لایت فارکس

هاسکینسون به یکی از منتقدین کاردانو پاسخ تندی داد

بنیان‌گذار کاردانو خواستار صلح با جامعه XRP شد

هاسکینسون به یکی از منتقدین کاردانو پاسخ تندی داد

بنیان‌گذار کاردانو از مخالفانی که ادعا می‌کنند کاردانو چیزی برای نمایش ندارد، گله می‌کند.

به گزارش زوم ارز چارلز هاسکینسون، بنیان‌گذار IOG، شرکتی که پلتفرم بلاکچین کاردانو را ساخت در توییتر از موجی دیگر از تنفر علیه پلتفرم گواه سهام خود شکایت کرد.

کاربر توییتر با شناسه @PrrplFrog با کمی بیش از ۱۰۰۰۰ دنبال‌کننده به انتقاد از هاسکینسون و کاردانو پرداخت و گفت که هاسکینسون و ایده‌ی وی هر سال بدون نمایش هیچ دستاوردی از انتقاد در امان‌اند و این باورنکردنی است. وی نوشت: هنوز در مرحله‌ی تحقیقات به سر می‌برید؟

هاسکینسون در توییتر نوشت که وی این دیدگاه خاص و دیدگاه‌های مشابه در توییتر پیرامون کاردانو را عجیب دانسته و نمی‌داند که منظور این شخص و بقیه‌ی منتقدین کاردانو از «نمایش دستاورد» چیست.

یک گذشته‌نگر اخیرا منتشر شده از رشد کاردانو در ماه مه نشان می‌دهد که رشد این پلتفرم به کندی، اما پایدار بوده است. یک اپلیکیشن غیرمتمرکز راه‌اندازی شد و در حال حاضر، ۲۲ اپلیکیشن دیگر در جریان کار قرار دارند. اکنون، مجموع تعداد اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز در دست استفاده بر روی این شبکه به ۱۲۷ می‌رسد.

افزون بر آن، ۱۵۰۰۰۰ توکن جدید بر روی کاردانو راه‌اندازی شده و تعداد کدهای Plutus از ۸۲۰۰ عبور کرده است. تعداد تراکنش‌های انجام شده به میزان تقریبا ۲ میلیون رشد کرده و از نقطه عطف ۶۷.۲ میلیون عبور کرده است.

علاوه بر آن، نسخه‌ای جدید از نرم‌افزار نُد عرضه شد. نسخه‌ی ۸.۰.۰ به بهبود کارکرد با اپراتورهای استخر استیک آن چین کمک می‌کند.

بر اساس داده‌های سایت CoinGecko، در لحظه‌ی نگارش این خبر کاردانو با رشدی ۰.۶ درصدی در شبانه روز اخیر در سطح قیمت ۰.۳۷ دلار معامله می‌شود.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢 

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده