لایت فارکس

۸.۷۹ میلیارد دوج کوین جابه‌جا شد

8.79 میلیارد دوج کوین جابه‌جا شد

۸.۷۹ میلیارد دوج کوین جابه‌جا شد

چند تراکنش بزرگ با دوج کوین شناسایی شده‌اند.

به گزارش زوم ارز، پلتفرم ردیاب رمز ارزی محبوب Whale Alert که تراکنش‌های بزرگ ارزهای دیجیتال را ردیابی می‌کند، نوشت که در مدت ۲۴ ساعت گذشته کیف پول‌های ناشناس مقادیر چشم‌گیری از نخستین میم کوین بازار را جابه‌جا کرده‌اند.

مقدار انتقال‌یافته نزدیک به ۹ میلیارد DOGE می‌شود. در ادامه، واکنش قیمت این کوین به این موضوع بررسی خواهد شد.

بنا به ردیاب مذکور، رقم چشم‌گیر حدود ۸.۷ میلیارد دوج کوین طی ۱۰ تراکنش جابه‌جا شد. شش تراکنش از آن‌ها هرکدام حدود ۶۸۰ میلیون DOGE معادل حدود ۴۸ میلیون دلار را جابه‌جا کردند.

قبل از آن‌ها، یک تراکنش حدود ۴۵۰ میلیون DOGE، دو تراکنش حدود ۱.۲ میلیارد دوج کوین و یک تراکنش حدود ۱.۷۵ میلیارد میم کوین را جابه‌جا کردند. این ارقام در مجموع حدود ۹ میلیارد دوج کوین می‌شوند که معادل حدود ۶۳۲ میلیون دلار است.

اندازه‌ی این تراکنش‌ها و این امر که بسیاری از آن‌ها مقادیر مشابهی از رمز ارز را جابه‌جا کرده‌اند، می‌تواند نشان دهد که این حجم‌ها توسط صرافی‌های ارز دیجیتال و به شکل داخلی انتقال یافته‌اند.

ساعات پیشین امروز، به طور همزمان با انجام این تراکنش‌ها میم کوین محبوب DOGE که مورد حمایت ایلان ماسک نیز قرار دارد رشدی ۱.۳۸ درصدی در مدت ۲۴ ساعت را به نمایش گذاشت.

این رشد، پس از افت ۳ درصدی این دارایی از روز سه‌شنبه رخ داده است. هرچند، تاکنون قیمت این رمز ارز کمی کاهش را تجربه کرده و در سطح قیمت ۰.۰۷۲ دلار قرار دارد.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢 

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده