آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز ترشهولد T چیست؟ | آینده ارز دیجیتال T

ارز ترشهولد T چیست؟

امروزه یکی از مشکلاتی که صنعت بلاکچین با آن مواجه شده است عدم ارتباط بین بلاکچینی است. این موضوع باعث شده کاربران از صرافی ها برای تغییر شبکه ارز مورد نظر خود استفاده کنند که باعث هزینه و اتلاف وقت می شود. از طرفی عدم ارتباط بین بلاکچین ها باعث کمبود نقدینگی در پروژه های دیفای نیز شده است.

توسعه دهندگان برای رفع این مشکل راه کار هایی را ارائه داده اند که یکی از آن ها استفاده از پلی (Bridg) میان بلاکچین ها است.

یکی از پروژه های فعال در این زمینه پلتفرم Threshold است که در حال برقراری ارتباط بین دو بلاکچین اتریوم و بیت کوین است.

در این مقاله نحوه انجام کار پلتفرم Threshold و خدماتی که این پروژه ارائه می دهد را با هم بررسی می کنیم.

ارز دیجیتال ترشهولد T چیست؟

ارز ترشهولد T چیست؟
ارز ترشهولد T چیست؟

در این بخش با توکن T و همچنین کاربرد آن در پلتفرم Threshold  آشنا می شویم.

توکن T ، توکن بومی پلتفرم Threshold است که تمامی فعالیت ها در این پلتفرم با استفاده از این توکن انجام می شود، در ادامه با هم این فعالیت ها را بررسی می کنیم:

 • “امنیت شبکه”

کاربران می توانند با استیک کردن این توکن به عنوان یک نود در شبکه فعالیت کنند و با این کار امنیت شبکه را تامین و همچنین تراکنش ها را تایید کنند، که از کارمزد تراکنش ها سود دریافت می کنند.

در حال حاظر بیش از ۲.۵ میلیارد توکن T در این پلتفرم قفل شده است و کمترین مقدار برای تبدیل شدن به یک نود ۴۰ هزار از این توکن است.

 • “تامین نقدینگی”

دارندگان این توکن مجاز هستند با استیک کردن توکن های خود در استخر های تهیه شده، نقدینگی را برای این پلتفرم تامین کنند که در ازای آن پاداش تعیین شده ای را دریافت می کنند.

 • “اداره پلتفرم”

پلتفرم Threshold اعلام کرده است که این پلتفرم تماما توسط اعضای جامعه آن اداره می شود و کسانی که توکن را در اختیار داشته باشند، حق رای در تصمیمات این پروژه دارند.


نیم نگاهی به پروژه Threshold

نام اختصاری

 

T
نوع ارز Token
عرضه کل
۱۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰
مقدار در گردش
۸.۲۵B T
وب سایت رسمی threshold.org
بلاکچین اکسپلور etherscan.io
وایت پیپر ****
پیچ های رسمی ارتباطی twitter.com
سورس کد github.com

تاریخچه و بنیان گذاران پلتفرم Threshold

تاریخچه و بنیان گذاران پلتفرم Threshold
تاریخچه و بنیان گذاران پلتفرم Threshold

پلتفرم Threshold توسط دو بنیاد keep و Nucypher در سال ۲۰۲۱ ایجاد شد و به کیف پول های حاوی توکن Un و Keep از این دو پروژه، توکن T تعلق می گرفت.

بنیاد keep توسط Matt luongo و Corbin pon راه اندازی شد. که این دو شخص نیز از افراد تاثیر گذار در پلتفرم Threshold هستند. هدف شبکه Keep ذخیره سازی اطلاعات به صورت آف چین روی بلاکچین اتریوم است.

همچنین بنیاد Nucypher توسط Maclane wilkison و Michael egorov در سال ۲۰۱۵ تاسیس و در سال ۲۰۱۷ به حوزه ارز های دیجیتال ورود کردند. هدف این پروژه نیز ایجاد سیستم مدیریت اطلاعات و ذخیره آن ها به صورت محرمانه و امن است.

یکی از افراد تاثیر گذار در پلتفرم Threshold، آقای Doug von kohorn است که بیش از یک دهه کار آفرین بوده و علاوه بر فعالیت در پلتفرم Threshold، به عنوان مدیر عامل پروژه اوراکل Consensy مشغول به کار است.

دو بنیاد keep و Nucypher با یک هدف مشترک که حفظ حریم خصوصی در بلاکچین به روشی امن بود ادغام شدند که نام این گروه  Keanu، که برگرفته شده از اول اسم دو شرکت keep و  Nucypher است.

البته این بدان معنی نیست که این دو بنیاد دیگر وجود ندارند بلکه این دو بنیاد با تقسیم وظایف در پلتفرم Threshold با یکدیگر همکاری می کنند تا اهداف خود را محقق سازند.


عملکرد پلتفرم Threshold

عملکرد پلتفرم Threshold
عملکرد پلتفرم Threshold

همان طور که گفته شد این پلتفرم از دو تیم با سابقه و به هدف ایجاد پلی میان شبکه بیت کوین و اتریوم و همچنین حفظ حریم خصوصی در ذخیره اطلاعات تشکیل شده است.

علاوه بر خدماتی مانند تامین نقدینگی و استیک کردن توکن T، این پلتفرم به کاربران این امکان را می دهد که با استفاده از این پلتفرم بیت کوین های خود را به شبکه اتریوم آورده و از آن استفاده بهینه کنند.

شیوه کار برقراری ارتباط بین دو بلاکچین به این ترتیب است که ابتدا شخص دارنده بیت کوین، دارایی خود را در اختیار پلتفرم قرار می دهد سپس این پلتفرم معادل همان بیت کوین را روی شبکه اتریوم به کاربر تحویل می دهد.

لازم به ذکر است تمام مراحل گفته شد توسط یک قرارداد هوشمند و به صورت کاملا غیرمتمرکز اجرایی می شود.

تیم پشتیبان این پروژه تضمین کرده که این انتقال امن و تنها توسط اختیار و اراده خود کاربر باشد و از طرفی کار با آن بسیار ساده و کاربر پسند است.

خوب است بدانید به بیت کوین هایی که با استفاده از این پلتفرم روی شبکه اتریوم ایجاد می شوند Tbtc می گویند. همچنین این پلتفرم یک استیبل کوین با پشتوانه بیت کوین به نام THusd دارد که قیمت آن معادل یک دلار آمریکا است.

این استیبل کوین به منظور تامین نقدینگی جفت ارز در پروژه های دیفای کاربرد دارد.


ویژگی های پلتفرم Threshold

ویژگی های پلتفرم Threshold
ویژگی های پلتفرم Threshold

تعداد پروژه های زیادی وجود دارند که قصد ایجاد ارتباط بین بلاکچین ها را دارند اما این پروژه ویژگی های جذابی دارد که به آن ها می پردازیم.

 • کاملا غیرمتمرکز

این پلتفرم به صورت کاملا غیرمتمرکز و توسط اعضای آن اداره می شود پس هیچ شخص یا گروهی به دارایی های شما دسترسی ندارد.

 • حفظ حریم خصوصی

این پروژه با سابقه درخشانی که در این زمینه دارد به کاربران تضمین می دهد که در هر شرایطی اطلاعات و دارایی آن ها مورد سوء استفاده قرار نگیرد.

 • امنیت

تیم این پروژه اعلام کرده با وجود نود های بسیار زیادی که در این پلتفرم فعال هستند امنیت آن بسیار بالا خواهد بود.

 • استفاده بهینه از بیت کوین

این مورد در تمامی پلتفرم های مشابه یکسان است. با استفاده از این مدل پلتفرم ها کاربران می توانند بیت کوین خود را در پروژه های دیفای به منظور تامین نقدینگی و یا استفاده از آن در سیستم های وام دهی به عنوان وثیقه، استفاده بهتری از دارایی خود داشته باشند.

اما همواره این پلتفرم ها با مشکلاتی هم مواجه هستند که به آن ها اشاره می کنیم.

 • خطر هک شدن

پروژه های مشابه بسیار زیادی در دنیای دیفای هک شده اند و دارایی کاربران به سرقت رفته است، همیشه خطر هک شدن برای پروژه های دیفای وجود داشته است.

 • مشکلات استیبل کوین

با ریزش شدید بازار، کاربران برای خرید استیبل کوین اقدام می کنند و در صورتی که این درخواست ها تامین نشود، این پلتفرم برای جبران کمبود نقدینگی باید بیت کوین های ذخیره شده خود را بفروشد که باعث فشار فروش روی بیت کوین و به تبعیت از آن ریزش بیشتر بازار می شود.

 • تامین نقدینگی

مشکلی که پروژه های دیفای امروز گرفتار آن هستند تامین نقدینگی در آن ها است که پروژه باید برای تامین نقدینگی خود سود هایی را به کاربران پیشنهاد دهند که بتوانند آن ها را جذب کند که این باعث فشار مالی بیشتر به پروژه می شود. ویتالیک بوترین خالق اتریوم طرحی را پیشنهاد داده که به واسطه آن پلتفرم های دیفای به یکدیگر متصل شده و نقدینگی بین تمامی پروژه ها جاری می شود.


امنیت پروژه Threshold

امنیت پروژه Threshold
امنیت پروژه Threshold

تیم این پلتفرم عنوان کرده اند که قرار داد هوشمند این پروژه توسط دو شرکت Certik و Chainsecurity بررسی و تایید شده است. و از طرفی تخصص تیم این پروژه تامین امنیت اطلاعات کاربران است پس به نظر می رسد از نظر امنیتی شرایط مطلوبی را دارا باشد.

اما همان طور که گفته شد، امنیت پروژه های دیفای تضمینی نیست پس قبل از سرمایه گذاری ریسک های آن را نیز در نظر بگیرید.


روند قیمتی Threshold

روند قیمتی Threshold
روند قیمتی Threshold

در این بخش از مقاله همان‌طور که مشخص است قصد داریم تا روند قیمتی توکن T یا threshold را بررسی کنیم. قبل از اینکه بخواهیم به سراغ اصل مطلب برویم لازم است تا به یک نکته بسیار مهم یادآور شویم.

در ادامه همان‌طور که مشخص می باشد تنها قرار است روند قیمتی این توکن از ابتدا تا به کنون بررسی شود. این موضوع هیچ جنبه تحلیلی و یا سیگنال خرید فروش ندارد. در صورتی که قصد دارید تا از تحلیل این توکن با مطلع شوید، می توانید از تیم تحلیل گر سایت زوم ارز درخواست تحلیل توکن T را داشته باشید.

توکن T یا Threshold در ۱۰ فوریه سال ۲۰۲۲ با قیمتی معادل ۰.۱۳ دلار لانچ شد. به محض اینکه این توکن وارد بازار رمز ارز ها شد، اولین سقوط خود را تجربه کرد و تا محدوده ۰.۱۰ دلار ریزش کرد. پس از تاچ این محدوده در تاریخ ۲۵ فوریه ۲۰۲۲، قیمت این توکن یک اصلاح صعودی انجام داد و تا محدوده ۰.۱۹ دلار در تاریخ ۲ مارس ۲۰۲۲ افزایش یافت که این قیمت به عنوان اولین اوج قیمتی یا ATH این توکن به ثبت رسید. البته بلافاصله این اصلاح مجدد تبدیل به یک روند نزولی شد چراکه قیمت مجدد تا ۰.۱۱ دلار در تاریخ ۱۶ مارس ۲۰۲۲ رسید.

پس از تاچ این محدوده، حالت قیمت به تریدینگ رنج تبدیل شد تا اینکه مجدد قیمت این توکن به محدوده ۰.۰۳۷ در تاریخ ۱۲ می سال ۲۰۲۲ سقوط کرد. پس از رخ دادن این اتفاق، مجدد حالت به تریدینگ رنج تبدیل شد تا اینکه مجدد قیمت کف قبلی خود را شکست و یک کف جدید در محدوده قیمتی ۰.۰۳۱ ایجاد کرد. پس از ایجاد این کف جدید، مجدد قیمت این توکن به سمت تریدینگ رنج رفت و همچنان نیز این توکن در حال رنج زدن می باشد. در حال حاضر قیمت این توکن برابر با ۰.۰۳۳ می باشد.

همان‌طور که در تصویر ذیل مشخص است، این بررسی قیمت از نمودار این توکن در داخل سایت کوین مارکت کپ نوشته شده است. شما می توانید به راحتی با مراجعه به این سایت، نواحی گفته شده را بررسی و تحلیل خود را انجام دهید.


بررسی کیف پول های Threshold

بررسی کیف پول های Threshold
بررسی کیف پول های Threshold

برای ذخیره توکن T همانند دیگر رمز ارز ها و توکن ها باید از کیف پول های نرم افزاری و یا سخت افزاری استفاده کنید. همان‌طور که در ابتدا اشاره شد، این توکن بر بستر بلاکچین اتریوم می باشد؛ بنابراین تقریباً اکثر ولت هایی که از شبکه اتریوم پشتیبانی می کنند، قابلیت ذخیره این توکن را دارند.

در حال حاضر، تنها کیف پول های نرم افزاری از این توکن پشتیبانی می کنند و شما نیم توانید برای ذخیره آن از ولت های سخت افزاری استفاده نمایید. در صورتی که با ولت های توکن T یا Threshold آشنا نیستید، حتماً ادامه این بخش از مقاله را تا انتها دنبال کنید. برخی از کیف پول های این توکن عبارت اند از:

 1. کیف پول نرم افزاری سیف پل:

کیف پول سیف پل یکی از ولت های نرم افزاری معروف است که احتمالاً نام آن را شنیده اید. این ولت برای ذخیره انواع رمز ارز ها به کار گرفته می شود چراکه از کوین و توکن های مختلفی پشتیبانی می کند. تقریباً ارزی را که در این کیف پول جستجو کنید، می توانید ذخیره نمایید. البته لازم به ذکر است که این امکان تنها برای رمز ارز های نسبت معتبر امکان پذیر است.

کیف پول سیف امنیت و همچنین رابط کاربری مناسبی دارد. فرقی نمی کند که شما یک کاربر حرفه ای در بازار رمز ارز ها هستید و یا کاربر مبتدی چراکه می توانید در این ولت یک تجربه لذت بخش از ذخیره سازی کوین هایتان را تجربه کنید.

کیف پلو سیف پل تنها برای سیستم عامل های موبایلی توسعه داده شده است. به همین دلیل شما به هیچ عنوان نمی توانید از این ولت در سیستم عامل های کامپیوتری استفاده کنید. در صورتی که علاقه مند به استفاده از این ولت در کامپیوتر هستید، تنها راه نصب شبیه ساز سیستم عامل های موبایلی بر روی دسکتاپ می باشد. با انجام این کار می توانید به راحتی از کیف پول سیف پل در سیستم عامل دسکتاپی خود استفاده نمایید. در صورتی که در این باره سؤالی داشتید، می توانید سؤال خود را در بخش نظرات از ما بپرسید.

ضمناً در صورتی که در هنگام کار با این ولت با مشکل رو به رو شدید، می توانید به مقاله اختصاصی آموزش کیف پول سیف پل در سایت زوم ارز مراجعه کنید. ما در این مقاله به صورت کامل و جامع و همچنین تصویری طریقه کار با این ولت را به شما آموزش داده ایم.

 1. کیف پول نرم افزاری متامسک:

کیف پول متامسک یکی از معروف ترین کیف پول های شبکه اتریوم می باشد. البته جز توکن های شبکه اتریوم، برخی از توکن های دیگر شبکه های موجود را می توانید در این ولت ذخیره سازی کنید. برای مثال اگر شبکه BNB را به ولت متصل کنید، شما می توانید رمز ارز هایی همانند بایینس کوین یا همان BNB را در این ولت ذخیره سازی نمایید.

از این موضوع که بگذریم، کیف پول متامسک یکی از ولت های افزونه ای و نرم افزاری است که از توکن T برای ذخیره سازی پشتیبانی می کند. شما می توانید پس از نصب این ولت و همچنین اتصال شبکه اتریوم، به راحتی این توکن را در کیف پول متامسک ذخیره نمایید.

در کل امنیت کیف پول متامسک مناسب و پایدار است اما اگر قصد دارید تا از نسخه افزونه ای این ولت استفاده نمایید، حتماً به نکات امنیتی توجه کنید. معمولاً نسخه افزونه ای هر ولت نسبت به دیگر نسخه ها همانند نسخه های موبایلی و یا دسکتاپی امنیت کمتری دارند چراکه آن ها همیشه به صورت آنلاین فعالیت می کنند.

از بحث امنیت که بگذریم، کیف پول متامسک رابط کاربری جذابی نیز دارد. شما می توانید به راحتی در این ولت رمز ارز های خود را ذخیره کنید و یا شبکه های مختلف را به آن اضافه نمایید. در صورتی که قصد انجام این کار را دارید اما با مشکل رو به رو شده اید، به شما پیشنهاد می کنیم که حتماً به مقاله اختصاصی آموزش کیف پول متامسکمراجعه کنید. ما در این مقاله به صورت کامل و همچنین تصویری طریقه کار با این ولت را آموزش داده ایم.

 1. کیف پول داخلی صرافی های دیجیتال:

در زمان نگارش این مقاله، تنها دو ولت فوق از توکن T برای ذخیره سازی پشتیبانی می کردند. در صورتی که علاقه به استفاده از ولت های فوق را ندارید، باید به سراغ کیف پول داخلی صرافی های دیجیتال که از این توکن پشتیبانی می کنند بروید. ممکن است برایتان این سؤال پیش بیاید که در حال حاضر چه صرافی هایی این توکن را لیست کرده اند؟ در ادامه به شما چند صرافی معرفی خواهیم کرد که می توانید در آن ها توکن T را معامله و یا ترید کنید.

البته لازم است در این بخش اشاره کنیم که ما ذخیره توکن T را در کیف پول داخلی صرافی های آنلاین پیشنهاد نیم دهیم چراکه اگر اتفاقی برای صرافی رخ دهد، سرمایه شما ممکن است از بین برود. شایان ذکر است که نه تنها توکن T بلکه این موضوع برای تمامی رمز ارز های موجود در بازار کریپتو حتی بیت کوین و اتریوم نیز صدق می کند. تا حد امکان سعی داشته باشید از کیف پول های نرم افزاری و یا سخت افزاری برای ذخیره رمز ارز ها استفاده نمایید.


بررسی صرافی های Threshold

بررسی صرافی های Threshold
بررسی صرافی های Threshold

برای اینکه بتوانید این توکن را معامله کنید، باید به سراغ صرافی هایی بروید که توکن T را لیست کرده اند. در ادامه این بخش قصد داریم تا به صرافی هایی اشاره کنیم که شما می توانید توکن T یا threshold را در آن ها معامله و یا ترید کنید. برخی از صرافی های توکن T عبارت اند از:

 1. صرافی متمرکز کوکوین Kucoin:

پس از اینکه احراز هویت در اکثر صرافی های خارجی اجباری شد، تقریباً نیمی از کاربران به سراغ صرافی هایی همانند کوکوین آمدند. در حال حاضر، اگر فردی در صرافی های خارجی احراز هویت نکرده باشد، قطعاً از این صرافی و یا صرفی کوینکس که در ادامه با آن آشنا می شوید استفاده می کند.

صرافی کوکوین تقریباً از رمز ارز های مختلفی پشتیبانی می کند که یکی از آن ها توکن T می باشد. شما می توانید این توکن را به راحتی خرید و فروش و همچنین ذخیره سازی کنید. در زمان نگارش این مطلب، صرافی کوکوین تنها در بازار اسپات Spot از این توکن پشتیبانی می کند و شما نمی توانید آن توکن T را در بازار فیوچرز معامله کنید. البته نه تنها این صرافی بلکه باقی صرافی های دیگر نیز در بخش فیوچرز از این توکن پشتیبانی نمی کنند.

همان‌طور که گفتیم، در صورتی که قصد ذخیره این توکن را در کیف پول های فوق نداشتید، می توانید با فعال‌سازی کیف پول داخلی صرافی کوکوین، به راحتی توکن T را در آن ذخیره کنید و در مواقع نیاز آن را به دیگر رمز ارز ها تبدیل نمایید.

یکی از سؤالاتی که ممکن است برایتان در این بخش ایجاد شود، این است که آیا صرافی کوکوین امنیت دارد؟ در حال حاضر بله. این صرافی امن و همچنین امنیت آن پایدار می باشد. در صورتی که قصد دارید تا از این صرافی برای معاملات خود استفاده کنید، حتماً به نکات امنیتی دقت کنید تا سرمایه شما به سرقت نرود. شایان ذکر است که اگر در هنگام کار با این صرافی با مشکل برخورد کردید، می توانید به مقاله اختصاصی آموزش صرافی کوکوین در سایت زوم ارز مراجعه کنید. ما در این مقاله به صورت کامل و جامع این صرافی را به شما آموزش داده ایم.

 1. صرافی متمرکز کوینکس Coinex:

صرافی کوینکس، از دیگر صرافی هایی است که کاربران ایرانی پس از تحریم صرافی های مختلف به سمت آن آمدند. این صرافی از معاملات اسپات و فیوچرز جفت ارز های بسیاری پشتیبانی می کند. در صرافی کوینکس نیز تنها می توانید توکن T را در بخش اسپات Spot معامله کنید.

امنیت صرافی کوینکس در حد متوسط است. اگر قصد دارید تا از این صرافی استفاده نمایید حتماً سعی کنید موارد امنیتی را به بهترین شکل رعایت کنید. در صورتی که موارد امنیتی در این صرافی رعایت نشود، ممکن است به دلایل مختلف سرمایه تان را از دست دهید.

جز امنیت، اگر بخواهیم به رابط کاربری این صرافی اشاره کنیم، باید بگوییم که رابط کاربری صرافی کوینکس مناسب و کاربر پسند است. اگر تا به حال با صرافی های خارجی کار کرده باشید، قطعاً با این صرافی نیز می توانید به راحتی کار کنید چراکه رابط کاربری آن از برخی صرافی ها مثل بایننس نیز آسان تر می باشد.

در صورتی که قصد دارید تا با این صرافی کار کنید اما مشکلی برای شما ایجاد شده است، پیشنهاد می کنیم که برای رفع مشکل خود حتماً به مقاله اختصاصی آموزش صرافی کوینکس مراجعه کنید. ما در این مقاله به صورت کامل و جامع طریقه کار با این صرافی را آموزش داده ایم.

 1. صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ Uniswap:

صرافی یونی سواپ یکی از صرافی های غیرمتمرکز معروف می باشد که شما می توانید از آن برای تبدیل و یا معامله توکن T استفاده کنید. شما برای اینکه بخواهید از این صرافی استفاده کنید نیازی به احراز هویت و یا ثبت نام نیست. چراکه تنها می توانید با اتصال کیف پول افزونه ای خود به این صرافی، به راحتی عملیات ترید را انجام دهید.

امنیت در اغلب صرافی های غیرمتمرکز به دلیل اینکه سرمایه ای وارد صرافی نمی کنید، مناسب و پایدار می باشد. به همین دلیل، شما می توانید با اطمینان از این صرافی برای معامله توکن T استفاده نمایید.

اگر بخواهیم یک آموزش کوتاه برای کار با این صرافی داشته باشیم، این‌گونه باید بگوییم که برای اینکه بتوانید در این صرافی معامله و یا ترید انجام دهید، پس از ورود به سایت رسمی این صرافی باید بر روی گزینه Launch app کلیک کنید.

در صفحه جدید، کیف پول افزونه ای شما بارگذاری می شود تا بتوانید آن را به صرافی متصل کنید. شما برای انجام این کار می توانید از ولت های افزونه ای مثل ربی و یا متامسک استفاده نمایید. پس از اتصال کیف پول حال در بخش Swap می توانید به راحتی با انتخاب توکن های مورد نظر، معامله و یا ترید خود را انجام دهید.

در صورتی که در هنگام کار با هر یک از قسمت های این صرافی با مشکل رو به رو شدید، می توانید به مقاله اختصاصی آموزش صرافی یونی سواپ در سایت زوم ارز مراجعه کنید. ما در این مقاله به صورت کامل و جامع طریقه کار با این صرافی را آموزش داده ایم.

لازم به ذکر است که در حال حاضر، صرافی های مختلفی از این توکن پشتیبانی می کنند اما همان‌طور که می دانید به دلیل اجبار در بحث احراز هویت کاربران ایرانی نمی توانند از اکثر صرافی ها استفاده کنند. صرافی هایی که در این بخش معرفی شد بدون نیاز به احراز هویت هستند و کاربران ایرانی می توانند تنها با یک نرم افزار تغییر ای پی از آن ها استفاده کنند. در صورتی که در این باره برایتان سؤالی ایجاد شد، می توانید سؤال خود را در بخش نظرات از ما بپرسید.


طریقه خرید و فروش ارز Threshold

طریقه خرید و فروش توکن Threshold
طریقه خرید و فروش توکن Threshold

تا به این بخش از مطلب با اطلاعات مختلفی درباره توکن Threshold آشنا شدید. حال در این بخش قصد داریم تا به سراغ خرید و فروش این توکن برویم. اگر از نحوه خرید و فروش این توکن مطلع نیستید، به شما پیشنهاد می کنیم که این بخش از مقاله را حتما دنبال کنید.

خرید و فروش این توکن نیز به آسانی دیگر رمز ارز ها و توکن های موجود در بازار کریپتو می باشد. شما می توانید به راحتی با مراجعه به صرافی هایی که در بخش قبلی به شما معرفی کردیم، این توکن را خرید و فروش کنید. در صورتی که قصد دارید تا این توکن را در صرافی های متمرکز و یا غیرمتمرکز خریداری کنید، باید طبق روش ذیل پیش بروید.

 • نحوه خرید توکن Threshold در صرافی های متمرکز:

همانطور که مطالعه کردید، دو صرافی متمرکز کوکوین Kucoin و کوینکس Coinex از این توکن پشتیبانی می کنند. شما برای اینکه بتوانید در صرافی فوق این توکن را خریداری کنید، ابتدا باید در یکی از صرافی های معرفی شده یک حساب کاربری ایجاد کنید. پس از ایجاد حساب، حال باید حساب خود را با یکی از رمز ارز های موجود شارژ کنید.

پس از اینکه کیف پول صرافی را شارژ نمودید، حال می توانید با مراجعه به بازار اسپات یکی از صرافی های فوق این توکن را خرید و فروش کنید. اگر در هنگام انجام این کار با مشکل رو به رو شدید به شما پیشنهاد می کنیم که حتما به مقاله اختصاصی صرافی مورد نظر مراجعه کنید.

 • نحوه خرید توکن Threshold در صرافی های غیرمتمرکز:

طریقه خرید و فروش این توکن در صرافی های غیرمتمرکز نسبت به صرافی های متمرکز آسان تر است. شما برای اینکه بتوانید در صرافی های غیرمتمرکز این توکن را خرید و فروش کنید، می بایست ابتدا کیف پول افزونه ای خود که دارای موجودی است را به صرافی مورد نظر متصل کنید. پس از انجام این کار همانطور که مشاهده می کنید موجودی شما نمایش داده می شود. حال می توانید به راحتی رمز ارز مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس عملیات تبدیل توکن Threshold با رمز ارز مورد نظرتان را انجام دهید.


سخن پایانی

همان‌طور که مطالعه کردید، توکن T مربوط به پلتفرم Threshold می باشد. با توجه به این موضوع و همچنین قیمت کم این توکن، شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که آیا توکن T مناسب خرید است؟

پاسخ به این سؤال را نمی توان به صورت قطعی داد اما همان طور که گفته شد، امنیت پروژه های دیفای تضمینی نیست پس قبل از سرمایه گذاری ریسک های آن را نیز در نظر بگیرید. در صورتی که درباره این توکن و همچنین پروژه فوق برایتان سؤالی ایجاد شد، می توانید سؤال خود را در بخش نظرات از ما بپرسید.

ممنون که تا پایان مقاله “ارز ترشهولد T چیست؟” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید:

تیم محتوا
تیم محتوا
محقق و علاقه مند به بلاکچین و ارزهای دیجیتال

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
16 نظرات خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
بهزاد
1 سال قبل

لطفا تحلیل رمز ارز t را انجام دهید.

فریبا
1 سال قبل

کدام صرافی غیر متمرکز برای ارز دیجیتال t بهتر است؟

میثم
1 سال قبل

آیا ارز دیجیتال t معتبر است؟

مینا
1 سال قبل

آیا صرافی های ایرانی از ارز دیحیتال t پشتیبانی می کنند؟

حسن
1 سال قبل

آیا صرافی های ایرانی از ارز دیحیتال t پشتیبانی می کنند؟

حمیدرضا
1 سال قبل

تشکر از محتوای خوبی شما.

محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  حمیدرضا
1 سال قبل

🌹🌹

مینا
1 سال قبل

کدام صرافی از ارز دیجیتال t پشتیبانی می کند؟

محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  مینا
1 سال قبل

سلام
در محتوای بالا بیان شده است
باز اگر سوالی است بفرمایید

امید
1 سال قبل

کدام کیف پول برای ارز t معتبرتر است؟

محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  امید
1 سال قبل

سلام
دوست عزیز کیف پول ها داخل مقاله بیان شده است

فرزانه
1 سال قبل

آینده قیمت ارز دیجیتال t چند است؟

محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  فرزانه
1 سال قبل

سلام
دوست عزیز برای اینده یک پروژه باید پروژه را از جوانب مختلف بررسی نمایید

نسیم
1 سال قبل

آیا ارز دیجیتال t را بخرم؟

محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  نسیم
1 سال قبل

دوست عزیز ما پشنهاد برای فرید یا فروش هیچ ارزی را نداریم

رامتین
1 سال قبل

ممنون از محتوای خوب شما

آخرین مقالات منتشر شده