آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کاربران فعال شبکه تون از ۳۲ میلیون فراتر رفته است، نتیجه آن چیست؟

کاربران فعال شبکه تون از 32 میلیون فراتر رفته است، نتیجه آن چیست؟

کاربران فعال شبکه تون از ۳۲ میلیون فراتر رفته است، نتیجه آن چیست؟

به گزارش زوم ارز، رشد پرشی Toncoin همچنان ادامه دارد، با این حال این رشد نه به لحاظ ارزش رمزارز است. اطلاعات اخیر زنجیره TON نشان می‌دهد که تعداد کاربران فعال در شبکه از ۳۲ میلیون کاربر فراتر رفته است.

احتمالاً تنها ارز رمزنگاری شده در بین ۱۰ ارز برتر که با پشتیبانی قابل توجه از برنامه تلگرام همراه است Toncoin می‌باشد. این ویژگی باعث تمایز این ارز در بازار پرتراکم ارزهای دیجیتال شده است. پیشرفت قابل ملاحظه‌ای که در مسیر صعودی Toncoin مشاهده می‌شود، بخاطر اکوسیستم منحصر به‌فرد برنامه محبوب تلگرام است که یکی از پرکاربردترین برنامه‌های پیام‌رسانی در سطح جهان به حساب می‌آید.

Toncoin (TON) به 32 میلیون نقطه عطف رسید

قیمت تونکوین (TON) با استفاده از چندین میانگین متحرک، از جمله میانگین‌های متحرک ۲۶ روزه، ۵۰ روزه و ۲۰۰ روزه، پشتیبانی قابل توجه در روند صعودی خود دارد. این میانگین‌ها نشان‌دهنده یک روند صعودی پایدار هستند. در حال حاضر، با توجه به سطوح پشتیبانی در ۷.۳۶ دلار و ۷ دلار، قیمت تونکوین به ۷.۷۳ دلار در حال معامله است. با وجود نوسانات بازار، قیمت تونکوین به طور مداوم در حال افزایش است و بدون وقوع هیچ مشکل قابل توجهی است.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

نمایه حجم، به اضافه ازافزایش تعداد کاربران فعال، نشان دهنده پایداری فعالیت تجاری است. پایداری این حجم نشان می دهد که توازن برای رشد بلندمدت TON ضروری است. شاخص استحکام نسبی فقط حدود ۵۸ است، با TON در منطقه خنثی و اتاق برای افزایش قبل از خرید بیش از حد.

ادغام تون کوین و تلگرام یکی از مزایای اساسی است. با تون کوین که بر پایه زیرساخت تلگرام و پایگاه کاربران بزرگ ایجاد شده است، یک پلتفرم برای استفاده گسترده و پایدار فراهم شده است.

با ترکیب تون کوین، این ارز دیجیتال دیگر تنها یک ارز دیجیتال نیست و به یک اکوسیستم بزرگتر پیوسته است. آمار اخیر نشان می‌دهد که از بین ۳۲ میلیون کاربر فعال، علاقه و اعتماد مردم به تون کوین رو به افزایش است. افزایش کاربران نشان‌دهنده قدرت بلندمدت تون است زیرا یک افزایش سرشکن کاربران معمولاً منجر به افزایش تقاضا و پایداری محصول می‌شود.

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده