آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بزودی ارزش برخی میم کوین ها از دست می رود

بزودی ارزش برخی میم کوین ها از دست می رود

بزودی ارزش برخی میم کوین ها از دست می رود

به گزارش زوم ارز، با طولانی‌شدن حلقه‌های از دست رفته هفت‌قد مرقومی، واحد پول دیجیتال دوباره به عنوان یکی از افتخار آورترین زیاندیدگان از شکست بازار ارزهای دیجیتال مطرح است. ارزش خالص این بخش می‌تواند به زیر ۵۰ میلیارد دلار کاهش یابد در حالی که همه شرکت‌های بزرگ از بودجه بازار پایین‌تر عمل می‌کنند.

همه میم کوین های اصلی قرمز هستند

امروز، ۱۱ مه ۲۰۲۴، ارزهای دیجیتال بسیاری از معاملات در منطقه قرمز را تجربه می‌کنند. در حالی که ارزش خالص بازار ارزهای دیجیتال ۳.۶ درصد از دست داده است، تمامی ارزهای دیجیتالی از جمله ارز سگ بیشترین زیان را داشته‌اند. برخی از ارزهای دیجیتال حتی با سقف نه رقمی، ضررهای دو رقمی را نیز نشان می‌دهند.

همه میم کوین های اصلی قرمز هستند
همه میم کوین های اصلی قرمز هستند

در اجمال، صنعت میم کوین ها در مجموع ۴.۶ درصد از ارزش خود را از دست داد. در میان ۱۰ سکه میم برتر از نظر ارزش بازار، Popcat (POPCAT) با از دست دادن ۱۷.۳ درصد از ارزش خود شبیه به بدترین آسیبی که متحمل شده است بود. ارزش این سکه از ۵۱۳ میلیون دلار به ۴۲۵ میلیون دلار کاهش یافت.

بین سکه‌های بزرگترین میم که شامل فلوکی(FLOKI)، بنک(BONK) و Dogwifhat (WIF) هستند، با ۵%، ۶.۲% و ۴.۷% کاهش قیمت، بیشترین ضرر را تحمل کردند.

با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط CoinGlass، در یک بازه زمانی ۲۴ ساعته، معامله‌گران برای دوج‌کوین (DOGE)، بانک (BONK)، پپه (PEPE) و داگویف‌هات (WIF)، مجموعاً ۴.۵ میلیون دلار ارزش معاملات خرید خود را از دست دادند که این امر باعث کنش‌های ناپایدار در بازار شده است.

بینوایان کاهش شدید قیمت بیت‌کوین (BTC)، حجم نقدینگی‌های طولانی‌مدت از ۱۳۱ میلیون دلار فراتر رفت و ۳.۵۶ میلیون دلار در بزرگترین انحلال واحد از دست رفته است.

هنگامی که به عملکرد بخش میان می‌پردازیم، سکه‌های میم با تجربه گربه در میان دیجیتال وجوه، به‌عنوان ضعیف‌ترین از همه شناخته می‌شوند. به طور کلی، آن‌ها در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۱.۹٪ از ارزش خود را از دست دادند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

همان زمان، یک دارایی واحد نماینده عملکرد معکوس را نشان داد. Catwifhat (CWIF)، یک کپی‌کننده از توکن WIF در شبکه سولانا، دیروز بیش از ۳۰ درصد افزایش داشت و به عنوان یکی از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال برتر به لحاظ ارزش بازار شناخته شد.

با ۶.۹ درصد از ارزششان از دست داده، سکه‌های میم سولانا در رده هفتم از ضعیف‌ترین رده‌ها در حوزه کریپتوها قرار دارند از نظر عملکرد ۲۴ ساعته. ارزش این بخش به ۷ میلیارد دلار کاهش یافته و تاثیر چشمگیری بر حجم معاملات دارد.

منبع: u.today


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده