آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

اکوسیستم شاهد تجدید حیات تون کوین در فعالیت های خود است

اکوسیستم شاهد تجدید حیات تون کوین در فعالیت های خود است

اکوسیستم شاهد تجدید حیات تون کوین در فعالیت های خود است

به گزارش زوم ارز، در چند هفته گذشته، تونکوین (TON)، یک شبکه بلاک‌چین که به برنامه پیام‌رسان تلگرام متصل است، افزایش فعالیت در زمینه امور مالی غیرمتمرکز یا دیفای (DeFi) را تجربه کرده است. کاهش اکوسیستم عمومی DeFi به دلیل رکودهای اخیر در بازار کلی ارزهای دیجیتال در حال رخ دادن است.

Toncoin سرآمدها، سایرین دنبال می‌شوند

در ماه گذشته، ارزش چندین دارایی رمزنگاری دچار کاهش مداوم شده است. این واقعه منجر به کاهش کلی ارزش دارایی‌های قفل شده (TVL) در شبکه‌های بلاک‌چین مختلف و پروتکل‌های DeFi گردیده است.

طی ماه گذشته، ارزش قفل شده در شبکه Toncoin با نام تجاری TVL افزایش یافته است. در تاریخ ۳ جولای، موجودی قفل شده در شبکه به مبلغ ۷۲۳ میلیون دلار افزایش یافت. با این موضوع که تا لحظه نگارش این نوشتار، مقدار DeFi TVL Toncoin به ۷۰۲ میلیون دلار رسیده است، ارزش قفل شده در شبکه Toncoin در ۳۰ روز گذشته بیش از ۶۰ درصد افزایش یافته است.

ارزش کل Toncoin قفل شده است. منبع: DefiLlama
ارزش کل Toncoin قفل شده است. منبع: DefiLlama

علاوه بر این، تنها پنج پروتکل از ۱۷ پروتکل DeFi میزبانی شده در Toncoin با کاهش TVL در این دوره مواجه شدند. به عبارت دیگر، در این مدت، تنها پنج پروتکل از ۱۷ پروتکل DeFi میزبانی شده توسط Toncoin با کاهش TVL روبه‌رو شدند. از جمله این پنج پروتکل، بزرگترین پروتکل در زنجیره‌ی TVL با نام DeDust بود که شاهد افزایش بیش از ۱۰۰ درصدی TVL خود در طول ماه گذشته بود.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

با توجه به رشد بالقوه فعالیت‌های DeFi در تون‌کوین، حجم معاملات روزانه در صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) در این شبکه به رکورد بالاتر خود رسید و در تاریخ ۵ ژوئیه، به میزان ۹۷ میلیون دلار افزایش یافت.

مجموعات معاملاتی Toncon DEX. منبع: Artemis
مجموعات معاملاتی Toncon DEX. منبع: Artemis
معاملات سکه زیر میانگین متحرک کلیدی

تا لحظه نگارش این مقاله، مبادلات TON با قیمت ۷.۲۵ دلار انجام می‌شود. این کاهش عمومی در بازار منجر به افت قیمت آن زیر معدل حرکت متحرک ۲۰ روزه (EMA) شده است.

EMA 20 روزه، یک نمایشگر است که میانگین قیمت یک دارایی را در طی ۲۰ روز معاملاتی گذشته محاسبه می‌کند. وقتی قیمت دارایی زیر این میانگین حرکت می‌کند، این نشان‌دهنده فشار خرید کاهشی است و به عنوان یک سیگنال نزولی در نظر گرفته می‌شود.

اگر تلاش برای افزایش فشار فروش بر روی تون ادامه یابد، ممکن است این اقدام باعث کاهش قیمت آن و رسیدن به ۷.۱ دلار شود.

تحلیل تونکوین. منبع: TradingView
تحلیل تونکوین. منبع: TradingView

با این حال، اگر احساسات تغییر کرده و تقاضا افزایش یابد، TON ممکن است تا ۷.۴۶ دلار افزایش پیدا کند.

منبع: beincrypto.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی