکت صعودی خود را ادامه دهد.

اما نکته دیگری وجود دارد، و آن این است که یک ناحیه مقاومت در محدوده ۰.۱۹ الی ۰.۲۰ دلار وجود دارد، و برای رشد مجدد قیمت باید توسط خریداران پس گرفته شود، در غیر اینصورت احتمال کاهش بیشتر قیمت و حرکت به سمت محدوده حمایت کف قبلی و حتی اعداد پایین تر یعنی نواحی ۰.۱۵ الی ۰.۱۶ دلار وجود دارد. در تایم ۴ ساعته یک ناحیه رنج وجود دارد، که در صورت شکست یکی از سطوح آن می تواند تغییر قطبیت بدهد، و به محدوده مهم تری برای ادامه روند تبدیل شود.

تحلیل فانتوم FTM امروز 5 دی آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فانتوم FTM امروز ۵ دی آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز 14 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز ۱۴ آذر ۱۴۰۱

تحلیل فانتوم FTM امروز ۱۴ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال FTM را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت FTM را مشاهده کنید.

رمز ارز FTM در طی هفته گذشته رشد قیمت خوبی داشت. بعد از اینکه خریداران در محدوده ۰.۱۷ الی ۰.۱۸ دلار از این ارز حمایت کردند، افزایش قیمت فانتوم باعث نزدیک شدن قیمت به سقف کانال نزولی شده است. یک مقاومت در محدوده ۰.۲۶۰ الی ۰.۲۵۸ دلار در نظر گرفته شده بود که برخورد اول به این محدوده با واکنش منفی همراه بوده است. اما مقاومت مهم در تری در محدوده ۰.۳۰۰ دلار وجود دارد که می تواند محل سیو سود برخی از خریداران کوتاه مدت باشد.

با توجه به رشد خیره کننده فانتوم نسبت به بسیاری از آلت کوین ها در صورت اصلاح مجدد، محدوده ای که برای حمایت واکنشی در نظر گرفته شده است، در قیمت ۰.۱۹۰ الی ۰.۲۰ دلار می باشد، که بعد از شکست هنوز پولبکی به این سطح مشاهده نشده است. در تایم فریم ۴ ساعته یک ناحیه رنج زیر محدوده ۰.۲۶۰ دلار مشاهده می شود. اگر مقاومت شکسته شود، رشد قیمت می تواند به اندازه عرض کانال رنج ادامه داشته باشد، تا قیمت به سقف کانال برخورد داشته باشد. بنابراین همانطور که گفته شد، مقاومت ها احتمال واکنش منفی دارند، و باید به دقت زیر نظر گرفته شوند.

تحلیل فانتوم FTM امروز 14 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فانتوم FTM امروز ۱۴ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز 7 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز ۷ آذر ۱۴۰۱

تحلیل فانتوم FTM امروز ۷ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال FTM را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت FTM را مشاهده کنید.

رمز ارز فانتوم FTM در طی هفته های گذشته حمایت مهم خود را در محدوده ۰.۱۷ الی ۰.۱۹ دلار حفظ کرده است، و با تشکیل واگرایی مثبت مطابق تشکیل هفته گذشته به سمت هدف ۰.۲۰ دلار برگشت. در بازه زمانی ۴ ساعته هنوز روند قیمت رنج می باشد، و مقاومتی که می توانیم در نظر بگیریم در محدوده ۰.۱۹۳ الی ۰.۲۰۰ دلار قرار گرفته است. چندین واکنش منفی به این مقاومت دلیل رنج شدن روند بوده است.

اگر به نمودار دقت کنید، میدلاین کانال نزولی رسم شده نیز با این محدوده همپوشانی پیدا کرده است، که نشان از قدرت این محدوده در تایم فریم های پایین دارد. در صورت شکست این مقاومت نیاز است که حمایت خریداران قیمت را بالای سطح ۰.۲۱۰ دلار برگرداند. در غیر اینصورت احتمال شکست فیک مقاومت ۰.۲۰ دلار و برگشت به سمت حمایت های اصلی وجود خواهد داشت. اما اگر مقاومت ها شکسته شود، و شاهد تثبیت قیمت باشیم، فانتوم پتانسیل رشد قیمت تا سقف کانال نزولی در محدوده ۰.۲۵ دلار را پیدا خواهد کرد.

تحلیل فانتوم FTM امروز 7 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فانتوم FTM امروز ۷ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز 23 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز ۲۳ آبان ۱۴۰۱

تحلیل فانتوم FTM امروز ۲۳ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال FTM را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت FTM را مشاهده کنید.

رمز ارز FTM در طول هفته های گذشته نوسانات شدیدی داشت. قیمت این ارز در محدوده ۰.۳۰ دلار زمانی که با واکنش منفی همراه شد، به دلیل افزایش فشار فروش در تمام بازار و همزمان شدن برخورد قیمت به این مقاومت، واکنش شدیدی نشان داد. روند قیمت فانتوم در تایم فریم روزانه نزولی بود، و این روند وارد موج نزولی جدیدی شده است، که قیمت فانتوم را تا محدوده حمایت ماهانه کاهش داده است. قیمتی که در ۱۶ ماه گذشته برای فانتوم بی سابقه بوده است.

در آخرین کندل روزانه واکنش مثبت مشاهده شده است، که اگر به همین صورت باقی بماند، می تواند تشکیل الگوی کندلی چکش روی سطح حمایت دهد. در تایم فریم ۴ ساعته نیز الگوی پوشای صعودی تشکیل شده است. بنابراین اگر بیت کوین ریزش بیشتری نداشته باشد، پتانسیل تشکیل الگوی کف دو قلو و افزایش قیمت حداقل تا محدوده مقاومت ۰.۲۰ دلار وجود دارد. برای کوتاه مدت برگشت کامل قیمت بالای سطح ۰.۱۸ دلار برای صعودی شدن روند بسیار مهم می باشد.

تحلیل فانتوم FTM امروز 23 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فانتوم FTM امروز ۲۳ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل فانتوم FTM امروز ۲۵ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال FTM را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت FTM را مشاهده کنید.

رمز ارز فانتوم FTM در طی هفته گذشته روند نزولی آن تا محدوده حمایت ماهانه ای که مدت ها پیش برای آن در نظر گرفته بودیم ادامه پیدا کرد. کاهش قیمت تا عدد ۰.۱۸۶ دلار به ثبت رسیده است. قیمت از روی این حمایت یک واکنش ۱۴ درصدی داشته است. اما می تواند روی این محدوده حمایت وارد روند رنج شود. نیاز به کف سازی برای کاهش فشار فروش احساس می شود.

یک مقاومت مینور در محدوده ۰.۲۰ دلار برای ارز فانتوم در نظر گرفته شده است. در صورت شکسته شدن این محدوده و همچنین مقاومت میدلاین کانال نزولی میان مدت، پتانسیل رشد قیمت تا اهداف مشخص شده روی نمودار وجود خواهد داشت. هدف اول در محدوده ۰.۲۳ الی ۰.۲۴ دلار و هدوم دوم در محدوده ۰.۲۵ الی ۰.۲۶ دلار در نظر گرفته شده است، که می تواند با واکنش منفی همراه باشد. همانطور که روی نمودار مشاهده می کنید، برای موج نزولی آخر می توانیم یک کانال نزولی باریک در نظر بگیریم. شکست مقاومت مورد نظر، می تواند همزمان با شکست سقف این کانال نزولی و خروج از روند نزولی کوتاه مدت باشد.

تحلیل فانتوم FTM امروز 25 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فانتوم FTM امروز ۲۵ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز 28 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز ۲۸ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل فانتوم FTM امروز ۲۸ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال FTM را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت FTM را مشاهده کنید.

رمز ارز FTM در طی هفته گذشته روند ریزشی آن ادامه پیدا کرد، ریزش قیمت فانتوم از محدوده مقاومت ۰.۲۷۷ الی ۰.۳۰۰ دلار به سمت حمایت‌های پایین تر ادامه پیدا کرد. یک حمایت مینور در قیمت ۰.۲۳۹ الی ۰.۲۴۱ دلار روی نمودار در نظر گرفته شده بود، که با فشار فروش روز گذشته این حمایت نیز شکسته شد و رمز ارز فانتوم به محدوده حمایت کف های قبلی خود رسیده است. همانطور که مشاهده می کنید قیمت همچنان داخل کانال نزولی میان مدت قرار دارد، و کف این کانال در محدوده ۰.۱۷۰ الی ۰.۲۰۰ دلار می تواند حمایت خوبی باشد که مربوط به بازه زمانی ماهانه است و در گذشته واکنش های خیلی خوبی از این محدوده مشاهده شده است.

همچنین در بازه زمانی هفتگی آخرین موج صعودی از این محدوده حرکت خود را آغاز کرده که نشان می‌دهد این ناحیه از اهمیت ویژه ای برای خریداران برخوردار بوده است. بنابراین در صورت کاهش بیشتر قیمت و برخورد کامل به این محدوده حمایت با توجه به اینکه حمایت ذکر شده در کف کانال میان مدت هم قرار گرفته است، می‌توانیم انتظار واکنش مثبت داشته باشیم. اما برای کوتاه مدت اندیکاتور MACD یک واگرایی مثبت را در تایم فریم ۴ ساعته شناسایی کرده است که می تواند حداقل نشانه رشد قیمت و برگشت به سمت مقاومت محدوده ۰.۲۴۰ دلار باشد. شرایط کوتاه مدت فانتوم نزولی است و باید تا زمانی که قیمت حمایتی امنی برسد منتظر ماند.

تحلیل فانتوم FTM امروز 28 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فانتوم FTM امروز ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز 21 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز ۲۱ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل فانتوم FTM امروز ۲۱ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز FTM روند به شدت کم نوسانی را نسبت به سایر آلت کوین ها پشت سر گذاشته است. این ارز با ریزش اخیر بیت کوین به یک حمایت در محدوده دقیق ۰.۲۴ دلار برخورد کرد. از این ناحیه یک واکنش مثبت مشاهده شد، و همزمان با رشد قیمت بیت کوین شاهد افزایش قیمت ۱۸ درصدی فانتوم بودیم. فانتوم به دلیل اینکه در تایم فریم روزانه هنوز زیر سطوح مقاومتی سنگینی قرار دارد، خریداران آن نتوانسته اند، موجب افزایش چشمگیر قیمت این ارز شوند.

مقاومت فعلی که در محدوده ۰.۲۷ الی ۰.۲۹۶ دلار قرار گرفته است، در صورتی که با کندل روزانه قوی به همراه حجم معاملات بالا شکسته شود، می توانیم انتظار داشته باشیم که هدف محدوده ۰.۳۵ الی ۰.۳۶ دلار محدوده بعدی خریداران باشد. این مقاومت یک ناحیه عرضه و تقاضا در تایم فریم روزانه می باشد. بنابراین شکست این محدوده می تواند شرایط کوتاه مدت فانتوم را مساعد کند.

تحلیل فانتوم FTM امروز 21 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فانتوم FTM امروز ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز 14 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز ۱۴ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل فانتوم FTM امروز ۱۴ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال FTM را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت FTM را مشاهده کنید.

رمز ارز فانتوم FTM در طی هفته گذشته روند کاملا رنجی را پشت سر گذاشته است. دامنه نوسانات این ارز در یک کانال رنج مربوط به بازه های زمانی کوچک قرار گرفته است. فانتوم یک مقاومت مهم در محدوده ۰.۲۷۷ الی ۰.۳۰۰ دلار دارد، که مربوط به بازه زمانی روزانه می باشد. بنابراین برای شکست این مقاومت، نیاز به ثبت کندل های روزانه قوی بالای این محدوده می باشد.

با توجه به اینکه ۱۱ روز گذشته این سطح با یک کندل روزانه شکسته شده است، به نظر می رسد که قدرت خریداران هنوز بسیار پایین تر از فروشندگان می باشد. اما از طرف دیگر، یک حمایت در نزدیکی قیمت قرار دارد، که این سطح نیز مربوط به بازه زمانی روزانه می باشد، و در محدوده ۰.۲۵۸ الی ۰.۲۶۰ دلار قرار گرفته است. در صورت شکسته شدن این حمایت، میدلاین کانال نزولی اصلی نیز شکسته خواهد شد، و فشار فروش می تواند قیمت را به محدوده ۰.۲۴ دلار و حتی محدوده کف قبلی در قیمت ۰.۲۰ دلار برساند.

تحلیل فانتوم FTM امروز 14 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فانتوم FTM امروز ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز 31 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز ۳۱ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل فانتوم FTM امروز ۳۱ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال FTM را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت FTM را مشاهده کنید.

رمز ارز FTM در طی هفته گذشته روند نزولی قوی داشت. این ارز که با تلاش خریداران به یک مقاومت در محدوده ۰.۴۰ دلار برخورد کرده بود، و همچنین این مقاومت با سقف کانال صعودی همپوشانی داشت، با واکنش شدیدی همراه شد. کاهش شدید قیمت فانتوم تا کف کانال صعودی اتفاق افتاد، و برخورد به محدوده حمایت ۰.۲۷۶ الی ۰.۲۸۸ دلار را برای فانتوم شاهد بودیم. با توجه به اینکه محدوده حمایت فعلی، در گذشته با واکنش های خوبی همراه بوده است، این بار نیز انتظار می رود بتواند مانع از ریزش قیمت بیشتر شود.

البته که به دلیل فشار فروش شدیدی که اتفاق افتاده است، بازار می تواند وارد یک روند رنج کوتاه مدت شود. در این بازه زمانی مطابق نمودار زیر یک کانال نزولی برای فانتوم در نظر گرفته شده است، و قیمت اکنون در محدوده حساسی قرار دارد. در صورت شکسته شدن حمایت فعلی، مجددا می توانیم شاهد کاهش قیمت و برگشت به سمت حمایت اصلی باشیم. برای صعودی شدن قیمت نیز خریداران باید تلاش کنند تا محدوده ۰.۳۳ دلار را پس بگیرند.

تحلیل فانتوم FTM امروز 31 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فانتوم FTM امروز ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز 24 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل فانتوم FTM امروز ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فانتوم را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز FTM در هفته های گذشته روند صعودی کوتاه مدت خود را حفظ کرده است. مقاومتی که در محدوده ۰.۳۵ الی ۰.۳۶ دلار برای فانتوم در نظر گرفته شده بود، اکنون تبدیل به حمایت خوبی شده است. در صورت برگشت قیمت به این ناحیه، می توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت داخل کانال صعودی به روند خود ادامه دهد. مقاومتی که می تواند هدف بعدی فانتوم باشد، در محدوده ۰.۴۸ الی ۰.۵۴ دلار در نظر گرفته شده است، که ممکن است عدد ۰.۵۰ دلار به صورت موقت شکسته شود، اما با احتمال بالایی از این ناحیه انتظار یک واکنش منفی و سیو سود خریداران کوتاه مدت را داریم.

قیمت با عبور از ابر اندیکاتور ایچیموکو توانسته بالای این محدوده تثبیت داشته باشد. در صورتی که ریزش شدیدی را روی ارز فانتوم شاهد باشیم، احتمال حمایت شدن در محدوده ۰.۳۰ الی ۰.۳۱ دلار نیز وجود دارد. بنابراین قیمت برای هفته جاری می تواند داخل این کانال صعودی کوتاه مدت باقی بماند.

تحلیل فانتوم FTM امروز 24 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فانتوم FTM امروز ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز 3 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز ۳ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل فانتوم FTM امروز ۳ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فانتوم را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز FTM در بازه زمانی روزانه رشد خوبی را به ثبت رسانده است. قیمت فانتوم بعد از اینکه با حمایت خریداران از مقاومت محدوده ۰.۳۰ دلار عبور کرد، این سطح مهم به حمایت خوبی تبدیل شده است. همچنین مقاومتی که در محدوده ۰.۳۵ الی ۰.۳۶ دلار روی نمودار در نظر گرفته شده است، نیز با واکنش منفی همراه بوده است. روند قیمت در زمان نگارش این تحلیل در محدوده این حمایت مقاومت رنج شده است.

نکته ای که وجود دارد این است که حمایت مهم تری در محدوده ۰.۲۵ الی ۰.۲۷ دلار در نظر گرفته شده است، که با توجه به شرایط بازار در صورت ریزش بیت کوین تا محدوده حمایت ۲۰۵۰۰ دلار، پتانسیل متوقف کردن قیمت را دارا می باشد. شرایط مساعد هنوز روی اندیکاتور MACD مشاهده می شود. بنابراین انتظار داریم که این حرکت نزولی برگشتی برای تست مجدد محدوده های حمایت توسط خریداران باشد.

تحلیل فانتوم FTM امروز 3 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فانتوم FTM امروز ۳ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز 20 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز ۲۰ تیر ۱۴۰۱

تحلیل فانتوم FTM امروز ۲۰ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فانتوم را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز FTM در طی هفته گذشته نوسانات بسیار رنجی را روی محدوده حمایت ۰.۲۰ الی ۰.۲۳ دلار به ثبت رسانده است. برخورد قیمت به مقاومت محدوده ۰.۲۸ دلار موجب کاهش قیمت و حرکت مجدد به سمت حمایت اصلی شده است. همچنین مقاومت ذکر شده، ناحیه پیوت ماهانه ارز فانتوم می باشد، و تا زمانیکه کندل روزانه قوی بالای این محدوده بسته نشود، جهت حرکت قیمت به سمت حمایت های پایین تر می باشد.

تحلیل فانتوم FTM امروز 20 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فانتوم FTM امروز ۲۰ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز 13 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز ۱۳ تیر ۱۴۰۱

تحلیل فانتوم FTM امروز ۱۳ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فانتوم را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز FTM در طول هفته گذشته نوسانات قیمت آن نزولی بوده است. روند این ارز در هفته های گذشته روی سطح حمایت ۰.۲۰ الی ۰.۲۳ دلار متوقف شده است، اما قدرت خریداران برای حرکت دادن قیمت به سمت مقاومت های بالاتر هنوز کافی نبوده است.

قیمت خط روند نزولی هنوز فاصله زیادی دارد، اما با توجه به اندیکاتور RSI از محدوده اشباع فروش خارج شده است، در صورت پس گرفتن سطح مقاومتی ۰.۲۷ دلار، جهت حرکت روند مجدداً صعودی خواهد شد. بنابراین اهداف قیمت می تواند در محدوده های ۰.۳۰ و ۰.۳۲ دلار می باشد. نمودار نشان می دهد در صورتی که بازار تثبیت داشته باشد، احتمالاً یک حرکت صعودی قوی در کوتاه مدت می ‌توانیم روی ارز فانتوم مشاهده کنیم.

تحلیل فانتوم FTM امروز 13 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فانتوم FTM امروز ۱۳ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز 6 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز ۶ تیر ۱۴۰۱

تحلیل فانتوم FTM امروز ۶ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فانتوم را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز FTM بعد از حمایتی که در محدوده ۰.۲۰ دلار داشت، حرکت صعودی آن در هفته گذشته نیز ادامه پیدا کرد، و مقاومتی که در محدوده ۰.۲۵۴ الی ۰.۲۸۲ دلار روی نمودار فانتوم در نظر گرفته شده بود، در زمان نگارش این تحلیل به حمایت تبدیل شده است. اما باید توجه داشت که روند قیمت هنوز در تایم فریم روزانه نزولی می باشد، و تا زمانی که سقف قبلی در محدوده ۰.۵۳ دلار تبدیل به حمایت نشود، همچنان روند نزولی باقی خواهد ماند. قیمت فاصله خود را با خط روند نزولی کاهش داده است، و در حال رسیدن به تعادل می باشد.

واگرایی RSI در صورت شکسته شدن خط روند نزولی، می تواند نشانه رشد قیمت در روزهای آینده باشد، به شرطی که خطوط اندیکاتور Ichimoku در محدوده ۰.۳۵ دلار پر قدرت به سمت بالا شکسته شوند، تا این خطوط نیز نقش حمایت را ایفا کنند. محدوده مبنا برای این هفته نیز قیمت ۰.۲۷ دلار می باشد که نحوه واکنش قیمت به این خط حمایتی می تواند ادامه روند این هفته را تحت تاثیر قرار دهد.

تحلیل فانتوم FTM امروز 6 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فانتوم FTM امروز ۶ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز 30 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز ۳۰ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل فانتوم FTM امروز ۳۰ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فانتوم را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز FTM با ریزش شدید که در گذشته داشت، خریداران این ارز یک سطح حمایت را در محدوده ۰.۲۸ الی ۰.۲۶ دلار از دست داده اند. اما شکستی که اتفاق افتاده در محدوده ۰.۲۰ دلار متوقف شده است، و واکنش بسیار خوبی قیمت به محدوده نشان داده است. با توجه به برگشتی که در چند روز گذشته در بازار شاهد بودیم، خریداران فانتوم توانستند با حمایت خود قیمت این ارز را به محدوده مقاومت رسم شده روی نمودار برسانند.

بنابراین فانتوم تا این لحظه با رشد ۳۰ درصدی همراه بوده است. در صورتی که سطح مقاومت تبدیل به حمایت شود حرکت صعودی می‌تواند تا محدوده ۰.۳۵ دلار ادامه داشته باشد. در غیر اینصورت شاهد ادامه روند رنج بین مقاومت و حمایت ذکر شده خواهیم بود.

تحلیل فانتوم FTM امروز 30 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فانتوم FTM امروز ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز 23 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز ۲۳ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل فانتوم FTM امروز ۲۳ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فانتوم را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز FTM با شروع این هفته و هفته گذشته روند نزولی آن ادامه پیدا کرد. سطح حمایتی که در محدوده ۰.۲۵ الی ۰.۳۰ دلار روی نمودار رسم شده است، در حال حاضر به مقاومت مهمی تبدیل شده است، و در صورت برگشت قیمت به این محدوده، مجددا انتظار داریم که ریزش تا سطوح حمایت پایین تری در محدوده ۰.۱۵ و ۰.۱۱ دلار ادامه داشته باشد.

فشار فروش و شیب روند نزولی، به حدی بالاست که در کوتاه مدت انتظار رشد خوبی از فانتوم را نداریم. اما اصلاح کم عمق می تواند مورد انتظار باشد. فاصله قیمت تا اندیکاتور EMA افزایش بسیار زیادی پیدا کرده است. بنابراین هر لحظه احتمال یک پولبک و برگشت به سطحی که تبدیل به مقاومت شده است، وجود دارد.

تحلیل فانتوم FTM امروز 23 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فانتوم FTM امروز ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز 16 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز ۱۶ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل فانتوم FTM امروز ۱۶ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فانتوم را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز فانتوم FTM بعد از اینکه خریداران در هفته گذشته تلاش کردند قیمت را به سطح ۰.۵۰ دلار برسانند، در میانه مسیر و در محدوده ۰.۴۰ دلار مقاومتی سر راه قیمت قرار داشت، که مانع از رشد بیشتر قیمت فانتوم شد. خط روند نزولی تا روز گذشته مانع از رشد قیمت شده بود. اما امروز با شکست مقاومت خط روند حرکت قیمت می تواند تا خط روند نزولی دوم ادامه داشته باشد.

مقاومتی که در محدوده ۰.۳۹ دلار روی نمودار مانع از رشد قیمت شده است، توسط خطوط اندیکاتور Ichimoku تایید می شود. این اندیکاتور حتی در تایم فریم ۴ ساعته نیز روند نزولی را نشان می‌ دهد. اما در تایم فریم ۱ ساعته قیمت روی حمایت محدوده ۰.۳۶ الی ۰.۳۶۵ دلار قرار دارد، و روند صعودی می باشد. تا زمانی که این سطح حمایتی حفظ شود پتانسیل رشد قیمت حداقل تا محدوده ۰.۵۰ دلار وجود دارد.

تحلیل فانتوم FTM امروز 16 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فانتوم FTM امروز ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز 9 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز ۹ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل فانتوم FTM امروز ۹ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فانتوم را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز فنتوم FTM در طی هفته گذشته به سطح مقاومت مهمی در ناحیه ۰.۵۰ دلار واکنش داد، و با توجه به کاهش حجم معاملات در این ناحیه، و کاهش تمایل برای خرید بیشتر، مجددا شاهد برگشت قیمت به سمت حمایت ۰.۳۵ دلار بودیم. اما اکنون یک ترند لاین نزولی روی نمودار رسم شده است، و با توجه به واگرایی مثبت روی اندیکاتور RSI در صورت شکست این ترند لاین، انتظار می رود که قیمت یک بار دیگر برای تست مجدد شکست این مقاومت به سمت بالا هدایت شود.

روند قیمت در این تایم فریم نزولی است و تا زمانی که مقاومت ۰.۷۰ دلار به حمایت تبدیل نشود، هر برگشتی به سمت بالا صرفا یک پولبک در روند نزولی خواهد بود. شکست ترند لاین نزولی دوم برای ادامه رشد قیمت بسیار مهم می باشد. بیشترین حجم معاملات مربوط به قیمت ۰.۴۶ دلار است که می تواند نقطه عطفی برای ادامه حرکت قیمت باشد.

تحلیل فانتوم FTM امروز 9 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فانتوم FTM امروز ۹ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل فانتوم FTM امروز 2 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فانتوم FTM امروز ۲ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل فانتوم FTM امروز ۲ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فانتوم را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز  FTM در طول هفته گذشته با تلاش و حمایت خوب خریداران در سطح حمایت ۰.۳۰ الی ۰.۳۱ دلار برگشت و قیمت فانتوم در حال ریکاوری می باشد. فانتوم به حمایت ماهانه خود در محدوده ۰.۲۸ الی ۰.۲۰ دلار واکنش بسیار خوبی نشان داده است. رشد قیمت برای سومین روز متوالی روی فانتوم قابل مشاهده است. بنابراین با توجه به پتانسیل خوبی که دارد و حجم معاملات بالایی که روی این ارز به ثبت رسیده است، می تواند قیمت آن را تا محدوده مقاومت اصلی ۰.۶۲ الی ۰.۶۹ دلار همراهی کند.

البته نکته ای که وجود دارد این است که فانتوم برای رشد بیشتر قیمت نیاز به کمی استراحت در محدوده ۰.۴۴۲۷ الی ۰.۴۵۲۰ دلار دارد. بنابراین در صورت اصلاح قیمت، و مشاهده نشانه های حمایت در این ناحیه می تواند اقدام به معامله روی این ارز کرد. توجه داشته باشید که بیت کوین زیر سطح مقاومت محدوده ۳۰۳۸۰ الی ۳۱۰۰۰ دلار قرار دارد، و احتمال برگشت قیمت از این سطح نیز وجود دارد. بنابراین باید در معاملات خود مدیریت سرمایه و رعایت حد ضرر داشته باشید.

تحلیل فانتوم FTM امروز 2 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فانتوم FTM امروز ۲ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز 26 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل فانتوم FTM امروز ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فانتوم را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز فانتوم در طول هفته گذشته ریزش قیمت بسیار شدیدی را به ثبت رساند. این ارز که به همراه اخبار منفی مبنی بر هک شدن یکی از صرافی های غیر متمرکز و سرقت مقادیری ارز فانتوم همراه شد، با شکست کف کانال صعودی بلند مدت و خروج از کانال خود رسما وارد روند رنجی در تایم فریم هفتگی شده است. این کاهش تا محدوده ۰.۲۴ دلار ادامه پیدا کرد و با تست کف موج صعودی بلند مدت خود مجددا در کوتاه مدت برگشت ۴۰ درصدی را تجربه کرده است. اما این شیب بالای روند نزولی می تواند مجددا قیمت را به محدوده حمایت ۰.۲۰ الی ۰.۲۸ دلار برگرداند.

هر حرکتی در کوتاه مدت به سمت مقاومت ها می تواند یک پولبک در نظر گرفته شود و قیمت فانتوم را با ریزش بیشتر همراه کند. در تایم فریم ۱ ساعته یک مقاومت در محدوده ۰.۴۲ الی ۰.۴۵ دلار روی نمودار رسم شده است و یک ترند لاین صعودی که تشکیل یک الگوی مثلث داده است. در صورتی که هر یک از محدوده ها شکسته شود، تکیلف ادامه وضعیت روند مشخص خواهد شد.

تحلیل فانتوم FTM امروز 26 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فانتوم FTM امروز ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل فانتوم FTM امروز ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فانتوم را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز FTM در طول هفته گذشته باز هم کاهش قیمت داشت و توان خریداران برای حفظ حمایت رند ۱ دلار بی نتیجه ماند با مقایسه دو موج نزولی اصلی در تایم روزانه و شیب آن ها، به وضوح مشخص است که حجم معاملات فروش و قدرت فروشندگان در رساندن قیمت به کف کانال صعودی بلند مدت بسیار موثر بوده است. در حال حاضر یک ترند لاین نزولی با شیب منفی ۴۲ درصد روی موج آخر رسم شده است، و در صورت برگشت قیمت به سمت این مقاومت داینامیک، مجددا می توانیم انتظار کاهش قیمت را داشته باشیم.

تنها در صورتی که مقاومت به حمایت تبدیل شود، پتانسیل حرکت صعودی و رشد مجدد قیمت فراهم خواهد شد. اندیکاتور Ichimoku هنوز شرایط تثبیت قیمت روی سطح حمایت ۰.۶۲ الی ۰.۷۰ دلار را نشان نداده است، و برای خرید این ارز در حالت کم ریسک باید منتظر ماند.

تحلیل فانتوم FTM امروز 12 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فانتوم FTM امروز ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز 5 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل فانتوم FTM امروز ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فانتوم را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز فانتوم FTM در تایم فریم روزانه همچنان در روند نزولی قرار دارد. ابن ارز که امروز به دلیل افزایش فشار فروش دقیقا به عدد رند ۱ دلار برخورد کرده است، به آن واکنش خوبی نشان داده و برخی از خریداران که در این ناحیه سفارشات خرید خود را قرار داده بودند، سفارشات آنها فعال شده است. قیمت در زمان نگارش این تحلیل در محدوده ۱.۰۳۰ دلار قرار دارد. به طور کلی فانتوم در محدوده حمایت خوبی قرار گرفته است.

نزدیک کف کانال صعودی بلند مدت خود می باشد، البته با اصلی ترین حمایت بلند مدت خود هنوز ۳۰ درصد فاصله دارد. اما در صورت متوقف شدن فشارهای فروش پتانسیل برگشت از محدوده رند ۱ دلار وجود دارد. کندل ماهانه نیز در این هفته بسته خواهد شد که می تواند نشانه خوبی برای تعیین ادامه وضعیت روند داشته باشد.

تحلیل فانتوم FTM امروز 5 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فانتوم FTM امروز ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز 29 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز ۲۹ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل فانتوم FTM امروز ۲۹ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فانتوم را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز فانتوم FTM در طول هفته گذشته روی منطقه حمایتی مهمی توقف داشته است. فشار فروش روی این ارز کاهش پیدا کرده است، اما هنوز قدرت خریداران برای برگرداندن روند کافی نمی‌ باشد. حمایت اصلی در محدوده رند ۱ دلار قرار دارد، که تنها در صورت ریزش شدید بازار قیمت می تواند به این محدوده نیز برسد. آخرین کندل روزانه در حال تشکیل یک الگوی کندلی سنجاقک می باشد.

این الگو همانند الگوی چکش نشانه برگشت روند روی محدوده حمایت ۱.۰۶ الی ۱.۱۰ دلار می باشد. در صورت تشکیل الگوی کف دو قلو، اولین محدوده هدف می تواند ۱.۲۲ الی ۱.۲۸ دلار و هدف دوم در محدوده ۱.۴۱ دلار خواهد بود. در صورت شکست خط روند نزولی نیز می توانیم با احتمال بیشتری نسبت به رشد قیمت تصمیم گیری کنیم.

تحلیل فانتوم FTM امروز 29 فروردیدن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فانتوم FTM امروز ۲۹ فروردیدن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز 15 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز ۱۵ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل فانتوم FTM امروز ۱۵ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فانتوم را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز FTM در هفته گذشته باز هم خریداران را به خود جذب کرد و حرکت صعودی منجر به رشد قیمت تا محدوده مقاومت مهمی شده است. مقاومتی که در قیمت ۱.۶۵ الی ۱.۶۷ دلار قرار دارد و همچنین ترند لاین نزولی نیز این مقاومت را تقویت کرده است. از طرف دیگر قیمت هنوز داخل کانال صعودی کوتاه مدت قرار دارد، و نشانه ای مبنی بر شکست کف کانال و ریزش قیمت تا زمان نگارش این تحلیل دیده نشده است.

اما همان طور که از کندل های تایم فریم روزانه مشخص می باشد، شاهد فشردگی و رنج شدن روند در محدوده مقاومت هستیم، و کندل های آخر با اینکه بدنه تقریبا بلندی دارند، اما در رنج کندل قبل خود قرار گرفته اند، بنابراین باید تا مشخص شدن وضعیت روند و نحوه رفتار قیمت با محدوده مقاومت منتظر ماند.

تحلیل فانتوم FTM امروز 15 فروردیدن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فانتوم FTM امروز ۱۵ فروردیدن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز 8 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز ۸ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل فانتوم FTM امروز ۸ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فانتوم را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز FTM در طول دو هفته گذشته حرکت صعودی خوبی را از محدوده حمایت ۱ الی ۱.۲۲ دلار شروع کرده است. فانتوم که در یک کانال نزولی قرار گرفته است، با حرکت صعودی خود در حال نزدیک شدن به سقف کانال نزولی می باشد. مقاومت مهمی در محدوده ۱.۵۵ الی ۱.۵۸ دلار قرار گرفته است، که انتظار می رود واکنش منفی به این سطح را شاهد باشیم. اما اگر این مقاومت شکسته شود و حجم معاملات بالایی به ثبت برسد، هدف بعدی در محدوده ۲ دلار خواهد بود. در غیر اینصورت می توانیم انتظار کاهش مجدد قیمت را به سمت حمایت ذکر شده داشته باشیم.

تحلیل فانتوم FTM امروز 8 فروردیدن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فانتوم FTM امروز ۸ فروردیدن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز 16 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز ۱۶ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل فانتوم FTM امروز ۱۶ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فانتوم را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز FTM در این هفته مجددا در حال برخورد به سطح حمایت بسیار مهمی در قیمت ۱.۳۰ الی ۱.۱۲ دلار می باشد. همچنین حمایت اصلی در قیمت ۱ دلار قرار دارد، که در صورت افزایش فشار فروش، قیمت می تواند به این محدوده برسد. فانتوم در هفته گذشته کاهش بیش از ۱۰ درصدی را تجربه کرد، و یک الگوی چکش معکوس نزدیک محدوده حمایت به ثبت رسانده است.

با توجه به وضعیت خوب فانتوم در تایم هفتگی می توانیم انتظار داشته باشیم که حمایت شدن در این محدوده در صورت مساعد شدن شرایط بازار، منجر به رشد فانتوم تا محدوده سقف قبلی شود، که حداقل تارگت این حرکت صعودی می تواند قیمت ۲.۲ دلار باشد.

تحلیل فانتوم FTM امروز 16 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل فانتوم FTM امروز ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل فانتوم FTM بازه زمانی روزانه:

برگشت سریع قیمت به محدوده حمایت، برای برگشت نیاز به زمان دارد. مگر در حالتی که سطح حمایت ۱.۵۰ دلار به صورت فیک شکسته شده باشد. بنابراین اگر قیمت سریعا بالای ۱.۵۰ دلار برگشت داشته باشد، همان طور که گفته شد، حداقل هدف فانتوم محدوده ۲.۲ دلار خواهد بود. اگر برگشت قیمت به کندی و با سرعت کمی انجام شود، مجددا می توانیم انتظار برخورد دوباره به سطح حمایت ۱.۳۰ دلار را داشته باشیم.

تحلیل فانتوم FTM بازه زمانی روزانه امروز 16 اسفند 1400
تحلیل فانتوم FTM بازه زمانی روزانه امروز ۱۶ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز 9 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز ۹ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل فانتوم FTM امروز ۹ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فانتوم را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز FTM در تایم هفتگی به محدوده حمایت مهمی در قیمت ۱.۳۰ الی ۱.۵ دلار برخورد کرد، و به آن واکنش داشت. فانتوم که در تایم هفتگی روند صعودی دارد، در دومین موج اصلاحی امکان برگشت به سمت سقف قبلی خود را دارد. اما این برگشت به زمان احتیاج دارد. حمایتی که در قیمت ۱.۵۶ الی ۱.۵۸ دلار قرار دارد، امکان برگشت قیمت از این محدوده وجود دارد. در صورتی که این اتفاق رخ دهد، می توان انتظار داشت که قیمت از الگوی کنج نزولی خارج شود، و با تایید الگو، رشد قیمت حداقل تا محددوه هدف اول ۲ دلار ادامه داشته باشد.

با توجه به افزایش فشار خریدی که در محدوده حمایت ۱.۵ دلار شاهد بوده ایم، نشانه های افزایش حجم سرمایه گذاری در فانتوم به چشم می خورد. بنابراین در صورتی که بازار شرایط مساعدی پیدا کند، می توانیم انتظار رشد قیمت تا محدوده ۲ دلار بیشتر خواهد شد.

تحلیل فانتوم FTM امروز 9 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل فانتوم FTM امروز ۹ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز 25 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل فانتوم FTM امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز فانتوم FTM در تایم هفتگی در حال شکستن خط روند صعودی خود و کاهش بیشتر قیمت می باشد. کندل هفته گذشته یک کندل برگشتی با منفی ۱۲.۴۶ درصد کاهش که موجب رسیدن قیمت به سطح حمایت ۱.۹۰ تا ۱.۹۴ دلار شد. این حمایت در پایان روز گذشته شکسته شد، و قدرت کاملا دست فروشندگان بازار می باشد.

مقاومت های بسیار زیادی بالای قیمت قرار گرفته، که عبور از مقاومت ها به راحتی امکان پذیر نخواهد بود. مارکت کپ فانتوم در ۳۰ روز گذشته عددی بیش از ۸ میلیارد دلار را نشان می‌داد،

اما اکنون بیش از ۳ میلیارد دلار سرمایه که نزدیک ۳۷ درصد از کل بازار فانتوم را شامل می شد، از این ارز خارج شده است. در حال حاضر نیز کاهش قیمت ها می تواند ادامه داشته باشد، و خروج سرمایه نهنگ های بازار در سقف قیمت موجب کاهش ۴۰ درصدی ارزش فانتوم شده است. حتی اندیکاتور RSI نیز واگرایی در سقف قیمت نشان می‌دهد، حمایت مهم فانتوم در تایم هفتگی محدوده ۱.۱۵ الی ۱.۲۸ دلار می باشد.

تحلیل فانتوم FTM امروز 25 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل فانتوم FTM امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل فانتوم FTM بازه زمانی روزانه:

همچنین الگوی کنج نزولی در این تایم فریم در نظر گرفته شده است، که نشان می‌دهد فانتوم امکان کاهش قیمت تا سطوح پایین تر را نیز دارد. اما یک حمایت دیگر نیز در محدوده ۱.۵۶ الی ۱.۶۴ دلار وجود دارد که می توان انتظار داشت در صورت برخورد قیمت به این محدوده با واکنش همراه باشد.

تحلیل فانتوم FTM بازه زمانی روزانه امروز 25 بهمن 1400
تحلیل فانتوم FTM بازه زمانی روزانه امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز 11 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل فانتوم FTM امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل فانتوم رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز FTM  در طول هفته گذشته با فراز و نشیب های زیادی همراه بود. قیمت این ارز ابتدا از محدوده ۲.۳۰ دلار شروع به رشد کرد. متاسفانه مقاومت محدوده ۲.۴۰ دلار اجازه رشد بیشتر قیمت و قدرت گرفتن به خریداران را نداد. در نتیجه کاهش قیمت تا محدوده ۱.۹۰ دلار ادامه پیدا کرد، و امروز نیز ریزشی را شاهد بودیم که باعث رسیدن قیمت فانتوم به محدوده ۱.۹۰ دلار شد. افزایش قیمت از محدوده ۱.۹۰ دلار با افزایش تقاضا در این محیط موجب حرکت قیمت و برگشت آن بالای عدد رند ۲ دلار شده است.

تحلیل فانتوم FTM امروز 11 بهمن 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل فانتوم FTM امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل فانتوم FTM بازه زمانی ۴ ساعته:

این محدوده عرضه و تقاضای بسیار مهم در صورتی که حفظ شود، رشد قیمت را می‌ توان مجددا انتظار داشت، و اگر کندل روزانه بالای محدوده ۲.۴۰ دلار بسته شود، روند در تایم روزانه می تواند مجدد صعودی شود.

و انتظار حرکت قیمت را می توانیم این بار تا عدد ۳ دلار داشته باشیم. خط روند صعودی رو نمودار تا زمانی که شکسته نشده باز هم می توان کاهش قیمت را انتظار داشت. اگر خط شکسته شود، انتظار رشد قیمت زیادی را داریم. بنابراین حجم معاملات می تواند در صورت شکست خط روند بالا برود. در صورت شکست کامل محدوده مقاومت پیش رو شرایط فانتوم مجدداً به حالت عادی باز می‌گردد.

تحلیل فانتوم FTM بازه زمانی 4 ساعته امروز 11 بهمن 1400
تحلیل فانتوم FTM بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز 4 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز ۴ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل فانتوم FTM امروز ۴ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز فانتوم FTM در کانال صعودی خود در هفته‌ گذشته موفق به ثبت قیمت جدیدی در عدد ۳.۳۷ دلار شد. در این قیمت با توجه به اینکه نسبت به سقف قبلی حجم معاملات پایین تری داشت، با واکنش همراه شد. البته قدرت روند صعودی در ارز فانتوم به دلیل سرمایه گذاری های بسیار روی پلتفرم این ارز بالا می باشد.

اما در طول هفته گذشته به دلیل فشار فروش و جو منفی بازار این کاهش قیمت منجر به برگشت کامل قیمت از سقف قبلی و رسیدن به یکی از محدوده های حمایت بسیار مهم شد. این محدوده حمایت در حال حاضر در قیمت ۱.۷۶ تا ۱.۶۵ دلار قرار دارد. همچنین خط روند صعودی نیز در همین محدوده با حمایت استاتیک همپوشانی دارد. در صورتی که فشار فروش منجر به شکست این حمایت شود کاهش قیمت می تواند حداقل تا محدوده ۱ دلار ادامه پیدا کند.

تحلیل فانتوم FTM امروز 4 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل فانتوم FTM امروز ۴ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل فانتوم FTM بازه زمانی روزانه:

همان طور که ملاحظه می کنید روند قیمت با شکسته کف آخرین موج در محدوده ۲.۳۶ تا ۲.۱۴ نزولی شده است. قیمت در حال حرکت به سمت حمایت پایین تری می باشد. چنانچه این حمایت حفظ شود قیمت می تواند مدت کوتاهی در این محدوده وارد روند رنج شده و نوسانات در این محدوده ادامه داشته باشد. این طور که از ظاهر نمودار مشخص می باشد به دلیل فشار فروشی که می تواند اتفاق بیفتد احتمال شکست این حمایت نیز وجود دارد. بنابراین در معاملات خود مدیریت سرمایه را رعایت کرده‌ و سعی کنید که همواره در جهت روند معامله انجام دهید.

تحلیل فانتوم FTM بازه زمانی روزانه امروز 4 بهمن 1400
تحلیل فانتوم FTM بازه زمانی روزانه امروز ۴ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز 27 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز ۲۷ دی ۱۴۰۰

تحلیل فانتوم FTM امروز ۲۷ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز فانتوم FTM در طول یک هفته گذشته رشد بسیار خوب ۳۸ درصد را تجربه کرد. افزایش تقاضا و افزایش حجم معاملات روی ارز فانتوم قیمت آن را به محدوده سطح تاریخی آن مجدداً برگرداند. بالاترین قیمتی که تاکنون برای فانتوم ثبت شده ۳.۴۸ دلار می باشد. در هفته گذشته نیز بالاترین قیمتی که برای فانتوم ثبت شد ۳.۳۲ بود، که فقط اندکی با ATH جدید فاصله داشت.

البته هنوز فشار فروشی در بازار مشاهده نشده و صرفاً توقف قیمت را در بالاترین مقاومت سطح تاریخ شاهد هستیم. با توجه به قدرت بالای روند صعودی هنوز قیمت به خط روند صعودی نزدیک هم نشده است، و قدرت کاملا در دست خریداران است. اهداف پیش روی فانتوم محدوده ۴ دلار و محدوده ۶ دلار می‌ باشد.

اگر شاهد اصلاح قیمت در تایم چهارساعته باشیم، یک محدوده مهم در قیمت ۳ دلار وجود دارد که می‌ تواند نقطه خوبی برای قدرت گرفتن مجدد خریداران و افزایش تقاضا از این محدوده برای حرکت به سمت اهداف بالاتر باشد. اندیکاتور EMA نیز در همین محدوده حمایت را نشان می دهد.

هنوز به دلیل بالا بودن قدرت خریدار نشانه های برگشت روی نمودار ظاهر نشده، اما اگر محدوده حمایت ۳ دلار به سمت پایین شکسته شود، کاهش قیمت می تواند تا سطح ۲‌.۵ دلار ادامه پیدا کند.

تحلیل فانتوم FTM امروز 27 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل فانتوم FTM امروز ۲۷ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز 20 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز ۲۰ دی ۱۴۰۰

تحلیل فانتوم FTM امروز ۲۰ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز FTM در طول دو هفته گذشته روند رنجی داشت. قیمت این ارز بعد از ماه آخر سال ۲۰۲۱ که به سقف تاریخی خود نزدیک شد، در محدوده ۳.۱۶ دلار با واکنش و سیو سود خریداران کوتاه مدت همراه شد. بعد از آن به دلیل ریزش کل بازار، با کاهش ۴ درصد همراه بود. فانتوم به دلیل تقاضای خرید بالا و پتانسیل رشد قیمت برای بلند مدت و میان مدت، تحت تأثیر فشار فروش بازار قرار نگرفت، و ریزش شدیدی را تجربه نکرد‌. خط روند صعودی روی موج آخر تا زمانی که شکسته نشود، می تواند به عنوان حمایت، مورد استفاده قرار گیرد.

تحلیل فانتوم FTM امروز 20 دی 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل فانتوم FTM امروز ۲۰ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل فانتوم FTM بازه زمانی روزانه:

قیمت در حال حاضر بین دو محدوده مهم در نوسان می باشد. محدوده اول مقاومت ۳ دلار در سقف قبلی و محدوده دوم حمایت ۲ دلار در کف می باشد. با توجه به موج صعودی پر قدرتی که از محدوده ۱.۴۰ دلار شروع شده است، و نشانه تقاضای بسیار بالا می باشد، انتظار شکست حمایت ۲ دلار را نداریم. مگر اینکه تمام بازار با ریزش های سنگین تری رو به رو شود. به طور کلی روند این ارز می تواند مدت کوتاهی در همین محدوده رنج باشد، تا وضعیت بازار مشخص شود. اهداف کوتاه مدت فانتوم محدوده ۵ دلار می باشد، که این محدوده در سقف کانال صعودی قرار دارد.

تحلیل فانتوم FTM بازه زمانی روزانه امروز 20 دی 1400
تحلیل فانتوم FTM بازه زمانی روزانه امروز ۲۰ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز 6 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز ۶ دی ۱۴۰۰

تحلیل فانتوم FTM امروز ۶ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز فانتوم را همانطور که ملاحظه می کنید در محدوده حمایت خود توسط خریداران حمایت شد، و با رشد قیمت خوبی در طول هفته گذشته همراه بوده است. همان طور که در هفته گذشته بررسی شده بود، شکست محدوده ۱.۵ دلار می ‌توانست روند را از حالت رنج در تایم پایین خارج کرده و وارد روند صعودی کند. این اتفاق افتاد و قیمت مستقیماً با فشار خرید و حجم معاملات بالا همراه شد. حجم معاملاتی که مقاومت محدوده ۲ دلار را نیز شکست. در حال حاضر قیمت در محدوده ۲.۳۵ دلار در حال نوسان می باشد. مقاومت بعدی قیمت در محدوده ۳ دلار خواهد بود. انتظار می رود بعد از رشد ۷۰ درصدی، قیمت مدت کوتاهی در محدوده ۲ دلار اصلاح داشته باشد. در این صورت می ‌تواند با قدرت بیشتر به سمت اهداف بعدی خود حرکت کند.

تحلیل فانتوم FTM امروز 6 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل فانتوم FTM امروز ۶ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل فانتوم FTM بازه زمانی ۴ ساعته:

اگر به کانال نزولی دقت کنید ملاحظه می کنید که محدوده ۱.۵ دلار دقیقاً مقاومت میدلاین کانال بود، و شکست آن محدوده می‌توانست قیمت را تا سقف کانال نزولی رشد بدهد. قدرت بالای خریدار و حمایت‌های آنها منجر به یک کانال صعودی بسیار باریک در تایم فریم های پایین تر شد. و کندل هایی که پشت سر هم و بدون پولبک در بالای کندل بعدی بسته شدند، و همچنان این حرکت صعودی ادامه دارد. اما اگر در این محدوده توقفی داشته باشیم، می‌توان انتظار برگشت قیمت به حمایت ۲ دلار و سپس ادامه حرکت صعودی را داشت.

تحلیل فانتوم FTM بازه زمانی 4 ساعته امروز 6 دی 1400
تحلیل فانتوم FTM بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۶ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز 29 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۰

تحلیل فانتوم FTM امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز فانتوم FTM در طول هفته گذشته، نوسانات بسیار ضعیف و کمی داشت. روند کاملا رنجی که نشان از بی تصمیمی و پایین بودن تعداد خریداران برای قیمت می باشد. اگر به موج اصلاح قیمت روی نمودار نگاهی بیاندازید، کانال نزولی که قیمت در آن قرار دارد، در حال برخورد به حمایت ۱ دلار می باشد.

اگر قبل از برخورد، از کانال نزولی خارج شود، و قیمت بالای ۱.۵ دلار برگردد، می تواند در صورت پولبک به سقف کانال، به رشد خود ادامه بدهد. البته نمودار به صورتی است که اگر یک کف پایین تر تشکیل بدهد، احتمال رشد قیمت بیشتر خواهد شد، چرا که خریداران در انتظار نقطه خرید جذاب تری می باشند. کندل های روزانه چند روز قبل نشان می دهد که احتمال ریزش قیمت بیشتر وجود دارد.

تحلیل فانتوم FTM امروز 29 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل فانتوم FTM امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل فانتوم FTM بازه زمانی ۴ ساعته:

واگرایی های مخفی که روی سقف های قیمت تشکیل شده است، نشان از ادامه روند نزولی دارد. دو کانال نزولی را روی نمودار مشاهده می کنید، که قیمت برای صعودی شدن، حداقل باید بالای محدوده ۱.۵ دلار برگردد. تا بتواند حداقل تا محدوده ۲ دلار رشد داشته باشد. حمایت فعلی قیمت، ۱.۳۰ دلار می باشد، و در صورتی که شکسته شود، کف کانال نزولی در محدوده ۱ دلار قابل رویت خواهد بود.

تحلیل فانتوم FTM بازه زمانی 4 ساعته امروز 29 آذر 1400
تحلیل فانتوم FTM بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز 22 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۰

تحلیل فانتوم FTM امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ارز فانتوم در کانال صعودی بلند مدت خود بعد از رسیدن به قیمت محدوده ۳.۵ دلار وارد موج اصلاحی شده است. قیمت در زمان نگارش این مقاله در محدوده ۱.۴۴ دلار معامله می شود. یک حمایت بسیار رند و مهم در محدوده ۱ دلار وجود دارد. که قیمت می تواند از این ناحیه یک برگشت خیلی خوب داشته باشد. با توجه به اینکه این حمایت در کف کانال صعودی قرار دارد، و منطقه عرضه و تقاضای بسیار مهمی می باشد، اگر ریزش بازار ادامه داشته باشد، فانتوم در این محدوده می تواند گزینه مناسبی برای خرید و سرمایه گذاری بلند مدت باشد.

تحلیل فانتوم FTM امروز 22 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل فانتوم FTM امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل فانتوم FTM بازه زمانی ۴ ساعته:

قیمت در این کانال نزولی یک بار به پایین ترین محدوده کانال برخورد داشته، در صورتی که بازار باز هم دچار ریزش قیمت شود، و فروشندگان در بازار باعث ریزش قیمت ها شوند، برخورد دوم به حمایت ۱.۲۰ الی ۱ دلار می تواند با برگشت سریع به سمت بالا همراه باشد. با توجه به شیب بالای روند نزولی، باید برای مساعد شدن شرایط منتظر برگشت بازار باشیم. . برای برگشت کامل قیمت FTM و صعودی شدن روند در این بازه زمانی، باید قیمت بالای محدوده ۱.۵ دلار تثبیت داشته باشد، تا خریداران بتوانند قیمت را به سقف کانال نزولی برسانند.

تحلیل فانتوم FTM بازه زمانی 4 ساعته امروز 22 آذر 1400
تحلیل فانتوم FTM بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز 1 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM امروز ۱ آذر ۱۴۰۰

تحلیل فانتوم FTM امروز ۱ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ارز FTM سقف کانال صعودی خود را در آخرین موج با قدرت به سمت بالا فتح کرده است و بعد از شکست خط روند صعودی، وارد فاز اصلاح قیمت شده است. این اصلاح قیمت در فاز اول می تواند در همین محدوده های فعلی قیمت ۲ دلار یک حرکت صعودی به سمت سقف قبلی داشته باشد. اما اگر این حمایت از دست برود، حمایت بعدی فانتوم در محدوده ۱.۵۱ دلار می باشد. و همچین پایین ترین و مهم ترین حمایت فانتوم در قیمت ۱.۲۲ دلار خواهد بود.

تحلیل فانتوم FTM امروز 1 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل فانتوم FTM امروز ۱ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل فانتوم FTM بازه زمانی ۴ ساعته:

در تایم ۴ ساعته نیز یک کانال نزولی وجود دارد. و قیمت تاکنون سه بار به محدوده حمایت ۲ دلار واکنش داشته است. اگر این محدوده همچنان حفظ شود، و خریداران بتوانند با حمایت خود خط روند نزولی قرمز رنگ را به سمت بالا بشکنند و قیمت بالای ۲.۲۰ دلار تثبیت بدهد، می تواند تا محدوده سقف کانال در قیمت ۲.۵ دلار رشد کند.

اندیکاتور Ichimoku نیز ابر کومو نزولی دارد. و هنوز شرایط صعودی را نشان نمی‌دهد. بنابراین در این بازار نزولی تا زمانی که شرایط بیت کوین استیبل نشده باشد، هر برگشتی احتمال دارد که یک پولبک باشد و مجددا قیمت به سمت پایین هدایت شود.

تحلیل فانتوم FTM بازه زمانی 4 ساعته امروز 1 آذر 1400
تحلیل فانتوم FTM بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز FTM امروز 17 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز FTM امروز ۱۷ آبان ۱۴۰۰

تحلیل فانتوم FTM امروز ۱۷ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمر ارز FTM زیر محدوده مقاومت مهمی قرار دارد. اگر خریداران بتوانند قیمت این ارز را بالای مقاومت ۳.۰۳ دلار برده، و در همان ناحیه حفظ کنند، قیمت فانتوم در کوتاه مدت می تواند تا محدوده ۶ دلار رشد داشته باشد. خط روند صعودی در حال حاضر حمایت بسیار خوبی برای ادامه روند صعودی می باشد. و تا زمانی که به سمت پایین شکسته نشده باشد، معتبر است. هدف اصلی فانتوم محدوده ۶ دلار بوده که سقف کانال بلند مدت صعودی آن می باشد.

تحلیل تکنیکال ارز FTM امروز 10 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز FTM امروز ۱۰ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز FTM امروز 10 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز FTM امروز ۱۰ آبان ۱۴۰۰

تحلیل فانتوم FTM امروز ۱۰ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

فانتوم یکی از ارزهایی است که روند صعودی پرقدرتی داشته، و در مدت سه ماه گذشته، بیش از ۲۰۰۰ درصد رشد داشته است. اکنون نزدیک سقف کانال صعودی قرار گرفته است، و در این هفته با رشد کمی همراه بوده است.

تحلیل فانتوم FTM امروز 10 آبان 1400
تحلیل فانتوم FTM امروز ۱۰ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز FTM بازه زمانی روزانه:

در این بازه زمانی مشخص است که به دلیل رشد بسیار زیاد، احتمال دارد برخی سرمایه گذاران مقداری از سودهای خود را بگیرند. با توجه به اینکه الگوی کنج صعودی تشکیل شده است، اگر خط روند صعودی به سمت بایین شکسته شود، قیمت فانتوم می تواند تا محدوده ۲ دلار اصلاح داشته باشد. همچنین اندیکاتور MACD نیز واگرایی منفی تشکیل داده، که احتمال این سناریو را بیشتر می کند. همچنین بعد از اصلاح می تواند در یک بازه زمانی کوتاه وارد روند رنج شود.

تحلیل فانتوم FTM بازه زمانی روزانه امروز 10 آبان 1400
تحلیل فانتوم FTM بازه زمانی روزانه امروز ۱۰ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز FTM در تاریخ 25 مهر 1400
تحلیل تکنیکال ارز FTM در تاریخ ۲۵ مهر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز FTM در تاریخ ۲۵ مهر ۱۴۰۰

ارز فانتوم مدت هاست که سقف تاریخی خود را که عدد ۰.۹۰ دلار بود، و دوبار باعث ریزش شدید آن شد، پشت سر گذاشته و بعد از آن ۱۴۲ درصد رشد کرده است. هم اکنون در کانال صعودی خود در نزدیکی سقف کانال قرار گرفته، و یک بار به آن واکنش داشته که باعث مقداری اصلاح تا محدوده ۱.۹۰ شد. گذشتن از این مقاومت ها، نیاز به این دارد که بیت کوین سقف تاریخی جدیدی را ثبت کند، و شرایط بازار از سردرگمی خارج شود.

فعلا محدوده حرکتی این ارز ۱.۹۰ تا ۳ دلار خواهد بود. در زمان نگارش این مقاله، قیمت این ارز روی ۲.۲۵ دلار قرار گرفته است.

اگر فانتوم دو هفته بالای ۳ دلار بماند، یعنی دو کندل هفتگی بالای این عدد بسته شود، و شرایط بازار صعودی بماند، می تواند آینده بهتری را برای سرمایه گذاری رقم بزند. فانتوم یکی از ارزهای آینده داری است که، سرمایه گذاری در آن برای چند سال آینده، سودهای بسیار جذابی به همراه خواهد داشت.

همان طور که در نمودار ماهانه هم دیده می شود، در طول دو سال گذشته، فانتوم بیش از ۱۰۰ هزار درصد سود را به جیب هولدرهای بلند مدت خود روانه کرده کرد. البته این هولدرها تا اینجای کار نشان داده اند که قصد فروش کامل دارایی خود را ندارند، و فقط گاهی اوقات مقداری از آن را میفروشند تا سودشان را بگیرند.

تحلیل تکنیکال ارز FTM در تاریخ 25 مهر 1400
تحلیل تکنیکال ارز FTM در تاریخ ۲۵ مهر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال فانتوم FTM

 FTMتوکن ارائه شده پلتفرم فانتوم Fantom می باشد. این توکن یک دارایی چند منظوره است که در اکوسیستم فانتوم نقش حیاتی ایفا می کند. فانتوم یک بستر قرارداد هوشمند مقیاس پذیر برای رمز ارزها و برنامه های غیرمتمرکز فراهم می نماید.

فانتوم را می توان یک بستر بلاکچین مبتنی بر DAG معرفی نمود. پلتفرم فانتوم ماژولار است و این موضوع باعث می شود تا از انعطاف پذیری بالایی برخوردار باشد. فانتوم از الگوریتم اثبات سهام PoS استفاده می نماید و امنیت پلتفرم را تامین می نماید.

بنیاد فانتوم در سال ۲۰۱۸ ایجاد شد، سپس شبکه اصلی در دسامبر سال ۲۰۱۹ شروع به کار کرد. تیم پشتیبان این ارز دیجیتال تجربه های گسترده ای در زمینه توسعه بلاکچین دارند. تیم پشتیبان شامل افرادی همچون Michael Kong و Andre Cronje می باشد. در وب سایت رسمی این ارز دیجیتال ذکر شده است که تیم پشتیبان را افرادی متخصص و با تجربه تشکیل داده اند. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با ارز دیجیتال فانتوم FTM، به مقاله آن در سایت زوم ارز مراجعه کنید.

در این صفحه ما به تحلیل رمز ارز فانتوم FTM پرداخته ایم. تحلیل ارزهای دیجیتال شامل تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال و تحلیل سنتیمنتال می باشد. در ادامه شما می توانید به صورت خلاصه و کوتاه با انواع تحلیل آشنا شوید.

تحلیل تکنیکال برای ارز فانتوم 

تحلیل تکنیکال را می توان پیش بینی آینده قیمت رمز ارزها بر اساس رفتار گذشته بازار تعریف نمود. یا به عبارت دیگر می توان گفت در تحلیل تکنیکال، تحلیلگران با استفاده از نمودار و اطلاعات مربوط برای مثال قیمت و حجم، به ارزیابی وضعیت کلی بازار می پردازند. در این صفحه شما می توانید تحلیل تکنیکال رمز ارز فانتوم را مشاهده نمایید.

تحلیل فاندامنتال برای ارز فانتوم 

تحلیل فاندامنتال از جمله مهارت هایی می باشد که یک تحلیلگر باید آن را یاد بگیرد. این نوع از تحلیل به منظور بررسی و تحلیل شرایط یک پروژه انجام می شود. در تحلیل فاندامنتال باید تمامی عوامل تاثیرگذار بر پروژه را تشخیص داد. همچنین اخبار و رویدادهای مربوط به رمز ارز مورد نظر را باید در این نوع از تحلیل بررسی نمود.

در سایت زوم ارز عملکرد شبکه بسیاری از رمز ارزها مورد بررسی قرار گرفته است که می توانید به راحتی از انها استفاده نمایید. همچنین کاربران می توانند به تمامی اخبار ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت و به صورت شبانه روزی دسترسی پیدا کنند.

تحلیل سنتیمنتال برای ارز فانتوم 

در تحلیل سنتیمنتال رفتار سرمایه گذاران در بازار مورد بررسی قرار خواهد گرفت. این نوع از تحلیل به علم روانشناسی رفتاری بازار مالی و علم اقتصاد مبتنی می باشد. در واقع  با استفاده از این تحلیل، می توان احساسات سایر تریدرها را اندازه گیری کرد.

نکته: در این صفحه ما تنها به تحلیل رمز ارز پرداخته ایم و هیچگونه دید سیگنال دهی نداریم. زوم ارز به شما پیشنهاد می نماید در صورتی که قصد سرمایه گذاری دارید، تمامی عوامل را بررسی نمایید.

از اینکه تا پایان “تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال فانتوم FTM” همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢


از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.

3 دیدگاه دربارهٔ «تحلیل فانتوم FTM;

 1. سلام آقای اخوان تحلیل روزانه فانتوم هم بزارید ممنون از اینکه هرروز تحلیل بیت کوین را به ما ارائه می‌دهید

  پاسخ
 2. سلام به سوال داشتم
  تو اینستاگرام خیلی ها فانتوم برای سرمایه گذاری معرفی کردن به نظرتون بخریم؟ جواب بدید فقط پول دارم مقداری نمیخوام به تومان باشه

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز
   بله فانتوم یکی از پروژه ها قوی و بنیادی در مارکت ارز دیجیتاتل هست. برای سرمایه گذاری توصیه میشه

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده