آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارزهای دیجیتال پر بازدید ۲۴ ساعته گذشته، جهش‌ها و افت‌های ارزها

ارزهای دیجیتال پر بازدید 24 ساعته گذشته، جهش‌ها و افت‌های ارزها

ارزهای دیجیتال پر بازدید ۲۴ ساعته گذشته، جهش‌ها و افت‌های ارزها

۲۱ خرداد ۱۴۰۳، به گزارش زوم ارز، بازار ارزهای دیجیتال امروز شاهد تغییرات چشمگیری در بین ارزهای پربازدید بوده است. داده‌های جدید نشان می‌دهد که برخی ارزها با افزایش قابل توجهی مواجه شده‌اند، در حالی که برخی دیگر افت قیمت را تجربه کرده‌اند.

ارزهای دیجیتال پر بازدید 24 ساعته گذشته، جهش‌ها و افت‌های ارزها
ارزهای دیجیتال پر بازدید ۲۴ ساعته گذشته، جهش‌ها و افت‌های ارزها

ارزهای دیجیتال با بیشترین بازدید و تغییرات قیمتی

ارز Beercoin (BEER) با افزایش ۱۲.۳۳ درصدی در صدر لیست پربازدیدترین ارزهای دیجیتال قرار دارد. این رشد قابل توجه نشان‌دهنده توجه بالای کاربران و سرمایه‌گذاران به این ارز است.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

در همین حال، Mumu the Bull (MUMU) با ۲۸.۵۷ درصد رشد، بیشترین افزایش را در بین ارزهای پربازدید امروز داشته است. Super Trump (STRUMP) نیز با افزایش ۲۷.۲۳ درصدی جایگاه خود را در بین ارزهای موفق امروز تثبیت کرده است.

از سوی دیگر، Apu Apustaja (APU) با ۲.۹۶ درصد و Artrade (ATR) با ۲.۲۷ درصد رشد، از دیگر ارزهای موفق امروز بودند. بیت‌کوین (BTC) نیز با افزایش جزئی ۰.۲۰ درصدی همچنان در لیست پربازدیدها قرار دارد.

ارزهای دیجیتال با کاهش قیمت

در مقابل، برخی از ارزهای دیجیتال با کاهش قیمت مواجه شدند. Minu (MINU) با کاهش ۵.۶۳ درصدی و Trog (TROG) با افت ۱۱.۶۳ درصدی از جمله ارزهایی بودند که بیشترین کاهش را تجربه کردند. TARS Protocol (TAI) نیز با ۳.۹۵ درصد و tomi (TOMI) با ۴.۸۴ درصد کاهش در لیست ارزهای نزولی امروز قرار گرفتند.

نظر زوم ارز درباره این خبر

تحلیل‌گران زوم ارز معتقدند که تغییرات سریع و قابل توجه در قیمت ارزهای دیجیتال نشان‌دهنده نوسانات بالای این بازار است. ارزهایی مانند Beercoin و Mumu the Bull با افزایش‌های چشمگیر خود توجه زیادی را به خود جلب کرده‌اند، در حالی که کاهش قیمت ارزهایی مانند Minu و Trog نشان‌دهنده تغییرات در تمایلات سرمایه‌گذاران است.

زوم ارز توصیه می‌کند که سرمایه‌گذاران با دقت بیشتری به تحلیل وضعیت بازار پرداخته و از استراتژی‌های مدیریت ریسک مناسب استفاده کنند تا بتوانند از فرصت‌های موجود بهره‌برداری کنند و از ضررهای احتمالی جلوگیری کنند.


بیشتر بخوانید:
میرزایی
میرزایی
میرزایی هستم دانشجوی رشته کامپیوتر علاقه به ارزهای دیجیتال و تکنولوژی

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده