لایت فارکس

شرکت بلاکچینی Nansen از کاهش نیروی کار خبر داد

شرکت Nansen از کاهش نیروی کار خبر داد

شرکت بلاکچینی Nansen از کاهش نیروی کار خبر داد

پلتفرم آماری بلاکچین Nansen کاهش ۳۰ درصدی نیروی کار خود را اعلام کرد.

به گزارش زوم ارز و بنا به اعلامیه‌ی روز سه‌شنبه از الکس سوانویک، مدیرعامل پلتفرم آمار بلاکچین محبوب Nansen این شرکت به دنبال کاهش نیروی کار خود به میزان ۳۰ درصد است.

این تصمیم در نتیجه‌ی تغییر استراتژی این شرکت و مقابله با شرایط سخت بازار رمز ارزی انجام شده است.

سونویک ضمن ابراز تاسف، در توییتر دلایل پشت این اقدام را توضیح داد. وی اشاره کرد که احتمالا این شرکت در سال‌های نخست رشد سریع خود، بیش از حد گسترش یافته است.

Nansen با هدف سرمایه‌گذاری و توسعه در طی بازار سخت، پروژه‌ها و بخش‌هایی را بر عهده گرفت که در تمرکز استراتژی‌های خود نبود. این موضوع، همراه با تاثیر مرگبار افت بازار رمز ارزی بر روی درآمدهای این شرکت منجر به یک پایه هزینه‌ی ناپایدار برای اندازه‌ی فعلی این شرکت شد.

Nansen در مواجهه با این اقدامات با جدیت به دنبال انطباق و تغییر است و می‌خواهد تا گستره‌ی تمرکز خود را کوچک سازد. سونویک نوشت: سازمان جدید کارهای کمتری انجام خواهد داد، ولی این امور را به بهترین نحو ممکن پیش خواهد برد.

چشم‌انداز آینده‌ی شرکت Nansen علی‌رغم این کاهش نیروی کار، حفظ شده است. این شرکت که به ارائه‌ی اطلاعات و هشدارهای بلادرنگی که به سرمایه‌گذاران رمز ارزی در حفظ دقت لازم کمک می‌کنند، شهرت دارد، متعهد شده است تا بافت مالی جدیدی برای دنیا ایجاد کند.

سونویک در نهایت در پیام خود از تعهد به حفظ شفافیت و درخواست صبر و سازگاری در این وضعیت چالش‌برانگیز صحبت کرد.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده