آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

هش فلو ۲۰ درصد رشد کرد؛ اپتوس جدید؟

هش فلو 20 درصد رشد کرد؛ اپتوس جدید؟

هش فلو ۲۰ درصد رشد کرد؛ اپتوس جدید؟

همانطور که در ماه ژانویه اپتوس ۳۰۰ درصد رشد کرد، ممکن است رمز ارز دیگری این روند را تکرار کند.

به گزارش زوم ارز، توکن‌های زیادی وجود دارند که طی سه هفته گذشته، عملکرد قیمتی شگفت انگیزی را به نمایش گذاشته‌اند، اما رتبه اول در این توکن‌ها، بدون شک اپتوس است. بر اساس داده‌های سایت CoinMarketCap، این توکن تازه وارد به بازار، تقریبا سه برابر افزایش قیمت را تجربه کرده است و به سودآورترین رمز ارز در میان صد توکن برتر بازار تبدیل شده است.

از آنجایی که توکن اپتوس تا همین حالا رشد سه رقمی بر جای گذاشته است، خرید آن نسبت به قبل پرخطرتر به نظر می‌رسد. در هر صورت، توکن‌هایی مشابه اپتوس در نقطه آغازین خود وجود دارند اما، هنوز، حتی یک دهم عملکرد قیمتی این رمز ارز را نشان نداده‌اند.

یکی از این توکن‌ها، هش فلو است که توکن یک صرافی غیر متمرکز به شمار می‌رود. مشابه اپتوس، هش فلو در پایان سال ۲۰۲۲ پس از فروپاشی FTX، زمانی که بازار و فعالان آن در بدترین وضعیت احساسی به سر می‌بردند، وارد بازار شد. برخی بر این باورند که تازه وارد بودن اپتوس، نقشی بسزا در رشد قیمت این رمز ارز داشت.

هش فلو بر روی لانچ پد بایننس، که نقطه شروع پروژه‌هایی همچون سندباکس، ماتیک و استپن بود، راه اندازی شد. علاوه بر آن، بنا به داده‌های موسسه CryptoRank،  هر دو پروژه تقریبا سرمایه گذاران مشابه دارند از جمله DragonFly Capital و Jump Crypto.

در نهایت، نگاهی به چارت قیمتی آن‌ها بیاندازید. ما نمی‌توانیم ادعا کنیم که تاریخ تکرار خواهد شد؛ چرا که آن‌ها دو توکن با فاندامنتال متفاوت و بازارسازهای متفاوت هستند، اما با این حال شباهت‌هایی وجود دارند.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢 

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده