آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

با افت بیت کوین، میم کوین های مبتنی بر سولانا تا ۶۷ درصد افزایش می یابند

با افت بیت کوین، میم کوین های مبتنی بر سولانا تا 67 درصد افزایش می یابند

با افت بیت کوین، میم کوین های مبتنی بر سولانا تا ۶۷ درصد افزایش می یابند

به گزارش زوم ارز، میم کوین های مبتنی بر سولانا، از جمله گروه هایی هستند که در ۲۴ ساعت گذشته بیشترین سود را به دست آورده‌اند و با افزایش ۵.۶ درصدی، رشد قابل توجهی را نشان داده‌اند. از سوی دیگر، بیت کوین (BTC) با کاهش ۲ درصدی، در تقابل با این موفقیت‌ها قرار گرفته است.

با توجه به داده‌های جمع‌آوری شده از CoinGecko، مشخص شد که سکه میم سولانا با نام Gigachad (GIGA)، بالاترین درصد افزایش روزانه را با ۶۷.۵ درصد به خود اختصاص داده است. در طول هفت روز گذشته، عملکرد این سکه بیشتر از انتظارات بوده و با افزایش ۲۱۷ درصد، نشان دهنده یک رشد قابل توجه می‌باشد.

تصویر: CoinGecko
تصویر: CoinGecko

سکه بیلی (BILLY) همانطور که مشاهده شد، عملکرد بسیار موفقی در بازار داشت و در ۲۴ ساعت نزدیک به ۵۰٪ و در یک هفته بیش از ۱۶۰٪ افزایش یافت. اما، سکه همستر غمگین (HAMMY) در عین اینکه عملکرد هفتگی منفی داشت، با یک جهش ۳۰ درصدی در ۲۴ ساعت اخیر توانست به سمت پیشرفت حرکت کند.

توجه داشته باشید که یک حرکت مشابه با نام HAMMY توسط توکنی به نام The Professor (LAB) ثبت شده است که باعث ۱۳.۲٪ افزایش شد، در حالی که رشد هفتگی آن ۵.۴٪ بود. در عین حال، به رغم حرکات مثبت روزانه خود، Achi Inu و WolfWifBallz به ترتیب ۱۴.۴٪ و ۱۱.۶٪ از ارزش خود را در هفته گذشته از دست دادند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

توکن مونک (MONK) با یک جهش ۲۱.۶ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته و ۳۰.۲ درصد سود هفتگی، وسط بسته را باز می کند. این توکن توسط گربه سامورایی (YUKI) نیز نزدیک دنبال شد که با افزایش ۱۷.۵ درصدی در بازه زمانی روزانه و ۲۶.۵ درصد در هفته گذشته، جلب توجه کرد.

SPIKE (SPIKE)، که اخیراً تازه وارد بازار شده است، با افزایش ۱۶.۳٪، برجسته‌ترین حرکت را در یک ساعت گذشته انجام داد. این افزایش، کافی بود تا میم کوین در ۲۴ ساعت گذشته با ۵.۵٪ رشد مثبت روبرو شود.

گروه Mumu the Bull (MUMU) از سکه‌های میم مبتنی بر شبکه Solana است که در این دوره نه تنها با بهترین عملکرد روزانه و جهش ۱۸.۶ درصدی، بلکه با رشد بیش از ۶۶ درصدی در طول هفته ورود به بازار داشته است.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من شیما هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را دنبال و ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده