آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز PYR چیست؟ | آینده ارز PYR

ارز ولکان فورجد PYR چیست؟

ارز PYR چیست؟ در این مقاله قصد داریم تا در ارتباط با یکی از ارز های دیجیتال موجود با نام ولکان فورجد PYR با شما عزیزان گفتگو نماییم. همانطور که در مقالات مربوط به رمز ارز ها بسیار بیان شده است، بازی ها و توکن های رمزنگاری مرتبط با متاورس احتمالا مهم ترین روند بلاکچین در سال ۲۰۲۲ خواهند بود. بازی های مبتنی بر بلاکچین با NFT و واقعیت مجازی با سرعت فوق العاده ای در حال گسترش هستند، به این معنی که پروژه هایی مانند ولکان فورجد Vulcan Forged می توانند سرمایه گذاری بسیار خوبی باشند.

اما ولکان فورجد Vulcan Forged دقیقا چیست؟ یک استودیوی بازی سازی بلاکچین و بازار NFT است. PYR توکن ارائه شده این پلتفرم می باشد. در ادامه شما می توانید با ارز دیجیتال PYR، بنیانگذاران ولکان فورجد، عملکرد و ویژگی های آن آشنا شوید. همچنین به شما کیف پول هایی را معرفی خواهیم نمود که می توانید برای ذخیره سازی رمز ارز PYR از آنها استفاده کنید.

ارز دیجیتال ولکان فورجد PYR چیست؟

ارز دیجیتال ولکان فورجد PYR چیست؟
ارز دیجیتال ولکان فورجد PYR چیست؟

همانطور که در ابتدای این مقاله بیان نمودیم، PYR توکن ارائه شده ولکان فورجد Vulcan Forged می باشد. این توکن مبتنی بر شبکه های پالیگان و اتریوم است و بر اساس استاندارد ERC-20 پیاده سازی شده است. به عبارتی می توان بیان نمود توکن PYR توکن حاکمیتی اکوسیستم ولکان فورجد است.

به عبارتی PYR توکن کاربردی بومی اکوسیستم ولکان فورجد است که کاربران می توانند NFT و آیتم های درون بازی را با استفاده از PYR در بازار ولکان فورجد خریداری کنند و یا بفروشند. همچنین کاربران می توانند PYR را استیک نمایند. عرضه کل این توکن ۵۰،۰۰۰،۰۰۰ میلیون می باشد و نحوه توزیع توکن به شرح زیر می باشد:

  • ۴۰ درصد فروش توکن
  • ۱۰ درصد استخر پاداش وفاداری
  • ۲۰ درصد تیم سازنده
  • ۳۰ درصد ذخیره کامیونیتی

نیم نگاهی به توکن ولکان فورجد Vulcan Forged PYR

نام اختصاری PYR
نوع ارز Token
عرضه کل  ۵۰،۰۰۰،۰۰۰
مقدار در گردش ۲۳،۸۹۷،۷۰۰
وب سایت رسمی vulcanforged.com
بلاکچین اکسپلورر polygonscan.com

etherscan.io

پیج های ارتباطی رسمی  twitter

reddit

وایت پیپر https://vulcanforged.com/public/assets/frontend/pyr.pdf
آدرس قرارداد اتریوم  ۰x430ef9263e76dae63c84292c3409d61c598e9682

معرفی پلتفرم ولکان فورجد Vulcan Forged

معرفی پلتفرم ولکان فورجد Vulcan Forged
معرفی پلتفرم ولکان فورجد Vulcan Forged

با توجه به تعریف کوتاهی که در ابتدای مقاله خدمت شما کاربران عزیز زوم ارز بیان نمودیم، ولکان فورجد به عنوان یک استودیو مبتنی بر بلاکچین معرفی می شود که می توان در آن بازی نمود و همچنین در بازار NFT یا توکن های غیر قابل تعویض آن به خرید و فروش دارایی های درون بازی پرداخت. در این پلتفرم کاربران می توانند بازی های خود را بسازند و یا اینکه در بازی های موجود، مشغول به بازی شوند. با این کار می توانند به کسب درآمد بپردازند. از جمله سرویس های این پلتفرم می توان به صرافی غیرمتمرکز Vulcandex اشاره کرد.

در واقع می توان گفت برای علاقه مندان به بازی های بلاکچین، ولکان فورجد Vulcan Forged پلتفرمی است که می توانند به بازی های محبوب و بازار عظیم NFT برای خرید و فروش دارایی های دیجیتال در بازی دسترسی داشته باشند.


معرفی تیم پروژه ولکان فورجد Vulcan Forged

معرفی تیم پروژه ولکان فورجد Vulcan Forged
معرفی تیم پروژه ولکان فورجد Vulcan Forged

در این قسمت از مقاله به معرفی تیم پروژه ولکان فورجد خواهیم پرداخت. لازم است بگوییم که در ارتباط با سوابق کاری و تحصیلی این افراد اطلاعات خاصی وجود ندارد. یکی از این افراد جیمی تامسون Jamie Thomson است که مدیرعامل و موسس پروژه می باشد.

از دیگر افراد می توان به ماریا ددوسی Maria Dedevesi، نیرنا جی Nirena G، یانیس Yiannis و جیسون لی راس مک‌لور Jason Lee Ross Mclvor اشاره کرد. که این افراد به تریتب طراح رابط کاربری، توسعه دهنده موتور گرافیکی بازی، مدیر پروژه و مدیر مارکتینگ می باشند.


معرفی بازی های ارائه شده توسط پلتفرم ولکان فورجد Vulcan Forged

معرفی بازی های ارائه شده توسط پلتفرم ولکان فورجد Vulcan Forged
معرفی بازی های ارائه شده توسط پلتفرم ولکان فورجد Vulcan Forged

در این قسمت از مقاله به معرفی بازی هایی خواهیم پرداخت که توسط پلتفرم ولکان فورجد ارائه شده است.

  1. یکی از این بازی ها Berserk نام دارد که یک بازی جمع آوری کارت می باشد. در این بازی افراد می توانند با استفاده از اسلحه ها و طلسم ها با یکدیگر بجنگند.
  2. بازی ولکان ورس Vulcan Verse یکی دیگر از بازی های ارائه شده می باشد که در آن زمین هایی برای فروش به صورت NFT وجود دارد. در واقع این بازی سرزمینی مجازی با ابعاد ۳ کیلومتر در ۳ کلیومتر است.
  3. Forge Arena را نیز می توان یکی دیگر از بازی های ارائه شده معرفی نمود که در این بازی یک کاراکتر جنگجو دارید و به صورت خودکار عمل می نماید.
  4. Battle Chess یک بازی شطرنجی است که از شخصیت ها ولکان فورجد در آن استفاده شده است.

معرفی همکاری های ولکان فورجد Vulcan Forged

معرفی همکاری های ولکان فورجد Vulcan Forged
معرفی همکاری های ولکان فورجد Vulcan Forged

شایان ذکر است که ولکان فورجد با شرکت های مختلفی همچون VIVAL، DEFI 11 و Artefy همکاری نموده است. VIVAL شرکت ارائه دهنده راه حل های هوشمند برای توسعه نرم افزاری می باشد. در کارنامه این شرکت فعالیت هایی همچون تنظیم قرارداد هوشمند و صدور توکن برای دارایی ها می باشد.

Artefy یک شرکت آمریکایی است که در زمینه های مختلفی همچون تبدیل آثار هنری به NFTها فعالیت نموده است. DEFI 11 در زمینه توسعه بازی های NFT فعالیت می نماید که در آن جمعی از توسعه دهندگان و هنرمندان فعالیت می نمایند.


روند قیمتی ارز دیجیتال ولکان فورجد PYR

ارز دیجیتال PYR در تاریخ ۲۱ آوریل ۲۰۲۱ با سطح قیمت ۲.۱۳۴۴ دلار آمریکا بازار ارز های دیجیتال عرضه شد. ‏این رمز ارز بعد از عرضه شدن به بازار رمز ارز روند صعودی مناسبی را تجربه کرد. این روند صعودی تاریخ ۴ جون ۲۰۲۱ ادامه داشت، اما از این تاریخ تا ۲۲ جولای ۲۰۲۱ روند نزولی را تجربه کرد.

 این رمز ارز تا تاریخ ۱۸ سپتامبر ۲۰۲۱ روند نسبتاً ثابت را تجربه کرده است. بعد از این تاریخ روند ارز دیجیتال PYR به روند صعودی مناسبی تبدیل شد. ارز دیجیتال PYR در آخرین روز سال ۲۰۲۱ در سطح قیمتی ۱۵.۳۹ دلار آمریکا معامله شد و وارد سال ۲۰۲۲ شد. این ارز دیجیتال از اوایل سال ۲۰۲۲ تا به امروز روند نسبتا ثابتی را تجربه کرده است.

حجم معاملات ارز دیجیتال PYR در ۲۴ ساعت اخیر برابر با ۴۵,۶۶۶,۵۹۴ دلار امریکا است. ارز دیجیتال PYR در تاریخ ۲۲ جون سال ۲۰۲۱ در سطح قیمتی ۱.۱۶ دلار آمریکا در پایین ترین سطح تاریخ خود خرید و فروش شده است. این رمز ارز در تاریخ ۱ دسامبر ۲۰۲۱ در سطح قیمتی ۴۹.۷۴ دلار امریکا بالاترین سطح قیمتی خود از زمان عرضه شدن در بازار ارز های دیجیتال تا به زمان نگارش این مقاله را تجربه کرده است.

شما می‌توانید در تصویر زیر روند قیمتی ارز دیجیتال PYR را که از زمان عرضه شدن به دنیای ارز های دیجیتال تا به امروز را نشان می‌دهد مشاهده کنید.

روند قیمتی ارز دیجیتال ولکان فورجد PYR
روند قیمتی ارز دیجیتال ولکان فورجد PYR

خرید و فروش ارز دیجیتال ولکان فورجد PYR

خرید و فروش ارز دیجیتال ولکان فورجد PYR
خرید و فروش ارز دیجیتال ولکان فورجد PYR

بعد از آشنایی با رمز ارز PYR نوبت به خرید و فروش این رمز ارز می‌رسد، اگر شما قصد خرید و فروش رمز ارز PYR را دارید باید در یکی از صرافی های داخلی پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال PYR ثبت نام و احراز هویت کرده و اقدام به مبادله ی این رمز ارز کنید.

اما اگر صرافی داخلی از این رمز ارز پشتیبانی نمی‌کند شما باید اقدام به خرید و فروش این رمز ارز در یکی از صرافی های خارجی پشتیبان کننده ی ارز PYR کنید. متاسفانه کشور ما تحریم است و ما اجاره معامله در صرافی های خارجی را با تومان نداریم.

یعنی ما قادر نیستیم در صرافی خارجی با تومان خود اقدام به خرید و فروش رمز ارز های مد نظر خود کنیم اما اصلا نگران نباشید ما راه حل این مشکل را به شما آموزش می‌دهیم شما باید در ابتدا در یکی از صرافی های داخلی ثبت نام و احراز هویت کنید و مقدار تومان خود را به یکی از استیبل کوین های موجود مانند تتر تبدیل کنید.

در مرحله ی بعد با استفاده از تتر های خود در صرافی های خارجی پشتیبان کننده ی رمز ارز PYR اقدام به خرید این رمز ارز با استفاده از تتر کنید.

شما می‌توانید با استفاده از این روش اقدام به فروش رمز ارز PYR کنید و این رمز ارز را به تتر تبدیل کرده سپس در صرافی داخلی تبدیل به تومان کنید. در قسمت بعد ما صرافی هایی که از این ارز پشتیبانی می‌کند را به شما کاربران زوم ارز معرفی می‌کنیم.


صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال ولکان فورجد PYR

صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال ولکان فورجد PYR
صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال ولکان فورجد PYR

در قسمت قبل ما روش خرید و فروش رمز ارز PYR را به شما آموزش دادیم حال در این قسمت به معرفی صرافی های پشتیبان کننده ی ارز PYR می‌پردازیم. این نکته را فراموش نکنید در هنگام بررسی صرافی مورد نظر، امنیت آن صرافی را بطور دقیق بررسی کنید .

صرافی های پشیتبان کننده ی ارز PYR عبارتند از:

ارز دیجیتال PYR توسط صرافی های بیشتری پشتیبانی می‌شود. شما می‌توانید با مراجعه به سایت کوین مارکت کپ و سرچ رمز ارز PYR در قسمت Market لیست کامل صرافی های پشتیبانی کننده ی این رمز ارز را مشاهده کنید.


کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال PYR

کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال PYR
کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال PYR

در قسمت های قبلی ما روش خرید و فروش رمز ارز PYR را در صرافی های داخلی و خارجی به شما آموزش دادیم و در این قسمت می‌خواهیم شما را با کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال PYR آشنا کنیم.

ما بعد از خرید هر رمز ارزی برای نگهداری از آنها به کیف پول های نرم افزاری و سخت افزاری نیاز داریم. در حال حاضر هیچ یک از کیف پول های سخت افزاری از ارز دیجیتال PYR پشتیبانی نمی‌کند، اما اصلا نگران نباشید زیرا این امکان وجود دارد که در آینده ای نچندان دور کیف پول های سخت افزاری از این رمز ارز پشتیبانی کنند.

در حال حاضر فقط کیف پول نرم افزاری سیف پل از این ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند، در ادامه به شرح کوتاهی از این ولت نرم افزاری معروف و محبوب می‌پردازیم پس با ما همراه باشید.

کیف پول نرم افزاری سیف پل SafePal: کیف پول نرم افزاری سیف پل یکی از محبوبترین و جزو پنج کیف پول نرم افزاری معروف دنیای ارز های دیجیتال است. این کیف پول بغیر از ارز دیجیتال PYR از رمز ارز ها و توکن های زیاد دیگری نیز پشتیبانی می‌کند. این ولت در سیستم عامل های موبایلی مانند اندروید و ios برای کاربران قابل استفاده است.

 کیف پول نرم افزاری سیف پل از تائید هویت دو عاملی پشتیبانی نمی‌کند ولی دارای امنیت مناسب و قابل قبولی است و کاربران قادر هستند با خیالی آسوده از رمز ارز های خود در این ولت نرم افزاری نگهداری کنند.


بررسی آینده ارز دیجیتال ولکان فورجد PYR

بررسی آینده ارز دیجیتال ولکان فورجد PYR
بررسی آینده ارز دیجیتال ولکان فورجد PYR

در اینجا لازم است بیان نماییم که به نظر می رسد ولکان فورجد Vulcan Forged سرمایه گذاری خوبی برای انجام در سال ۲۰۲۲ به شمار می رود. در حالی که همه پروژه های متاورس و بازی با NFT احتمالا در آینده نزدیک رشد زیادی خواهند داشت، مزایایی نیز وجود دارد که ولکان فورجد Vulcan Forged را از رقبا متمایز می کند.

مهمتر از همه توکن PYR که اکوسیستم Vulcan Forged را تامین می کند بسیار کاربردی است و موارد استفاده مهم زیادی دارد. این ارز برای پرداخت کارمزد استفاده می شود، ارزی است که به شما امکان می دهد NFTهای منحصر به فرد را معامله کنید، می توان آن را برای ایجاد درآمد غیرفعال استیک کرد و همچنین می تواند به عنوان ارز درون بازی استفاده شود که به بازیکنان امکان می دهد NFTهای خود را ارتقا دهند.

اما مهمتر از همه، PYR یک ارز دیجیتال ارزشمند نه تنها برای بازیکنان، بلکه برای توسعه دهندگان بازی های بلاکچین نیز هست. این بدان معناست که ولکان فورجد سرمایه گذاری خوبی برای افرادی است که به دنبال سود بلندمدت هستند، زیرا PYR شانس واقعی برای تبدیل شدن به یکی از مهم ترین توکن های بازی در آینده را دارد.


کلام پایانی درباره ی ارز ولکان فورجد PYR چیست؟

با خواندن این مقاله شما می توانید با رمز ارز PYR آشنا شوید. این ارز دیجیتال توکن ارائه شده پلتفرم ولکان فورجد Vulcan Forged می باشد. ولکان فورجد به عنوان یک استودیو مبتنی بر بلاکچین معرفی می شود که می توان در آن بازی نمود و همچنین در بازار NFT ی ن توکن های غیر قابل تعویض آن به خرید و فروش دارایی های درون بازی پرداخت.

به نظر می رسد که این ارز دیجیتال از آینده خوبی برخوردار باشد. در صورتی که قصد خریداری این ارز دیجیتال و سرمایه گذاری در آن را دارید، قبل از همه تمامی عوامل تاثیرگذار بر آینده رمز ارز را بررسی نمایید.

از اینکه تا پایان مقاله “ارز ولکان فورجد PYR چیست؟” همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم.

منبع: zoomarz


بیشتر بخوانید:

تیم محتوا
تیم محتوا
جمالی هستم و دارای 3 سال تجربه در بازار رمز ارزها می باشم. دانش آموخته رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه تهران جنوب و در زمینه تدریس زبان و مترجمی بسیار فعالیت نموده ام. علاقه مند به حوزه موسیقی می باشم و در تلاشم تا در ارتباط با ارزهای دیجیتال دانش خود را گسترش دهم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
14 نظرات خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
javad.rzai
1 ماه قبل

چطوری‌همستربازی‌رانصب‌کنم

عباس
1 سال قبل

لطفا تحلیل رمز ارز ولکان فورجد را انجام دهید.

مجتبی
1 سال قبل

کدام صرافی غیر متمرکز برای ارز دیجیتال ولکان فورجد بهتر است؟

حسام
1 سال قبل

آیا ارز دیجیتال ولکان فورجد معتبر است؟

مینا
1 سال قبل

آیا صرافی های ایرانی از ارز دیحیتال ولکان فورجد پشتیبانی می کنند؟

محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  مینا
1 سال قبل

سلام
دوست عزیز صرافی ها در محتوا به شما معرفی کردیم
اما اگر سوال دیگری دارید بفرمایید

امید
1 سال قبل

تشکر از محتوای خوی شما.

محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  امید
1 سال قبل

ممنون از همراهی شما

جمیله
1 سال قبل

کدام صرافی از ارز دیجیتال ولکان فورجد پشتیبانی می کند؟

محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  جمیله
1 سال قبل

سلام دوست عزیز
در متن به صرافی هایی اساره شده است
لطفا مطالعه نمایید
در صورتی که سوالی بود ما در خدمتیم

شبنم
1 سال قبل

کدام کیف پول برای ارز ولکان فورجد معتبرتر است؟

ثمین
1 سال قبل

آینده قیمت ارز دیجیتال ولکان فورجد چند است؟

یاسین
1 سال قبل

آیا ارز دیجیتال ولکان فورجد را بخرم؟

یاسین
1 سال قبل

ممنون از محتوای خوب شما

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده