لایت فارکس

آیا کوینکس بهترین جایگزین برای کاربران هات بیت است؟

آیا کوینکس بهترین جایگزین برای کاربران هات بیت است؟

آیا کوینکس بهترین جایگزین برای کاربران هات بیت است؟

کوینکس یک صرافی معتبر بین المللی است که قابلیتهای فراوانی دارد. هات بیت در تاریخ یکم خرداد رسما تعطیل شد و حالا کاربران مشغول برداشت سرمایهشان از این صرافی هستند.

در این مقاله قصد داریم بررسی کنیم که آیا صرافی کوینکس میتواند یک گزینه مناسب برای کاربران هات بیت باشد.

صرافیهای معتبر جهان دارای ویژگیهای مشترکی هستند که میتوان از طریق این ویژگیها اعتبار آنها را سنجید. این ویژگیها کمک میکند که کاربران معامله ای امن داشته باشند. اگر میخواهید درباره این موضوع اطلاعات بیشتری به دست بیاورید تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

چند کاربر بستر معاملاتی خود را از دست دادند؟

بر اساس اطلاعات و آمار در صرافی HotBit بیش از ۱ میلیون کاربر فعالیت میکردند. با توجه به ماهیت صرافی جالب است بدانید که تنها ۱۰ درصد کاربران آن چینی بودند و مابقی سرمایه گذاران هویتی غیرچینی داشتند.

این موضوع به‌خوبی نشان میدهد که هات بیت کاربرانی از سراسر جهان داشت و حالا این افراد با یک سردرگمی بزرگ روبه رو شده اند.

برای انتخاب صرافی جدید آنها باید تحقیقات خود را شروع کنند و مولفه های زیادی را در نظر بگیرند تا دوباره چنین حادثهای برایشان رخ ندهد. البته که به صفر رساندن این احتمال کار آسانی نیست و تنها میتوان از احتمالش کم کرد.

بهترین گزینه برای انتخاب چیست؟

صرافیهای زیادی در جهان وجود دارند که میتوان آنها را جایگزین هات بیت کرد. انتخاب از بین تعداد زیادی صرافی کار سختی است و ما قصد داریم تا حدودی کار شما را ساده کنیم.

برای اینکه انتخاب راحت تری داشته باشیم باید گزینه های مختلف را از فیلتر عبور دهیم. وقتی که گزینههای مختلف را از فیلتر عبور میدهیم میبینیم که تعداد زیادی از آنها به دلیل اینکه ویژگیهای یک صرافی استاندارد را ندارند حذف میشوند. در نهایت به گزینه های محدودی شاید کمتر از ۵ گزینه میرسیم.

صرافی کوینکس یکی از بهترین گزینه ها برای جایگزینی است؛ خصوصا برای افرادی که تازه کار هستند این صرافی میتواند بسیار کارآمد باشد.

ارزهای لیست شده

یکی از معیارهایی که میتوان از طریق آن صرافی معتبر را تشخیص داد، ارزهایی است که در این صرافی لیست شده اند.

ارزهای لیست‌ شده باید تنوع خوبی داشته باشند و از طرفی از اعتبار کافی برخوردار باشند و اقبال عمومی برای خرید آنها مثبت باشد.

از این نظر صرافی CoinEx عملکرد قابل دفاعی داشته و کاربران را راضی نگه داشته است. در این صرافی ارزهای مطرح جهان لیست شده اند و سرمایه گذاران میتوانند سبد متنوعی برای خود حاضر کنند.

پروژه های جدید

تیم کوینکس تیمی متخصص و با تجربه است. این تیم تلاش میکند تا پروژههای قوی را در وب ۳ شناسایی کند و در اختیار سرمایه گذاران بگذارد.

چنین تحقیقی مستلرم دانشی عمیق و تجربهای بالا در زمینه بازار ارز دیجیتال است و هر صرافیای نمیتواند در شروع کار به چنین چیزی دست پیدا کند. به همین دلیل این صرافی را به عنوان یک گزینه مناسب برای جایگزینی معرفی کردیم.

قابلیت های یک صرافی جایگزین

صرافی جایگزین باید مولفههای دیگری را نیز رعایت کند تا بتوان تا حد زیادی به آن اعتماد کرد. لزوما مبنای اعتماد هر کاربر به یک نهاد مالی امنیت آن است.

بدون امنیت نمیتوان نهاد مالی را اداره نمود و دیگران را تشویق کرد که به سرمایه گذاری در این نهاد روی بیاورند. در کنار رکن اساسی و مهم امنیت، یک صرافی دیجیتالی باید از پشتوانه خوبی برخوردار باشد. برای نمونه صرافی کوینکس توانایی این را دارد که به شکل ۱۰۰ درصدی ذخایر خود را حفظ کند.

این یعنی کاربران میتوانند هر زمان که خواستند برداشت داشته باشند و مجموعه نیز دچار مشکلی نخواهد شد. در این صرافی با یک رابط کاربری ساده طرف هستیم و سرمایه گذاران میتوانند خیلی راحت معاملات خود را به سرانجام برسانند.

جمع بندی

کوینکس یک صرافی معتبر و قابل اعتماد است که میتواند جایگزینی برای کاربران هات بیت باشد. این صرافی دارای قابلیتهای زیادی است و در عین حال استانداردهای یک صرافی معتبر بین المللی را دنبال میکند.

در کنار این موارد کوینکس نشان داده که به پروژه های جدید و قابل توسعه علاقهمند است. اگر شما نیز به چنین پروژههایی علاقه نشان میدهید باید بدانید که این صرافی بهترین بستر برای شماست.

پس از تعطیلی هات بیت میتوان کوینکس را به عنوان یک بستر جدید برگزید ومعاملات ارزهای دیجیتال را در آن آغاز نمود. ممنونیم که تا انتهای مقاله همراه ما بودید. امیدواریم از مطالب گفته شده بیشترین استفاده را کرده باشید.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: CoinEx 


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده