آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کسب درآمد میلیونی با ارزهای دیجیتال

کسب درآمد میلیونی با ارزهای دیجیتال

کسب درآمد میلیونی با ارزهای دیجیتال، شاید تا به اکنون شما هم از انجام کارهای بیهوده برای کسب درآمدهای ناچیز در شرکت ها و کار کردن به عنوان یک کارمند خسته شده باشید و برای شما آزاردهنده باشد. اما شاید برای حل این مشکل، چاره ای باشد.

دنیای اکنون همواره در حال پیشرفت می باشد و رشد تکنولوژی و فناوری های جدید در زندگی افراد تاثیر بسزایی داشته است. همواره می توانند افراد سبک زندگی خود را تغییر داده و برای رفع مشکلات چاره ای بیاندیشند. شما می توانید در حال حاضر رئیس خود باشید و با تغییر شیوه ی زندگی، روش قدیمی کار کردن را تغییر دهید. در واقع لازم است اکنون به جای زیاد کار کردن، هوشمندانه کار کنید.

در اینجا می خواهیم به معرفی یکی از وب سایت های فارسی زبان بپردازیم که فعالیت چشمگیری را در این حوزه آغاز نموده است و تنها با یک سال فعالیت توانسته است ۱.۲ میلیون کاربر را جذب نماید.


آشنایی با کارزار ارزورک arzwork

 وب سایتی که در مقدمه این مقاله به آن اشاره نمودیم، وب سایت arzwork.com نام دارد. زمانی که وارد صفحه وب سایت ارزورک arzwork می شوید، عبارت زیر را مشاهده خواهید نمود:

“دنیای رمزارزها حتی مسئله اشتغال و بیکاری را به نوعی حل و فصل کرده است. برای حضور در بازار رمزارز به جای سرمایه هنگفت، به یک گوشی هوشمند نیاز دارید!

ما به شما اطمینان می‌دهیم که در صورت انگیزه و همکاری خوب درآمد روزا‌نه‌تان ۵۰۰ هزارتومان به بالا خواهد بود.”

کاربران در وب سایت ارزورک می توانند تعداد ساعاتی که در ادامه بیان می نماییم فعالیت نموده و درآمد کسب کنند.

  • ۱ ساعت کار روزانه: ۲۰۰ هزار تومان
  • ۲ ساعت کار روزانه: ۵۰۰ هزار تومان
  • ۳۰ الی ۶۰ ساعت همکاری: ماهانه ۶ الی ۱۵ میلیون تومان

موارد بالا همگی نشان می دهد که در مقابل این حجم کار، می توان درآمد خوبی کسب نمود و برای دریافت این درآمد نیازی به رها کردن شغل فعلی خود ندارید. برای ثبت نام در وب سایت ارزورک Arzwork شما باید در پیشخوان حساب کاربری مدارک مورد نیاز از جمله تصویر کارت ملی، تصویر یکی از قبض های منزل، تصویر کارت بانکی، شماره حساب بانکی و شماره شبا، شماره تلفن ثابت و شماره تلفن همراه هود را بارگذاری کنید.

وب سایت زوم ارز در ارتباط با صحت عملکرد فعلی ارزورک اطمینان حاصل نموده است و به کاربران خود توصیه می نماید تا از وب سایت ارزورک arzwork.com بازدید نمایند.


آیا این کار امکان پذیر است؟!

تمام مواردی که در بالا اشاره نمودیم، تنها یک دام بود. وب سایت ارزورک arzwork همانطور که گفتیم مورد حمایت وب سایت ما یعنی وب سایت زوم ارز بوده و به منظور آگاه سازی افراد از کلاهبرداری ها در فضای مجازی وب سایتی موجه طراحی نموده است. این وب سایت با این کار در نظر داشته است تا یک شبیه سازی از زمینه سازی های رایج در ارتباط با فریب افراد برای کلاهبرداری داشته باشد. به عبارت دیگر کلاهبرداران با شناخت مشکلات افراد، زمینه ای را برای فریب آنها ایجاد می کنند و با این کار به راحتی از آنها سوء استفاده می نمایند.

در کارزار ارزورک زمانی که افراد به صفحه بارگذاری مدارک مراجعه می نمایند، تصویری همانند تصویر زیر را مشاهده خواهند کرد.

هشدار سایت ارزورک زمانی که افراد به صفحه بارگذاری مدارک مراجعه می نمایند
هشدار سایت ارزورک زمانی که افراد به صفحه بارگذاری مدارک مراجعه می نمایند

هشدار ارزورک arzwork در ارتباط با کلاهبرداری ها

هشدار ارزورک arzwork در ارتباط با کلاهبرداری ها
هشدار ارزورک arzwork در ارتباط با کلاهبرداری ها

اکنون، سوء استفاده اشخاص ثالث از اطلاعات حساب بانکی برای رسیدن به اهدافی همچون پولشویی بسیار دیده می شود. وب سایت ارزورک یا arzwork.com در نظر دارد به مبارزه با کلاهبرداری، مخصوصا از نوع حساب اجاره ای بپردازد.

در واقع در نظر دارد تا کاربران را از عواقب قانونی اجاره دادن حساب بانکی به اشخاص ثالث آگاه نماید و از تحمیل خسارت های ناخواسته به کاربران جلوگیری نماید. راه اندازی کارزار ارزورک با تقلید از وب سایت های مختلف صورت گرفته و قصد دارد پیامدهای ناشی از اعتماد به کلاهبرداران را به کاربران گوشزد نماید.

شما کاربران عزیز تا به اکنون با انواع کلاهبرداری ها آشنا شده اید. در وب سایت های مختلف از جمله وب سایت زوم ارز می توانید در ارتباط با انواع کلاهبرداری ها اطلاعاتی را کسب نمایید. روش های کلاهبرداری با توجه به گسترش نیاز افراد و جامعه رو به پیشرفت اکنون، در حال تغییر می باشند و برای مصون ماندن نیاز است تا اطلاعات خود را به روز نمایید.

ممنون از اینکه تا پایان مقاله “کسب درآمد میلیونی با ارزهای دیجیتال” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید:

تیم محتوا
تیم محتوا
نفیسه هستم و دارای 3 سال تجربه در بازار رمز ارزها می باشم. دانش آموخته رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه تهران جنوب و در زمینه تدریس زبان و مترجمی بسیار فعالیت نموده ام. علاقه مند به حوزه موسیقی می باشم و در تلاشم تا در ارتباط با ارزهای دیجیتال دانش خود را گسترش دهم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده