آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگر برتر: کاردانو اکنون در حال طراحی یک حرکت انفجاری با هدف قرار دادن ۱.۵ دلار است!

تحلیلگر برتر: کاردانو اکنون در حال طراحی یک حرکت انفجاری با هدف قرار دادن ۱.۵ دلار است!

تحلیلگر برتر: کاردانو اکنون در حال طراحی یک حرکت انفجاری با هدف قرار دادن ۱.۵ دلار است!

به گزارش زوم ارز، گامباردلو، دانشمند مشهور در زمینه کاردانو، استدلال می‌کند که رالی قابل توجهی برای ADA نزدیک‌تر از هر زمان دیگری است و از الگوی گاو نر قبلی الهام گرفته است.

در میان نگرانی‌های افزایش‌یافته در جامعه کاردانو، که به دلیل رشد بیت‌کوین در سال ۲۰۲۱، عملکرد ضعیفی را تجربه کرده است، گامباردلو این احساس را بیان کرد. ارزش بازار کاردانو در حال حاضر با ۰.۷۳۰۴ دلار، ۷۶.۳۵ درصد کمتر از رکورد خود در سال ۲۰۲۱ که ۳.۱۰ دلار بود، قرار دارد.

با این حال، گامباردلو مدعی است که ADA با قیمت فعلی خود عملکرد قابل قبولی دارد. او برای توجیه دیدگاه خود، الگوهای کندل استیک تاریخی بیت‌کوین را مورد بررسی قرار داده و آن را با کاردانو مقایسه کرده است.

گامباردلو به‌ویژه اشاره کرد که بیت‌کوین در گذشته الگوهای بازار گاوی را با آزمایش کرد و در پایان سال ۲۰۲۳ قیمتی حدوداً ۱۸ هزار دلار داشت و در نهایت به قیمت ۲۰ هزار دلار رسید. او این تشابه را با الگوهای شمعدانی کاردانو در همان دوره بررسی کرد. او تأکید کرد که در نوامبر ۲۰۲۰، زمانی که بیت‌کوین چرخه صعودی خود را آغاز کرد، ADA با قیمتی حدود ۰.۰۹۳ دلار معامله می‌شد. او اظهار کرد که قیمت ADA حدود ۹۰ درصد کمتر از رکورد بالاترین قیمت تاریخ کاردانو در سال ۲۰۱۷ که برابر با ۱.۱۷ دلار بود، است.

به علاوه، قیمت فعلی ADA حدود ۷۶٪ کمتر از رکورد ATH سال ۲۰۲۱، یعنی ۳.۱۰ دلار، است. بنابراین، گامباردلو تأکید می‌کند که کاردانو عملکرد بهینه‌ای دارد و عقب نمی‌ماند، همانطور که برخی اعضای جامعه می‌اندیشند.

علاوه بر این، کاردانو با رشد ۹۷۵.۲۶ درصد نسبت به قیمت ۰.۰۹۴ دلار در نوامبر، در مددان گامباردلو، متخصص معروف در زمینه کاردانو، معتقد است که یک رالی بزرگ برای ADA (ارز دیجیتال کاردانو) نزدیک‌تر از هر زمان دیگری است و از الگوی قبلی “گاو نر” الهام گرفته است.

در میان نگرانی‌های رو به افزایش در جامعه ADA، به دلیل عملکرد ضعیف این دارایی در مقایسه با رکورد بیت‌کوین در سال ۲۰۲۱، دان گامباردلو این ایده را مطرح کرده است. همچنین، ارزش بازار کاردانو در حال حاضر با کاهش ۷۶.۳۵ درصدی نسبت به رکورد خود در سال ۲۰۲۱ ، در حدود ۰.۷۳۰۴ دلار قرار دارد.

گامباردلو به دلایل خود برای این ادعا اشاره کرده و الگوهای کندل استیک تاریخی بیت‌کوین را بررسی کرده و با کاردانو مقایسه کرده است. وی به خصوص اشاره کرده که بیت‌کوین در گذشته الگوهای بازار گاوی را تجربه کرد و در پایان سال ۲۰۲۳ به قیمت ۲۰ هزار دلار رسید. او نیز الگوهای شمعدانی کاردانو در همان دوره را بررسی کرده و تشابه‌هایی را مشاهده کرده است. به عنوان مثال، در نوامبر ۲۰۲۰، زمانی که بیت‌کوین چرخه صعودی خود را آغاز کرد، قیمت ADA حدود ۰.۰۹۳ دلار بود، که حدود ۹۰ درصد کمتر از رکورد بالاترین قیمت تاریخ کاردانو در سال ۲۰۱۷ بود.

با توجه به این موارد و با در نظر گرفتن کاهش ۷۶٪ قیمت فعلی ADA نسبت به رکورد ATH سال ۲۰۲۱، گامباردلو تأکید می‌کند که کاردانو عملکرد خوبی دارد و پیشرفت خوبی را نشان می‌دهد. او با توجه به این تحلیل‌ها، انفجار صعودی ADA را پیش‌بینی کرده و هدف قیمتی آن را تا ۱.۵ دلار قرار می‌دهد.


منبع: coinedition.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده