آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

با خرید بیش از ۴۰۰ میلیون دلار ETF بیت‌کوین، بازار شاهد یک پامپ بزرگ است.

1707549650-b6b353884230597d2ad12da83669a5c3e1c4eda9.jpg

با خرید بیش از ۴۰۰ میلیون دلار ETF بیت‌کوین، بازار شاهد یک پامپ بزرگ است.

به گزارش زوم ارز، دیروز بیش از ۴۰۰ میلیون دلار از ETF بیت‌کوین خریداری شد.

ادامه این خریدهای گسترده در امروز باعث افزایش خوش‌بینی در بازار شده است.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

پیش‌بینی می‌شود که شوک عرضه ایجاد شود، که نشان‌دهنده چشم‌انداز فوق‌العاده صعودی است.

بازار ارزهای دیجیتال شاهد افزایش قابل توجهی بوده است که ناشی از سطح بی‌سابقه‌ای از خرید در ETF های بیت‌کوین است. در روز گذشته، سرمایه‌گذاران بیش از ۴۰۰ میلیون دلار را در ETF های نقدی بیت‌کوین سرمایه‌گذاری کردند که باعث ایجاد یک حرکت قوی در بازار شده است. این افزایش سرمایه‌گذاری نه تنها احساسات بازار را تقویت کرده است، بلکه باعث شده است که برای ادامه فعالیت خرید امروز نیز گمانه‌زنی شود.

بیش از ۴۰۰ میلیون دلار از ETF های بیت‌کوین در روز گذشته خریداری شد که باعث ایجاد یک حرکت قوی شده است. می‌توان پیش‌بینی کرد که امروز نیز میلیون‌ها بیت‌کوین خریداری شده است.

حجم این خریدها نشان می‌دهد که اعتماد به بیت‌کوین و محصولات مالی مرتبط با آن، به‌ویژه ETF های نقدی، در حال افزایش است. این ETF ها به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهند بدون داشتن مالکیت مستقیم بیت‌کوین، در معرض تغییرات قیمت آن قرار بگیرند. این روش سرمایه‌گذاری به طور فزاینده‌ای مورد توجه قرار گرفته است و پلی بین امور مالی سنتی و دنیای در حال رشد ارزهای دیجیتال ایجاد می‌کند.

حرکتی که توسط این سرمایه‌گذاری های اساسی ایجاد شده است، باعث افزایش پیش‌بینی شوک عرضه در بازار بیت‌کوین شده است. شوک عرضه زمانی رخ می‌دهد که تغییرات ناگهانی در دسترسی به بیت‌کوین رخ می‌دهد و منجر به تغییرات قابل توجه در قیمت آن می‌شود. با توجه به حجم بیت‌کوینی که از طریق ETF های نقدی خریداری می‌شود، بازار می‌تواند در آستانه رخدادی مانندموج صعودی قابل توجهی قرار بگیرد. البته، همانطور که در بازارهای مالی رخ می‌دهد، قیمت بیت‌کوین ممکن است تحت تأثیر عوامل دیگری نیز باشد و نمی‌توان به صورت قطعی پیش‌بینی کرد که چه اتفاقی رخ خواهد داد.


منبع: cryptonewsland.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی