لایت فارکس

۱ میلیارد XRP توسط ریپل آزاد شد

حجم معاملات ریپل در میان تصمیم مساعد دادگاه افزایش یافت

۱ میلیارد XRP توسط ریپل آزاد شد

ریپل بار دیگر ۱ میلیارد توکن از سیستم escrow خود آزاد کرده است.

به گزارش زوم ارز، ۱ ژوئن جامعه شاهد عرضه‌ی زمان‌بندی شده‌ی ۱ میلیارد توکن XRP از سیستم escrow ریپل بود.

در ماه دسامبر ۲۰۱۷، این سیستم جهت فراهم آوردن پایداری در بازار XRP توسط ریپل ایجاد شد. این شرکت ۵۵ میلیارد XRP را در مجموعه‌ای از escrowها جهت عرضه‌ی آن در مدت ۵۵ ماه، قفل کرد.

اینکه این عرضه‌ی ماهانه بر قیمت XRP تاثیر دارد یا خیر، هنوز جای بحث دارد. بسیاری از افراد اذعان دارند که طبیعت قابل پیش‌بینی این برنامه، تاثیر آن بر روی قیمت را به حداقل می‌رساند.

به موازات این برنامه، توکن XRP که متعلق به اکوسیستم بلاکچینی ریپل است مورد توجه قرار گرفته است. بنا به گزارشی از پلتفرم آماری رمز ارز Santiment، این توکن اکنون محبوب‌ترین دارایی در حوزه‌ی رمز ارزها محسوب می‌شود.

ممکن است که این حجم از فعالیت نشانگر تغییر در رفتار قیمت باشد. هرچند، پیش‌بینی دقیق در بازار پرنوسان ارزهای دیجیتال امر چالش‌برانگیزی به شمار می‌رود.

در حوالی این شاخص‌های مثبت از بازار، حدس و گمان‌ها پیرامون رسیدن XRP به سطح قیمت ۱ دلار به خصوص از سوی معامله‌گر رمز ارزی برجسته DonAlt در حال افزایش بوده است. آخرین بار در ماه نوامبر ۲۰۲۱ این سطح قیمت برای این توکن دیده شد. افزایش بی‌سابقه در فعالیت آدرس‌ها طی چند روز گذشته، منجر به خوش‌بینی نسبت به پتانسیل XRP جهت پیشی گرفتن از بقیه‌ی بازار رمز ارزها شده است.

در لحظه‌ی نگارش این خبر، قیمت ریپل با افتی ۲.۲ درصدی در شبانه روز گذشته در سطح قیمت ۰.۵ دلار قرار دارد.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢 

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده