آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

۵ نکته که قبل از استفاده از توکن «نات کوین» باید بدانید

5 نکته که قبل از استفاده از توکن «نات کوین» باید بدانید

۵ نکته که قبل از استفاده از توکن «نات کوین» باید بدانید

به گزارش زوم ارز، نهایتاً نشانه نوت کوین اینجاست – حداقل اینطور به نظر می‌رسد. پس از چند مهلت از دست رفته در ماه آوریل، نقطه عطف NOT در پروتوکل تلگرام باز (TON) قرار است در چند ساعت آینده راه‌اندازی شود، و صرافی‌هایی مانند بایننس و اوکی‌ایکس قرار است این توکن را در تاریخ ۱۶ ماه مه فهرست کنند.

ده‌ها میلیون بازیکن می‌توانند همزمان تلاش کنند تا NOT خود را بشناسند، این به این معنا است که Notcoin به تنهایی یکی از آنها نیست. بزرگ‌ترین توکن این بازی در سال ۲۰۲۴ شروع به فعالیت کرد، اما این احتمالا یکی از بزرگ‌ترین سقوط‌های رمزنگاری در همان سال خواهد بود.

اگر به‌روزرسانی‌های اخیر را از دست داده‌اید، برخی نکات اساسی وجود دارد که باید به آن‌ها توجه کنید. درصورتی‌که می‌خواهید توکن‌های NOT خود را دریافت کنید، می‌توانید آن‌ها را خریداری کنید یا از طریق کمپین‌های سرمایه‌گذاری به‌آن‌ها دست یابید. این به عنوان یک فرصت سریع و مهم قبل از عرضه Notcoin می‌باشد.

با وجود وجود یک پایگاه بازیکنان قابل توجه در گذشته، Notcoin همچنین با صرافی های معتبر رمزنگاری Binance و OKX همکاری می کرد. این همکاری منجر به ارسال میلیاردها توکن NOT به پایگاه های مشتریان مربوطه شد و در نتیجه، ممکن است جامعه گسترده تری از دارندگان و معامله گران NOT به وجود آید.

اما پنجره به سرعت بسته می‌شود، در زمان بین این دو حمله، بیش از ۴ میلیارد توکن NOT به افرادی که ارزهای رمزنگاری شده خود را به اشتراک گذاشته بودند اهدا شد. کاربران بایننس با دشواری از این فرصت بهره‌برداری کردند و حدود ۱۴ میلیارد دلار به عنوان شرط برای کسب بخشی از جوایز قرار دادند.

تا لحظه نگارش این نوشته، فقط چند ساعت تا آغاز ایمن سازی جوایز از طریق بایننس باقی مانده است. اما، زمان کمتری تا انجام این کار از طریق اوکی ایکس باقی مانده است. بنابراین اگر تمایل دارید، هنوز فرصتی برای عمل به سرعت وجود دارد.

به گفته‌ی اطلاعیه‌های رسمی Notcoin، این توکن در ساعت ۱۲:۰۰ UTC روز چهارشنبه به فهرست توکن‌های صرافی‌های بزرگ اضافه خواهد شد، به عبارت دیگر ساعت ۹ صبح بر اساس زمان شرقی.

Binance، OKX، Bybit، KuCoin و Bitfinex از جمله کسانی هستند که به تازگی اعلام کرده‌اند قصد دارند به زودی این توکن را در لیست خود قرار دهند. کل تعداد توکن‌های موجود بالغ بر ۱۰۲.۷ میلیارد است و بیش از ۸۰.۲ میلیارد توکن از آنها توسط ارائه airdrop به شرکت‌ها اهدا شده است.

یادداشت اعتبار

Binance، OKX، Bybit، Kucoin، Gate، Bitget، Bitfinex و سایر پلتفرم‌ها

تاریخ شروع معامله ۱۶ مه رقم می‌خورد.

۶:۰۰ صبح – سانفرانسیسکو
۹:۰۰ صبح – نیویورک
۱۲:۰۰ ظهر – UTC
1:00 بعدازظهر – لندن
۲:۰۰ بعدازظهر – پراگ
۳:۰۰ بعدازظهر – کیف/مسکو
۳:۳۰ بعدازظهر – تهران
۴:۰۰ بعدازظهر – دبی
۵:۰۰ بعدازظهر – تاشکند/اورنبورگ
۵:۳۰ بعدازظهر – دهلی
۸:۰۰ شب – هنگ کنگ
۹:۰۰ شب – کیوتو

وضعیت زمانی جهانی: سانفرانسیسکو ۶ صبح – نیویورک ۹ صبح – لندن ۱۲ ظهر – پراگ ۲ بعدازظهر – کیف/مسکو ۳ بعدازظهر – تهران ۳:۳۰ بعدازظهر – دبی ۴ بعدازظهر – تاشکند/اورنبورگ ۵ بعدازظهر – دهلی ۵:۳۰ بعدازظهر – هنگ کنگ ۸ شب – کیوتو ۹ شب.

اگر بین ژانویه تا ۱ آوریل، در طی فرایند ماینینگ، سکه‌های موجود در بازی را فراهم کرده‌اید، اکنون می‌توانید توکن‌های NOT خود را از زنجیره بلاک مطالبه کنید. بیش از ۳۵ میلیون شرکت‌کننده وارد بازی کلیکی برپایه تلگرام شده‌اند، اما هیچ توکنی با نرخ مبادله ۱۰۰۰ به ۱ قابل اخذ نیست. به همین دلیل، اگر تعداد ۱۰۰۰۰۰ سکه را استخراج کرده باشید، امکان ادعای ۱۰۰ سکه وجود ندارد.

در روز سه‌شنبه، Notcoin طرح ادعای درون‌بازی برای تمام بازیکنان را آغاز کرد، که با توانایی انتقال توکن‌ها به یک حساب صرافی متمرکز یا به اشتراک گذاشتن آن‌ها برای جوایز و دسترسی‌های آینده شروع می‌شود. در روز پنج‌شنبه، هنگامی که توکن در فهرست قرار گرفت، Notcoin همچنین توانایی اضافه کردن هر NOT کسب شده به کیف پول خود را فراهم می‌کند.

برای برخی از بازیکنان، راه اندازی توکن NOT ممکن است به تمامی برنامه های سفر آنها با واحد پول دیجیتال Notcoin پایان دهد. معامله گران بازار ارزهای رمزی همواره به “فارم” کردن توکن های ایردراپ شهرت داشتند که یک روش ساده و پرکاربرد برای کسب درآمد بود. اما تیم توسعه Notcoin، یعنی Open Builders، تمایل دارد با ارائه خدمات متنوع و جذاب، تعداد کاربران و دارندگان توکن خود را افزایش دهد و آنها را در صحفه کاری خود مشغول نگه دارد.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

زمانی که شما تمایل دارید توکن‌های NOT خود را درخواست کنید، Notcoin از شما می پرسد که آیا تمایل دارید توکن‌های خود را برای مدت ۳۰ روز در بازی شرط بندی کنید یا آن‌ها را قفل کنید؛ به این معنی که نمی توانید از آنها برداشتی انجام دهید و یا در طول این مدت آنها را بفروشید.

Notcoin تأکید می‌کند که امکان “کاوش و دریافت پاداش‌های اضافی” و “دسترسی انحصاری” به استخرهای شرط‌بندی بر اساس سطح بازیکن خود را دارید. حفظ توکن‌های خود به مدت یک ماه، همچنین همه تصمیمات دیگری که در زمینه ارزهای دیجیتال می‌گیرید، همراه با ریسک است. اما اگر برای کسب درآمد سریع و ادامه موفقیت، شتاب زیادی ندارید، این تصمیم ممکن است منجر به فرصت‌هایی در آینده شود.

Notcoin بازی تکراری سکه های خود را می گیرد و یک مدل جدید از پاداش راه اندازی می کند. اما همانطور که ساشا پلوتوینوف، یکی از بنیانگذاران Open Builders، به اشتراک گذاشته است، جاهطلبی های بزرگتری در انتظار است.

در مدت زمان کوتاه، Notcoin به یک بازی معمولی با اضافه‌کردن توانایی جدیدی که به کسب توکن‌های واقعی NOT به‌جای سکه‌های معمولی در بازی منجرشد، تبدیل شده است. با تمام توکن‌هایی که جمع‌آوری و استفاده شده‌اند، یک مدل جدید ایجاد خواهد شد. شرکت‌ها و پروژه‌ها می‌توانند NOT را از بازار تهیه نموده و آن را در بخش بازی مورداستفاده قرار داده و از این طریق جوایز بازی را تقویت کنند، همچنین توکن‌ها را با بازیکنانی که به محتوای بازی مشغول هستند به اشتراک گذارند.

علاوه بر این، پلوتوینوف بیان کرد که هدف Notcoin اصلاح شده است و در حال حاضر به عنوان یک “Netflix برای بازی‌های اجتماعی و ویروسی” عمل می‌کند. این پلتفرم به عنوان یک فضای برای توسعه دهندگان شخص ثالث عمل کرده و بازی‌های ساده و جذاب خود را با مزایای نمادین، که به طور پتانسیل می‌توانند تعداد زیادی از مخاطبان را جذب کنند، ارائه می‌دهد.

منبع: decrypt.co


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده