آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز یوکش YOUC چیست؟ | آینده ارز دیجیتال یوکش

ارز یوکش YOUC چیست؟

ارز یوکش YOUC چیست؟، آیا می دانستید هر کاری که در مرورگرهای متمرکز مانند گوگل انجام می دهید، از بازدید از یک سایت، وارد کردن رمز عبور و یا خرید، قابل ردیابی برای گوگل است؟! و این شرکت اطلاعات شما را طبقه بندی می کند و از آن ها برای اجرای تبلیغات استفاده می کند. آیا گوگل از شما برای فروش اطلاعات شخصی شما اجازه می گیرد؟!

گوگل سالیانه بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار از این راه درامد زایی می کند. به بیان ساده تر شما کار می کنید ولی گوگل درامد کسب می کند. گوگل تنها یک نمونه از پلتفرم های متمرکزی است که از راه نمایش تبلیغات درآمد بالایی به دست می آورد. با بررسی یوتیوب و یا دیگر پلتفرم های متمرکز شوکه می شوید که درآمد زایی از راه تبلیغات چقدر زیاد است. اما علاوه بر این، مواردی مانند حفظ حریم خصوصی و کلاهبرداری و سانسور از مواردی هستند که این پلتفرم های متمرکز با آن درگیر هستند.

اما با گسترش تکنولوژی بلاکچین و  ظهور موج جدیدی از تمرکززدایی، بسیاری از (dApps) برنامه های غیرمتمرکز ادعا می کنند که جایگزین مناسبی برای برنامه های متمرکز شده اند. امروز در این مقاله یکی از این پلتفرم ها یعنی Youcash  را به شما معرفی می کنیم.

ارز یوکش YOUC چیست؟

ارز یوکش YOUC چیست؟
ارز یوکش YOUC چیست؟

توکن Youc ارز بومی پلتفرم Youcash است که در ابتدا بر بستر اتریوم و سپس روی بلاکچین سولانا قابل دسترسی شد. این توکن محور اصلی پلتفرم Youcash است و در تمامی بخش های این پلتفرم کاربرد دارد.

از این توکن برای پرداخت توسط برند ها و مدیران تبلیغاتی به کاربرانی که این تبلیغات را مشاهده می کنند استفاده می شود و همچنین کسانی که علاقه مند به فعالیت در بخش بازی این پلتفرم هستند نیز، توکن Youc پاداش می گیرند.

از این توکن به عنوان هزینه تراکنش های درون برنامه ای و همچنین تامین نقدینگی در پلتفرم Youcash استفاده می شود.


نیم نگاهی به توکن YOUC

نام اختصاری

 

YOUC
نوع ارز Token
عرضه کل
۱۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰
مقدار در گردش
۸.۴۲B YOUC
وب سایت رسمی youengine.io
بلاکچین اکسپلورر etherscan.io
وایت پیپر youengine.io/whitepaper
پیچ های رسمی ارتباطی Telegram.me

twitter.com

سورس کد github.com

تاریخچه و بنیان گذار پلتفرم Youcash

تاریخچه و بنیان گذار پلتفرم Youcash
تاریخچه و بنیان گذار پلتفرم Youcash

شرکت YOUengine که خالق پلتفرم Youcash است، عنوان کرده که قصد دارد ۲۰۰ میلیون تبلیغ کننده و همچنین ۴ میلیارد کاربر برای تماشای تبلیغات و کسب درآمد جذب این پروژه شوند.

این پلتفرم در سال ۲۰۱۹ توسط آقای Konstantin Chernov و Michael Muenzing

در سوئیس ایجاد شد. در ادامه، سابقه اعضای تیم این پروژه را با یکدیگر بررسی می کنیم.

 • Michael Muenzing:

Michael که یکی از بنیان گذاران این پلتفرم است، سابقه ۳۶ سال فعالیت در زمینه تهیه کنندگی موسیقی و عکاسی و نویسندگی را دارد. او همچنین از سال ۲۰۱۹ تا به امروز در پروژه Youcash فعال است. ایشان تعداد بسیار زیادی جوایز در صنعت موسیقی کسب کرده و توانسته رکورد فروش بیش از ۱۰۰ آلبوم را به نام خود کند. او همچنین یک سرمایه گذار قدیمی روی بیت کوین به شمار می آید.

 • Konstantin Chernov:

Konstantin یکی دیگر از بنیان گذاران این پلتفرم است که یک کار آفرین با ۲۵ سال سابقه بازریابی، سرمایه گذاری و همچنین رسانه ها است. او در دهه ۹۰ عضوی از تیم Polygram بود و از طرفی سابقه فعالیت در چندین پروژه رسانه ای و فناوری در آلمان، سوئیس و روسیه را دارد. آقای Konstantin به عنوان مدیر عامل و همچنین مدیر بازاریابی در شرکت های  رسانه ای بزرگ روسی مانند Kommersant و چندین صندوق سرمایه گذاری خصوصی سابقه فعالیت دارد.

 • Alexander Bobryshev:

آقای Alexander به عنوان مدیر ارشد فناوری این پروژه فعالیت می کند که مهارت بسیار زیادی در توسعه و طراحی نرم افزار های تجاری دارد. او دانش آموخته در دانشگاه دولتی Sevastopol است و مهارت هایی مانند توسعه سخت افزارها و زبان برنامه نویسی جاوا و c++ را در کارنامه خود دارد.


عملکرد پلتفرم Youcash

عملکرد پلتفرم Youcash
عملکرد پلتفرم Youcash

این پلتفرم خود را یک بازار کاملا غیرمتمرکز برای تبلیغات و سرگرمی و همچنین یک پلتفرم برای کسب درآمد برای کاربران خود معرفی کرده است. در این قسمت با هم بخش های مختلف و همچنین اهداف و راه حل های این پروژه برای مشکلات موجود در پلتفرم های متمرکز را با هم بررسی می کنیم.

ابتدا مشکلاتی که این صنعت با آن مواجه است را برشمرده اند سپس برای آن راه حلی بیان کرده است:

هدر رفت: گزارش ها نشان می دهد تنها ۴۴ درصد از تبلیغات جامعه هدف را نشانه می گیرد و ۵۶ درصد از آن صرف مخاطبان غیر هدف می شود.

راه حل: این پلتفرم با دسته بندی و طبقه بندی کردن تبلیغات، به شما این امکان را می دهد که تنها تبلیغاتی که به شما مرتبط است برای شما نمایش داده شود. به این ترتیب آن کسب و کار سرویس خود را به جامعه هدف خود معرفی کرده است.

شفافیت: شما به عنوان کسی که سرمایه می پردازد تا تبلیغی انجام شود حق این را دارید که بدانید این هزینه در کجا و چگونه خرج می شود و همچنین شما باید کنترل کامل بر بودجه خود را داشته باشید. که در تبلیغات امروزی این موضوع بسیار پراکنده انجام می شود.

راه حل: از آنجا که این پلتفرم بر بستر بلاکچین است شما می توانید تراکنش ها برای پرداخت را به صورت دقیقی بررسی کنید و در نهایت بتوانید از امور مراحل تبلیغاتی  خود با خبر باشید.

اعتماد: یکی دیگر از مواردی که وجود دارد، اعتماد بین خریداران و فروشندگان است. مشتریان نسبت به کیفیت کالا و مناسب بودن آن مطمئن نیستند.

راه حل: با استفاده از تکنولوژی واقعیت مجازی کاربران قبل از سفارش محصول، آن را به طور کامل می توانند بررسی کنند و حتی این محصول را تست و در صورت رضایت و تایید آن را سفارش دهند.

مدیریت تبلیغات: در بهترین حالت یک کانال تبلیغات در فضای مجازی بتواند ۸ ساعت فعالیت داشته باشد زیرا به صورت دستی و توسط انسان ها انجام می شود در صورتی که باید به صورت ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت این سرویس ارائه شود.

راه حل: زمان فعالیت این پلتفرم به صورت دائم در تمام طول روز است و کاربران می توانند در هر زمانی که تمایل دارند به این پلتفرم ورود کنند و به دنبال محصول خود بگردند.

مشکلات فرا مرزی: اگر کالای شما یک محصول جهانی باشد احتمالا به دلیل ملاحضات بانکی برای پرداخت ها از چندین کشور با مشکل مواجه هستید و از طرفی دیگر نوسان ارز های کشور های مختلف باعث متضرر شدن شما می شود.

راه حل: استفاده از ارز Youc باعث شده است که تمامی افراد فعال در این پلتفرم، یک پول واحد داشته باشند که در هر زمان و هر مکان بتوانند تراکنش های خود را بدون محدودیتی ثبت کنند.

پلتفرم Youcash با ارائه راه حل های بالا به دنبال ایجاد جامعه ای است که در آن سانسور و کلاهبرداری وجود نداشته باشد و از طرفی مدیران مشاغل و کاربران در یک محیط امن و بدون محدودیت هر دو بتوانند به منفعت خود برسند.

همچنین شرکت YOUengine اعلام کرده که پلتفرم Youcash از چهار بخش مختلف YOUgo وYOUsocial  و YOUwallet و YOUwatch  تشکیل شده است.

 • YOUgo:

این قسمت مربوط به بازی هایی است که مجهز به واقعیت افزوده هستند و کاربران باید ماموریت ها را با موفقیت انجام داده تا پاداش دریافت کنند. پاداش ها در قالب پول نقد و توکن Youc و یا محصولات مختلف هستند.

 • YOUsocial:

با استفاده از این بخش شما می توانید کاربران نزدیک به خود را پیدا کرده و با آن ها تعامل داشته باشید. این پلتفرم عنوان کرده که هیچ اطلاعاتی از کاربران در سرور های این پلتفرم ذخیره نمی شود و تمامی اطلاعات نزد خود کاربر محفوظ است.

 • YOUwallet:

تمام دارایی هایی که از بازی در YOUgo به دست می آورید به کیف پول درون پلتفرمی شما واریز می شود. شما می توانید با استفاده از این کیف پول به صرافی متصل شده و دارایی های خود را نقد کنید.

 • YOUwatch:

در این بخش کاربران می توانند با مشاهده تبلیغات پاداش دریافت کنند و این پاداش ها مستقیم به کیف پول آن ها واریز می شود.


ویژگی های پلتفرم Youcash

ویژگی های پلتفرم Youcash
ویژگی های پلتفرم Youcash

در این بخش به ویژگی های منحصر به فرد این پلتفرم می پردازیم.

 • حفظ حریم خصوصی:

این پلتفرم تضمین می کند که اطلاعات کاربران تنها در اختیار خود آن ها است و نه پلتفرم و نه مدیران تبلیغ کننده کسب و کار به آن ها دسترسی ندارند.

 • سرعت بالا در پرداخت ها:

این پلتفرم مدعی است با استفاده از یک بستر غیرمتمرکز توانسته یک سیستم پرداخت با سرعت بالا برای انجام تراکنش بین دو طرف معامله ایجاد کند.

 • رابط کاربری:

همان طور که گفته شد این پلتفرم از سه  رابط کاربری استفاده می کند تا یک محیطی کاربر پسند و مناسب برای کربران ایجاد کند.

 • امنیت:

تیم این پلتفرم مدعی است که با استفاده از فاکتور های امنیتی که آن ها اعمال کرده اند، مانع از  کلاهبرداری و تقلب در بخش های مختلف این پلتفرم می شوند.

 • کسب درآمد:

کاربران می توانند با فعالیت در بخش های این پلتفرم توکن Youc را پاداش بگیرند و از این راه کسب درآمد کنند.


امنیت پلتفرم  Youcash

امنیت پلتفرم  Youcash
امنیت پلتفرم  Youcash

امنیت مهم ترین فاکتور در پلتفرم های غیرمتمرکز است. یکی از نکات منفی این پروژه عدم تایید قرارداد هوشمند آن توسط سازمان و نهاد های مربوطه است. از طرفی با بررسی صفحه گیت هاب این پروژه متوجه شدیم به جز یک مورد هیچ آپدیتی توسط توسعه دهندگان آن اعمال نشده است.


روند قیمتی Youcash

روند قیمتی Youcash
روند قیمتی Youcash

تا به این قسمت از مطلب، با پروژه و توکن YOUC به صورت کامل آشنا شدید. در این بخش از مطلب قصد داریم تا با روند قیمتی توکن YOUC از اکتبر سال ۲۰۲۰ تا به حال آشنا شوید. قبل از اینکه بخواهیم به سراغ اصل مطلب برویم، باید به یک نکته توجه کنید.

محتوا این بخش همان‌طور که گفته شد صرفاً برای بررسی روند قیمتی توکن YOUC می باشد و هیچ‌گونه جنبی تحلیلی و یا سیگنال خرید و فروش ندارد. در صورتی که قصد دارید تا از تحلیل بروز این کوین مطلع شوید، کافی است درخواست خود را در بخش نظرات برای ما مطرح کنید.

طبق اطلاعاتی که در نمودار سایت کوین مارکت کپ موجود است، این توکن در ۷ اکتبر سال ۲۰۲۰ با قیمتی معادل ۰.۰۹۳ دلار لیست شد. تقریباً سه روز پس از لیست شدن این توکن، قیمت آن به ۰.۱۶ دلار صعود کرد؛ اما قیمت نتوانست در این قیمت کمی تأمل کند چرا که در یک مدت کوتاه قیمت توکن YOUC با یک سقوط وحشتناک کاهش یافت. تقریباً ۲ نوامبر سال ۲۰۲۰ بود که قیمت YOUC به ۰.۰۰۱۶ رسید. همان‌طور که مشخص است، این قیمت از قیمتی که این توکن در زمان لیست شدن داشت بیشتر کاهش یافت. در این زمان، قیمت این توکن حتی محدوده ۰.۰۰۰۸۱ را نیز تاچ کرد.

پس از این ریزش، قیمت توکن وارد مرحله تریدینگ رنج شد و تقریباً تا ۱۸ جولای سال ۲۰۲۱ تریدینگ رنج ادامه داشت. در ۱۰ آگوست سال ۲۰۲۱ بود که این توکن روند صعودی خود را آغاز کرد و با نوسان های مختلفی همراه بود و تقریباً هر چند وقت یک بار یک سقف قیمتی یا ATH از خود ثبت می کرد تا اینکه در تاریخ ۱۰ آپریل سال ۲۰۲۰ قیمت مجدد به یک‌باره به محدوده ۰.۰۰۱۲ سقوط کرد. پس از انجام این سقوط شارپی، طولی نکشید تا قیمت توانست این سقوط را به شکل کامل جبران کند. چراکه قیمت تنها در طی چند روز به صورت یک‌باره به ۰.۵۰ دلار رسید. در حال حاضر نیز قیمت همچنان در این محدوده قرار دارد. در زمان نگارش این مطلب قیمت توکن YOUC برابر با ۰.۵۱ دلار می باشد.


کیف پول های ارز YOUC

بررسی کیف پول های Youcash
بررسی کیف پول های Youcash

همانند دیگر ارز های دیجیتال برای اینکه بتوانید این توکن را ذخیره کنید، باید از کیف پول های دیجیتال استفاده نمایید. در این قسمت از مقاله قصد داریم تا به بررسی کیف پول های توکن YOUC بپردازیم. همان‌طور که اشاره کردیم، این توکن بر روی بلاکچین اتریوم لانچ شده است. به همین دلیل، تقریباً شما می توانید در برخی از ولت هایی که از شبکه اتریوم پشتیبانی می کنند، این توکن را ذخیره سازی کنید. در ادامه با برخی از کیف پول های توکن YOUC آشنا خواهید شد.

 1. کیف پول نرم افزاری سیف پل Safepal:

کیف پول سیف پل یکی از کیف پول های نرم افزاری است که شما می توانید این توکن را در آن ذخیره سازی کنید. تقریباً در بین تمامی کیف پول ها، کیف پول سیف پل در بین کیف پول های برتر قرار دارد. شما می توانید به راحتی از این ولت برای ذخیره این توکن و همچنین توکن های دیگر استفاده کنید.

خوشبختانه این ولت از لحاظ امنیتی قابل اعتماد است و می توانید با اطمینان رمز ارز های خود را در آن ذخیره سازی کنید. اگر فردی مبتدی نیز هستید نگران نباشید چراکه رابط کاربری کیف پول سیف پل مناسب است و شما با هر سطحی می توانید به راحتی در آن فعالیت کنید.

در صورتی که با این ولت آشنا نیستید و یا نیاز به راهنمایی دارید، به شما پیشنهاد می کنیم که مقاله اختصاصی کیف پول سیف پل را در سایت زوم ارز مشاهده کنید. ما در این مقاله به صورت کامل و جامع و تصویری کیف پول سیف پل را آموزش داده ایم.

 1. کیف پول نرم افزاری متامسک Metamask:

کیف پول متامسک، از دیگر ولت های نرم افزاری است که شما می توانید از آن برای ذخیره توکن YOUC استفاده نمایید. در صورتی که شبکه این ولت را بر روی بلاکچین اتریوم قرار دهید، جز توکن فوق می توانید اکثر توکن هایی که بر روی شبکه اتریوم لانچ شده اند را در کیف پول متامسک ذخیره کنید.

کیف پول متامسک امنیت و همچنین رابط کاربری جذابی دارد. شما می توانید با هر سطحی (چه مبتدی و چه حرفه ای) با این ولت کار های خود اعم از ذخیره رمز ارز ها، سواپ و یا تبادل توکن ها را انجام دهید.

در صورتی که برای بار اول از کیف پول متامسک استفاده کرده اید و با مشکل رو به رو هستید، می توانید مشکل خود را در بخش نظرات برای ما مطرح کنید و یا اینکه به مقاله اختصاصی کیف پول متامسک در سایت زوم ارز مراجعه کنید. ما در این مقاله به صورت کامل و جامع طریقه کار با نسخه افزونه ای این ولت را آموزش داده ایم.

 1. کیف پول سخت افزاری ترزور وان و تی Trezor T & One:

اگر تا به حال نام کیف پول های سخت افزاری را شنیده باشید، احتمالاً با ولت های Trezor T & One آشنا هستید. هر دو ولت توسط کمپانی ساتوشی لبز تولید و روانه بازار شده است. کیف پول Trezor T نسبت به کیف پول Trezor One جدید تر است و از قابلیت های جدید تری نیز پشتیبانی می کند.

کیف پول های سخت افزاری برعکس کیف پول های نرم افزاری رایگان نیستند و شما باید آن ها را خریداری کنید. معمولاً ولت های سخت افزاری به صورت یک کارت بانکی و یا یک قطعه فیزیکی کوچک همانند فلش مموری و یا یک ریموت دزدگیر می باشند. در حال حاضر کیف پول های سخت افزاری مختلفی در بازار رمز ارز ها موجود است که یکی از آن ها مدل ها کیف پول های ترزور هستند.

در صورتی که قصد دارید تا این توکن را در کیف پول های فوق ذخیره سازی کنید، ابتدا باید آن ها خریداری نمایید. پس از خریداری نوبت به راه اندازی آن ها می رسد. بعد از راه اندازی، می توانید به راحتی توکن YOUC و همچنین توکن های دیگر را در آن ذخیره سازی کنید.

در صورتی که با کیف پول سخت افزاری Trezor T & One آشنا نیستید، به شما پیشنهاد می کنیم که حتماً به مقاله اختصاصی کیف پول های فوق مراجعه کنید. تیم زوم ارز به صورت کامل و جامع طریقه کار با کیف پول های Trezor T & One را آموزش داده است.


صرافی های ارز YOUC

صرافی های ارز YOUC
صرافی های ارز YOUC

در حال حاضر تعداد کمی از صرافی های متمرکز و غیرمتمرکز از توکن YOUC پشتیبانی می کنند که متأسفانه به دلیل اجبار در بحث احراز هویت، کاربران ایرانی نمی توانند در برخی از آن ها این توکن را معامله کنند. در ادامه به شما چند صرافی را معرفی خواهیم کرد که می توانید از آن ها برای معامله این توکن استفاده کنید.

 1. صرافی متمرکز بایننس Binance:

اگر در حوزه ارزهای دیجیتال فعال باشید احتمالاً صرافی بایننس را می شناسید. این صرافی یکی از معروف ترین و همچنین مشهور ترین پلتفرم های معاملاتی می باشد که شما می توانید از آن برای معاملاتتان استفاده نمایید. البته لازم به ذکر است که به دلیل تحریم های موجود و همچنین اجباری بودن احراز هویت در ایرانی صرافی، کاربران ایرانی بدون احراز هویت نمی توانند در صرافی بایننس فعالیت کنند. در صورتی که در صرافی بایننس احراز هویت کرده اید و یا فردی را می شناسید که این کار را انجام داده است، می توانید همین حالا توکن YOUC را در این صرافی خرید و فروش کنید.

 1. صرافی غیرمتمرکز سوشی سواپ Sushiswap:

صرافی سوشی سواپ، یکی از صرافی های غیرمتمرکز ارز دیجیتال می باشد که شما می توانید از آن به راحتی و بدون احراز هویت استفاده کنید. امکان معامله توکن YOUC در این صرافی امکان پذیر است و به راحتی می توانید این توکن را به رمز ارز های دیگر و یا رمز ارز های دیگر را به این توکن تبدیل کنید.

خوشبختانه صرافی سوشی سواپ امنیت مناسبی دارد و می توانید با اطمینان در آن معامله هایتان را انجام دهید. همچنین جز بحث امنیت، صرافی سوشی سواپ رابط کاربری مناسبی نیز دارد. برای اینکه بتوانید در این صرافی معامله کنید، ابتدا کافی است یک ولت از کیف پول های افزونه ای منتخب را بر روی مرورگر خود نصب کنید. حال فقط باید کیف پول را از بخش Connect wallet به صرافی متصل کنید. پس از برقراری اتصال، با مراجعه به قسمت Swap این صرافی می توانید تبادل و یا معامله خود را انجام دهید.

در صورتی که در حین کار با این صرافی با مشکل رو به رو شدید، به شما پیشنهاد می کنیم که به مقاله اختصاصی آموش صرافی سوشی سواپ در سایت زوم ارز مراجعه کنید. ما در این مقاله به صورت کامل و جامع استفاده از این صرافی را به شما آموزش داده ایم.

 1. صرافی متمرکز کوین بیس Coinbase:

صرافی کوین بیس یکی دیگر از صرافی های آنلاین کریپتویی می باشد که متأسفانه همانند صرافی بایننس نیاز به احراز هویت دارد. به دلیل تحریم هایی که علیه ایران انجام شده است، کاربران ایرانی نه تنها در این صرافی و صرافی بایننس، بلکه در تمام صرافی هایی کریپتویی که نیاز به KYC و یا احراز هویت دارند، نمی توانند این کار را انجام دهند. در صورتی که همانند صرافی بایننس فردی را می شناسید که در این صرافی احراز هویت کرده است، می توانید از او درخواست کنید توکن YOUC را برای شما خریداری کند و یا اینکه اگر موجودی شما از این توکن است آن را بفروشید.

 1. صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ Uniswap:

صرافی یونی سواپ از دیگر صرافی های آنلاین غیرمتمرکز می باشد. شما می توانید همانند صرافی سوشی سواپ توکن YOUC را در آن معامله کنید. خوشبختانه این صرافی نیز امنیت مناسب و قابل قبولی دارد. برای اینکه بتوانید در این صرافی معامله کنید، همانند دیگر صرافی های غیرمتمرکز باید ابتدا کیف پول خود را به صرافی متصل کنید. پس از انجام این کار فقط مانده است تا رمز ارز های مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

همان‌طور که مطالعه کردید به راحتی می توانید در این صرافی معامله کنید چراکه رابط کاربری صرافی یونی سواپ آسان و کاربر پسند است. فرقی نمی کند که شما مبتدی هستید یا حرفه ای چراکه فعالیت در این صرافی دشوار نیست.

در صورتی که علاقه مند به یادگیری کامل این صرافی هستید، به شما پیشنهاد می کنیم که حتماً به مقاله اختصاصی آموزش صرافی یونی سواپ در سایت زوم ارز مراجعه کنید. ما در این مقاله به صورت کامل و جامع طریقه کار با این صرافی را آموزش داده ایم.


آموزش خرید و فروش ارز YOUC

آموزش خرید و فروش ارز YOUC
آموزش خرید و فروش ارز YOUC

برای اینکه بتوانید این توکن را خرید و فروش کنید، همانطور که در بخش قبل مطالعه کردید، تنها می توانید از صرافی های غیر متمرکز استفاده کنید. امنیت صرافی های غیرمتمرکز نسبت به صرافی های متمرکز کمی بیشتر است و شما می توانید با اطمینان بیشتر در آن ها فعالیت کنید.

طریقه خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی های غیرمتمرکز مثل یونی سواپ و سوشی سواپ بسیار آسان است. شما می توانید به راحتی تنها با متصل کردن ولت افزونه ای خود به صرافی، اقدام به خرید و فروش توکن Youcash کنید. توجه داشته باشید که ولت شما حتما باید دارای موجودی باشد. در صورتی که قصد خرید این توکن را دارید، باید قیمت فعلی توکن را محاسبه کنید و نسبت به مبلغ مورد نیاز، رمز ارزی که قصد خرید این توکن با آن را دارید را شارژ کنید.

برای مثال اگر قصد خرید توکن Youcash با ارز اتریوم دارید، باید نسبت به مبلغ خرید خود ابتدا توکن اتریوم را خریداری کنید تا بتوانید در یکی از صرافی های غیرمتمرکز عملیات تبدیل را انجام دهید. اگر در حین انجام این کار برایتان سوالی ایجاد شد می توانید سوال خود را در بخش نظرات از ما بپرسید.


آینده پلتفرم Youcash

آینده پلتفرم Youcash
آینده پلتفرم Youcash

حذف واسطه یکی از بزرگترین اهداف تکنولوژی بلاکچین است که این پلتفرم در راستای آن قدم برداشته است.

اما از طرفی متوجه شدیم که این پلتفرم در سال ۲۰۲۲ هیچ رودمپ جدیدی منتشر نکرده است و با بررسی گیت هاب و همچنین خبرگزاری های مربوط به این پروژه دریافتیم که این پروژه عملا در سال ۲۰۲۲ فعالیت خاصی نداشته است. پس اگر قصد سرمایه گذاری روی این پلتفرم را دارید ریسک های موجود آن را نیز در نظر بگیرید.


اینفوگرافیک ارز یوکش YOUC

اینفوگرافیک ارز یوکش YOUC
اینفوگرافیک ارز یوکش YOUC

سخن پایانی

در این مقاله، به صورت کامل و جامع با توکن YOUC آشنا شدید. همان‌طور که مطالعه کردید، در مجموع این توکن برای اجرای سریع و بدون حاشیه پرداخت های خرد از تبلیغ کنندگان به کاربران استفاده می شود.

در آخر مطلب قصد داریم تا به یکی از سؤالات مهم کاربران پاسخ دهیم. شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که آیا این توکن برای خرید مناسب است؟ پاسخ به این سؤال را نه می توان با بله داد و نه با خیر چراکه اگر قصد خرید این توکن را دارید، ابتدا باید به تحلیل آن توجه کنید و آن را از همه لحاظ (تکنیکال، فاندامنتال و…) بررسی کنید. در صورتی که تأییدیه گرفتید، می توانید بر روی این توکن معامله کنید. در صورتی که برایتان سؤالی درباره این توکن ایجاد شد، می توانید سؤال خود را در بخش نظرات از ما بپرسید.

ممنون که تا پایان مقاله “ارز یوکش YOUC چیست؟” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید:

تیم محتوا
تیم محتوا
محقق و علاقه مند به بلاکچین و ارزهای دیجیتال

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
18 نظرات خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محمدرضا
1 سال قبل

لطفا تحلیل رمز ارز youc را انجام دهید.

آتنا
1 سال قبل

کدام صرافی غیر متمرکز برای ارز دیجیتال youc بهتر است؟

صادق
1 سال قبل

آیا ارز دیجیتال youc معتبر است؟

کاشی
1 سال قبل

آیا صرافی های ایرانی از ارز دیحیتال youc پشتیبانی می کنند؟

سینا
1 سال قبل

آیا صرافی های ایرانی از ارز دیحیتال youc پشتیبانی می کنند؟

کمند
1 سال قبل

تشکر از محتوای خوبی شما.

محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  کمند
1 سال قبل

تشکر از همراهی شما

نسیم
1 سال قبل

کدام صرافی از ارز دیجیتال youc پشتیبانی می کند؟

محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  نسیم
1 سال قبل

درود و وقت بخیر
امیدوارم خوب باشید
در مقاله به صرافی ها اشاره شده است
🌼

نادیا
1 سال قبل

کدام کیف پول برای ارز youc معتبرتر است؟

محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  نادیا
1 سال قبل

سلام دوست عزیز
کیف پول های مهم را در مقاله youc بیان دشه است

عذراخانم
1 سال قبل

آینده قیمت ارز دیجیتال youc چند است؟

محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  عذراخانم
1 سال قبل

سلام
دوست عزیز برای اینده یک پروژه باید پروژه را از جوانب مختلف بررسی نمایید

یاسر
1 سال قبل

آیا ارز دیجیتال youc را بخرم؟

محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  یاسر
1 سال قبل

درود و وقت بخیر
لطفا برای خرید یک ارز تمام موارد را بررسی نمایید

سامان
1 سال قبل

ممنون از محتوای خوب شما

محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  سامان
1 سال قبل

🌻

آخرین مقالات منتشر شده