آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کریپتو تب Crypto tab چیست؟ | معرفی افزونه کریپتوتب و نحوه کار آن

کریپتو تب Crypto tab چیست؟

کریپتو تب Crypto tab چیست؟ ، تا به حال نام کریپتو تب را شنیده اید؟ شاید تا به حال شنیده باشید که می توانید از کریپتو تب بیت کوین رایگان دریافت کنید.در این مقاله ما قصد داریم تا درباره کریپتو تب با شما گفتگو کنیم.  به صورت خلاصه کریپتو تب یک افزونه است که شما می توانید آن را بر روی مرورگر کروم نصب کنید. افزونه ها همانند یک نرم افزار اضافه هستند که امکانات جالبی را به شما می دهند. اگر با نرم افزار های کامپیوتر زیاد کار می کنید، احتمالا نام پلاگین ” Plug-in ” را زیاد شنیده باشید. افزونه ها به برنامه ها کمک می کنند تا امکانات بیتشری را در خود جای دهند. در ادامه همراه ما باشید تا بیشتر با این موضوع آشنا شوید.

کریپتوتب ” Crypto Tab ” چیست؟

کریپتوتب " Crypto Tab " چیست؟
کریپتوتب ” Crypto Tab ” چیست؟

کریپتو یک افزونه و یک مرورگر است که شما می توانید آن را در مرورگر خود نصب کنید و از آن نیز استفاده کنید. با کمک این افزونه می توانید با گشت و گذار در بستر اینترنت اقدام به جمع آوری بیت کوین کرد همانطور که می دانید در حال حاضر بیت کوین به عنوان یکی از ارزشمند ترین و همچنین پرطرفدار ترین رمز ارز های موجود بازار به حساب می آید.

برای انجام این کار کافیست، ابتدا افزونه کریپتو تب را نصب کنید و آن را راه اندازی کنید. پس از راه اندازی همانطور که گفتیم با جستجو در بستر اینترنت کسب در آمد می کنید. کریپتو تب ” Crypto Tab ” این امکان را می دهد تا بتوانید یک مجموعه تشکیل دهید. این مجموعه به عنوان زیر مجموعه شما فعالیت می کنند و درصدی از ” بیت کوین ” استخراج شده توسط آنان به عنوان درصد به شما تعلق می گیرد.  با اتصال و یا پیوستن افراد بیشتر راحت تر می توان ” بیت کوین ” استخراج نمود از طرفی با پیوستن افراد جدید به عنوان زیر مجموعه هر فردی که از طرف شما آمده است، در امد شما نیز بیشتر می شود.

شرکت کریپتو تب ” Crypto Tab ” ادعا کرده است که با فعالیت یک ماهه به راحتی می توانید یک ” بیت کوین ” استخراج نمایید. اگر درباره ارزش یک بیت کوین اطلاعات داشته باشید، می دانید که این کار دور از ذهن است چرا که انجام دادن آن به هیچ عنوان امکان پذیر نیست. ارز یک عدد بیت کوین بسیار بالا است و برای انجام این کار باید مدت ها ( چند سال ) زمان بگذارید.


ویژگی های مرورگر کریپتو تب Crypto tab

ویژگی های مرورگر کریپتو تب Crypto tab
ویژگی های مرورگر کریپتو تب Crypto tab
 • کریپپتو تب دارای امکاناتی از قبیل استفاده از افزونه ها می باشد.به این معنا که شما می توانید افزونه هایی برای بلاک کردن تبلیغات ، ابزارهایی در جهت امنیت ، ابزارهایی برای افزایش و بهبود عملکرد و سایر موارد را استفاده کنید.
 • در کریپتو تب دانلود رایگان است.
 • در کریپتو تب شما می توانید داده های مرورگرهای دیگر مثل کروم را به رابط کاربری خود در کریپتو تب انتقال دهید.داده هایی مانند موارد نشان.دار شده ، تاریخچه ، افزونه ها و سایر موارد دلخواه
 • کریپتو تب اتدعا می کند که به صورت خود کار در صورت استفاده از این مرورگر برای شما بیت کوین استخراج می کند.یعنی هر زمان که یک تب در این مرورگر باز کنید استخراج شروع می شود.هرچند که در ادامه ادعا می کند در صورتی که پنجره این مرورگربه صورت فعال باز باشد با سرعت بیشتری استخراج انجام می شود.کریپتو تب در حال حاضر فقط استخراج بیت کوین را انجام می دهد.
 • کریپتو تب به عنوان یک ابزار دانلود رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد .با این حال امکان واردکردن اطلاعات و داده های مرورگر هایی هم چون کروم ، فایرفاکس ، مایکروسافت اج ،اپرا و سافاری را نیز فراهم کرده است.
 • در کریپتو تب بخشی وجودد دارد برای افرادی که اقدام به جذب و دعوت از سایر افراد می کنند که در قبال آن به افراد جایزه می دهد.
 • کریپتو تب را می توان در چندین دستگاه همگام سازی کرد .که لازمه این کار فقط ورود به سیستم است.
 • در کریپتو تب افراد می توانند درآمد استخراج خود را مستقیم به یک کیف پول بیت کوین وارد کنند.البته ذکر این نکته ضروریست که حداقل برداشت ۰.۰۰۰۰۱ بیت کوین می باشد.

با کریپتو تب چقدر می توان درآمد کسب کرد؟

با کریپتو تب چقدر می توان درآمد کسب کرد؟
با کریپتو تب چقدر می توان درآمد کسب کرد؟

کریپتو تب درباره اینکه کاربران چقدر می توانند با این مرورگر کسب درآمد کنند اطلاعات واضحی ارائه نداده است.با این حال این مرورگر ادعا می کند در روز اول شما می توانید حداقل برداشت که ۰.۰۰۰۰۱ بیت کوین و معادل ۰.۰۶۵ دلار است را بدست آورید.اما همچنان تضمینی از این بابت ارائه نمی دهند.بنابراین در یک حالت منطقی در هر سال حدود ۲۵ دلار کسب درآمد خواهید داشت.هرچند که این درآمد فارق از هزینه برق کامپیوتر شما در نظر گرفته شده است.

در نهایت باید بدانید استخراج بیت کوین با کامپیوتر ها و لپ تاپ های خانگی سوداوری ندارد و باعث ضعیف شدن قدرت پردازش دستگاه شما نیزخواهد شد.


آیا افزونه کریپتو تب مارا به آمد واقعی می رساند؟

اول باید ببینید که هدف شما از درآمد واقعی چه مقدار است؟ با این افزونه شاید در آمد داشته باشید اما نه در آمد زیاد. تنها درآمدی که بسیار بسیار ناچیز است و شاید فروختن آن ارزشی نداشته باشد. از عمده ترین دلایلی که می گوئیم این کار صحیح نمی باشد تنها این موضوع است. برای اینکه حتی به در آمد کم هم برسید، باید وقت زیادی برای انجام این کار بگذارید. این موضوع شما را از انجام دادن کار های دیگر باز می دارد و ممکن است برایتان مشکل ایجاد شود.  با کار درون پروژه باید وقت زیادی بگذارید، پس از استخراج بیت کوین متوجه خواهید شد که هیچ سودی برای شما این پروژه نخواهد داشت.


منظور از تشکیل دادن مجموعه در کریپتو تب چیست؟کریپتو تب Crypto tab چیست ؟

منظور از زیر مجموعه همان عضو گیری یا جمع نمودن زیر مجموعه است. به عنوان مثال گاها دیده اید که در شرکت های مختلف، افراد به کار زیر مجموعه جمع نمودن مشغول اند. این کار باعث می شود تا به آن ها سود برسد. این سوددهی می تواند برای برخی ها مناسب و برای برخی ها نا مناسب باشد. به عنوان مثال زیر مجموعه گیری در تعداد پایین بی فایده است اما در افراد بالا می تواند تازه به سوددهی برسد.

در افزونه کریپتوتب قسمتی با نام ” Referrals ” وجود دارد که شما می توانید از این طریق اقدام به عضو گیری کنید. این قسمت به شما کمک  می کند تا با لینکی که در اختیارتان گذاشته می شود دوستانتان را دعوت کنید تا از مجموعه کریپتو تب استفاده کنند و با جستجو در اینترنت کسب در آمد کنند. پس از اینکه آنها با استفاده از این مرورگر بیت کوین کسب کردند، درصدی از آن کوین های جمع شه به حساب شما انتقال پیدا می کند.


افزونه و یا مرورگر کریپتو تب ” Crypto Tab ” چگونه عمل می کند؟

افزونه و یا مرورگر کریپتو تب " Crypto Tab " چگونه عمل می کند؟
افزونه و یا مرورگر کریپتو تب ” Crypto Tab ” چگونه عمل می کند؟

کریپتو تب ” Crypto Tab ”  با استفاده از الگوریتم های خاص، انجام این عمل را فراهم می سازد. زمانی که شما مرورگر کریپتو تب ” Crypto Tab ” را در سیستم عامل ویندوزی خود نصب کنید، بعد از ثبت نمودن یک حساب کاربری، از آن پس به راحتی می توانید با وب گردی در بستر اینترنت ” بیت کوین ” استخراج کنید.

دقیقا افزونه کریپتو تب هم به همین شکل عمل می کند، کافیست ابتدا آن را دانلود و نصب نمایید و سپس آن را فعال کنید و وارد حساب کاربری خود شوید. از آن پس با وب گردی شما می توانید ” بیت کوین ” های خود را استخراج کنید.


شاید این سوال برایتان پیش بیاید که این افزونه و یا مرورگر چگونه ” بیت کوین ” استخراج می کند؟

در جواب این سوال واضح به شما کاربران زوم ارز اینگونه می گوئیم که: این افزونه و یا مرورگر به تنهایی ” بیت کوین ” استخراج نمیکند بلکه شما با وب گردی و اقدام به دریافت پاداش می کنید که پرداخت این پاداش با بیت کوین انجام می شود. اگر جایی شنیدید و یا اینکه مطالعه کردید با کریپتو تب می توانید استخراج کنید، بدانید یا کلاهبرداری است یا اینکه میخواهند با وعده های دروغ شمارا جذب کنند.


چگونه می توان افزونه کریپتو تب را دانلود کرد؟

چگونه می توان افزونه کریپتو تب را دانلود کرد؟
چگونه می توان افزونه کریپتو تب را دانلود کرد؟

افزونه کریپتو تب مخصوص مرورگر های گوگل کروم را می توانید در سایت های معتبر دانلود کنید اما پیشنهاد ما این است که برای نصب افزونه کریپتو تب مستقیم به سایت WebStore بروید. حال در قسمت جستجو نام کریپتو تب ” Crypto Tab ” را بنویسید. حال تنها کاری که نیاز است انجام دهید این است که بر روی گزینه ” Add Chorome ” کلیک کنید تا به صورت خودکار در مروگر کروم اضافه شود.

پس از انجام این موضوع و مراحل دیگر می توانید از مرورگراستفاده کنید. حواستان باشد که در مروگر حتما ثبت نام کنید. این موضوع یک موضوع بسیار مهم می باشد. دلیل آن نیز این است که تا ثبت نام نکنید نمی توانید کار خود را آغاز کند.


آیا کریپتو تب یک طرح هرمی کلاهبرداری است؟

آیا کریپتو تب یک طرح هرمی کلاهبرداری است؟
آیا کریپتو تب یک طرح هرمی کلاهبرداری است؟

تقریبا با دیدن نحوه کارکرد افزونه کریپتو تب، به احتمال زیاد می توان متوجه این شد که این کار تقریبا یک سیستم هرمی است. بعضی از سیستم های هرمی آمده اند تا کلاهبرداری کنند. در اصل تمام آنها یک طرح پانزی هستند. برخی از کارشناسان و تحلیل گران حوزه ارز های دیجیتال به این باور اند که پروژه کریپتو تب عمر کوتاهی دارد و ممکن است به زودی پایان بیابد.

اصولا سایت هایی که اینگونه بیت کوین رایگان می دهند، سقف برداشت بسیار بالایی برای برداشت در آمد تعیین می کند. ممکن است شما کار خود را آغاز کنید اما به دلیل سقف برداشت بالا، خیلی از افراد ادامه ندهند و منصرف شوند.


مزایا و معایب کریپتوتب

مزایا و معایب کریپتوتب
مزایا و معایب کریپتوتب

افزونه کریپتوتب نیز همانند دیگر افزونه ودیگر تجهیزات دارای مزایا و معایبی است که دانستن آن ها برای شما، به شما کمک می کند تا بهتر بتوانید افزونه کریپتو تب را انتخاب کنید. در ادامه ما قصد داریم تا درباره مزایا و معایب افزونه کریپتو تب با شما گفتگو کنیم. توجه به این موارد می تواند به شما در انتخاب کمک کند.

مزایا:

 1. استفاده رایگان
 2. قابل اجرا بر روی هر کامپیوتر ( سخت افزار قوی و ضعیف )
 3. راه اندازی و شروع کار ساده
 4. رابط کاربر پسند و قابل تنظیم
 5. مرورگر بسیار سریع
 6. امکان دسترسی از طریق تلفن همراه

معایب:

 1. تنها می توانید این افزونه را بر روی مرورگر گوگل کروم نصب کنید
 2. برای درآمد زایی بیشتر باید زیر مجموعه جمع کنید.
 3. در قبال کارهای خواسته شده، درآمد آن ناچیز است.

آیا کریپتو تب مرورگر نیز دارد؟

در کنار تمام این مواردی که گفته شد،همانطور که در ابتدا آوردیم کریپتو تب یک مرورگر نیز دارد. شما می توانید با نصب این مرورگر به استخراج ارز دیجیتال بیت کوین بپردازید دقیقا همانند افزونه آن. البته همانطور که گفتیم شما بیت کوین استخراج نمی کنید بلکه به عنوان کاری که انجام می دهید بیت کوین به عنوان پاداش دریافت می کنید.

در این مروگر نیز می توانید در اینترنت جستجو، بگردید و درآمد کسب کنید. برای دانلود مرورگر می توانید با کلیک بر روی ” این قسمت ” وارد صفحه دانلود شوید و مرورگر را به صورت مستقیم دانلود کنید.


خالق کریپتو تب کیست؟

برای اینکه بهتر بتوانید به کریپتو تب اعتماد کنید، شاید به دنبال اطلاعاتی از توسعه دهندگان آن باشید. در این قسمت در نظر داریم تا مقداری اطلاعات درباره این تیم به شما دهیم.

تیم توسعه دهنده کریپتو تب، متاسفانه َاطلاعات کمی از خودشان منتشر کرده است. اگر به سایت کریپتو تب مراجعه کنید در قسمت ارتباط با ما تنها یک ایمیل مشاهده می کنید، بدون شماره تماس و یا آدرس و…. .


آیا استخراج ” بیت کوین ” از طریق کریپتو تب همان استخراج ” بیت کوین ” از طریق کامپیوتر است؟

شاید زمانی که این مقاله را تا به اینجا دنبال کردید، این سوال برایتان پیش آمده باشد که آیا این نوع استخراج همان استخراج از طریق کامپیوتر است؟

خیر، استخراج از به تنهایی از طریق کامپیوتر و استخراج توسط افزونه و یا مرورگر کریپتو تب تا حدودی با هم متفاوت هستند.


آیا استخراج ” بیت کوین ” از طریق کریپتو تب ” Crypto Tab ” معقول است؟

شاید شما تصمیم به انجام این روش برای جمع آوری و استخراج ” بیت کوین ” گرفته اید، اما این موضوع شاید یک امر هیجان انگیز و یا جالب باشد اما در واقعیت انجام دادن آن خیلی زمان بر و انرژی بر است، منفی ترین موضوع این مورد این قسمت است که شاید شما بعد از صرف کلی وقت و انرژی نتوانید به چیزی دست یابید، این مورد می تواند به تنهایی موجب ناراحتی و خشم شما در این باره شود.


چگونه می توانیم مقدار ” بیت کوین ” به دست آمده توسط کریپتو تب را به کیف پولمان انتقال دهیم؟

با مراجعه به قسمت ” withdraw  ” می توانید آدرس کیف پولتان و مقدار بیت کوینی که می خواهید انتقال دهید را وارد کنید و سپس عملیات انتقال را انجام دهید.


کلام پایانی کریپتو تب Crypto tab چیست؟

در این مقاله شما می توانید با افزونه کریپتو تب Crypto Tab آشنا شوید. به طور خلاصه می توان گفت کریپتو تب اولین مرورگر جهان است که به طور خاص برای استخراج بیت کوین ایجاد شده است. این یک الگوریتم استخراج داخلی دارد که به کاربران اجازه می دهد هنگام گشت و گذار در وب، تماشای فیلم یا انجام هرگونه فعالیت دیگر به صورت آنلاین بیت کوین کسب کنند. شما می توانید مرورگر کریپتو تب را بر روی سیستم عامل خود نصب نمایید. بعد از نصب و ایجاد حساب کاربری به راحتی قادر خواهید بود، با وب گردی در بستر اینترنت بیت کوین را استخراج نمایید.

با بررسی عملکرد افزونه کریپتو تب می توان گفت که یک طرح هرمی باشد. در واقع تمام طرح های کلاهبرداری می توانند یک طرح پانزی باشند. برخی از توسعه دهندگان بر این باورند که عمر پروژه کریپتو تب بسیار کوتاه می باشد و پایان آن نزدیک است.

ممنون از اینکه تا پایان ” کریپتو تب Crypto tab چیست ؟ ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

تیم محتوا
تیم محتوا
من سید مهدی هستم تولید کننده محتوا سایت زوم ارز. دانشجوی مهندسی کامپیوتر در دانشگاه آزاد گرایش نرم افزار می باشم و همچنین سابقه ی سه سال فعالیت در حوزه ی ارز های دیجیتال و 5 سال نیز تولید کننده محتوا را در کارنامه خود دارم. بنده علاقه مند به دنیای کریپتو و همچنین تکنولوژی هستم و همچنین به آینده ی ارز های دیجیتال بسیار خوشبین نیز هستم و بر این باورام که صنعت بلاکچین در ایران آینده ای بسیار درخشانی خواهد داشت.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
15 نظرات خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Ali
2 سال قبل

سلام .کریپتو تب واقعا کار می‌کنه واریزی دارد باید برنامه را درست دانلود ونصب کنید .لینکس را براتون می زارم در هنگام دانلود فیلتر شکن کامپیوتر روشن باشد لینک دانلود کریپتو تب (crytotab) برای کامپیوتر و لب تاب را براتون می زارم که سرعتش بالاست .و در آمد بدون هزینه دارد.

فلورا
3 سال قبل

ممنون از محتوایی که نوشتید.

محمد حسین
3 سال قبل

ممنون از محتوای خوب شما.

فرشاد
3 سال قبل

چه عالی – ممنون

ناصر
3 سال قبل

نرم افزار کریپتو تب را از چه سایتی دانلود کنم؟

امیرعلی
3 سال قبل

کریپتوتب یک نرم افزار است یا یک مرورگر ؟

تیم محتوا
پاسخ به  امیرعلی
3 سال قبل

یک افزونه است

فاطمه
3 سال قبل

آیا کریپتوتب دارای اعتباری است؟

جواد
3 سال قبل

کریپتوتب برای ماین به صرفه است؟

تیم محتوا
پاسخ به  جواد
3 سال قبل

خیر نیازمند صرف زمان بسیاری است

یاسر
3 سال قبل

آیا گرفتن سود از کریپتو تب منطقی است؟

MARYAM
3 سال قبل

خیلی کامل بود

تیم محتوا
پاسخ به  MARYAM
3 سال قبل

سپاس

علی
3 سال قبل

سلام.
ایا استفاده از مرورگر کریپتو برای بدست أوردن بیت کوین منطقی است ؟

تیم محتوا
پاسخ به  علی
3 سال قبل

سلام بسیار زمان بر است