آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز پاندی ایکس PUNDIX چیست؟

ارز پاندی ایکس PUNDIX چیست؟

ارز پاندی ایکس PUNDIX چیست؟، در این مقاله قصد داریم تا در ارتباط با یکی از ارزهای دیجیتال با شما کاربران عزیز زوم ارز صحبت نماییم که در تلاش است به حل یکی از مشکلات موجود در حوزه ارزهای دیجیتال بپردازد. یکی از مشکلات موجود، مساله سخت بودن پرداخت در فروشگاه ها با استفاده از رمز ارزها می باشد. ارز دیجیتال پاندی ایکس PUNDIX ارزی است که در این مقاله می خواهیم به معرفی آن بپردازیم.

رمز ارز پاندی ایکس در نظر دارد تا به حل مشکل پرداخت با ارزهای دیجیتال بپردازد. در واقع این رمز ارز از ساختاری استفاده نموده است که افراد قادر خواهند بود با استفاده از ارزهای دیجیتال بتوان به خرید کالا پرداخت. در ادامه شما می توانید با ارز دیجیتال پاندی ایکس PUNDXIX، تاریخچه، بنیانگذاران و عملکرد آن به طور کامل آشنا شوید.

ارز دیجیتال پاندی ایکس PUNDIX چیست؟

ارز دیجیتال پاندی ایکس PUNDIX چیست؟
ارز دیجیتال پاندی ایکس PUNDIX چیست؟

در ابتدا لازم است بیان نماییم پاندی ایکس PUNDIX توکن کاربردی اکوسیستم Pundi X است. Pundi X یک پلتفرم بلاکچین است که هدف آن تجاری سازی استفاده از ارزهای دیجیتال است. هدف اصلی Pundi X ارائه یک روش جایگزین برای استفاده از ارزهای دیجیتال در زندگی واقعی است.

Pundi X با هدف مرتبط ساختن رمز ارزها و یافتن پیاده سازی واقعی و استفاده اصلی، راه حلی برای کاستی های بسیاری از ارزهای دیجیتال ارائه می کند. پاندی ایکس متن باز است و دارای مشخصات عمومی و باز است و از XPOS استفاده می کند تا امکان استفاده از ارزهای دیجیتال را فراهم نماید.

همانطور که گفته شد PUNDIX توکن کاربردی اکوسیستم است و شبکه را در عین حمایت از اقتصاد آن نیرو می دهد. برای پیاده سازی این قابلیت ها و فعال کردن استفاده اصلی برای ارزهای دیجیتال، پاندی ایکس از یک کارت هوشمند به نام XPASS و یک برنامه تلفن همراه به نام XWallet استفاده می کند، در حالی که همه این اجزا توسط شبکه پاندی ایکس Pundi X و معماری آن تامین می شود. در ادامه به معرفی کاربردهای توکن PUNDIX خواهیم پرداخت:

 1. پرداخت کارمزدها با استفاده از توکن PUNDIX
 2. اختصاص دادن توکن های پاندی ایکس به برنامه ها و مشتری های وفادار
 3. پرداخت تبلیغاتی که در دستگاه XPOS انجام می شود به وسیله توکن های پاندی ایکس

نیم نگاهی به توکن پاندی ایکس Pundi X

نام اختصاری  PUNDIX
نوع ارز  Token
عرضه کل ۲۵۸،۴۹۱،۶۳۷
مقدار در گردش  ۲۵۸،۴۹۱،۶۳۷
وب سایت رسمی pundix.com
بلاکچین اکسپلورر etherscan.io

ethplorer.io

پیج های ارتباطی رسمی medium

twitter

وایت پیپر https://pundix.com/pdf/PundiX_Whitepaper_EN_Ver.pdf
آدرس قرارداد اتریوم  0x0fd10b9899882a6f2fcb5c371e17e70fdee00c38

تاریخچه و بنیانگذاران پاندی ایکس Pundi X

تاریخچه و بنیانگذاران پاندی ایکس Pundi X
تاریخچه و بنیانگذاران پاندی ایکس Pundi X

در این قسمت از مقاله شما می توانید با بنیانگذاران پاندی ایکس Pundi X آشنا شوید. پاندی ایکس در سال ۲۰۱۷ توسط Danny Lim، Zac Cheah و Pitt Huang تاسیس و راه اندازی شد. ایده پشت این پروژه رفع کاستی های بیت کوین و ایجاد یک POS برای استفاده از ارزهای دیجیتال برای خرید کالا بود.

در ابتدا، تیم و شرکت آنها یک روش پرداخت مبتنی بر QR به نام برنامه Pundi-Pundi ارائه کردند که بعدا دیدگاه خود را مطابق با استانداردهای بخش مالی غیرمتمرکز تنظیم کردند. با این حال، این شبکه بدون مرز است و راه حل های جهانی برای پرداخت های مبتنی بر ارز دیجیتال ارائه می دهد. هدف پاندی ایکس تبدیل شدن به یکی از بزرگترین شبکه هایی است که یک درگاه پرداخت POS برای ارزهای دیجیتال ارائه می دهد.


بررسی عملکرد پاندی ایکس Pundi X

بررسی عملکرد پاندی ایکس Pundi X
بررسی عملکرد پاندی ایکس Pundi X

شبکه پاندی ایکس Pundi X یک محیط مبتنی بر بلاکچین متن باز است که یک برنامه تلفن همراه و فناوری کارت هوشمند را برای فعال کردن پرداخت های مبتنی بر رمزنگاری از طریق دستگاه های POS ترکیب می کند.

توزیع جهانی پروتکل های پاندی ایکس گسترش سریع شبکه را تضمین می کند، در حالی که راحتی پرداخت ها با استفاده از ارزهای دیجیتال را فراهم می نماید. پاندی ایکس اجازه می دهد از POS برای پرداخت با ارزهای دیجیتال استفاده کنند.

کل پروژه برای کاهش سطح پیچیدگی که معمولا افراد هنگام استفاده از ارزهای دیجیتال برای چیزی غیر از ترید با آن مواجه می شوند، ایجاد شده است. بنابراین، پاندی ایکس دارای پتانسیل و ظرفیت فنی برای قرار دادن ارزهای رمزپایه به عنوان یک روش پرداخت است. برای کاهش پیچیدگی مذکور، پاندی ایکس Pundi X از چندین مولفه استفاده می کند که یکی از آنها ارز دیجیتال بومی این پلتفرم، PUNDIX است.

به طور کلی پاندی ایکس Pundi X سه جزء اصلی دارد که عبارتند از کیف پول موبایل، کارت هوشمند و پلتفرم پاندی ایکس Pundi X. پلتفرم پاندی ایکس به عنوان یک پنل یکپارچه عمل می کند که در آن کاربران می توانند به درگاه های POS متصل شوند و پرداخت های مبتنی بر ارز دیجیتال را فعال کنند.


چه چیزی پاندی ایکس Pundi X را منحصر به فرد می کند؟

چه چیزی پاندی ایکس Pundi X را منحصر به فرد می کند؟
چه چیزی پاندی ایکس Pundi X را منحصر به فرد می کند؟

پاندی ایکس قصد دارد از طریق یک مدل منحصر به فرد از راه حل های POS ارزهای دیجیتال را به جریان اصلی تبدیل کند که روشی ساده برای پرداخت با رمز ارزها را امکان پذیر می سازد. پاندی ایکس Pundi X همچنین پیشرو در توسعه دستگاه های مرتبط با بلاکچین است که یکی از آنها درگاه POS آنها به نام XPOS است. برای فعال کردن پرداخت های رمزنگاری شده، پاندی ایکس دستگاه های XPOS را ایجاد کرد که در بیش از ۲۰ کشور در حال استقرار هستند.

دستگاه XPOS از ارز دیجیتال PUNDIX حمایت نمی کند، اما در عوض از پرداخت های فوری و ارزهای متعدد از جمله بیت کوین پشتیبانی می کند. XPASS و XWallet دو محصول دیگر هستند که توسط Pundi X Labs Private Limited توسعه یافته اند و کارت XPASS برای مبتدیانی مناسب است که می توانند به راحتی کارت های خود را با ارزهای دیجیتال انتخابی خود شارژ کنند.


بررسی اهداف پاندی ایکس Pundi X

بررسی اهداف پاندی ایکس Pundi X
بررسی اهداف پاندی ایکس Pundi X

پاندی ایکس در نظر دارد تا استفاده از ارزهای دیجیتال در زندگی واقعی رواج پیدا نماید. یکی از اهداف این اکوسیستم این است که توزیع دستگاه XPOS را برای همه مشاغل در کشور آغاز نماید. همچنین با توجه به اینکه پاندی ایکس پروژه کشور اندونزی می باشد، امیدوار است که دولت اندونزی ممنوعیت پرداخت با استفاده از ارزهای دیجیتال را برطرف نماید.

با رفع ممنوعیت ها، این اکوسیستم قادر خواهد بود دستگاه های XPOS خود را فعال نماید و پرداخت با استفاده از ارزهای دیجیتال به سرعت رشد خواهد کرد. همچنین شرکت پاندی ایکس در نظر دارد تا دستگاه های خود را در آسیا توزیع نماید. همچنین قصد دارند آن را در ژاپن، سنگاپور، تایلند و مالزی توزیع کنند.


معرفی مزایا و معایب پاندی ایکس

معرفی مزایا و معایب پاندی ایکس
معرفی مزایا و معایب پاندی ایکس

در این قسمت از مقاله شما می توانید با مزایا و معایب پاندی ایکس که شامل موارد زیر هستند، آشنا شوید:

مزایا

 • یکی از مزایای پاندی ایکس، آسان نمودن پرداخت با استفاده از ارزهای دیجیتال است که این کار را با توزیع دستگاه XPOS در فروشگاه ها انجام می دهد.
 • امکان ایجاد برنامه هایی که نیازهای خاص برخی از شرکت ها را فراهم نماید برای برنامه نویسان توسط تیم توسعه ارائه شده است.
 • امکان ذخیره رمز ارزها بر روی یک رسانه فیزیکی با استفاده از کارت XPASS فراهم است. که به راحتی می توان با دنیای واقعی ارتباط برقرار نمود.

معایب

 • مشکل بودن استفاده از این فناوری برای برخی از فروشندگان یکی از معایب به شمار می رود.
 • در ابتدا و در زمان عرضه اولیه رمز ارز، این ارز دیجیتال PXS نام داشت. سپس به نام NPXS و بعد PUNDIX تغییر نام داد. این امر موجب سردرگمی دارندگان و ایجاد شایعات منفی شد.

معرفی دستگاه XPOS

معرفی دستگاه XPOS
معرفی دستگاه XPOS

رمز ارز پاندی ایکس دستگاه درگاه فروش به نام POS که مخفف point of sale است را به منظور پرداخت با استفاده از ارزهای دیجیتال به تجار ارائه داده است. این دستگاه XPOS نام دارد و مانند به پایانه های ویزاکارت یا مسترکارت می باشد.

دستگاه XPOS از ابزارهایی همچون یک صفحه برای مشتری، صفحه ای برای صاحبان مشاغل، نمایش یک کد QR برای پرداخت سریع، یک حلقه کاغذ برای پیرینت رسید و یک چیپ RFID می باشد.


معرفی کارت پرداخت XPASS

معرفی کارت پرداخت XPASS
معرفی کارت پرداخت XPASS

XPASS یک کارت پرداخت است که به کیف پول ارز دیجیتال متصل می شود. ساختار این کارت پرداخت شبیه کارت های بانکی می باشد.

کارت XPASS اطلاعات مربوط به کلید خصوصی کیف پول های مرتبط به خود را دریافت می نماید و با استفاده از کارت XPASS می توان واریز و برداشت انجام داد. همچنین می توان با استفاده از این کارت از خدمات فروشگاه های دارای ترمینال XPOS استفاده نمود.


روند قیمتی ارز دیجیتال پاندی ایکس Pundix

ارز دیجیتال پاندی ایکس Pundix در تاریخ ۵ آپریل سال ۲۰۲۱ با سطح قیمتی ۵.۸۰۲۵ دلار آمریکا به بازار ارزهای دیجیتال عرضه شد. این ارز دیجیتال از زمان عرضه شدن بعد از یک روند صعودی کوتاه مدت دچار روند قیمتی نزولی بلند مدتی شده است که از زمان عرضه شدن تا به امروز ادامه داشته است.

ارز دیجیتال پاندی ایکس Pundix در آخرین روز سال ۲۰۲۱ با سطح قیمتی ۱.۰۱۹۷ دلار آمریکا خرید و فروش شده و وارد سال ۲۰۲۲ شد، از آغاز سال ۲۰۲۲ تا به امروز این رمز ارز تغییر محسوسی نکرده است.

رمز ارز پاندی ایکس در تاریخ ۲۲ ژوئن سال ۲۰۲۱ با سطح قیمتی ۰.۵۸۱۴ دلار آمریکا پایین ترین سطح قیمتی تاریخ خود را تجربه کرده است، این ارز دیجیتال در تاریخ ۹ آپریل سال ۲۰۲۱ با سطح قیمتی ۷.۱۴ دلار آمریکا خرید و فروش شده است که این سطح قیمتی بالاترین قیمت تاریخ این رمز ارز بوده است.

حجم معاملات ارز دیجیتال پاندی ایکس Pundix در ۲۴ ساعت اخیر برابر است با ۳۴.۸۲۶.۰۷۶ دلار آمریکا است.

همراهان عزیز شما در تصویر زیر نمودار قیمتی ارز دیجیتال پاندی ایکس Pundix را از زمان عرضه شدن به بازار ارز های دیجیتال تا به امروز مشاهده می‌کنید. در صورت تمایل شما قادر هستید با مراجعه به سایت کوین مارکت کپ و سرچ نام ارز دیجیتال Pundi x با کمی اسکرول به سمت پایین می‌توانید این نمودار را بصورت دقیق و با قابلیت زوم کردن مشاهده کرده و مورد بررسی و تحلیل قرار دهید. در ادامه با ما همراه باشید.

روند قیمتی ارز دیجیتال پاندی ایکس Pundix
روند قیمتی ارز دیجیتال پاندی ایکس Pundix

خرید و فروش ارز دیجیتال پاندی ایکس Pundix

خرید و فروش ارز دیجیتال پاندی ایکس Pundix
خرید و فروش ارز دیجیتال پاندی ایکس Pundix

برای خرید و فروش این رمز ارز شما باید در ابتدا در یکی از صرافی های داخلی پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال پاندی ایکس Pundix ثبت نام کرده و اقدام به خرید و فروش کنید اما اگر صرافی داخلی از این رمز ارز پشتیبانی نمی‌کنند، شما باید در یکی از صرافی های خارجی اقدام به ثبت نام و خرید و فروش این رمز ارز کنید.

به دلیل اینکه کشور عزیز ما ایران تحریم است ما ایرانی ها قادر نیستیم به صورت مستقیم با تومان اقدام به خرید و فروش ارز های دیجیتال مورد نظر در صرافی های خارجی کنیم.

برای معامله در صرافی های خارجی و معامله ی رمز ارز های دلخواه، ما باید در ابتدا در یکی از صرافی های داخلی مقدار تومان مورد نظر را به یکی از استیبل کوین های موجود مانند تتر تبدیل کرده و در یکی از صرافی های خارجی که از رمز ارز پاندی ایکس Pundix پشتیبانی می‌کند اقدام به تبدیل تتر به رمز ارز پاندی ایکس Pundix کنیم.

شما نیز برای فروش این رمز ارز باید از همین روش استفاده کرده و ارز های دیجیتال خود مانند پاندی ایکس Pundix را به تتر تبدیل کرده و تتر های خود را به صرافی های داخلی آورده و تبدیل به تومان کنیم. در ادامه برای مشاهده ی صرافی های پشتیبان کننده ی رمز ارز پاندی ایکس با ما همراه باشید.


صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال پاندی ایکس Pundix

صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال پاندی ایکس Pundix
صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال پاندی ایکس Pundix

در قسمت قبل به آموزش خرید و فروش رمز ارز پاندی ایکس Pundix پرداختیم، و در این قسمت قصد داریم صرافی های ارز دیجیتال که از ارز دیجیتال پاندی ایکس Pundix پشتیبانی می‌کنند به شما کاربران گرامی معرفی کنیم.

صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال پاندی ایکس Pundix عبارتند از:

کاربران عزیز این نکته را در نظر داشته باشید که صرافی های بیشتری از ارز پاندی ایکس پشتیبانی می‌کند شما می‌توانید در صورت تمایل به سایت کوین مارکت کپ مراجعه کرده و نام انحصاری این ارز یعنی Pundix را سرچ کرده و وارد قسمت Market شده و لیست کامل صرافی های پشتیبان کننده ی این رمز ارز را مشاهده کنید.


کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال پاندی ایکس Pundix

کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال پاندی ایکس Pundix
کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال پاندی ایکس Pundix

در قسمت قبل ما به صرافی هایی که از ارز دیجیتال پاندی ایکس Pundix پشتیبانی می‌کنند پرداختیم اما بعد از خرید و فروش رمز ارز پاندی ایکس Pundix و دیگر رمز ارز ها نوبت به ذخیره و نگهداری از ارز های دیجیتال می‌رسد.

برای ذخیره ی ارز های دیجیتال ما نیاز به کیف پول ارز های دیجیتال داریم، اما با زیاد شدن تعداد و تنوع کیف پول های ارز دیجیتال دانستن اینکه چه کیف پولی از رمز ارز های مورد نظر ما پشتیبانی می‌کند یا خیر کار بسیار دشواری شده است.

این نکته را در نظر داشته باشید که در بررسی کیف پول های مورد نظرتان به امنیت کیف پول ها توجه فراوان داشته باشید زیرا عدم امنیت مناسب یک کیف پول برابر است با از دست رفتن سرمایه و کلاهبرداری و دزدی از رمز ارز های شما.

 • کیف پول نرم افزاری سیف پل SafePal: کیف پول سیف پل یکی از معروف ترین و محبوب ترین کیف پول های نرم افزاری است که دارای امنیت مناسب و رابط کاربری مناسبی است به گونه ای که کاربران اعم از حرفه ای و مبتدی می‌توانند به راحتی از این ولت استفاده کنند این کیف پول در سیستم عامل های موبایلی مانند اندروید و ios قابل دسترس است.
 • کیف پول نرم افزاری اتمیک: کیف پول نرم افزاری اتمیک نیز از ارز دیجیتال پاندی ایکس Pundix پشتیبانی می‌کند. کیف پول نرم افزاری اتمیک روی سیستم عامل های موبایلی برای کاربران قابل دسترس است.
 • کیف پول نرم افزاری تراست Trust: کیف پول نرم افزاری تراست یکی دیگر از کیف پول های نرم افزاری پشتیبان کننده ی رمز ارز پاندی ایکس Pundix است این کیف پول جزو پنج کیف پول برتر دنیای ارز های دیجیتال است و فقط در سیستم عامل های موبایلی مانند اندروید و IOS برای کاربران قابل دسترس است.

بررسی آینده ارز دیجیتال پاندی ایکس PUNDIX

بررسی آینده ارز دیجیتال پاندی ایکس PUNDIX
بررسی آینده ارز دیجیتال پاندی ایکس PUNDIX

بسیاری از پروژه ها در اکوسیستم بلاکچین هیچ برنامه کاربردی واقعی ندارند. تعداد زیادی از توکن های رمزنگاری شده تنها در یک پلتفرم مفید هستند. از آنجایی که این راه حل ها واقعا مفید نیستند، زمانی که محبوبیت آنها از بین می رود می توانند به سرعت ارزش خود را از دست بدهند.

PUNDIX یک اکوسیستم کامل از راه حل ها را تقویت می کند که در موقعیت های روزمره بسیار مفید هستند. پاندی ایکس Pundi X شرکتی است که بر کاربردهای عملی فناوری بلاکچین متمرکز شده است. راه حل هایی مانند XPOS و XPASS استفاده از ارز دیجیتال را بسیار آسان تر می کنند، بنابراین با محبوبیت رمز ارزها انتظار می رود که پاندی ایکس PUNDIX هم رشد کند.


کلام پایانی درباره ی ارز پاندی ایکس PUNDIX چیست؟

در این مقاله ما رمز ارز پاندی ایکس PUNDIX را به شما عزیزان معرفی نمودیم. پاندی ایکس PUNDIX توکن کاربردی اکوسیستم Pundi X است. Pundi X یک پلتفرم بلاکچین است که هدف آن تجاری سازی استفاده از ارزهای دیجیتال است. هدف اصلی Pundi X ارائه یک روش جایگزین برای استفاده از ارزهای دیجیتال در زندگی واقعی است.

شما می توانید با استفاده از صرافی های نام برده شده در این مقاله به خرید و فروش رمز ارز پاندی ایکس PUNDIX بپردازید و از کیف پول هایی که نام بردیم برای ذخیره سازی این رمز ارز استفاده نمایید. امیدواریم که اطلاعات کافی را دریافت کرده باشید. در صورت داشتن هرگونه سوال آن را در قسمت نظرات بیان نمایید، تیم زوم ارز در کمترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهد بود.

ممنون از اینکه تا پایان مقاله “ارز پاندی ایکس PUNDIX چیست؟” همراه ما بودید.

 

منبع: زوم ارز


بیشتر بخوانید:

از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم محتوا
تیم محتوا
جمالی هستم و دارای 3 سال تجربه در بازار رمز ارزها می باشم. دانش آموخته رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه تهران جنوب و در زمینه تدریس زبان و مترجمی بسیار فعالیت نموده ام. علاقه مند به حوزه موسیقی می باشم و در تلاشم تا در ارتباط با ارزهای دیجیتال دانش خود را گسترش دهم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
16 نظرات خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سعید
سعید
5 ماه قبل

این ارز راه درازی در پیش داره. انتخاب این ارز برای سرمایه گذاری های کلان کاملا اشتباهه. شاید ۱۰ یا ۲۰ سال طول بکشه تا به نتیجه برسه. اول از همه کریپتو باید همه جا پذیرفته بشه. و چه بسا تا اون زمان طرح های بهتر و جامع تری بیاد و کلا این ارز به فراموشی بره. به نظر من حالا حالا ها سمتش نرید. برای ورود به این ارز عجله نکنید.

رادین
رادین
1 سال قبل

سپاس از شما جهت محتوای خوبتون

تیم محتوا
تیم محتوا
پاسخ به  رادین
1 سال قبل

ممنون از شما

نسیم
نسیم
1 سال قبل

لطف تحلیل رمز ارز پاندی ایکس را انجام دهید.

تیم محتوا
تیم محتوا
پاسخ به  نسیم
1 سال قبل

بله حتما

لیلا
لیلا
1 سال قبل

کدام صرافی غیر متمرکز برای ارز دیجیتال پاندی ایکس بهتر است؟

خراسانیان
خراسانیان
1 سال قبل

آیا ارز دیجیتال پاندی ایکس کلاهبرداری است؟

حمیدرضا
حمیدرضا
1 سال قبل

آیا صرافی های ایرانی از ارز دیجیتال پاندی ایکس پشتیبانی می کنند؟

فرهاد
فرهاد
1 سال قبل

تشکر از محتوای خوبی شما

فرهاد
فرهاد
1 سال قبل

کدام صرافی از ارز دیجیتال پاندی ایکس پشتیبانی می کند؟

هانیه
هانیه
1 سال قبل

کدام کیف پول برای ارز پاندی ایکس معتبر تر است؟

نفیسه
نفیسه
1 سال قبل

آینده قیمت ارز دیجیتال پاندی ایکس چند است؟

تیم محتوا
تیم محتوا
پاسخ به  نفیسه
1 سال قبل

آینده ی قیمت ارز های دیجیتال را نمیشه به صورت قطعی تشخیص داد ولی با تحلیل می‌شود به صورت کوتاه مدت نزدیک ترین قیمت ارز را پیشبینی کرد برای دریافت پاسخ سوالتان قسمت آینده ی ارز دیجیتال را در مقاله مطالعه کنید

هانیه
هانیه
1 سال قبل

آیا ارز دیجیتال پاندی ایکس را بخرم؟

مجید
مجید
1 سال قبل

ممنون از محتوای خوب شما

تیم محتوا
تیم محتوا
پاسخ به  مجید
1 سال قبل

خوشحالم که براتون مفید بود

آخرین مقالات منتشر شده