لایت فارکس

تراکنش‌های هولدرهای بیت کوین ۲۰۰۰ درصد رشد داشته است

با تشدید فشار فروش، بیت کوین بالای 30000 دلار ثابت می ماند

تراکنش‌های هولدرهای بیت کوین ۲۰۰۰ درصد رشد داشته است

تراکنش‌ها بر روی بیت کوین، نزد سرمایه‌گذاران بلندمدت رو به افزایش است.

به گزارش زوم ارز، داده‌های اخیر فاش کردند که افزایش چشم‌گیر به میزان ۲۰۰۰ درصد در حجم تراکنش‌های انجام شده توسط هولدرهای بلندمدت و در سود بیت کوین در سال جاری رخ داده است. رقم انتقال‌یافته توسط چنین هولدرهایی که اکنون در جایگاه سوددهی قرار دارند، از سطح ۲۵ میلیون دلار در ابتدای سال به رقم حیرت‌آور ۴۸۹ میلیون دلار رسیده است.

علی‌رغم این رشد چشم‌گیر، حجم تراکنش سودآور هنوز به میزان ۷۱.۴ درصد نسبت به اوج خود در سطح ۱.۷۴ میلیارد دلار افت دارد. این رکورد در زمان بازار صعودی بیت کوین در سال ۲۰۲۱ دیده شده بود. هرچند، شایان ذکر است که اگرچه حجم تراکنش فعلی نسبت به اوج سال گذشته پایین‌تر است، اما هنوز رشد محسوسی نسبت به شروع سال جاری به شمار می‌رود.

با بررسی دقیق‌تر داده‌ها می‌توان دریافت که الگوهای جالبی شکل گرفته‌اند. گویا آن دسته از هولدرهایی که بیت کوین را در مقطع زمانی ۶ تا ۱۲ ماه نگهداری کرده‌اند، در خرج کردن دارایی خود بیشترین فعالیت را داشته‌اند. حجم تراکنش آن‌ها نسبت به بقیه‌ی دسته‌های هولدرهای بلندمدت سه برابر بیشتر است.

با بررسی بیشتر الگوهای تراکنش‌های هولدرهای ۶ تا ۱۲ ماهه، درمی‌یابیم که ۹۲ درصد از روزهای خرید احتمالی آن‌ها نسبت به قیمت فعلی اسپات بیت کوین، سودآور است. این سودآوری محسوس می‌تواند به‌خوبی توضیح دهد که چرا این دسته از هولدرها، بیشترین حجم تراکنش در سال جاری را رقم زده‌اند.

علاوه بر آن، این سودآوری با افزایش اخیر در حجم کلی تراکنش‌های سودآور هماهنگ شده است.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢 

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده