آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

برترین ارزها و پرضرر ترین ارز ها در ۲۴ ساعت گذشته

برترین ارزها و پرضرر ترین ارز ها در 24 ساعت گذشته

برترین ارزها و پرضرر ترین ارز ها در ۲۴ ساعت گذشته

۲۷ خرداد ۱۴۰۳، به گزارش زوم ارز، در حالی که بازار ارزهای دیجیتال شاهد نوسانات زیادی است، برخی ارزها توانسته‌اند در میان برندگان و برخی دیگر در میان بازندگان روز قرار بگیرند. در صدر لیست برندگان، Pendle با افزایش ۵.۴۵ درصدی و رسیدن به قیمت ۵.۳۸ دلار قرار دارد. این ارز دیجیتال توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران را به خود جلب کرده است.

برترین ارزها و پرضرر ترین ارز ها در 24 ساعت گذشته
برترین ارزها و پرضرر ترین ارز ها در ۲۴ ساعت گذشته

Uniswap نیز با رشد ۴.۳۵ درصدی و رسیدن به قیمت ۱۱.۴۸ دلار، در جایگاه دوم برندگان روز قرار دارد. این رشد قابل توجه نشان‌دهنده استقبال گسترده از این پلتفرم تبادل غیرمتمرکز است. Dogewhfat (WIF) نیز با افزایش ۴.۲۰ درصدی و قیمت ۲.۵۳ دلار، در جایگاه سوم قرار دارد.

Ethereum Name Service (ENS) با رشد ۳.۶۲ درصدی و قیمت ۲۳.۴۸ دلار، و Monero (XMR) با افزایش ۲.۹۲ درصدی و قیمت ۱۷۵.۷۳ دلار از دیگر برندگان بازار امروز هستند. Notcoin (NOT)، Stacks (STX)، UNUS SED LEO (LEO)، Bittensor (TAO) و XRP نیز با افزایش قیمت مواجه شدند و در لیست برندگان روز قرار گرفتند.

در مقابل، Oasis (ROSE) با کاهش ۶.۵۰ درصدی و رسیدن به قیمت ۰.۱۱۶۶ دلار در صدر لیست بازندگان روز قرار دارد. Kaspa (KAS) نیز با افت ۵.۴۴ درصدی و قیمت ۰.۱۵۱۷ دلار، در جایگاه دوم بازندگان روز است. Lido DAO (LDO) با کاهش ۴.۵۰ درصدی و قیمت ۱.۹۹ دلار در جایگاه سوم قرار دارد.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

Chiliz (CHZ) با کاهش ۴.۲۲ درصدی و قیمت ۰.۱۰۱۶ دلار، و Starknet (STRK) با افت ۳.۹۱ درصدی و قیمت ۰.۹۳۶ دلار از دیگر بازندگان بازار امروز هستند. Injective (INJ)، Worldcoin (WLD), Cronos (CRO)، SingularityNET (AGIX) و Beam (BEAM) نیز با کاهش قیمت مواجه شده‌اند و در لیست بازندگان روز قرار گرفته‌اند.

نتیجه‌گیری:

بازار ارزهای دیجیتال همچنان به نوسانات خود ادامه می‌دهد و برخی ارزها توانسته‌اند با رشد چشمگیر، توجه سرمایه‌گذاران را به خود جلب کنند، در حالی که برخی دیگر با افت قیمت مواجه شده‌اند. سرمایه‌گذاران باید با دقت و تحلیل دقیق، تصمیم‌گیری‌های خود را در این بازار پرنوسان انجام دهند تا بتوانند از فرصت‌های موجود بهره‌برداری کنند.

میرزایی
میرزایی
میرزایی هستم دانشجوی رشته کامپیوتر علاقه به ارزهای دیجیتال و تکنولوژی

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده