لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

از بین رفتن دو میلیارد SHIB به دلیل سوزاندن توکن شیبا اینو در ژانویه

افزایش دو میلیونی تعداد تراکنش‌های Shibarium

از بین رفتن دو میلیارد SHIB به دلیل سوزاندن توکن شیبا اینو در ژانویه

به گزارش زوم ارز، سوزاندن توکن های شیبا اینو در ژانویه به طرز چشمگیری سرعت گرفت. طبق گفته های CryptoEye، در سه هفته اول سال جدید به اندازه دو ماه آخر سال ۲۰۲۲، توکن سوزانده شد. رقم فعلی ماهانه فقط کمتر از ۲ میلیارد SHIB است و میزان سوزاندن توکن روز به روز در حال افزایش است و در حال حاضر ۷۶۰% است.

تعداد توکن های Shiba Inu ارسال شده به آدرس های مرده مستقیما با قیمت SHIB مرتبط است. بنابراین، تقریبا دو برابر شدن حجم سوزاندن توکن با افزایش ۵۰ درصدی قیمت ها تسهیل شد. جنبه دیگری از این الگو نشان می دهد که اگر توکن Shiba Inu دچار فروش شدیدی نشود، اما در عوض بیشتر بر روی احساسات صعودی فعالان بازار سوار شود، می توان انتظار افزایش بیشتری در نرخ سوخت را داشت.

پس از رشد مداوم طی سه هفته گذشته، توکن شیبا اینو، همراه با بقیه بازار، سرانجام متوقف شد و وارد فاز انباشتگی شد. در مورد SHIB، بالاتر از سطح قیمت مهم ۰.۰۰۰۰۱۲ دلار است که نشانه خوبی است.

حتی اگر قیمت شروع به اصلاح کرد و این ناحیه را از دست داد، می توان دستور توقف سفارش را انجام داد تا متحمل ضررهای زیادی در پوزیشن های باز نشوید. با این حال، اگر روند صعودی ادامه یابد، آزمایش ۰.۰۰۰۰۱۴ دلار برای هر ناحیه SHIB غیرممکن به نظر نمی رسد.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: U.Today 


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده