لایت فارکس

Tangem کیف پول‌های سرد SHIB اهدا می‌کند

Tangem کیف پول‌های سرد SHIB اهدا می‌کند

Tangem کیف پول‌های سرد SHIB اهدا می‌کند

یکی از اعضای اکوسیستم شیبا به جامعه‌ی این میم کوین پیرامون اهدای کیف پول‌ها، یادآوری کرد.

به گزارش زوم ارز، Lucie، متخصص بازاریابی محتوا در اکوسیستم شیبا به جامعه‌ی SHIB پیرامون اهدای کیف پول‌های سرد SHIB از Tangem، شریک شیبا پس از جلسه‌ی پرسش‌وپاسخ یادآوری کرد. وی ضمن به اشتراک گذاشتن توییتی از حساب Tangem گفت: آخرین فرصت برای دریافت هدیه باقی است. موفق باشید.

حساب Tangem در توییت خود شرایطی را مطرح کرد که بر اساس آن‌ها ۱۰ کاربر می‌توانند کیف پول سرد شخصی‌سازی‌شده‌ی SHIB ساخته شده توسط این شرکت را برنده شوند.

یکی از شرایط اصلی جهت برد یکی از این کیف پول‌ها، شرکت در جلسه‌ی مذکور است. بنا به اظهارات Tangem در توییت پیشین خود، در این جلسه رودمپ این کیف پول ارائه خواهد شد، به پرسش‌هایی از جامعه‌ی SHIB پاسخ داده خواهد شد و جزییاتی از کیف پول Tangem فاش خواهند شد.

این کیف پول‌های سرد به شکل کارت عرضه خواهند شد و امکان ذخیره‌ی بیش از ۶۰۰۰ کوین رمز ارزی از جمله شیبا، بون و لیش در آن‌ها وجود خواهند داشت. افزون بر آن، این کیف پول به کاربران خود امکان دسترسی به صرافی‌های غیرمتمرکز گوناگون، NFTها و اپلیکیشن‌های دیفای را ارائه خواهد کرد.

بنا به گزارش پیشین سایت U.today، در ۲۴ ساعت گذشته جامعه‌ی شیبا امکان سوزاندن مقدار بزرگ دیگری از کوین‌های شیبا را به دست آورده است. این بار، آن‌ها رقم هنگفت حدود ۲۲۷ میلیون SHIB را از طریق ۸ تراکنش سوزاندند. در مجموع، حدود ۲۰۰ میلیون شیبا در تنها یک انتقال از چرخه حذف شدند.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢 

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده