لایت فارکس

افزایش دو میلیونی تعداد تراکنش‌های Shibarium

افزایش دو میلیونی تعداد تراکنش‌های Shibarium

افزایش دو میلیونی تعداد تراکنش‌های Shibarium

نسخه بتا Shibarium شاهد رشد در تراکنش‌ها بوده است.

به گزارش زوم ارز، نسخه‌ی بتا پروتکل Shibarium شاهد افزایش محسوسی در تعداد تراکنش‌های پردازش شده بر روی بلاکچین بوده است.

راه‌حل بلاکچین کم هزینه‌ی شیبا با عنوان Shibarium در مقایسه با دیگر بلاکچین‌ها، جهت ارائه‌ی سرعت تراکنش بالا به کاربران و کارمزد پایین طراحی شده است.

احتمالا این امر تا حدی به روند رشد تراکنش‌ها بر روی شبکه آزمایشی آن کمک کرده است.

بنا به پلتفرم PuppyScan، اکنون شبکه آزمایشی Shibarium از زمان شروع کار خود در روز ۱۱ مارس حدود ۱۴ میلیون تراکنش را تکمیل کرده است. در حال حاضر، مجموع تعداد بلاک‌ها حدود ۱ میلیون است.

در روز ۲۶ مه، سایت U.today گزارش کرد که مجموع تراکنش‌های پردازش شده بر روی نسخه بتا Shibarium حدود ۱۲ میلیون است. با این وجود که اکنون این رقم به بالاتر از سطح ۱۴ میلیون رسیده است، این امر نشانگر افزایش حدود ۲ میلیون تراکنش در حدود ۴ روز است.

Lucie، یکی از مقامات اکوسیستم شیبا پیامی را از شیتوشی کوزاما، رهبر شیبا به اشتراک گذاشت. کوزاما به جامعه‌ی شیبا اطمینان داد و گفت که اتفاقات جذابی رخ خواهند داد.

موسسه آمار آن چین IntoTheBlock، تراکنش‌هایی با انتقال بیش از ۱۰۰۰۰۰ دلار را با عنوان تراکنش‌های بزرگ دسته‌بندی می‌کند. در مدت ۲۴ ساعت گذشته، IntoTheBlock حجم تراکنش‌های بزرگ برای شیبا را حدود ۶.۶ میلیون دلار محاسبه کرده است که ۱۱۱ درصد افزایش محسوب می‌شود.

بنا به داده‌های سایت CoinGecko در حال حاضر، شیبا در سطح قیمت ۰.۰۰۰۰۰۸۷۲ دلار قرار دارد.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده