لایت فارکس

مقاومت افقی بر سر راه اتریوم و ریپل

مقاومت افقی بر سر راه اتریوم و ریپل

مقاومت افقی بر سر راه اتریوم و ریپل

هر دوی اتریوم و ریپل در حال نزدیکی به سطوح مقاومت افقی خود هستند.

به گزارش زوم ارز و بنا به توییتی از ابزار آماری ۱۰۰eyes Crypto Scanner، اتریوم و XRP، دومین و ششمین رمز ارز بزرگ از حیث ارزش بازار در حال نزدیکی به سطح مقاومت افقی هستند.

مقاومت افقی که یک عبارت کلیدی در تحلیل تکنیکال محسوب می‌شود، سطح قیمتی است که یک رمز ارز یا نوع دیگر از دارایی در عبور از آن با دشواری مواجه است. معمولا این سطح، قیمتی را نشان می‌دهد که در آن جریان ورودی ذخایر (اوردرهای فروش) به قدری قوی است تا بتواند از رشد بیشتر قیمت جلوگیری کند.

بنا به داده‌های سایت CoinMarketCap، اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار با رشدی ۴ درصدی در هفته‌ی گذشته حدود ۲۲۹ میلیارد دلار ارزش دارد. XRP که به پیوند با ریپل معروف است حدود ۲۷ میلیارد دلار ارزش داشته، اما با ۱۱.۲ درصد افزایش قیمت در ۷ روز اخیر به‌خوبی بیت کوین و اتریوم را پشت سر گذاشته است.

این ارقام نشانگر روند صعودی قیمت است، اما سطح‌های مقاومت افقی می‌توانند به‌زودی قدرت این روندهای صعودی را مورد آزمایش قرار دهند.

در تحلیل تکنیکال، سطح مقاومت افقی معمولا به عنوان مانع قیمتی روانی برای معامله‌گران ایفای نقش می‌کند. این سطح‌ها معمولا سطح بالای فشار فروش، زمانی که معامله‌گران تصمیم به فروش موجودی خود جهت بهره‌وری از اوج قیمتی می‌گیرند را بازتاب می‌کنند.

تاثیر رسیدن قیمت به این سطوح مقاومت می‌توانند گوناگون باشد و احتمالا منجر به بازگشت یا تثبیت قیمتی شود.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢 

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده