آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل مانا MANA

تحلیل مانا MANA

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از مانا در خدمت شما هستیم. همچنین شما می توانید قیمت مانا را در باکس پایین مشاهده نمایید.

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MANA را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت MANA را مشاهده کنید.

تحلیل مانا MANA امروز ۲۶ خرداد ۱۴۰۳

با سلام به زوم ارزی های عزیز، قیمت MANAUSDT در محدوده حمایتی ۰.۳۷۵ تا ۰.۳۶۶ حمایت شده و احتمال برگشت قیمت وجود دارد. اگر قیمت بتواند مقاومت‌های ۰.۴۰۹ و ۰.۴۲۳ را شکست دهد، احتمال حرکت به سمت سطح‌های فیبوناچی ۰.۵ (۰.۴۳۶) و ۰.۶۱۸ (۰.۴۴۸) وجود دارد. در صورت شکست سطح حمایتی ۰.۳۶۶، احتمال افت بیشتر قیمت تا حدود ۰.۳۵۰ وجود دارد.

تحلیل مانا در تایم فریم روزانه:
تحلیل مانا در تایم فریم روزانه:

تحلیل مانا MANA امروز ۷ خرداد ۱۴۰۳

سلام به همراهان همیشگی زوم ارز، لگ شارپ نزولی از لحاظ اصلاح قیمتی، یک اصلاح سنگین در چارت مانا بوجود آورده است برای جبران این اصلاح قیمتی، مانا باید از نظر زمانی نیز یک رکود را تجربه نکند، چارت و ساختار قیمت در بیس بعد از اصلاح نشان از انتهای اصلاح زمان میدهد، برای خروج قیمت از این بیس، کف تضعیف شده بیس میتواند هانت شده وسپس قیمت به سمت اهداف بالا پرتاب شود. ۲ مسیر تئوری برای شروع حرکت مانا مد نظر است، ساختار کیو ام در مسیر خط چین اعتبار تحلیل را فوق العاده بالاتر خواهد برد.

تحلیل مانا در تایم فریم روزانه:
تحلیل مانا در تایم فریم روزانه:

تحلیل مانا MANA امروز ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

در تایم فریم هفتگی قیمت بین دو DP در حال رنج زدن است و روند خنثی ای دارد.
تحلیل مانا MANA امروز 24 اردیبهشت 1403
تحلیل مانا MANA امروز ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
اما در تایم فریم دیلی قیمت روند نزولی دارند و محدوده های FTR خودش را با قدرت زیاد ENG کرده و نفوذ سنگینی به آن ها داشته پس از این نزول انتظار کاهش بیشتر قیمت را نداریم و منتظر هستیم قیمت به DP این تایم فریم یعنی Daily برسد و سپس روند نزولی خودش را طی کند.
تحلیل مانا MANA امروز 24 اردیبهشت 1403
تحلیل مانا MANA امروز ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

تحلیل مانا MANA امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

تحلیل ویدئویی مانا MANA امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

عرض وقت یخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که حالتون خوب باشه، با تحلیل ارز اپتیمیسم در تایم فریم هفتگی همراه شما عزیزان هستیم. دوستان لطفاً متن را با دقت بخوانید و به نکات پایانی دقت کنید. خدمتتان عرض کردیم که قیمت از ناحیه آخرین کف ترند نزولی شروع به رشد کرده و شاهد یک فاز اسپایک هستیم و سپس قیمت مدتی درون ساختار کانال صعودی حرکت کرده، که آن کانال را برایتان مشخص کردیم و در ادامه باکس قرمز را به عنوان یک ناحیه مقاومتی از نوع ماژور مشخص کرده ایم. اگر به یاد داشته باشید ماه گذشته گفتیم، ناحیه سقف کانال بریک شده و پولبک زده شده، اما قیمت در ادامه نتوانسته آن محدوده مقاومتی باکس قرمز را بشکند و شروع به افت کرده است.
دوستان قیمت در طی افت که داشته، وارد کانال شده و طبق تحلیلی که داشتیم ،تا ناحیه کف کانال نیز به افت خود ادامه داده است و به این نکته توجه داشته باشید که اگر در محدوده فعلی، الگوهای صعودی شکل بگیرند ،مجدد قیمت می‌تواند تا باکس قرمز رشد پیدا کند و نکته پایانی اینکه اگر کف کانال و خط سبز رنگ به طرف پایین شکسته شوند تثبیت را پایین‌تر از آنها داشته باشیم ،قیمت این ارز افت‌های قابل توجهی را به همراه خواهد داشت.
دوستان علاوه بر تحلیل این ارز، تحلیل ارز اپتیمیسم OP هم امروز بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته،می‌توانید مشاهده بفرمایید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل MANA امروز 3 اردیبهشت 1403
تحلیل MANA امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

تحلیل مانا MANA امروز ۶ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدئویی مانا MANA امروز ۶ فروردین ۱۴۰۳

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که سلامت باشین با تحلیل ارز اپتیمیسم در تایم فریم هفتگی همراه شما عزیزان هستیم. خدمتتان عرض کردیم که روند این ارز صعودی بوده چرا که اخیرا کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی ساخته شده و قیمت مدتی درون ساختاری کانال صعودی حرکت کرده که آن کانال را برایتان مشخص کرده‌ایم و در ادامه گفتیم که بر اساس الگوی صعودی تشکیل شده در کف کانال انتظار داریم قیمت به باکس قرمز و سقف کانال برسد.
در حال حاضر طبق انتظاری که داشتیم قیمت رشد پیدا کرده و به سقف کانال رسیده و آن ناحیه را به طرف بالا شکانده است کندل‌های قرمز فعلی را پولبک به سطح شکسته شده می‌دانیم و در تایم روزانه با مشاهده الگوهای صعودی قوی، مجدد انتظار داریم قیمت شروع به رشد کرده و به محدوده‌های مقاومتی بعدی نیز برسد و نکته مهمی که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که اگر به هر دلیلی قیمت افت پیدا کند و پایین‌تر از باکس قرمز تثبیت دهد، مجدد قیمت وارد فاز کانال شده و در مرحله اول می‌تواند به کف کانال برسد.دوستان علاوه بر تحلیل این ارز، تحلیل ارز اپتیمیسم OP هم امروز بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته،می‌توانید مشاهده بفرمایید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل MANA امروز 6 فروردین 1403
تحلیل MANA امروز ۶ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل مانا MANA امروز ۷ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی مانا MANA امروز ۷ اسفند ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که سلامت باشین با تحلیل ارز اپتیمیسم در تایم فریم هفتگی همراه شما عزیزان هستیم. اگر به نواحی اخیر چارت نگاه کنیم متوجه می‌شویم که یک روند صعودی شکل گرفته چرا که کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی ساخته شده و آن روند درون ساختاری کانال صعودی در حال حرکت است که آن کانال را برایتان مشخص کرده‌ایم.
دوستان در حال حاضر در ناحیه کف کانال یک الگوی صعودی شکل گرفته و بر همین اساس این انتظار را داریم که قیمت به ناحیه سقف کانال نیز برسد. اما در طی آن مسیر یک محدوده مقاومتی که با رنگ قرمز مشخص کرده‌ایم, قرار دارد که اگر قیمت در آن نواحی الگوهای نزولی قوی بسازد قیمت می‌تواند افت پیدا کند. نکته مهمی که می‌بایست آن را بدانید این است که اگر ناحیه کف کانال و خط سبز از دست برود، روند این ارز نزولی خواهد شد.دوستان علاوه بر تحلیل این ارز، تحلیل ارز اپتیمیسم OP هم امروز بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته،می‌توانید مشاهده بفرمایید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل MANA امروز 7 اسفند 1402
تحلیل MANA امروز ۷ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل مانا MANA امروز ۹ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی مانا MANA امروز ۹ بهمن ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که سلامت باشید. با تحلیل ارز مانا MANA در تایم فریم هفتگی در کنار شما عزیزان هستیم. خدمتتان عرض کردیم که در طی رشدی که قیمت این ارز داشته آخرین سقف ترند نزولی پس گرفته شده و در ادامه شاهد شکل‌گیری کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی هستیم،که بر این اساس روند این ارز را صعودی می‌دانیم. به منظور بررسی جزئیات بیشتر به تایم روزانه رفتیم و در آنجا یک کانال صعودی نیز رسم کردیم و گفتیم اگر قیمت در ناحیه کف کانال، الگوی صعودی بسازد، مجدد انتظار داریم که شروع به رشد کند و خود را به ناحیه باکس قرمز برساند. اما این اتفاق رخ نداد و کف کانال صعودی از دست رفت و گفتیم که اگر شاهد کلوز پایین‌تر از باکس سبز باشیم، روند در تایم فریم روزانه نیز نزولی خواهد شد که اگر دقت کنید این اتفاق روی داده است.
دوستان عزیز در حال حاضر در تایم روزانه روند را نزولی می‌دانیم اما توجه داشته باشید که در تایم هفتگی همچنان روند ،صعودی است و کندل‌های قرمز که تشکیل شده‌اند را در قالب موج اصلاحی و با دیدن الگوهای بازگشتی و صعودی انتظار داریم روند اصلی این ارز از سر گرفته شود. اما نکته مهمی که می‌بایست آن را بدانید این است که خط سبز به عنوان یک حمایت مهم و کف ترند صعودی مد نظر ما قرار دارد و در صورت از دست رفتن آن ،روند این ارز در تایم فریم هفتگی هم نزولی خواهد شد. عزیزان زوم ارزی، لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل MANA امروز 9 بهمن 1402
تحلیل MANA امروز ۹ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل مانا MANA امروز ۱۱ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی مانا MANA امروز ۱۱ دی ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوار هستم که حالتون خوب باشه، ارز MANA را در تایم فریم هفتگی مورد بررسی قرار داده‌ایم لطفاً همراه ما باشید، همانطور که مشاهده می‌کنید اخیراً قیمت این ارز شروع به رشد کرده به نحوی که آخرین سقف لگ نزولی که ما با خط قرمز برایتان مشخص کردیم را ،پس گرفته و ما شاهد کلوز بالای آن ناحیه بوده‌ایم ،این نشانه‌ای برای آغاز یک ترند صعودی نیز می‌باشد.
به منظور بررسی بیشتر یک تایم فریم پایین‌تر رفته یعنی روزانه ،همانطور که گفتیم روند این ارز صعودی شده و یک کانال صعودی نیز رسم کرده‌ایم، در حال حاضر این ارز در لگ اصلاحی قرار دارد و می‌تواند تا کف کانال، این اصلاح ادامه داشته باشد و اگر در آن ناحیه الگوهای صعودی را ببینیم ،انتظار داریم که قیمت این ارز، خود را به ناحیه باکس قرمز و سقف کانال نیز برساند.
دوستان عزیز با کامنت‌هاتون از ما حمایت میکنید ، موفق و پرسود باشید.

تحلیل MANA امروز 11 دی 1402
تحلیل MANA امروز ۱۱ دی ۱۴۰۲

تحلیل مانا MANA امروز ۸ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی مانا MANA امروز ۸ آذر ۱۴۰۲

 

تحلیل رمز ارز MANA پس از رشد خوبی که داشت و ناحیه های عرضه ای را که بی اعتبار کرد در نهایت به ناحیه عرضه روزانه خودش رسید و جلوی رشد قیمت گرفته شد و به سمت پایین حرکت کرد و یک ناحیه تقاضا تشکیل داده است که قیمت یک بار به ناحیه برخورد داشته و به سمت بالا حرکت کرده است الان بین این دو ناحیه قرار دارد با برخورد به هرکدام می‌توان وارد معاملات خود بشویم بعد از گرفتن تاییدیه های کافی و روند کلی این رمز ارز صعودی می‌باشد و هر ریزشی که اتفاق می‌افتد ممکن است یک اصلاح قیمتی باشد.
موفق و پر سود باشید.

تحلیل رمز ارز مانا MANA امروز در تاریخ 1402.8.9
تحلیل رمز ارز مانا MANA امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۹

تحلیل مانا MANA امروز ۸ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی مانا MANA امروز ۸ آبان ۱۴۰۲

رمز ارز mana بعد از رشد خوبی که در دو هفته اخیر داشته است الان به یک ناحیه عرضه روزانه رسیده که قیمت واکنش خوبی به ناحیه داشته است و اگر امروز کندل روزانه قرمز بسته شود می‌توان روند نزولی داشته باشیم تا ناحیه تقاضا روزانه که قیمت ۰.۳۴۴۱ دلار است و اگر روند نزولی با مومنتوم قوی به سمت پایین حرکت کند ممکن است این ناحیه بی اعتبار بشه و به ناحیه تقاضا هفتگی بسیار قوی برسد که قیمت ۰.۲۸۵۲ دلار می‌باشد و واکنش های خوبی را می‌توان از این محدوده داشته باشیم؛ و از طرفی هم اگر ناحیه عرضه که الان بهش برخورد داشتیم را بی اعتبار کند و به رشد خودش ادامه بدهد تا قیمت ۰.۵۰۰۱ دلار می‌توان رشد داشته باشد و از این مقاومت بعدی واکنش را ببینیم.
نظر شخصی بنده برای رمز ارز mana ریزش هست تا محدوده هایی که مشخص کردم.
موفق و پرسود باشید.

تحلیل رمز ارز مانا MANA امروز در تاریخ 1402.8.8
تحلیل رمز ارز مانا MANA امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۸

تحلیل مانا MANA امروز ۱۰ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی مانا MANA امروز ۱۰ مهر ۱۴۰۲

رمز ارز MANA در طی مدت یک ماه گذشته در محدوده ۰.۳۰ دلار نوسان داشت. البته باز هم یک کف پایین تر در نمودار قیمت مانا ایجاد شد، اما در نهایت، حمایت خریداران و تقاضای بالا موجب تایید شدن روند صعودی کوتاه مدت و حرکت به سمت اهداف تعیین شده در نمودار شد. اهدافی که در محدوده های ۰.۳۳، ۰.۳۶ و ۰.۴۰ دلار در نظر گرفته شده است و قیمت مانا به مقاومت اول رسیده است. انتظار داریم که مانا در کوتاه مدت به مقاومت دوم هم برخورد کند و قیمت آن روی حمایت ۰.۳۰ دلار تثبیت داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل مانا MANA امروز 10 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۱۰ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل مانا MANA امروز ۱۳ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی مانا MANA امروز ۱۳ شهریور ۱۴۰۲

رمز ارز مانا به دلیل نداشتن تقاضا روند نزولی خود را در طی یک ماه گذشته ادامه داد و قیمت آن به دلیل فشار فروش شدیدی که در تمام مارکت ایجاد شد، به پایین ترین سطح در سال ۲۰۲۳ رسید و کف آخرین موج صعودی قوی شکسته شد. برای این ارز در تایم فریم ۴ ساعته و کوتاه مدت روند رنج مشاهده می شود که سقف این محدوده قیمت ۰.۳۳ دلار و کف آن قیمت ۰.۲۷ دلار را نشان می دهد. همچنین کانال رنج کوچکتری هم در محدوده ۰.۲۹۵ الی ۰.۲۸۹ دلار در نظر گرفته شده است، که برای معاملات کوتاه مدت مناسب است. البته قیمت مانا به دلیل اینکه پتانسیل ایجاد حرکت شارپ و نوسانی را دارد، پیشنهاد نمی شود که در این کانال باریک و کوچک معامله صورت بگیرد. برای رشد قیمت باید در انتظار ایجاد شرایط تغییر روند در تایم فریم ۴ ساعته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل مانا MANA امروز 13 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۱۳ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل مانا MANA امروز ۱۶ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی مانا MANA امروز ۱۶ مرداد ۱۴۰۲

روند یک ماه گذشته ارز مانا نزولی بوده است. این ارز بعد از اینکه به مقاومت محدوده ۰.۴۰ الی ۰.۴۳ دلار برخورد کرد، واکنش های منفی نشان داده بود و یک مقاومت داینامیک برای آن در نظر گرفته شده بود. با شکسته شدن این مقاومت، برای سومین بار قیمت به مقاومت ۰.۴۳ دلار برخورد کرد، اما به دلیل حجم پایین معاملات خرید، شکست این مقاومت مورد تایید نبود. در تایم فریم ۴ ساعته روند نزولی کاملا مشخص می باشد. بنابراین انتظار داریم که قیمت این ارز به حمایت هایی که در تحلیل قبلی در محدوده ۰.۳۴ و ۰.۳۳ دلار در نظر گرفته شده بود، برگردد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل مانا MANA امروز 16 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۱۶ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل مانا MANA امروز ۱۹ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی مانا MANA امروز ۱۹ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز MANA در تحلیل قبلی بعد از برخورد به مقاومت محدوده ۰.۴۴۸ دلار، دقیقا به سمت حمایت ۰.۴۳ الی ۰.۴۰ دلار برگشت، اما به دلیل فشار فروش بالایی که در بازار وجود داشت، این حمایت شکسته شد و ریزش قیمت دقیقا تا محدوده ۰.۳۱ دلار ادامه پیدا کرد. روی این حمایت واکنشی، مانا مجددا با افزایش تقاضا رشد بیش از ۳۵ درصد را ثبت کرد و به محدوده مقاومت ۰.۴۰ الی ۰.۴۳ دلار برگشت. همچنان در تایم فریم روزانه روند نزولی را می توانیم ببینیم. برای کوتاه مدت دو حمایت واکنشی در نظر گرفته شده است، که در محدوده های ۰.۳۴ و ۰.۳۳ دلار قرار دارند. واکنش قوی به این سطوح می تواند روند مانا را در محدوده فعلی نگه دارد. در واقع می توانیم انتظار روند رنج بین حمایت های مشخص شده تا مقاومت ۰.۴۳ دلار را داشته باشیم. چرا که به دلیل فشار بالای فروش در آخرین موج نزولی، قیمت نیاز به زمان دارد، تا بتواند با تقاضای بالایی همراه باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل مانا MANA امروز 19 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۱۹ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل مانا MANA امروز ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی مانا MANA امروز ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

رمز ارز مانا در طی یک ماه گذشته روند کاملا نزولی داشت. قیمت این ارز بعد از واکنش منفی به مقاومت محدوده ۰.۶۹ دلار، خط روند صعودی را شکست و مستقیما به سمت حمایت‌های در نظر گرفته شده برگشت پیدا کرد. محدوده‌ای که با واکنش مثبت همراه بوده است، در قیمت ۰.۴۴ دلار و نزدیک عدد ۰.۶۱۸ فیبوناچی اصلاحی می‌باشد. اما همانطور که در تحلیل‌های قبلی یک حمایت در محدوده ۰.۴۰ الی ۰.۴۳ دلار در نظر گرفته شده بود، همچنان احتمال برخورد قیمت به این سطح وجود دارد و می‌تواند واکنش قوی تری نسبت به واکنش فعلی داشته باشد.

اما اگر بازگشت قیمت از همین محدوده صورت گرفته باشد، در صورت شکست پرقدرت مقاومت ۰.۵۰ دلار، می‌توانیم نشانه‌های پایان اصلاح را ببینیم. همچنین از نظر زمانی، قیمت در محدوده پایان موج اصلاح می‌باشد. بنابراین اگر بازگشت قوی بالای سطح مورد نظر مشاهده شود، احتمالا شاهد رشد قیمت برای روزهای آینده خواهیم بود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل مانا MANA امروز 25 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز 28 فروردین 1402
تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل مانا MANA امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی مانا MANA امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز MANA در طی دو ماه گذشت دقیقا تا محدده حمایت نیم فیبوناچی اصلاحی کاهش قیمت داشت، و به محض برخورد به این حمایت و همچنین حمایت رند ۰.۵۰ دلار،واکنش مثبت قوی ایجاد شد. این واکنش مثبت موجب بازگشت قوی از این سطح و رشد ۳۸ درصدی قیمت مانا شد. همچنین در تایم فریم های پایین تر نیز با ایجاد ساختارهای بازگشتی، تغییر روند ایجاد شده است. اما علیرغم نبود فشار فروش در این ارز، هنوز حمایت و تقاضای قوی برای شکست مقاومت های قبلی ایجاد نشده است. اما با توجه به شرایط خوبی که برای این ارز به وجود آمده است، پتانسیل شکست مقاومت های خود در سقف های قبلی و ثبت رشد خیره کننده را دارد. البته این در صورتی است که بیت کوین حمایت های خود را حفظ کند، و در بازار اصلاح قیمت نداشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل مانا MANA امروز 28 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل مانا MANA امروز ۴ اسفند ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ویدئویی مانا MANA امروز ۴ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز MANA در طی هفته گذشته روند رنجی داشت. فشار خرید این ارز بعد از شکست الگوی کنج، کاهش شدیدی پیدا کرده است، و یکی از مقاومت‌های کوتاه مدت مانا که در محدوده ۰.۷۵ دلار قرار گرفته است، در طی دو روز گذشته با واکنش منفی همراه بوده است. تا زمانی که مقاومت مشخص شده پر قدرت شکسته نشود، پتانسیل اصلاح برای ارز مانا بیشتر می‌باشد. یک حمایت مینور در محدوده ۰.۶۹ دلار در نظر گرفته شده است، و این محدوده‌ها سطوح مینور در ارز مانا محسوب می‌شوند.

در صورت شکست هر یک از آنها می‌توانیم انتظار ادامه روند یا اصلاح عمیق‌تر را داشته باشیم. محدوده‌های امنی که می‌توانیم به عنوان حمایت در نظر بگیریم، در سطح ۰.۴۶۰ الی ۰.۵۴۰ دلار و حمایت دوم در محدوده ۰.۴۰۰ الی ۰.۴۲۵ دلار می‌باشد. با صعودی شدن روند مانا در تایم فریم روزانه این پتانسیل وجود دارد که بعد از اصلاح قیمت، به اهداف بالاتری در محدوده‌های ۱ دلار دست پیدا کند.

تحلیل مانا MANA امروز 2 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۲ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل مانا MANA امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MANA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت MANA را مشاهده کنید.

رمز ارز MANA در طی دو هفته گذشته روند رنجی به خود گرفت، و حرکت پر قدرت صعودی این ارز با رسیدن به مقاومت محدوده ۰.۸۰ دلار متوقف شد. به دلیل اینکه برگشت قوی از محدوده مقاومت‌ها بدون پولبک اتفاق افتاده است، پتانسیل اصلاح قیمت حداقل تا محدوده حمایت ۰.۵۵ دلار ایجاد شده است. همچنین کانال صعودی را می‌توانستیم به صورت یک الگوی کنج در نظر بگیریم، که با تایید الگو از کف، هدف آخر در محدوده ۰.۵۷ دلار قرار دارد.

در زمان نگارش این تحلیل، مقاومتی که در محدوده ۰.۷۵ دلار در نظر گرفته شده است، محدوده‌ای است که اگر برگشت قوی بالای آن ثبت نشود،، نمی‌توانیم انتظار صعودی شدن روند را در تایم ۴ ساعته داشته باشیم. اولین حمایت مانا در محدوده ۰.۴۵۸ الی ۰.۵۴۰ دلار در نظر گرفته شده است. ام یکی از قوی‌ترین حمایت‌های کوتاه مدت ارز مانا در محدوده ۰.۴۰۲ الی ۰.۴۲۵ دلار در نظر گرفته شده است، که با توجه به قدرت بالای روند صعودی، احتمال اینکه اصلاح عمیق را شاهد باشیم کاهش پیدا کرده است.

تحلیل مانا MANA امروز 25 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز 11 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل مانا MANA امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ویدئویی مانا MANA امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MANA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت MANA را مشاهده کنید.

رمز ارز MANA در هفته گذشته روند صعودی آن ادامه داشت، و دو روز قبل رشد ۱۶ درصد را به ثبت رساند، و سقف قبلی آن در محدوده ۰.۷۸ دلار به طور موقت شکسته شد. اما در روز قبل اولین نشانه ورود بازار به موج اصلاحی مشاهده شد. بنابراین اگر در طی هفته جاری واکنش های منفی بیشتری به سطوح مقاومت مشاهده شود و فشار فروش بیشتر شود، ارز مانا هم می تواند با شکست کف کانال صعودی کوتاه مدت، تا محدوده حمایت ۰.۵۰ دلار کاهش داشته باشد. واگرایی منفی نیز روی اندیکاتور RSI مشاهده شده است، که می تواند یکی دیگر از نشانه های هشدار برای اصلاح قیمت باشد. از مقاومت های مهم ارز مانا هم می توانیم به عدد رند ۱ دلار اشاره کنیم، که یکی از سطوح واکنشی قوی در این ارز می باشد.

تحلیل مانا MANA امروز 11 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل مانا MANA امروز ۴ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MANA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت MANA را مشاهده کنید.

رمز ارز MANA در طی هفته های گذشته رشد قیمت بسیار خوبی را به ثبت رساند. در تحلیل قبلی این افزایش قیمت با توجه به نشانه های برگشت روی کندل ها و همچنین روی اندیکاتور RSI پیش بینی شده بود. اما به دلیل اینکه بازار در فاز صعودی قرار گرفت، سقف کانال نزولی اصلی مانا هم شکسته شد، و قیمت بالای سطح ۰.۵۶ الی ۰.۶۵ دلار قرار گرفته است. می توانیم بگوییم روند تایم روزانه مانا صعودی شد ه است. بنابراین پولبک ها به سطوح حمایت می توانند واکنش مثبت قوی ایجاد کنند. قیمت مانا در تایم فریم ۴ ساعته وارد یک کانال صعودی شده است. تا زمانی که کف کانال و همچنین محدوده حمایت استاتیک ۰.۵۵ دلار حفظ شود، می توانیم انتظار رشد بیشتر قیمت را داشته باشیم. پس روی این سطح حمایت می توانیم مجددا انتظار واکنش مثبت و افزایش تقاضا را داشته باشیم. همچنین در صورتی که کانال صعودی کوتاه مدت حفظ شود، ارز مانا می تواند تا قیمت رند ۱ دلار رشد داشته باشد.

تحلیل مانا MANA امروز 4 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۴ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز 13 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز ۱۳ دی ۱۴۰۱

تحلیل مانا MANA امروز ۱۳ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MANA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت MANA را مشاهده کنید.

رمز ارز مانا MANA در طی هفته های گذشته روند نزولی آن در محدوده حمایت ۰.۳۰ دلار متوقف شد، و در حال تشکیل یگ الگوی بازگشتی می باشد. برای تایید این الگو نیاز است که خریداران قیمت را بالای محدوده ۰.۳۵ دلار برگردانند. در این شرایط اندیکاتور RSI نیز واگرایی مثبت تشکیل داده است، بنابراین اگر در تایم روزانه RSI بالای عدد ۴۴ برگردد، می توانیم انتظار داشته باشیم که کف تشکیل شده یک حمایت متعبر برای تغییر روند باشد.

اهدافی که برای کوتاه مدت می توانیم در نظر بگیریم در قیمت های ۰.۳۵ و ۰.۴۲ دلار در نظر گرفته شده است. مقاومت دوم در سقف کانال نزولی قرار دارد، و می تواند واکنش منفی قوی داشته باشد. بنابراین محدوده سیو سود خریداران کوتاه مدت خواهد بود. برای کوتاه مدت سه کندل صعودی با بدنه هایی بزرگتر از سایه ها می تواند نشانه قدرت گرفتن خریداران باشد، که در هفته جاری انتظار افزایش بیشتر قیمت را داریم.

تحلیل مانا MANA امروز 13 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۱۳ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل مانا MANA امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MANA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت MANA را مشاهده کنید.

رمز ارز MANA در طی هفته گذشته روند رنجی را بین سطوح مشخص شده به ثبت رسانده است. بعد از اینکه سطح مقاومت ۰.۴۱۰ الی ۰.۴۱۷ دلار به صورت کامل شکسته نشد، مجددا کاهش قیمت را برای مانا تا حمایت مشخص شده شاهد بودیم. حمایتی که در محدوده ۰.۳۶۲ الی ۰.۳۷۰ دلار در نظر گرفته شده است، و واکنش مثبت بسیار خوبی در این سطح مشاهده می شود. مانا از این ناحیه تقریبا ۷ درصد رشد داشته، که با توجه به صعودی شدن روند کوتاه مدت بیت کوین و خروج از کانال رنج، احتمال ادامه رشد قیمت مانا و تست مجدد سطح مقاومت ۰.۴۱ دلار وجود دارد.

اما مقاومتی که می تواند شکست آن روند را در تایم فریم ۴ ساعته صعودی کند در محدوده ۰.۴۲۳ الی ۰.۴۴۱ دلار در نظر گرفته شده است.همچنین یک مقاومت مینور در محدوده ۰.۴۰۶ الی ۰.۴۱۱ دلار وجود دارد که در تایم های پایین هنوز پولبکی به این محدوده مشاهده نمی شود. بناراین در برخورد اول انتظار یک واکنش منفی را از این سطح داریم. نزدیک ترین حمایت به قیمت فعلی در محدوده ۰.۳۸۳ الی ۰.۳۸۷ دلار است، که بعد از شکست این مقاومت، واکنش مثبت خوبی مشاهده شده است. بنابراین می تواند ناحیه تقاضا برای رشد قیمت باشد. تشکیل واگرایی مثبت RSI نیز می تواند به صعودی شدن روند کوتاه مدت کمک کند.

تحلیل مانا MANA امروز 23 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز 8 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز ۸ آذر ۱۴۰۱

تحلیل مانا MANA امروز ۸ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MANA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت MANA را مشاهده کنید.

رمز ارز مانا MANA در طی هفته گذشته فشار فروش آن کاهش پیدا کرد، و با واکنش مثبت به میدلاین کانال نزولی بلند مدت خود یک روند رنج را در تایم های پایین شکل داده است. مقاومتی که در تایم فریم ۴ ساعته در محدوده ۰.۴۰۹ الی ۰.۴۱۷ دلار رشم شده یک بار مانع از رشد قیمت شده است، و همچنین محدوده حمایتی که در قیمت ۰.۳۶۲ الی ۰.۳۷۰ دلار در نظر گرفته شده است، می تواند در صورت برخورد قیمت به این سطح واکنش مثبت به همراه داشته باشد.

اما اگر در اثر فشار فروش این حمایت شکسته شود، بعد از پولبک به این محدوده می توانیم انتظار ادامه روند نزولی را تا اهدافی که روی نمودار مشخص شده بود داشته باشیم. برای هفته جاری با اینکه نوسانات بازار می تواند شدت زیادی داشته باشد، انتظار داریم که روند رنج بین سطوح مشخص شده را شاهد باشیم. همچنین اگر حمایت خریداران افزایش بیشتری پیدا کند و مقاومت مورد نظر شکسته شود، هدف بعدی می تواند در محدوده ۰.۴۷۴ الی ۰.۴۷۸ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل مانا MANA امروز 8 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۸ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز 1 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز ۱ آذر ۱۴۰۱

تحلیل مانا MANA امروز ۱ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MANA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت MANA را مشاهده کنید.

رمز ارز مانا MANA با فشار فروشی که در بازار به وجود آمد، حمایت خود را در محدوده کف قبلی خود در تایم فریم ماهانه از دست داد. با توجه به کانال نزولی که برای این ارز در نظر گرفته شده است، و همچنین شکست میدلاین کانال نشان می دهند که قدرت کاملا در دست فروشندگان است، و احتمال برخورد قیمت با سطح حمایتی پایین تر در کف کانال بالا می باشد. کندل این ماه تا زمان نگارش این تحلیل با منفی ۴۶ درصد بیشترین ریزش ثبت شده در تاریخ معاملات این ارز را نشان می دهد.

با شکسته شدن حمایت محدوده ۰.۵۷۷ الی ۰.۶۵۰ دلار، ارز مانا وارد اصلاح عمیق تری در تایم فریم ماهانه شده است. این کاهش قیمت با توجه به شیب بالای روند نزولی می تواند تا محدوده حمایت اول ۰.۲۰۳ الی ۰.۲۳۷ دلار ادامه داشته باشد. همچنین اگر فشار فروش در بازار شدت بیشتری بگیرد، احتمال شکست حمایت کف کانال و ریزش تا حمایت دوم در محدوده ۰.۱۲۰ الی ۰.۱۴۰ دلار بالا خواهد بود. در این نواحی انتظار شروع تقاضا و رشد مجدد قیمت مانا را داریم.

تحلیل مانا MANA امروز 1 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۱ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل مانا MANA امروز ۱۷ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MANA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت MANA را مشاهده کنید.

رمز ارز MANA در طی هفته گذشته روند رنجی داشت و همچنان روی محدوده حمایت ماهانه ۰.۵۷۷ الی ۰.۶۵۰ دلار در حال نوسان می باشد. برای مانا یک مقاومت در محدوده ۰.۷۱۵ دلار در نظر گرفته شده بود و در طی هفته گذشته قیمت بعد از برخورد به این محدوده و واکنش به این مقاومت، مجدداً به سمت حمایت اصلی برگشته است. فشار فروش بالایی را در طی امروز و دو روز گذشته روی نمودار مشاهده می کنیم.

بنابراین اگر این حمایت ها شکسته شود، کاهش قیمت می تواند باعث تشکیل کف قیمتی جدید نسبت به پنج ماه گذشته شده و قیمت مانا را به محدوده های ۰.۵۲۵ و ۰.۴۶۵ دلار برساند. بنابراین اگر در تایم فریم ۴ ساعته کندل زیر محدوده ۰.۵۸۰ الی ۰.۶۱۰ دلار بسته شود، ادامه روند نزولی حتی تشکیل موج نزولی جدیدی مورد انتظار می باشد. در بازه زمانی ۴ ساعته روند رنجی را شاهد هستیم، که قیمت بین حمایت مقاومت های مشخص شده در نوسان می باشد. به طور کلی در این هفته بازار می تواند به شدت نوسان داشته باشد، و احتمال شکست حمایت ها حتی به صورت فیک وجود دارد.

تحلیل مانا MANA امروز 17 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۱۷ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز 10 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز ۱۰ آبان ۱۴۰۱

تحلیل مانا MANA امروز ۱۰ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MANA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت MANA را مشاهده کنید.

رمز ارز مانا MANA در طی هفته گذشته با حمایت خوبی که در محدوده ۰.۶۰ دلار شد، به سمت بالا برگشت، و کانال نزولی خود را در محدوده ۰.۷۰ دلار شکست. البته می توانیم این کانال نزولی را به صورت همگرا نیز در نظر بگیریم. در اینصورت یک الگوی کنج نزولی می تواند شکل گرفته باشد. با شکست مقاومت، الگو تایید شده است. اولین هدف در محدوده ۰.۷۱۵ دلار در نظر گرفته می شود، که قیمت به آن برخورد کرده و واکنش شدیدی نشان داده است.

با توجه به نوع حرکت برگشتی که قوی بوده است، احتمال شکست مقاومت دوم در محدوده ۰.۸۱۰ الی ۰.۸۴۰ دلار و برخورد قیمت به خط روند نزولی بلند مدت رسم شده وجود دارد. کندل ماه گذشته سایه پایین بلندی دارد، و نشانه ای از قدرت بالای حمایت ماهانه می باشد. بنابراین در تایم فریم روزانه می توانیم انتظار یک نوسان مثبت را از مانا داشته باشیم. همچنین اندیکاتور RSI کاملا در وضعیت مثبتی قرار گرفته است. با توجه به تبدیل شدن محدوده ۰.۶۵۰ الی ۰.۶۶۰ دلار به یک ناحیه عرضه و تقاضا و همچنین ناحیه تغییر روند در تایم فریم ۴ ساعته، بنابراین تا زمانی که این حمایت خفظ شود، احتمال رشد قیمت تا مقاومت های مشخص شده وجود دارد.

تحلیل مانا MANA امروز 10 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۱۰ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل مانا MANA امروز ۳ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MANA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت MANA را مشاهده کنید.

رمز ارز MANA در هفته های گذشته نیز کاهش قیمت داشت، و با ۳ درصد ارزش از دست رفته به قیمت زیر ۰.۶۰ دلار رسید. مشاهده می کنید کانال نزولی که برای آن در نظر گرفته شده بود، هنوز پابرجا است. برخورد هایی که به کف کانال مشاهده می شود، با واکنش مثبت همراه بوده است، اما به طور کلی تا زمانی که محدوده مقاومت ۰.۶۵۷ الی ۰.۶۷۵ دلار به سمت بالا پر قدرت شکسته نشود، روند این ارز می تواند داخل کانال نزولی باقی بماند. یک مقاومت داینامیک در محدوده ۰.۶۱۵ دلار در نظر گرفته شده است.

در صورت شکست این محدوده، مقاومت بعدی که با سقف کانال همپوشانی دارند و در قیمت ۰.۶۴۰ دلار می باشد، می تواند هدف خریداران کوتاه مدت باشد. با توجه به شکسته شدن حمایت ماهانه، اگر بیت کوین کاهش قیمت داشته باشد، و به محدوده حمایت ۱۸۵۰۰ دلار برگردد، رمز ارز مانا می تواند با ادامه روند نزولی خود به یک محدوده حمایتی بسیار مهم در قیمت ۰.۵۲۵ الی ۰.۴۶۵ دلار برخورد داشته باشد. از این ناحیه انتظار واکنش قوی داریم. که بعد از این کاهش قیمت، در هفته های آینده رشد قیمت خوبی مورد انتظار مانا خواهد بود.

تحلیل مانا MANA امروز 3 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۳ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز 19 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز ۱۹ مهر ۱۴۰۱

تحلیل مانا MANA امروز ۱۹ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MANA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت MANA را مشاهده کنید.

رمز ارز MANA در طی هفته گذشته به روند رنج متمایل به نزولی خود ادامه داد. یک کانال نزولی برای مانا در نظر گرفته شده بود، که قیمت همچنان در حال کاهش به سمت حمایت های پایین تر و نفوذ بیشتر در محدوده حمایت ماهانه می باشد. قیمت مانا در زمان نگارش این تحلیل، در محدوده ۰.۶۶ دلار در حال معامله شدن می باشد. برای صعودی شدن روند در تایم فریم ۴ ساعته، نیاز است که خریداران، حداقل قیمت را بالای محدوده ۰.۷۳ دلار برگردانند.

در غیر اینصورت با توجه به اینکه کف جدید تشکیل شده است، محدوده ۰.۶۶۶ الی ۰.۶۸۵ دلار به صورت مقاومت باقی خواهد ماند، و ادامه روند نزولی تا کف قبلی در قیمت ۰.۶۳۰ دلار مورد انتظار می باشد. نکته ای که وجود دارد، این است که آخرین کندل روزانه واکنش مثبت بسیار خوبی به حمایت نشان داده است. بنابراین احتمال برگشت سریع قیمت بالای سطح ۰.۶۸ دلار وجود دارد، که در این صورت پتانسیل رنج شدن روند در این هفته و حرکت قیمت به سمت سقف کانال نزولی افزایش پیدا خواهد کرد.

تحلیل مانا MANA امروز 19 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۱۹ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز 29 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز ۲۹ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل مانا MANA امروز ۲۹ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MANA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت MANA را مشاهده کنید.

رمز ارز مانا MANA در طی هفته گذشته روند نزولی آن ادامه پیدا کرد و کندل هفتگی آن با منفی ۱۲ درصد در قیمت ۰.۷۰۳۷ دلار بسته شد. مانا مجدداً به محدوده حمایت ماهانه خود که در قیمت ۰.۶۱۵ الی ۰.۷۴۵ دلار قرار دارد، برخورد کرده و قدرت فروشندگان هنوز بالا می باشد. با توجه به روند نزولی این ارز و برخوردی که به یکی از مهمترین محدوده های حمایت داشته، قیمت داخل یک کانال نزولی کوتاه مدت قرار گرفته است.

برخورد به کف کانال در محدوده ۰.۶۹ دلار با واکنش مثبت همراه بوده است، اما برای خروج از کانال نزولی این واکنش مثبت کافی نبوده است. بنابراین خریداران باید بتوانند قیمت را بالای محدوده ۰.۸۰ دلار برگردانند. در غیر اینصورت احتمال شکسته شدن حمایت فعلی و کاهش بیشتر قیمت تا سطح حمایت ۰.۴۸ الی ۰.۵۰ دلال وجود دارد. برای صعودی شدن روند در تایم فریم ۱ ساعته نیاز است که خریداران حداقل قیمت را بالای محدوده ۰.۷۵ دلار برگردانند. در غیر اینصورت هر برگشتی به سمت بالا یک پولبک در روند نزولی خواهد بود.

تحلیل مانا MANA امروز 29 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز 22 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز ۲۲ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل مانا MANA امروز ۲۲ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MANA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت MANA را مشاهده کنید.

رمز ارز MANA در طی هفته گذشته روند رنجی داشت. قدرت خریداران ارز مانا نسب به بسیاری از آلت کوین ها پایین بود، و تنها با رشد ۱۳ درصد یک شکست موقت در محدوده مقاومت ۰.۸۰ دلار انجام شده بود. واکنش منفی کنل های تایم روزانه به این مقاومت و سایه هایی که بالای این محدوده به ثبت رسیده است، می توانست نشانه ای از عدم شکست کامل باشد. همچنین برای شکست های واقعی نیاز به حجم معاملات خرید بالایی بود، که این حمایت از طرف خریداران ایجاد نشد.

در برگشت شدیدی که قیمت بیت کوین داشت، رمز ارز مانا هم ریزش شدیدی را تجربه کرد. قیمت مانا به محدوده حمایت قبلی خود یعنی ۰.۷۵ دلار برخورد کرده است. از این قیمت تا محدوده ۰.۶۱ دلار ناحیه حمایت ماهانه مانا می باشد. تا زمانی که کندل ماهانه زیر این محدوده بسته نشود، رمز ارز مانا از اصلاح عمیق تر در امان خواهد بود. اگر این ناحیه شکسته شود، مانا می تواند تا محدوده ۰.۵۰ الی ۰.۴۸ دلار ریزش بیشتری داشته باشد.

تحلیل مانا MANA امروز 22 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز 15 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز ۱۵ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل مانا MANA امروز ۱۵ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز MANA در طی هفته گذشته روند صعودی داشت. قیمت این ارز بعد از اینکه به حمایت ماهانه خود در محدوده ۰.۷۵۰ الی ۰.۶۱۵ دلار واکنش مثبت نشان داد، با حمایت خریداران به سمت محدوده مقاومت ۰.۸۰ دلار برگشت. این مقاومت مربوط به تایم ۱ ساعته بوده و یک مقاومت مینور محسوب می شود. بنابراین در صورتی که کندل های ۱ ساعته خوبی بالای این محدوده بسته شوند، هدف بعدی مانا در محدوده مقاومت ۰.۸۸ الی ۰.۹۱ دلار خواهد بود.

یک مقاومت داینامیک نزولی نیز با سطح استاتیک فعلی همپوشانی پیدا کرده، که حرکت صعودی را با مشکل مواجه کرده است. شکست این مقاومت در صورتی خواهد بود که خریداران از حفظ شدن حمایت بیت کوین اطمینان حاصل کنند. در غیر اینصورت باز هم قیمت می تواند به سمت حمایت ماهانه برگشت داشته باشد. در حال حاضر شرایط ارز مانا کاملا نزولی است، و تمایلات بیشتر در جهت کاهش قیمت مانا می باشد.

تحلیل مانا MANA امروز 15 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز 1 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز ۱ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل مانا MANA امروز ۱ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MANA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت MANA را مشاهده کنید.

رمز ارز MANA در طی هفته گذشته روند نزولی داشت. این ارز که با شروع فشار فروش ها در بازار زیر یک مقاومت مهم قرار گرفته بود، با قدرت گرفتن فروشندگان، قیمت مانا از محدوده ۱.۱۰ دلار کاهش یافت و تا محدوده ۰.۸۰ دلار این ریزش ادامه پیدا کرد. با واکنش هایی که در این محدوده حمایت مشاهده شده است، احتمالا روند مانا مدتی به حالت رنج تبدیل خواهد شد.

دو حمایت مهمتر در محدوده‌های ۰.۷۵ دلار و ۰.۶۵ دلار روی نمودار وجود دارند. همانطور که مشاهده می کنید، روند در تایم فریم ۴ ساعته نیز موجود می باشد. مقاومت فعلی مانا در محدوده ۰.۸۵ دلار قرار گرفته است، خریداران برای برگرداندن قیمت به سطوح مقاومتی بالاتر باید اول قیمت را بالای محدوده مقاومت برگردانند. در صورت تثبیت قیمت بالای محدوده مقاومت فعلی، هدف اول می تواند در محدوده ۰.۹۰ دلار باشد.

تحلیل مانا MANA امروز 1 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۱ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز 25 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل مانا MANA امروز ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال مانا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز مانا MANA در هفته گذشته نیز روند رنجی داشت. این ارز که یک مقاومت بسیار مهم در محدوده ۱.۰۲۰ الی ۱.۱۱۴ دلار برای آن در نظر گرفته شده است، بیشترین قیمتی که خریداران و فروشندگان مورد معامله قرار داده اند، در محدوده ۱.۰۴۵ دلار بوده است. در بازه زمانی روزانه رمز ارز مانا دارای نموداری است که یک فاز فشردگی را نشان می دهد.

مقاومت نام برده شده از یک سو، از سوی دیگر حمایت خط روند صعودی و یک حمایت دیگر در محدوده ۰.۹۳ الی ۰.۹۶ دلار که می تواند نشانه ادامه روند رنج مانا باشد. حجم معاملات این ماه نسبت به دو ماه گذشته کاهش چشمگیری داشته است. بنابراین در صورت مشخص وضعیت کلی بازار، معامله گران و سرمایه گذاران مانا تصمیمات جدی خود را خواهند گرفت. به طور کلی تا زمانی که حمایت ۰.۹۳ الی ۰.۹۶ دلار حفظ شود، احتمال شکست مقاومت بیشتر خواهد بود.

تحلیل مانا MANA امروز 25 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز 18 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل مانا MANA امروز ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال مانا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز MANA در طول هفته گذشته با حمایت خریداران مجددا به مقاومتی که در محدوده ۱ الی ۱.۱۱ دلار برای آن در نظر گرفته شده بود، برخورد کرد و به این ناحیه واکنش منفی نشان داد. به دلیل اینکه روند کلی مانا نزولی می باشد، تا زمانی که مقاومت مورد نظر تبدیل به حمایت نشود، نمی توانیم انتظار صعودی شدن روند مانا را داشته باشیم.

با استفاده از اندیکاتور Ichimoku برای کوتاه مدت، یک حمایت در محدوده ۰.۹۳ الی ۰.۹۶ دلار شناسایی شده است، که این حمایت هم توسط ابر ایچیموکو و هم توسط خطوط این اندیکاتور حمایت را نشان می دهد. برای کوتاه مدت در صورت حفظ این حمایت، می توان انتظار داشت که حداقل روند رنج مانا ادامه پیدا خواهد کرد. حمایت داینامیک خط روند صعودی نیز این محدوده را تقویت کرده است. بنابراین اگر این حمایت در سناریو نزولی پر قدرت شکسته شود، مجددا قیمت تا محدوده ۰.۷۵ دلار ریزش خواهد داشت.

تحلیل مانا MANA امروز 18 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز 11 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز ۱۱ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل مانا MANA امروز ۱۱ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال مانا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز مانا MANA در طی هفته گذشته روند رنج خود را ادامه داد. قیمت مانا با تلاش خریداران مجددا به عدد رند ۱ دلار رسید، اما با توجه به اینکه در این ناحیه یک مقاومت سنگین روانی وجود دارد، مجددا شاهد واکنش منفی بوده ایم. همچنین الگوی مثلث متقارنی که برای مانا در نظر گرفته شده بود، شکسته نشده است، و قیمت داخل الگو در نوسان می باشد.

اندیکاتور RSI در شرایط مومنتوم صعودی قرار دارد، و هنوز خط روند صعودی آن به سمت پایین شکسته نشده است. اگر این خط روند شکسته شود، احتمال کاهش قیمت و برگشت به سمت حمایت اصلی بیشتر خواهد شد. برای کوتاه مدت روند قیمت در تایم فریم ۴ ساعته صعودی است، و در صورتی که حمایت محدوده ۰.۹۳ الی ۰.۹۶ دلار حفظ شود، پتانسیل تست مجدد سطوح مقاومتی وجود دارد.

تحلیل مانا MANA امروز 11 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز 4 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز ۴ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل مانا MANA امروز ۴ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال مانا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز MANA برای هفتمین هفته متوالی کندل رنجی در تایم فریم هفتگی به ثبت رسانده است. قیمت مانا بعد از اینکه در هفته گذشته رشد خود را تا مقاومت محدوده ۱ الی ۱.۱۱ دلار ادامه داد، همزمان با برگشت روند بیت کوین، با واکنش منفی همراه شد. ارز مانا در بازه زمانی روزانه یک الگوی مثلث تشکیل داده است، و نحوه واکنش قیمت به حمایت مقاومت استاتیک رسم شده روی نمودار نیز نشان می دهد که روند رنج در این بازه زمانی می تواند ادامه داشته باشد.

قیمت هنوز کاملا زیر ابر کومو اندیکاتور Ichimoku قرار دارد، و این ابر مقاومت سنگینی را در محدوده ۱ الی ۱.۱۰ دلار نشان می دهد. در تایم روزانه اگر قیمت یک بار دیگر به حمایت اصلی برخورد داشته باشد، و این برخورد واکنشی باشد، احتمال رشد قیمت تا سقف کانال نزولی در محدوده ۱.۱۰ دلار فراهم خواهد شد.

تحلیل مانا MANA امروز 4 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۴ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز 28 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز ۲۸ تیر ۱۴۰۱

تحلیل مانا MANA امروز ۲۸ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال مانا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز MANA در طی هفته گذشته از محدوده حمایت ۰.۷۰ الی ۰.۷۷ دلار رشد خوبی را شروع کرده است. این ارز که در یک الگوی مثلث متقارن قرار گرفته است، روز گذشته با یک کندل صعودی پر قدرت سقف الگو را به سمت بالا شکسته است. بنابراین در صورتی که قیمت بالای ۰.۹۰ دلار تثبیت داشته باشد، می توانیم انتظار داشته باشیم که حرکت صعودی تا محدوده ۱.۱۱ دلار ادامه داشته باشد. اندیکاتور پیوت پوینت برای هفته جاری محدوده ۰.۸۳ دلار را به عنوان محدوده حمایت در روند صعودی در نظر گرفته است. بنابراین انتظار یک تلاش دیگر از سوی خریداران برای رساندن قیمت به سطوح مقاومت رند مورد انتظار می باشد.

تحلیل مانا MANA امروز 28 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۲۸ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل مونرو XMR امروز 21 تیر  1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۲۱ تیر  ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل مانا MANA امروز ۲۱ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال مانا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز MANA در شرایط کاملا رنجی قرار گرفته است، و نوسانات آن زیر یکی از مهم ترین و حیاتی ترین مقاومت های مانا یعنی محدوده ۱ دلار می باشد. همچنین داخل کانال نزولی یک مقاومت داینامیک ترسیم شده بود که در چند روز گذشته با برخورد قیمت به این ناحیه، مجددا واکنش منفی را شاهد بوده ایم. یک روند رنج بین حمایت ۰.۷۰ دلار و مقاومت رند ۱ دلار وجود دارد. یک خط روند صعودی روی نمودار رسم شده است، که با خط مقاومت داینامیک تشکیل یک الگوی مثلث را می دهد. بنابراین در صورت شکست الگو از هر طرف، قیمت می تواند به اندازه قاعده الگو از محل شکست حرکت داشته باشد.

تحلیل مانا MANA امروز 21 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۲۱ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز 14 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز ۱۴ تیر ۱۴۰۱

تحلیل مانا MANA امروز ۱۴ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال مانا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز MANA در هفته گذشته با شکست حمایت خط روند صعودی خود، مجددا در تایم فری م۱ ساعته نزولی شده است. نوسانات قیمت بین محدوده های حمایت مقاومتی که برای این ارز رسم شده بود، ادامه پیدا کرده است. روند مانا بین مقاومت محدوده ۰.۹۰ الی ۰.۹۲ دلار و حمایت ۰.۷۴ الی ۰.۸۰ دلار محصور شده است. سقف این ناحیه مربوط به بازه زمانی ۱ ساعته و کف این حمایت مربوط به بازه زمانی ۴ ساعته و روزانه می باشد.

در صورت شکست مقاومت، حرکت قیمت می تواند تا محدوده ۱.۲۰ دلار ادامه داشته باشد. اما در صورتی که حمایت شکسته شود، روند نزولی ادامه خواهد داشت. در بازه زمانی روزانه نیز تا زمانی که خط روند نزولی به سمت بالا شکسته نشود، روند قیمت در بهترین حالت رنج خواهد بود.

تحلیل مانا MANA امروز 14 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۱۴ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز 7 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز ۷ تیر ۱۴۰۱

تحلیل مانا MANA امروز ۷ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال مانا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز MANA هفته گذشته را با روند صعودی پشت سر گذاشته است. این ارز که با حمایت خوب خریداران در ریزش اخیر، کاهش قیمت کمتری نسبت به سایر آلت کوین های بازار داشت، مجددا به محدوده رند ۱ دلار بازگشته است. این مقاومت در چند روز گذشته با واکنش همراه بوده است، و قیمت به یک حمایت مینور در محدوده ۰.۹۲ دلار برگشت داده شده است.

در این هفته تا زمانی که این حمایت مینور حفظ شود، حرکت قیمت می تواند در جهت صعود به سمت مقاومت های ۱.۰۲۵، ۱.۰۸۵ و ۱.۱۸ دلار ادامه داشته باشد. همچنین به دلیل اینکه اندیکاتور RSI هنوز در محدوده اشباع خرید می باشد، در صورتی که خط روند صعودی کوتاه مدت روی موج آخر به سمت پایین شکسته شود، سیگنال منفی صادر خواهد شد. اما تا آن زمان رشد قیمت می تواند ادامه داشته باشد.

تحلیل مانا MANA امروز 7 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۷ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز 31 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز ۳۱ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل مانا MANA امروز ۳۱ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال مانا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز MANA در هفته گذشته با توقف کامل در محدوده حمایت ۰.۷۴ الی ۰.۸۰ دلار، نشان داد که خریداران و سرمایه گذاران کمی تمایل به فروش این ارز دارند. ریزش قیمت مانا نسبت به اکثر آلت کوین های بازار در طی روزهای گذشته کمتر بوده است. در زمان نگارش این تحلیل نیز سطح ۰.۸۸ الی ۰.۹۶ دلار به عنوان مقاومت می تواند حداقل برای چند ساعت مانع از رشد بیشتر قیمت شود. اما باید توجه کرد که خط روند نزولی به سمت بالا شکسته شده است. بنابراین در صورت شکسته شدن مقاومت پیش رو، حرکت صعودی می تواند تا محدوده ۱.۲۰ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل مانا MANA امروز 31 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز 24 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز ۲۴ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل مانا MANA امروز ۲۴ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال مانا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز MANA در هفته گذشته عدم توانایی خریداران را روی سطح حمایت ۰.۸۸ الی ۰.۹۸ دلار نشان داد. فشار فروشی که در بازار مشاهده شد، روی رمز ارز مانا تاثیر نسبتا زیادی داشت، و قیمت این ارز به سطح ۰.۷۴ دلار برخورد کرد. حمایتی که در محدوده ۰.۷۴ الی ۰.۸۰ دلار روی نمودار رسم شده بود، تا این لحظه مانع از ریزش بیشتر قیمت مانا شده است.

بنابراین در صورت تثبیت شرایط در بازار، انتظار می رود که خریداران بتوانند مجددا قیمت را بالای سطح ۱ دلار برسانند. در صورتی که این بار خط روند نزولی به سمت بالا شکسته شود، پتانسیل افزایش قیمت با توجه به واگرایی مثبت اندیکاتور RSI وجود دارد. اما در شرایطی که باز هم شاهد فشار فروش در بازار باشیم، قیمت می تواند با شکستن حمایت فعلی، تا سطح ۰.۵۰ دلار ریزش بیشتری را به ثبت برساند.

تحلیل مانا MANA امروز 24 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز 17 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز ۱۷ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل مانا MANA امروز ۱۷ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال مانا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز مانا MANA در طول هفته گذشته طبق تحلیل قبلی بعد از شکست مقاومت ترند لاین نزولی، انتظار پولبک به سطح حمایت ۰.۸۸ الی ۰.۹۸ دلار داشتیم، که این اتفاق رخ داد. این سطح حمایت با واکنش های زیادی در روزهای گذشته همراه بوده است. روند قیمت در تایم فریم ۴ ساعته رنج شده است، و مجددا می توان انتظار رشد قیمت را تا سقف کانال رنج داشت.

در صورتی که حمایت فعلی شکسته شود، محدوده بعدی در قیمت ۰.۸۰ الی ۰.۷۵ دلار می تواند با واکنش همراه باشد. پایین ترین سطح حمایت مانا در محدوده ۰.۵۰ الی ۰.۵۷ دلار قرار دارد، که یکی از سطوح ماژور و محدوده PRZ مهم برای برگشت قیمت می باشد. به طور کلی در صورتی که بازار دچار ریزش شدید تری نشود، قیمت از محدوده حمایت فعلی پتانسیل رشد کوتاه تا مقاومت ۱.۲۰ دلار را دارد.

تحلیل مانا MANA امروز 17 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز 10 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز ۱۰ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل مانا MANA امروز ۱۰ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال مانا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز مانا MANA در طول دو هفته گذشته بعد از واکنش به سطح مقاومت ۱.۳۰ دلار، با کاهش قیمت همراه بود. محدوده حمایتی که در قیمت ۰.۸۶ الی ۰.۹۸ دلار برای مانا روی نمودار رسم شده بود، به خوبی در برخورد اول با واکنش همراه شد و سفارشات خرید بسیاری از معامله گران جا مانده از سود لگ صعودی قبلی را فعال کرد. همان طور که روی نمودار مشاهده می کنید، ترند لاین نزولی نیز به سمت بالا شکسته شده است، و قیمت در برگشت مجددی که به سمت حمایت دارد، پتانسیل تشکیل واگرایی و رشد قیمت را تا محدوده ۱.۷۰ الی ۲ دلار در کوتاه مدت فراهم خواهد کرد.

قیمت از خط تنکانسن اندیکاتور Ichimoku عبور کرده است، و مقاومت کیجونسن در محدوده ۱.۱۵ دلار تاکنون با واکنش همراه بوده است. بنابراین احتمال برگشت مجدد به سمت حمایت فعلی قوی تر خواهد شد. در تایم فریم ۴ ساعته نیز قیمت داخل مقاومت ابر کومو قرار گرفته است، اما با توجه به اینکه خطوط اندیکاتور نیز سیگنال صعودی می دهند، پتانسیل رشد سریع قیمت بعد از پولبک به خط روند نزولی افزایش بیشتری پیدا کرده است.

تحلیل مانا MANA امروز 10 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز 27 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل مانا MANA امروز ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال مانا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز مانا MANA در هفته گذشته با افزایش فشار فروشی که داشت، حمایت محدوده رند ۱ دلار را به صورت موقت شکست. و برخورد قیمت را به محدوده حمایت پایین تری شاهد بودیم. این حمایت که در محدوده ۰.۸۳ الی ۰.۶۰ دلار قرار دارد، باعث واکنش بسیار شدید و فعال شدن سفارشات خرید و افزایش شدید تقاضا شد. بنابراین شاهد رشد تقریبا ۱۰۰ درصدی ارز مانا در طول هفته گذشته بوده ایم.

یک سطح حمایت مینور در محدوده ۱ الی ۰.۸۸ دلار روی نمودار قرار دارد و در صورتی که شکسته نشود، پتانسیل رشد قیمت و افزایش تا سطح ۱.۷۰ الی ۲ دلار در کوتاه مدت وجود دارد. موج اصلاحی این ارز در تایم هفتگی عمق بالایی دارد، بنابراین برگشت کامل قیمت در بلند مدت نیازمند گذشته زمان و تثبیت در محدوده های فعلی می باشد.

تحلیل مانا MANA امروز 27 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز 20 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل مانا MANA امروز ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال مانا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز MANA با ریزش هایی که در چند ماه گذشته به ثبت رسانده است، از ATH خود فاصله ۸۲ درصد دارد. این ارز که در این هفته به سطح حمایت بسیار مهمی در محدوده ۱ الی ۱.۰۹۵ دلار برخورد کرده است، اصلاح عمیقی را در تایم فریم هفتگی نشان می دهد. اندیکاتور RSI که کاملا در محدوده اشباع فروش قرار گرفته است، قدرت بالای فروشندگان را نشان می دهد.

اما به طور کلی تا زمانی که حمایت رند ۱ دلار حفظ شود، پتانسیل کاهش مومنتوم و حذف فشار فروش در ارز مانا وجود دارد. یک محدوده مقاومت نیز در قیمت ۱.۲۲ الی ۱.۳۰ دلار روی نمودار وجود دارد و در صورتی که قیمت به این ناحیه برخورد داشته باشد، انتظار داریم که مجددا تا سطح حمایت فعلی کاهش داشته باشد. به طور کلی تا تثبیت شرایط در بازار پیشنهاد می شود از معاملات هیجانی خودداری کنید.

تحلیل مانا MANA امروز 20 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز 6 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل مانا MANA امروز ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال مانا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز مانا با شروع هفته جدید با کاهش بیش از ۴ درصدی قیمت تا امروز همراه بوده است. فشار فروش روی ارز مانا موجب شکسته شدن حمایت رند ۲ دلار شده و این حرکت نزولی در حال برخورد به حمایتی بسیار مهم تر در محدوده ۱.۶۷ الی ۱.۸۱ دلار می باشد. با توجه به اینکه این حمایت مربوط به گپ ماهانه مانا می باشد، پتانسیل واکنش بسیار خوب از این محدوده و برگشت به سمت اهداف بالاتر می باشد. این محدوده می‌تواند ناحیه بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری میان مدت و بلند مدت باشد.

به طور کلی بعد از شکسته شدن ترند لاین نزولی و پولبک به آن انتظار رشد بسیار خوبی را از رمز ارز مانا داریم. این رشد قیمت به دلیل اینکه در حال حاضر قدرت تقاضای مناسبی روی نمودار وجود نداشته است، می تواند مدتی زمان بر باشد. بنابراین در محدوده های فعلی در صورت کاهش مومنتوم نزولی، روند در تایم های پایین تر می تواند مدت کوتاهی رنج باشد.

تحلیل مانا MANA امروز 6 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز 30 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل مانا MANA امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال مانا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز MANA در تایم فریم هفتگی هفته گذشته را با ۹.۳۸ درصد کاهش پشت سر گذاشت. با شروع هفته و برگشت نسبی که در بازار شاهد بودیم، همان طور که در هفته گذشته بررسی کردیم، کلوز کندل هفتگی بالای محدوده رند ۲ دلار بسیار مهم می باشد. این اتفاق رخ داده است. بنابراین انتظار برگشت در روز ها و هفته های آینده را برای مانا داریم. مانا رشد ۶.۴۰ درصدی را از محدوده حمایت ۱.۹۸ الی ۲.۱۴ دلار شروع کرده است. سرمایه گذاران مانا با برگرداندن قیمت بالای محدوده ۲.۱۰ دلار موجب صعودی شدن روند در تایم فریم های ۱ ساعته و پایین تر شده اند.

در صورتی که کلوز کندل روزانه بالای محدوده ۲.۲۰ الی ۲.۲۵ دلار داشته باشیم، الگوی کف دو قلو تایید خواهد شد. بنابراین هدف قیمت می تواند محدوده ۲.۵۵ دلار باشد. اگر شرایط بازار مانند شب گذشته با فشار خرید خوبی همراه باشد، هدفی که برای مانا در نظر گرفته شده است، در کوتاه مدت به دست خواهد آمد. در غیر اینصورت مانا می تواند بین این مقاومت و حمایت ۲ دلار وارد یک روند رنج کوتاه مدت شود.

تحلیل مانا MANA امروز 30 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز 23 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز ۲۳ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل مانا MANA امروز ۲۳ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال مانا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز متاورسی MANA هفته گذشته کاهش قیمت شدیدی را مانند اکثر آلت کوین های بازار تجربه کرده است. این ارز که در روند اصلاحی به سر می برد، برای سومین بار نسبت به سه ماه گذشته به محدوده حمایت هفتگی ۱.۹۸ الی ۲.۰۸ دلار برخورد کرده است. اگر به نمودار هفتگی این ارز نگاهی بیندازید، الگوی پرچم صعودی تشکیل شده در صورتی که تایید شود، رشد خیره کننده ای در انتظار مانا می باشد، و اهداف ۱۵ الی ۲۰ دلاری در سقف کانال صعودی بلند مدت در انتظار مانا می باشد.

البته این موارد در صورتی اتفاق خواهد افتاد که کلوز کندل هفتگی زیر قیمت ۲ دلار در نمودار ثبت نشود. محدوده حمایت فعلی با کف کانال صعودی همپوشانی دارد. بنابراین انتظار می رود که با کاهش مومنتوم نزولی شاهد افزایش قیمت در روزهای آینده باشیم. برای رشد مجدد قیمت، خریداران باید تلاش کنند تا محدوده مقاومت ۲.۱۷ الی ۲.۲۰ دلار را پس بگیرند.

تحلیل مانا MANA امروز 23 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز 9 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز ۹ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل مانا MANA امروز ۹ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال مانا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز MANA در طول دو هفته گذشته حرکت صعودی خوبی را از محدوده حمایت ۲.۱۴ الی ۲.۲۶ دلار شروع کرده است. همان طور که انتظار می رفت، پایان موج اصلاح نزدیک شده است، و انتظار می رود که حرکت صعودی بعدی این ارز شروع شود. البته یک مقاومت در محدوده ۲.۷۴ الی ۲.۸۵ دلار قرار گرفته است، و چنانچه خریداران بتوانند قیمت را بالای این سطح مهم برسانند، و شاهد تثبیت قیمت در این محدوده باشیم، انتظار می رود که رشد قیمت حداقل تا محدوده مقاومت ۳.۷۵ دلار ادامه داشته باشد.

حمایت فعلی قیمت در محدوده ۲.۶۰ دلار می باشد، و امکان رنج شدن قیمت بین این حمایت و مقاومت پیش رو برای چند ساعت آینده وجود دارد. در صورت مشاهده حجم معاملات بالا، انتظارات صعودی بیشتر می شود.

تحلیل مانا MANA امروز 9 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۹ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز 24 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز ۲۴ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل مانا MANA امروز ۲۴ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال مانا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز MANA در طول هفته گذشته روند به شدت رنج داشت و همچنان در محدوده حمایت خود قرار دارد. مانا که در حال تکمیل الگوی مثلث خود می باشد، در محدوده حمایت ۲.۲۰ الی ۲.۳۵ دلار و همچنین حمایت ۱.۹۷ دلار سد محکمی ساخته است. با شکست خط روند نزولی و تثبیت قیمت بالای آن می توانیم انتظار داشته باشیم که مجدداً رشد قیمت مانا شروع خواهد شد. تا آن زمان می توانیم منتظر افزایش حجم معاملات در محدوده حمایت باشیم.

معمولاً زمانی که قیمت به نوک الگوی مثلث می رسد حجم معاملات کاهش پیدا می کند، و سپس با یک حرکت شارپ رشد قیمت را می توانیم مشاهده کنیم. نکته دیگر وجود واگرایی مثبت روی اندیکاتور MACD می باشد که یکی از نشانه های برگشت روند و پایان محدوده های اصلاح است بنابراین انتظار می‌رود در این هفته یا نهایتا تا هفته بعد شاهد رشد قیمت مانا باشیم.

تحلیل مانا MANA امروز 24 اسفند 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز 17 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل مانا MANA امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال مانا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز مانا MANA در این هفته نیز کاهش قیمت داشت. فشار فروشی که در کل بازار در روزهای گذشته وجود داشت، موجب کاهش ۱۳ درصدی قیمت مانا شده است. تا زمانی که خط روند نزولی به سمت بالا شکسته نشود، شاهد رشد های شدید قیمت مانا نخواهیم بود. از طرف دیگر حمایتی که در محدوده ۱.۷۰ دلار قرار دارد، می تواند در صورت رسیدن قیمت به این ناحیه با واکنش همراه باشد.

تحلیل مانا MANA امروز 17 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل مانا MANA امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال ارز MANA بازه زمانی روزانه:

رمز ارز مانا در تایم روزانه مقاومت های زیادی دارد. مقاومت اول در محدوده ۲.۵۰ مقاومت دوم در محدوده ۳ و مقاومت سوم در محدوده ۳.۵ دلار می باشد. بنابراین رشد قیمت ارز مانا نیاز به شرایط مثبت و پایدار و اخبار خوبی در بازار دارد. در غیر اینصورت با توجه به کانتکس نزولی روند، انتظار کاهش قیمت تا محدوده ۲ دلار وجود دارد.

تحلیل تکنیکال ارز MANA بازه زمانی روزانه امروز 17 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز MANA بازه زمانی روزانه امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز 19 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز ۱۹ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل مانا MANA امروز ۱۹ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل  مانا برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز مانا MANA در طول هفته گذشته نیز به رشد قیمت ادامه داد، و حرکت صعودی به سمت مقاومت مهمی در محدوده ۳.۵ تا ۴ دلار در حال انجام می باشد. قیمت به نزدیکی این محدوده واکنش داده و موقتا با سیو سود برخی خریداران کوتاه مدت، کاهش ۳ درصدی را در آخرین کندل هفتگی شاهد هستیم.

تحلیل مانا MANA امروز 19 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل مانا MANA امروز ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال ارز MANA بازه زمانی روزانه:

همانطور که ملاحظه می‌ فرمایید، قیمت بعد از واکنش به کف کانال نزولی، مستقیما تا سقف کانال رشد داشته، و با حجم بالای معاملات، سقف کانال شکسته شده است. سپس فشردگی قیمت بین دو محدوده سقف کانال نزولی و میدلاین کانال صعودی بلند مدت، قیمت را چند روزی متوقف کرد‌. در ادامه با افزایش مجدد تقاضا، میدلاین کانال صعودی نیز به حمایت تبدیل شد.

تا زمانی که حمایت ۳ الی ۲.۹۰ دلار حفظ شود، روند صعودی قیمت در تایم ۴ ساعته ادامه پیدا خواهد کرد. همچنین قیمت در تایم روزانه داخل یک کانال صعودی باریک قرار دارد، که مقاومت این کانال محدوده ۳.۷۴ دلار می باشد، و تا زمانی که این مقاومت شکسته نشود، روند قیمت ممکن است مدتی تبدیل به تریدینگ رنج شود.

تحلیل تکنیکال ارز MANA بازه زمانی روزانه امروز 19 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز MANA بازه زمانی روزانه امروز ۱۹ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز 12 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل مانا MANA امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل  مانا برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز MANA در طول هفته گذشته با افزایش قیمت خوبی مواجه شد. قیمت بعد از واکنش به محدوده کف کانال نزولی با رشد و تقاضای خوبی همراه بود. مقاومت مینور در قیمت ۲.۲۰ دلار زمانی که شکسته شد، روند قیمت در تایم ۱ ساعته صعودی شد، و قیمت تا سقف کانال نزولی رشد کرد. در زمان نگارش این تحلیل سقف کانال نزولی شکسته شده است،

اما مقاومتی که بالای این سقف در قیمت محدوده ۲.۶۰ الی ۲.۸۰ دلار وجود دارد، می تواند ادامه حرکت را با مشکل مواجه کند. اگر کندل روزانه بالای ۲.۸۰ دلار بسته شود، ادامه حرکت صعودی را می توانیم انتظار داشته باشیم، و روند قیمت در تایم روزانه نیز از حالت نزولی خارج خواهد شد.

تحلیل مانا MANA امروز 12 بهمن 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز MANA بازه زمانی ۴ ساعته:

در این بازه زمانی، خریداران موفق شده اند که قیمت را از کانال نزولی خارج کنند، اما برای ادامه روند نیاز به تثبیت روزانه قیمت بالای سطح مقاومت می باشد. تا زمانی هم که خط روند صعودی به سمت پایین شکسته نشود، ادامه روند صعودی را می توانیم انتظار داشته باشیم. در اینصورت اهداف کوتاه مدت قیمت می تواند محدوده ۳ تا ۳.۲۰ و هدف دوم محدوده ۳.۸۰ دلار می باشد.

تحلیل تکنیکال ارز MANA بازه زمانی 4 ساعته امروز 12 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز MANA بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز 5 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز ۵ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل مانا MANA امروز ۵ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز مانا MANA در کانال صعودی خود همچنان در روند اصلاحی قرار دارد. قیمت در هفته گذشته با کاهش ۴۶ درصد از محدوده ۳ دلار تا حمایت مینور ۱.۷۰ دلار کاهش داشت. اما با برگشت موقت بازار، تقریباً ۲۴ درصد از ارزش از دست رفته خود را جبران کرد، و بالای محدوده ۲ دلار بازگشت.

محدوده حمایتی که در قیمت ۱.۵۰ تا ۱.۴۳ دلار قرار دارد، حمایت بسیار قوی می باشد و انتظار شکست این محدوده را در کوتاه مدت نداریم. مگر اینکه بازار ریزش شدید داشته باشد و بیت کوین زیر محدوده ۳۰ هزار دلار تثبیت بدهد. در این صورت پایین ترین حمایتی که برای مانا شناسایی شده است، حمایتی است که در قیمت ۰.۶۴ تا ۰.۸۵ دلار می باشد.

تحلیل مانا MANA امروز 5 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل مانا MANA امروز ۵ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال ارز MANA بازه زمانی روزانه:

در حال حاضر در تایم روزانه آخرین موج اصلاحی کاملاً در روند نزولی قرار گرفته و ما برای آن یک کانال در نظر گرفته ایم. قیمت بعد از برخورد و واکنش به کف کانال نزولی در محدوده ۲ دلار متوقف شده و همچنان کاهش قیمت می ‌تواند تا محدوده ۱.۵ دلار ادامه داشته باشد. مهم ترین مقاومت بالای قیمت نیز در محدوده ۲.۵ تا ۲.۷ دلار می باشد.

اگر بازار شرایط آرامی داشته باشد و خریداران بتوانند قیمت را بالای محدوده ۲.۲۰ برسانند، رشد قیمت را می توان تا سقف کانال در محدوده مقاومت ذکر شده پیش بینی کرد. این رشد قیمت را اگر در این هفته شاهد باشیم، به صورت کوتاه مدت بوده و باز هم می تواند در صورت برخورد به سقف کانال دچار ریزش قیمت شود.

پس اگر خریدی انجام می دهید، برای کوتاه مدت می تواند نهایتا سود ۱۰ الی ۲۰ درصد را برای مانا در نظر گرفت. البته نحوه واکنش قیمت به مقاومت ۲.۲۰ دلار بسیار مهم می باشد. چرا که اگر این مقاومت شکسته نشود باز هم امکان کاهش بیشتر قیمت وجود دارد.

تحلیل تکنیکال ارز MANA بازه زمانی روزانه امروز 5 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز MANA بازه زمانی روزانه امروز ۵ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز 21 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز ۲۱ دی ۱۴۰۰

تحلیل مانا MANA امروز ۲۱ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز مانا MANA در طول هفته گذشته روند رنج با تمایلات نزولی داشت. به دلیل اینکه روند در تایم ۴ ساعته نزولی می باشد، کاهش قیمت تا حمایت ۳ تا ۲.۵ دلار ادامه داشته است. مانا در حال تکمیل الگوی مثلث خود می باشد. از این جهت که اولاً به نوک الگو رسیده و ثانیا با توجه به اینکه نشانه‌های برگشت قیمت روی اندیکاتورها ظاهر شده است، در صورتی که خط روند نزولی به سمت بالا شکسته شود، رشد قیمت شروع شده و قیمت می تواند حداقل تا سقف قبلی رشد داشته باشد.

اولین مقاومت پیش روی قیمت محدوده ۴ دلار می باشد. این محدوده در صورتی که با حجم بالای خرید مواجه شود، رشد قیمت حتی می تواند در کوتاه مدت تا سقف کانال صعودی ادامه داشته باشد. هدف اول محدوده ۵ دلار و هدف دوم محدوده ۱۰ دلار می تواند باشد.

تحلیل مانا MANA امروز 21 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۲۱ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز MANA بازه زمانی ۴ ساعته:

اما در تایم ۴ ساعته به جای خط روند نزولی، یک کانال نزولی برای موج اصلاحی در نظر گرفته ایم، که قیمت در حال حاضر به محدوده میدلاین کانال دو بار برخورد کرده و واکنش داشته است. اندیکاتور RSI در برخورد اول وارد محدوده بیش فروش شد، اما در برخورد دوم به این محدوده نرسید. پس در نتیجه یک واگرایی مثبت را شناسایی کرده است، که نشانه برگشت قیمت می باشد. در این صورت انتظار ما این است که حداقل تا محدوده ۳‌.۲۰ دلار که سقف کانال می باشد، رشد کند، و اگر خریداران موفق شوند قیمت را بالای این محدوده برسانند، اهداف بعدی قیمت در دسترس خواهد بود.

تحلیل تکنیکال ارز MANA بازه زمانی 4 ساعته-21 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز MANA بازه زمانی ۴ ساعته-۲۱ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز 14 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز ۱۴ دی ۱۴۰۰

تحلیل مانا MANA امروز ۱۴ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز مانا دقیقا در محدوده ای قرار دارد، که در این هفته اگر شرایط بازار مساعد بماند، می توان انتظار یک برگشت قیمت به سمت بالا را داشت. اصلاح زمانی تقریبا به محدوده ای رسیده است، که در صورت شکست خط روند نزولی، و تثبیت قیمت بالای مقاومت ۴ دلار، می توان انتظار رشد قیمت تا سقف قبلی را داشت. البته محدوده مقاومت ۵ دلار نیز بعد از آن به عنوان مقاومت بعدی محدوده مهمی می باشد. با توجه به اینکه در کانال صعودی قرار داریم، چنانچه مقاومت ۴ دلار شکسته نشود، در تایم ۴ ساعته همچنان روند رنج باقی خواهد ماند، و قیمت باز هم می تواند به کف خود در محدوده ۳ تا ۲.۵ دلار برخورد کند.

تحلیل مانا MANA امروز 14 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۱۴ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز MANA بازه زمانی ۴ ساعته:

کاهش حجم معاملات، در این نواحی قیمت مانع از نوسانات خوب در این ارز شده است. این طور که پیداست، خریداران در انتظار مشخص شدن وضعیت فعلی بیت کوین و ادامه روند آن می باشند. قیمت اکنون زیر اندیکاتور Fibonacci levels قرار دارد. این ابزار، یکی از اندیکاتور های پر قدرت در تشخیص جهت روند می باشد. بنابراین زمانی که بالای قیمت قرار دارد، همچنان می توان انتظار رنج زدن داشت.

تحلیل تکنیکال ارز MANA بازه زمانی 4 ساعته امروز 14 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز MANA بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۴ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز 7 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز ۷ دی ۱۴۰۰

تحلیل مانا MANA امروز ۷ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز مانا در این بازه زمانی روند کلی صعودی دارد، اما نوسانات قیمت بین محدوده ۵ تا ۲.۶ دلار رنج می باشد. یک سطح مهم دیگر بین این دو محدوده واقع شده است، و در قیمت ۳.۷ تا ۴ دلار می باشد. خط روند نزولی نیز تا زمانی که شکسته نشود، کاهش قیمت می تواند تا محدوده حمایت ادامه داشته باشد. کندلی که روز قبل در محدوده مقاومت ۳.۸ دلار بسته شده، نشانه ضعف در قدرت خریدار و میل به کاهش قیمت دیده می شود. امروز نیز قیمت مانا با ۷ درصد کاهش به محدوده ۳.۵ دلار رسیده است. حمایت میدلاین کانال در محدوده ۳ دلار می ‌تواند با حمایت استاتیک پایین ‌تر همپوشانی پیدا کرده و مجدداً مانع ریزش بیشتر قیمت شود.

تحلیل مانا MANA امروز 7 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۷ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز MANA بازه زمانی ۴ ساعته:

در این بازه زمانی که برگشت قیمت به سمت پایین در حال افزایش بوده است و فروشندگان می‌توانند با فروش های بیشتر، قیمت را به سطح ۳ دلار برسانند. البته اگر قیمت بیت کوین به حمایت مهم خود در محدوده ۴۷ تا ۴۶ هزار دلار برگردد، مانا هم می تواند به محدوده دوم برگشت داشته باشد، و این کاهش می تواند تا محدوده حمایت مورد نظر ادامه پیدا کند. بطور کلی قیمت بین خط روند نزولی و خط میدلاین کانال صعودی قرار گرفته است که می تواند یک الگوی مثلث باشد بنابراین تا زمان خروج قیمت از الگوی مثلث و مشخص شدن ادامه وضعیت روند در محدوده های مهم حمایت مقاومت می ‌توان منتظر ماند.

تحلیل تکنیکال ارز MANA بازه زمانی 4 ساعته امروز 7 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز MANA بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۷ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز 30 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۰

تحلیل مانا MANA امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز مانا MANA در هفته‌ای که گذشت نوسانات محدودی در کانال قیمتی ۳ دلار داشت. همانطور که هفته گذشته هم اشاره شد محدوده حمایت ۲.۶۰ الی ۳ دلار به عنوان محدوده ای است که انتظار داریم در صورت برگشت، با واکنش همراه باشد. حجم معاملات در هفته ای که گذشت به شدت پایین بوده است. اندیکاتور RSI در محدوده بیش فروش قرار دارد. نسبت به کف قبلی واگرایی مخفی شناسایی کرده است، که نشان از ادامه روند صعودی دارد. اما نکته‌ای که وجود دارد این است که اندیکاتور باید از محدوده بیش فروش خارج شده و نشانه های برگشت قیمت به سمت بالا را نمایان کند، که این مورد بیانگر این است با این که اصلاح قیمت به خوبی اتفاق افتاده، اما هنوز اصلاح زمانی تکمیل نشده است.

تحلیل مانا MANA امروز 30 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز MANA بازه زمانی ۴ ساعته:

شیب روند نزولی به عدد صفر متمایل شده است. قیمت از کانال نزولی خارج شده و تبدیل به روند رنج شده است. سقف کانال رنج در محدوده ۳.۶ دلار و کف این کانال در قیمت ۳ دلار می باشد. قیمت زمانی به روند صعودی بر می گردد که بالای محدوده ۳.۶ دلار تثبیت بدهد بنابراین هر برگشتی به سمت محدوده مقاومت، در صورتیکه با حجم خرید بالا و کندل پر قدرت که نشانه شکست قطعی محدوده باشد وجود نداشته باشد، باز هم قیمت می‌تواند در روند رنج باقی بماند. برای استفاده از کف قیمت نیز می‌توان از اندیکاتور RSI کمک ویژه گرفت. تنظیمات این اندیکاتور در ویدیو تحلیل روزانه بیت کوین در تاریخ ۲۹ آذر موجود می باشد.

تحلیل تکنیکال ارز MANA بازه زمانی 4 ساعته امروز 30 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز MANA بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز 23 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۰

تحلیل مانا MANA امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز MANA با رشد بسیار خوبی که داشت، توانست به سرعت جای خود را در میان ارزهای برتر بازار باز کند. ارزش کل بازار مانا، بیش از ۵.۸ میلیارد دلار می باشد. بسیار طبیعی است که به دلیل رشد زیاد، و بلاتکلیفی بازار، برخی خریداران تصمیم به سیو سود بگیرند. به همین دلیل قیمت این ارز، در این هفته نیز با کاهش همراه بوده است. محدوده حمایت بسیار مهمی در قیمت ۲.۴۹ الی ۲.۸۸ دلار وجود دارد، که می تواند با واکنش خریداران همراه باشد. دو هفته گذشته، قیمت به این محدوده حمایت واکنش بسیار خوبی داشته است.

اگر بار دیگر نیز فروشندگان بتوانند قیمت را به این حمایت برسانند، انتظار یک برگشت به سمت سقف قبلی وجود دارد. البته این برگشت قیمت مدتی زمان نیاز دارد. دلایل آن در تایم های پایین تر بررسی می شود.

تحلیل مانا MANA امروز 23 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل مانا MANA امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال ارز MANA بازه زمانی روزانه:

موج صعودی آخر، در محدوده فلش قرمز رنگ دوم، رشد زیادی نسبت به موج ما قبل خود ندارد. بنابراین دلیل اول ریزش قیمت، کمبود تمایلات خرید و حجم معاملات پایین، و دلیل دوم آن، سیو سود خریدارانی که در قیمت های پایین خرید انجام داده بودند، باعث اصلاح عمیق قیمت نسبت به موج آخر می باشد.

اگر قیمت در محدوده حمایت، نشانه های مثبتی از خریداران داشته باشد، در صورت شکست خط روند نزولی می توان به رشد مجدد آن و رسیدن قیمت تا سقف قبلی امیدوار بود. البته مدتی در این محدوده ها می تواند رنج باشد تا روند حرکت بازار مشخص شود.

تحلیل تکنیکال ارز MANA بازه زمانی روزانه امروز 23 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز MANA بازه زمانی روزانه امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز 16 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۰

تحلیل مانا MANA امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

ارز مانا در هفته ای که گذشت روند نزولی داشت، و مستقیماً از بالاترین محدوده مقاومت بعد از برخورد به ۵ دلار با اصلاح قیمت همراه بود. مقاومت ۵ دلار عدد رندی بود که باعث سیو سود خریدارانی که در قیمت های پایین خرید انجام داده بودند شد. اما این سیو سود با این که با ریزش بازار همراه بود، باعث نشد که خریداران دست از خرید این ارز بردارند.

تحلیل مانا MANA امروز 16 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل مانا MANA امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال ارز MANA بازه زمانی روزانه:

در تایم روزانه نمودار را با جزئیات بیشتری ملاحظه می فرمایید. قیمت بعد از برخورد به محدوده ۲.۷۴ الی ۲.۸۷ دلار و واکنشی که با آن داشت، به سمت بالا حرکت کرد. محدوده خط سبز رنگ، نیز مید لاین کانال می باشد. بنابراین این خط هم واکنش بسیار خوبی دارد. خطوط اندیکاتور Ichimoku در محدوده ۴ دلار مقاومت نشان می دهد، و ابر اندیکاتور نیز روی محدوده ۲.۸۷ دلار حمایت خوبی را تشخیص داده است. بنابراین اگر بازار برگشتی به سمت پایین داشته باشد، محدوده حمایت ذکر شده می تواند از ریزش بیشتر قیمت جلوگیری کند.

حتی اگر شدت ریزش بازار شدید باشد، مانا همچنان در روند صعودی باقی خواهد ماند، و محدوده ۲ دلار حمایت بعدی آن می باشد. اما برای ادامه حرکت صعودی نیاز است که خریداران قیمت را بالای محدوده ۵ دلار رسانده، و در آن نقطه تثبیت دهند. در این صورت مانا می‌تواند تا محدوده سقف کانال صعودی به رشد خود ادامه دهد، که در قیمت ۱۰ دلار می باشد.

تحلیل تکنیکال ارز MANA بازه زمانی روزانه امروز 16 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز MANA بازه زمانی روزانه امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز 9 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز ۹ آذر ۱۴۰۰

تحلیل مانا MANA امروز ۹ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رشد قیمت ارز MANA در هفته گذشته تقریبا ۴۰ درصد بوده است. به نظر می رسد که خریداران کمی حاضر به خرید در این محدوده می باشند. به دلیل اینکه فاصله نقطه ورود تا حد ضررهایشان زیاد شده است. از طرفی امکان سیو سود خریدارانی که در قیمت های ۳ دلار خرید انجام داده اند وجود دارد.

یک محدوده بسیار مهم در قیمت ۴.۶۶ الی ۵ دلار وجود دارد. چنانچه کندل روزانه بتواند بالای این محدوده بسته شود، باز هم امکان ادامه حرکت و رسیدن به اهداف ۸ تا ۱۰ دلار وجود دارد. اما اگر این حمایت شکسته شود، فروشندگان می توانند قیمت را تا محدوده مید لاین کانال صعودی بلند مدت پایین بیاورند. خط روند صعودی نیز با این حمایت همپوشانی دارد. پس اگر شکسته شود، نشان دهنده این است که فروشندگان قدرت را به دست گرفته اند.

تحلیل مانا MANA امروز 9 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل مانا MANA امروز ۹ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز MANA بازه زمانی ۴ ساعته:

فشردگی و پولبک پیچیده ای در این محدوده قیمت تشکیل شده است. که ادامه روند را با مشکل مواجه کرده است. اما به طور کلی هنوز روند صعودی بوده و می توان به ادامه مسیر حرکت امیدوار بود. ابر کومو اندیکاتور Ichimoku نیز حمایت خوبی را نشان میدهد. پس می توان در صورت دیدن نشانه های ادامه روند، مانند الگوهای کندلی، ورود انجام داد. البته حد ضرر خرید می تواند محدوده ۴.۲۵ دلار باشد.

تحلیل تکنیکال ارز MANA بازه زمانی 4 ساعته امروز 9 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز MANA بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۹ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز 2 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز ۲ آذر ۱۴۰۰

تحلیل مانا MANA امروز ۲ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز MANA در هفته ای که گذشت، روی منطقه ۳.۵ دلار توقف کرد. خریداران هنوز قدرت زیادی دارند، و این ارز را در سقف قیمت نگه داشته اند. این هفته نیز تا این لحظه بیش از ۱۲ درصد رشد نسبت به هفته قبل را نشان می دهد. اهداف آن روی نمودار مشخص می باشد. و در قیمت های ۷.۸۱ و ۱۶ دلار قرار دارد، که رسیدن به هدف دوم می تواند زمان زیادی را طلب کند.

تحلیل مانا MANA امروز 2 آذر 1400
تحلیل مانا MANA امروز ۲ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز MANA بازه زمانی روزانه:

در بازه روزانه کندل امروز را مشاهده می کنید که روی محدوده حمایت ۳.۷۰ الی ۳.۵ دلار حمایت خوبی صورت گرفته است. هم چنین خط روند صعودی هم تا زمانی که شکسته نشود می تواند به رشد بیشتر مانا کمک کند. باید دید که در بازه زمانی کوچکتر چه جزییاتی قابل بررسی می باشد.

تحلیل مانا MANA بازه زمانی روزانه امروز 2 آذر 1400
تحلیل مانا MANA بازه زمانی روزانه امروز ۲ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز MANA بازه زمانی ۴ ساعته:

نمودار را در یک کانال صعودی قرار داده‌ ایم. یک ناحیه حمایت در محدوده ۴.۱۲ الی ۴ دلار در نظر گرفته ایم، و اگر کندل ۴ ساعته زیر این ناحیه بسته نشود، رشد قیمت می تواند ادامه داشته باشد. که در این صورت هدف بعدی سقف کانال صعودی در محدوده ۵ دلار خواهد بود.

اما اگر ریزشی داشته باشیم، فروشندگان باید بتوانند قیمت را زیر محدوده ۴ دلار برسانند که عملا کار سختی را پیش رو دارند. تا زمانی که قیمت داخل این کانال صعودی باشد، می تواند به رشد خود ادامه بدهد و سود بیشتری را نصیب خریداران این ارز کند.

تحلیل مانا MANA بازه زمانی 4 ساعته امروز 2 آذر 1400
تحلیل مانا MANA بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز MANA امروز 18 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز MANA امروز ۱۸ آبان ۱۴۰۰

تحلیل مانا MANA امروز ۱۸ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ارز MANA بعد از رشد بسیار شدیدی که تجربه کرد، چند روزی است که روند اصلاحی رو به رنجی دارد. محدوده فعلی که قیمت روی آن قرار دارد، در تلاقی با خط ۰.۳۸۲ فیبوناچی اصلاحی می باشد. این ناحیه یکی از حمایت هایی است که مانا می تواند برای یک حرکت صعودی رو به بالا به سمت سقف قبلی از آن استفاده کند.

اما این حمایت در صورتی که شکسته شود، حمایت بعدی مانا محدوده ۱.۸۷ دلار می باشد. شکست این حمایت با توجه به قدرت خریدار احتمال بسیار کمی دارد. بنابراین انتظار می رود در روزهای آینده یک حرکت صعودی به سمت محدوده های مشخص شده روی نمودار داشته باشد.

تحلیل تکنیکال ارز MANA امروز 18 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز MANA امروز ۱۸ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل مانا MANA امروز ۱۱ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز MANA بعد از رشد بیش از ۴۵۰ درصدی خود در چند روز گذشته در حال حاضز وارد روند رنجی شده است. کف حمایت مهم این ارز در محدوده ۲.۴۷ دلار قرار دارد. قیمت هنوز به این حمایت برخوردی نداشته است. و از طرفی مقاومت آن نیز محدوده ۳.۴۲ دلار می باشد.

با توجه به اینکه رشد زیادی تا به حال داشته، احتمال می رود، روند آن رنج شده باشد. و اگر نتواند مقاومت ۳.۴۲ را به سمت بالا بشکند، وارد چرخه پولبک پیچیده خواهد شد، و قیمت آن می تواند تا حمایت ۲.۴۷ دلار برگشت داشته باشد. در هر صورت این دو ناحیه مهم تعیین کننده ادامه حرکت MANA در روزهای آینده می باشد. اگر مقاومت ۳.۴۲ دلار شکسته شود، هدف اول MANA محدوده ۵ دلار خواهد بود.

تحلیل مانا MANA امروز 11 آبان 1400
تحلیل مانا MANA امروز ۱۱ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز MANA امروز ۱۰ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

توکن مانا در یک کانال صعودی میان مدت قرار دارد. در هفته های گذشته در کف کانال صعودی خود یک روند رنج با نوسانات محدودی داشته است. به تازگی در این هفته رشد بسیار بالایی نزدیک به ۵۰۰ درصد پیدا کرده است، و موفق به ثبت رکورد جدید قیمت روی نمودار خود شده است.

بالاترین قیمت این توکن در گذشته، در محدوده ۱.۲۱ تا ۱.۶۷ دلار بوده، و در ایت هفته ۴.۹۴ دلار می باشد. هم اکنون قیمت آن با ۴۳ درصد ریزش به ۲.۷۲ دلار رسیده است.

تحلیل تکنیکال ارز MANA امروز 10 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز MANA امروز ۱۰ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز MANA بازه زمانی روزانه:

همان طور که از شیب روند و حجم معاملات پیداست، MANA مقاومت های خود را با قدرت به سمت بالا شکسته است. معمولا روندهای پرقدرت با شیب بالای ۸۰ درجه، به سرعت وارد فاز اصلاحی می شوند.

ابزار فیبوناچی در این منطقه می تواند کمک کننده باشد. یکی از نواحی خوب که می تواند یک برگشت رو به بالا را تا محدوده سقف قبلی ایجاد کند، فیبو ۰.۳۸۲۲ اصلاحی می باشد. این فیبو روی قیمت ۲.۳۵ قرار گرفته است، و قیمت هنوز به این ناحیه نرسیده است. ضمنا این محدوده قیمت، در تلاقی با حمایت میدلاین کانال صعودی می باشد، که می تواند اهمیت این محدوده را دو چندان کند. انتظار می رود در روزهای آینده این حرکت رو به بالا مجددا اتفاق بیوفتد.

تحلیل تکنیکال ارز MANA بازه روزانه امروز 10 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز MANA بازه روزانه امروز ۱۰ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز MANA در تاریخ ۲۹ مهر ۱۴۰۰

توکن مانا در حال حاضر روی حمایت ۰.۷۲۵۰ دلار قرار دارد. خط روند نزولی میان مدت هم تاکنون از ادامه حرکت MANA جلوگیری کرده است، اما به نظر می رسد که، اگر مقاومت ۰.۸۶۳۰ تا ۰.۹۱۶۰ دلار شکسته شود، حرکت صعودی می تواند شروع شود. چرا که هم زمان خط روند نزولی هم شکسته می شود. مووینگ های EMA و SMA در محدوده ۰.۷۸ تا ۰.۷۳ حمایت خوبی از این توکن نشان می دهند.

تحلیل تکنیکال ارز MANA در تاریخ 29 مهر 1400
تحلیل تکنیکال ارز MANA در تاریخ ۲۹ مهر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال مانا MANA

مانا یکی از توکن های بومی دیسنترالند Decentraland است و مبتنی بر استاندارد ERC-20 می باشد. پلتفرم دیسنترالند بر روی بلاکچین اتریوم پیاده سازی شده است و کاربران ان می توانند با بازی در این پلتفرم املاک و مستغلات را خریداری کنند و یا به فروش برسانند.

علاوه بر این، دیسنترالند کاربران را قادر می سازد اموال مجازی را خریداری کنند. همچنین می توانند اموال خود را به صورت مجازی و آنلاین توسعه دهند. در واقع افراد می توانند ساختمان های مختلف را در زمین های مجازی بسازند و با استفاده از انها درآمد کسب کنند.

در پلتفرم دیسنترالند توکن دیگری علاوه بر مانا با نام لند LAND وجود دارد. توکن لند مبتنی بر استاندارد ERC-721 است و یکی از توکن های NFT می باشد. لند در دیسنترالند به زمینی در دنیای مجازی اشاره دارد. از توکن مانا برای خرید لند در پلتفرم Decentraland استفاده می شود. از جمله بنیانگذاران این پلتفرم می توان به Esteban Ordano و Ariel Meilich اشاره کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با این رمز ارز، بر روی لینک “ارز مانا Mana چیست؟” کلیک کنید.

در این صفحه ما به تحلیل رمز ارز مانا پرداخته ایم. در ادامه شما می توانید با انواع تحلیل در بازار ارزهای دیجیتال آشنا شوید. این تحلیل ها شامل تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال و تحلیل سنتیمنتال است.

تحلیل تکنیکال برای ارز مانا

تحلیل تکنیکال روشی برای پیش بینی آینده قیمت ارزهای دیجیتال است. این روش به عنوان یکی از متداول ترین روش ها در بازار ارزهای دیجیتال شناخته می شود. در تحلیل تکنیکال، تحلیلگران به بررسی تاریخچه قیمت و حجم معاملات می پردازند. شما می توانید در این صفحه نمونه ای از تحلیل تکنیکال را مشاهده نمایید.

تحلیل فاندامنتال برای ارز مانا

علاوه بر تحلیل تکنیکال، روش دیگری برای تحلیل با نام تحلیل فاندامنتال یا بنیادی وجود دارد. در این روش، تحلیلگران به ارزیابی ارزش ذاتی یک پروژه می پردازند. در واقع پروژه و شبکه رمز ارز را بررسی خواهند نمود.

علاوه بر بررسی پروژه، عوامل تاثیرگذار همچون رویدادها و اخبار ارز دیجیتال نیز بررسی می شود. سایت زوم ارز عملکرد بسیاری از ارزهای دیجیتال را بررسی نموده است که شما می توانید آنها را مطالعه نمایید. به علاوه اخبار ارز دیجیتال به صورت شبانه روزی در سایت زوم ارز در دسترس می باشد.

تحلیل سنتیمنتال برای ارز مانا

تحلیل سنتیمنتال یا تحلیل احساسات به منظور تجزیه و تحلیل احساسات سایر معامله گران نسبت به یک جفت ارز استفاده می شود. در این روش تحلیل، علم اقتصاد و روانشناسی بازار نیز دخیل است.

نکته: در این صفحه ما تنها به تحلیل رمز ارز پرداخته ایم و هیچگونه دید سیگنال دهی نداریم. در صورتی که قصد سرمایه گذاری در بستر این ارز دیجیتال را دارید، قبل از خرید و فروش به تحقیق و جستجو بپردازید و تمامی عوامل تاثیرگذار را بررسی نمایید.

نکته: همچنین شما میتوانید برای مشاهده ی کیف پول های ارز دیجیتال مانا MANA روی این لینک کلیک کنید.

از اینکه تا پایان “تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال مانا MANA” همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢


از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
2 نظرات خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
حسین.ن
1 سال قبل

سلام دوست عزیز
به نظرتون اگر مجدد قیمت به نیم فیبو برسه میتونه رشد کنه بخریم؟

تیم تحلیل گر
پاسخ به  حسین.ن
1 سال قبل

سلام
احتمال اصلاح عمیق تر تا محدوده ۰.۶۱ فیبو این بار وجود داره

آخرین مقالات منتشر شده