آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

اسلایدهای شیبا اینو زیر ۰.۰۰۰۰۳ دلار، آیا حباب میم کوین ترکیده است؟

اسلایدهای شیبا اینو زیر ۰.۰۰۰۰۳ دلار، آیا حباب میم کوین ترکیده است؟

اسلایدهای شیبا اینو زیر ۰.۰۰۰۰۳ دلار، آیا حباب میم کوین ترکیده است؟

به گزارش زوم ارز، اکوسیستم ارزهای دیجیتال در حال کاهش است و بازار ترکیبی بیش از ۷۴۰ میلیون دلار انحلال را ثبت کرده است. شیبا اینو با کاهش ۱۴.۳ درصدی قیمت، به ازای هر داده CoinMarketCap به زیر محدوده ۰.۰۰۰۰۳ دلار به ۰.۰۰۰۰۲۷۹۳ دلار رسیده است.

شیبا اینو در مضیقه

بر اساس روند تاریخی شیبا اینو، ارزش گذاری بیشتر ارز دیجیتال نسبت به از دست دادن آن به زمان بیشتری نیاز دارد. میم کوین ماه‌ها تلاش کرد قبل از اینکه قیمت خود را صفر کند، تا علامت قیمت ۰.۰۰۰۰۱ دلار را به عنوان پشتیبانی تغییر دهد.

اصلاح در SHIB پس از کاهش از بالاترین سطح سالانه خود (YTD) یعنی ۰.۰۰۰۰۴۵۳۴ دلار، نقطه عذاب بزرگی را برای سکه میم در جایی که به نظر می رسد حباب ترکیده است، نشان می دهد. شکستن منطقه حمایتی ۰.۰۰۰۰۳ دلاری نشان می‌دهد که احساسات نزولی در کوتاه‌مدت سلطه ایجاد می‌کند، روندی که اگر به درستی مهار نشود ممکن است باعث رکود در آینده شود.

کمی از امید در این اصلاح مداوم همچنان ارتباط شیبا اینو با بیت کوین است. داده‌های پلتفرم تحلیل رمزنگاری IntoTheBlock همبستگی Shiba Inu را ۰.۹۳ نشان می‌دهد، رقمی که نشان‌دهنده هرگونه تغییر مهم در روند بیت‌کوین است، ممکن است باعث افزایش مشابه در Shiba Inu شود.

بانکداری بر روی کاتالیزورهای رشد

علاوه بر حرکت کلی بازار که ممکن است هنگام تغییر جهت جزر و مد بیت کوین مطلوب باشد، شیبا اینو همچنین دارای کاتالیزورهای رشد قابل اعتمادی است که می تواند برای حرکت رو به جلو از آنها استفاده کند.

یکی از این موارد که توسط IntoTheBlock به نمایش گذاشته شده، موجودی سهامداران است که در هفت روز گذشته با ۰.۱۴۵ افزایش به بیش از ۱۹ میلیارد دلار رسیده است.

اعتبار ایندکس نشان می‌دهد که با وجود افت قیمت، اکثر سرمایه‌گذاران همچنان درحال نگهداری از سرمایه‌گذاری‌های خود هستند، که نشان‌دهنده اعتماد آن‌ها به میم کوین می‌باشد.
همچنین، نرخ سوخت SHIB با ارسال آن به قراردادهای هوشمند در اواخر افزایش یافته است، که این نشان‌دهنده تلاش‌های هماهنگ اعضای جامعه برای کاهش عرضه و افزایش ارزش‌گذاری در طولانی مدت است.

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده