آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

خستگی قیمت برای ارز تون، آیا اکنون زمان فروش است؟

توقف موقت برداشت از شبکه TON در صرافی والکس برای ارتقای زیرساخت‌ها

خستگی قیمت برای ارز تون، آیا اکنون زمان فروش است؟

به گزارش زوم ارز، در تحلیل اخیر توسط شیون مودلی، تحلیلگر CryptoQuant، از معیار انتشار مالی شناور برای ارزیابی عملکرد ارز دیجیتال TON در برابر نوسانات طبیعی آن استفاده شد. برای خرید و فرش تون کوین  می توانید از صرافی ها اقدام کنید.

در روش‌های سنتی، اندازه‌گیری بازده اضافی برای هر درصد ریسک در فرصت‌های سرمایه‌گذاری استفاده می‌شود. در ارزیابی بازده‌های تعدیل‌شده با ریسک ارزهای دیجیتال، نسبت شارپ اهمیت حیاتی دارد.

یافته‌های مدل نشان می‌دهد که نوسانات کوتاه‌مدت TON در طول دوره ۷ روزه، به طور پیوسته بیشتر از نوسانات ۳۰ روزه آن در دو سال و نیم گذشته بوده است. این موضوع نشان می‌دهد که قیمت TON، به خصوص تمایل دارد که در مقابل نوسانات سریع در کوتاه مدت، حساس باشد.

نمونه‌ای از الگوی نوسان که می‌تواند بر تصمیم‌گیران و سرمایه‌گذارانی که به دنبال بازدهی پایدار از دارایی‌های ارزهای دیجیتال خود می‌باشند، تاثیر گذار است، متن CryptoQuant معمولا به تحلیل این نوسانات از طریق “نسبت شارپ تعدیل شده” می‌پردازد که برای بهبود تطبیق با ماهیت غیر قابل پیش‌بینی بازارهای ارزهای دیجیتال در مقایسه با دارایی‌های سنتی‌تر طراحی شده است.

پیامدهای فعالیت سوداگرانه در تون

گزارش CryptoQuant به تأثیرات اساسی بر رفتار بازار TON اشاره دارد، به خصوص نقش فعالیت های سفته بازی را مورد تاکید قرار می‌دهد. با افزایش تعداد کاربران تلگرام در حوزه‌های DeFi و GameFi، پویایی تقاضا برای TON تغییر یافته است که اکثرا منجر به افزایش نوسانات می‌شود.

توانمندی بازی سفته ببنیاد فعالیت‌های بازار، بر پایین آوردن پایداری توکن تأثیر می‌گذارد و ممکن است برای سرمایه‌گذاران معمولی که با تحولات سریع بازار آشنا نیستند، خطرات پیش روی آنها قرار گیرد.

با تحلیل بیشتر و استفاده از نسبت شارپ ۱۸۰ روزه، نتایج نشان می دهند که در حال حاضر TON احتمالا در حال وارد شدن به یک وضعیت “خستگی قیمت” است که به معنای احتمال کاهش قیمت آن در زمان کوتاه می باشد.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

این نوع تحلیل پیش‌بینی، که در گزارش برجسته مورد توجه قرار گرفته است، به عنوان یک ابزار حیاتی برای سرمایه‌گذاران واکنش‌پذیر عمل می‌کند و به احتمال کاهش بازده نسبت به ریسک در دوره آینده اشاره دارد. این نوع پیش‌بینی‌ها برای هر دو نوع سرمایه‌گذار، یعنی خرده‌فروشان و نهادها، ارزشمند است زیرا به آن‌ها امکان می‌دهد تا موقعیت‌های بازار خود را بررسی کرده و استراتژی‌های متناسب با چشم‌اندازهای آینده ایجاد کنند، به‌طوری که حتی شامل ارزهای دیجیتال نیز می‌شود.

موارد و رویکردهای ارائه شده در گزارش CryptoQuant، نه تنها به پیچیدگی‌های مرتبط با سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال اشاره می‌کند، بلکه درک پویایی بازار که بر دارایی‌های دیجیتالی مثل TON تأثیرگذار است، را هم افزایش می‌دهد.

با استفاده از ابزارهای تحلیل مالی پیشرفته مانند نسبت شارپ، CryptoQuant به سرمایه‌گذاران در سراسر جهان کمک می‌کند تا درکی عمیق‌تر از نمایه ریسک-بازده ارزهای رمزنگاری شده پیدا کنند و تصمیمات سرمایه‌گذاری بهتری بگیرند.

منبع: blockchainreporter.net


تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده