لایت فارکس

آیا جامعه کاردانو از رشد میم کوین‌ها رضایت دارد؟

آیا جامعه کاردانو از رشد میم کوین‌ها رضایت دارد؟

آیا جامعه کاردانو از رشد میم کوین‌ها رضایت دارد؟

در عین حال که میم کوین‌ها توجه و نقدینگی چشم‌گیری را به خود جلب می‌کنند، این روندها می‌توانند کوتاه‌مدت و ویرانگر باشند.

به گزارش زوم ارز، روند اخیر میم کوین‌ها بر روی شبکه کاردانو با واکنش‌های گوناگونی از جامعه‌ی خود همراه بوده است. در حالی که برخی، آن را به عنوان نشانه‌ای برای شبکه‌ی رو به رشد محسوب می‌کنند، بقیه نسبت به تاثیرات منفی بالقوه همچون هدر رفت نقدینگی و افزایش کلاهبرداری‌ها و هک‌ها ابراز نگرانی می‌کنند.

اخیرا یک رشته توییت، بحث‌هایی را در میان طرفداران کاردانو ایجاد کرد. یکی از کاربران از پدیده‌ی میم کوین‌ها برای عدم ارزش اقتصادی آن‌ها انتقاد کرد. وی افزود که آن‌ها کمکی به ماموریت کاردانو در تغییر جهان نمی‌کنند.

یکی دیگر از کاربران در این بحث، کاربرد چنین کوین‌هایی را زیر سوال برد. از آنجایی که این کوین‌ها حقوق مالکین سهام، سود یا بازخرید سهام را ارائه نمی‌دهند، وی این سوال را مطرح کرد که چگونه ارزش افزوده توسط این‌گونه از پروژه‌ها می‌تواند به سرمایه‌گذاران توکن سود برساند. وی اظهار داشت که جهت سودرسانی واقعی یک توکن مبنی بر کاربرد به هولدرهای خود، ارزش کاربردی آن باید در طول زمان افزایش یابد.

برخی از مخالفان میم کوین‌ها اشاره کردند که ممکن است میم کوین‌ها منجر به هدر رفتن نقدینگی در شبکه شوند. همچنین، آن‌ها نسبت به کلاهبرداری‌ها و سو استفاده‌گران ابراز نگرانی دارند.

هرچند، طبیعتا تمامی اعضای جامعه‌ی کاردانو با این دیدگاه‌ها موافق نیستند. برخی باور دارند که رشد بازار میم کوین‌ها می‌تواند مفید باشد. از نقطه نظر آن‌ها، افزایش حجم معاملات و فعالیت شبکه می‌تواند به عنوان شاخصی برای اکوسیستم پررونق محسوب شود. حرارت ایجاد شده از سوی این کوین‌ها می‌تواند منجر به جلب توجه به خود بلاکچین شود.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢 

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده