آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

والدین برای آینده فرزندان خود روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری می کنند

والدین برای آینده فرزندان خود روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری می کنند

والدین برای آینده فرزندان خود روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری می کنند

به گزارش زوم ارز، یک نظرسنجی حاکی است که ۸۶ درصد از والدینی که رمزارز دارند، برای برنامه‌ریزی آینده مالی فرزندان خود از ارزهای دیجیتال استفاده می‌کنند یا قصد دارند که این کار را انجام دهند. نتایج این تحقیق نشان می‌دهد که والدین به تاثیر و اهمیت ارزهای دیجیتال برای آینده بلندمدت معتقد هستند و می‌خواهند کودکان خود را در عرصه این دارایی‌های دیجیتال آموزش ببینند.

با توجه به تحقیقی که در ماه مارس توسط CouponBirds منتشر شده است، مشخص شده است که ۴۵.۲٪ از والدین آمریکایی که دارای ارزهای دیجیتال هستند، قبلاً برای فرزندان خود خریداری از این ارزها انجام داده‌اند. به علاوه، ۴۰.۶٪ دیگر از والدین نیز قصد دارند در آینده به صورت خاص برای فرزندان خود ارزهای دیجیتال تهیه کنند. این نشان دهنده یک باور قوی در میان والدین به پتانسیل ارزهای دیجیتال به عنوان یک سرمایه‌گذاری بلندمدت است.

والدین به ارزش بلند مدت کریپتو اعتقاد دارند

به‌اطلاع، دلیل اصلی خرید ارزهای دیجیتال برای کودکان، باور به افزایش قیمت‌ها در طول زمان است که به نسبت ۵۲.۶ درصد ارجحیت دارد. علاوه بر این، تحصیلات (۳۳.۳ درصد) و کاهش ارزش پول (۳۰.۷ درصد) نیز به‌عنوان عوامل اساسی در تصمیم‌گیری والدین تلقی می‌شوند. این یافته‌ها نشان می‌دهد که والدین ارزهای دیجیتال را به‌عنوان فرصتی ارزشمند برای یادگیری و در جوامع مالی سنتی، به‌عنوان یک روش محافظتی می‌شناسند.

توجه داشته باشید که ۸۱.۴ درصد از والدین معتقدند که ارزهای دیجیتال در ۱۰ سال آتی ارزش بیشتری خواهند داشت، بدون توجه به تصمیمات سرمایه‌گذاری خود. این نشان از افزایش بینش و امید برای آینده ارزهای دیجیتال دارد.

به علاوه، ۸۲.۳٪ از والدین اظهار کردند که خریدهای رمزگاری برای فرزندانشان بر اساس “تنظیم و فراموش کردن” است، بدون هدف معامله یا فروش قبل از اینکه فرزندان مالکیت خود را به دست آورند.

برای خواندن اخبار بیشتر راجب اخبار ارزدیجیتال، اخبار بیت کوین و اخبار اتریوم کلیک کنید

آموزش کودکان در مورد ارزهای دیجیتال

به گفته این نظرسنجی، ۷۹ درصد از والدین معتقدند که کودکان امروزی از ارزهای رمزنگاری شده به عنوان ارز اصلی برای پرداخت‌ها استفاده می‌کنند. اگرچه نرخ پذیرش فعلی برای تراکنش‌های روزمره پایین است، اما والدین به آینده‌ای نگران که در آن ارزهای دیجیتال به طور گسترده‌ای پذیرفته شوند.

به‌علاوه، ۳۷.۵ درصد از افراد مصاحبه‌شونده، اعلام کرده‌اند که ارز دیجیتال بهترین گزینه برای سرمایه‌گذاری بلندمدت برای فرزندانشان است، که این درصد بیشتر از گزینه‌های سنتی مانند حساب‌های پس‌انداز (۱۸.۷ درصد) و صندوق‌های سهام/شاخص (۸.۳ درصد) است.

بله، قطعا. لطفاً متن مورد نظر خود را به اشتراک بگذارید تا من آن را بازنویسی کنم.

با توجه به این توجه، ۳۳.۳ درصد از والدین مستقیماً بر روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری می کنند تا فرزندان خود را در این طبقه دارایی آموزش دهند. از سوی دیگر، ۸۱.۲ درصد از والدین معتقدند که نسل جوان باید در مدرسه درباره بازار ارزهای دیجیتال آموزش ببینند. این حقیقت اهمیت روزافزون آموزش مالی در دنیای دیجیتال را نشان می دهد.

بر اساس نظرسنجی CouponBirds، والدین از روند رو به رشدی برای سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال برای آینده فرزندانشان بهره‌مند هستند. آن‌ها به ارزش بلندمدت ارزهای دیجیتال باور دارند و از این این بابت که این ارزها برای آینده نسل جوان آموزش دهنده هستند، استقبال می‌کنند. این نتایج نشان می‌دهد که والدین از ارزهای دیجیتال به‌عنوان یک گزینه مناسب برای سرمایه‌گذاری برای آینده فرزندان خود بهره می‌برند.

با پیوستن جهان به تکامل، آشکار است که ارزهای دیجیتال تاثیرگذاری بزرگ در تامین مالی نسل‌های آینده خواهند داشت.


منبع: finbold.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها