آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

به جشن هفتمین سالگرد ویابی‌تی‌سی بپیوندید و از هدایای شگفت‌‌انگیز تا ارزش ۷٬۷۷۷ دلار بهره‌مند شوید!

به جشن هفتمین سالگرد ویابی‌تی‌سی بپیوندید و از هدایای شگفت‌‌انگیز تا ارزش ۷٬۷۷۷ دلار بهره‌مند شوید!

به جشن هفتمین سالگرد ویابی‌تی‌سی بپیوندید و از هدایای شگفت‌‌انگیز تا ارزش ۷٬۷۷۷ دلار بهره‌مند شوید!

ویابی‌تی‌سی در ماه ژوئن ۲۰۲۳ هفتمین سالگرد تاسیس خود را جشن خواهد گرفت. در طول هفت سال گذشته، ویابی‌‌تی‌‌سی همواره بر روی کاربران خود تمرکز کرده و با استفاده از فناوری‌ها و محصولات نوآورانه، درآمد حاصل از ماینینگ را به حداکثر رسانده و همراه با بیش از ۱.۳ میلیون کاربر خود که از بیش از ۱۳۰ کشور و منطقه در سراسر جهان هستند، از بازار‌‌های خرسی و گاوی عبور کرده است.

ویابی‌‌تی‌‌سی با هدف بهبود بخشیدن تجربه‌ی کاربری تأسیس شد. هفت سال پیش، با مشاهده‌ی فناوری‌‌ها و محصولات ناقص در این صنعت، بنیانگذار ویابی‌‌تی‌‌سی، هایپو یانگ، تصور جهانی بهتر از نظر تجربه کاربری را از طریق کد خود انجام داد و بنابراین ویابی‌‌تی‌‌سی را به عنوان یک استخر استخراج ماینینگ با محوریت کاربران تأسیس کرد.

در طول هفت سال گذشته، ویابی‌‌تی‌‌سی به طور پیوسته خدمات استخراج و ماینینگ و خدمات جانبی سریعتر، پایدارتر و سودآورتری را برای کاربران فراهم کرده است. همچنین، انتخاب‌های چندجانبه‌ای از عملکردها و ابزارها را ارائه کرده است، که شامل شتاب‌دهنده‌ی تراکنش، تبدیل خودکار، استخراج هوشمند، خدمات هجینگ، وام‌‌های کریپتویی، نوتیفیکیشن نوسان هشریت، تقسیم سود و پاداش ریفرال می‌شود. علاوه بر این، ویابی‌‌تی‌‌سی به منظور کسب اعتماد و حمایت هرچه بیشتر از کاربران، به جامعه کاربری پاداش‌ها و جوایز قابل توجهی را ارائه داده است و کمپین‌‌هایی با کارمزد صفر را برگزار کرده است تا به ماینرهای خود جوایز قابل توجهی ارائه کند.

ViaBTC برای جشن هفتمین سالگرد خود، یک سری از جشنواره‌های در دسترس را برای کاربران خود برگزار خواهد کرد که شانس برنده شدن تا سقف ۷٬۷۷۷ دلار تنها در یک قرعه‌کشی تک ‌‌بلیتی را دارد. استخر همچنین ارزی به نام KAS را که توسط استخراج‌کنندگان مورد توجه قرار گرفته، آن هم با یک ماه استخراج بدون کارمزد را معرفی خواهد کرد.

پس، رویدادهای جشن هفتمین سالگرد ویابی‌‌تی‌‌سی به چه صورت‌ هستند؟ چگونه می‌توانیم در رویدادها شرکت کنیم؟ بیایید آنها را توضیح دهیم کنیم.

جشن ۱: پاسخگویی به پرسش‌‌نامه برای دریافت بسته‌‌های هدیه شگفت‌‌انگیز

جزئیات: https://www.viabtc.com/activity/7th-anniversary/main

مدت زمان: از ساعت ۲:۰۰ روز ۲۹ می تا ساعت ۱۶:۰۰ روز ۳۰ جون (به وقت جهانی)

پرسش‌‌نامه: https://www.viabtc.com/activity/7th-anniversary/questionnaire

در طول مدت رویداد، کاربران می‌‌توانند به یک پرسش‌‌نامه‌ی ساده در صفحه‌ی جشن ۱ پاسخ دهند و بسته‌ی هدیه‌ی هفتمین سالگرد را دریافت کنند که شامل یک کوپن تخفیف و یک مدال یادبود است. به ویژه، مدال زمانی را که کاربران با ویابی‌‌تی‌‌سی سپری کرده‌‌اند، ثبت می‌کند. علاوه بر این، کاربران می‌توانند مدال را ذخیره یا از آن اسکرین شات گرفته و آن را در توییتر با هشتگ‌های #ViaBTC7 و #ViaBTCminer و با منشن کردن @ViaBTC به اشتراک بگذارند تا شانس برنده شدن پاداش  احتمالی اضافی دلاری نیز برای آنها فراهم شود.

جشن ۲: استخراج رمزارز برای کسب پاداش‌های هیجان‌انگیز با شانس برنده شدن ۱۰۰ درصدی

جزئیات: https://www.viabtc.com/activity/7th-anniversary/main

مدت زمان: از ساعت ۲:۰۰ روز ۱ جون تا ساعت ۱۶:۰۰ روز ۳۰ جون (به وقت جهانی)

در طول رویداد، کاربران می‌توانند دو شرط ساده را در صفحه جشن ۲ پیدا کنند:

شرط ۱: نرخ هشریت محاسبه شده خود را در هر استخر بالاتر از ۰ نگه دارید.

شرط ۲: از طریق تلگرام (حساب ویابی‌‌تی‌‌سی خود را به هر حساب تلگرامی متصل کنید) از اطلاعیه نوسان نرخ هشریت استفاده کنید.)

بعد از انجام دو شرط بالا، استخراج‌کنندگان فرصتی برای شرکت در قرعه‌کشی جشن ۲ خواهند داشت و به صورت دستی قرعه‌کشی را در صفحه رویداد انجام خواهند داد. استخر جایزه شامل پاداش‌‌های بزرگ دلاری و کوپن‌‌های تخفیف است، با پاداش‌‌هایی تا  سقف ۱٬۷۷۷ دلار.

جشن ۳: دعوت از دوستان و کسب پاداش دلاری تا ۷٬۷۷۷ تتر

جزئیات: https://www.viabtc.com/activity/7th-anniversary/main

مدت زمان: از ساعت ۲:۰۰ روز ۱ جون تا ساعت ۱۶:۰۰ تاریخ ۳۰ جون (به وقت جهانی)

در طول رویداد، کاربران می‌توانند دو شرط ساده را در صفحه وب پارتی ۳ پیدا کنند:

شرط ۱: دعوت از دو دوست جدید با هشریت کلی حداقل ≥ ۱۰۰T برای BTC و یا حداقل ≥ ۱۰G برای KAS.

شرط ۲: درباره برنامه “سفیر ViaBTC” بخوانید (https://www.viabtc.com/ambassador).

پس از انجام دادن هر دو شرط، ماینرها فرصتی برای شرکت در قرعه‌کشی پارتی سوم دریافت خواهند کرد که جوایز بهتری دارد و جایزه نقدی آن میتواند تا حداکثر ۷،۷۷۷ دلار را نیز شامل می‌شود. علاوه بر این، هر چه هشریت کاربران معرفی شده بیشتر باشد، احتمال برنده شدن جایزه بیشتر خواهد بود.

خدمت جدید: استخراج KAS بدون هزینه برای یک ماه کامل

جزئیات: https://www.viabtc.com/

مدت زمان: ۳۱ مه تا ۳۰ جون ۱۴۰۲ (UTC)

پس از بررسی‌های دقیق پروژه و تأییدات فنی، ViaBTC تصمیم گرفته است برنامه‌ی استخراج ارز کسپا KASPA (KAS) در طول جشنواره ی هفتمین سالگرد را همراه با برنامه‌ی استخراج بدون کارمزد به مدت یک ماه، معرفی کند. در طول این برنامه، تمام کاربرانی که در استخراج KAS در ViaBTC شرکت می‌کنند، می‌توانند از کارمزد صفر استخراج استفاده کنند. پس از پایان رویداد، کارمزد به صورت عادی دریافت خواهد شد.

ما برای آینده آماده هستیم. به عنوان یک استخر استخراج که به صورت گسترده در خدمت کاربران جهانی است، ViaBTC همچنان خدمات استخراج با بهره‌‌وری بالا و پایدار را به استخراج کنندگان خود ارائه می‌دهد. جشنواره ی هفتمین سالگرد تاسیس ویابی‌تی‌سی، پیرو  تعهد استخر به هدیه دادن و تعامل با کاربران، جوایز و مزایای بیشتری به بیشتر کاربران اهدا خواهد کرد و این اجازه را به تمام ماینرهای ViaBTC می‌دهد تا در این جشن شرکت کنند و وارد دنیای جدید بلاکچین شوند.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: ViaBTC


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده