آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز ومیکس چیست؟ | آینده ارز دیجیتال ومیکس

ارز ومیکس wemix چیست؟

ارز ومیکس چیست؟، اگر به بازی های بلاکچینی علاقه مند باشید، احتمالاً با پروژه هایی که در این حوزه فعالیت می کنند آشنا هستید. در بین تمامی رمز ارز های موجود، برخی از توکن ها هنوز نتوانستند در بین کاربران جای خود را باز کنند. توکن Wemix یکی از رمز ارز هایی است که احتمالاً نام آن را نسبت به باقی توکن های موجود در دنیای بازی های بلاکچینی کمتر شده باشید.

اگر به صورت کلی بخواهیم یک تعریف از این توکن داشته باشیم، این‌گونه باید بگوییم که ارز دیجیتال ومیکس Wemix یک اکوسیستم بلاکچین است که هدف آن ارائه بازی و همچنین برنامه های کاربردی مبتنی بر فناوری بلاکچین با مزایایی همانند کارمزد کمتر با سرعت بالای تراکنش ها می باشد.

در ادامه قصد داریم تا پروژه Wemix را بررسی کنیم و با کیف پول و همچنین صرافی و نحوه خرید و فروش آن آشنا شویم. در صورتی که در این باره برایتان سؤالی ایجاد شد، می توانید سؤال خود را در بخش نظرات از ما بپرسید. لازم به ذکر است که اطلاعات موجود در این محتوا صرفاً برای اهداف اطلاعات است و به هیچ عنوان توصیه مبنی بر سرمایه گذاری در آن نمی باشد. در صورتی که قصد سرمایه گذاری در این توکن را دارید، ابتدا به صورت کامل این پروژه را بررسی کنید.

ارز ومیکس wemix چیست؟

ارز ومیکس wemix چیست؟
ارز ومیکس wemix چیست؟

ارز دیجیتال Wemix، ارز بومی پلتفرم Wemix است که تمامی فعالیت های مالی این پلتفرم با استفاده از این ارز دیجیتال انجام می شود. این فعالیت ها عبارتند از:

 • کسب درآمد:

کاربران می توانند در بازی هایی که این پلتفرم ساخته بازی کنند و ارز مربوط به هر بازی را کسب کنند، برای مثال شما می توانید در بازی BirdTornado فعالیت کنید و ارز Tornado به دست بیاورید.

سپس می توانید این ارز را به Wemix تبدیل کنید و در صرافی هایی که از این ارز دیجیتال پشتیبانی می کند به پول و یا هر ارز دیگری تبدیل کنید.

 • خرید و فروش Nft:

کاربران می توانند در بازی هایی که این پلتفرم ساخته فعالیت کنند و تجهیزات مربوط به هر بازی را به صورت Nft به دست آورند و آن ها را در بازاری که خود این پلتفرم ایجاد کرده  تبدیل به Wemix کنند.

 • تامین مالی:

بنیان گذاران هر پروژه ای مقداری از توکن پلتفرم خود را به صورت پیش فروش بین سرمایه گذاران سازمانی و موسسه های سرمایه گذاری پیش فروش می کنند تا هزینه های موجود برای پیش برد اهداف خود را تامین کنند.

و از طرفی مقداری از آن را نیز برای توسعه دهندگان و تیم خود پروژه اختصاص می دهند.

 • فرآیند استیکینگ:

کاربران می توانند ارز دیجیتال Wemix  را در پلتفرم استیک کنند و در فرآیند تایید تراکنش ها و تولید بلاک مشارکت کنند و پاداش دریافت کنند.

 • تبادل بین بازی ها:

اگر شما همزمان در چندین بازی این پلتفرم فعالیت کنید و نیاز داشته باشید که دارایی های خود را از یک بازی به بازی دیگر ببرید، باید این کار را با استفاده از ارز Wemix   انجام دهید. به این صورت که توکن بازی مورد نظر را به Wemix   تبدیل کرده و سپس Wemix   را به توکن بازی ثانویه که قصد دارید دارایی های خود را به آن منتقل کنید تبدیل می کنید.

همچنین این ارز دیجیتال برای پاداش به کسانی که دوستان خود را به این پلتفرم معرفی می کنند نیز استفاده می شود.

همان طور که متوجه شدید ارز دیجیتال Wemix قلب تپنده این پلتفرم است و تقریبا تمام کسانی که در این پلتفرم فعالیت می کنند، از آن استفاده می کنند.


نیم نگاهی به توکن WEMIX

نام اختصاری

 

WEMIX
نوع ارز Token
عرضه کل
۱,۰۱۸,۱۸۷,۲۰۰
مقدار در گردش
۱۲۳,۲۳۳,۶۸۲.۳۸ WEMIX
وب سایت رسمی wemix.com
بلاکچین اکسپلور scope.klaytn.com
وایت پیپر wemixnetwork.net/whitepaper
پیچ های رسمی ارتباطی Telegram.me
سورس کد github.com

تاریخچه و بنیان گذار پلتفرم Wemix

تاریخچه و بنیان گذار پلتفرم Wemix
تاریخچه و بنیان گذار پلتفرم Wemix

در این بخش شما را با تیم پشتیبان و همچنین خلاصه فعالیت های این پروژه آشنا میکنیم.

این پلتفرم یک بسته کامل از خدمات است که خدماتی نظیر کیف پول و صرافی ارز دیجیتال و همچنین بازار خرید و فروش Nft نیز شامل اکوسیستم آن می شود.

جالب است بدانید این بنیاد خالق بازی معروف The Legend of Mir با بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر است.

شرکت Wemade   در سال ۲۰۰۰ تاسیس شد و به عنوان شرکت مادر ۱۰ زیر مجموعه دارد که در حال فعالیت در صنعت بازی سازی هستند. این شرکت خالق بازی های بسیار زیادی است که در زیر به آن ها اشاره می کنیم:

The Legend of Mir  نسخه یک، دو و سه             Goddess’ Kiss

Avalon Online                                                    Abyssrium

Aster Online                                                     Everytown

Changchun Online                                         My Secret Bistro

Viking Island                                                    Aero Strike

Touch Fighter                                                    Juicy World

Candy Pang                                                         Icarus M

Wind Runner                                              Wind Runner Z

پلتفرم WEMIX  در سال ۲۰۱۹ شروع به فعالیت کرد و بازار خرید و فروش Nft خود را در نیمه اول سال ۲۰۲۱ راه اندازی کرد. و در نیمه دوم سال ۲۰۲۱ با استفاده از بلاکچین klaytn  که متعلق به شرکت Ground X است موفق شد یک بازار برای Nft ها در این شبکه نیز ایجاد کند. همچنین این پلتفرم قصد دارد تا پایان سال ۲۰۲۲ از شبکه اتریوم نیز پشتیبانی کند.

با ورود به وب سایت اصلی این پلتفرم لیستی از بازی های زیادی  در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید برای کسب درآمد در آن ها فعالیت کنید.


عملکرد پلتفرم WEMIX

عملکرد پلتفرم WEMIX
عملکرد پلتفرم WEMIX

در این بخش قصد داریم عملکرد و هدف پروژه WEMIX را با شما به اشتراک بگذاریم.

این پلتفرم در مقاله ی ۴۰ صفحه ای که از خود منتشر کرده، خود را زیرساختی برای بازی های بلاکچینی و رقیب اتریوم عنوان کرده است.

در ابتدای این مقاله ی ۴۰ صفحه ای به مشکلاتی که اتریوم دارد اشاره شده و راه حلی برای آن عنوان کرده است. مشکلاتی مانند سرعت پایین تراکنش ها و هزینه بالای آن که کاربران را از فعالیت در این دنیا منصرف می کند. سرعت پایین در تایید تراکنش ها باعث شده بازی های سنتی با گرافیک بالا مجبور شدند شکل ساده‌ ای داشته باشند.  این امر مانع از ادغام محتوای بازی های سنتی با فناوری بلاکچین شده است.

پلتفرم WEMIX  با ارایه یک راه حل جدید برای حل این مشکلات قدم برداشته، این راه حل استفاده از تکنولوژی مولتی چین برای تایید تراکنش ها است. بلاکچین WEMIX از سه زنجیره تشکیل شده است:

 1. زنجیره عمومی: این زنجیره وظیفه ثبت اطلاعات را دارد و بلاک ها روی این زنجیره ذخیره می شوند.
 2. زنجیره خدمات: این زنجیره بستری برای ایجاد بازی های بلاکچینی و انجام تراکنش های درون بازی ها است.
 3. زنجیره واسطه: این زنجیره به عنوان پلی میان دو زنجیره بالا است که وظیفه تبادل اطلاعات را دارد.
 4. بلاکچین WEMIX با ارایه این راه حل ضمانت کرده که بازی هایی با گرافیک و سرعت بالا در اختیار کاربران قرار دهد.

ویژگی های پلتفرم WEMIX

ویژگی های پلتفرم WEMIX
ویژگی های پلتفرم WEMIX

در این قسمت شما را با ویژگی های منحصر به فردی که این پلتفرم را از رقبای خود متمایز کرده آشنا می کنیم.

 • سرعت بالا در تایید تراکنش ها:

مقیاس پذیری یکی از بزرگترین و در عین حال سخت ترین فاکتور هایی است که یک بلاکچین با آن مواجه است، که این پلتفرم به این فاکتور مهم دست یافته است.

 • سابقه درخشان:

WEMIX توسط شرکت مادر Wemade   پشتیبانی می شود. همان طور که متوجه شدید این شرکت تجربه بالایی در ساخت بازی ها دارد و متخصصان زیادی در شرکت های زیر مجموعه Wemade   فعال هستند.

 • رابط کاربری مناسب:

این پلتفرم بسیار به کاربران اهمیت می دهد و طیف وسیعی از خدمات مانند فعالیت در بازی ها و همچنین فروش منابع به دست آمده از بازی در بازار را برای کاربران در یک پلتفرم محیا ساخته است.


امنیت پلتفرم WEMIX

امنیت پلتفرم WEMIX
امنیت پلتفرم WEMIX

امنیت در هر پلتفرمی یکی از مهم ترین المان ها برای کاربران است. در اینجا خوب است با مفهوم Audity آشنا شوید. شرکت هایی وجود دارند که قرار داد های هوشمند پروژه ها را بررسی و یک گواهی نامه برای آن ها صادر می کنند.

شرکت Certik که یکی از بزرگ ترین شرکت ها در این زمینه است قرارداد هوشمند WEMIX  را بررسی کرده و ۴ مورد امنیتی را به عنوان باگ ذکر کرده که یکی از آن ها بر طرف شده است. ۳ مورد دیگر جزء مسایل حادی نیستند اما به هر حال کاربران حق این را دارند که با دیدگاه مناسبی روی این پلتفرم سرمایه گذاری کنند.

شما می توانید گزارشی را که Certik درباره WEMIX  منتشر کرده را در وب سایت Certik  مشاهده کنید.

از سوی دیگر WEMIX   از بلاکچین klaytn به عنوان بلاکچین عمومی خود استفاده کرده و این بلاکچین از تکنولوژی تحمل خلای بیزانس استانبولی (شرقی) برای امنیت شبکه خود استفاده می کند. که امنیت را در WEMIX    تامین کرده است.

“هرچه تحمل خطای بیزانس یک شبکه بیشتر باشد آن شبکه در مقابل عوامل خراب کار مقاوم تر است. “


روند قیمتی wemix

روند قیمتی wemix
روند قیمتی wemix

تا به این بخش از مقاله، با اطلاعات مختلفی از این توکن آشنا شدید. حال در این بخش قصد داریم تا به سراغ بررسی روند قیمتی توکن Wemix برویم. برای اینکه بتوانیم روند قیمتی این توکن را بهتر بررسی کنیم به سراغ نمودار این توکن در سایت کوین مارکت کپ می رویم. شما می توانید در تصویر ذیل نمودار روند قیمتی این توکن را از ابتدا تا به کنون مشاهده نمایید.

این توکن در ۲۹ اکتبر سال ۲۰۲۰ در کوین مارکت کپ با قیمتی معادل ۰.۳۶ دلار لیست شد. تقریباً توکن Wemix نوسانات قیمتی خود را از ۱ سپتامبر ۲۰۲۱ آغاز کرد و تقریباً به مدت یک سال توکن فوق در حالت تریدینگ رنج بود. پس از  شروع روند صعودی، تقریباً در ۱۸ سپتامبر ۲۰۲۱ قیمت این توکن به ۲.۹ دلار رسید و یک سقف قیمتی جدید در این قیمت ثبت کرد.

پس از رسیدن به قیمت ۲.۹، این توکن در تاریخ ۲۷ سپتامبر ۲۰۲۱ با یک اصلاح قیمت مواجه شد و به قیمت ۱.۲ دلار سقوط کرد. تقریباً پس از کمتر از یک ماه این توکن مجدد سقف قبلی خود را تاچ کرد و حتی از آن به بعد، سقف قیمت یا ATH های مختلفی از خود ثبت نمود. تقریباً اواخر اکتبر سال ۲۰۲۱ بود که قیمت این توکن توانست یک سقف تاریخی از خود ثبت کند و به قیمت ۶.۷ دلار برسد.

مجدد پس از تاچ این قیمت، حرکت شارپی این توکن آغاز شد به طوری که تنها در دو روز از ۷.۱ دلار به ۱۴.۸ دلار صعود کرد. پس از ثبت این ATH قیمت اصلاح کوچکی کرد اما مجدد در طی یک حرکت شارپی قیمت به ۱۷.۵ دلار رسید. مجدد این حرکت شارپی با یک اصلاح رو به رو شد و پس از اصلاح مجدد قیمت با یک حرکت شارپی دیگر به ۲۴.۲ دلار صعود کرد. در زمان نگارش این مقاله، تنها ATH این توکن در همین قیمت یعنی ۲۴.۲ دلار می باشد.

پس از تاچ این قیمت، روند نزولی توکن wemix آغاز شد. البته با تاچ هر محدوده، کمی قیمت اصلاح صعودی نیز داشت. هم اکنون که در حال نگارش این مقاله هستیم، تقریباً قیمت توکن Wemix در حالت تریدینگ رنج قرار دارد. در حال حاضر، قیمت توکن Wemix برابر با ۲.۸۸ دلار می باشد. در صورتی که قصد خرید این توکن را دارید، می توانید در بخش نظرات درخواست کنید تا در اولین فرصت تحلیل قیمتی این توکن برای شما ارسال شود. البته لازم به ذکر است که متن فوق تنها یک بررسی بود و جنبه تحلیل و خرید توکن ندارد.


کیف پول های ارز wemix

کیف پول های ارز wemix
کیف پول های ارز wemix

این توکن نیز همانند دیگر توکن های موجود در بازار رمز ارز ها قابلیت ذخیره سازی در کیف پول را دارد. در ادامه این بخش قصد داریم تا به معرفی کیف پول های توکن Wemix بپردازیم. لازم به ذکر است که در حال حاضر، ولت های بسیاری کمی از این توکن پشتیبانی می کنند. به همین دلیل، ما تنها در این بخش ولت های معتبر را به شما معرفی کرده ایم.

 1. کیف پول رسمی توکن Wemix:

این ولت به عنوان کیف پول رسمی توکن Wemix نامیده می شود. شما می توانید از این ولت در سیستم عامل های موبایلی یعنی «اندروید Android» و «ای او اس IOS» استفاده کنید.

در این کیف پول نرم افزاری شما می توانید رمز ارز های مختلفی اعم از: Klay، Wemix، Wemix Credit، Tornado و… را ذخیره سازی کنید. البته با توجه به اطلاعات موجود در زمان نگارش این مطلب، در آینده نزدیک قرار است رمز ارز های دیگری نیز به این ولت اضافه گردد.

طبق اطلاعاتی که در سایت رسمی این ولت موجود است، شما با استفاده از این کیف پول می توانید دارایی خود را به صورت فوری در یک محیط سریع و پایدار انتقال دهید. همچنین در این ولت شما می توانید به راحتی حجم عظیمی از تراکنش ها را نیز مدیریت کنید.

شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که کیف پول رسمی wemix را از چه سایتی می توانیم دانلود کنیم؟ برای دانلود این ولت به شما پیشنهاد می کنیم که از استور Store های اختصاصی سیستم عامل خود استفاده کنید. برای مثال اگر کاربر سیستم عامل اندروید هستید، می توانید از فروشگاه گوگل پلی برای دانلود این ولت استفاده نمایید.

 1. کیف پول نرم افزاری سیف پل Safepal:

اگر در بازار رمز ارز ها فعال باشید، احتمالاً کیف پول سیف پل را می شناسید و یا اینکه حداقل یک بار از آن استفاده کرده اید. خوشبختانه کیف پول سیف پل از توکن Wemix پشتیبانی می کند و شما می توانید این توکن را در این ولت ذخیره سازی کنید. البته لازم به ذکر است که در زمان نگارش این مقاله، تنها نسخه نرم افزاری این ولت از توکن فوق پشتیبانی می کند.

خوشبختانه کیف پول سیف پل امنیت مناسب و قابل قبولی دارد، همچنین جز امنیت، به رابط کاربری کیف پول سیف پل نیز بسیار می توان اعتماد کرد چراکه هر کاربری با هر سطحی می تواند به راحتی از آن استفاده کند.

یکی از سؤالاتی که ممکن است در این بخش برای شما پیش بیاید این است که آیا در صرافی داخلی کیف پول سیف پل نیز می توان این توکن را معامله کرد؟ اگر تا به حال با کیف پول سیف پل کار کرده باشید، احتمالاً اطلاع دارید که صرافی داخلی این ولت که صرافی بایننس است، نیاز به احراز هویت دارد. در نتیجه با صرافی داخلی این ولت نمی توان هیچ توکنی را معامله کرد. جز صرافی داخلی، کیف پول سیف پل بخش سواپ Swap نیز دارد اما متأسفانه از توکن Wemix در آن بخش پشتیبانی نمی شود. در نتیجه اگر تمایل به خرید و فروش این ارز دارید، باید به سراغ صرافی های آن بروید که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد.

اگر قصد کار با این ولت را دارید اما با مشکل مواجه شده اید و یا از طریقه کار با آن مطلع نیستید، به شما پیشنهاد می کنیم که حتما به مقاله اختصاصی کیف پول سیف پل در سایت زوم ارز مراجعه کنید. ما در این مقاله به صورت کامل و جامع این ولت را مورد بررسی قرار داده ایم.

 1. کیف پول داخلی صرافی های دیجیتال:

در صورتی که قصد ندارید از دو ولت فوق برای ذخیره توکن Wemix استفاده کنید، شما می توانید به سراغ کیف پول داخلی صرافی های دیجیتال بروید. البته انجام این کار به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود اما در صورتی که راهی جز راه فوق وجود نداشت، می توانید این کار را انجام دهید. حال شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که از کیف پول چه صرافی هایی می توانیم استفاده کنیم؟ در ادامه تمامی صرافی های که از این توکن پشتیبانی می کنند را به شما معرفی خواهیم کرد.


صرافی های ارز wemix

صرافی های ارز wemix
صرافی های ارز wemix

با توجه به اینکه این توکن کمی نوپا است و هنوز جای پیشرفت دارد، تعداد صرافی های کمی از آن پشتیبانی می کنند. اگر قصد خرید و یا فروش این توکن را دارید، تنها در یک صرافی خارجی می توانید بدون انجام عملیات احراز هویت معامله کنید. اگر قصد دارید تا با برخی از صرافی های این توکن آشنا شوید، ادامه این مقاله را حتما مطالعه کنید.

 1. صرافی متمرکز بایننس Binance:

قبل از هر چیزی باید اشاره کنیم که صرافی بایننس نیاز به احراز هویت داد. در صورتی که در صرافی بایننس احراز هویت نداشته باشید، نمی توانید این توکن را با جفت ارزهای دیگر معامله کنید.

اگر تا به حال در بازار رمز ارز ها معامله کرده باشید، احتمالاً با این صرافی آشنا هستید. صرافی بایننس یکی از بزرگ ترین و بهترین صرافی های خارجی می باشد که این روزها طرفداران بسیاری دارد. متأسفانه با توجه به تحریم های آمریکا، کاربران ایرانی مجاز به احراز هویت در این صرافی نیستند. به همین دلیل شما باید برای معامله توکن Wemix از صرافی دیگری استفاده نمایید. در ادامه به شما صرافی را معرفی خواهیم کرد که بدون احراز هویت بتوانید در آن این توکن را خرید و فروش کنید.

 1. صرافی متمرکز بای بیت Bybit:

بای بیت، از دیگر صرافی های معروف برای خرید و فروش کریپتو می باشد. این صرافی نیز نیاز به احراز هویت دارد و شما بدون احراز هویت نمی توانید در این صرافی معامله کنید. صرافی بای بیت از رمز ارز های مختلفی پشتیبانی می کند و در صورتی که شما در این صرافی احراز هویت کنید، می توانید به راحتی با جفت ارزهای مختلفی ترید و یا معامله انجام دهید.

 1. صرافی متمرکز کوینکس Coinex:

اگر در بازار کریپتو معامله می کنید، احتمالاً با صرافی کوینکس آشنا هستید. تقریباً می توان گفت که اکثر کاربران ایرانی پس از اجباری شدن احراز هویت در صرافی های خارجی، به سراغ صرافی کوینکس آمدند. البته جز این صرافی، صرافی کوکوین نیز نیازی به احراز هویت ندارد اما متأسفانه کوکوین از توکن Wemix پشتیبانی نمی کند. در نتیجه اگر ایرانی هستید و در هیچ کدام از صرافی فوق احراز هویت نکرده اید، تنها می توانید از صرافی کوینکس برای خرید و فروش این توکن استفاده نمایید.

صرافی کوینکس از توکن Wemix تنها در بازار اسپات پشتیبانی می کند و شما نمی توانید این توکن را در بازار آتی یا فیوچرز معامله و یا ترید کنید. همچنین در صورتی که قصد استفاده از کیف پول های فوق را برای ذخیره این توکن ندارید، می توانید از کیف پول داخلی صرافی کوینکس استفاده نمایید. البته لازم به ذکر است که ما پیشنهاد انجام چنین کاری را نمی دهیم و بهتر است که توکن Wemix را در کیف پول اختصاصی و یا سیف پل ذخیره سازی نمایید.

در صورتی که قصد دارید تا این کوین را خرید و فروش کنید اما از نحوه انجام این کار در صرافی کوینکس مطلع نیستید، به شما پیشنهاد می کنیم که مطالعه مقاله آموزش صرافی کوینکس Coinex را از دست ندهید. شما می توانید با مطالعه این مقاله به صورت کامل و جامع و تصویری با این صرافی آشنا شوید.


خرید و فروش توکن WEMIX

خرید و فروش توکن WEMIX
خرید و فروش توکن WEMIX

همانطور که در بخش قبل مطالعه کردید، در حال حاضر کاربران ایرانی تنها می توانند در صرافی کوینکس Coinex این توکن را خرید و فروش کنند. این صرافی از توکن Wemix  تنها در بازار اسپات Spot پشتیبانی می کند. در صورتی که قصد دارید تا این توکن را در بخش فیوچرز ترید کنید، باید به سراغ صرافی بایننس بروید.

خرید و فروش این توکن در بازار اسپات صرافی کوینکس بسیار آسان است و شما می توانید به راحتی توکن فوق را معامله کنید. برای انجام این کار ابتدا می بایست کیف پول صرافی کوینکس خود را با تتر یا USDT شارژ کنید. پس از اینکه موجودی به ولت شما واریز شد، حال می توانید با مراجعه به بخش Spot صرافی فوق، به راحتی این توکن را در کنار تتر انتخاب کنید. متاسفانه شما این توکن را تنها می توانید با ارز تتر یعنی Wemix/USDT خرید و فروش کنید. در صورتی که در هنگام خرید و فروش توکن Wemix  با مشکل رو به رو شدید، می توانید مشکل خود را در بخش نظرات برای ما بنویسید.


آینده پلتفرم WEMIX

آینده پلتفرم WEMIX
آینده پلتفرم WEMIX

آینده هر پروژه ای به موارد مهمی مانند اجرایی کردن به موقع نقشه راه و ایجاد همکاری با پروژه های دیگر و همچنین جذب سرمایه بستگی دارد.

این پلتفرم توانسته با تجربه ای که از صنعت بازی سازی دارد و همچنین شناسایی دقیق نیاز های روز کاربران یک مجموعه ای از خدمات را برای کاربران فراهم کند.

همچنین بر اساس نقشه راه منتشر شده، تیم پشتیبانی آن تقریبا به تمامی وعده های خود عمل کرده است.

به نظر می رسد تمامی بازی های سنتی در آینده به بلاکچین کوچ کنند که این بلاکچین می تواند گزینه مناسبی برای آن ها باشد، البته در نظر داشته باشید که پلتفرم Enjin نیز رقیبی بسیار بزرگ برای WEMIX خواهد بود.


اینفوگرافیک ارز ومیکس wemix

اینفوگرافیک ارز wemix
اینفوگرافیک ارز wemix

سخن پایانی

همان‌طور که مطالعه کردید، در این مقاله به صورت کامل و جامع با توکن Wemix آشنا شدید. توسعه دهندگان این پروژه تمرکز بسیاری در صنعت بازی  سازی کرده اند و با توجه به توضیحات فوق، همان‌طور که گفتیم می توان به آینده این پروژه امیدوار بود. البته نباید رقیب های بزرگ این پروژه را نادیده بگیریم اما در کل هر یک برای هدف مشخصی با یکدیگر رقابت می کنند. در صورتی که نسبت به این پروژه برایتان سؤالی ایجاد شد، می توانید سؤال خود را در بخش نظرات از ما بپرسید.

ممنون که تا پایان مقاله “ارز ومیکس چیست؟” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید:

تیم محتوا
تیم محتوا
محقق و علاقه مند به بلاکچین و ارزهای دیجیتال

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
18 نظرات خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
احسان
3 ماه قبل

سلام وقت بخیر
من ارز ومیکس تو کیف پول تراست ولت دارم ولی پشتیبانی نمیکنه و به صرافی های دیگ انتقال میزنم نمیشینه میشه راهنمایی کنین ممنون

محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  احسان
3 ماه قبل

درود بر شما
چگونه ارز را دارید ولی پشتیبانی نمی کند

مهسا
1 سال قبل

لطفا تحلیل رمز ارز wemix را انجام دهید.

محمد
1 سال قبل

کدام صرافی غیر متمرکز برای ارز دیجیتال wemix بهتر است؟

امید
1 سال قبل

آیا ارز دیجیتال wemix معتبر است؟

سیامک
1 سال قبل

آیا صرافی های ایرانی از ارز دیحیتال wemix پشتیبانی می کنند؟

ناصر
1 سال قبل

آیا صرافی های ایرانی از ارز دیحیتال wemix پشتیبانی می کنند؟

سوگل
1 سال قبل

تشکر از محتوای خوی شما.

محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  سوگل
1 سال قبل

ممنون🌹🌹

حمید
1 سال قبل

کدام صرافی از ارز دیجیتال wemix پشتیبانی می کند؟

مهنیا
1 سال قبل

کدام کیف پول برای ارز wemix معتبرتر است؟

محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  مهنیا
1 سال قبل

سلام دوست عزیز
کیف پول های معتبر ارز ومیکس را در مقاله بیان کردیم

کریمی
1 سال قبل

آینده قیمت ارز دیجیتال wemix چند است؟

محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  کریمی
1 سال قبل

درود و وقت بخیر
تحلیل اینده پروژه ها باید توسط خود شما صورت گیرد

متین
1 سال قبل

آیا ارز دیجیتال wemix را بخرم؟

محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  متین
1 سال قبل

درود و وقت بخیر
لطفا برای خرید ارز دیجیتال مواردی مثلا اخبار و رویداد های مهم و تحلیل های تکنیکال را بررسی نمایید

مهدیه
1 سال قبل

ممنون از محتوای خوب شما

محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  مهدیه
1 سال قبل

ممنون از همراهی شما

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده