لایت فارکس

بهترین کیف پول چین لینک link در سال ۱۴۰۲

بهترین کیف پول های چین لینک | معرفی بهترین کیف پول های ارزدیجیتال ChainLink

بهترین کیف پول چین لینک link – شما می توانید کیف پول های چین لینک را برای سیستم عامل های مختلف دانلود و استفاده کنید. در ادامه همراه ما باشید تا با آنها آشنا شوید

برای اینکه بخواهید یک کیف پول ارز دیجیتال خوب انتخاب کنید باید به چندین نکته دقت کنید. نادیده گرفتن این نکات می تواند در آینده برای شما مشکل ساز شود. دقت در انجام این امور، می تواند امنیت سرمایه شما را تعیین کند. در صورتی که سرمایه شما از کیف پولتان به هر دلیلی خارج شود، دیگر امکان بازگشت آن وجود نخواهد داشت و یا اینکه برای بازگشتن سرمایه دردسر های زیادی باید بکشید.

در این مقاله ما قصد داریم تا درباره کیف پول های ارز دیجیتال چین لینک  با شما عزیزان گفتگو کنیم. همچنین تیم تحلیل زوم ارز تحلیل لینک را به شما همران زوم ارز به صورت هفتگی آماده می کند. اگر اهل ترید ارز لینک هستید حتما با تحلیل های ما همراه باشید.در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

معرفی ویدیویی بهترین کیف پول چین لینک


کیف پول Wallet دیجیتال چیست؟

همانطور که می دانید شما می توانید در کیف پول های دیجیتال، ارز های خود را ذخیره کنید. هر کیف پول از تعدادی رمز ارز پشتیبانی می کند و شما می توانید طبق رمز ارز هایی که آن کیف پول پشتیبانی می کند اقدام به ذخیره رمز ارز های خود کنید. با این حساب پس کیف پول های بعضی از رمز ارز ها مشترک است و بعضی ها نیز اختصاصی.

همانطور که گفتیم، کیف پول ها انواع مختلفی دارند. شما می توانید طبق نیاز و علاقه تان نوع کیف پول خود را مشخص و از آن استفاده کنید. نوع کیف پول ها عبارت اند از:

 1. کیف پول های نرم افزاری و یا تحت وب ( آنلاین )

به کیف پول هایی نرم افزاری می گویند که بر روی یک دستگاه حاوی سیستم عامل های ” ویندوز ” Windows “، ” مک ” Mac “، ” لینوکس ” Linux “، ” اندروید ” Android ” و ” اس او اس ” IOS ” اجرا شوند.

کیف پول های تحت وب نیز تنها در بستر اینترنت اجرا می شوند و شما باید آنها را با مرورگر ها اجرا کنید. برای اجراء یک کیف پول تحت وب:

 • ابتدا مرورگر اینترنت خود را اجرا کنید.
 • حال وارد سایت رسمی کیف پول مورد نظر خود شوید.
 • در این قسمت باید به بخش کیف پول تحت وب بروید.
 • حال مراحل ایجاد کیف پول را انجام دهید و سپس می توانید از کیف پول استفاده کنید.

به همین راحتی توانستید یک کیف پول تحت وب ایجاد کنید. حال که دانستید کیف پول های نرم افزاری و تحت وب چگونه هستند به سراغ توضیحات باقی کیف پول ها می رویم.

 1. کیف پول های سخت افزاری

کیف پول های سخت افزاری به صورت فیزیکی مورد استفاده قرار می گیرند. شما می توانید آن ها لمس کنید، حمل کنید و… . فقط باید توجه داشته باشید که کیف پول های سخت افزاری خود را نباید گم کنید. زیرا در این صورت با مشکلات متعدد رو به رو می شوید. خوشبختانه کیف پول های سخت افزاری امنیت بسیار بالایی دارند و شما خیالتان از سرمایه تان راحت است. بیشتر کیف پول های سخت افزاری به افرادی پشنهاد می شوند که قصد سرمایه گذاری طولانی مدت دارند و دلیل آن هم این است که آن ها امنیت بسیار خوبی دارند.

 1. کیف پول های کاغذی

کیف پول های کاغذی نیز همانند کیف پول های سخت افزاری امنیت بسیار بالایی دارند اما متاسفانه کیف پول های کاغذی از چندین ارز دیجیتال پشتیبانی نمی کند.

هر یک از این نوع کیف پول ها مزایا و معایب خاص خودشان را دارند، بنابراین هر کدام متناسب با یک کارکرد و… مورد استفاده قرار می گیرد.

در ادامه همراه ما باشید تا با نکاتی که باید در هنگام انتخاب کیف پول رعایت کنید شنا شوید و سپس به سراغ معرفی کیف پول های ارز دیجینتال ” چین لینک ” برویم.


نکاتی که باید در هنگام انتخاب یک کیف پول به آن ها توجه کنیم

نکات برای انتخاب کیف پول لینک
نکات برای انتخاب کیف پول لینک
 1. امنیت:

امنیت گزینه بسیار مهمی در بحث ذخیره سازی ارز های دیجیتال است. کیف پولی که شما انتخاب می کنید باید از لحاظ امنیتی کامل باشد و تمام موارد امنیتی از نظر زیر ساخت و نرم افزاری و …. را رعایت کرده باشد. در غیر این صورت ذخیره سرمایه در آن کیف پول ریسک به حساب می آید. قبل از انتخاب کیف پول، باید به امنیت آن توجه کنید.

 1. طراحی:

اگر شما کاربر مبتدی هستید، حتما به این موضوع باید به صورت ویژه توجه کنید. انتخاب شما باید کیف پولی باشد که رابط کاربری آسانی دارد. کار با کیف پول ها امروزه بحث مهمی تلقی می شود زیرا شما سرمایه زیادی را در کیف پول خود ذخیره می کنید پس باید بتوانید به آسانی با کیف پول ارتباط برقرار کنید.

 1. اعتبار:

زمانی که کیف پول شما معتبر باشد، قطعا امنیت آن نیز بالا است و خیالتان از امنیت باید راحت باشد. زمانی که می خواهید یک کیف پول دانلود کنید حتما از سایت معتبر کیف پول اقدام به بارگیری کنید در غیر اینصورت پیشنهاد می کنیم که اقدام به دانلود آن کیف پول نکنید.

تا به این قسمت با تمام مسائلی که باید درباره کیف پول ها می دانستید آشنا شدید، حال در این بخش به سراغ معرفی کیف پول های ” چین لینک ” خواهیم رفت. همراه ما باشید.


معرفی بهترین کیف پول های چین لینک link

 1. کیف پول اتمیک ( Atomic Wallet )معرفی کیف پول های ارز دیجیتال چین لینک ChainLink ، کیف پول اتمیک ( Atomic Wallet )

سیستم عامل های پشتیبانی کننده: ” ویندوز ” Windows “، ” مک ” Mac “، ” لینوکس ” Linux “، ” اندروید ” Android “

احتمالا نام کیف پول اتمیک را زیاد شنیده باشید. اتمیک جزء کیف پول های محبوب و معتبر می باشد. شما می توانید در این کیف پول جز ارز دیجیتال ” چین لینک ” رمز ارز های دیگری مانند: بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، دش، ریپل و… ذخیره کنید.

این کیف پول از صرافی داخلی پشتیبنی می کند. یعنی شما می توانید از طریق این کیف پول اقدام به خرید و فروش رمز ارز ها همچنین معاوضه ارز هایتان کنید. در صورتی که علاقه به انجام این کار از داخل کیف پول نداشتید، می توانید بدون هیچ مشکلی از طریق صرافی های دلخواه این کار را انجام دهید.

کیف پول اتمیک رابط کاربری بسیار آسان و راحتی دارد یعنی شما می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. کیف پول اتمیک مناسب کاربران آماتور نیز می باشد و دلیل آن هم این است که همانطور که گفتیم از رابط کاربری آسانی بهره مند می باشد.

تا زمانی که استفاده کننده از کیف پول، مسائل امنیتی خود را فاش نکند، امنیت این کیف پول مشکلی ندارد و می توانید بدون هیچ مشکلی از آن استفاده کنید اما زمانی که این اتفاق بیوفتد دیگر حسابتان امنیت سابق را ندارد و باید فکر جدیدی کنید. همانطور که خواندید، این کیف پول از رمز ارز های زیادی پشتیبانی می کند که تقریبا تعداد آن به ۵۰۰ عدد می رسد.

 1. کیف پول کوین بیس (Coinbase Wallet )معرفی کیف پول های ارز دیجیتال چین لینک ChainLink ، کیف پول کوین بیس (Coinbase Wallet )

سیستم عامل های پشتیبانی کننده: ” اندروید ” Android ” و ” اس او اس ” IOS “، ” وب ” Web “

شاید تا به حال نام صرافی کوین بیس را شنیده باشید. کوین بیس نام یک صرافی است که یک کیف پول را نیز به همین نام  توسعه داده است. خوشبختانه کیف پول کوین بیس رابط کاربری آسانی دارد و شما می توانید به آسانی از آن استفاده کنید. دقیقا این کیف پول مناسب افراد مبتدی نیز می باشد. از لحاظ امنیتی نیز می توانید برای کیف پول خود تایید دو مرحله ای فعال کنید تا حسابتان را ایمن تر کنید. تایید دو مرحله به شما کمک می کند تا از ورود هکران و یا سو استفاده کنندگان جلوگیری کنید. همانطور که گفتیم کیف پول به یک صرافی با نام کوین بیس که متلعق به یک شرکت هستند متصل می باشد. شما می توانید در این کیف پول اقدام به خرید و فروش رمز از های مختلف کنید و همچنین رمز ارز های خود را معاوظه کنید.

کیف پول کوین بیس از رمز ارز هایی همانند: بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، بیت کوین کش و همچنین چین لینک پشتیبانی می کند. البته لازم به ذکر است که این ها نام تعدادی از ارز ها بود بلکه این کیف پول قادر است رمز ارز های بیشتری را نیز پشتیبانی کند.

شما می توانید به راحتی این کیف پول را دانلود و نصب نمایید. برای نصب این کیف پول نیاز به وارد نمودن هیچ اطلاعات شخصی ندارید و می توانید تنها با چند کلیک وارد کیف پول شوید و اقدام به ذخیره سازی رمز ارز ها کنید.

 1. کیف پول متامسک (MetaMask Wallet )معرفی کیف پول های ارز دیجیتال چین لینک ChainLink ، کیف پول متامسک (MetaMask Wallet )

سیستم عامل های پشتیبانی کننده: ” ویندوز ” Windows “، ” مک ” Mac “، ” لینوکس ” Linux “، ” اندروید ” Android ” و ” اس او اس ” IOS “، ” افزونه ” Plugin “، ” وب ” Web “

کیف پول متامسک یکی از کیف پول هایی است که برای تمام سیستم عامل های موجود یک نسخه توسعه داده است. شما می توانید در تمام سیستم عامل ها بدون محدودیت از این کیف پول استفاده کنید. نکته جالب این کیف پول این است که کیف پول متامسک نسخه افزونه نیز دارد یعنی شما می توانید این کیف پول را به عنوان یک افزونه بر روی مرورگر خود اجرا کنید. این موضوع می تواند کمک خیلی از افراد باشد. امنیت در کیف پول متامسک تا حدی مناسب است. تا موقعی که خودتان اطلاعات حسابتان را فاش نکنید، قطعا اگر کسی بخواهد به حساب شما حمله کند با سختی های فراوان رو به رو می شود.

یکی از پیشنهاداتی که ما به شما می کنیم این است که حتما از کیف پول خود بک اپ تهیه کنید زیرا تهیه بک اپ و یا پشتیبان به شما کمک می کند تا در صورت از بین رفتن کیف پولتان به هر دلیل بتوانید مجدد آن را بازیابی کنید.

خوشبختانه رابط کاربری این کیف پول به حدی آسان است که تمام کاربران ( از مبتدی تا حرفه ای ) می توانند از آن استفاده کنند. در صورت وجود مشکل به هنگام استفاده از این کیف پول می توانید به مقاله آموزشی آن در سایت زوم ارز مراجعه کنید.

 1. کیف پول کوینومی (Coinomi Wallet )معرفی کیف پول های ارز دیجیتال چین لینک ChainLink ، کیف پول کوینومی (Coinomi Wallet )

سیستم عامل های پشتیبانی کننده: ” ویندوز ” Windows “، ” مک ” Mac “، ” لینوکس ” Linux “، ” اندروید ” Android ” و ” اس او اس ” IOS “

یکی از معروف ترین و بهترین و با امنیت ترین کیف پول های بیت کوین به حساب می آید. در این کیف پول ذخیره سازی رمز ارز ها راحت است. به عبارتی کیف پول کوینومی رابط کاربری آسانی دارد و شما می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. اگر تا به حال نام این کیف پول را نشنیده باشید قطعا متوجه این موضوع شده اید که بسیار طرفدار دارد. خوشبختانه کیف پول کوینومی همانطور که گفتیم امنیت مناسبی دارد و تقریبا هک کردن آن اگر از طرف کاربر نباشد سخت است. در این قسمت مجدد اشاره خواهیم کرد که اگر اطلاعات حساب توسط استفاده کننده کیف پول فاش نشود قطعا هکر ها و سواستفاده کنندگان نمی توانند به راحتی اقدام به هک کیف پول کنند.

ایجاد حساب در این کیف پول بسیار آسان است و تنها ممکن است چند دقیقه بیشتر وقت شما را نگیرد. در هنگام ایجاد حساب قسمتی با نام عبارات بازیابی برایتان نمایش داده می شود. حتما این عبارات را یادداشت کنید تا در صورت بروز مشکل بتوانید و یا از بین رفتن کیف پول بتوانید آن را مجدد بارگذاری کنید و سرمایه تان را بازگردانی کنید. اگر مسائل امنیتی را در هنگام استفاده از کیف پول رعایت نکنید قطعا ضرر های جبران ناپذیری شامل حالتان خواهد شد.

کیف پول کوینومی از رمز ارز های مختلفی از جمله: بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، چین لینک و…. پشتیبانی می کند. شما دسترسی دارید تا تمام رمز ارز هایی که گفته شد به همراه دیگر رمز ارز های دیگر در این کیف پول ذخیره کنید.

        ۵. کیف پول تراست (Trust Wallet )معرفی کیف پول های ارز دیجیتال چین لینک ChainLink         5. کیف پول تراست (Trust Wallet )

سیستم عامل های پشتیبانی کننده: ” اندروید ” Android ” و ” اس او اس ” IOS “، ” وب ” Web “

کیف پول تراست، نام یکی از کیف پول هاییست که شما می توانید ارز دیجیتال چین لینک را در آن ذخیره کنید. جز چین لینک شما می توانید مز ارز های دیگری همانند: اتریوم، ریپل، لایت کوین، بیت کوین، دش و… را در آن ذخیره کنید.

همانطور که مشاهده کردید، این کیف پول را می توانید برای سیستم عامل های اندروید و ای او اس دانلود و استفاده  کنید. همچنین این کیف پول دارای یک نسخه تحت وب نیز می باشد. شما می توانید در صورت تمایل از نسخه تحت وب این کیف پول استفاده کنید.

خوشبختانه این کیف پول برای جلوگیری از هک شدن و امنیت کاربران خود کارهای بسیار زیادی انجام داده است. اگر کاربر استفاده کننده از این کیف پول، اطلاعات امنیتی را فاش نکنید هرگز به دام هکران و سواستفاده کنندگان نمی افتد. تراست یک کیف پول متن باز است. اگر علم توسعه دادن یک کیف پول را دارید، می توانید آن را دانلود و سپس اقدام به شخصی سازی آن کنید. زمانی که یک نرم افزار سورس باز است قطعا کمک شایانی به توسعه دهندگان اصلی می کند.

در انتها اگر اقدام به نصب کیف پول تراست و یا هر کیف پول دیگری کردید، حتما از آن بک اپ تهیه کنید. زیرا تهیه بک اپ به حفظ سرمایه شما کمک شایانی می کند. در صورتی که بک اپ نداشته باشید و کیف پول شما به هر دلیلی از بین برود و یا حذف شود، دیگر قادر به بازگردانی آن نستید و نمی توانید سرمایه تان را مجدد به دست آورید.

۶.کیف پول  My ether wallet

معرفی کیف پول های چین لینک
بهترین کیف پول های چین لینک ، my ether wallet

این کیف پول در واقع یکی از اصلی ترین کیف پول ها برای اتریوم است .اما از توکن هایی که برپایه اتریوم هستند یعنی بروی بلاکچین اتریوم قرار دارند نیز پشتیبانی می کنند. این توکن ها توکن های ERC20 نام دارند .ارزدیجیتال چین لینک نیز جزو این توکن ها محسوب می شود و برپایه بلاکچین اتریوم قرار دارد.این کیف پول متن باز است.برخی این کیف پول را بهترین کیف پول برای ذخیره توکن های erc20 می دانند.این کیف پول رایگان است .کلیدهای خصوصی و عمومی بر روی سیستم شما ذخیره می شود چراکه این کیف پول کلیدهای خصوصی و عمومی را در خود ذخیره نمی کند.یعنی شما کنترل کامل روی سرمایه دیجیتالی خود دارید.همچنین این کیف پول برای امنیت بیشتر کلیدهای خصوصی را با فناوری تصادفی تولید می کند و به این ترتیب امکان تولید توسط اشخاص غیر و تقلب در آن به صفر می رسد.همانطور که اشاره کردیم این کیف پول متن باز است و کاربران می توانند در توسعه آن نقش داشته باشند .و به این صورت عملکرد شفاف خود را نشان داده است.


اینفوگرافیک انواع کیف پول های چین لینک Link

اینفوگرافیک کیف پول های چین لینک Link
اینفوگرافیک کیف پول های چین لینک Link

سخن پایانی بهترین کیف پول های چین لینک

در این مقاله همانطور که خواندید درباره کیف پول های ارز دیجیتال، چین لینک با شما عزیزان گفتگو کردیم. حتما به نکاتی که در این نرم افزار ذکر شد اعتماد کنید و تمامی آن ها را رعایت کنید. در صورتی که نکات گفته شده را رعایت نکنید، ممکن است با مشکل رو به رو شوید و یا در نهایت سرمایه تان را از دست بدهید. پس رعایت نکات این مقاله برای هر دارنده کیف پول الزامی است.

ممنون از اینکه تا پایان ” بهترین کیف پول های چین لینک link ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

سید مهدی میرعلمدار لنگرودی
سید مهدی میرعلمدار لنگرودی
من سید مهدی میرعلمدار لنگرودی هستم تولید کننده محتوا سایت زوم ارز. دانشجوی مهندسی کامپیوتر در دانشگاه آزاد گرایش نرم افزار می باشم و همچنین سابقه ی سه سال فعالیت در حوزه ی ارز های دیجیتال و 5 سال نیز تولید کننده محتوا را در کارنامه خود دارم. بنده علاقه مند به دنیای کریپتو و همچنین تکنولوژی هستم و همچنین به آینده ی ارز های دیجیتال بسیار خوشبین نیز هستم و بر این باورام که صنعت بلاکچین در ایران آینده ای بسیار درخشانی خواهد داشت.

47 دیدگاه دربارهٔ «بهترین کیف پول چین لینک link در سال ۱۴۰۲;

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده