آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز موباکس MBOX چیست؟

ارز موباکس MBOX چیست؟

ارز موباکس MBOX چیست؟، امروزه بازی های بلاکچینی متعددی را مشاهده می نماییم که وارد بازار ارزهای دیجیتال شده اند و افراد می توانند با استفاده از آنها به کسب درآمد بپردازند. در این مقاله قصد داریم به معرفی یکی از آنها با نام موباکس MOBOX بپردازیم. موباکس را در یک عبارت کوتاه می توان یک پلتفرم بازی غیرمتمرکز مبتنی بر بلاکچین معرفی نمود که بر روی زنجیره هوشمند بایننس یا بایننس اسمارت چین BSC کار می کند.

توکن بومی این پلتفرم MBOX است. پروژه موباکس مزایا و ویژگی های منحصر به فردی را ارائه می دهد و کاربران می توانند در این پلتفرم توکن های غیر قابل تعویض NFT ایجاد، ترید و کسب نمایند. در صورتی که قصد دارید در ارتباط با رمز ارز موباکس اطلاعات بیشتری کسب نمایید تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. در ادامه ما به شما خواهیم گفت ارز دیجیتال موباکس چیست؟، عملکرد پلتفرم آن چگونه است و دارای چه ویژگی هایی می باشد.

ارز دیجیتال موباکس MBOX چیست؟

ارز دیجیتال موباکس MBOX چیست؟
ارز دیجیتال موباکس MBOX چیست؟

همانطور که در مقدمه این مقاله خدمت شما کاربران عزیز زوم ارز بیان نمودیم، توکن MBOX توکن کاربردی و بومی اکوسیستم موباکس Mobox است. بر این اساس، توکن MBOX بخشی ضروری از مکانیسم های پاداش است و به عنوان یک انگیزه اقتصادی در سراسر پلتفرم عمل می کند. همچنین توکن موباکس MBOX در حاکمیت پروتکل استفاده می شود. به این ترتیب، دارندگانی که توکن موباکس را در اختیار دارند می توانند پیشنهاداتی را ارسال کرده و به آن رای دهند تا تصمیم بگیرند کدام بازی های جدید باید یکپارچه شوند و اکوسیستم چگونه باید توسعه یابد.

علاوه بر این بازی موباکس دارای مکانیسم برای محدود کردن عرضه توکن MBOX است. این مکانیسم از یک سری قراردادهای هوشمند برای بررسی میانگین قیمت توکن موباکس MBOX در طول ۷۲ ساعت استفاده می کند. همچنین، این مکانیسم دارای یک مخزن ذخیره بایننس کوین BNB است که در صورت کاهش قیمت کمتر از میانگین ۷۲ ساعته، برای مبادله توکن های MBOX استفاده می شود. با نگه داشتن توکن MBOX کاربران می توانند آیتم های درون بازی را خریداری کنند. این کار به کاربران امکان می دهد تا با دسترسی به آیتم ها و منابع بالاتر، سریعتر در بازی ها پیشرفت کنند. همچنین لازم به ذکر است که توکن موباکس MBOX از استاندارد بایننس اسمارت چین یا BEP-20 استفاده می کند.


نیم نگاهی به توکن موباکس MOBOX

نام اختصاری MBOX
نوع ارز Token
عرضه کل ۳۸۹،۱۸۱،۷۴۵
مقدار در گردش ۷۹،۸۵۳،۰۷۶
وب سایت رسمی mobox.io
بلاکچین اکسپلورر bscscan.com
پیج های ارتباطی رسمی mbox.medium.com

mbox.io

twitter

reddit

وایت پیپر https://faqen.mobox.io/

معرفی پلتفرم موباکس Mobox

معرفی پلتفرم موباکس Mobox
معرفی پلتفرم موباکس Mobox

در این قسمت از مقاله به معرفی پلتفرم موباکس MOBOX خواهیم پرداخت. موباکس Mobox یک پلتفرم بازی بلاکچین برای کسب درآمد است که عناصر مالی غیرمتمرکز و مکانیک تئوری بازی را برای ایجاد یک پلتفرم GameFi منحصر به فرد و مبتنی بر جامعه ترکیب می کند. همچنین، موباکس توسط یک سازمان مستقل غیرمتمرکز DAO اداره می شود که به موجب آن دارندگان توکن بومی MOBOX و توکن veMBOX می توانند در مورد پیشنهادهایی برای ایجاد تغییرات در پارامترهای پلتفرم رای دهند.

علاوه بر این، موباکس Mobox در حال ایجاد یک بازی متاورس با اقتصاد غنی است که گیمرها را قادر می سازد تا با انجام وظایف و ماموریت ها در طول بازی، درآمدی غیرفعال به دست آورند. همچنین کاربران می توانند با استفاده از توکن های موباکس در استخراج نقدینگی شرکت کنند و توکن های NFT را برای کسب پاداش مختلف استیک نمایند. به علاوه با جمع آوری NFTهای کمیاب، کاربران می توانند پتانسیل درآمد خود را افزایش دهند.


بررسی تاریخچه و معرفی بنیانگذاران موباکس MOBOX

بررسی تاریخچه و معرفی بنیانگذاران موباکس MOBOX
بررسی تاریخچه و معرفی بنیانگذاران موباکس MOBOX

موباکس MOBOX توسعه این پروژه را در پایان سال ۲۰۲۰ آغاز کرد و در آپریل ۲۰۲۱ راه اندازی شد. توکن موباکس MBOX در آپریل شروع به معامله کرد و هنگامی که بایننس آن را در Launchpool خود معرفی کرد، شاهد یک جهش قیمت بزرگ بود. لانچ پول بایننس راهی برای دادن نقدینگی به پروژه های جدید است، در حالی که سرمایه گذاران می توانند با بستن دارایی های خود برای کی دوره زمانی معین، سود کسب کنند.

بنیانگذاران موباکس MOBOX از سال ۲۰۱۸ در فضای DApp بودند. این تیم با انبوهی از تجربه در کدنویسی قراردادهای هوشمند، بیش از ۴ میلیارد دلار را در سرسار DAppهای خود مدیریت کرده است. موباکس اعلام کرده است که تیمی متشکل از ۳۰ نفر با تجربه گسترده در توسعه و راه اندازی پلتفرم های گیمینگ مشهور جهان دارد. با این حال، در سایت آن اطلاعاتی در مورد اینکه آن افراد چه کسانی هستند و چه چیزی تجربه گسترده آنها را تشکیل می دهد، وجود ندارد.


عملکرد پلتفرم موباکس MOBOX چگونه است؟

عملکرد پلتفرم موباکس MOBOX چگونه است؟
عملکرد پلتفرم موباکس MOBOX چگونه است؟

کاربران لازم است برای فعالیت در پلتفرم موباکس، یک استیبل کوین یا توکن های استخرهای نقدینگی LP Token مرتبط با موباکس را استیک نمایند. پس از اینکه سپرده های آنها بلوکه شد، سیستم کلیدهایی را به کاربران ارائه می دهد و آنها قادرند با این کلیدها صندوق هایی را باز کنند. در این صندوق ها توکن های غیرقابل تعویضی با نام مومو MOMO وجود دارد. کاربران می توانند با استفاده از این توکن ها به کسب سود بپردازند.

کاربران می توانند با استیک کردن NFTها، توکن MBOX را به دست بیاورند. جایی که NFTها استیک می شوند، کمپ استخراج یا Mining Camp نام دارد. همچنین کاربران می توانند با فروش توکن های مومو در صرافی NFT موباکس درآمد کسب نمایند. به علاوه امکان استفاده از این نوع توکن ها در بازی های موباکس وجود دارد.

در پلتفرم موباکس سیستم دیگری نیز مورد استفاده قرار می گیرد که توکن سوزی خودکار است. در این پلتفرم میزان ۸۰% از کارمزدها به دو استخر که یکی از آنها برای سوزاندن است، ارائه داده می شود. قیمت توکن MBOX توسط قراردادهای هوشمند پلتفرم موباکس مورد بررسی قرار می گیرد و در صورتی که قیمت به زیر میانگین ۷۲ ساعت برسد، با توجه به تعداد MBOX میزان توکن های موجود در استخرها تغییر خواهد کرد.


بررسی ویژگی های ارز دیجیتال موباکس MBOX

بررسی ویژگی های ارز دیجیتال موباکس MBOX
بررسی ویژگی های ارز دیجیتال موباکس MBOX

در این قسمت از مقاله به معرفی ویژگی های ارز دیجیتال موباکس خواهیم پرداخت. شما می توانید با خواندن این قسمت از ویژگی هایی که این رمز ارز دربر دارد، آگاه شوید:

  1. در قسمت های قبلی این مقاله و در بخش معرفی رمز ارز موباکس بیان نمودیم که این ارز دیجیتال مبتنی بر استاندارد BEP-20 است و بر روی بایننس اسمارت چین پیاده سازی شده است. به همین دلیل می توان گفت این ارز دیجیتال سرعت بالایی برای تراکنش های خود دارد.
  2. از دیگر ویژگی هایی که پلتفرم موباکس دارا می باشد می توان به امنیت اشاره نمود. برای تامین امنیت پروژه از الگوریتم اثبات سهام PoS استفاده می شود.
  3. در پلتفرم موباکس بازی های مختلفی وجود دارد که متناسب با سلایق مختلف می باشد. در واقع می توان به تنوع یه عنوان یکی از ویژگی های موباکس اشاره نمود.

معرفی محصولات پلتفرم موباکس Mobox

معرفی محصولات پلتفرم موباکس Mobox
معرفی محصولات پلتفرم موباکس Mobox

در این قسمت از مقاله شما می توانید با محصولات ارائه شده توسط پلتفرم موباکس که برای کسب درآمد است، آشنا شوید.

۱.بازی ها

در بخش بازیپلتفرم موباکس پنج بازی معرفی شده است که تا آخر سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد. این بازی ها شامل MOMO NFT Farmer، Token Master MOMO، MOMO Block Brawler، Trade Action و MOMO Tactical Party Slayer می باشد.

۲.کیف پول موباکس

موباکس یک کیف پول را ارائه داده است که کاربران برای استفاده از آن، باید به وسیله شبکه های اجتماعی شان در آن ثبت نام نموده و کلید خصوصی خود را در فضای ابری ذخیره نمایند. این کیف پول در نسخه های وب، اندروید و ios عرضه شده است. همچنین از شبکه های اتریوم و بایننس اسمارت چین BSC پشتیبانی می نماید.


بررسی روند قیمت ارز دیجیتال موباکس MBOX

ارز دیجیتال موباکس MBOX در تاریخ ۹ آپریل ۲۰۲۱ با سطح قیمتی ۲.۳۶۱ دلار به بازار ارز های دیجیتال عرضه شد. این رمز ارز تا تاریخ ۱۸ اگست ۲۰۲۱ روند قیمتی ثابتی را تجربه کرده است. ارز موباکس از این تاریخ روند صعودی را تجربه کرده است.

ارز موباکس در آخرین روز سال ۲۰۲۱ با سطح قیمتی ۵.۲۰۳۱ دلار آمریکا خرید و فروش شده و سال جدید را آغاز کرد متاسفانه این رمز ارز  از آغاز سال ۲۰۲۲ تا به امروز روند نزولی را تجربه کرده است.

حجم معاملات ارز موباکس MBOX در ۲۴ ساعت اخیر برابر است با ۶۴,۷۵۲,۰۶۰ دلار. این رمز ارز در تاریخ ۲۲ ژوئن سال ۲۰۲۱ با قیمت ۰.۴۸۴۶ دلار ATL و در تاریخ ۱ دسامبر ۲۰۲۱ با سطح قیمتی ۱۵.۶۸ دلار ATH خود را تجربه کرده است.

همراهان عزیز شما می‌توانید با استفاده از تصویر زیر که نمودار قیمتی ارز موباکس MBOX را از زمان عرضه شدن به دنیای ارز های دیجیتال تا به امروز را نمایش می‌دهد مطالعه کرده و مورد بررسی و تحلیل قرار دهید.

بررسی روند قیمت ارز دیجیتال موباکس MBOX
بررسی روند قیمت ارز دیجیتال موباکس MBOX

خرید و فروش ارز دیجیتال موباکس MBOX

خرید و فروش ارز دیجیتال موباکس MBOX
خرید و فروش ارز دیجیتال موباکس MBOX

اگر شما تا به امروز تصمیم به خرید و فروش ارز دیجیتال موباکس MBOX را داشته اید ولی راه انجام آن را نمی‌دانستید اصلا نگران نباشید ما در این قسمت شما را راهنمایی می‌کنیم، اولین قدم برای خرید و فروش ارز موباکس MBOX ثبت نام در یکی از صرافی های داخلی ارز های دیجیتالی که از این رمز ارز پشتیبانی می‌کنند است اما اگر صرافی داخلی از ارز رمز موباکس پشتیبانی نمی‌کند باید به سراغ صرافی های خارجی پشتیبان کننده ی این رمز ارز برویم.

متاسفانه به دلیل تحریم هایی که متوجه کشور عزیز ما است کاربران ایرانی نمی‌توانند در صرافی خارجی مقدار تومان خود را تبدیل به ارز موباکس MBOX کنند کاربران در ابتدا باید در یکی از صرافی های ارز دیجیتال داخلی مقدار تومان دلخواه خود را به یک استیبل کوین های موجود مانند تتر تبدیل کنند.

در مرحله ی بعد سپس در یکی از صرافی های خارجی دلخواه تتر را به رمز ارز موباکس MBOX تبدیل کنند. شما می‌توانید از این روش برای فروش رمز ارز موباکس MBOX نیز استفاده کنید.


صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال موباکس MBOX

صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال موباکس MBOX
صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال موباکس MBOX

در این قسمت صرافی هایی که از ارز دیجیتال موباکس MBOX پشتیبانی می‌کنند را برای شما کاربران زوم ارز معرفی می‌کنیم تا در صورتی که می‌خواهید به خرید و فروش این رمز ارز بپردازید به راحتی از صرافی های پشتیبان کننده ی این رمز ارز آگاه باشید.

این نکته را در نظر داشته باشید که صرافی را که می‌خواهید برای انجام معاملات خود انتخاب کنید را کاملا بررسی کنید در بررسی صرافی امنیت را بصورت کاملا ویژه بررسی کنید زیرا عدم امنیت صرافی احتمال از دست رفتن سرمایه ی شما را افزایش می‌دهد.

صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال موباکس MBOX عبارتند از:

کاربران گرامی صرافی های بیشتری از ارز موباکس MBOX پشتیبانی می کنند شما قادر هستید با مراجعه به سایت کوین مارکت کپ و سرچ نام انحصاری ارز مورد نظر مانند (MBOX) وارد قسمت Market شده و لیست تمامی صرافی های پشتیبان کننده ی این رمز ارز را مشاهده کنید.


کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال موباکس

کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال موباکس
کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال موباکس

در قسمت قبلی ما به صرافی هایی که از ارز دیجیتال موباکس MBOX پشتیبانی می‌کنند پرداختیم اما شما بعد از انتخاب صرافی مناسب و خرید ارز موباکس MBOX باید اقدام به ذخیره و نگهداری رمز ارز های خریداری شده کنید برای ذخیره ی رمز ارز های خود نیاز به کیف پول دیجیتالی دارید امروزه با زیاد شدن تعداد و تنوع کیف پول های دیجیتالی انتخاب کیف پول مناسب کار بسیار دشواری شده است اما اصلا نگران نباشید ما در انتخاب کیف پول مناسب به شما کمک می‌کنیم.

کیف پول نرم افزاری تراست Trust Wallet: کیف پول تراست یکی از محبوب ترین و معروف ترین کیف پول های دنیای ارز های دیجیتال است، کیف پول تراست از ارز موباکس پشتیبانی می‌کند این کیف پول نرم افزاری در سیستم عامل های موبایلی مانند اندروید و ios قابل استفاده برای کاربران می‌باشد.

کیف پول نرم افزاری سیف پل SafePalWallet: کیف پول سیف پل همچون کیف پول تراست یکی از پنج کیف پول برتر دنیای ارز های دیجیتال می‌باشد. کیف پول سیف پل داری امنیت مناسبی است و کاربران می‌‌توانند به راحتی از ارز دیجیتال موباکس MBOX و دیگر توکن های خود نگهداری کنید.


بررسی آینده ارز دیجیتال موباکس MBOX

بررسی آینده ارز دیجیتال موباکس MBOX
بررسی آینده ارز دیجیتال موباکس MBOX

اکوسیستم بازی رمزنگاری موباکس MOBOX یکی از بهترین پلتفرم های بازی برای کسب درآمد در بایننس اسمارت چین است. بر این اساس، توکن MBOX در ماه های اخیر به دنبال افزایش استقبال از پلتفرم بازی موباکس، شاهد افزایش قیمت بوده است. به علاوه، موباکس راه های مختلفی را برای کسب پاداش برای انجام بازی ها ارائه داده است.

این پلتفرم کسب پاداش را برای بازیکنان به سادگی با شرکت در بازی آسان می کند. علاوه بر این، سیستم پاداش و انگیزه های اقتصادی در قلب پلتفرم و عناصر مالی غیرمتمرکز را با توکن های NFT ترکیب می کند تا بازیکنان را تشویق کند تا توکن MBOX را نگه دارند و استیک کنند تا گیم‎پلی را بهبود ببخشند.

به طور کلی می توان بیان نمود پروتکل موباکس یک سرمایه گذاری خوب است زیرا یک اکوسیستم دیفای بسیار کارآمد را با یک پلتفرم بازی NFT که به سرعت در حال گسترش است، ترکیب می کند. به لطف MBOX، بازیکنان می توانند نه تنها با بازی کردن توکن های منحصر به فرد غیر قابل تعویض به دست آورند، بلکه می توانند به راحتی آنها را استیک کنند تا سود خود را به طور گسترده افزایش دهند و مزایای بی شماری به دست آورند.


کلام پایانی درباره ی ارز موباکس MBOX چیست؟

در این مقاله ما به معرفی رمز ارز MBOX و پلتفرم ارائه دهنده آن که یک پلتفرم بازی است و موباکس MOBOX نام دارد، پرداختیم. موباکس در واقع یک پلتفرم بازی بلاکچین برای کسب درآمد است که عناصر مالی غیرمتمرکز و مکانیک تئوری بازی را برای ایجاد یک پلتفرم GameFi منحصر به فرد و مبتنی بر جامعه ترکیب می کند. MBOX توکن کاربردی و بومی اکوسیستم موباکس Mobox است و مبتنی بر استاندارد BEP-20 است و بر روی بایننس اسمارت چین پیاده سازی شده است. شما می توانید از صرافی های نام برده شده در این مقاله برای خرید و فروش رمز ارز موباکس استفاده نمایید. امیدواریم که توانسته باشیم مطالب مفیدی را در ارتباط با رمز ارز موباکس در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم.

از اینکه تا پایان مقاله “ارز موباکس MBOX چیست؟” همراه ما بودید از شما متشکریم.

منبع: zoomarz


بیشتر بخوانید:

از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم محتوا
تیم محتوا
جمالی هستم و دارای 3 سال تجربه در بازار رمز ارزها می باشم. دانش آموخته رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه تهران جنوب و در زمینه تدریس زبان و مترجمی بسیار فعالیت نموده ام. علاقه مند به حوزه موسیقی می باشم و در تلاشم تا در ارتباط با ارزهای دیجیتال دانش خود را گسترش دهم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده