آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

به میم کوین ها که قیمت و حجم بازار آنها در حال افزایش است توجه کنید

به میم کوین ها که قیمت و حجم بازار آنها در حال افزایش است توجه کنید

به میم کوین ها که قیمت و حجم بازار آنها در حال افزایش است توجه کنید

به گزارش زوم ارز، صنعت کریپتو، با وجود بحث و جدل های متعدد، یک موضوع عجیب و غریب نیست. از زمانی که رمزارزها وارد بازار شدند، به عنوان یک موضوع مورد بحث و گفتگو درباره مشروعیت و ارزش آنها برای جامعه مطرح شده‌اند. حتی به هنگامی که این صنعت به اوج رشد و توسعه خود رسیده و پیروزی‌های بزرگی از جمله ایجاد بیت‌کوین به عنوان رکورد بالاترین ارزش دلاری خود را کسب کرده، بحث و مشاجره ها همچنان ادامه دارند.

ممکن است انواع مختلفی از شبکه و جریان کاری در داده های کریپتوگرافی اعمال منتقدانه مورد تامل قرار بگیرند. در حالی که مطالبات بعضی از این توکن‌های مم ممکن است در برخی از محافل مورد ترحیب قرار نگیرند، د موفقیت بسیاری از آنها به عنوان یک راه حل تبدیل غیر قابل اجتناب برای ترانهای بزرگ و دیگر موارد استفاده‌های بیشتر درخشیده است. این روند مشخصاً در مورد توکن‌هایی همچون Dogecoin و MEME به چشم می‌خورد.

MEME در حال افزایش

احتمالا مهمترین توکن جدید موجود در بازار، به BOOK OF MEME ($MEME) اشاره دارد. این توکن‌ها در ابتدای مارس ۲۰۲۴ به بازار عرضه شدند و فوراً باعث ایجاد یک جنبش در صنعت کریپتو شدند. با ارزش بازار بیش از ۱.۳ میلیارد دلار، $MEME در حال حاضر در میان ۱۰۰ توکن برتر دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. این نشان می‌دهد که MEME نه تنها با سرعت چشمگیری در بازار مورد توجه قرار گرفته است، بلکه نشان می‌دهد که مفهوم میم به‌عنوان یک نشانه، یک پیشرفت چشمگیر را تجربه کرده است.

محققان کریپتو با داستان Dogecoin، که بدون شک یکی از بزرگترین توکن‌های میم در بازار است، آشنا هستند. این توکن چند سال پیش وارد بازار شد و در نگاه اول به عنوان یک شوخی به نظر می‌رسید. با این حال، ایده اصلی آن بر اساس الگوی رفتاری از سگی بود که توجه بیننده را به خود جلب می‌کرد. پس از موفقیت ویروسی و حمایت از افراد معروف مانند ایلان ماسک، Dogecoin به یکی از برترین توکن‌های صنعت کریپتو ارتقا یافت.

در این مقاله، Dogecoin با ارزش بازار بیش از ۲۰ میلیارد دلار در میان ۱۰ ارز دیجیتال برتر جای دارد. موفقیت MEME و Dogecoin نشاندهنده تغییر در نگرش نسبت به سکه‌های میم به عنوان یک مفهوم کلی است.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

چگونه میم کوین ها صنعت را تغییر می دهند

صنعت رمزنگاری بدون تحریک‌کننده، بی‌محتوا است و توکن‌های میم گواهینامه‌های روشنی برای این امر محسوب می‌شوند. منتقدان آنها، آن‌ها را به عنوان جزئی از شوخی‌های اینترنتی می‌دانند که نباید جدی گرفته شوند. همانطور که سرجیو زامیت اشاره می‌کند، به‌عنوان مثال، توکن‌هایی نظیر بیت‌کوین دارای تعداد زیادی کازینو هستند که آن‌ها را برای قمار می‌پذیرند. نشانه‌های میم، شروع به نشان‌دهی همان رفتار می‌کنند و نشان می‌دهند که ممکن است مصارف قانونی داشته باشند.

تعداد تاجرانی که پذیرش توکن‌های برتر را از شبکه میم (Meme) افزایش می‌دهند. شرکت‌هایی مانند Tesla، Bitrefill، Twitch و سایرین قبلاً Dogecoin را به عنوان پرداخت پذیرفته و در آینده نزدیک، انتظار می‌رود تعداد بیشتری از توکن‌ها به این فهرست بپیوندند.

علاوه بر آن، قابل ذکر است که میم کوین ها در برخی از پروژه های بسیار جالب در صنعت حضور پررنگی دارند. یکی از این پروژه ها، ماموریت SpaceX برای ارسال انسان به ماه است که به طور کامل از طریق استفاده از Dogecoin تامین شده است. اگرچه این ماموریت در برخی زمینه ها با چالش هایی روبرو شده است، اما به نظر می رسد که تاکنون در مسیر صحیح خود پیشرفت کرده و خدمات زیادی در این زمینه ارائه کرده است.

این موفقیت بازنگری نحوه ورود توکن‌های میم به بازار را به راهی موفقیت‌آمیز در MEME تبدیل کرده است. با ادامه این روند، توکن‌های میم به صورت پیوسته در حال گسترش در موارد استفاده خود می‌باشند و از این رو باعث ایجاد یک مکان امن‌تر در صنعت مالی خواهند شد.

منبع: newsbtc.com


بیشتر بخوانید

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده