لایت فارکس

بایننس به کاهش نیروی کار روی آورده است

بایننس به کاهش نیروی کار روی آورده است

بایننس به کاهش نیروی کار روی آورده است

کالین وو گزارش کرد که بایننس، تعدیل نیرو در مقیاس بزرگ را آغاز کرده است.

به گزارش زوم ارز، کالین وو، بلاگر چینی حوزه رمز ارزها به نقل از منابع متعددی در حساب توییتر خود نوشت که بزرگترین پلتفرم معاملاتی رمز ارزی در جهان، بایننس شروع به کاهش نیروی کار خود کرده است.

وو گفت که هنوز مشخص نیست که این شرکت به دنبال اخراج چه تعداد از کارمندان خود است، اما وی انتظار دارد که از ۸۰۰۰ کارمند فعلی، سطح کاهش نیروی کار تا ۲۰ درصد برسد. وو از بایننس خواستار توضیح بیشتر شده، اما این صرافی پاسخی نداده است.

وو افزود که غرامت نیروهای تعدیل شده بر اساس موقعیت در جایگاه‌های مختلف، اعطا خواهد شد. با این وجود، علی‌رغم این موضوع بعضی از بخش‌های بایننس هنوز به استخدام کارمندان جدید ادامه می‌دهند. بنا به سخنان وو، دلایل پشت این کاهش نیروی کار می‌توانند با وضعیت نامطلوب فعلی بازار ارزهای دیجیتال و گسترش بایننس در سال‌های اخیر ارتباط داشته باشد.

بر اساس گزارش شبکه CNBC، بانک برجسته‌ی Goldman Sachs نیز به دنبال کاهش نیروی کار خود و آمادگی برای تعدیل نیرو برای سومین بار از سپتامبر سال گذشته است.

بنا به مقاله‌ی مربوطه، این اقدام در نتیجه‌ی کاهش معاملات انجام می‌شود. بنا به منبع نقل شده توسط CNBC، در هفته‌های پیش رو این بانک خواستار اخراج حدود ۲۵۰ کارمند از موقعیت‌های شغلی است.

تا روزهای پایانی ماه مارس، بانک Goldman Sachs در مجموع کمی بیش از ۴۵۰۰۰ کارمند داشت. این  رقم نسبت به سه‌ماهه‌ی چهارم سال گذشته، ۶ درصد کمتر بود.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده