آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز اسپل SPELL چیست؟

ارز اسپل SPELL چیست؟

ارز اسپل SPELL چیست؟ اکنون که در حال خواندن این مقاله می باشید قطعا به دنبال اطلاعاتی در ارتباط با ارز دیجیتال اسپل SPELL هستید. آیا در ارتباط با نحوه خرید و فروش این رمز ارز اطلاعاتی دارید؟ آیا می دانید چه کیف پول هایی از این رمز ارز پشتیبانی می کنند؟ در این مقاله ما به توضیح همه این موارد خواهیم پرداخت.

در ابتدا لازم است بیان نماییم که اسپل SPELL یک توکن ERC-20 است و به عنوان یک توکن حاکمیتی و انگیزشی در اکوسیستم Abracadabra عمل می کند. در ادامه شما می توانید با این ارز دیجیتال و همچنین پلتفرم Abracadabra آشنا شوید.

ارز دیجیتال اسپل SPELL چیست؟

ارز دیجیتال اسپل SPELL چیست؟
ارز دیجیتال اسپل SPELL چیست؟

همانطور که در ابتدای این مقاله بیان نمودیم، رمز ارز اسپل SPELL یک توکن ERC-20 می باشد و به عنوان یک توکن حاکمیتی در اکوسیستم آبراکادابرا مانی Abracadabra.money به شمار می رود.

در واقع توکن اسپل بخشی از طرح مالی غیرمتمرکز Abracadabra.money است. آبراکادابرا مانی یک پلتفرم وام دهی دیفای DeFi است که دارای دو توکن می باشد. توکن اسپل توکن بومی است، در حالی که MIM یک استیبل کوین ثابت با دلار آمریکا برای اعطای وام به کاربران ابداع شده است. کاربران می توانند توکن های سودمند مختلف مانند yuUSDT و yuUSDC را برای وثیقه برای قرض گرفتن MIM در آبراکادابرا مانی واریز کنند. کاربران می توانند yvUSDT و yvUSDC را با واریز استیبل کوین USDT و USDC در استخرهای پلتفرم Yearn Finance دریافت نمایند.

توکن اسپل دارای حداکثر عرضه ۲۱۰ میلیارد است، با ۳۰% از کل عرضه به اعضای تیم، ۶۳% از کل عرضه توکن اسپل برای مشوق های فارمینگ جهانی در استخرهای نقدینگی مختلف اختصاص داده شده است. ۷ درصد باقیمانده از کل عرضه اسپل از طریق عرضه اولیه صرافی غیرمتمرکز در یونی سواپ و سوشی سواپ توزیع شد.


نیم نگاهی به توکن اسپل Spell Token

نام اختصاری SPELL
نوع ارز  Token
عرضه کل  ۱۰۳،۲۱۴،۹۳۹،۴۸۰
مقدار در گردش ۸۴،۶۶۳،۳۲۲،۸۸۸
وب سایت رسمی abracadabra.money
بلاکچین اکسپلورر etherscan.io

ftmscan.com

avascan.info

arbiscan.io

solscan.io

پیج های ارتباطی رسمی twitter

abracadabramoney.medium.com

وایت پیپر https://docs.abracadabra.money/
سورس کد https://github.com/Abracadabra-money
آدرس قرارداد اتریوم 0x090185f2135308bad17527004364ebcc2d37e5f6

عملکرد اسپل توکن Spell Token چگونه است؟

عملکرد اسپل توکن Spell Token چگونه است؟
عملکرد اسپل توکن Spell Token چگونه است؟

همانطور که در قسمت قبلی مقاله گفتیم توکن اسپل SPELL بخشی از پلتفرم آبراکادابرا مانی Abracadabra.money است. به گفته آبراکادابرا مانی عملکرد اصلی اسپل توکن این است که آن را روی پلتفرم قرار دهد تا توکن های پاداش به نام توکن های SSPELL را دریافت کند.

Sspell Tokens به دارندگان حق رای در پلتفرم و ادعای سود ایجاد شده در MIM قرض داده شده توسط Abracadabra.Money می دهد. به گفته این شرکت، ۷۵ درصد از کارمزدهای بهره برای خرید توکن های اسپل استفاده می شود که به دارندگان Sspell پاداش داده می شود.


چه چیزی اسپل توکن Spell Token را منحصر به فرد می کند؟

چه چیزی اسپل توکن Spell Token را منحصر به فرد می کند؟
چه چیزی اسپل توکن Spell Token را منحصر به فرد می کند؟

به لطف فناوری Kashi Lending که توسط سوشی سواپ معرفی شده است، بازارهای وام ایزوله آبراکادابرا موجی از نوآوری در وام های مالی غیرمتمرکز را برانگیخته است. در یک بازار وام دهی ایزوله، ریسک به طور جمعی تقسیم نمی شود. کاربران می توانند برای هر توکن نقدینگی ارائه کنند و اگر جفت ارز نقدینگی خود را از دست بدهد یا اتفاقی برای قرارداد هوشمند بیفتد، فقط آن جفت تحت تاثیر قرار می گیرد و نه کل پلتفرم. این به آبراکادابرا Abracadabra اجازه می دهد تا جفت های مختلفی ارائه دهد که توسط اکثر صرافی های غیرمتمرکز دیگر پشتیبانی نمی شوند.

اسپل توکن را می توان با تامین نقدینگی در یکی از استخرهای مختلف پرورش داد. اسپل SPELL همچنین می تواند استیک شود و توکن های استیک شده سهمی از کارمزدهای پلتفرم را به خود اختصاص می دهند که صورت خودکار ترکیب می شوند.


روند قیمتی ارز دیجیتال اسپل Spell

ارز دیجیتال اسپل Spell در تاریخ ۱۸ آگوست سال ۲۰۲۱ در سطح قیمتی ۰.۰۰۰۶۱۰۲ دلار آمریکا بازار ارز های دیجیتال عرضه شد. رمز ارز اسپل در زمان عرضه شدن به بازار ارز های دیجیتال تا تاریخ ۳ اکتبر سال ۲۰۲۱ روند قیمتی ثابت و رنجی را تجربه کرده است.

این رمز ارز در تاریخ ۳ اکتبر ۲۰۲۱ تا تاریخ ۳ نوامبر سال ۲۰۲۱ روند صعودی را تجربه کرده است. ارز دیجیتال اسپل Spell در تاریخ ۴ نوامبر سال ۲۰۲۱ روندی نزولی را تجربه کرد، که تا تاریخ ۶ دسامبر ۲۰۲۱ ادامه داشت. ارز دیجیتال اسپل Spell از تاریخ ۶ دسامبر ۲۰۲۱ روند صعودی خود را آغاز کرده و تا ۲۵ دسامبر ۲۰۲۱ ادامه داشت.

 در آخرین روز سال ۲۰۲۱ در سطح قیمتی ۰.۰۲۲ دلار آمریکا خرید و فروش شده و سال ۲۰۲۲ را آغاز کرد و از آغاز سال ۲۰۲۲ تا تاریخ ۱۸ مارس ۲۲ روند قیمتی نزولی را تجربه کرده و از این تاریخ تا به امروز روند ثابت و رنج را تجربه کرده است.

ارز دیجیتال اسپل Spell در تاریخ ۱۸ آگوست ۲۰۲۱ در سطح قیمتی ۰.۰۰۰۵۹۱۶ دلار آمریکا پایین ترین قیمت تاریخ خود را تجربه کرده است و در تاریخ ۱۶ نوامبر ۲۰۲۱ در سطح قیمتی ۰.۰۷۵۱۵ دلار آمریکا در بالاترین سطح قیمتی خود خرید و فروش شده است. حجم معاملاتی ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته برابر با ۳۸,۶۵۹,۸۱۲ دلار آمریکا بوده است.

همراهان عزیز زوم ارز شما قادر هستید در تصویر زیر نمودار قیمتی ارز دیجیتال اسپل Spell را از زمان عرضه شدن به بازار ارز های دیجیتال تا امروز مشاهده کنید.

روند قیمتی ارز دیجیتال اسپل Spell
روند قیمتی ارز دیجیتال اسپل Spell

خرید و فروش ارز دیجیتال اسپل Spell

خرید و فروش ارز دیجیتال اسپل Spell
خرید و فروش ارز دیجیتال اسپل Spell

اگر شما تا به امروز تصمیم به خرید و فروش ارز دیجیتال اسپل Spell را داشته اید ولی راه انجام آن را نمی‌دانستید اصلا نگران نباشید ما در این قسمت شما را راهنمایی می‌کنیم پس در ادامه با ما همراه باشید.

اولین قدم برای خرید و فروش ارز دیجیتال اسپل Spell ثبت نام و احراز هویت در یکی ازصرافی های داخلی ارز های دیجیتال است که از این رمز ارز پشتیبانی می‌کنند است. اما اگر هیچ یک از صرافی های ارز دیجیتال داخلی از این رمز ارز پشتیبانی نمی‌کردند شما باید در یکی از صرافی های ارز دیجیتال خارجی اقدام به خرید و فروش این رمز ارز کنید.

متاسفانه به دلیل تحریم هایی که متوجه کشور عزیز ما است کاربران ایرانی نمی‌توانند در ابتدا مقدار تومان خود را تبدیل به ارز اسپل Spell کنند، کاربران در ابتدا باید در یکی از صرافی های ارز دیجیتال داخلی مقدار تومان دلخواه خود را به یک استیبل کوین مانند تتر تبدیل کنند و سپس در یکی از صرافی های خارجی دلخواه تتر را به ارز اسپل Spell تبدیل کنند.

کاربران برای فروش ارز دیجیتال اسپل Spell نیز باید از همین روش استفاده کرده ابتدا رمز های خود را فروخته و به یک استیبل کوین تبدیل کرده و استیبل کوین های خود را به صرافی های داخلی آورده و به تومان تبدیل کنند


صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال اسپل Spell

صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال اسپل Spell
صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال اسپل Spell

در این قسمت ما به معرفی صرافی هایی که از ارز اسپل پشتیبانی می‌کنند می‌پردازیم و آنها را برای شما نام برده که در صورتی که می‌خواهید به خرید و فروش این رمز ارز بپردازید به راحتی از صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال Spell آگاه باشید.

کاربران گرامی حتما قبل از انتخاب صرافی مورد نظر به بررسی آن صرافی بپردازید و صرافی را که از نظر امنیت قابل اعتماد بوده است را انتخاب کنید و قبل از ثبت نام و احراز هویت ما به شما پیشنهاد می‌دهیم صرافی ارز دیجیتالی را که انتخاب کرده اید مقاله ی تخصصی و آموزش آن کیف پول را که در قسمت صرافی سایت زوم ارز می‌توانید آن را مطالعه کرده و بعد اقدام به فعالیت کنید.

صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال اسپل Spell عبارتند از:

ارز اسپل Spell توسط صرافی های بیشتری پشتیبانی می‌شود. شما می‌توانید با مراجعه به سایت کوین مارکت کپ و سرچ رمز ارز اسپل Spell در قسمت Market لیست کامل صرافی های پشتیبانی کننده ی این رمز ارز را مشاهده کنید.

اگر درباره ی ثبت نام و احراز هویت صرافی های پشتیبان کننده ی ارز اسپل نیاز به راهنمایی بیشتری داشتید می‌توانید با مراجعه به سایت زوم ارز و سرچ نام صرافی مورد نظر به مقاله ی اختصاصی صرافی مراجعه کنید در مقاله ی اختصاصی صرافی ها مراحل آموزش ثبت نام، احراز هویت و … را به همراه تصاویر گام به گام مراحل مطالعه نمایید.


کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال اسپل Spell

کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال اسپل Spell
کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال اسپل Spell

بعد از خرید ارز دیجیتال اسپل Spell نوبت به نگهداری وذخیره ی رمز ارز های خریداری شده می‌کنیم، با توجه به زیاد شدن تعداد و تنوع کیف پول های ارز دیجیتال انتخاب کیف پول متناسب با خواسته ها و نیاز های ما کار بسیار سخت و دشواری شده است، اما اصلا نگران نباشید ما تیم زوم ارز در انتخاب کیف پول به شما کمک می‌کنیم.

در حال حاضر متاسفانه تنها کیف پول نرم افزاری سیف پل از ارز دیجیتال اسپل Spell پشتیبانی می‌کند در ادامه به توضیح مختصر از کیف پول ارز دیجیتال سیف پل می‌پردازیم.

کیف پول نرم افزاری سیف پل SafePal: کیف پول نرم افزاری سیف پل یکی بهترین و معروف ترین کیف پول های دنیای ارز دیجیتال است کیف پول سیف پل رابط کاربری آسان و مناسبی دارد. این کیف پول نرم افزاری به غیر از ارز دیجیتال اسپل Spell از رمز ها و توکن های گوناگون بیشتری نیز پشتیبانی می کند. این کیف پول دارای رابط کاربری مناسبی است و تمامی افراد قادر هستند به راحتی از این پول نرم افزاری استفاده کنند.


آینده ارز دیجیتال اسپل SPELL چگونه است؟

آینده ارز دیجیتال اسپل SPELL چگونه است؟
آینده ارز دیجیتال اسپل SPELL چگونه است؟

در اینجا قصد داریم به بررسی این موضوع بپردازیم که آیا ارز دیجیتال اسپل SPELL یک سرمایه گذاری مناسب به شمار می رود؟ لازم است بیان نماییم که رمز ارز اسپل می تواند به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت گزینه مناسبی به شمار رود.

این ارز دیجیتال می تواند سود سه برابری تا ۵ برابری را برای سال های آینده به شما بدهد. هنوز در مراحل اولیه است و افراد جدید هر روز با آن آشنا می شوند. به طور کلی در صورت رشد و توسعه پلتفرم، این رمز ارز می تواند با سود خوبی همراه باشد.


کلام پایانی درباره ی ارز اسپل SPELL چیست؟

در این مقاله ما به معرفی رمز ارز اسپل SPELL پرداختیم. این ارز دیجیتال یک توکن مبتنی بر استاندارد ERC-20 می باشد و یک توکن حاکمیتی در پلتفرم آبراکادابرا مانی Abracadabra.money است. همانطور که در این مقاله گفته شد، آبراکادابرا مانی یک پلتفرم وام دهی دیفای است و دارای دو توکن می باشد.

لازم به ذکر است شما می توانید از صرافی های نام برده شده در مقاله برای خرید و فروش رمز ارز اسپل SPELL استفاده نمایید. همچنین کیف پول هایی که در این مقاله معرفی نمودیم برای ذخیره سازی رمز ارز اسپل SPELL مورد استفاده قرار می گیرند. در صورت داشتن هرگونه سوال آن را در قسمت نظرات بیان نمایید.

از اینکه تا پایان مقاله “ارز اسپل SPELL چیست؟” همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم.

 

منبع: zoomarz


بیشتر بخوانید:

از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم محتوا
تیم محتوا
جمالی هستم و دارای 3 سال تجربه در بازار رمز ارزها می باشم. دانش آموخته رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه تهران جنوب و در زمینه تدریس زبان و مترجمی بسیار فعالیت نموده ام. علاقه مند به حوزه موسیقی می باشم و در تلاشم تا در ارتباط با ارزهای دیجیتال دانش خود را گسترش دهم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
13 نظرات خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
معصومه
معصومه
1 سال قبل

سپاس از شما جهت محتوای خوبتون

محسن عباسپور
محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  معصومه
1 سال قبل

ممنون از همراهی شما

علی
علی
1 سال قبل

لطف تحلیل رمز ارز spell را انجام دهید.

ماندانا
ماندانا
1 سال قبل

کدام صرافی غیر متمرکز برای ارز دیجیتال spell بهتر است؟

لیدا
لیدا
1 سال قبل

آیا ارز دیجیتال spell کلاهبرداری ااست؟

افشین
افشین
1 سال قبل

آیا صرافی های ایرانی از ارز دیجیتال spell پشتیبانی می کنند؟

رامتین
رامتین
1 سال قبل

تشکر از محتوای خوبی شما

فرید
فرید
1 سال قبل

کدام صرافی از ارز دیجیتال spell پشتیبانی می کند؟

خراسانی
خراسانی
1 سال قبل

کدام کیف پول برای ارز SPELL معتبرتر است؟

مسعود
مسعود
1 سال قبل

آینده قیمت ارز دیجیتال SPELL چند است؟

امید
امید
1 سال قبل

آیا ارز دیجیتال Spell را بخرم ؟

محسن عباسپور
محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  امید
1 سال قبل

سلام دوست عزیز برای ورود به یک ارز گزینه های بسیار زیادی وجود دارد که به شما پیشنهاد میکنم آنها را بررسی نمایید

جواد
جواد
1 سال قبل

ممنون از محتوای خوب شما

آخرین مقالات منتشر شده