آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

حرکت بعدی تون کوین وقتی به مانع ۸.۰۰ دلاری می رسد چیست؟

حرکت بعدی تون کوین وقتی به مانع 8.00 دلاری می رسد چیست؟

حرکت بعدی تون کوین وقتی به مانع ۸.۰۰ دلاری می رسد چیست؟

به گزارش زوم ارز، تحلیلگران ارزهای دیجیتال از وبسایت Coinidol.com اعلام کرده‌اند که پس از آزمایش سطح مقاومت ۸.۰۰ دلار، Toncoin (TON) در حال حاضر در یک روند جانبی قرار دارد. برای خرید و فروش تون کوین از صرافی های معتبر اقدام کنید

TON در بازار در حال صعود است و از زمان عبور از سطح مقاومتی ۲.۸۰ دلار، در مسیر صعودی خود پیشرفت می‌کند. از تاریخ ۱۲ آوریل، روند صعودی به پایان رسیده و یک الگوی افقی شکل گرفته است. TON در بازه قیمتی ۵.۰۰ تا ۸.۰۰ دلار نوسان می‌کند و خریداران تلاش می‌کنند تا قیمت را بالای نوار سقفی ۸.۰۰ دلار نگه دارند. در صورت عبور از سقف، TON می‌تواند به ۱۰.۴۲ دلار رسید. هر وقتی که مقاومت سقفی روی کرسی خوب قرار می‌گیرد، TON به زیر خطوط میانگین متحرک سقوط می‌کند. امروز، TON زیر خطوط میانگین متحرک قرار گرفته است و اگر ادامه داشته باشد، ممکن است به سطح حمایت ۶.۵۰ دلار برسد. اما اگر در این بازه گیر کرد، احتمالاً میان خطوط میانگین متحرک حرکت خواهد کرد. در حال حاضر، ارزش TON برابر با ۷.۲۲ دلار است.

TON در خط میانگین متحرک افت داشته است و اگر قیمت زیر SMA 50 روزه حمایتی برود، احتمال سقوط بیشتری وجود دارد. اما اگر از SMA 21 روز عبور کند، ممکن است روند صعودی خود را از سر گرفته و ادامه دهد. با وجود تغییرات، خطوط میانگین متحرک هر دو نمودار افقی باقی خواهند ماند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

نیازمندی‌های فنی

مقدارهای سطوح مقاومت به ترتیب ۶.۰۰ دلار، ۸.۰۰ دلار و ۱۰.۰۰ دلار می‌باشند.

سطوح پشتیبانی به مقادیر ۵.۰۰ دلار، ۳.۰۰ دلار و ۱.۰۰ دلار تقسیم می‌شود.

برای اطلاع از تمامی اخبار کانال تلگرام ما را دنبال کنید

در چارت ۴ ساعته، قیمت توکن TON در بازه‌ی ۶.۸۰ تا ۸.۰۰ دلار حرکت می‌کند. TON درحال کاهش است و به نزدیکی سطح حمایت فعلی در ۶.۸۰ دلار می‌رسد. این سطح حمایت از تاریخ ۷ ژوئن تاکنون حفظ شده است. اگر TON از این سطح پشتیبانی کاهش پیدا کند و همچنان بالاتر از آن باقی بماند، ممکن است روند صعودی تغییر کند.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده